quote:Op zaterdag 9 januari 2016 13:36 schreef Dr_Flash het volgende:
1700 man politie op de been in Köln
Nou nou, we komen alleen maar een schnitzeltje eten hoor
je kan filteren...quote:Op zaterdag 9 januari 2016 15:32 schreef Dr_Flash het volgende:
die kuttabel blijft maar laden. Na 1800 rijen ben ik er maar mee gekapt
Nee, ik weet er ook niet mee om te gaan, misschien James...quote:Op zaterdag 9 januari 2016 15:59 schreef Dr_Flash het volgende:
Is het heel erg als het me geen ene zak interesseert?
Ok, dan niet..quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:12 schreef James1988 het volgende:
Ik heb geen idee wat ik met die informatie zou moeten.
Gevonden... een beschonken automobilist die ook nog eens onder de invloed was van drugs is tegen een betonblok geknald dat daarna op het spoor is beland, en daar is deze RER tegenaan gereden.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:31 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Geen idee, ik post gewoon een random foto
U gaat door voor de koelkast...quote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:41 schreef James1988 het volgende:
[..]
Gevonden... een beschonken automobilist die ook nog eens onder de invloed was van drugs is tegen een betonblok geknald dat daarna op het spoor is beland, en daar is deze RER tegenaan gereden.
http://m.20minutes.fr/fra(...)r-sncf-porte-plainte
http://m.20minutes.fr/fra(...)accident-etait-clean
"Raad het wrak" Railway editionquote:Op zaterdag 9 januari 2016 17:48 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
U gaat door voor de koelkast...
Wie doet de volgende ronde mee met 'Post eens Pleuriszooi'
Doe mij ook zo'n koelkast danquote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:02 schreef Prins_Pils het volgende:
Die is tegen de koelkast gereden die James zojuist had gewonnen
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:02 schreef Prins_Pils het volgende:
Die is tegen de koelkast gereden die James zojuist had gewonnen
Volgens mij 140quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:02 schreef Merode32 het volgende:
Weet iemand wat de baanvak snelheid is in de kap van barendrecht, voor de hsl sporen?
Mooie Virmware upgrade inderdaadquote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:04 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Prachtige VIRM, zo zie ik ze het liefst.
Ik kon het niet laten deze even te posten, gebeurde net toen je dit typtequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Checkquote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:39 schreef dennistd het volgende:
Twee man met een stuk of 8 Ikea-bouwpakketten in de bus, van de Ikea in Hengelo naar hun huis in Enschede, met 2x overstappen (paar keer lopen tussen de twee bussen om alles mee te krijgen)
Begrijpelijk als je van Rotterdam naar Groningen moet. Op de stoelen van de VIRM loop je dan wel doorligplekken opquote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:37 schreef James1988 het volgende:
Ik heb wel eens een tweezitsbank gezien in een VIRM-4.
Ik snap echt niet waarom je dat zou doen. Ik voel mezelf altijd heel ongemakkelijk met een grote tas in de trein. Ik kan me niet voorstellen dat je anderen niet tot last bent met acht pakketten. Halteringstijd van de bussen worden er ook veel langer van.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:39 schreef dennistd het volgende:
Twee man met een stuk of 8 Ikea-bouwpakketten in de bus, van de Ikea in Hengelo naar hun huis in Enschede, met 2x overstappen (paar keer lopen tussen de twee bussen om alles mee te krijgen)
Werkzaamheden.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:37 schreef Blistering het volgende:
Waarom reed de ICE vandaag via Apeldoorn?
Zag constant ICE's langskomen namelijk. Best bijzonder
Aha, dat verklaart veelquote:
twitter:WgSiFriesland twitterde op zaterdag 09-01-2016 om 19:36:02‘Duitse brug in 1,5 jaar moet lukken' https://t.co/9ukqrS8jpu #nieuws #spoorwegen #Friesenbrücke #Weener #Niedersachsen #Wiederline #Arriva reageer retweet
Kijk er wordt naar mij geluisterdquote:Ook is volgens hem een spoortunnel onder de Eems bij Delfzijl de moeite van het onderzoeken waard. ,,Zo kan een intercity Groningen-Delfzijl-Emden-Bremen ontstaan. Die is met 1,5 miljard euro verreweg de duurste en meest tijdrovende optie.''
quote:Een nieuw, kilometerslang fietspad midden door Berlijn moet van de Duitse hoofdstad een echte fietsstad gaan maken. Als het aan de architecten en ontwerpers van Radbahn ligt, tenministe. Zijn ontwierpen een plan om een overdekt fietspad van negen kilometer lang aan te leggen dat je van het westen van de stad naar het centrum brengt en een praktische verbinding vormt met het openbaar vervoer.
Het nieuwe fietspad zou voor een groot deel onder de 120-jaar oude metrolijn van de U1-bahn komen te liggen.
Rotterdam naar Breda: Deel 140 (praktische beperking 120) onder Level 1, daarna vindt bij de overloopwissels de omschakeling naar Level 2 plaats en wordt de limiet 160.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:02 schreef Merode32 het volgende:
Weet iemand wat de baanvak snelheid is in de kap van barendrecht, voor de hsl sporen?
Het zou behalve heel veel tijd en heel veel geld nog 1 klein ander dingetje nodig hebben, waardoor het volslagen utopisch wordt. Ambitiequote:
Tnnx bro, een thalys van rotterdam naar brussel kan dus pas na de kap snelheid gaan maken, is dat niet onlogisch? Hadden ze niet beter de kap kunnen bouwen voor hogere snelheden(minimaal 200)?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 20:32 schreef MTL het volgende:
[..]
Rotterdam naar Breda: Deel 140 (praktische beperking 120) onder Level 1, daarna vindt bij de overloopwissels de omschakeling naar Level 2 plaats en wordt de limiet 160.
Van Breda naar Rotterdam is het geheel 160, maar je wordt gedwongen te remmen omdat je om moet schakelen naar ATB vlak na de kap Barendrecht. In de praktijk schakel je dus (met ICD tenminste) al na de tunnel Oude Maas uit en rijdt de trein precies 140 aan het einde van de kap Barendrecht.
Technisch kan het allemaal, maar die Duitsers maken er een sport van om alles zo traag mogelijk te bouwen tegenwoordig.... dat geldt zeker niet alleen voor spoorprojecten.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 20:06 schreef James1988 het volgende:
Witteveen+Bos: vervanging van de Friesienbrücke moet lukken in 1,5 jaar, voor ongeveer 45 miljoen euro, en hij kan groter worden zodat hij niet meer deels afgebroken hoeft te worden wanneer Meijer een nieuw schip klaar heeft.
Het hele artikel is via de link in deze tweet te lezen:twitter:WgSiFriesland twitterde op zaterdag 09-01-2016 om 19:36:02‘Duitse brug in 1,5 jaar moet lukken' https://t.co/9ukqrS8jpu #nieuws #spoorwegen #Friesenbrücke #Weener #Niedersachsen #Wiederline #Arriva reageer retweet
Je bedoeld dat de spanningsluis aan de kijfhoek/zuid kant zit? Tja niet over nagedachtquote:Op zaterdag 9 januari 2016 20:54 schreef James1988 het volgende:
De tijdwinst daarvan zou minimaal zijn als de rest van de infra niet zou zijn aangepast. De spanningssluis ligt pas na de kap, ervoor is niet praktisch. Onder 1500V is de hoeveelheid vermogen nou eenmaal beperkt waardoor een trein een veel langere weg nodig heeft om 200 te bereiken.
De ICE die op de Hanzelijn testritten heeft gereden voor 200 moest al vanaf Almere een aanloopje nemen.
Kijfhoek kent bij twee uitgangen spanningssluizen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 21:00 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Je bedoeld dat de spanningsluis aan de kijfhoek kant zit? Tja niet over nagedacht
Juist een van de beste locaties voor die spanningssluis. Je kan eerst rustig omschakelen van beveiligingssysteem en daarna komt de spanningssluis pas, in plaats van dat je allebei tegelijk moet omschakelen. Mocht de omschakeling niet lukken om wat voor reden dan ook, dan strandt je niet direct in de spanningssluis.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 21:00 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Je bedoeld dat de spanningsluis aan de kijfhoek/zuid kant zit? Tja niet over nagedacht
En achter de spanningssluis max speed. Oke het klinkt allemaal heel logisch, daar kan ik niks tegen in brengen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 21:32 schreef MTL het volgende:
[..]
Juist een van de beste locaties voor die spanningssluis. Je kan eerst rustig omschakelen van beveiligingssysteem en daarna komt de spanningssluis pas, in plaats van dat je allebei tegelijk moet omschakelen. Mocht de omschakeling niet lukken om wat voor reden dan ook, dan strandt je niet direct in de spanningssluis.
Na omschakelen naar Level 2 kan je nog even opschakelen naar 140-145 km/u, waarna je rustig door de spanningssluis tuft.
Nee hoor, is gewoon 140quote:Op zaterdag 9 januari 2016 20:58 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Dat lijkt me sterk aangezien er in het station van Lelystad een snelheidsbeperking geldt van ergens tussen de 40 en de 80.
Door het station van Lelystad? Daar wil ik een bron voor zien.quote:
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:22 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Door het station van Lelystad? Daar wil ik een bron voor zien.
Haha, ik zat een filmpje de andere kant op te kijkenquote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:28 schreef b2py het volgende:
[..]
Kijk maar vanaf een minuut of 30, staan alleen stationaankondigingbordjes en er staan geen bordjes terug naar 8 of 4.
Omdat het volgens mij het enige station met IC-status is waar dit zou kunnen in Nederland dan? Dus de uitzondering zeg maar.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:32 schreef b2py het volgende:
Daarbuiten kan ik ook geen legitieme reden verzinnen waarom ze dat niet zouden willen. Klaasje zou teleurgesteld in je zijn als hij dit leest.
Zelfs door Hoogeveen is het 80 inderdaad.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:36 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Omdat het volgens mij het enige station met IC-status is waar dit zou kunnen in Nederland dan? Dus de uitzondering zeg maar.
Afgezien van semi-IC-stations als Wijhe en zo?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:36 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Omdat het volgens mij het enige station met IC-status is waar dit zou kunnen in Nederland dan? Dus de uitzondering zeg maar.
Kaartje klopt niet want Utrecht-Gouda is 140quote:
Alleen Utrecht-Woerden toch?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:40 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Kaartje klopt niet want Utrecht-Gouda is 140
Sloterdijk laag mag je ook met 140 langs perron, Bijlmer ArenA ook. Gebeurt zelfs 4 keer per uur per richting. Als Delft de deuren gefixed zijn mag het daar ook. Blaak ook. Rotterdam Alexander.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:36 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Omdat het volgens mij het enige station met IC-status is waar dit zou kunnen in Nederland dan? Dus de uitzondering zeg maar.
Amsterdam Bijlmer ArenA telt niet want daar stopt bijna niets en is geen echt IC-station. Sloterdijk beneden wist ik niet dat daar zo hard gereden mocht worden, grappigquote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:42 schreef b2py het volgende:
[..]
Sloterdijk laag mag je ook met 140 langs perron, Bijlmer ArenA ook. Gebeurt zelfs 4 keer per uur per richting. Als Delft de deuren gefixed zijn mag het daar ook. Blaak ook. Rotterdam Alexander.
Ik zou het wel eens allemaal kunnen uitzoeken. Maar ja.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:44 schreef Dr_Flash het volgende:
als iemand het beter weet, plaatje aanpassen gaarne
Het plaatje komt exact overeen met de netverklaring, het probleem ligt erin dat ProRail liegt in de netverklaring over de baanvaksnelheden en als je daar vragen over stelt wordt er gezegd dat '139km/u toch ook 140 is'.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:44 schreef Dr_Flash het volgende:
als iemand het beter weet, plaatje aanpassen gaarne
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:44 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Amsterdam Bijlmer ArenA telt niet want daar stopt bijna niets en is geen echt IC-station. Sloterdijk beneden wist ik niet dat daar zo hard gereden mocht worden, grappig
Jij VINDT het geen IC-station, das wat andersquote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:44 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Amsterdam Bijlmer ArenA telt niet want daar stopt bijna niets en is geen echt IC-station.
wie bepaalt die netverklaring dan?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:45 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Het plaatje komt exact overeen met de netverklaring, het probleem ligt erin dat ProRail liegt in de netverklaring over de baanvaksnelheden en als je daar vragen over stelt wordt er gezegd dat '139km/u toch ook 140 is'.
Nee maar Olst vergelijken met Amsterdam B-A is ook wel heel erg Apples met peers vergelijken.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:47 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Kom op, Wijhe en Olst zijn toch ook geen IC-stations?
Nee natuurlijk niet. Nijverdal nog eerder.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:47 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Kom op, Wijhe en Olst zijn toch ook geen IC-stations?
Of zélfs Hoogeveen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Nijverdal nog eerder.
Railinfratrust B.V.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
wie bepaalt die netverklaring dan?
ProRail.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
wie bepaalt die netverklaring dan?
De enige reden dat er in de Bimra IC's stoppen is vanwege overstapmogelijkheden, niet omdat het echt moet. De enige reden dat Olst het heeft is omdat er in de concessie staat dat ieder station twee keer per uur bediend moet worden tussen xx en xx uur.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:49 schreef Prins_Pils het volgende:
[..]
Nee maar Olst vergelijken met Amsterdam B-A is ook wel heel erg Apples met peers vergelijken.
Inderdaad.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Nijverdal nog eerder.
Pas toen ik daar voor het eerst kwam en de piloot het hoorde omroepen wist ik dat het 'Ierseke' was en niet 'Jer-seeke'.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:51 schreef greavy het volgende:
maar vergeten we het prachtige IC-station Kruiningen-Yerseke niet?
De holding waar PrutsFail onder valt.quote:
oh een clubje dat zijn eigen mensen niet onder controle heeft. Wat schattigquote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:53 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
De holding waar PrutsFail onder valt.
Zou je voor Leiden ook wel kunnen zeggen. Bullshit.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:52 schreef DeaDLocK2K het volgende:
De enige reden dat er in de Bimra IC's stoppen is vanwege overstapmogelijkheden, niet omdat het echt moet.
Je hebt duidelijk daar al een tijdje niet gereisd. Dat station is mangs druk man en booming as hell. En overstapmogelijkheden, waarheen? Dan kan je net zo goed Amstel pakken.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:52 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
De enige reden dat er in de Bimra IC's stoppen is vanwege overstapmogelijkheden, niet omdat het echt moet. De enige reden dat Olst het heeft is omdat er in de concessie staat dat ieder station twee keer per uur bediend moet worden tussen xx en xx uur.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Railinfratrustquote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
oh een clubje dat zijn eigen mensen niet onder controle heeft. Wat schattig
Ja en b2py heeft het ook nog eens fout want RailInfratrust is alleen maar juridisch eigenaar.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
oh een clubje dat zijn eigen mensen niet onder controle heeft. Wat schattig
Wat? Nee. Leiden heeft geen metro/s-bahn-achtige constructie en is qua reizigersaantallen slechts maar een heel kleine beetje belangrijker dan Bimra. Serieus.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:55 schreef Prins_Pils het volgende:
[..]
Zou je voor Leiden ook wel kunnen zeggen. Bullshit.
Ik deed louter popiejopiequote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:56 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Ja en b2py heeft het ook nog eens fout want RailInfratrust is alleen maar juridisch eigenaar.
Dat station is vooral druk vanwege de stoptreinen en de metro, niet vanwege de IC.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:55 schreef b2py het volgende:
[..]
Je hebt duidelijk daar al een tijdje niet gereisd. Dat station is mangs druk man en booming as hell. En overstapmogelijkheden, waarheen? Dan kan je net zo goed Amstel pakken.
Er stoppen meer intercity's dan stoptreinen. Nog even en Bimra is groter dan Amstel en wordt het het vierde station van Damsko.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 22:57 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Dat station is vooral druk vanwege de stoptreinen en de metro, niet vanwege de IC.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |