Daar is niets mis mee en is hun volste recht. Maar stem dan ook gewoon lekker niet. Daarmee diskwalificeer je jezelf zoals gezegd volledig mee.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:14 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Het zal ook wel een verdrag van minstens een pagina of 50 zijn. Henk of Kees gaan dat niet na een hele dag op kantoor of in de winkel nog even doornemen als ze thuiskomen.
Dus ik snap wel dat men geen idee heeft waar het over gaat
Alsof het ja-kamp het allemaal wel zo goed weet. En als ze het al goed weten, dan wordt een groot deel van het verdrag verzwegen. Vind je het gek dan men niet weet waar het over stemt straks.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:10 schreef Dven het volgende:
[..]
5%? Ga je niet redden. Meneer Roos kent zelf de inhoud van het verdrag niet eens
Derhalve is het compleet terecht wanneer de overheid de uitslag van het referendum naast zich neerlegt en heeft 'Het Volk' zoals ze zichzelf zo graag noemen zichzelf volledig gediskwalificeerd om in de toekomst bij enig referendum nog serieus genomen te worden. Topshow.
Minder, minder, minder...quote:Op zaterdag 12 maart 2016 09:26 schreef Basp1 het volgende:
Wat zal de opkomst gaan worden bij dit referendum? 20%?
Helemaal mee eens. Als je niet weet waar je over stemt, moet je niet gaan stemmen.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:16 schreef Dven het volgende:
[..]
Daar is niets mis mee en is hun volste recht. Maar stem dan ook gewoon lekker niet. Daarmee diskwalificeer je jezelf zoals gezegd volledig mee.
Dit stellen is net zoiets als: zonder jezelf te verdiepen in elk partijprogramma mag je ook niet stemmen bij de PS/EP/TK-verkiezingen.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:16 schreef Dven het volgende:
[..]
Daar is niets mis mee en is hun volste recht. Maar stem dan ook gewoon lekker niet. Daarmee diskwalificeer je jezelf zoals gezegd volledig mee.
Zoals ik al opschreef gaat het helemaal niet om een handelsverdrag maar om een geopolitiek steekspel tussen Rusland en de EU. De hopeloos verdeelde Oekraïense bevolking is de inzet. Het land is in een burgeroorlog en delen van het land zijn kapot geschoten. Vindt jij dat een geloofwaardige basis voor handel? Dus geloof die pro-Europese leugen niet. De EU is mede aanzetter geweest voor de huidige burgeroorlog in Oekraïne en wijst met een beschuldigende vinger naar Rusland. Helaas voor hun, veel burgers binnen de gedwongen lidstaten van Europa geloven niet meer in de pro-Europese propaganda.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:07 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je bevestigt hiermee mijn punt. De anti-EUsentimenten die onder een groot deel van de bevolking leeft wordt ingezet om mensen tot een 'nee' te bewegen.
Terwijl het hier om een verdrag gaat. Niet om de EU als geheel. 'Ik ben tegen de EU dus ik ga stemmen' is voor mij dus bij lange na niet goed genoeg.
Overigens, het idee dat dit een oomaat is naar EU-lidmaatschap en we dit zo kunnen stoppen is een raar tegenargument. Ook zonder dit verdrag kan men Oekraine inlijven tot de EU en daar verandert de uitslag van dit referendum niks aan. Als dat je einddoel is, om de toetreding van Oekraine tegen te gaan, ga je bedrogen uitkomen want als men dat wil, hou je dat niet tegen op dit andere punt. Daarom snap ik de link tussen de twee ook niet, kan je me die uitleggen?
Als je gaat stemmen, lees dan de hoofdpunten van het verdrag even door, beoordeel of je dat een goed of slecht idee lijkt en stem op basis daarvan. Stel objectief vast of het een goed of slecht plan is, ipv je antiEUgevoelens te laten spreken.
Overigens zou ik mijn adem niet inhouden tot hét moment om je tegen de EU uit te spreken komt, volgens mij staat het zelfs in de wet vast dat daar geen referendum over mag komen
Dus omdat jij geen zin hebt om je er in te verdiepen is het maar een kutreferendum en moet niemand gaan stemmen?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:12 schreef timmmmm het volgende:
Goede vraag, geen idee. ik heb me niet in het versrsg verdiept dus inhoudelijk kan ik daar geen zinnig woord over zeggen.
Het kan best een overbodig kutverdrag zijn, als je dat vaststelt na het doornemen ervan moet je 'nee' stemmen.
Ik stel nergens dat men dan niet mag stemmen.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit stellen is net zoiets als: zonder jezelf te verdiepen in elk partijprogramma mag je ook niet stemmen bij de PS/EP/TK-verkiezingen.
Dat zeg ik dan ook nergens.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:16 schreef opreis het volgende:
[..]
Alsof het ja-kamp het allemaal wel zo goed weet.
Precies. Dus wordt er uiteindelijks niets mee gedaan en laat de overheid het wel zitten om ooit eens aan bindende referanda te beginnen. Wat een farcéquote:En als ze het al goed weten, dan wordt een groot deel van het verdrag verzwegen. Vind je het gek dan men niet weet waar het over stemt straks.
Tevens denk ik wel dat een nee-stem meer een proteststem tegen de EU en hun gang van zaken is dan dat men hun stemkeuze daadwerkelijk heeft gebaseerd op wat er in het verdrag staat.
Dat weet ik, maar ik durf te stellen dat zeker 95% van de mensen die gaat stemmen (of het nou voor of tegen is), het verdrag voor maximaal 0,0000000000001% gelezen heeft.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:24 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik stel nergens dat men dan niet mag stemmen.
Dat zeg ik toch helemaal niet? Ik pleit ervoor dat je niet gaat stemmen als je geen idee hebt waar het over gaat. Als je gaat stemmen, zou je het verdrag moeten kennen en dat objectief beoordelen oo zijn plus- en minpunten. En je daarbij niet laten leiden door subjectieve antiEU-emoties. je stemt immers nier over de EU maar over een verdrag met Oekraine.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:19 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Dus omdat jij geen zin hebt om je er in te verdiepen is het maar een kutreferendum en moet niemand gaan stemmen?
Een hoop democratische geloofwaardigheid als ze de beslissing negerenquote:
Dan zijn we het er toch over eens dat het een farcé is waar je politiek gezien helemaal niets mee kan?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar ik durf te stellen dat zeker 95% van de mensen die gaat stemmen (of het nou voor of tegen is), het verdrag voor maximaal 0,0000000000001% gelezen heeft.
Bij een nee wordt die keuze sowieso genegeerd hoor, daar hoef je je helemaal geen zorgen om te maken.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Een hoop democratische geloofwaardigheid als ze de beslissing negeren
Eerste post, eerste zin:quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:25 schreef timmmmm het volgende:
Ik zie niet hoe je jouw reactie kan halen uit mijn uitspraak die je quote
quote:Op zaterdag 12 maart 2016 09:32 schreef timmmmm het volgende:
Allenaal niet gaan stemmen. een bullshitreferendum waarbij de schijn gewekt wordt door de initiatiefnemers dat het een stem voor of tegen Europa is.
Je hoeft je niet in élk partijprogramma te verdiepen. Iedereen heeft al wel wat partijen die bij voorbaat afvallen, dat weet je uit ervaring. Dan zijn er wat partijen die overblijven, , je doet een stemwijzer of kijkt een debat, je leest de hoofdpunten van het programma en dan breng je geinformeerd je stem uit.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit stellen is net zoiets als: zonder jezelf te verdiepen in elk partijprogramma mag je ook niet stemmen bij de PS/EP/TK-verkiezingen.
Ik ben het er zeker mee eens, ja. Ik geloof momenteel eerder dat het een puur rancunereferendum is dat meer inspeelt op onderbuikgevoelens: of de Oekraïners komen bij de EU (staat nergens met een letter beschreven schijnt) of je nee-stem is een klap in het gezicht van de MH17-slachtoffers of je speelt Poetin in de kaart of je rekent met plezier af met de EU en de zoals nee-stemmers het noemen ''de elite''.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:26 schreef Dven het volgende:
[..]
Dan zijn we het er toch over eens dat het een farcé is waar je politiek gezien helemaal niets mee kan?
Lees dan volgende keer de rest van het topic ook even door, dan hoef ik me niet te herhalenquote:
Ik denk zelf dat ik op het CDA/VNL/SGP ga stemmen, moet ik me ook nog verder in verdiepen.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:29 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je hoeft je niet in élk partijprogramma te verdiepen. Iedereen heeft al wel wat partijen die bij voorbaat afvallen, dat weet je uit ervaring. Dan zijn er wat partijen die overblijven, , je doet een stemwijzer of kijkt een debat, je leest de hoofdpunten van het programma en dan breng je geinformeerd je stem uit.
Als je dat niet gedaan hebt, vind ik dat je ook niet zou moeten gaan stemmen. Als je niet weet waar je op stemt.
En jij hoeft je geen zorgen te maken dat dat Wilders enorm in de kaart zal spelen.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:27 schreef Dven het volgende:
[..]
Bij een nee wordt die keuze sowieso genegeerd hoor, daar hoef je je helemaal geen zorgen om te maken.
Laat Wilders Nederland maar compleet verneuken hoor, ik lig er geen seconde meer wakker vanquote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
En jij hoeft je geen zorgen te maken dat dat Wilders enorm in de kaart zal spelen.
Je PoHi zegt anders iets compleet anders.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:32 schreef Dven het volgende:
[..]
Laat Wilders Nederland maar compleet verneuken hoor, ik lig er geen seconde meer wakker van
Vertel mij dan eens: Waarom is dit verdrag goed voor Nederland?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 09:32 schreef timmmmm het volgende:
Allenaal niet gaan stemmen. een bullshitreferendum waarbij de schijn gewekt wordt door de initiatiefnemers dat het een stem voor of tegen Europa is.
Als 5% van de stemmers de kern van het verdrag waar ze over stemmen kunnen vertellen, eet ii mijn schoen op. Hét schoolvoorbeeld waarom directe democratie niet werkt, het volk is gewoon te dom of te lui om over concrete zaken te beslissen
Ik ook niet.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:32 schreef Dven het volgende:
[..]
Laat Wilders Nederland maar compleet verneuken hoor, ik lig er geen seconde meer wakker van
Knap dat jij dat uit iemand zijn postgeschiedenis (sowieso, dat checken!quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Je PoHi zegt anders iets compleet anders.
Afgezien van jouw PoHi, en jouw voorkeuren mbt bepaalde zaken blijf ik een zwak voor je houdenquote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:34 schreef Dven het volgende:
[..]
Knap dat jij dat uit iemand zijn postgeschiedenis (sowieso, dat checken!![]()
![]()
)kan halen. Heb je nog meer bijzondere kwaliteiten?
Ik zie de PVV puur als een thermometer voor het falende beleid van de partijen die normaal op het podium dansen.quote:
Tegenstanders kunnen de beste vrienden zijnquote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:35 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Afgezien van jouw PoHi, en jouw voorkeuren mbt bepaalde zaken blijf ik een zwak voor je houden![]()
Een thermometer slaat op temperatuur. Noem het voor het gemak maar een demometer.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik zie de PVV puur als een thermometer voor het falende beleid van de partijen die normaal op het podium dansen.
Lees eerst de rest van het topic even, voor ik mezelf ga herhalenquote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:33 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Vertel mij dan eens: Waarom is dit verdrag goed voor Nederland?
Alsof de PVV iets kan bereiken in de regering. De kans dat ze realistische ideeën door de kamer krijgen, is nog minder groot dan dat Lex Immers drie man poort in een solo en daarna de bal over Cillessen heenstift.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:37 schreef Dven het volgende:
[..]
Een thermometer slaat op temperatuur. Noem het voor het gemak maar een demometer.
Zal ik doen.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:38 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Lees eerst de rest van het topic even, voor ik mezelf ga herhalen
Zeker een eerste keer zou ik wel gewoon alle partijprogramma's kort doorlezen. Dan weet je waar het over gaat. tzt gaan we VKZ weer open gooien en daar kan je alle informatie die je zoekt vinden.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk zelf dat ik op het CDA/VNL/SGP ga stemmen, moet ik me ook nog verder in verdiepen.
Ik ga sowieso niet op linkse partijen stemmen. Ik denk dat ik het vanaf D66 verder naar rechts lees en dan zal het allemaal wel.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:40 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Zeker een eerste keer zou ik wel gewoon alle partijprogramma's kort doorlezen. Dan weet je waar het over gaat. tzt gaan we VKZ weer open gooien en daar kan je alle informatie die je zoekt vinden.
Zuken we het dan nu weer over het referendum hebben?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:42 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ga sowieso niet op linkse partijen stemmen. Ik denk dat ik het vanaf D66 verder naar rechts lees en dan zal het allemaal wel.
Dat mag uiteraard.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:42 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Zuken we het dan nu weer over het referendum hebben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |