Daarom vind ik het des te stommer dat ze een pakkende naam ervoor willen bedenken. Noem het dan gewoon kidsrun of zo. Stel je voor dat je op je 30e ineens een medaille vindt met "Lintwurmpie" erop, dan denk je toch ook wtfquote:Op woensdag 23 december 2015 09:42 schreef Serinde het volgende:
[..]
Lintwurmpie bestond al maar was in een ander weekend, het is nu alleen maar samengevoegd.
Wat maakt de naam nou uit voor een loop voor kinderen![]()
Gezellig! Ik sta ingeschreven voor de lange cross, maar op Losse Veter staat de deelnemerslijst en daar word ik een beetje bang vanquote:Op woensdag 23 december 2015 10:35 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Maar nu eerst de sylvestercross in soest, als ik op tijd op werk klaar ben.
quote:Op woensdag 23 december 2015 08:48 schreef La_Tramposa het volgende:
Ik deelde toch laatst de 'Diva-Run' bij de Leidscherijnloop? Er is nu ook een kinderloop bij gekomen: De "Lintwurmie"![]()
![]()
![]()
Degene die daar de 'branding' doet moet echt heel hard ontslagen worden. Ik vond het de laatste 2 jaren echt een leuk evenement maar begin nu toch steeds meer te twijfelen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
Ik heb jaren commissiewerk bij mijn roeivereniging gedaan hoorquote:Op woensdag 23 december 2015 11:02 schreef Quoi het volgende:
Ach ja, het zijn toch altijd 3 vrijwilligers en een koffiedame die zulke dingen in hun vrije tijd doen en bedenken. Jaartje bestuur van een hardloopclub/AV zou je goed doen LTDan kom je erachter dat we met onze frisse branding, management en trainingskennis tegen heel wat muurtjes oplopen. Soms is het ook de charme zien van dit soort hardloopevenementen.
Maar lintwurmpie, ik geef toe, is echt niet te begrijpen
En ik ben ook 'under construction' en loop jouw tijden niet, van wat ik af en toe voorbij zie komen. Ik groet iedereen die er als een LT uitziet daar.quote:Op woensdag 23 december 2015 10:46 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Gezellig! Ik sta ingeschreven voor de lange cross, maar op Losse Veter staat de deelnemerslijst en daar word ik een beetje bang vanGelukkig doet er één meisje van mijn vereniging mee waarvan ik denk dat ik haar misschien wel kan hebben/iig aan haar gewaagd ben.
quote:Samen sporten en bewegen, dat is leuk en gezond!
Met dat motto trekt Lint-Wurmpie de komende jaren langs scholen en sportclubs in wijk 9 en 10. Er is genoeg te doen in de wijken Vleuten, De Meern en Leidsche Rijn rondom Het Lint. Ook als je niet op een sport zit!
Lint-Wurmpie weet wat er op het gebied van gezondheid, bewegen en evenementen in de buurt te doen is. Lint-Wurmpie organiseert zelf ook activiteiten. Op de website laten kinderen (ambassadeurs) de filmpjes zien.
Lint-Wurmpie is een beweeg/sport-project om meer kinderen bewust en laagdrempelig te laten bewegen en kinderen de positief effecten van gezond bewegen en gezonde voeding door te geven.
quote:Op woensdag 23 december 2015 10:01 schreef Schanulleke het volgende:
Had ik overigens al gemeld dat ik gisteren de Coopertest in 12 minuten rond gelopen heb? Helemaal trots!![]()
Echt knap! Precies 12 minuten? Dat moet vast een PR zijn.quote:Op woensdag 23 december 2015 10:01 schreef Schanulleke het volgende:
Had ik overigens al gemeld dat ik gisteren de Coopertest in 12 minuten rond gelopen heb? Helemaal trots!![]()
quote:Op woensdag 23 december 2015 11:28 schreef Murmeli het volgende:
[..]knap gedaan! Vooral ook om een rond aantal minuten te krijgen
Heb je tips voor ons?
Huh welke post?quote:Op woensdag 23 december 2015 11:33 schreef Murmeli het volgende:
DeLuna, alleen al voor deze post verdien jij die badge!
Mijn oprechte excuus. Dat is idd een gelikte organisatie. Maar hey, don't worry, wou ik maar zeggenquote:Op woensdag 23 december 2015 11:04 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ik heb jaren commissiewerk bij mijn roeivereniging gedaan hoorEn volgens mij is de Leidscherijnloop juist een enorm commerciele organisatie, is niet verbonden aan een hardloopvereniging. Heel veel sponsoren en daar krijg je ook allerlei couponnen en winacties voor en zo.
[ afbeelding ]
Het filmpje van LT vertelt eigenlijk alles wat er te weten is. Het gaat om splits. Zorg dat je het eerste kwart in 3 minuten loopt. Halverwege zorg je dan dat je op 6 minuten zit. Na 3 minuten weet je dan, dat je nog maar 3 minuten hoeft. Easypeasy.quote:Op woensdag 23 december 2015 11:28 schreef Murmeli het volgende:
[..]knap gedaan! Vooral ook om een rond aantal minuten te krijgen
Heb je tips voor ons?
Precies dat. Dat parcours in het Maximapark heet 't Lint. Ik vind Lintwurmpie best leuk, origineler dan Lintje of kidsrun.quote:Op woensdag 23 december 2015 11:12 schreef GotC het volgende:
Och, Lint verwijst naar waar de loop wordt georganiseerd, wurmpie naar kinderen.
En met niet-matchende outfitsquote:Op woensdag 23 december 2015 19:06 schreef wyccie het volgende:
Ben wel geneigd om met de Divarun mee te doen met vieze schoenen, ongewassen haar en zonder makeup. Zouden ze ervan schrikken?
quote:
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 23 december 2015 19:08 schreef motorbloempje het volgende:
![]()
de sportmasseur wil dat ik weer voorzichtig ga lopen
![]()
![]()
kleine beetje (denken in minuten/evy-achtig), maar het is lopen! Misschien als extra kerstcadeautje aan mezelf
Jij ook gefeliciteerd danquote:Op woensdag 23 december 2015 19:31 schreef Fa-tum het volgende:
[..]
Gefeliciteerd![]()
Ik ben sinds 2 weken weer klaar met evy
Oh daar ben ik heel goed in. Gisteren zag ik er weer uit als een voetballer, met groene schoenen, rode tubes, zwart broekje en blauw shirt.quote:Op woensdag 23 december 2015 19:30 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
En met niet-matchende outfits
Ook als je die Evy-mijlpaal twee keer (of meer keerquote:Op woensdag 23 december 2015 19:33 schreef Fa-tum het volgende:
Ja ik ben bijna weer net zo ver als een jaar geleden
quote:Op woensdag 23 december 2015 19:31 schreef Fa-tum het volgende:
[..]
Gefeliciteerd![]()
Ik ben sinds 2 weken weer klaar met evy
Ja vond ik ook jammer!quote:Op woensdag 23 december 2015 19:22 schreef wyccie het volgende:
Oh, de HM bij de Leidsche Rijnloop was maar eenmalig dus? Ach ja, de 15 is ook leuk. Die afstand heb ik daar nog niet gelopen.
Ik heb ook niet altijd zin in heel uitgebreid oefeningen hoor, soms houd ik het bij alleen een beetje rekken en strekken of een setje planken. Het is gewoon fijn voor mijn lichaam, dat scheelt. Yoga schiet er vaak bij in maar elke keer dat ik het doe denk ik, wow dat zou ik echt vaker moeten doen, je voelt zo'n ontspanning en tegelijkertijd kracht over je lichaam komen.quote:Op woensdag 23 december 2015 19:58 schreef xMissi het volgende:
LT ik vind het echt knap dat je het maar (bijna) elke dag doet al die oefeningen. Ik vind de fysio oefeningen al genoeg haha. En dat planken.. Ik kan het echt niet goed op mijn zij. Wel geteld 5 seconden ofzo.. Klopt het trouwens dat je je buikspieren blijft voelen?( Voelde het de hele dag namelijk een beetje
) Of gaat dat op den duur wel weg?
@Fa-tum fijn dat het weer beter gaat! Nu zo houden!
@Moblo, hopen dat het gaat lukken met je evy achtige training!Succes.
Aah oke! Ik begrijp hetquote:Op woensdag 23 december 2015 20:01 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ik heb ook niet altijd zin in heel uitgebreid oefeningen hoor, soms houd ik het bij alleen een beetje rekken en strekken of een setje planken. Het is gewoon fijn voor mijn lichaam, dat scheelt. Yoga schiet er vaak bij in maar elke keer dat ik het doe denk ik, wow dat zou ik echt vaker moeten doen, je voelt zo'n ontspanning en tegelijkertijd kracht over je lichaam komen.
En ehh ik denk dat je gewoon spierpijn in je buikspieren hebtDat gaat vanzelf weg als je ze vaker traint!
@Guard, leuk, ik ben jaloers!
Dat er een fout zit bij de OCD badgequote:Op woensdag 23 december 2015 11:39 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Huh welke post?![]()
Ik heb ze gemaild, ben benieuwd.
Kippenvelletje hoorquote:Op woensdag 23 december 2015 20:17 schreef GotC het volgende:
Lee Towers zingt 'You'll never walk alone' in het Glazen huis nu
Ik heb al sinds juni een pilates-dvd hier liggen, nooit bekeken. En ik heb een app gedownload met oefeningen, ook nog niets mee gedaan.quote:Op woensdag 23 december 2015 20:01 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ik heb ook niet altijd zin in heel uitgebreid oefeningen hoor, soms houd ik het bij alleen een beetje rekken en strekken of een setje planken.
yoga.... staat bij mij nog altijd op het lijstje van "toch misschien eens naar kijken"quote:Op woensdag 23 december 2015 19:51 schreef La_Tramposa het volgende:
Ik weet niet of hier nog geinteresseerden zijn in yoga-for-runners lesjes, maar ik heb net echt een heeele fijne gedaan:
Vooral heel fijn voor de hipopeners en die kunnen bij mij iig zeker wat stretching gebruiken..
Ja lijkt me zeker in combinatie met de lange afstanden die jij loopt best nuttig! Dan komt het toch aan op zoveel mogelijk spieren ontspannen die niet aangespannen hoeven te zijn tijdens het lopen.quote:Op woensdag 23 december 2015 21:26 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
yoga.... staat bij mij nog altijd op het lijstje van "toch misschien eens naar kijken"
you got it!!quote:Op woensdag 23 december 2015 21:47 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ja lijkt me zeker in combinatie met de lange afstanden die jij loopt best nuttig! Dan komt het toch aan op zoveel mogelijk spieren ontspannen die niet aangespannen hoeven te zijn tijdens het lopen.
Ik zat me van de week al te verheugen, totdat ik even in de hardloop kalender ging checken of ik dan eigenlijk wel kan... Bleek ik al ingeschreven te staan voor een of ander loopje in Hamburg....quote:Op woensdag 23 december 2015 20:32 schreef Quoi het volgende:
Ik kreeg al zoiets mee. Helaas, ik luister ouwelullenmuziek op mijn platenspelertje
Morgenochtend opent trouwens de inschrijving van de Koning van Spanje. Ik schrijf me ook in(voor de 11)
Ook niet verkeerd. Nog zo'n degelijke Duitse marathon dus! Morgenochtend De Grote Inschrijvingen, voor KvS en Glencoe @Schotlandquote:Op woensdag 23 december 2015 22:21 schreef Guard het volgende:
[..]
Ik zat me van de week al te verheugen, totdat ik even in de hardloop kalender ging checken of ik dan eigenlijk wel kan... Bleek ik al ingeschreven te staan voor een of ander loopje in Hamburg....![]()
Vandaar ook de Vaalserberg, goed alternatief voor de KvS
Los van dat t me niks lijkt....hoe moet je voor zoiets tijd maken?quote:Op woensdag 23 december 2015 22:15 schreef J0kkebr0k het volgende:
Voor de mensen die wat aan krachttraining (alle spiergroepen), plyometrics en Yoga willen doen in combinatie met cardiotraining, is P90X misschien wel leuk.
Let op: het is wel intensief, maar als je 3 maanden lang 6 dagen in de week minimaal 1.5 uur de tijd hebt is het zeker een aanrader. Okay, de YogaX oefeningen en de KempoX training heb ik geschrapt en ingeruild voor een uurtje hardlopen.
Vond Yoga echt geen ruk aan en kostte me teveel geduld om braaf vol te houden. KempoX is maar een beetje een gimmick en ik haal persoonlijk voor een cardio workout meer uit hardlopen.
Zelf nu aan een 2de ronde P90X (begin 2015 begonnen aan eerste ronde) bezig en merk en zie echt grote verschillen aan mijn lichaam. Ben echt veel sterker geworden.
Er zit ook een heel voedselschema bij het gebeuren. Niet dat ik daar veel mee doe, maar let in ieder geval meer op mijn voeding.
Wat je nodig hebt:
- Set (verstelbare) dumbells
- Yoga mat
- Opdruksteunen (optioneel)
- Optrekstang of van die spanbanden.
Oh.. en het is nogal Amerikaans... dat is soms wel irritant, maar als je daar doorheen prikt heb je echt een prima schema als je het mij vraagt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |