Alsof de Bilderbergers zich wat aantrekken van jouw tegenstemquote:Op dinsdag 29 maart 2016 14:39 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ten eerste is dit niet complex. Nederland wordt gewoon voorgelogen. Gezien de geheimzinnigheid en ondemocratische en schimmige handelswijzen van onze bestuurders en EU Brussel die allemaal vóór het verdrag zijn. Zogenaamd liberaal of links groen of christen, werken hier blijkbaar aan mee.
Ten tweede is deze referendum niet bindend, met dank aan onze democratieliefhebbende d66. Jesse klaver van groenlinks gaat zijn reet vegen met een Nee-stem en dit op de openbare weg poneren.
Punt is, ondanks dat democratie hier wordt gefrustreerd. Krijgt dit zoveel aandacht. Gáán stemmen, en t liefste tégen dit verdrag, al is de uitkomst niet bindend. Is een van de weinige echt democratische gebeurtenissen in ons land van de afgelopen 4 jaar of langer..
Klopt en ben ik mij van bewust. Bilderberg attendant Pechtold is voor "raadgevend en niet bindende referenda". Oftewel ' welke democratie?'quote:Op dinsdag 29 maart 2016 15:22 schreef J.B. het volgende:
[..]
Alsof de Bilderbergers zich wat aantrekken van jouw tegenstem
Goedzo, lekker scheldenquote:Op dinsdag 29 maart 2016 15:37 schreef Tamabralski het volgende:
hoe Klootzakken als Rutte Klaver en Buma slalom en zooi hiermee omgaan
Scheldende tokkies worden niet gehoord. Zo werkt dat. Kan je rekening mee houden door een beetje normaal te posten en dan leest iemand het misschien.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 15:46 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Goedzo. Lekker de rest van mijn bericht negeren 'omdat gescheld'
Heil Wilders. Armpje schuin omhoog, knul.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 15:37 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Klopt en ben ik mij van bewust. Bilderberg attendant Pechtold is voor "raadgevend en niet bindende referenda". Oftewel ' welke democratie?'
Ik zei al, dit krijgt al zoveel aandacht. Ondanks dat dit niet bindend is, zou een uitkomst met 'Nee' wel erg veel stof doen opwaaien. Dit is beter dan 1 keer per 4 jaar op gebakken lucht stemmen en niemand heeft het er meer over omdat iedereen zijn/haar keuze verdedigt. Gezien de vele ondemocratische rotzooi van de laatste decennia en dan dit erbovenop.... Plus de konsekwenties omdat dit niet te ontkennen valt hoe Klootzakken als Rutte Klaver en Buma slalom en zooi hiermee omgaan. Véél beter.
Vooral de passage over Pechtold die Bilderberg-bijeenkomsten bij heeft gewoond, vond ik erg overtuigend.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 15:46 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Goedzo. Lekker de rest van mijn bericht negeren 'omdat gescheld'
Het politieke beleid van de laatste 15 jaar. Overtuig jezelf. Of niet..quote:Op dinsdag 29 maart 2016 16:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vooral de passage over Pechtold die Bilderberg-bijeenkomsten bij heeft gewoond, vond ik erg overtuigend.
Ik stem geem Wilders. Dus wat is je punt, knul.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 15:56 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Heil Wilders. Armpje schuin omhoog, knul.
En opeens besef je de omvang van het complot. Of toch nog weer niet?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 16:10 schreef Belabor het volgende:
Als tegenstanders zo overtuigd zijn dat we "voor de gek gehouden worden" door de Tweede Kamer betreffende het associatieverdrag, dan moet je ook van mening zijn dat we door de rest van de EU-leden voor de gek gehouden worden. Zij hebben immers al lang en breed voor dit verdrag gestemd.
Maar blijkbaar zijn enkele users hier de enige die de waarheid in pacht hebben en is de rest van de EU gewoon oliedom. Of zo.
Ik doe niet aan complot-denken. Daar ben ik te pragmatisch voor.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 16:58 schreef Tamabralski het volgende:
En opeens besef je de omvang van het complot. Of toch nog weer niet?
Plus dat zo'n complot altijd uit zou komen.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:32 schreef Belabor het volgende:
[..]
Ik doe niet aan complot-denken. Daar ben ik te pragmatisch voor.
Het akkoord kan nooit door alle lidstaten goedgekeurd worden als er ook maar enige indicatie was dat het grote nadelen zou hebben voor de Euro-regio. Als je denkt dat daar dus een complot in zit, dan weet ik niet met wat voor argumenten ik je ooit nog van je ongelijk zou kunnen overtuigen.
Zo moeilijk is dat nietquote:Op dinsdag 29 maart 2016 12:17 schreef Kaas- het volgende:
Wat een ontzettend domme vergelijking tussen IMF en Nederland. Het heeft werkelijk 0 raakvlak. Mijn hemel.
En zie :quote:Ukraine has managed to build one of Europe’s largest standing armies in the last year and half.
The Ukrainians have nearly doubled their military spending and look likely to significantly increase spending next year. Corruption remains a significant problem, with some estimates that even now as much as 20 to 25 percent of the budget is wasted. Still, that is a significant decrease. In past years, there were estimates that as much as 90 percent of the budget was stolen.
Experts around Europe caution that while what’s been accomplished has been impressive, it’s unlikely to be sustainable. Ukraine’s new military budget accounts for 5 percent of the gross domestic product, more than double the percentage NATO recommends and four to five times what many of Ukraine’s neighbors spend.
Read more here: http://www.mcclatchydc.co(...)1.html#storylink=cpy
De laatste tijd vanwege verschoven interesse naar PC/CM (politieke correctheid/ cultureel marxisme, een soort van censuur) niet veel toegekomen aan RT, maar ik geef toe, ik lees dat graag. En heel veel van wat daar staat valt gewoon ergens anders ook te lezen, zoals Reuters, BBC, etc. alleen geven zij een andere draai aan het artikel. En ja, video's rechtstreeks uit een Pentagon persconferentie kan je moeilijk zomaar even propaganda van maken of veranderen. Maar dat hebben wij twee al eerder gezien.quote:Op woensdag 30 maart 2016 08:31 schreef Heilwasser het volgende:
Dat is als tegenwicht voor propaganda van Poetin met jouw geliefde Russia Today, TomLuny.
Als de NOS een "genuanceerd" beeld geeft betekent dat dat de "nee-kant" meer aandacht krijgt dankzij de Russische propaganda. En aangezien men over het algemeen te achterlijk is om propaganda te herkennen moet de NOS wel. Sterker, ze moeten veel meer "ja-artikelen" publiceren om al die leugens uit Moskou te verdringen.
Tom staat nogal onder de invloed van Russische propaganda vrees ik.quote:Op woensdag 30 maart 2016 09:14 schreef J.B. het volgende:
De bevolking van de Donbass wordt uitgeroeid? Zozo, doen die Oekraïense beesten dan zelfs aan kruisigingen en vergelijkbare barbaarse methoden?
Dat niet maar voor een failliet land welquote:Op woensdag 30 maart 2016 08:43 schreef Gutmensch het volgende:
"Ukraine has managed to build one of Europe’s largest standing armies in the last year and half."
Gek hè, voor een land in oorlog
Ze hadden de Russen geen verzet moeten bieden?quote:Op woensdag 30 maart 2016 12:59 schreef vipergts het volgende:
[..]
Dat niet maar voor een failliet land wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |