Onze divateam doet het ook maar matig.quote:Op zondag 17 april 2016 16:58 schreef Beach het volgende:
3 keer haas en 1 manor onderdeel ik kan wel inpakken
quote:Wolff: Met vingers van Formule 1 afblijven
Het is voor de Formule 1 beter als voorlopig alles bij het oude blijft en de geplande grondige technische vernieuwingen in 2017 niet worden uitgevoerd. Dat zei teambaas Toto Wolff van Mercedes na de Grand Prix van China. ,,We kunnen er beter met onze vingers afblijven.''
Wolff wijst erop dat stabiele regels de competitie spannender maken. ,,Dat zien we dit jaar. We hebben drie heerlijke races gezien; de verschillen tussen de topteams zijn echt kleiner geworden. We moeten nu even niets veranderen.''
Eind april beslissen de Formule 1 en de autosportbond FIA over nieuwe hervormingen. Er bestaan plannen om de bolides in de Formule 1 een aerodynamischer uiterlijk te geven, waardoor ze nog sneller kunnen, maar ook moeilijker te besturen.
Herkenbaar.quote:Op zondag 17 april 2016 19:30 schreef sasquatsch het volgende:
Zo stijg je honderd plekken, zo zak je ruim honderd plekken.
Ik behield mijn Haas coureur want hij deed het zo leuk, zelfde pijn, dik 200 plekken...quote:Op maandag 18 april 2016 13:01 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
206 plekken gedaald.
Ik neem een keer een rijder van Haas, halen ze geen punten meer.
Het spijt me.quote:Op maandag 18 april 2016 13:43 schreef Karstman het volgende:
[..]
Ik behield mijn Haas coureur want hij deed het zo leuk, zelfde pijn, dik 200 plekken...
Ik had Sainz eruit geschopt ten faveure van Grosjean. Geweldige wissel weer, ik loop steeds precies achter de feiten aanquote:Op maandag 18 april 2016 13:43 schreef Karstman het volgende:
[..]
Ik behield mijn Haas coureur want hij deed het zo leuk, zelfde pijn, dik 200 plekken...
Waarom? Wehrlein had geen tijd neergezet bij de kwalificatie, dus geen punten lijkt mequote:Op maandag 18 april 2016 20:15 schreef terrebeest het volgende:
Ehm, Kan het zijn dat ik niet de juiste hoeveelheid punten heb gekregen bij laatste ronde China?
Heb Saintz, Wehrlein, Manor en ToroRoss... Ik kom op 331 pt, heb er 302 toegekend gekregen.
Volgens mijn berekening zou ik totaal voor Pascal 40 pt moeten krijgen (geen 24) en 56 pt voor Manor (geen 43)?
Ach so.. Had gewoon gekeken naar uitslag, en hij stond als 21ste geklasseerd, idd geen tijd neergezet.quote:Op maandag 18 april 2016 20:19 schreef Sked het volgende:
[..]
Waarom? Wehrlein had geen tijd neergezet bij de kwalificatie, dus geen punten lijkt me
Same here, dus als het fout gaat ben je niet de enige haha.quote:Op maandag 18 april 2016 20:46 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Gokje gemacht door Verstappen te wisselen voor Kyvat.
quote:Op maandag 18 april 2016 20:46 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Gokje gemacht door Verstappen te wisselen voor Kyvat.
daar komen we nog op terugquote:Op donderdag 5 mei 2016 10:47 schreef Twieki het volgende:
Ik ben toch benieuwd wat de swap voor gevolgen heeft voor de manager? Blijven VES en KVY even duur? Worden hun prijzen omgedraaid?
Hoe gaan jullie hiermee om?
Zat daar ook aan te denken maar ik heb een beetje zitten schuiven en uiteindelijk Red Bull Chassis en Sainz genomen voor dat bedrag wat ik over had (net niet genoeg voor Max en RBRquote:Op donderdag 5 mei 2016 10:37 schreef nils7 het volgende:
Snel Max nemen nu die nog zo goedkoop is :-P
Max is van team gewisseld. Degenen die hem al hadden hoeven niets te doen.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 20:52 schreef gjaltdoumaa het volgende:
wanneer word het aanpast ivm de wissel van max ?
omdat ik max in mijn team heb, moet ik er zelf voor vrijdag dan nog wat aan doen ?
Scoorde wel mooi meer punten dan Max, heb Max nu weer teruggekocht dus qua punten was het positief hehe.quote:
Mooi.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 21:12 schreef zoem het volgende:
[..]
Max is van team gewisseld. Degenen die hem al hadden hoeven niets te doen.
Palmer helaas er naast maar wel STR Chassisquote:Op zondag 15 mei 2016 16:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik ook
Hülkenberg ook, maar die is uitgevallen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |