quote:Op vrijdag 11 maart 2016 23:39 schreef smeerpijp. het volgende:
zolang je niet hebt betaald heb je niet betaald...klaar..volgens mij kunnen ze hoog en laag springen..
Sowieso heb je volgens mij ook op elke koop die je doet op internet volgens mij 7 dagen herroepingsrecht. Mits je een duidelijke annulering verstuurd, dus dat zou ik in dit geval even doen en vragen om een ontvangstbevestiging (al hebben dergelijke bedrijven dat vaak al standaard).
quote:Bij welke producten krijg ik geen bedenktijd?
Koopt u een van de volgende producten op afstand? Dan krijgt u geen bedenktijd:
reizen, vervoer, logies of andere vormen van vrijetijdsbesteding.
tijdsgebonden producten, zoals losse tijdschriften of kranten; Let op: sluit u een abonnement af op een tijdschrift of krant? Dan hebt u wel bedenktijd.
producten die u speciaal laat maken, bijvoorbeeld een maatpak, drukwerk, een fotoalbum of sieraden naar uw eigen ontwerp.
producten die snel kunnen bederven, zoals eten of
Als je via internet een vliegticket, een reis of een hotel hebt geboekt, heb je niet het recht om binnen 7 werkdagen kosteloos te annuleren. De Wet koop op afstand geldt niet voor logies, vervoer, restaurantdiensten of vrijetijdsbesteding die je afspreekt op een vaste datum.quote:
Dat zegt Fer toch ook?quote:Op vrijdag 11 maart 2016 23:43 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
Als je via internet een vliegticket, een reis of een hotel hebt geboekt, heb je niet het recht om binnen 7 werkdagen kosteloos te annuleren. De Wet koop op afstand geldt niet voor logies, vervoer, restaurantdiensten of vrijetijdsbesteding die je afspreekt op een vaste datum.
http://www.consumentenbon(...)s-boeken-bedenktijd/
oh shit, ik had niet goed gelezen schijnbaar, excuusquote:Op vrijdag 11 maart 2016 23:44 schreef nikky het volgende:
[..]
Dat zegt Fer toch ook?
Ts gaat op vakantie
Pak de koffers maar in TS...schijnbaar ga je dit jaar ongewild naar een leuke door Correndon geselecteerde bestemming!quote:Op vrijdag 11 maart 2016 23:49 schreef Leandra het volgende:
Hoe kun je nou met het invullen van "wat gegevens" per ongeluk een reis boeken als je alleen maar wilde testen wat het bedrag zou zijn?
Is er wel! Gewoon inloggen op corendon.nl met je reisgegevens, en er staat een supergrote, knalrode button met 'annuleren'.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 23:53 schreef smeerpijp. het volgende:
Als ik het zo lees geldt voor reizen inderdaad een andere wetgeving, ik zou in ieder geval zorgen dat je binnen 24 uur aantoonbaar kenbaar maakt dat je de reis niet wilt afnemen.
Nu is Correndon volgens mij niet de meest beroerde reisorganisatie maar als ze echt op hun strepen gaan staan kan het nog best zijn dat je een deel moet betalen als ik het zo lees overal.
Wat ik overigens wel vrij vaag vind. Dat je geen enkele mogelijkheid tot annuleren hebt.
******verdomme. Daar staat inderdaad een leuke rode knop maar als ik die aanklik en hem wil annuleren moet ik 189,62 euro betalen. ''Kies de gewenste betaalmethode'' staat er doodleuk.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 00:03 schreef Meke het volgende:
[..]
Is er wel! Gewoon inloggen op corendon.nl met je reisgegevens, en er staat een supergrote, knalrode button met 'annuleren'.
Maar dat niet vertellen is veel leuker, dan raakt TS in paniek; KAN NIET! Nu moet je gaan!
Om er niet heen te gaan. Het is gewoon strand tegen dorre vlakte met een achtergebleven mijnenveld in de buurt. Maar heb ze gebeld, Ze waren al vanaf 09:00 uur bereikbaar en de telefoniste heeft hem netjes uit de boeking gehaald. Goede service van dit bedrijf. Maaaar ze zei erbij: stel dat je nu een vakantie boekt op naam van een ander en zo'n boeking blijft te lang staan, dan wordt er politiewerk van gemaakt. Ik heb overigens gewoon netjes aangegeven dat ik, zoals de telefoniste al suggereerde, te ver had doorgeklikt. Opgelost.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 09:43 schreef Fogel het volgende:
Is TS al wakker en zit met de telefoon klaar?
Eventueel inmiddels genoeg gelezen over de bestemming om er gewoon heen te gaan?
Ik vond het ergens wel 'spannend' om het hele traject te doorlopen. Maar ging er niet vanuit dat deze site dan plotsklaps denkt dat ik echt op vakantie wil.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:13 schreef Leandra het volgende:
Maar waarom vul je überhaupt een mailadres in als je alleen prijzen wilt checken?
Raar hè?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:16 schreef PufpufpuffelBeernd het volgende:
Ik vond het ergens wel 'spannend' om het hele traject te doorlopen. Maar ging er niet vanuit dat deze site dan plotsklaps denkt dat ik echt op vakantie wil.
http://fok.nl/shop/donate/quote:Op zaterdag 12 maart 2016 10:14 schreef PufpufpuffelBeernd het volgende:
Ik ben wel blij dat ik direct op FOK! op hulp ben gaan vragen. Als ik dat niet gedaan had zou deze boeking bij mezelf ook wel eens in de vergetelnis kunnen zijn geraken en dan had ik dus gewoon echt minimaal het annuleringsbedrag moeten boeken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |