Mijn ex heeft ook een keer een matras aan me gevraagd. Hoop voor je dat 't geen voorbode is.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik wist wel dat FOK!kers geen ervaring met vriendinnen hadden. Maar dit.
Oh, maar ze is niet jarig. Dus het is meer "zomaar".quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, het is vrij simpel, als je denkt dat ze bij een keuze tussen een nieuw matras en laten we zeggen een weekendje weg, voor dat nieuwe matras zou kiezen dan moet je dat doen, anders zou ik gewoon een weekendje weg gaan, of een paar oorbellen kopen ofzo (een ring kan tricky zijn, zou ik vermijden).
Of iets anders wat ze echt heel graag wil hebben, maar het kan ook iets zijn wat ze echt heel graag een keer met jou zou willen doen, maar jij altijd afhoudt omdat jij daar geen zin in hebt....
Dat is het geweldige eraan inderdaad. Lekker, en makkelijk.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:49 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik wil ook wel weer wokken eigenlijk. Gewoon alles in één pan flikkeren, heerlijk. Weinig afwas en prima te eten.
Jeetje. Hoe heet het?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:49 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik heb er zelfs een diagnose voor.
Oh... ik dacht voor haar verjaardag... voor zomaar is een nieuw matras natuurlijk altijd goed.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:52 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Oh, maar ze is niet jarig. Dus het is meer "zomaar".
En dan is het wel handig als ik er zelf baat bij heb.
http://www.ze.nl/p/147829(...)rijgen_van_je_vriendquote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik wist wel dat FOK!kers geen ervaring met vriendinnen hadden. Maar dit.
De Likt heeft nu een nummer opgenomen met Jack Parow. Twee culthelden van mij die samenwerken.quote:
Mijn verweer.quote:
Nee, ze is in de zomer pas jarig. Maar af en toe wat onverwachts doenquote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh... ik dacht voor haar verjaardag... voor zomaar is een nieuw matras natuurlijk altijd goed.
Al die suggesties zijnquote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:52 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
http://www.ze.nl/p/147829(...)rijgen_van_je_vriend
Wat tips.
Beetje extra goodwill op de balans creëren.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:54 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Nee, ze is in de zomer pas jarig. Maar af en toe wat onverwachts doen.
Scoor toch 4/20.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:52 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
http://www.ze.nl/p/147829(...)rijgen_van_je_vriend
Wat tips.
Punten scoren.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:55 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Beetje extra goodwill op de balans creëren.
quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:47 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Een keukenmachine doet het altijd goed bij de vrouwtjes.
Leg uit alsjeblieft.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:56 schreef Leandra het volgende:
Flikker op, een citruspers had ik leuk gevonden, maar een keukenmachine?
Hier de logica van inzienquote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
een citruspers had ik leuk gevonden, maar een keukenmachine?
quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:52 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
http://www.ze.nl/p/147829(...)rijgen_van_je_vriend
Wat tips.
quote:ANONIEM WOENSDAG 28 MEI 2014 OM 14:28
Mijn zusje kreeg vorig jaar een afschuwelijk cadeau van haar man voor haar verjaardag: een strijkplank! (de l*l!)
quote:k kreeg met mijn verjaardag "Rocksmit" voor op de playstation 3....... Hoe krijg je het bedacht?!?! Ten eerst speel ik nooooooit playstation en ten 2e ook geen elektrische gitaar. (hadden we wel een staan, maar was van hem) Een cadeau uit eigenbelang dus.. Hoe goed ken je iemand, als je 5 jaar bij elkaar bent.. Niet dus
Subtiel. Het is wel makkelijk dat je als man vrij snel attent bent.quote:
quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:57 schreef Rezania het volgende:
[..]
Een blender met een zeef geloof ik.
Snap het nog steeds maar amper. Maar ik mis het volgens mij niet.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 23:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zo'n hakselding voor op je aanrecht met een kom er aan.
Da's gewoon dom. Koop een blender en jank niet om het vruchtvlees.quote:
Voornoemde ex-vriendin is een echte foodlover. Die had slowjuicers en keukenmachines fantastisch gevonden. Zo zie je maar, gewoon overleggen. Niet dit soort specifieke dingen zomaar geven.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |