In zo'n scootmobiel door de extra brede gangpaden van de supermarkt rijden, terwijl je je mandje volknikkert met extra vette bacon, een paar jerrycans mierzoete frisdrank, en je een gangpad verder de overige ruimte op weet te vullen met munitie voor je AR-15quote:Op zondag 17 januari 2016 18:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Walmart. Mooie succesvolle onderneming, typisch produkt van de VS.
Als hij Europeaan was geweest wel, maar niet voor de VS: daar mag men best wel wat meer socialistisch gedachtegoed uitvoeren, want de zorg is bagger, het onderwijs is oneerlijk/slecht en er wordt veel te veel geld aan het leger besteed (ik ben normaliter pro-leger).quote:Op zondag 17 januari 2016 18:33 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Wow, is hij niet veel te links voor jou?Ik zou het ook mooi vinden als Bernie zou winnen, maar ik vrees het ergste.
En Obama, tsja, ik weet het niet. Was toch een teleurstelling voor veel mensen die op beter hoopten. Zijn illegale drone strikes vind ik echt niet kunnen.ObamaCare is een goed idee, maar de zorg is nog voor veel mensen te duur, inkomensongelijkheid is nog steeds ontzettend hoog.
Kosmo mag dat.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:38 schreef KetchupFTW het volgende:
Hey Kosmoproleet, gelieve niet meer 4 berichten plaatsen om je liefdesverklaring aan Angela Merkel duidelijk te maken.
Ja man, kloteturk. Nu moest ik mijn post via het plakbord in een nieuw topic dumpen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:38 schreef KetchupFTW het volgende:
Hey Kosmoproleet, gelieve niet meer 4 berichten plaatsen puur om je liefdesverklaring aan Angela Merkel duidelijk te maken.
Alleen om jou op de kast te krijgen. Maar je leert bij, je doorziet ze inmiddels.quote:
+1quote:Op zondag 17 januari 2016 18:39 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ja man, kloteturk. Nu moest ik mijn post via het plakbord in een nieuw topic dumpen.
Oké, ja. Ik zie het nu wel beter inderdaad. Maar dat komt ook door het gebruik van de zonnebril-PI.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:39 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Alleen om jou op de kast te krijgen. Maar je leert bij, je doorziet ze inmiddels.
Die post over die CAO's was wel serieus, trouwens.
Het leger wordt langzaamaan kapotgemaakt door Erdogan. - Kosmoquote:Op zondag 17 januari 2016 18:42 schreef Pokkelmans het volgende:
Zeg Kosmo, hoe zit dat in Turkije met de rol van het leger in het bewaken van het secularisme?
Helder. Je hebt gelijk. Obama is ook heel erg tegengewerkt.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:39 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Als hij Europeaan was geweest wel, maar niet voor de VS: daar mag men best wel wat meer socialistisch gedachtegoed uitvoeren, want de zorg is bagger, het onderwijs is oneerlijk/slecht en er wordt veel te veel geld aan het leger besteed (ik ben normaliter pro-leger).
Probeer maar eens als Obama door de conservatieve achterlijkheid in de VS te komen, want het is me een raadsel hoe de beste man überhaupt ObamaCare door heeft kunnen voeren.
Het poldermodel loopt op zijn eindje. Helaas, zou ik daaraan toe willen voegen, want het was een vrij uniek concept dat een paar decennia goed heeft gewerkt. Maar de gemeenschappelijke belangen zijn te klein doordat de groepen eigenlijk te groot zijn geworden. Een CAO voor 1000 mensen is vele malen makkelijker af te sluiten dan een voor 100.000.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Oké, ja. Ik zie het nu wel beter inderdaad. Maar dat komt ook door het gebruik van de zonnebril-PI.Anders had ik er misschien nog wel ingetrapt. Hoewel het er dit keer wel dik bovenop lag.
Aan de ene kant vind ik CAO's wel mooi, aan de andere kant stimuleert het freeridersgedrag en krijgen de vakbonden zo minder voor elkaar.
Dan kom je op de vraag of deze dure vormen van gezondheidszorg nog wel het collectief belang dienen en mijn antwoord is daarop nee, hoe lullig dat misschien ook is voor bepaalde individuen. Ik steun de VVD in veel van hun plannen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:46 schreef robin007bond het volgende:
Maar goed, Ketchup. We hebben het natuurlijk relatief goed, maar het kan altijd beter. Als je dat drama rondom de thuiszorg volgt, de PGB's, de afbraak van sociale voorzieningen, het afschaffen van sociale werkplaatsen.Pfff. Daar word je niet blij van.
Laatst was er nog een goede reportage op TV over gehandicapten die geen fatsoenlijke begeleiders hebben om ze naar een baan toe te helpen.
Ah, dat heb jij onderzocht?quote:Op zondag 17 januari 2016 18:50 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Dan kom je op de vraag of deze dure vormen van gezondheidszorg nog wel het collectief belang dienen en mijn antwoord is daarop nee, hoe lullig dat misschien ook is voor bepaalde individuen. Ik steun de VVD in veel van hun plannen.
Waarschijnlijk (althans, dat is mijn voorspelling) worden vakbonden op deze manier wel veel groter. Dus dan zit je alsnog met onderhandelingen van grote groepen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:46 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het poldermodel loopt op zijn eindje. Helaas, zou ik daaraan toe willen voegen, want het was een vrij uniek concept dat een paar decennia goed heeft gewerkt. Maar de gemeenschappelijke belangen zijn te klein doordat de groepen eigenlijk te groot zijn geworden. Een CAO voor 1000 mensen is vele malen makkelijker af te sluiten dan een voor 100.000.
Mag ik vragen waarvan je last hebt met de CAO?quote:Ik heb er ook geen problemen mee dat een CAO alleen geldt voor vakbondsleden; dat zijn immers degenen die ervoor gekozen hebben om zich te laten vertegenwoordigen. De CAO die voor mij geldt, werkt in mijn nadeel. Dat is een direct gevolg van het systeem waaraan ik mij niet kan onttrekken.
Nee, in de Verenigde Staten hebben ze geen Obamacare en Social Security?quote:Op zondag 17 januari 2016 18:50 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
In de VS hebben ze niet eens de basis, hier worden we gedowngraded van de premium+++ versie naar de premium++.
ObamaCare en social securityquote:
Klepje dicht tegen Kosmo.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:38 schreef KetchupFTW het volgende:
Hey Kosmoproleet, gelieve niet meer 4 berichten plaatsen puur om je liefdesverklaring aan Angela Merkel duidelijk te maken.
Je weet niet eens wat het inhoudt. Toch een mening. Hoe typisch.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:53 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
ObamaCare en social security. Dat krijg je hier bij een gekneusde teen.
Omdat daar een regeling in zit die tot gevolg heeft dat ik, als docent op het vmbo, in de praktijk nooit in een hogere salarisschaal terecht kan komen. Ik heb nog het geluk dat ik wiskunde geef, dus als ik nog eens van school ga wisselen heb ik misschien wat te onderhandelen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:52 schreef robin007bond het volgende:
Mag ik vragen waarvan je last hebt met de CAO?
Nee, ik ben nog geen 60. De AOB is Voor bejaarden, Door bejaarden. LIA heeft zijn belangen iets beter gespreid, maar is wel erg onrealistisch in zijn doelstellingen.quote:En voel jij je vertegenwoordigt door de AoB? Ik ga binnenkort naar een evenement van ze.
En dat baseer je op...?quote:Op zondag 17 januari 2016 18:54 schreef Euribob het volgende:
[..]
Je weet niet eens wat het inhoudt. Toch een mening. Hoe typisch.
Oeh, dat klinkt niet zo best inderdaad.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:55 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Omdat daar een regeling in zit die tot gevolg heeft dat ik, als docent op het vmbo, in de praktijk nooit in een hogere salarisschaal terecht kan komen. Ik heb nog het geluk dat ik wiskunde geef, dus als ik nog eens van school ga wisselen heb ik misschien wat te onderhandelen.
Hmmm.. Oké. Ik zal het wel zien. Ik dacht dat ze best veel docenten vertegenwoordigden.quote:Nee, ik ben nog geen 60. De AOB is Voor bejaarden, Door bejaarden. LIA heeft zijn belangen iets beter gespreid, maar is wel erg onrealistisch in zijn doelstellingen.
Haha. Zulke teksten hoor ik te gebruiken.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:07 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als ik met je klaar ben geloof je zelfs dat niet meer
Zit ik hier de hele tijd een beetje de pretentieuze pseudo-intellectueel uit te hangen, word ik over één kam gescheerd met die schreeuwde hbo-journalistjes van Geenstijl.quote:
Dat is nou eenmaal wat linkse menschen doen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:58 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Zit ik hier de hele tijd een beetje de pretentieuze pseudo-intellectueel uit te hangen, word ik over één kam gescheerd met die schreeuwde hbo-journalistjes van Geenstijl.
Hierop:quote:
Klopt dus gewoon geen kut van wat je zegt.quote:In de VS hebben ze niet eens de basis, hier worden we gedowngraded van de premium+++ versie naar de premium++.
Juist ja:quote:Neem ik het eens op voor socialisme is het weer niet goed![]()
.
Je neemt het hier inderdaad wel echt op voor het "socialisme", waarvan je blijkbaar ook geen idee hebt wat dat inhoudt.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:50 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Dan kom je op de vraag of deze dure vormen van gezondheidszorg nog wel het collectief belang dienen en mijn antwoord is daarop nee, hoe lullig dat misschien ook is voor bepaalde individuen. Ik steun de VVD in veel van hun plannen.
Voor socialisme in de VS, niet in Nederland. Doeiquote:Op zondag 17 januari 2016 19:00 schreef Euribob het volgende:
[..]
Hierop:
[..]
Klopt dus gewoon geen kut van wat je zegt.
[..]
Juist ja:
[..]
Je neemt het hier inderdaad wel echt op voor het "socialisme", waarvan je blijkbaar ook geen idee hebt wat dat inhoudt.![]()
Kom maar een keer terug als je zelf voor je levensonderhoud moet zorgen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:50 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Dan kom je op de vraag of deze dure vormen van gezondheidszorg nog wel het collectief belang dienen en mijn antwoord is daarop nee, hoe lullig dat misschien ook is voor bepaalde individuen. Ik steun de VVD in veel van hun plannen.
In de VS hebben ze niet eens de basis, hier worden we gedowngraded van de premium+++ versie naar de premium++.
Dat laatste gaat je ook beter af dan het eerste.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:58 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Zit ik hier de hele tijd een beetje de pretentieuze pseudo-intellectueel uit te hangen, word ik over één kam gescheerd met die schreeuwde hbo-journalistjes van Geenstijl.
Wat, jij stelt socialisme en progressieve ideeën aan elkaar gelijk?quote:Op zondag 17 januari 2016 19:00 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Voor socialisme in de VS, niet in Nederland. Doei.
Die kunnen vaak ook wel spellen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:59 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Dat is nou eenmaal wat linkse menschen doen.
Dat is Duits.quote:
De SP is inderdaad behoorlijk conservatief.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:01 schreef Euribob het volgende:
[..]
Wat, jij stelt socialisme en progressieve ideeën aan elkaar gelijk?
Man man man, jij hebt echt nog veel te leren.
Bron?quote:Op zondag 17 januari 2016 19:02 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
De SP is inderdaad behoorlijk conservatief.
Issie al weer unban ofwa?quote:Op zondag 17 januari 2016 19:03 schreef robin007bond het volgende:
remlof, die is pas conservatief, met zijn verplichte DNA-afstaanplicht, registreren van internet, offline halen van blogjes
Ik vraag me af hoe Obamacare niet een socialistisch idee is, of in ieder geval de opstap hiernaar.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:01 schreef Euribob het volgende:
[..]
Wat, jij stelt socialisme en progressieve ideeën aan elkaar gelijk?
Man man man, jij hebt echt nog veel te leren.
Dan zou de SP mij ook wel aanspreken. Wat uiteraard niet het geval is.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:02 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
De SP is inderdaad behoorlijk conservatief.
Ah, ik was al bang dat die werf er het enige mooie was.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:12 schreef Ryon het volgende:
[..]
Ja, dat is dus de west kant van het IJ. Amsterdam-Noord is het gebied aan de andere kant van het IJ met de NSDM-werf en 200000 tokkies.
Ik vind het afstaan van een DNA sample bij de geboorte van elke burger juist behoorlijk progressief.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:03 schreef robin007bond het volgende:
remlof, die is pas conservatief, met zijn verplichte DNA-afstaanplicht, registreren van internet, offline halen van blogjes
Ik ga hetzelfde met jou doen als met de mensen die ik bijles geef;quote:Op zondag 17 januari 2016 19:04 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe Obamacare niet een socialistisch idee is, of in ieder geval de opstap hiernaar.
Bij dit zinnetje las ik niet verder. Het spijt me man. Tranen.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:05 schreef Gutmensch het volgende:
Ik vind het afstaan van een DNA sample bij de geboorte van elke burger juist behoorlijk progressief.
O, ik dacht dat sociaaldemocratie onder socialisme viel.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:02 schreef robin007bond het volgende:
Socialisme is de verhouding in productiemiddelen, Ketchup. Je doelt meer op sociaaldemocratische dingetjes.
Nationalisme is trots zijn op wat anderen hebben gedaan. Dat slaat helemaal nergens op.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:13 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ja, dat zal voor D66'ers wel een lastig concept zijn.Zelf vind ik Nederland een land om trots op te zijn.
Z'n PoHi is idd leeg.quote:
Waar dan?quote:Op zondag 17 januari 2016 19:06 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
remlof post alleen nog in fora waar jij niet kan komen.
Wat een enge voorstellen.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:03 schreef robin007bond het volgende:
remlof, die is pas conservatief, met zijn verplichte DNA-afstaanplicht, registreren van internet, offline halen van blogjes
Het zou anders een hoop onschuldige veroordeelden svhelen.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:06 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Bij dit zinnetje las ik niet verder. Het spijt me man. Tranen.
Nee.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:05 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik vind het afstaan van een DNA sample bij de geboorte van elke burger juist behoorlijk progressief.
Je weet dat we dat nu al van elke voor een misdrijf veroordeelde doen hè?
Hmm ja. Eigenlijk ook wel. Het is een parapluterm. Toch weet ik niet of je überhaupt ObamaCare sociaaldemocratisch kan noemen...quote:Op zondag 17 januari 2016 19:06 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
O, ik dacht dat sociaaldemocratie onder socialisme viel.
Godver.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:08 schreef Fylax het volgende:
[..]
Jij kan in beiden niet, hoe weet je dit dus?
Je bent trots omdat je dat wat vroegere Nederlanders gerealiseerd hebben verder kunt uitbouwen. Niet zo zeer om wat zij vroeger gedaan hebben.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:06 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Nationalisme is trots zijn op wat anderen hebben gedaan. Dat slaat helemaal nergens op.
Je bent niet trots op Nederland?quote:Op zondag 17 januari 2016 19:06 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Nationalisme is trots zijn op wat anderen hebben gedaan. Dat slaat helemaal nergens op.
Laatst zat ik echt met mijn mond open te kijken. Ik kon het gewoon niet geloven.quote:
Vindt. Een beetje jurist wil zich op zijn minst met correcte spelling onderscheiden van zijn Vogelaarwijkgenoten.quote:
Ik niet. Zou niet weten waarom.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:09 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Je bent niet trots op Nederland?
Wel erg blij dat ik hier geboren ben.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:09 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Je bent niet trots op Nederland?
Enigszins.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:24 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Ach, kom op nou, als je ook maar enigzins wat wilt bereiken in de VS moet je Engels spreken.
Ik ben bekendt medt de dt regel, danku.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:09 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Vindt. Een beetje jurist wil zich op zijn minst met correcte spelling onderscheiden van zijn Vogelaarwijkgenoten.
Wanneer wordt er wel DNA afgenomen dan?quote:
Je wil natuurlijk graag een extra klassenstrijd.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:34 schreef robin007bond het volgende:
Stiekem vind ik dat overwinningen die de vakbond haalt enkel voor vakbondsleden moeten gelden om freeridersgedrag te voorkomen.Maar ja, dat gaat eigenlijk tegen het hele idee van een CAO in.
Is dat nog op TV?quote:Op zondag 17 januari 2016 19:11 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ga nu maar weer Sesamstraat kijken dan.
Als ik op een willekeurige snelweg rij en uit het raam kijk over de weilanden heen met hier en daar een pittoresk dorpje, zo nu en dan een drukke stad en de enorme bedrijvigheid in dit land ben ik blij dat ik hier geboren ben.quote:
Dat is wel waar de echte communisten op aansturen.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:12 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Je wil natuurlijk graag een extra klassenstrijd.
Je ouders kies je ook niet uit. Ben je trots op je ouders?quote:Op zondag 17 januari 2016 19:11 schreef robin007bond het volgende:
Waar je geboren bent is pure willekeur, hoe je daar trots op kan zijn snap ik niet.
[ afbeelding ]
Mijn ouders zijn geen abstractie.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:13 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Je ouders kies je ook niet uit. Ben je trots op je ouders?
Kaas, je gaat die naaktfoto echt niet krijgen op deze manier.quote:
Ja, ik ook. Maar met trots heeft dat geen bal te maken.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:12 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Als ik op een willekeurige snelweg rij en uit het raam kijk over de weilanden heen met hier en daar een pittoresk dorpje, zo nu en dan een drukke stad en de enorme bedrijvigheid in dit land ben ik blij dat ik hier geboren ben.
Meningen verschillenquote:Op zondag 17 januari 2016 19:13 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Mijn ouders zijn geen abstractie.
Vertegenwoordigd.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:52 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Waarschijnlijk (althans, dat is mijn voorspelling) worden vakbonden op deze manier wel veel groter. Dus dan zit je alsnog met onderhandelingen van grote groepen.
[..]
Mag ik vragen waarvan je last hebt met de CAO?
En voel jij je vertegenwoordigt door de AoB? Ik ga binnenkort naar een evenement van ze.
En je bent nog minderjarig bovendien.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:14 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Kaas, je gaat die naaktfoto echt niet krijgen op deze manier.
Ik ben trots op wat anderen hebben bereikt zodat ik kan leven in dit land zoals ik dat nu doe.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:14 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Maar met trots heeft dat geen bal te maken.
Trots ben je op iets wat je zelf hebt bereikt.
Nee. Vanaf 16 is het legaal trouwens.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:14 schreef Euribob het volgende:
[..]
En je bent nog minderjarig bovendien.
Neuken wel, pics niet.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:15 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Nee. Vanaf 16 is het legaal trouwens.
Dat doet bijna niemand hier, dus dan wordt het wel erg rustig.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kom maar een keer terug als je zelf voor je levensonderhoud moet zorgen.
Jij bent gewoon altijd minderjarig.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:15 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Nee. Vanaf 16 is het legaal trouwens.
Jawel, ik heb ervaring.quote:
De jeugd is de toekomstquote:Op zondag 17 januari 2016 19:16 schreef Euribob het volgende:
[..]
Jij bent gewoon altijd minderjarig.
Nee, benaderd door een pedofiel (beetje kaasachtig persoon) waarop ik als brave burger dat ging melden bij de politie die mij daarop vertelden dat ze niets voor me konden betekenen omdat ik al 16 was.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:17 schreef Euribob het volgende:
[..]
Je hebt het er met je ouders over gehad?
Wel erg blij met Nederland. Trots is niet helemaal het goede woord.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:09 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Je bent niet trots op Nederland?
Ik neem al het taalcommentaar terug.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:14 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Kaas, je gaat die naaktfoto echt niet krijgen op deze manier.
Ze hadden gewoon geen zin om zo'n zeikaangifte te verwerken in hun systeem en statistieken. Dat begrijp ik ook wel van ze.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:19 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Nee, benaderd door een pedofiel (beetje kaasachtig persoon) waarop ik als brave burger dat ging melden bij de politie die mij daarop vertelden dat ze niets voor me konden betekenen omdat ik al 16 was.
Sexueel lastig vallen is en blijft een delict, onafhankelijk van leeftijdquote:Op zondag 17 januari 2016 19:19 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Nee, benaderd door een pedofiel (beetje kaasachtig persoon) waarop ik als brave burger dat ging melden bij de politie die mij daarop vertelden dat ze niets voor me konden betekenen omdat ik al 16 was.
Ja, want pedofielen zijn lieve mensenquote:Op zondag 17 januari 2016 19:21 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ze hadden gewoon geen zin om zo'n zeikaangifte te verwerken in hun systeem en statistieken. Dat begrijp ik ook wel van ze.
Haha. Is er ook eens iemand (een paar maand) jonger dan jij in de SC hoor.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:16 schreef Euribob het volgende:
[..]
Jij bent gewoon altijd minderjarig.
Ik koester elk moment.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:22 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Haha. Is er ook eens iemand (een paar maand) jonger dan jij in de SC hoor.
Dat zeg ik helemaal niet jochie. Le-zen.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:22 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Ja, want pedofielen zijn lieve mensen.
Valt wel mee. Het gros werkt hier gewoon. Zelfs Friek heeft inmiddels een baan.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat doet bijna niemand hier, dus dan wordt het wel erg rustig.
Kan Fok die gay SC beter afstoten om rechtszaken te voorkomen.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Sexueel lastig vallen is en blijft een delict, onafhankelijk van leeftijd
Ligt er ook maar aan hoe je band is.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:13 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Mijn ouders zijn geen abstractie.
Wordt je daar lastig gevallen dan?quote:Op zondag 17 januari 2016 19:23 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Kan Fok die gay SC beter afstoten om rechtszaken te voorkomen.
quote:Op zondag 17 januari 2016 19:24 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wordt je daar lastig gevallen dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En nee, ik val daar vooral anderen lastig.![]()
Nee als in dat is niet wat men doorgaans onder progressief verstaat. Daaronder verstaat men zo min mogelijk verstrekkende middelen voor wetshandhaving.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:11 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Wanneer wordt er wel DNA afgenomen dan?
Toch wel bij veroordeeldeen van zedenmisdrijven?
Oh dat. Dat was een grapje, als in het hanteren van moderne technologieën voor wetshandhaving progressief noemenquote:Op zondag 17 januari 2016 19:28 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee als in dat is niet wat men doorgaans onder progressief verstaat. Daaronder verstaat men zo min mogelijk verstrekkende middelen voor wetshandhaving.
Dit progressief noemen slaat echt nergens op. Als bijvoorbeeld de doodstraf voor moord zou zijn ingevoerd en iemand pleit ervoor om duur ook voor diefstal en aanranding te willen invoeren dan is dat ook niet progressief.
Republicans.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:28 schreef Kaas- het volgende:
Obama heeft alweer nieuwe sancties toegepast op Iran.
Serieus? Ik zie het nog niet, waar lees je dat.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:28 schreef Kaas- het volgende:
Obama heeft alweer nieuwe sancties toegepast op Iran.
Dankje.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:33 schreef Perrin het volgende:
http://www.bbc.com/news/world-us-canada-35338901
Hehe. Kneusjes in Teheran.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:33 schreef Perrin het volgende:
Iran: US imposes new sanctions over missile test
Dit zijn sancties tegen bedrijven en personen, niet tegen het land, Siegheilwasser.quote:
Bek houden PvdA'er.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:41 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Dit zijn sancties tegen bedrijven en personen, niet tegen het land, Siegheilwasser.
Bedrijven vanuit Iran en personen van Iraanse afkomst.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:41 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Dit zijn sancties tegen bedrijven en personen, niet tegen het land, Siegheilwasser.
Het punt is, zoals ik al schreef, dat ditmaal de hele bevolking niet wordt getroffen.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:55 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Bedrijven vanuit Iran en personen van Iraanse afkomst.
De Europese sancties tegen Rusland waren ook tegen personen en bedrijven gericht.
Ik vrees voor jou dat die partij langer zal bestaan dan jij. Wel verwacht ik op termijn een fusie met GroenLinks.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:43 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Bek houden PvdA'er.
Dit wil ik even zeggen zo lang de partij nog bestaat.
Dat hebben die 62 mensen toch maar knap gedaan zeg.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:02 schreef robin007bond het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)wereldbevolking.html
Dat is nog maar de vraag.quote:Op zondag 17 januari 2016 19:59 schreef Disana het volgende:
[..]
Het punt is, zoals ik al schreef, dat ditmaal de hele bevolking niet wordt getroffen.
Misschien moeten die 3,5 miljard armlastigen nog iets meer kinderen gaan produceren. Wordt het vast beter van.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:02 schreef robin007bond het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)wereldbevolking.html
Ik kan de details van deze sancties niet vinden, maar het zou me niet verbazen als daarmee rekening is gehouden.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:06 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat is nog maar de vraag.
Uiteindelijk bestaan bedrijven ook weer uit personen. En de sancties kunnen gevolgen hebben voor de hele economie.
Schulden maken = rijkdom.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:05 schreef Kaas- het volgende:
Mijn nettovermogenspositie is negatief, dus ongeveer 99,9% van de Afrikanen is rijker dan ik. Misschien moeten ze het toch maar iets eerlijker in mijn richting verdelen.
Het kan al knap lastig zijn om te weten en meten wat de effecten van maatregelen op de eigen bevolking is, laat staan op de effecten van sancties op de bevolking van andere landen zonder een goed functionerende economie, rechtsstaat en democratie.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik kan de details van deze sancties niet vinden, maar het zou me niet verbazen als daarmee rekening is gehouden.
Onverwacht cynisch.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:06 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Misschien moeten die 3,5 miljard armlastigen nog iets meer kinderen gaan produceren. Wordt het vast beter van.
Hangt ervan af hoe erg wij Israël denken te gaan missen. Het is natuurlijk lullig voor het Eurovisie Songfestival maar verderquote:Op zondag 17 januari 2016 20:07 schreef Janneke141 het volgende:
Hoe slim was het eigenlijk om een akkoord te sluiten met een land dat van plan is om kernwapens te maken om daarmee Israël te gaan vernietigen?
Weinig Afrikanen die hun banen verloren als gevolg van vallende banken die met schuld in MBS'jes investeerden. Economisch zeer veilig continent.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:07 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Schulden maken = rijkdom.
99,9% van de Afrikanen krijgt de lening niet die jij vanwege je nationaliteit krijgt.
Ik kan dat.quote:
En voor die ex-Vitessetrainer. Maar afgezien daarvan merk je weinig verschil nee, behalve dan dat Republikeinen iets minder vaak in het nieuws zullen voorkomen met hun quotes.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:10 schreef Ryon het volgende:
[..]
Hangt ervan af hoe erg wij Israël denken te gaan missen. Het is natuurlijk lullig voor het Eurovisie Songfestival maar verder
Tuurlijk begrijp je dat wel. Anders ga ik nog cynisch worden.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:11 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik kan dat.
Maar zonder gekheid: ik begrijp het ook gewoon echt niet. Waarom zou je je toekomstige kinderen dezelfde uitzichtloze situatie aan willen doen, als waar je zelf in zit?
Ik vermoed dat het een combinatie van geilheid en ontbrekende voorbehoedsmiddelen is.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:11 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik kan dat.
Maar zonder gekheid: ik begrijp het ook gewoon echt niet. Waarom zou je je toekomstige kinderen dezelfde uitzichtloze situatie aan willen doen, als waar je zelf in zit?
Toch denk ik dat deze sancties minder ingrijpend voor de Iraanse bevolking zullen zijn.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:08 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Het kan al knap lastig zijn om te weten en meten wat de effecten van maatregelen op de eigen bevolking is, laat staan op de effecten van sancties op de bevolking van andere landen zonder een goed functionerende economie, rechtsstaat en democratie.
En de hoop dat je kinderen later voor je kunnen zorgen.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:13 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het een combinatie van geilheid en ontbrekende voorbehoedsmiddelen is.
Juist omdat de kinderen vaak daar voor de ouders moeten zorgen als ze ouder worden.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:11 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik kan dat.
Maar zonder gekheid: ik begrijp het ook gewoon echt niet. Waarom zou je je toekomstige kinderen dezelfde uitzichtloze situatie aan willen doen, als waar je zelf in zit?
Precies wat in mij opkwam.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:14 schreef Disana het volgende:
[..]
En de hoop dat je kinderen later voor je kunnen zorgen.
Laten we het hopen.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Toch denk ik dat deze sancties minder ingrijpend voor de Iraanse bevolking zullen zijn.
quote:Op zondag 17 januari 2016 20:13 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het een combinatie van geilheid en ontbrekende voorbehoedsmiddelen is.
Ja, daar zit wel wat in. Maar echt helpend is het natuurlijk niet.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:15 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Juist omdat de kinderen vaak daar voor de ouders moeten zorgen als ze ouder worden.
Klopt, maar dat kun je ze denk ik moeilijk kwalijk nemen.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:17 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
[..]
Ja, daar zit wel wat in. Maar echt helpend is het natuurlijk niet.
Het is geen doordachte keuze inderdaad.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:13 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het een combinatie van geilheid en ontbrekende voorbehoedsmiddelen is.
Iran zal een economische reus worden als ze een beetje normaal blijven doen.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:17 schreef Disana het volgende:
Enkele economische gevolgen van het opheffen van de sancties voor Iran
http://www.rtlz.nl/algeme(...)economische-gevolgen
Het land is er intelligent genoeg voor.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:22 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Iran zal een economische reus worden als ze een beetje normaal blijven doen.
Stoppen met proberen te zorgen dat ze allemaal in leven blijven. Of is dat al te cru?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:22 schreef Perrin het volgende:
Uiteindelijk is heel veel problematiek terug te voeren op overbevolking. Maar ja, wat doe je er aan
Homo worden.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:22 schreef Perrin het volgende:
Uiteindelijk is heel veel problematiek terug te voeren op overbevolking. Maar ja, wat doe je er aan
Wat mij betreft niet. Maar ik ben sowieso niet van de baby's.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:22 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Stoppen met proberen te zorgen dat ze allemaal in leven blijven. Of is dat al te cru?
Mja.. Dan is geboortes voorkomen humaner..quote:Op zondag 17 januari 2016 20:22 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Stoppen met proberen te zorgen dat ze allemaal in leven blijven. Of is dat al te cru?
Haha, ja.quote:
Je kunt het goede voorbeeld geven en jezelf van kant maken.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:22 schreef Perrin het volgende:
Uiteindelijk is heel veel problematiek terug te voeren op overbevolking. Maar ja, wat doe je er aan
Ik ben de volgende stap in de evolutie, het antwoord van de natuur op de overbevolking en de oplossing voor talloze wereldproblemen. Verder blijf ik er bescheiden onder.quote:
Ah, je bent om?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:24 schreef Perrin het volgende:
[..]
Haha, ja.
Heb je ergens deze week nog een avondje vrij?
Hopelijk wel. Goede bedreiging voor Turkije & Rusland & KSA & Pakistan.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:22 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Iran zal een economische reus worden als ze een beetje normaal blijven doen.
Remlof en ik verdienen ook een pluim: we hebben geen kinderen.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:25 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik ben de volgende stap in de evolutie, het antwoord van de natuur op de overbevolking en de oplossing voor talloze wereldproblemen. Verder blijf ik er bescheiden onder.
Daar ben ik nog te gelukkig voorquote:Op zondag 17 januari 2016 20:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je kunt het goede voorbeeld geven en jezelf van kant maken.
Nah, dat geloof ik niet. Jij bent immers ook zo'n zure NWS-tijger.quote:
Maar jullie zijn wel een stel?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:26 schreef Disana het volgende:
[..]
Remlof en ik verdienen ook een pluim: we hebben geen kinderen.
Niet zo zwart-wit..quote:Op zondag 17 januari 2016 20:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nah, dat geloof ik niet. Jij bent immers ook zo'n zure NWS-tijger.
Egypte is het volgende gevaar voor journalisten Koos.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:28 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nah, dat geloof ik niet. Jij bent immers ook zo'n zure NWS-tijger.
en geen universiteitsinitiatieven zoals Facebookquote:Op zondag 17 januari 2016 20:13 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik vermoed dat het een combinatie van geilheid en ontbrekende voorbehoedsmiddelen is.
Hoe voorkomen die zwangerschappen?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:29 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
en geen universiteitsinitiatieven zoals Facebook
Veel klimaatneutraler kan je bijna niet zijn.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Haha nee. Gewoon toevallig beiden bewust kinderloos.
Kom op Perrin, in NWS-topics laat je tenminste je ware gezicht zien. Hier verschuil je je achter goedgemutstheid.quote:
Wie weet is het andersom.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kom op Perrin, in NWS-topics laat je tenminste je ware gezicht zien. Hier verschuil je je achter goedgemutstheid.
Gelukkig hoef ik daar nooit meer heen. In heb dat land tien keer bezocht, de piramides meerdere maken gezien en verscheidene gehuchtjes aangedaan.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:29 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Egypte is het volgende gevaar voor journalisten Koos.
Neuh. Juist in NWS laat users hun ware gezicht zien.quote:
Dan ben je een van de laatste veilige toeristen geweest. Het land is er slechter aan toe dan voor de lente.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gelukkig hoef ik daar nooit meer heen. In heb dat land tien keer bezocht, de piramides meerdere maken gezien en verscheidene gehuchtjes aangedaan.
Zus heeft geen contact met meer met die idioot dus het is klaar.
Na de lente nog drie keer geweest.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:35 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Dan ben je een van de laatste veilige toeristen geweest. Het land is er slechter aan toe dan voor de lente.
Denk je dat ik beter Wilders kan gaan stemmen?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh. Juist in NWS laat users hun ware gezicht zien.
Geeft ook niet, Perrin. Je zal vast een laag inkomen hebben. Daar worden mensen nou eenmaal negatief van.
Hier is duidelijk een opbeurende man aan het woord mensen.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh. Juist in NWS laat users hun ware gezicht zien.
Geeft ook niet, Perrin. Je zal vast een laag inkomen hebben. Daar worden mensen nou eenmaal negatief van.
Deed je dat nog niet?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
Denk je dat ik beter Wilders kan gaan stemmen?
Wat stem je normaal eigenlijk Perrin?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
Denk je dat ik beter Wilders kan gaan stemmen?
Ik vind mensen die dagelijks gebruiken best wel sullig.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:42 schreef robin007bond het volgende:
http://www.theguardian.co(...)really-lower-your-iq
Blowen is dan ook voor negers. Mooi dar de Volkskrant bij dat artikel wordt getoond.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:42 schreef robin007bond het volgende:
http://www.theguardian.co(...)really-lower-your-iq
Vanalles.. O.a. D66, GL (in de tijd van Halsema), Piratenpartij (als proteststem). Zelfs ooit PvdA gestemd.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:42 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Wat stem je normaal eigenlijk Perrin?
Want je stemt nu D66 of GL?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
Denk je dat ik beter Wilders kan gaan stemmen?
Heftig.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:44 schreef Perrin het volgende:
[..]
Vanalles.. O.a. D66, GL (in de tijd van Halsema), Piratenpartij (als proteststem). Zelfs ooit PvdA gestemd.
Pijnlijkquote:Op zondag 17 januari 2016 20:44 schreef Perrin het volgende:
[..]
Vanalles.. O.a. D66, GL (in de tijd van Halsema), Piratenpartij (als proteststem). Zelfs ooit PvdA gestemd.
Eens & correct.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Blowen is dan ook voor negers. Mooi dar de Volkskrant bij dat artikel wordt getoond.
Ja, toen hoopte ik nog dat zij NL richting een groene economie zouden leiden. Jong en naïef als ik was.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:46 schreef Heilwasser het volgende:
Ooit had Perrin zo'n GL-avatar. Mooie tijden.
Is er een verklaring waarom veel volwassenen conservatiever (en soms rechtser) worden naarmate zij ouder worden?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:48 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja, toen hoopte ik nog dat zij NL richting een groene economie zouden leiden. Jong en naïef als ik was.
Wijsheid komt met de jaren.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:52 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Is er een verklaring waarom veel volwassenen conservatiever (en soms rechtser) worden naarmate zij ouder worden?
Ja, bij de schoolverkiezingen.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:53 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Heb jij überhaupt al eens mogen stemmen dan?
Ouderen voelen zich onveiliger en hebben meer bezit, intellectuele aftakeling gaat soms ook gepaard met ouderdom.quote:
Ik heb toen 50+ gestemd om het systeem te trollen hihihi.quote:
Blijkt dit trouwens echt zo uit cijfers?quote:Op zondag 17 januari 2016 20:52 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Is er een verklaring waarom veel volwassenen conservatiever (en soms rechtser) worden naarmate zij ouder worden?
ze hoeven het leger niet meer inquote:Op zondag 17 januari 2016 20:52 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Is er een verklaring waarom veel volwassenen conservatiever (en soms rechtser) worden naarmate zij ouder worden?
Het feit dat studentensteden meestal grote populaties linkse kiezers hebben, zegt wel iets. Maar of er echt onderzoek naar gedaan is, weet ik eigenlijk niet.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:57 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Blijkt dit trouwens echt zo uit cijfers?
Ja.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:57 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Blijkt dit trouwens echt zo uit cijfers?
Ik lees net een rapport van het CBS.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:01 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het feit dat studentensteden meestal grote populaties linkse kiezers hebben, zegt wel iets. Maar of er echt onderzoek naar gedaan is, weet ik eigenlijk niet.
Ze ervaren ook de hoogste economische dreiging.quote:Bij de houding ten opzichte van de culturele dreiging zien we naar achtergrondkenmerken deels hetzelfde patroon als bij economische dreiging, echter minder uitgesproken. Zo vinden ouderen frequenter dan jongeren dat de Nederlandse cultuur wordt bedreigd.
Uit het Nationaal Kiezersonderzoek:quote:mannen, ouderen, autoch tonen en lager
opgeleiden zijn sterker gekant tegen dubbele nationaliteit onder immigranten dan
vrouwen, jongeren, allochtonen en hoger opgeleiden.
Ouderen zijn juist het meest afhankelijk van de overheid, met hun AOW.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:04 schreef Pokkelmans het volgende:
Ik denk dat het vooral is dat je als jongere nog dat extra handje van de overheid nodig denkt te hebben om je aan vast te houden als het wat moeilijker wordt. Je rijdt met politieke zijwieltjes je adolescentie door. Als je dan wat ouder wordt ga je die betutteling vervelend vinden. Rechts worden hoort dus gewoon bij volwassen worden.
En zorgkosten.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:04 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ouderen zijn juist het meest afhankelijk van de overheid, met hun AOW.
Wel mooie conclusie. Komt gewoon door het betere onderwijs dat wij hebben.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:01 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Ja.
http://www.theguardian.co(...)e-young-old-politics
quote:Many have argued that younger generations are more socially liberal. This is partially because younger generations are more likely to have been to university (about 35% of 30-year-olds have a degree, compared with 10% of 70-year-olds) and higher education tends to make people more socially liberal on issues such as crime and immigration.
Eigen belang. Of in ieder geval de schijn daarvan.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:52 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Is er een verklaring waarom veel volwassenen conservatiever (en soms rechtser) worden naarmate zij ouder worden?
Dat gaat wel puur over cultuur. Ik bedoel conservatiever over elk vlak.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:03 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ik lees net een rapport van het CBS.
[..]
Ze ervaren ook de hoogste economische dreiging.
[..]
Uit het Nationaal Kiezersonderzoek:
http://www.cbs.nl/NR/rdon(...)rzoek20062012web.pdf
Links/rechts verdeling blijft natuurlijk een lastig dingetje, maar ik vind die hele migrantendiscussie daarin een non-issue. Wat mij betreft is het een economische discussie en een visie over de rol van de overheid in de samenleving.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:03 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ik lees net een rapport van het CBS.
[..]
Ze ervaren ook de hoogste economische dreiging.
[..]
Uit het Nationaal Kiezersonderzoek:
http://www.cbs.nl/NR/rdon(...)rzoek20062012web.pdf
Ja of door linkse indoctrinatie binnen scholen, cultuur van politieke correctheid etc.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:05 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Wel mooie conclusie. Komt gewoon door het betere onderwijs dat wij hebben.
[..]
Hallo Yernaz.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:07 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Ja of door linkse indoctrinatie binnen scholen, cultuur van politieke correctheid etc.
quote:Op zondag 17 januari 2016 21:07 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Ja of door linkse indoctrinatie binnen scholen, cultuur van politieke correctheid etc.
Mwah, je denkt dat ouderen het doen om de economische standpunten? Dat lijkt me sterk gezien hun afhankelijke positie.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:06 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Links/rechts verdeling blijft natuurlijk een lastig dingetje, maar ik vind die hele migrantendiscussie daarin een non-issue. Wat mij betreft is het een economische discussie en een visie over de rol van de overheid in de samenleving.
Shit, je hebt me te pakken.quote:
quote:Op zondag 17 januari 2016 21:07 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Ja of door linkse indoctrinatie binnen scholen, cultuur van politieke correctheid etc.
Ik stelde hem net nog aan je voor, wat denk je.quote:
Nee hoor, ik kende hem al veel langer.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:10 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ik stelde hem net nog aan je voor, wat denk je.
Die laagopgeleiden geloven in de Verenigde Staten ook wel degelijk in de American Dream.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:09 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Mwah, je denkt dat ouderen het doen om de economische standpunten? Dat lijkt me sterk gezien hun afhankelijke positie.
Volgens mij worden ze zand in de ogen gestrooid door de culturele issues. Doet rechts immers ook succesvol bij laagopgeleiden om nog stemmen te trekken voor hun economische agenda.
Kan ik hem net nog wel aan je hebben voorgesteld.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:11 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Nee hoor, ik kende hem al veel langer.
Dat kan, het is niet zo dat alle mensen conservatiever of rechtser worden; het kan ook natuurlijk de andere kant op.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:12 schreef robin007bond het volgende:
Ketchup, in de puberteit was ik juist rechts. Naarmate ik ouder werd linkser.
Ik heb geen flauw idee. Ik wil alleen maar aangeven dat er bij een linksrechts-verdeling in mijn hoofd geen plek is voor migrantenstandpunten. Het hoort daar gewoon niet in thuis.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:09 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Mwah, je denkt dat ouderen het doen om de economische standpunten? Dat lijkt me sterk gezien hun afhankelijke positie.
Volgens mij worden ze zand in de ogen gestrooid door de culturele issues. Doet rechts immers ook succesvol bij laagopgeleiden om nog stemmen te trekken voor hun economische agenda.
Toch gebeurt dat in de praktijk haast nooit. Hoe categoriseert de politieke wetenschap dit?quote:Op zondag 17 januari 2016 21:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee. Ik wil alleen maar aangeven dat er bij een linksrechts-verdeling in mijn hoofd geen plek is voor migrantenstandpunten. Het hoort daar gewoon niet in thuis.
Het zou best kunnen dat ouderen nationalistischer zijn, geen flauw idee. En ook dat ze om die reden rechts(er) stemmen. Maar dat is dan vooral omdat het grenzen-dicht standpunt is gekaapt door rechts, terwijl het daar op zich niet direct thuishoort. Het is prima mogelijk om een xenofobisch-linkse partij te starten.
Verbaast me niets.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:42 schreef robin007bond het volgende:
http://www.theguardian.co(...)really-lower-your-iq
Niet als een rechte lijn in ieder geval. Het is niet mijn vakgebied, maar ik meen dat het toverwoord 'hoefijzermodel' is.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:17 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Toch gebeurt dat in de praktijk haast nooit. Hoe categoriseert de politieke wetenschap dit?
Tja, dat kan.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:18 schreef Disana het volgende:
Ik was links en ik ben links. Al word ik honderd, dan blijf ik nog links.
De PVV bestaat in essentie uit populistische nationalisten, of andersom.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:20 schreef KetchupFTW het volgende:
De PVV is in essentie een linkse partij.
Zou niet moeten, maar is wel waarschijnlijker.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:21 schreef Disana het volgende:
[..]
En ik ben oud, dus ik zou rechts moeten zijn.
Je moet niets.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:21 schreef Disana het volgende:
[..]
En ik ben oud, dus ik zou rechts moeten zijn.
Nationaal-socialistisch is de juiste term.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:20 schreef KetchupFTW het volgende:
De PVV is in essentie een links-conservatieve partij.
Ik heb vorige week nog een belangrijk punt bijgesteld (Keulen), dus ik ben niet vastgeroest. Maar het linkse gedachtengoed zit zwaar in mij verankerd omdat ik er moeite voor heb moeten doen.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:23 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Je moet niets.
Maar ik vind het bijzonder dat je nu al besloten hebt wat de komende X jaar je standpunt gaat zijn. Volgens mij maakt dat het lastig om open te staan voor dingen die je inzichten zouden kunnen doen veranderen.
Nee dat is wat anders meneer.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:24 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Nationaal-socialistisch is de juiste term.
Afhankelijk van waar de leuke mannen zijn?quote:Op zondag 17 januari 2016 21:24 schreef Kaas- het volgende:
Al word ik 100, ik zal altijd met alle winden meewaaien.
Nu al besloten dat je je leven lang D66 blijft stemmen dus. Het CDA zal voor jou wel niet echt een alternatief zijn.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:24 schreef Kaas- het volgende:
Al word ik 100, ik zal altijd met alle winden meewaaien.
Wat is er voor jou zo belangrijk aan 'links' dat je dat altijd gaat blijven?quote:Op zondag 17 januari 2016 21:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb vorige week nog een belangrijk punt bijgesteld (Keulen), dus ik ben niet vastgeroest. Maar het linkse gedachtengoed zit zwaar in mij verankerd omdat ik er moeite voor heb moeten doen.
Huh?quote:Op zondag 17 januari 2016 21:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Afhankelijk van waar de leuke mannen zijn?
De overtuiging dat alles uiteindelijk om medemenselijkheid moet draaien. Zonder medemenselijkheid hebben welvaart en vooruitgang weinig zin.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wat is er voor jou zo belangrijk aan 'links' dat je dat altijd gaat blijven?
CDA houdt ook van draaien, dus zou ook nog altijd iets voor me kunnen zijn.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:25 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nu al besloten dat je je leven lang D66 blijft stemmen dus. Het CDA zal voor jou wel niet echt een alternatief zijn.
Nee hoor, de PVV voldoet aan alle kenmerken van het nazisme.quote:
En als dat op enig moment rechts in betere handen blijkt te zijn dan links?quote:Op zondag 17 januari 2016 21:27 schreef Disana het volgende:
[..]
De overtuiging dat alles uiteindelijk om medemenselijkheid moet draaien. Zonder medemenselijkheid hebben welvaart en vooruitgang weinig zin.
<---- Hier, lekker jong ook.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Afhankelijk van waar de leuke mannen zijn?
Ben zelf ook niet zo'n fan van links/rechts indeling, maar binnen de vluchtenlingen/migranten discussie zie je toch wel duidelijk een groep die denkt dat het grootste deel van de integratieproblemen wel op lossen zijn mettertijd, door scholing, cursussen enz, en een groep die dit naïef vindt om te denken.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:06 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Links/rechts verdeling blijft natuurlijk een lastig dingetje, maar ik vind die hele migrantendiscussie daarin een non-issue. Wat mij betreft is het een economische discussie en een visie over de rol van de overheid in de samenleving.
Niet echt.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:27 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Nee hoor, de PVV voldoet aan alle kenmerken van het nazisme.
Alleen hebben ze joden ingeruild voor moslims.
Het rechtse gedachtengoed leent zich minder voor medemenselijkheid. Maar wie weet. Dan stel ik mijn overtuiging bij.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:28 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En als dat op enig moment rechts in betere handen blijkt te zijn dan links?
Een samenwonend stel zonder kinderen is al gauw 50% duurzamer. Denk aan de woningen, voedselbereiding en andere huishoudensgerelateerde energielasten.quote:Op zondag 17 januari 2016 20:31 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Veel klimaatneutraler kan je bijna niet zijn.
quote:Op zondag 17 januari 2016 21:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Het rechtse gedachtengoed leent zich minder voor medemenselijkheid. Maar wie weet. Dan stel ik mijn overtuiging bij.
Je ziet vooral een groep die een karikatuur maakt van anderen en dat naïef vindt.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:28 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Ben zelf ook niet zo'n fan van links/rechts indeling, maar binnen de vluchtenlingen/migranten discussie zie je toch wel duidelijk een groep die denkt dat het grootste deel van de integratieproblemen wel op lossen zijn mettertijd, door scholing, cursussen enz, en een groep die dit naïef vindt om te denken.
Ach, het zijn maar termen. En in Nederland ben je bij beide zijden niet echt slecht af.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:32 schreef Janneke141 het volgende:
[..]![]()
Dat was inderdaad een beetje waar ik heen wilde. Maar binnen de links/rechtsverdeling waar we het op dit moment mee moeten doen geef ik je wel gelijk.
Dat is meer een progressief/conservatieve kwestie, maar die gaan vaak gepaard met respectievelijk linkse en rechtse standpunten.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Het rechtse gedachtengoed leent zich minder voor medemenselijkheid. Maar wie weet. Dan stel ik mijn overtuiging bij.
Dat was oorspronkelijk ook de stelling, dat mensen conservatiever worden naarmate ze ouder worden.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:36 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Dat is meer een progressief/conservatieve kwestie, maar die gaan vaak gepaard met respectievelijk linkse en rechtse standpunten.
Nee, ik heb een vriendin.quote:
Totdat zij de pil "vergeet".quote:Op zondag 17 januari 2016 21:32 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Een samenwonend stel zonder kinderen is al gauw 50% duurzamer. Denk aan de woningen, voedselbereiding en andere huishoudensgerelateerde energielasten.
Koppig blijven vasthouden aan een overtuiging is geen teken van intelligentiequote:Op zondag 17 januari 2016 21:18 schreef Disana het volgende:
Ik was links en ik ben links. Al word ik honderd, dan blijf ik nog links.
Hoefijzermodel wordt niet serieus genomen in de politieke wetenschap. Probeer maar eens op Horseshoe theory op Google Scholar te zoeken.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:18 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Niet als een rechte lijn in ieder geval. Het is niet mijn vakgebied, maar ik meen dat het toverwoord 'hoefijzermodel' is.
En laten we wel wezen: Wilders heeft op sociaal vlak een aantal behoorlijk linkse standpunten geuit in campagnes, al is zijn stemgedrag in de Kamer daar niet altijd consistent mee geweest.
Je noemt jezelf dom?quote:Op zondag 17 januari 2016 21:49 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Koppig blijven vasthouden aan een overtuiging is geen teken van intelligentie
Ik ben dan ook erg dom.quote:Op zondag 17 januari 2016 21:49 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Koppig blijven vasthouden aan een overtuiging is geen teken van intelligentie
Lief van je. Maar ik zit er niet mee hoorquote:Op zondag 17 januari 2016 22:00 schreef robin007bond het volgende:
Disana vind ik juist best flexibel. Ook in de kwestie rondom vluchtelingen heeft ze toch een iets andere kijk op zaken gekregen. Nee, Disana is zeker niet koppig vind ik.
In tegenstelling tot "Wie is John Galt?"-Verdriet.
Ahw gelukkig.quote:Op zondag 17 januari 2016 22:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Lief van je. Maar ik zit er niet mee hoor
Neuh, we noemen geen namenquote:Op zondag 17 januari 2016 22:03 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ahw gelukkig.Je weet het zelf denk ik dondersgoed, dat je niet zo koppig bent als — ik noem geen namen — bepaalde andere FOK!kers.
Vertel.quote:Op zondag 17 januari 2016 22:00 schreef robin007bond het volgende:
In tegenstelling tot "Wie is John Galt?"-Verdriet.
Ik loog niet, en wat heeft dat met het nooit veranderen van overtuiging te maken?quote:Op zondag 17 januari 2016 22:07 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Jij loog over een uitspraak van Fortuyn laatst nog. Daarna bleef een reactie uit.
Dat je koppig bij je standpunt bleef ook al had iemand anders het tegendeel bewezen.quote:Op zondag 17 januari 2016 22:09 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik loog niet, en wat heeft dat met het nooit veranderen van overtuiging te maken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |