Een hadj, die in Mekka is geweest?quote:Op woensdag 16 maart 2016 02:50 schreef Fer het volgende:
Betwijvel of het van een oude baardaap in jalaba afkomt. Die zijn hypokriet genoeg om er stiekem van te genieten. Zolang het hun eigen dochter niet is natuurlijk.
Klopt. Daar hebben ze echter ook al eeuwen geleden het onthoofden en familiewraak afgeschaft. Je punt?quote:Op dinsdag 15 maart 2016 23:53 schreef Elan het volgende:
Wel grappig dat men direct weer begint te janken over de gevaren van de Islam, terwijl in tal van Christelijke dorpjes korte rokjes al eeuwen uit den boze zijn.
Hoeft niet perse, sommigen dragen het in de zomer. Gewoon zo'n doek, lekker luchtig, met alleen ondergoed eronder.quote:
en dan waarschijnlijk ook nog op eigen initiatief, 'om klachten voor te zijn'quote:Op woensdag 16 maart 2016 03:42 schreef superniger het volgende:
Dit doen ze om de moslims te pleasen.
Walgelijk.
Het is ook nog wel wat koud nu.quote:Op woensdag 16 maart 2016 03:43 schreef hugecooll het volgende:
[..]
en dan waarschijnlijk ook nog op eigen initiatief, 'om klachten voor te zijn'
Je bedoelt die 2 zwarte kousen dorpjes waar je nooit iets over hoort?quote:Op dinsdag 15 maart 2016 23:53 schreef Elan het volgende:
Wel grappig dat men direct weer begint te janken over de gevaren van de Islam, terwijl in tal van Christelijke dorpjes korte rokjes al eeuwen uit den boze zijn.
1958 geboren, dus 57 of 58, zou ze echt grietjes van in de 20 willen buggen?quote:Op woensdag 16 maart 2016 03:07 schreef Fer het volgende:
[..]
Hoeft niet perse, sommigen dragen het in de zomer. Gewoon zo'n doek, lekker luchtig, met alleen ondergoed eronder.
Maar ontopic, als het deze teamleider is:
https://nl.linkedin.com/in/marleen-lenssen-38761611
Denk ik, dat het eerder jaloezie is. Sowieso valt nu al heel politiek Amsterdam erover en zal deze dame keihard teruggefloten gaan worden.
Is later ook veranderd Mannen hadden ook een nette korte broek.quote:Op woensdag 16 maart 2016 03:42 schreef Elfletterig het volgende:
Wat mij betreft mag een werkgever te allen tijde eisen stellen aan de kleding van medewerkers. Lang geleden had ik een weekendbaantje bij de post. Vrouwelijke postbodes mochten in de warme zomermaanden rondlopen in een halflange broekrok, mannen moesten gewoon in lange broek. Kun je leuk vinden of niet, maar dat zijn de regels die het bedrijf stelt.
quote:Geef ze een uniform, net zoals bij zoveel andere bedrijven. Ben je van het hele gedoe af.
Definieer kort.quote:Op woensdag 16 maart 2016 06:29 schreef Montagui het volgende:
Bij overheid en semi overheid zijn korte rokjes uit den boze. Gewoon bedrijfspolicy.
Het is gebruikelijk voor moslims om zich regelmatig intiem te scheren. Ik weet niet in hoeverre dit is voorgeschreven.quote:Op woensdag 16 maart 2016 02:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mm, heb nog nooit een kut van een moslima gezien hoor. Weet niet eens of ze die scheren ter gelegenheid van rokjesdag en weet ook niet wat Allah daarvan vindt eigenlijk.
Wrs toch meer een vraag voor een imam, denk ik. Mogen moslima's hun kut scheren. Mogen moslima's op rokjesdag zonder broekje rondlopen.
Wat staat daarover in de koran? Of de hadith?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |