Aha, dus door bevolkingen op te splitsen bevorder je de samenhang? Lijkt me een contradictie.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:14 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Het voordeel van segregatie is de vergrote kans op cohesie.
Deze redenatie volg ik niet....quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:50 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ja want witte mannen hebben nooit in verre landen vrouwen zwanger gemaakt. Kom nou.
Niet de bevolking binnen een land. Context.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:51 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Aha, dus door bevolkingen op te splitsen bevorder je de samenhang? Lijkt me een contradictie.
Dit is geen 'natuurlijk' verloop, maar gevolg van beleid.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:46 schreef erodome het volgende:
Maar leg het me eens uit. Wat is er zo erg aan dat "verdwijnen" van het blanke "ras"? Mits dit dus niet met dwang gebeurd, als dat gewoon een natuurlijk verloop door vrijwillige mengen is?
Kap nou eens met dat mallotige taalgebruik als je de betekenis van woorden niet kent.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:24 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Daarom de kans op apartheid limiteren door de 'aparte' kenmerken niet te implementeren.
In Zuid-Amerika zijn ze al vergevorderd met het vormen van een diarreebruin ras. De Spaanse conquistadors hebben rond 1500 de plaatstelijke Indiaanse bevolking gedecimeerd en de overgebleven vrouwen bezwangerd.quote:
Door een bevolking in een land op te splitsen vergroot je de samenhang?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:52 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Niet de bevolking binnen een land. Context.
Het haakt aan op het 'mixen gebeurt alleen in het Westen', ga ik vanuit. Nou goed, dan moest je eens naar Zuid-Amerika gaan. Of is dat ook het Westen?quote:
Nee, de white supremacist gaat er vanuit dat de blanke (inherent) beter is. Ik ben een pragmatist, angstig voor de menselijke (racistische) psyche.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:54 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Kap nou eens met dat mallotige taalgebruik als je de betekenis van woorden niet kent.
Wat je waarschijnlijk bedoelt (maar wat er niet staat) is dat je mensen die geen raszuivere blanken zijn buiten je samenleving wil houden.
Je gebruikt de argumenten van white supremacists, verpakt in dikdoenerige woorden.
Klopt. Zo gaat dat. 'Natuurlijk proces'. Tenzij de Indiaanse bevolking hun grenzen hadden bewaakt - de middelen daartoe hadden.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:54 schreef Falco het volgende:
[..]
In Zuid-Amerika zijn ze al vergevorderd met het vormen van een diarreebruin ras. De Spaanse conquistadors hebben rond 1500 de plaatstelijke Indiaanse bevolking gedecimeerd en de overgebleven vrouwen bezwangerd.
Nou ja... Er werd weleens gehint naar enige overeenkomsten tussen de PVV en racisme, maar dat was altijd absolute onzin, demonisering, enzovoort.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:56 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Overigens is de discussie behoorlijk offtopic. Van PVV-kritiek op een hoogleraar die kritiek op Wilders heeft, zijn we nu al afgegleden naar een tamelijk dubieuze discussie tussen voor- en tegenstanders van raciale segregatie.
Zuid-Amerika is inderdaad een uitzondering.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:55 schreef PeteSampras het volgende:
[..]
Het haakt aan op het 'mixen gebeurt alleen in het Westen', ga ik vanuit. Nou goed, dan moest je eens naar Zuid-Amerika gaan. Of is dat ook het Westen?
Nou dan zou ik maar als een dolle gaan pleiten om lekker te gaan mengen. Dat is pas echt bevordelijk voor de homogeniteit van een samenleving. Als dan iedereen hetzelfde kleurtje heeft hoeven we het daar niet meer over te hebben en kunnen we ons weer gaan afvragen hoe we het leven op deze planeet zo aangenaam mogelijk voor iedereen kunnen maken.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:56 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Nee, de white supremacist gaat er vanuit dat de blanke (inherent) beter is. Ik ben een pragmatist, angstig voor de menselijke (racistische) psyche.
Je zou welhaast tot de gedachte komen dat 'mixen' - een uitzondering van een heel werelddeel daargelaten - juist bevorderlijk is, aangezien overal waar het voorkomt welvaart, techniek en rationaliteit hoogtij vieren (thans in vergelijking met waar het niet gebeurt).quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:59 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Zuid-Amerika is inderdaad een uitzondering.
Volgens mij gaat het over de vermeende fascistische trekjes van de politiek van Wilders, en of kritische wetenschappers de mond moet worden gesnoerd. Het topic ging niet over de vraag of segregatie op basis van afkomst of huidskleur wel of geen goede zaak is.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:58 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nou ja... Er werd weleens gehint naar enige overeenkomsten tussen de PVV en racisme, maar dat was altijd absolute onzin, demonisering, enzovoort.
Wat is dan het probleem? Wij zijn toch superieur, wij hebben toch de middelen om ons te verweren tegen het irreële scenario dat alle moslims of negers Europa binnenvallen, ons en masse uitmoorden en de overgebleven vrouwen bezwangeren? Tenminste die superioriteit concludeer ik vaak als ik de PVV of haar aanhangers hoor.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:57 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Klopt. Zo gaat dat. 'Natuurlijk proces'. Tenzij de Indiaanse bevolking hun grenzen hadden bewaakt - de middelen daartoe hadden.
Dan zijn we in één post klaar: ja, zijn er en nee, we gaan wetenschappers niet de mond snoeren.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 15:02 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Volgens mij gaat het over de vermeende fascistische trekjes van de politiek van Wilders, en of kritische wetenschappers de mond moeten worden gesnoerd.
Nee, het is natuurlijk verloop. De wereld is "kleiner" geworden, mensen maken contact met elkaar, worden verliefd op elkaar, maken kindjes met elkaar.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:52 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Dit is geen 'natuurlijk' verloop, maar gevolg van beleid.
Dit is gewoon defaitisme in zijn puurste vorm. Als jij gelooft dat de mens geen (kleine) invloed heeft op de 'veranderingen', dan valt alles goed te praten. Gerichte genocide, of het verdwijnen van de blanke mens op de langere termijn. Het is alles een onderdeel van de natuur; het gebeurd.
Ja, dat jij het 'dubieus', 'onsmakelijk' en 'afkeurenswaardig' vindt (op basis van een verkeerde conclusie; niemand is geboren met een verkeerd kleurtje), bewaar je lekker maar voor een jankprogramma op de NPO. Ik heb me ondertussen wel losgemaakt van de emotionele instabiliteit van de politiek-correcte angsthazen.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 15:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nou dan zou ik maar als een dolle gaan pleiten om lekker te gaan mengen. Dat is pas echt bevordelijk voor de homogeniteit van een samenleving. Als dan iedereen hetzelfde kleurtje heeft hoeven we het daar niet meer over te hebben en kunnen we ons weer gaan afvragen hoe we het leven op deze planeet zo aangenaam mogelijk voor iedereen kunnen maken.
Ik vind je pleidooi om mensen uit de/onze/jou samenleving te weren omdat ze toevallig geboren zijn met het verkeerde kleurtje buitengewoon onsmakelijk en afkeurenswaardig.
Omdraaien van oorzaak-gevolg. Overal waar welvaart is, komen andere groepen op af. Wat natuurlijk wel klopt is, dat wanneer je zoals de VS, de denkkracht uit andere landen opzuigt, het een voordeel is w.b. innovatie en dergelijke. Maar dat an sich heeft niet zoveel met het mixen (gevolgen van het opzuigen van het intellect) te maken - en al helemaal niets met het importbeleid van de EU.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 15:02 schreef PeteSampras het volgende:
[..]
Je zou welhaast tot de gedachte komen dat 'mixen' - een uitzondering van een heel werelddeel daargelaten - juist bevorderlijk is, aangezien overal waar het voorkomt welvaart, techniek en rationaliteit hoogtij vieren (thans in vergelijking met waar het niet gebeurt).
Nee. Lees maar even terug. Ik heb al genoeg reacties om op te reageren.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:55 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Door een bevolking in een land op te splitsen vergroot je de samenhang?
Wij hebben helemaal geen middelen als er geen 'wij' is; als wij niet erkennen dat wij een 'wij' zijn.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 15:04 schreef Falco het volgende:
[..]
Wat is dan het probleem? Wij zijn toch superieur, wij hebben toch de middelen om ons te verweren tegen het irreële scenario dat alle moslims of negers Europa binnenvallen, ons en masse uitmoorden en de overgebleven vrouwen bezwangeren? Tenminste die superioriteit concludeer ik vaak als ik de PVV of haar aanhangers hoor.
Laat dan lekker toe dat heden ten dage er sommige blanken en niet-blanken zijn die elkaar lief hebben en werken aan een diarreebruin ras.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |