Geheelonthouder in het Spaans.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:39 schreef chufi het volgende:
[..]
Dat lijkt op nooit in het spaans Jamas
Hmm, dat ga ik even checken, lijkt me wel wat.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:40 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik kijk een serie Deadliest job interview. Gaaf je verdiend vet geld. Leuk om te kijken.
Moest er aan denken vanwegen de kettingzaag
In het Grieks betekent het Proostquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:39 schreef chufi het volgende:
[..]
Dat lijkt op nooit in het spaans Jamas
Denk het nietquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:40 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Geheelonthouder in het Spaans.
Nee een andere versie, jij heb het van linkedinquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:37 schreef FANN het volgende:
[..]
De cos utopiadaar kom ik nooit en daar heeft hij dus nu ineens wél gestaan?
kelere..... je gaat het maar navragen, ik ga er niet verder op in.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:41 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee een andere versie, jij heb het van linkedin
Dat snap ikquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:42 schreef FANN het volgende:
[..]
kelere..... je gaat het maar navragen, ik ga er niet verder op in.
quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:43 schreef FANN het volgende:
[..]
Ik hoop het en ik hoor het wel als je antwoord hebt
Ok laatste keer, je post geen foto's van wie dan ook. Waar je die van mij vandaan heb is me een raadsel maar swah.. Ik ga er niet achteraan waarom zou ik. Gewoon niet meer doen klaar.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:44 schreef FANN het volgende:
[..]
dat je hier dan ook even komt melden dat ik gelijk had.
misschien post ik wel helemaal niks mee, misschien nog beterquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:49 schreef Soury het volgende:
[..]
Ok laatste keer, je post geen foto's van wie dan ook. Waar je die van mij vandaan heb is me een raadsel maar swah.. Ik ga er niet achteraan waarom zou ik. Gewoon niet meer doen klaar.
ja, dat weet ik nu wel, we waren érg met foto's bezig toen, misschien maar beter om dat helemaal te schrappenquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:50 schreef chufi het volgende:
Goed zand er over en verder.. Telkens weer dat gezeik over en weer topics lang... Principe blijft duidelijk, Plaats geen fotos van je mede fokkers zonder hun toestemming (ook al staan ze in hun fobo ( dan verwijs je er maar naar)
Doeiquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:50 schreef FANN het volgende:
[..]
misschien post ik wel helemaal niks mee, misschien nog beter![]()
waarom je erachteraan zou gaan? nouhou.... omdat je nogal wat beweerde....
Gewoon ook niet meer doen zou ik zeggen!
Fann, laat het gaan.. Neem nog een wijntje, ga wat eten of kijk een serie... Het is niet de moeite waard.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:52 schreef FANN het volgende:
[..]
ja, dat weet ik nu wel, we waren érg met foto's bezig toen, misschien maar beter om dat helemaal te schrappen, kan je niks fout doen ook.
Er is nogal een verschil he? Jij postte mijn foto in de sc zonder enige aanleiding. Treiteren al kreeg ik er wel leuke reacties opquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:52 schreef FANN het volgende:
[..]
ja, dat weet ik nu wel, we waren érg met foto's bezig toen, misschien maar beter om dat helemaal te schrappen, kan je niks fout doen ook.
Treiterenquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:55 schreef Soury het volgende:
[..]
Er is nogal een verschil he? Jij postte mijn foto in de sc zonder enige aanleiding. Treiteren al kreeg ik er wel leuke reacties op
Je hebt gelijk.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:55 schreef chufi het volgende:
[..]
Fann, laat het gaan.. Neem nog een wijntje, ga wat eten of kijk een serie... Het is niet de moeite waard.
Ach nee dat is het ook niet maar die actie was onnodig en ik baal ervan dat dat zomaar gedaan word.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:55 schreef chufi het volgende:
[..]
Fann, laat het gaan.. Neem nog een wijntje, ga wat eten of kijk een serie... Het is niet de moeite waard.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
Kolere, je hebt nou al tig keer gezegd dat je er klaar mee was en je blijft er maar over janken.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:55 schreef Soury het volgende:
[..]
Er is nogal een verschil he? Jij postte mijn foto in de sc zonder enige aanleiding. Treiteren al kreeg ik er wel leuke reacties op
Nou nee want ?????quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:59 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Kolere, je hebt nou al tig keer gezegd dat je er klaar mee was en je blijft er maar over janken.
Nu echt een keer klaar?
Eigenlijk wil ik weten waar die foto vandaan komt. En verder vind ik het kwalijk dat iemand dus alles opslaat en toeslaat als het haar uitkomt. Noem me maar paraquote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:59 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Kolere, je hebt nou al tig keer gezegd dat je er klaar mee was en je blijft er maar over janken.
Nu echt een keer klaar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |