ik ben niet bang voor het onbekende, maar er zijn genoeg verhalen van mensen die de ware aard ervan ondervonden hebben. Heb zelf ook het eea ervaren. Zo niet, dan zat ik niet eens in dit topic.quote:Op vrijdag 1 april 2016 21:38 schreef Berjan1986II het volgende:
[..]
Die dingen komen allemaal uit religies. Meditatie uit hindoeisme en boeddhisme, yoga idem dito, channelen komt van alle religies, ook jodendom en christendom, magnetiseren komt uit chinese religies. In feite ben jij, en al die sjappo's van jouw religie bang voor het onbekende.
[..]
Nooit het OT gelezen zeker? Of je moet het met mij eens zijn dat de joodse stamgod in feite de boze/satan/duivel is, al dat al zou bestaan?
[..]
Dan ken jij toevallig goede christenen, maar ik ken er toevallig genoeg die geen respect of hypocriet respect hebben voor andere religies. Men zal nooit denken "misschien hebben zij wel gelijk". Maar als men kan overtuigen van het eigen gelijk, zal men dit niet laten. Vandaar het "ik bid ervoor dat ze de Waarheid gaan zien". Zo hypocriet.
Groetjes
gooi dan meteen haar telefoon weg, halloween is voorbijquote:Op zondag 27 maart 2016 20:04 schreef deadprez het volgende:
zou het niet erg vinden als crip mij zou onderwerpen
Het meeste is idd komedie, maar dat betekend ook dat het gewoon gebakken lucht is, een illusie is en je dus ook geen kwaad doet. Al het kwaad wat daaruit voort zal komen doe je echt jezelf aan, soort van placebo. Vind jou daar best een tekenend vb van, door twijfel, door te denken dat het toch slecht was ben je jezelf gaan straffen. Je erkent je eigen kracht niet, hebt van jezelf een slachtoffer gemaakt.quote:Op vrijdag 1 april 2016 21:49 schreef Manke het volgende:
[..]
ik ben niet bang voor het onbekende, maar er zijn genoeg verhalen van mensen die de ware aard ervan ondervonden hebben. Heb zelf ook het eea ervaren. Zo niet, dan zat ik niet eens in dit topic.
En als je kijkt naar al die channelings, dan zie je dat het 1 grote komedie is. Van Ogilvie tot astro tv. Veel van hun channelen allerlei bijbelse figuren.
Ben bekend met de slachtpartijen van Jozua. Zou het mythe zijn? Hedendaagse slachtpartijen iig niet.
Maar jij erkent ook dat er meer is?
En die mensen kunnen ook niet iets medisch hebben? Psychisch bijvoorbeeld?quote:Op vrijdag 1 april 2016 21:49 schreef Manke het volgende:
[..]
ik ben niet bang voor het onbekende, maar er zijn genoeg verhalen van mensen die de ware aard ervan ondervonden hebben. Heb zelf ook het eea ervaren. Zo niet, dan zat ik niet eens in dit topic.
Dat Maria met engelen kon praten, alsmede zoveel van die bijbelse mensen vindt je niet vreemd maar dat mensen bijbelse figuren channelen wel? doet mij denken aan twee en meten en maten.quote:En als je kijkt naar al die channelings, dan zie je dat het 1 grote komedie is. Van Ogilvie tot astro tv. Veel van hun channelen allerlei bijbelse figuren.
En wat denk je van de zondvloed? De inname van Kanaan is zeker een goede. Maar waarom denk je dat dit mythe is? Als dit mythe is heb je niks meer aan de bijbel, dan is het namelijk allemaal mythe. Openbaring al eens gelezen, fijne God is de christelijke.quote:Ben bekend met de slachtpartijen van Jozua. Zou het mythe zijn? Hedendaagse slachtpartijen iig niet.
Meer dan wat?quote:Maar jij erkent ook dat er meer is?
Kan, maar ze kwamen juist van de psychische problemen af, bijvoorbeeld veroorzaakt door reiki. Ook ging het complete reiki 'weg'.quote:Op vrijdag 1 april 2016 23:01 schreef Berjan1986II het volgende:
[..]
En die mensen kunnen ook niet iets medisch hebben? Psychisch bijvoorbeeld?
[..]
Dat Maria met engelen kon praten, alsmede zoveel van die bijbelse mensen vindt je niet vreemd maar dat mensen bijbelse figuren channelen wel? doet mij denken aan twee en meten en maten.
[..]
En wat denk je van de zondvloed? De inname van Kanaan is zeker een goede. Maar waarom denk je dat dit mythe is? Als dit mythe is heb je niks meer aan de bijbel, dan is het namelijk allemaal mythe. Openbaring al eens gelezen, fijne God is de christelijke.
Slachtpartijen door mensen zegt overigens niks over de god, meer over mensen.
[..]
Meer dan wat?
vanuit christelijk perspectief:quote:Op vrijdag 1 april 2016 23:21 schreef Lunatiek het volgende:
Maar is de islam de religie van de duivel ? Waarom dan?
Is satan/saytan, de vijand, die duivel?
Is de duivel een demoon, of een andere god?
Overigens is satanisme niet zozeer occultisme of duivelsaanbidding, meer de verheerlijking van egoïsme.
Vergis je niet, het is ook magie/occultisme...quote:Op vrijdag 1 april 2016 23:21 schreef Lunatiek het volgende:
Maar is de islam de religie van de duivel ? Waarom dan?
Is satan/saytan, de vijand, die duivel?
Is de duivel een demoon, of een andere god?
Overigens is satanisme niet zozeer occultisme of duivelsaanbidding, meer de verheerlijking van egoïsme.
Het christendom wat je zo verheerlijkt is ook ontstaan door het zwaard....quote:Op vrijdag 1 april 2016 23:26 schreef Manke het volgende:
[..]
Kan, maar ze kwamen juist van de psychische problemen af, bijvoorbeeld veroorzaakt door reiki. Ook ging het complete reiki 'weg'.
Bedoelde met het tweede dat ze spiritisme beoefenen met channelen, wat verboden is volgens de bijbel, maar wel blije boodschappen doorkrijgen van bijbelse figuren als michael, gabriel, jezus en maria. En aliens ver hier vandaan.
3e: klopt inderdaad, als het mythe is, is het niet gebeurd. Openbaringen word je idd niet goed van. De huidige moslimlanden zijn ontstaan door het zwaard.
Meer dan het zichtbare, zoals 'energieën', geesten en (een) God.
Nee. De islam doet dat niet teniet.quote:Op vrijdag 1 april 2016 23:34 schreef Manke het volgende:
[..]
vanuit christelijk perspectief:
Kan, omdat islam het reddende werk en lijdensweg van Jezus Christus ongedaan maakt. Het kruis is de ultieme nederlaag van de duivel en z'n maatjes. Mohammed kreeg de koran door via ingevingen van de engel gabriel, vertaald naar het betekenisloze djibreel, hij dacht aan het begin dat het een duivel was.
De duivel is een demoon, maar wil aanbeden worden en wordt ook 'de god van de wereld' genoemd in de bijbel.
Satanisme van lavey is niet occult, maar meer rebellie en egoïsme, tegendraads aan wat de bijbel leert, vziw.
het rooms katholieke wel,maar het bijbelse christendom zegt dat je je moet onderwerpen aan het huidige gezag.quote:Op zaterdag 2 april 2016 01:26 schreef erodome het volgende:
[..]
Het christendom wat je zo verheerlijkt is ook ontstaan door het zwaard....
En verhalen van mensen met stevige problemen die juist een oplossing vonden de n Reiki of ander zaken zijn ook legio. Alleen halen zij niet zo uit naar het het christendom, voelen ze niet de noodzaak om zwart te maken, te haten.
Tuurlijk "verdwenen" die, dat wilde die mensen namelijk. Placebo...quote:Op zaterdag 2 april 2016 01:59 schreef Manke het volgende:
[..]
het rooms katholieke wel,maar het bijbelse christendom zegt dat je je moet onderwerpen aan het huidige gezag.
Wat betreft reiki, dat baseer ik op de vele getuigenissen van beoefenaars die voor Jezus kozen, bij wie direct na de waterdoop alle reiki talenten meteen verdwenen. Het zijn deze mensen die waarschuwen over reiki.
Je moet niet vergeten dat mensen altijd een verhaal hebben waarom ze zich bekeren. Als zij zich goed voelden bij reiki zouden ze niet iets anders zoeken namelijk. Dan bekeren ze zich, dompelen ze zich onder in de wereld van christendom, die maakt hen wijs dat het slecht is, en zie daar een verhaal dat zich verder ontwikkeld. Dan komen die mensen op TV, schrijven ze boeken met waarschuwingen, verdienen ze daar hun geld mee , en hun hersenen produceren dan allerlei herinneringen die ze nooit hebben meegemaakt. En dat kan he, dat is een psychologisch verschijnsel.quote:Op vrijdag 1 april 2016 23:26 schreef Manke het volgende:
[..]
Kan, maar ze kwamen juist van de psychische problemen af, bijvoorbeeld veroorzaakt door reiki. Ook ging het complete reiki 'weg'.
Misschien is dat wel hun onderbewuste? Ik geloof niet in channelen, jij ziet hier demonen in? Waarom niet zielen van overleden mensen? Waarom niet echte buitenaardse wezens (mits het echt is, wat ik dus niet geloof)?quote:Bedoelde met het tweede dat ze spiritisme beoefenen met channelen, wat verboden is volgens de bijbel, maar wel blije boodschappen doorkrijgen van bijbelse figuren als michael, gabriel, jezus en maria. En aliens ver hier vandaan.
Zonder het zwaar zou het christendom ook nog nergens zijn geland. Je weet toch wel de kerstening van de Amerikaanse landen? De kerstening van "Nederlands-Indië" nu Indonesië? De kerstening van Europa, toen het christendom net de staatsgodsdienst werd? Hoeveel doden zijn er daar wel niet gevallen?quote:3e: klopt inderdaad, als het mythe is, is het niet gebeurd. Openbaringen word je idd niet goed van. De huidige moslimlanden zijn ontstaan door het zwaard.
Energieen wel, geesten en God niet.quote:Meer dan het zichtbare, zoals 'energieën', geesten en (een) God.
Is de vraag bij jou weleens opgekomen of het christendom misschien niet goed is? De islam is ontstaan door mensen die afstammen van mensen van gnostische groepen. Die groepen geloofden niet in het idee dat een God die EEN is een zoon heeft. Dat kan namelijk ook niet, logisch gezien. Dat is de reden waarom de islam zo hamert op "God heeft geen Zoon". Je hebt wel vader (geest), moeder (materie) en de zoon (universum). Dit is pythagorisch en waarschijnlijk hebben de gnostici het van hun, en hebben de gewone christenen dit verkeerd begrepen. Die maakten van de zoon een mens, en dat is onmogelijk.quote:Op vrijdag 1 april 2016 23:34 schreef Manke het volgende:
[..]
vanuit christelijk perspectief:
Kan, omdat islam het reddende werk en lijdensweg van Jezus Christus ongedaan maakt. Het kruis is de ultieme nederlaag van de duivel en z'n maatjes. Mohammed kreeg de koran door via ingevingen van de engel gabriel, vertaald naar het betekenisloze djibreel, hij dacht aan het begin dat het een duivel was.
De duivel is een demoon, maar wil aanbeden worden en wordt ook 'de god van de wereld' genoemd in de bijbel.
Ach gunst, de bijbel staat vol van onderwerping van niet gelovigen. Van het vernietigen van alles, van oude opa tot de kleinste baby. Als de joden zich zouden onderwerpen aan het huidige gezag was al dat bloedvergieten (bij de intocht in Kanaan) niet nodig geweest.quote:Op zaterdag 2 april 2016 01:59 schreef Manke het volgende:
[..]
het rooms katholieke wel,maar het bijbelse christendom zegt dat je je moet onderwerpen aan het huidige gezag.
Die mensen verdienen zeker ook veel met het schrijven van boeken met waarschuwingen tegen reiki en dergelijke. Dus aan de ene kant verdienden ze genoeg toen ze reiki hoog hadden zitten, vervolgens bekeren ze zich tot een andere vorm van reiki (handopleggingen zijn ook in het christendom schering en inslag) en verdienen aan die kant ook weer genoeg. En de naieveling denkt dat ze de waarheid, en enkel de waarheid spreken.quote:Wat betreft reiki, dat baseer ik op de vele getuigenissen van beoefenaars die voor Jezus kozen, bij wie direct na de waterdoop alle reiki talenten meteen verdwenen. Het zijn deze mensen die waarschuwen over reiki.
quote:Op zondag 27 maart 2016 19:54 schreef Roberta_J het volgende:
Wat denken jullie, als we veronderstellen dat er iets is als zogenaamde 'hogere dimensies', waar duistere en lichte werelden zijn, zouden de demonen dan misschien als antwoord op het heersende Christendom van destijds een andere grote religie hebben gesticht, genaamd de Islam? Het is de perfecte kandidaat die altijd en eeuwig garant staat voor het zaaien van wereldwijde verdeeldheid en het nooit mogelijk maken van een toestand van wereldvrede.
Islam staat tevens garant voor terreur en onderdrukking. Het is ook opvallend dat men in de Islam moeite heeft met dingen als muziek, affectie tonen in het openbaar, humor. Kortom alles wat het leven een beetje leuker maakt. Het aardse leven is ondergeschikt aan het (zolang je je hier bevindt slechts denkbeeldige) hiernamaals en de religie immuniseert zich volledig van kritiek, wat sommigen met de dood moeten bekopen. Ook is ervoor kiezen om niets met het geloof te doen en je eigen weg te gaan geen optie. Op het verlaten van de Islam staat in een twintigtal landen nog altijd officieel de doodstraf.
En wat doet de Islam allemaal met mensen:Dat doen mensen met mensen. En 'wij het westen' zijn niks beter in wereldvredeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. (gruwelijk beeld)
Ogen vormen de spiegel van de ziel:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Waar is de Islam doorgaans op uit? Waar het komt is het er meestal op gericht het heersende systeem omver te werpen en te vervangen voor 'de zuivere Islam', die vanuit de hemel zogenaamd is geopenbaard, waardoor het ver verheven is boven alles wat door mensen is bedacht. Onderwerping is het doel. Zo is het vele maatschappijen in Azië (zoals Indonesië) en Afrika vergaan.
Wat denken jullie? Is de Islam het werk van de duivel/het kwaad?Heb je de bedragen wel eens gezien wat Amerika bijv. uitgeeft aan 'wereldvrede' bewaren? Had je ook heel wat andere dingen mee kunnen doen die bijdragen aan de wereld.
Kan ik het zien als een soort uitbeelden van iets, symboliek, dat effect op ons? Wat verandert er daadwerlijk?quote:Op donderdag 31 maart 2016 15:09 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat heeft het niet. Je bent gevoed met de associatie van dat demonische karakter bij dat soort zaken. Daardoor zie jij dit als satanisch/demonisch.
Neem het pentakel dat je toont, wat is daar demonisch aan volgens jou?
Het pentagram zelf staat voor de 5 elementen, water, aarde, vuur, lucht en ether/spirit (dat wat bind). Grofweg gezegd staat het pentagram zoals hij daar getoont wordt (met de ene punt boven) voor geest boven materie, omgekeerd staat hij voor materie boven geest.
De cirkel eromheen beschermt en besluit, het geheel is een oeroud symbool van bescherming oa.
Het bovenste plaatje, met de 4 liggende mensen. Weer zie je die cirkel, die bescherming, die omsluiting. Die maakt die geheiligde plek die opgeschoont is en gedaan.
Als je goed kijkt zie je bij de kandelaars (windrichtingen) bakjes staan, daarin zitten naar alle waarschijnlijkheid spullen die de 4 elementen bij de betreffende windrichting symboliseren.
De 4 personen richten zich op de 4 windrichtingen, liggen daarmee in lijn. Ze kunnen daar verschillende dingen mee uitbeelden/syboliseren, waaronder bv het 4 delige wiel van het jaar (de zonnewendes en equinoxen). Ze zijn in een soort van meditatieve staat, alfa eigenlijk, dat is de "werkstaat" van magie. Dat is niets raars of geks, als je bv moet studeren voor een tentamen kan het erg handig zijn die staat aan te nemen aangezien je je beter kan concentreren in die staat. Ze combineren hun wil.
Ik open wel vaker topics om vervolgens gewoon de discussie die er uit voort komt te volgen.quote:Op vrijdag 1 april 2016 16:28 schreef erodome het volgende:
Vertel, wat denk jij daar dan van? Kom eens met wat meer dan een enkele onliner....
Uiteraard bestaan er 'hogere dimensies', waaronder God.quote:Op zondag 27 maart 2016 19:54 schreef Roberta_J het volgende:
Wat denken jullie, als we veronderstellen dat er iets is als zogenaamde 'hogere dimensies', waar duistere en lichte werelden zijn, zouden de demonen dan misschien als antwoord op het heersende Christendom van destijds een andere grote religie hebben gesticht, genaamd de Islam? Het is de perfecte kandidaat die altijd en eeuwig garant staat voor het zaaien van wereldwijde verdeeldheid en het nooit mogelijk maken van een toestand van wereldvrede.
Islam staat tevens garant voor terreur en onderdrukking. Het is ook opvallend dat men in de Islam moeite heeft met dingen als muziek, affectie tonen in het openbaar, humor.
maar kun je antwoord geven op de vragen die ik stel?quote:Op donderdag 7 april 2016 22:49 schreef Manke het volgende:
Ga maar zoeken in spiritisme en het 'occulte', en je komt er vanzelf achter.
satan komt van het Hebreeuwse woord ha-satan, wat aanklager betekent. Hij (en z'n leger) klaagt constant mensen aan bij God, zonde is namelijk een big deal voor God. Met Jezus is iedereen die in hem en zijn dood gelooft, vergeven van alle zonde, waardoor satan niks meer aan te klagen heeft, de enige wapens dat hij nog heeft is de leugen en z'n vuurpijlen (ingevingen in de gedachten) , om zo mensen op een dwaalspoor te brengen. Islam gebruikt hij hier ook voor, Jezus is hierin namelijk niet doodgegaan voor ieders zonde, wie dat gelooft zal nooit vergeven worden door allah, en gaat naar de hel. Hij gebruikt dus ook angst om mensen van Jezus te houden.quote:Op donderdag 7 april 2016 23:02 schreef jo.de.jong het volgende:
[..]
maar kun je antwoord geven op de vragen die ik stel?
om even te reageren op wat je zegt, het feit dat mensen erin geloven en er dingen over te vinden zijn op internet wil niet zeggen dat het waar is. Wat je zegt is als een Christen die zegt; lees de Bijbel maar, dat is alles wat je hoeft te weten.
Klopt het dat de menselijke zonde of zondeval intrad toen Adam een appel at van een boom waar ie niet van mocht eten?quote:Op donderdag 7 april 2016 23:11 schreef Manke het volgende:
[..]
satan komt van het Hebreeuwse woord ha-satan, wat aanklager betekent. Hij (en z'n leger) klaagt constant mensen aan bij God, zonde is namelijk een big deal voor God. Met Jezus is iedereen die in hem en zijn dood gelooft, vergeven van alle zonde, waardoor satan niks meer aan te klagen heeft, de enige wapens dat hij nog heeft is de leugen en z'n vuurpijlen (ingevingen in de gedachten) , om zo mensen op een dwaalspoor te brengen. Islam gebruikt hij hier ook voor, Jezus is hierin namelijk niet doodgegaan voor ieders zonde, wie dat gelooft zal nooit vergeven worden door allah, en gaat naar de hel. Hij gebruikt dus ook angst om mensen van Jezus te houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |