Tjah maar dan heb je natuurlijk 2 mensen met tegenovergestelde behoeftes.quote:Op zaterdag 16 april 2016 16:57 schreef Eejit het volgende:
[..]
Misschien vinden die mensen het wel fijn dat het stil is.
Net als van die kappers die de hele tijd maar proberen het gesprek op gang te houden.
Ik ben daar om mijn haar te laten knippen, waarom moet ik daar een oppervlakkig gesprek bij hebben met iemand die ik niet ken?
Wat je kan doen is om minder de leiding te nemen in een gesprek, bevraag hen bijvoorbeeld, dan krijg je ook bij introverte mensen vaak wel iets waar ze enthousiast over zijn. Zo zie je een andere kant van hen en zijn het niet meer 'die introverte mensen' maar 'die slimme vent die...'quote:Op zaterdag 16 april 2016 16:52 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Bij introvert en stille personen ja
waarom moet dat ijs dan per se gebroken worden? Waarom kan je niet accpeteren dat er soms geen klik is?quote:Op zaterdag 16 april 2016 16:51 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Natuurlijk ligt het aan mij. Ik ben de enige constante factor in deze situaties
Het voelt alsof het ijs nooit gebroken wordt zeg maar. Lastig te duiden. Ik probeer hier dan ook anders mee om te gaan zeg maar. Mijn vraag is, negeer ik 'dat' of probeer ik een afgesneden benadering?
Ik vind dat er nog wel een verschil zit tussen 'geen klik' of geen gesprek mogelijkquote:Op zaterdag 16 april 2016 17:06 schreef computergirl het volgende:
[..]
waarom moet dat ijs dan per se gebroken worden? Waarom kan je niet accpeteren dat er soms geen klik is?
Er zijn genoeg mensen waarmee ik geen klik hebben maar waarmee doodnormale gesprekken goed mogelijk zijn.quote:Op zaterdag 16 april 2016 17:06 schreef computergirl het volgende:
[..]
waarom moet dat ijs dan per se gebroken worden? Waarom kan je niet accpeteren dat er soms geen klik is?
dat is de perceptie van TS, maar waarom dan niet gewoon accepteren dat de ander geen zin heeft in een gesprek op deze manier?quote:Op zaterdag 16 april 2016 17:08 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Ik vind dat er nog wel een verschil zit tussen 'geen klik' of geen gesprek mogelijk
Dat.quote:Op zaterdag 16 april 2016 16:02 schreef Twiitch het volgende:
TS klinkt als zo'n veel te lawaaierige joviale peer waar ieder normaal mens eigenlijk na twintig minuten al moe van wordt.
Het gaat me niet om de positieve reactie. Het mag ook best negatief zijn hoor. Ik kan er gewoon slecht mee omgaan, en vraag me af hoe dat wel te doen.quote:Op zaterdag 16 april 2016 17:41 schreef -Strawberry- het volgende:
Waarom heb je zoveel behoefte aan een klankbord?
Kijk, als je niet met iemand klikt dan kost interactie natuurlijk meer energie, maar dat staat verder los van introvert/extravert lijkt me. Al kan het best dat je niet zoveel hebt met stillere mensen natuurlijk. Misschien kun je er minder "mentaal kapot aan gaan" als je wat meer interesse toont in die mensen, vragen stelt, in plaats van hopen op een positieve reactie op de dingen die je zegt.
Misschien wel ja. Maar er is dan slechts een selecte groep die daar niet aan voldoet als dat het zou zijnquote:Op zaterdag 16 april 2016 18:14 schreef LLgetikt het volgende:
Ok
heb nagedacht
je hebt teveel verwachtingen gelijk van mensen
Ok, ja so be it toch?quote:Op zaterdag 16 april 2016 18:20 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Misschien wel ja. Maar er is dan slechts een selecte groep die daar niet aan voldoet als dat het zou zijn
Weet je je hebt helemaal gelijk. Ik ben ook helemaal niet de vreemde eend in de situaties eigenlijkquote:Op zaterdag 16 april 2016 18:21 schreef LLgetikt het volgende:
[..]
Ok, ja so be it toch?
En wat nu dan? Ga je daarmee zitten? Moet je helemaal niet doen.
Je zegt het zelf al.quote:Op zaterdag 16 april 2016 15:55 schreef inslagenreuring het volgende:
Hallo.
Vanmiddag ben ik tot het inzicht gekomen dat stille en introverte mensen mij mentaal slopen.
Zelf ben ik vrij spontaan en extravert hou ik van grapjes en zit er een licht cynische toon in mijn conversaties. Mensen die dit oppikken en dit teruggeven heb ik relaxte leuke humoristische gesprekken mee. Echter mensen die dit niet oppikken, niets zeggen, al je opmerkingen kijken alsof het water brandt, iedere stilte wordt awkward. Ik kan er niet mee copen, ik wil dan zo snel mogelijk weg eigenlijk. Ik word zodanig geneutraliseerd dat ik een klein poedeltje wordt met de staart tussen de benen.
Hoe ga ik hiermee om? Pas ik me aan of ga ik juist door met grappen en praten er cetera op zulke momenten ook al krijg ik niets terug ?
quote:Op zaterdag 16 april 2016 15:59 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Waarom ben je zo extravert ?
Ben je zo onzeker over jezelf dat de drang naar graag gezien en gehoord worden groter is dan anders ?
Je geeft aan dat mensen reageren alsof ze water zien branden. Heb je wel eens feedback gevraagd over hoe jij overkomt ?
Dit gaat vooral over de schuld bij anderen neerleggen. Maar ik denk dat een lesje zelfreflectie in deze geen kwaad kan.
Succes.
quote:Op zaterdag 16 april 2016 17:41 schreef -Strawberry- het volgende:
Waarom heb je zoveel behoefte aan een klankbord?
Heb zelf trouwens ook een hekel aan afhankelijke puppies die de hele tijd maar om me heen blijven draaienquote:Op zaterdag 16 april 2016 16:04 schreef computergirl het volgende:
[..]
als stil en introvert persoon kan ik je vertellen dat ik geen behoefte heb aan iemand die voortdurend schijtlollige opmerkingen maakt en steeds bevestiging en aandacht zoekt.
Daarom zoek ik niet het gezelschap van mensen zoals jij en zou ik het niet raar vinden dat mensen zoals jij mijn gezelschap ook niet opzoeken.

Nee natuurlijk. Nu ben ik degene die afhankelijk is en bevestiging zoektquote:Op zaterdag 16 april 2016 18:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
TS, ben je misschien zo extravert omdat je heel erg veel bevestiging van anderen zoekt?
Komt geregeld terug hier nml.
[..]
[..]
[..]
Heb zelf trouwens ook een hekel aan afhankelijke puppies die de hele tijd maar om me heen blijven draaien
Heb liever mensen die wat onafhankelijker zijn en die ik niet aldoor voor elke kleine scheet hoef te babysitten [ afbeelding ]
En wat de definitie van "introvert" en "extravert" aangaat, naarmate ik daar meer over nadenk, begin ik twijfels te krijgen over de correcte definitie daarvan.
Laatste keren dat ik wat van die MBTI-tests heb gedaan, werd ik "ineens" steeds minder introvert en één of twee keer was ik zelfs "E" ipv "I".
Das toch raar?
Maar das misschien wel wat voor een ander topic
Ik wilde je trouwens niet beledigen, maar meer spiegelen (vooral je OP dan).quote:Op zaterdag 16 april 2016 18:45 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nee natuurlijk. Nu ben ik degene die afhankelijk is en bevestiging zoektterwijl niemand anders hier die sociaal vreemde situaties lijkt te kennen?
Ik gaf alleen aan heel sociaal onhandig te zijn in heel specifieke situaties en vroeg hoe anderen daarmee om gaan. Maar geheel conform R&P word ik volkomen ontleed, ingekleurd en gediagnosticeerd op een zeer beperkte casus. Ik heb meer het gevoel dat mensen bij zichzelf afgaan .
Je gaf aan sociaal onhandig te zijn, maar je noemde dat op een negatieve manier over 'de andere kant'. Niet zo gek dat mensen je dan gaan spiegelenquote:Op zaterdag 16 april 2016 18:45 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nee natuurlijk. Nu ben ik degene die afhankelijk is en bevestiging zoektterwijl niemand anders hier die sociaal vreemde situaties lijkt te kennen?
Ik gaf alleen aan heel sociaal onhandig te zijn in heel specifieke situaties en vroeg hoe anderen daarmee om gaan. Maar geheel conform R&P word ik volkomen ontleed, ingekleurd en gediagnosticeerd op een zeer beperkte casus. Ik heb meer het gevoel dat mensen bij zichzelf afgaan .
Wat is metacommunicatie?quote:Op zaterdag 16 april 2016 18:52 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Je gaf aan sociaal onhandig te zijn, maar je noemde dat op een negatieve manier over 'de andere kant'. Niet zo gek dat mensen je dan gaan spiegelen
Wat ik als introvert persoon doe als ik niet de responsie krijg die ik wil, is een andere gespreksinval. Metacommunicatie kan ook werken. Of gewoon over rare dingen praten als het heel nodig moet, dat lukt bij de meesten wel.
No offense taken hoor. Alleen is de schuldvraag voor mij zo heel relevant. Ik ben zoals ik ben natuurlijk, wat voor twisted grondslagen daar ook voor liggenquote:Op zaterdag 16 april 2016 18:50 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik wilde je trouwens niet beledigen, maar meer spiegelen (vooral je OP dan).
Jij ziet stille introverten op die manier, ik wilde jou laten zien hoe jij er zelf vanaf de andere kant uitziet.
Doe ik nog wel eens op een numeriek sociaal iets minder geaccepteerde manier en ik kan wel snappen dat dat je boos kan maken, maarja, zolang het maar werkt he?
Maar voor iedereen geldt wel dat als er totaal geen klik is met iemand, je het beste maar je tijd kunt besparen en een ander kunt opzoeken waarmee je een betere klik hebt. Ik ben dit zelf ook steeds meer gaan doen en ik vind het geweldig
Gewoon heel effectief.
Aan jezelf werken kan in de tussentijd nog wel.
Weet trouwens niet precies naar welke voorbeeldsituaties je refereert (heb niet alles even aandachtig gelezen, mijn excuus), maar je zou me wel helpen door één of enkele situatiebeschrijvingen te geven.
Natuurlijkquote:Op zaterdag 16 april 2016 18:52 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Je gaf aan sociaal onhandig te zijn, maar je noemde dat op een negatieve manier over 'de andere kant'. Niet zo gek dat mensen je dan gaan spiegelen
Wat ik als introvert persoon doe als ik niet de responsie krijg die ik wil, is een andere gespreksinval. Metacommunicatie kan ook werken. Of gewoon over rare dingen praten als het heel nodig moet, dat lukt bij de meesten wel.
Wat het op gang zouden moeten houden van een gesprek aangaat, dit is een mythe.quote:Op zaterdag 16 april 2016 18:54 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
No offense taken hoor. Alleen is de schuldvraag voor mij zo heel relevant. Ik ben zoals ik ben natuurlijk, wat voor twisted grondslagen daar ook voor liggen
Het is zeg maar die situatie dat je de druk voelt het gesprek gaande te houden
Als alles van één kant afkomt (ik neem even mezelf als voorbeeld), dan ga ik me afvragen waarom de ander stil enof passief blijft. Gewoonlijk is hier een hele goeie reden voor, maar kan bijvoorbeeld zijn dat ze zich niet durven te uiten omdat ze bang zijn mij te kwetsen, zich schamen voor iets, gewoon te moe zijn of slechte stemming. Of een combinatie daarvan (dit is gewoonlijk met introverten zo, daar ik ervoor kies vrijwel uitsluitend met dezen om te gaan).quote:, alles van jou moet komen en je geen idee hebt of het wat met de ander doet. Althans ik voel de druk, geen idee of jij je daaraan kunt relateren uiteraard. En mijn vraag ik schroef ik mijn enthousiasme in zulke situaties een notch terug of moet ik mezelf blijven zijn, lekker vlot doen en me niet gek laten maken
Godverdomme, ik moest lachen om deze opmerking!quote:Op zaterdag 16 april 2016 16:02 schreef Twiitch het volgende:
TS klinkt als zo'n veel te lawaaierige joviale peer waar ieder normaal mens eigenlijk na twintig minuten al moe van wordt.
Kan veel zeggen over TS, maar hij doet wel enorm z'n best!quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:13 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Godverdomme, ik moest lachen om deze opmerking!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.edit: Moest zelf trouwens ook wel lachen om die opmerking, echt enorm herkenbaar
Zit momenteel in een groep en ik ben slecht met namen, dus geef ik ze soort van labeltjes.
Er zit één vrouw, die noem ik "blervrouw"....mijn god, wat is die nadrukkelijk aanwezig zeg
Ben de laatste keer zelfs maar halverwege weggegaan (wel tegen de leiding gezegd waarom enzo), had zo ter plekke een bed ingedoken als ze daar 1tje hadden staan
En zodra ze haar luidsprekerklep opentrekt...gaat het AL-TIJD over die vriend/exvriend van haar...echt wow...hoe de fuk kan een mens zoveel geluid produceren zonder daadwerkelijk wat meer van die energie haar hersencellen aan de gang te zetten?![]()
Dat is ook niet exact wat introvert is.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:26 schreef Reliekrover het volgende:
Waarom moet het trouwens het 1 of het ander zijn? Ik heb een redelijk stil karakter maar zodra ik onder de mensen ben vallen er zelden stiltes in een gesprek.
Het is ook meer een spectrum, niet het een of het ander. De een leeft op van small talk en feestjes, de ander houdt meer van diepe gesprekken en een goed boek. Maar met sociale vaardigheden heeft het niet zoveel te maken.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:26 schreef Reliekrover het volgende:
Waarom moet het trouwens het 1 of het ander zijn? Ik heb een redelijk stil karakter maar zodra ik onder de mensen ben vallen er zelden stiltes in een gesprek.
Bedreigen en als dat niet werkt slaan. Zo zorg ik er altijd voor dat de mensen om me heen niet inkakken.quote:
Gelukkig dat introverte mensen vaak alleen energie aan het verzamelen zijn om vervelende extraverten op hun muil te kunnen slaan.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:31 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Bedreigen en als dat niet werkt slaan. Zo zorg ik er altijd voor dat de mensen om me heen niet inkakken.
quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:30 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Dat is ook niet exact wat introvert is.
Ik hou ook van sociale dingen en gesprekken, maar het kost me wel energie, dat is introvert. Extraverte momenten laden op tijdens de sociale situaties.
Okequote:Op zaterdag 16 april 2016 19:30 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Het is ook meer een spectrum, niet het een of het ander. De een leeft op van small talk en feestjes, de ander houdt meer van diepe gesprekken en een goed boek. Maar met sociale vaardigheden heeft het niet zoveel te maken.
Ik herken het wel in de zin dat als ik aan het werk ben ik ook in een soort 'werkmodus' zit. Dan ben ik te geconcentreerd om echt open te staan voor komische gesprekjes. Soms wel hoor, maar meestal heb ik daar de energie niet voor omdat ik het moet verdelen tussen werk en gesprekken.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:29 schreef Detroit het volgende:
Ik kan wel waardering voor deze TS opbrengen in die zin dat hij reflecteert.
Maar ik begrijp dat gesprekken potentieel heel erg vermoeiend zijn als je, zoals TS, het idee hebt dat ze goed moeten verlopen en dat iedereen eraan moet kunnen bijdragen.
Dat veroorzaakt irritatie als er een mismatch is tussen TS en andere gespreksdeelnemers.
En ik zou het als introvert erg irritant vinden als ik continu tegen mijn zin in gesprekken getrokken wordt.
Ik ben introvert en stil (behalve als ik mensen beter ken of als ik de inhoud van het gesprek interessant vindt). En in mijn ervaring is het zo dat hoe drukker jij gaat doen hoe meer ik me ga afsluiten.quote:Op zaterdag 16 april 2016 18:54 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
No offense taken hoor. Alleen is de schuldvraag voor mij zo heel relevant. Ik ben zoals ik ben natuurlijk, wat voor twisted grondslagen daar ook voor liggen
Het is zeg maar die situatie dat je de druk voelt het gesprek gaande te houden, alles van jou moet komen en je geen idee hebt of het wat met de ander doet. Althans ik voel de druk, geen idee of jij je daaraan kunt relateren uiteraard. En mijn vraag ik schroef ik mijn enthousiasme in zulke situaties een notch terug of moet ik mezelf blijven zijn, lekker vlot doen en me niet gek laten maken
Wat saai zeg... Lijkt me ook zo leeg als je nooit eens lekker één kan worden met anderen en je altijd zo op je eigen gescheiden eilandje leeft... Dat je niet kunt genieten van gezelligheid... Daar moeten toch ook haast wel bepaalde mechanismen aan ten grondslag liggen? Het is volgens niet helemaal natuurlijk als gesprekken meer moeite kosten dan dat je er plezier aan beleeft. Snap best dat bepáálde gesprekken/situaties lastig zijn. Maar dat het per definitie meer energie kost dan plezier levert. Sorry maar dan ben je imo gewoon een onzekere nerd...quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:33 schreef Reliekrover het volgende:
[..]
[..]
Okeik heb er verder niet veel verstand van.
Mij kosten gesprekken ook meer moeite dan dat ik er plezier aan heb.
Oh ik heb juist piekmomenten in concentratie nodig, daarna even stoom afblazen met wat luchtigheidquote:Op zaterdag 16 april 2016 19:33 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik herken het wel in de zin dat als ik aan het werk ben ik ook in een soort 'werkmodus' zit. Dan ben ik te geconcentreerd om echt open te staan voor komische gesprekjes. Soms wel hoor, maar meestal heb ik daar de energie niet voor omdat ik het moet verdelen tussen werk en gesprekken.
Jij snapt hetquote:Op zaterdag 16 april 2016 19:45 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Oh ik heb juist piekmomenten in concentratie nodig, daarna even stoom afblazen met wat luchtigheid
Volgens mij snap je niet helemaal van introversie is. Als introvert kun je best heel erg genieten van sociale contacten. Alleen, waar extraverten energie krijgen van sociale contacten, kost het introverten energie.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:42 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Wat saai zeg... Lijkt me ook zo leeg als je nooit eens lekker één kan worden met anderen en je altijd zo op je eigen gescheiden eilandje leeft... Dat je niet kunt genieten van gezelligheid... Daar moeten toch ook haast wel bepaalde mechanismen aan ten grondslag liggen? Het is volgens niet helemaal natuurlijk als gesprekken meer moeite kosten dan dat je er plezier aan beleeft. Snap best dat bepáálde gesprekken/situaties lastig zijn. Maar dat het per definitie meer energie kost dan plezier levert. Sorry maar dan ben je imo gewoon een onzekere nerd...
Wat een onwetendheid in één enkele post.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:42 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Wat saai zeg... Lijkt me ook zo leeg als je nooit eens lekker één kan worden met anderen en je altijd zo op je eigen gescheiden eilandje leeft... Dat je niet kunt genieten van gezelligheid... Daar moeten toch ook haast wel bepaalde mechanismen aan ten grondslag liggen? Het is volgens niet helemaal natuurlijk als gesprekken meer moeite kosten dan dat je er plezier aan beleeft. Snap best dat bepáálde gesprekken/situaties lastig zijn. Maar dat het per definitie meer energie kost dan plezier levert. Sorry maar dan ben je imo gewoon een onzekere nerd...
Echt hè. Hij redeneert alleen vanuit zijn eigen kortzichtige perspectief en doet geen enkele moeite om zich in anderen in te leven of in de materie te verdiepen.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:58 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Wat een onwetendheid in één enkele post.
Extraverte mensen zijn dom.
Typische extraverte brulaap die denkt overal overheen te moeten schreeuwen.quote:Op zaterdag 16 april 2016 20:01 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Echt hè. Hij redeneert alleen vanuit zijn eigen kortzichtige perspectief en doet geen enkele moeite om zich in anderen in te leven of in de materie te verdiepen.
Kost energie omdat er allerlei onzekerheden in bedwang gehouden moeten worden de hele tijd...quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:51 schreef Eejit het volgende:
[..]
Volgens mij snap je niet helemaal van introversie is. Als introvert kun je best heel erg genieten van sociale contacten. Alleen, waar extraverten energie krijgen van sociale contacten, kost het introverten energie.
Ik vind zelf goede gesprekken juist ontzettend leuk!quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:33 schreef Reliekrover het volgende:
[..]
[..]
Okeik heb er verder niet veel verstand van.
Mij kosten gesprekken ook meer moeite dan dat ik er plezier aan heb.
Je weet dat er wetenschappelijk onderzoek gedaan is naar intro/extraversie? Misschien jezelf eens in iets verdiepen in plaats van je haar los gooien en lekker gek doen.quote:Op zaterdag 16 april 2016 20:02 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Kost energie omdat er allerlei onzekerheden in bedwang gehouden moeten worden de hele tijd...
Verder is het wel normaal dat je af en toe ook geen gedoe aan je kop wil en je je effe terug trekt.
Waar ik zelf vaak moeite mee heb bij intromensen is dat belegen gedoe. Dat gereserveerdemens gooi je haar los en doe eens gek!!
Heeft niks met onzekerheid te maken. Meer et het niet houden van inhoudsloze gesprekken met mensen die je niet kent.quote:Op zaterdag 16 april 2016 20:02 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Kost energie omdat er allerlei onzekerheden in bedwang gehouden moeten worden de hele tijd...
Verder is het wel normaal dat je af en toe ook geen gedoe aan je kop wil en je je effe terug trekt.
Waar ik zelf vaak moeite mee heb bij intromensen is dat belegen gedoe. Dat gereserveerdemens gooi je haar los en doe eens gek!!
Dit herken ik en het klopt idd.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:38 schreef Eejit het volgende:
[..]
Ik ben introvert en stil (behalve als ik mensen beter ken of als ik de inhoud van het gesprek interessant vindt). En in mijn ervaring is het zo dat hoe drukker jij gaat doen hoe meer ik me ga afsluiten.
Smalltalk is oké, maar ook belangrijk is het dat de conversatie voor beiden interessant is en blijft.quote:Denk dat je beter iets rustiger kan doen en smalltalk voorkomen, en proberen wat inhoudelijks te vinden. Je zult elkaar ergens in het midden moeten vinden, jij een stapje terug de ander een stapje erbij.
Het heeft niets met onzekerheden te maken. De hersenen van introverte mensen werken anders. Zij gebruiken een ander soort neurotransmitter voor het verkrijgen van dopamine.quote:Op zaterdag 16 april 2016 20:02 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Kost energie omdat er allerlei onzekerheden in bedwang gehouden moeten worden de hele tijd...
Verder is het wel normaal dat je af en toe ook geen gedoe aan je kop wil en je je effe terug trekt.
Waar ik zelf vaak moeite mee heb bij intromensen is dat belegen gedoe. Dat gereserveerdemens gooi je haar los en doe eens gek!!
Dat kan je nooit van een ander mens afdwingen, VillasRubin, hoe graag je dat ook zou willenquote:Op zaterdag 16 april 2016 20:02 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Kost energie omdat er allerlei onzekerheden in bedwang gehouden moeten worden de hele tijd...
Verder is het wel normaal dat je af en toe ook geen gedoe aan je kop wil en je je effe terug trekt.
Waar ik zelf vaak moeite mee heb bij intromensen is dat belegen gedoe. Dat gereserveerdemens gooi je haar los en doe eens gek!!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |