Ja lollig.quote:Op woensdag 10 februari 2016 12:24 schreef GGMM het volgende:
Hoeveel wedstrijden op rij heeft Feyenoord nu verloren in de competitie?
met dank aan ThePlaneteerquote:Proeftuin Feyenoord is geen topclub meer
Alles onder het tapijt
Feyenoord investeerde dit seizoen tien miljoen euro, maar het elftal is verworden tot een proeftuin en leed al zes competitienederlagen op rij. Wat erger is, de Rotterdammers verliezen alle kenmerken die horen bij een topclub.
TEKST: MARTIJN KRABBENDAM
Jens Toornstra wist niet wat hij zag toen trainer Giovanni van Bronckhorst zondagochtend tijdens de sportmaaltijd de opstelling van Feyenoord op het bord prikte voor De Klassieker tegen Ajax. Hij mocht weer eens meedoen, hangend aan de rechterkant in een nieuw systeem: 4-5-1. Het was Toornstra’s eerste basisplaats sinds 13 december, toen Feyenoord in Groningen met 1-1 gelijkspeelde. Maar in De Arena stond hij er weer, voornamelijk om Ajax’ linksback Mitchel Dijks af te stoppen. Toornstra speelde een aardige wedstrijd, waarin hij zelfs nog scoorde (0-1), maar hij heeft geen idee of zijn optreden goed genoeg was voor een basisplaats aanstaande zondag in het uitduel met PEC Zwolle. Hij ziet het wel.
Het gevoel van Toornstra is het gevoel van de meeste spelers van Feyenoord. In feite weet niemand waar hij aan toe is, nu de technische staf goochelt met opstellingen en namen. Sinds FC Groningen, is Feyenoord een proeftuin geworden. Met de wedstrijd in de Euroborg meegerekend kwam Feyenoord negen keer in actie en evenzovele keren in een andere opstelling (zie kader). De laatste twee duels, tegen Roda JC en Ajax, koos Feyenoord zelfs voor een andere speelwijze. In Kerkrade was het 5-3-2, in de Amsterdam Arena 4-5-1. Daarmee heeft de technische staf iedere vorm van houvast de nek omgedraaid. Geen speler weet wat zondag tegen PEC Zwolle het strijdplan zal zijn.
WISSELTRUCS
De wisseltrucs leverden weinig op. De club verloor zes competitieduels op rij. Een absoluut diepterecord in de clubhistorie, een nega- tieve reeks die waarschijnlijk nooit meer zal worden geëvenaard. Het resultaat is vooral dat iedere speler van Feyenoord wel een keer is teleurgesteld dit seizoen. Rechtsback Rick Karsdorp verloor zijn basisplaats uit tegen PSV aan Sven van Beek. Nog tijdens de wedstrijd herstelde van Bronckhorst zijn fout toen bleek dat Van Beek niet op die positie uit de voeten kon. De centrale verdediger kwam zelf ook op de bank terecht (tegen SC Heerenveen en ADO Den Haag) na een slechte serie wedstrijden, maar keerde voor het bekerduel met Roda JC weer terug in de ploeg. Terence Kongolo wisselde als centrale verdediger en linksback stuivertjes met Jan-Arie van der Heijden en Miquel Nelom. Ook het middenveld veranderde voortdurend van samenstelling. De twee vaste krachten, Karim El Ahmadi en Tonny Vilhena, werden geflankeerd door Simon Gustafson, Marko Vejinovic, Toornstra en zondag ook nog eens met nieuwkomer Renato Tapia. Zelfs voorin, lang de enige linie waarin niet werd geschoven, is het wisselen begonnen. Dirk Kuijt verdrong Michiel Kramer uit de spits, Bilal Basaçikoglu werd rechterspits. Maar tegen Roda speelde Kuijt met Eljero Elia voorin, tegen Ajax stond hij er alleen en was Basaçikoglu aanvallende middenvelder. Elia zat toen op de bank, net zoals Kramer.
Al dat geschuif resulteerde in een val op de ranglijst. De doelstelling, plaats drie, is voor even verspeeld aan Heracles Almelo, een ploegje dat bestaat uit gemiddelde Eredivisie-spelers en een fractie kostte van de vijftien miljoen euro die Feyenoord over twee seizoenen spendeerde. Het verontrustende is vooral dat Heracles Almelo zich nauwelijks aanpast, maar dat het grote Feyenoord tegen Roda JC met vijf verdedigers speelt en in Amsterdam met vijf middenvelders. Feyenoord is verworden tot een topclub die niet wil verliezen en daarmee alle ambitie op ontwikkelen overboord heeft gegooid.
Want wat is nou het perspectief van Feyenoord? De club verlengde weliswaar de contracten van een aantal jeugdspelers, maar de vraag is: waar gaan ze straks spelen? De beloftenploeg maakt geen deel uit van de voetbalpiramide en is veroordeeld tot een soort competitie met oefenduels. Het plan de talenten dan maar te laten oefenen tegen die van topclubs uit Duitsland en België, staat ook on hold. Maar er is meer. Ook de selectie zal komende zomer opnieuw moeten worden gerenoveerd. Je kunt spelers als Jens Toornstra, Bilal Basaçikoglu, Miquel Nelom en Anass Achahbar niet nog langer op de bank houden. Tonny Vilhena vertrekt. Wat gebeurt er met de aan Cardiff City verhuurde Lex Immers? Komt er naast Kramer nog een spits? Bovendien: wat zijn die spelers nog waard en wie gaat die renovatie voor z’n rekening nemen?
KRAMPACHTIG
Bij Feyenoord wordt momenteel alles onder het tapijt geschoven. De club houdt zich kramp- achtig vast aan alles wat maar lijkt op een strohalm. Na de bekerzege op Roda JC was volgens aanvoerder Dirk Kuijt het 5-3-2 systeem ineens een extra wapen. Na de nederlaag bij Ajax stond er volgens trainer Giovanni van Bronckhorst een ander Feyenoord dan in de serie neder- lagen ervoor. Er was tenminste gevochten. Het is allemaal gebakken lucht, holle frasen, hoop gebaseerd op niets. Met de wedstrijdinstelling van de spelersgroep is al een heel seizoen niks mis. Feyenoord doet altijd zijn best, maar dat is niet genoeg. Het elftal heeft niks om op terug te vallen, geen houvast, geen structuur, geen automatismen, geen idee wanneer druk te zetten, geen idee wat te doen bij balbezit. Geen visie. Feyenoord is een ploeg waaraan niet is gewerkt en dat zijn wedstrijden wint op adrenaline, maar nooit met goed voetbal. Giovanni van Bronckhorst is verantwoordelijk, maar hij is bezig aan zijn eerste klus als trainer. Hij maakt alle fouten die iedere beginnende trainer maakt, hij herkent de momenten van ingrijpen niet en heeft nog niet een voetbalvisie ontwikkeld die een ervaren trainer wel kan overleggen op basis van jarenlange ervaring. Dat kan toch voor niemand in de leiding een verrassing zijn.
Wie alles zo op een rij zet, herkent een slagveld Zes competitienederlagen op rij, dat is een net zo’n trieste prestatie als de 10-0 nederlaag bij PSV van vijf jaar geleden. Daar doet een halve finale in de KNVB-beker niets aan af. Zes keer verliezen op rij. Eén punt uit zeven wedstrijden. Twintig verliespunten in een tijdsbestek van anderhalve maand. Zelfs De Graafschap pakte in dat aantal duels veel meer punten: zeven. Het valt niet goed te praten, door niets. Natuurlijk heeft Feyenoord minder geld dan PSV en Ajax, natuurlijk is de trainingsaccommodatie van lagere kwaliteit dan De Herdgang of De Toekomst. Maar wat Feyenoord wél had, was een eigen identiteit, een fanatiek publiek en voor het eerst geld om te investeren: tien miljoen. En ambitie. Halverwege februari is dat alles vervlogen. Er is niks meer in Rotterdam-Zuid: geen structuur, geen daadkracht, geen ambitie. De club die tien miljoen investeerde, speelt om niet te verliezen. Het elftal is een proeftuin geworden, de trainer en de aanvoerder praten alles goed, de technisch directeur houdt zich schuil. Wie zo reageert op een serie van zes nederlagen, heeft zich er blijkbaar bij neergelegd niet langer een topclub te willen zijn.
DEGRADATIEPLAATS IN 2016
Bij een stand over het jaar 2016 staat Feyenoord voorlaatste, net boven het eveneens puntloze SC Cambuur. De Rotterdammers hebben hetzelfde doelsaldo als de Leeuwarders (-8), maar doordat Feyenoord vier keer doel trof en SC Cambuur slechts tweemaal, is het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst op de ranglijst van dit jaar net niet laatste.
ELKE WEEK WAT ANDERS Feyenoord won zijn laatste competitiewedstrijd op zondag 6 december van Heracles Almelo (3-0). Daarna begon de ploeg punten te verspelen bij FC Groningen (1-1). Sinds dat duel in de Euroborg trad Feyenoord aan in steeds een andere opstelling en wisselde het twee keer van systeem.
Thanksquote:Op woensdag 10 februari 2016 12:30 schreef GGMM het volgende:
BADDERHARING HEEFT EEN TROLLLINK IN DE OP GEZET!!!!
quote:Op woensdag 10 februari 2016 12:30 schreef GGMM het volgende:
BADDERHARING HEEFT EEN TROLLLINK IN DE OP GEZET!!!!
Goed stuk inderdaad.quote:
E-mail goed in de gaten houden.quote:Op woensdag 10 februari 2016 10:28 schreef XSbig het volgende:
Wanneer begint de kaartverkoop voor AZ thuis in de beker eigenlijk?
In het begin van het seizoen werd Gio door diezelfde krabbendam geroemd omdat hij niet bang is iemand op de bank te zetten en op deze wijze waren ook de reservespelers van belang en tevreden. Dat vond goeddeels de hele Nederlandse pers trouwens. Ik kots echt op de opportunisme.quote:Op woensdag 10 februari 2016 12:35 schreef Tomatenboer het volgende:
Al deel ik de kritiek op de vele wisselingen in basisopstelling maar gedeeltelijk. Want het is op zich logisch dat Gio is gaan ingrijpen, en als hij niks doet dan zou het ook niet goed zijn.
Kwestie van (gebrek aan) zelfvertrouwen denk ik.quote:Op woensdag 10 februari 2016 12:44 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
In het begin van het seizoen werd Gio door diezelfde krabbendam geroemd omdat hij niet bang is iemand op de bank te zetten en op deze wijze waren ook de reservespelers van belang en tevreden. Dat vond goeddeels de hele Nederlandse pers trouwens. Ik kots echt op de opportunisme.
Krabbendam
Ik blijf verder fan van Toornstra. Die kan veel meer en hoeft geen miskoop te zijn. Dragende kracht vorig seizoen.
Jij bent wel tevreden met alles, is het niet?quote:Op woensdag 10 februari 2016 12:44 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
In het begin van het seizoen werd Gio door diezelfde krabbendam geroemd omdat hij niet bang is iemand op de bank te zetten en op deze wijze waren ook de reservespelers van belang en tevreden. Dat vond goeddeels de hele Nederlandse pers trouwens. Ik kots echt op de opportunisme.
Krabbendam
Ik blijf verder fan van Toornstra. Die kan veel meer en hoeft geen miskoop te zijn. Dragende kracht vorig seizoen.
Jens Toornstra als dragende kracht zien is als Theo Lucius aanvoerder maken.quote:Op woensdag 10 februari 2016 12:44 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik blijf verder fan van Toornstra. Die kan veel meer en hoeft geen miskoop te zijn. Dragende kracht vorig seizoen.
De eerste helft van vorig seizoen was Toornstra zo mogelijk de belangrijkste speler van Feyenoord. Ik zeg niets geks.quote:Op woensdag 10 februari 2016 13:11 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Jens Toornstra als dragende kracht zien is als Theo Lucius aanvoerder maken.
Nee kloptquote:Op woensdag 10 februari 2016 12:51 schreef Happel het volgende:
[..]
Jij bent wel tevreden met alles, is het niet?
Godverdomme, ben het zo knakerhard met je eens HMF.quote:Op woensdag 10 februari 2016 13:37 schreef Helpmefok het volgende:
Maar nee. Natuurlijk ben ik niet tevreden. Ik stoor me alleen aan het opportunistisch gelul van iedereen. Feyenoord zou wel even kampioen worden met spelers als Van der Heijden en Kramer, alsook een nieuwe coach.
Komop man. Begin dit seizoen was meer dan de afgelopen vijf jaar bij elkaar duidelijk dat dit een tussenseizoen ging worden. Zoals de afgelopen zestien seizoenen trouwens.
Ik vind het gewoon ongelooflijk achterlijk om over Gio te vallen. Er zijn zo dertig mensen die eerst mogen opkankeren voor we over zij functioneren gaan praten.
Vermoeiend om dan een nieuwe trainer, die het enorm moeilijk heeft en nog verrassend goed de boel wist om te zetten tegen de joden, als primaire factor van alle ellende te zien.
Zo werkt het niet. Hij is eerder het eindpunt waar alle touwtjes aan elkaar geknoopt moeten worden. Even extreem: doen scouts, TDs, de AD, jeugdopleiding et cetera allemaal hun werk op de juiste manier, dán kan je wat mij betreft pas écht de trainer goed beoordelen.
Maar gek genoeg zijn trainers altijd als eerste de kop van jut. En dan gooi je een nieuwe neer, en presteren we misschien één plekje beter.
Zelfs een zwaargewicht als Koeman kreeg de boel niet rond richting en kampioenschap. Kijk eens wat die man in zijn trainerscarriere bereikt heeft.
Dan heeft het écht geen zin om Gio de laan uit te gooien. Want het probleem mevrouw, dát blijft. [/Fortuyngod].
En dan heeft hij het dus nog alleraardigst omgezet tegen de joden, als beginnend trainer. Bovendien doet hij het in punten niet eens slechter dan Koeman en die slisser van Twente...
Geef die jongen gewoon voldoende de tijd en pleur het tuig in het maasgebouw eens de maas in.
Duidelijke teksten dit. Overigens vond ik de woordkeuze 'zwaargewicht' niet heel toepasselijk bij Koemangod.quote:Op woensdag 10 februari 2016 13:37 schreef Helpmefok het volgende:
Maar nee. Natuurlijk ben ik niet tevreden. Ik stoor me alleen aan het opportunistisch gelul van iedereen. Feyenoord zou wel even kampioen worden met spelers als Van der Heijden en Kramer, alsook een nieuwe coach.
Komop man. Begin dit seizoen was meer dan de afgelopen vijf jaar bij elkaar duidelijk dat dit een tussenseizoen ging worden. Zoals de afgelopen zestien seizoenen trouwens.
Ik vind het gewoon ongelooflijk achterlijk om over Gio te vallen. Er zijn zo dertig mensen die eerst mogen opkankeren voor we over zij functioneren gaan praten.
Vermoeiend om dan een nieuwe trainer, die het enorm moeilijk heeft en nog verrassend goed de boel wist om te zetten tegen de joden, als primaire factor van alle ellende te zien.
Zo werkt het niet. Hij is eerder het eindpunt waar alle touwtjes aan elkaar geknoopt moeten worden. Even extreem: doen scouts, TDs, de AD, jeugdopleiding et cetera allemaal hun werk op de juiste manier, dán kan je wat mij betreft pas écht de trainer goed beoordelen.
Maar gek genoeg zijn trainers altijd als eerste de kop van jut. En dan gooi je een nieuwe neer, en presteren we misschien één plekje beter.
Zelfs een zwaargewicht als Koeman kreeg de boel niet rond richting en kampioenschap. Kijk eens wat die man in zijn trainerscarriere bereikt heeft.
Dan heeft het écht geen zin om Gio de laan uit te gooien. Want het probleem mevrouw, dát blijft. [/Fortuyngod].
En dan heeft hij het dus nog alleraardigst omgezet tegen de joden, als beginnend trainer. Bovendien doet hij het in punten niet eens slechter dan Koeman en die slisser van Twente...
Geef die jongen gewoon voldoende de tijd en pleur het tuig in het maasgebouw eens de maas in.
Dat scrollen is goed voor je. Vinden de vrouwtjes alleen maar lekker.quote:Op woensdag 10 februari 2016 13:50 schreef Typisch het volgende:
Ja, quote anders even allemaal dat lange stuk tekst. Lekker scrollen lekker.
Mijn punt: als Toornstra een dragende kracht is heb je een probleem, dan kom je gewoon over de hele linie kwaliteit tekort. Hij is een nuttige waterdrager, maar een dragende kracht moet een speler zijn die bij de top van de eredivisie hoort en een seizoen lang uitblinkt.quote:Op woensdag 10 februari 2016 13:29 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
De eerste helft van vorig seizoen was Toornstra zo mogelijk de belangrijkste speler van Feyenoord. Ik zeg niets geks.
Ik vind Gio de laan uit sturen ook geen oplossing, maar feit is wel dat hij weinig structuur en lijn in het spel heeft kunnen krijgen in de 9 maanden dat hij nou voor de groep staat. Ik vind dat het veldspel er zondag de 1e helft voor het eerst in sinds de 1e helft tegen Heerenveen weer eens goed uit zag. Dat spelers een idee hadden wat te doen in balbezit. Dat heeft weinig met het hele maasgebouw-zooitje te maken, maar meer met Gio (+TS).quote:
Hear hear.quote:Op woensdag 10 februari 2016 13:37 schreef Helpmefok het volgende:
Maar nee. Natuurlijk ben ik niet tevreden. Ik stoor me alleen aan het opportunistisch gelul van iedereen. Feyenoord zou wel even kampioen worden met spelers als Van der Heijden en Kramer, alsook een nieuwe coach.
Komop man. Begin dit seizoen was meer dan de afgelopen vijf jaar bij elkaar duidelijk dat dit een tussenseizoen ging worden. Zoals de afgelopen zestien seizoenen trouwens.
Ik vind het gewoon ongelooflijk achterlijk om over Gio te vallen. Er zijn zo dertig mensen die eerst mogen opkankeren voor we over zij functioneren gaan praten.
Vermoeiend om dan een nieuwe trainer, die het enorm moeilijk heeft en nog verrassend goed de boel wist om te zetten tegen de joden, als primaire factor van alle ellende te zien.
Zo werkt het niet. Hij is eerder het eindpunt waar alle touwtjes aan elkaar geknoopt moeten worden. Even extreem: doen scouts, TDs, de AD, jeugdopleiding et cetera allemaal hun werk op de juiste manier, dán kan je wat mij betreft pas écht de trainer goed beoordelen.
Maar gek genoeg zijn trainers altijd als eerste de kop van jut. En dan gooi je een nieuwe neer, en presteren we misschien één plekje beter.
Zelfs een zwaargewicht als Koeman kreeg de boel niet rond richting en kampioenschap. Kijk eens wat die man in zijn trainerscarriere bereikt heeft.
Dan heeft het écht geen zin om Gio de laan uit te gooien. Want het probleem mevrouw, dát blijft. [/Fortuyngod].
En dan heeft hij het dus nog alleraardigst omgezet tegen de joden, als beginnend trainer. Bovendien doet hij het in punten niet eens slechter dan Koeman en die slisser van Twente...
Geef die jongen gewoon voldoende de tijd en pleur het tuig in het maasgebouw eens de maas in.
Dat heeft puur met (het gebrek aan) kwaliteit van die spelers te maken. En daarmee dus wel degelijk met het Maasgebouw. Gio kan trainen wat hij wil, maar:quote:Op woensdag 10 februari 2016 14:18 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik vind Gio de laan uit sturen ook geen oplossing, maar feit is wel dat hij weinig structuur en lijn in het spel heeft kunnen krijgen in de 9 maanden dat hij nou voor de groep staat. Ik vind dat het veldspel er zondag de 1e helft voor het eerst in sinds de 1e helft tegen Heerenveen weer eens goed uit zag. Dat spelers een idee hadden wat te doen in balbezit. Dat heeft weinig met het hele maasgebouw-zooitje te maken, maar meer met Gio (+TS).
Dat ben ik dan weer wel met je eens. Al had hij, zoals hij de eerste seizoenshelft bij Feyenoord speelde, bij Ajax en PSV op rechtsbuiten niet misstaan. 9 goals in 12 wedstrijden o.i.d.?quote:Op woensdag 10 februari 2016 14:01 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Mijn punt: als Toornstra een dragende kracht is heb je een probleem, dan kom je gewoon over de hele linie kwaliteit tekort. Hij is een nuttige waterdrager, maar een dragende kracht moet een speler zijn die bij de top van de eredivisie hoort en een seizoen lang uitblinkt.
Nou, weet je. Het is natuurlijk niet alléén de TD. Ik heb onder Rutten voetbal gezien met extréém matige voetballers dat ik in ongeveer 10 jaar niet in de Kuip had gezienquote:Op woensdag 10 februari 2016 14:32 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat heeft puur met (het gebrek aan) kwaliteit van die spelers te maken. En daarmee dus wel degelijk met het Maasgebouw. Gio kan trainen wat hij wil, maar:
- Vilhena gaat nooit een slimme voetballer worden
- KEA gaat altijd een postbode blijven
- Kramer gaat nooit een voetballer worden
- Baco gaat nooit een goede verdediger worden
- Bilal gaat nooit een voetballer worden
- Nelom gaat nooit een voetballer worden
- Veijnovic gaat uit trainingen geen vertrouwensboost krijgen
De selectie is niet in evenwicht en dat ligt aan de TD.
Niet slechter dan 2011/2012???quote:Op woensdag 10 februari 2016 14:57 schreef hhh38 het volgende:
Zelfs van de matige selectie die we hebben, die niet eens slechter is dan 2011/12 en vorig seizoen, mag je meer verwachten dan ze nu laten zien. Dat lijkt me toch de verantwoordelijkheid van Gio.
Ware het niet dat Rutten na de Kerst zijn ploegen nooit meer aan de praat krijgt. Al wordt dat wellicht vermeden omdat hij in jouw scenario dan pas instapt.quote:Op woensdag 10 februari 2016 14:58 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nou, weet je. Het is natuurlijk niet alléén de TD. Ik heb onder Rutten voetbal gezien met extréém matige voetballers dat ik in ongeveer 10 jaar niet in de Kuip had gezienDat blijft me toch fascineren. Die hele Rutten wat dat aan gaat ook. Hoe hij af en toe een ploeg maximaal kan laten renderen is echt gaaf.
Die zou eigenlijk clubs in degradatienood vanaf de winterstop moeten gaan trainen. Die helpt ze met dat 'krachten-vernietigende' voetbal elke keer uit de shit zou je zeggen
Ja dat bedoel ik, half jaar en dan houdt het op. Ideale winterstop instaptrainerquote:Op woensdag 10 februari 2016 15:00 schreef Grifte het volgende:
[..]
Ware het niet dat Rutten na de Kerst zijn ploegen nooit meer aan de praat krijgt. Al wordt dat wellicht vermeden omdat hij in jouw scenario dan pas instapt.
Dat probleem van Rutten zit hem meer in het fysiek denk ik. Vitesse had hij ook gewoon bijna richting vCL geleid. Alleen door 0-3 voorsprong in Kerkrade weg te geven, verliezen bij RKC en op de slotdag geen p3 omdat VIT0-1VVV.quote:Op woensdag 10 februari 2016 15:00 schreef Grifte het volgende:
[..]
Ware het niet dat Rutten na de Kerst zijn ploegen nooit meer aan de praat krijgt. Al wordt dat wellicht vermeden omdat hij in jouw scenario dan pas instapt.
Keeper, linksback, rechtsback, aanvallende middenvelder en rechtsbuiten waren slechter. Een jonge De Vrij vergelijkbaar met Van Beek, KEA=KEA. Alleen Vlaar, Clasie en Guidetti waren significant beter dan wat we nu hebben.quote:Op woensdag 10 februari 2016 15:00 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Niet slechter dan 2011/2012???![]()
![]()
![]()
Het feyenoord in 2011 / 2012 was op bijna elke positie beter dan dit Feyenoord. Alleen de keeper was kutter.
De Vrij was echt significant beter dan Beek. KEA in zijn eerste periode toen ownde op alle vlakken de huidige KEA.quote:Op woensdag 10 februari 2016 15:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Keeper, linksback, rechtsback, aanvallende middenvelder en rechtsbuiten waren slechter. Een jonge De Vrij vergelijkbaar met Van Beek, KEA=KEA. Alleen Vlaar, Clasie en Guidetti waren significant beter dan wat we nu hebben.
Cabral/Cisse volgens mij.quote:Op woensdag 10 februari 2016 15:06 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Mulder vs. jood
Leerdam vs. Karsdorp
Vlaar vs. Beek
Vrij vs. Heijden / Botteghin / andere aids
BMI vs. Kongolo
Clasie vs. Alle aids op die positie ooit
Ahmadi / Tony vs. Ahmadi nu (of andere aids)
Bakkal eerste periodevs Gustafson
Linksback weet ik zo goed nog niet meer wie daar stond
Guidetti![]()
![]()
vs. Kramer
![]()
![]()
![]()
Schaken vs. Kuyt
Maar oké.
De mooiste wedstrijden van de afgelopen 10 jaar zijn inderdaad wedstrijden van Rutten. Bizar eigenlijk.quote:Op woensdag 10 februari 2016 14:58 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Nou, weet je. Het is natuurlijk niet alléén de TD. Ik heb onder Rutten voetbal gezien met extréém matige voetballers dat ik in ongeveer 10 jaar niet in de Kuip had gezienDat blijft me toch fascineren. Die hele Rutten wat dat aan gaat ook. Hoe hij af en toe een ploeg maximaal kan laten renderen is echt gaaf.
Die zou eigenlijk clubs in degradatienood vanaf de winterstop moeten gaan trainen. Die helpt ze met dat 'krachten-vernietigende' voetbal elke keer uit de shit zou je zeggen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |