Mijn blinde vertrouwen in iemand die expert op het gebied is heeft ervoor gezorgd dat ik heb gesteld dat er effectief een vlaktaks is in Nederland. Ik vind de onderbouwing alleen best prima eigenlijk.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:50 schreef fathank het volgende:
[..]
Hoe kun je dan stellen dat er effectief een vlaktaks is als je het niet eens uit kan leggen danwel onderbouwen.
En inderdaad overheidsbemoeienis gaat hand in hand met progressieve belastingen. Ze moeten immers genoeg poen binnen halen om zichzelf aan het werk te houden. Als ze zich nou eens met hun kerntaken bezig zouden houden zou het met de helft minder kunnen. Maar goed daar is SHO niet het aangewezen subforum voor gok ik
Je redenatie laat zien hoe je denkt, jij gaat ervan uit dat je iets alleen maar onrechtvaardig vind als het je zelf raakt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:06 schreef Leandra het volgende:
Dit is trouwens verbazingwekkend plaatje:
[ afbeelding ]
Slechts 8% van de belastingbetalers zat in 2010 met het eindinkomen in de hoogste schijf.
Ben benieuwd hoeveel procent dat nu is, een hoop lonen (zeker in die categorie) zijn min of meer bevroren in de tussenliggende periode, maar als ik de verontwaardiging hier zo lees dan zou je denken dat dat percentage inmiddels minimaal 30 cm procent zou moeten zijn.
Bron: Studiecommissie Belastingstelsel.
Je maakt ten eerste al de enorme denkfout er vanuit te gaan dat het mij niet zou raken.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je redenatie laat zien hoe je denkt, jij gaat ervan uit dat je iets alleen maar onrechtvaardig vind als het je zelf raakt.
Je hebt geen geld. Doe nou maar niet zo.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je maakt ten eerste al de enorme denkfout er vanuit te gaan dat het mij niet zou raken.
Dat maakt je hele argument gelijk een non-argument.
Of denk je werkelijk dat we een volledig annuïtaire hypotheek boven de NHG-grens op één modaal salaris hadden kunnen krijgen?
Inderdaad, de hoeveelheid belasting die je hier betaald aan loonbelasting is echt achterlijk.quote:
En weer betrek je het op jezelf. Dit is wat ik bedoelquote:Op donderdag 21 januari 2016 14:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je maakt ten eerste al de enorme denkfout er vanuit te gaan dat het mij niet zou raken.
Dat maakt je hele argument gelijk een non-argument.
Of denk je werkelijk dat we een volledig annuïtaire hypotheek boven de NHG-grens op één modaal salaris hadden kunnen krijgen?
Jullie redenatie van de boehoe de belasting is te hoog laat juist duidelijk zien dat jullie allemaal voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten in dit land maar er niets voor over willen hebben.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je redenatie laat zien hoe je denkt, jij gaat ervan uit dat je iets alleen maar onrechtvaardig vind als het je zelf raakt.
Nope, ik wil dat de overheid veel minder geld uitgeeft aan bv zichzelf. Als je alle subsidies, bij, toeslagen en aftrekposten afschaft en alle ambtenaren die bezig zijn met de toekenning cq controle ervan er uit flikkert zijn de overhead kosten lager en kan je de lastendruk flink verlagen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:03 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Jullie redenatie van de boehoe de belasting is te hoog laat juist duidelijk zien dat jullie allemaal voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten in dit land maar er niets voor over willen hebben.
Gelukkig is de overheid het toonbeeld van efficiëntie en is iedere euro belastinggeld onwijs goed besteedquote:Op donderdag 21 januari 2016 16:03 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Jullie redenatie van de boehoe de belasting is te hoog laat juist duidelijk zien dat jullie allemaal voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten in dit land maar er niets voor over willen hebben.
Ik word hier al een aantal keer persoonlijk aangevallen (ook door jou) omdat ik de reactie van Jort overdreven vind, en als grond daarvoor wordt beweerd dat ik afgunstig zou zijn, en de 52% categorie een ver van m'n bed show zou zijn.quote:Op donderdag 21 januari 2016 15:57 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En weer betrek je het op jezelf. Dit is wat ik bedoel
Een stuk of 3 bijstandsuitkeringen waarschijnlijk.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:14 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Hoeveel HRA zou Jort eigenlijk genieten maandelijks?
Gelukkig zijn de bedrijven waar wij allen overdag werkzaam zijn dit ook zodat de consument ook kan betalen voor onze fok tijd.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:12 schreef fathank het volgende:
[..]
Gelukkig is de overheid het toonbeeld van efficiëntie en is iedere euro belastinggeld onwijs goed besteed
Die komen mijn geld niet halen omdat zij menen dat nodig te hebbenquote:Op donderdag 21 januari 2016 16:23 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Gelukkig zijn de bedrijven waar wij allen overdag werkzaam zijn dit ook zodat de consument ook kan betalen voor onze fok tijd.
Dus je geeft meteen toe dat inefficiente bestedingen binnen het bedrijfsleven mogen maar o wee als de overheid het maar een beetje fout doet dan moeten ze het zogenaamd nog beter doen. De totale hypocrisie die hier heerst onder de overheid is niet efficient schreeuwers is wel weer typisch.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:24 schreef fathank het volgende:
[..]
Die komen mijn geld niet halen omdat zij menen dat nodig te hebben
Dit. Dat godvergeten Jort Kelder moet wel een keer eens echt gaan werken voor zijn geld.quote:Op donderdag 21 januari 2016 09:37 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
¤ 2400,- bijtelling voor een leaseauto?
Ik heb toch niks te maken met een private onderneming waar ik niet werkzaam ben?quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:28 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dus je geeft meteen toe dat inefficiente bestedingen binnen het bedrijfsleven mogen maar o wee als de overheid het maar een beetje fout doet dan moeten ze het zogenaamd nog beter doen. De totale hypocrisie die hier heerst onder de overheid is niet efficient schreeuwers is wel weer typisch.
Hoeveel verdien jij per dag?quote:
Is dat relevant?quote:
Euh, als je de discussie inhoudelijk had willen voeren had je dat moeten doen, ipv te zeiken over zijn lease auto en dat hij zijn hypotheekrente aftrekt.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik word hier al een aantal keer persoonlijk aangevallen (ook door jou) omdat ik de reactie van Jort overdreven vind, en als grond daarvoor wordt beweerd dat ik afgunstig zou zijn, en de 52% categorie een ver van m'n bed show zou zijn.
Als jullie de discussie om te beginnen eens fatsoenlijk hadden gehouden, en niet iedere keer hadden gedaan dat iemand gek is en geen flauw idee heeft hoe het voelt als zo'n groot deel van je loonstrookje naar de belastingdienst gaat dan was het wat anders geweest, maar je blijft maar persoonlijk bezig.
Misschien eens proberen een discussie te voeren zonder op de man te spelen, en een discussie is zinloos als je iemand met een andere mening per definitie als dom neerzet of, nog erger, neerbuigend gaat doen door dingen als "jij als bijstandsmoeder" te gaan roepen (ja, ik weet dat dat niet jouw tekst was).
Z'n hele klacht wordt veroorzaakt door z'n leaseauto, anders had hij gewoon onder de 50% gezeten.quote:Op donderdag 21 januari 2016 17:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Euh, als je de discussie inhoudelijk had willen voeren had je dat moeten doen, ipv te zeiken over zijn lease auto en dat hij zijn hypotheekrente aftrekt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |