Daarom ook "in de tipparade".En schelden doe je maar tegen je moeder...quote:
begin dan lekker met je eigen topic.. Post hier vermiste muzikantenquote:Op maandag 16 mei 2016 20:36 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Daarom ook tipparade.En schelden doe je maar tegen je moeder...
Mja, ging het ooit wel goed? Ze staat natuurlijk al niet echt bekend als erg stabiel.quote:Op maandag 16 mei 2016 20:35 schreef belsen het volgende:
[..]
Ik las het ook net. Het gaat sowieso niet zo goed met haar.
Eerste zenuwachtige/boze fan gespot.quote:Op maandag 16 mei 2016 20:36 schreef Onnoman het volgende:
[..]
begin dan lekker met je eigen topic.. Post hier vermiste muzikanten
wat een droeftoeter ben je
je wil gewoon lekker scoren.. maakt niet uit hoor.. geniet van het moment
quote:
Nog nooit van gehoord. Schijnbaar een jaren 50 zanger. Een mooie leeftijd en schijnbaar ook gewoon 60 jaar getrouwd.quote:
Het waren meer andere groten uit de countryscene die met de door hem geschreven nummers hits scoorden dan dat hij er zelf hoog mee stond in de hitlijsten.quote:Op woensdag 18 mei 2016 10:22 schreef belsen het volgende:
Laag hitgehalte. Dit is zijn grootste hit volgens Wikipedia. #38 in de countryhitlijsten in 1981.
Niet zo oud, ripquote:Original Beastie Boys Member John Berry Dead at 52
Beastie Boys credit guitarist for coming up with the band’s name
John Berry, an original member of hip-hop group the Beastie Boys, died Thursday morning at 7:30 a.m. at a hospice in Danvers, Massachusetts. He was 52.
John Berry III, Berry’s father, confirmed his death Thursday afternoon. He said his son suffered from frontal lobe dementia, which had worsened in recent months.
Read more: http://www.rollingstone.c(...)160519#ixzz4991CwIce
Follow us: @rollingstone on Twitter | RollingStone on Facebook
quote:Op woensdag 18 mei 2016 11:04 schreef Gehenna het volgende:
Adrian Guerra van Bell Witch, vorig jaar nog gezien op Roadburn
Dit. Al een tijd zo te lezen.quote:
Zou kunnen .....quote:Op vrijdag 20 mei 2016 18:02 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Zou het iets met drank en drugs te maken hebben?
twitter:Higgo74 twitterde op zondag 22-05-2016 om 11:30:51Reports are coming in that former Megadeth drummer Nick Menza has collapsed on stage and passed away. reageer retweet
Moest ik ook aan denken.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 18:02 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Zou het iets met drank en drugs te maken hebben?
In het harnasquote:Op zondag 22 mei 2016 12:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
twitter:Higgo74 twitterde op zondag 22-05-2016 om 11:30:51Reports are coming in that former Megadeth drummer Nick Menza has collapsed on stage and passed away. reageer retweet
quote:Op zondag 22 mei 2016 12:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
twitter:Higgo74 twitterde op zondag 22-05-2016 om 11:30:51Reports are coming in that former Megadeth drummer Nick Menza has collapsed on stage and passed away. reageer retweet
quote:Op zondag 22 mei 2016 12:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
twitter:Higgo74 twitterde op zondag 22-05-2016 om 11:30:51Reports are coming in that former Megadeth drummer Nick Menza has collapsed on stage and passed away. reageer retweet
Tommy Cooper stylequote:
bron: nu.nlquote:Drummer Nick Menza is overleden. De muzikant werd bekend als drummer van de metal band Megadeth. De club waar hij optrad, The Baked Potato, maakte de dood van Menza bekend via Facebook. De drummer zou zijn ingestort op het podium tijdens een optreden in Los Angeles. Hij zou zijn overleden aan de gevolgen van een hartaanval, schrijft de Britse krant The Guardian.
Albums
Megadeth-oprichter Dave Mustaine twitterde ook over de dood van Menza. "Zeg me dat dit niet waar is", schreef de gitarist. Menza speelde in de jaren negentig bij Megadeth. Hij is te horen op succesvolle albums als Rust in Peace, Countdown to Extinction en Youthanasia. Hij verliet de band eind jaren negentig, nadat hij een knieoperatie moest ondergaat tijdens een tournee rond het album Cryptic Writings uit 1997.
Mja die club van 27 slaat nergens op natuurlijk. Genoeg artiesten die op 28 jarige leeftijd zijn overleden etc.quote:
Doe 's per leeftijd een topic openen...quote:Op dinsdag 31 mei 2016 18:22 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Mja die club van 27 slaat nergens op natuurlijk. Genoeg artiesten die op 28 jarige leeftijd zijn overleden etc.
Zo kan je voor elke leeftijd wel een club oprichten.
Dit. Ha ha ha, wel megasterrenquote:Op dinsdag 31 mei 2016 18:35 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Doe 's per leeftijd een topic openen...
bron: nu.nlquote:Surfer Blood-gitarist Thomas Fekete is op 27-jarige leeftijd overleden. De muzikant overleed aan gevolgen van kanker. "Het doet mij deugt dat hij nu van de pijn verlost is", schrijft zijn vrouw op GoFundMe.
Fekete en zijn echtgenote richtten een crowdfundingactie op om de kosten van de behandeling te betalen. Fekete leed aan een zeldzame vorm van kanker.
De gitarist richtte in 2009 met zijn collega's Surfer Blood op. Fekete voelde zich door de ziekte genoodzaakt om de band in 2015 te verlaten. De bandleden stonden in 2013 op het Nederlandse festival Best Kept Secret.
quote:Songfestival-winnares Corry Brokken is op 83-jarige leeftijd overleden.
Dat meldt RTL Boulevard donderdagavond.
In 1957 won Nederland voor het eerst het Eurovisie Songfestival. Brokken kreeg met het nummer Net als toen de meeste punten.
Nederland maakte in 1952 voor het eerst kennis met Brokken, toen ze op de radio te horen was met het nummer I Apologize. De zangeres vertegenwoordigde in 1956 ons land voor de eerste keer op het Songfestival met het nummer Voorgoed Voorbij.
Een jaar na de overwinning in 1957 deed ze nog een keer mee. Met het liedje Heel de Wereld werd ze gedeeld laatste.
Presentatie
Brokken keerde in 1976 terug op het podium van het Songfestival. Ze verzorgde de presentatie van de wedstrijd, die in Nederland gehouden werd. Een jaar daarvoor won Teach-In met Ding-a-dong de liedjeswedstrijd.
Ik kende de naam in eerste instantie van een Sors en Sjimmie-strip. Moet iemand (Dikkie geloof ik) als taakstraf het stadion schoonmaken na een concert van Corrie Brokken...quote:Op donderdag 2 juni 2016 19:43 schreef Bosbeetle het volgende:
ik ken haar voornamelijk van corry en de grote brokken maar dat blijkt een ongerelateerde jazz band
En een van de weinige zingende rechters in de wereld.quote:Op donderdag 2 juni 2016 23:09 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ik kende de naam in eerste instantie van een Sors en Sjimmie-strip. Moet iemand (Dikkie geloof ik) als taakstraf het stadion schoonmaken na een concert van Corrie Brokken...
Maar bovenal is ze dus de eerste Nederlandse ESF-winnaar.
quote:Op 42-jarige leeftijd begon zij een studie rechten.Ze begon een advocatenpraktijk en in 1990 werd zij rechter in Den Bosch.
quote:Op vrijdag 3 juni 2016 01:03 schreef Mark het volgende:
Voormalig Municipal Waste-drummer Brandon Ferrell is afgelopen dinsdag, 31 mei, overleden. De doodsoorzaak is vooralsnog niet bekendgemaakt. De Amerikaanse crossover thrashers laten weten dat zij verward zijn en dat hun harten zijn gebroken. Ferrell speelde mee op het debuutalbum Waste 'Em All uit 2003. Daarna speelde de multi-instrumentalist drums, bas en/of gitaar in punk- en thrashacts als Direct Control, Government Warning, Career Suicide, Wasted Time en Sarcoma. Zijn meest recente band was het eenmansproject Obsessor, waarin hij naast alle instrumenten tevens de vocalen voor zijn rekening nam. Ook runde de beste man een eigen platenlabel, No Way Out Records. Brandon Ferrell laat een vrouw en twee kinderen na.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |