Ik vind 4 armor of 4 heal per turn ook best te veel.quote:Op maandag 28 december 2015 15:35 schreef 2Happy4U het volgende:
Omdat 4 schade voor niets per turn te veel is.
Dat bedoel ik. 4 armor krijgen is ook te veel, net als 4 face dmg voor een hunter. Dat ga je bijna niet meer winnen.quote:Op maandag 28 december 2015 15:43 schreef Blistering het volgende:
Justicer is mijn favo kaart in control warriorZodra je armor kunt gaan happen dan is er geen stoppen meer aan voor je tegenstander vaak. Shield Blocks en Shieldmaidens erbij en goan!
Vind ik persoonlijk wel meevallen. Warlock beschikt al over genoeg kaarten met hp gain en er zijn niet echt control lock decks (ik beschouw handlock meer een combo dan een control achtige deck). Warrior en priest zijn imo het beste. Shaman het slechtst.quote:Op maandag 28 december 2015 15:54 schreef GlenSpey het volgende:
Zie hier alle Justicar effecten:
http://hearthstone.gamepedia.com/Justicar_Trueheart
warlock heropower ziek OP met trueheart
Niet echt. Genoeg redenen voor, maar mobiel. Het maakt de HP in elk geval niet per se beter en is veel te traag in warlockquote:Op maandag 28 december 2015 15:54 schreef GlenSpey het volgende:
Zie hier alle Justicar effecten:
http://hearthstone.gamepedia.com/Justicar_Trueheart
warlock heropower ziek OP met trueheart
Misschien een waardeloos antwoord, maar waarom niet gewoon gaan voor het deck dat je het liefst wil spelen van die twee?quote:Op maandag 28 december 2015 23:55 schreef GlenSpey het volgende:
Wat zouden jullie doen met 800 dust? Twee lightbombs voor een control priest of een extra doomhammer voor mijn aggro shaman? Beide decks zijn het net-niet zonder deze kaarten. Twijfel welke nou de betere van de twee is en wil niet investeren in de één om vervolgens toch te zien dat de andere keuze beter was geweest
Aggro shaman is weliswaar 'tier 1' maar vind ik te afhankelijk van de draw, vind het zelf niet tier 1 waardig maargoed het zal wel...
Dit is altijd het beste antwoord. Alles wat nu tier 1 is, kan volgende maand tier 4 worden.quote:Op dinsdag 29 december 2015 00:00 schreef Fera het volgende:
[..]
Misschien een waardeloos antwoord, maar waarom niet gewoon gaan voor het deck dat je het liefst wil spelen van die twee?
Nee. Installeert niet en heeft niet de functies die ik wil. Geloof dat het je kaarten koppelt aan hearthpwn en je dan kan zien welke decks je kunt maken enzo, welke kaarten je mist.quote:Op dinsdag 29 december 2015 13:24 schreef mosselmossel het volgende:
Wie gebruikt Innkeeper en is dat handig? Zo ja, waarvoor allemaal?
Aggro priestquote:Op woensdag 30 december 2015 13:02 schreef Verbal het volgende:
Whehehe, outfacing the FaceHunter
[ afbeelding ]
V.
Omdat het 2 januari is en iedereen weer opnieuw begint, zoals elke maand?quote:Op zaterdag 2 januari 2016 09:50 schreef Verbal het volgende:
Christus te paard, wat is er aan de hand met ranked play? Ik blijf maar rond de 19/20 hangen omdat ik echt constant word afgeslacht door lui met briljante decks, draws en combo's. Op zich kan ik het best hebben, want er zitten echt toffe plays tussen waar ik alleen maar deemoedig het hoofd kan buigen, maar zo veel en zo constant. En waarom zitten ze niet hoger in de ranks?
V.
Is altijd aan het begin van de maand.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 09:50 schreef Verbal het volgende:
Christus te paard, wat is er aan de hand met ranked play? Ik blijf maar rond de 19/20 hangen omdat ik echt constant word afgeslacht door lui met briljante decks, draws en combo's. Op zich kan ik het best hebben, want er zitten echt toffe plays tussen waar ik alleen maar deemoedig het hoofd kan buigen, maar zo veel en zo constant. En waarom zitten ze niet hoger in de ranks?
V.
Ja, maar dit soort types hoort tot in een uur of twee onder de 15 te zitten?quote:Op zaterdag 2 januari 2016 10:00 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Omdat het 2 januari is en iedereen weer opnieuw begint, zoals elke maand?
Kan, maar als ze net een half uur geleden beginnen te spelen, dan kom je die nog volop tegenquote:Op zaterdag 2 januari 2016 10:18 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ja, maar dit soort types hoort tot in een uur of twee onder de 15 te zitten?
V.
Irriteer me hier ook mateloos aan, al twee middagen op rij nu kom ik niet boven rank 20quote:Op zaterdag 2 januari 2016 09:50 schreef Verbal het volgende:
Christus te paard, wat is er aan de hand met ranked play? Ik blijf maar rond de 19/20 hangen omdat ik echt constant word afgeslacht door lui met briljante decks, draws en combo's. Op zich kan ik het best hebben, want er zitten echt toffe plays tussen waar ik alleen maar deemoedig het hoofd kan buigen, maar zo veel en zo constant. En waarom zitten ze niet hoger in de ranks?
V.
Mwa, nu heb je zeker een aantal kaarten nodig als je hoger dan level 15 wil komen.quote:
Neem hier eens een kijkje, vind je de betere decks per class. Als je liever de gratis varianten hebt (decks waarvoor je geen packs en adventures hoeft aan te schaffen kijk dan hier. Let wel dat de gratis versies aanzienlijk slechter zijn gezien nagenoeg iedere tegenstander de betaalde variant zal hebben...quote:Op zaterdag 2 januari 2016 17:10 schreef Azpilicueta het volgende:
Ben hiermee begonnen door een collega die het op zijn mobiel speelde. Kan er nog geen reet van, hoogste was level 14 als hunter aangezien die nog het meest straight forward is. Liefst zou ik met Mage/Priest spelen want daar verlies ik bijna altijd van, maar vind het lastig daarvoor een deck te maken en die combinaties te zien zeg maar.
Verder wel een verslavend spelletje. Ik speel het graag
Afgelopen maand had ik rank 3 met m'n gratis deckie, dus ik geloof nog steeds niet in dat ge-p2w.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 16:29 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Mwa, nu heb je zeker een aantal kaarten nodig als je hoger dan level 15 wil komen.
Class en kaarten?quote:Op zaterdag 2 januari 2016 19:04 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Afgelopen maand had ik rank 3 met m'n gratis deckie, dus ik geloof nog steeds niet in dat ge-p2w.
quote:
Geen flamecannon, flamestrike, polymorph, arcane blast/missiles...quote:Op zaterdag 2 januari 2016 23:40 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
(Blingtron zat een keer in een pakje, Dr. Boom heb ik gecraft)
Heb alleen inmiddels de Azure Drake vervangen door een 2e Goblin Blastmage (tegen bv secret paladin/ munster for battle een enorm verschil). Vandaag met streak weer van 17 naar 14, dus deck lijkt nog steeds te werken. Veel commons, Loatheb als enige kaart van een adventure. Heb geen tijd om echt veel te spelen, maar obv vorige maand zou Legend niet onhaalbaar moeten zijn.
Mech Mage heeft in principe ook nooit de spells die jij noemt.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:45 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Geen flamecannon, flamestrike, polymorph, arcane blast/missiles...
Lijkt me niet echt een sterk deck tegen bijvoorbeeld aggro.
Het is juist hartstikke sterk tegen aggro. Hunter is bijna altijd een overwinning, en een flamestrike komt veel te laat - een groot deel van de potjes heb je bij turn 7 al gewonnen, en anders wil je het liefst iets dat face damage doet. Sta je bij turn 7 al achter dan red je het daarna ook niet meer met zulke kleine minions.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:45 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Geen flamecannon, flamestrike, polymorph, arcane blast/missiles...
Lijkt me niet echt een sterk deck tegen bijvoorbeeld aggro.
Als de tegenstander 1 grote taunt speelt en je toevallig geen fireball hebt dan is het al klaar, of ik moet iets niet zien wat jij wel ziet. Heb net een paar potjes met datzelfde deck gespeeld om dit uit te testen. Grote taunt > mijn minions...quote:Op zondag 3 januari 2016 10:59 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Het is juist hartstikke sterk tegen aggro. Hunter is bijna altijd een overwinning, en een flamestrike komt veel te laat - een groot deel van de potjes heb je bij turn 7 al gewonnen, en anders wil je het liefst iets dat face damage doet. Sta je bij turn 7 al achter dan red je het daarna ook niet meer met zulke kleine minions.
Als het goed is ben je vanaf turn 1 al aan het opbouwen en schade aan het toebrengen, laat de ander maar traden ipv dat je zelf probeert zijn minions te verwijderen.
Je zegt dus eindelijk: 'Als mijn tegenstander een counter heeft, en ik heb niet de juiste kaarten heb, is de kans groot dat ik verlies.' Ja, nogal logischquote:Op zondag 3 januari 2016 11:57 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Als de tegenstander 1 grote taunt speelt en je toevallig geen fireball hebt dan is het al klaar, of ik moet iets niet zien wat jij wel ziet. Heb net een paar potjes met datzelfde deck gespeeld om dit uit te testen. Grote taunt > mijn minions...
Aggro shaman bijvoorbeeld, tunnel trog op beurt 1, spirit wolves op turn 3 en gg...
Druid met oneindig veel taunt minions etc.
Het werkt wel als de tegenstander een shithand heeft
Nee, ik zeg eigenlijk dat vrijwel iedere tegenstander over grote taunts beschikt en ik die lastig te verwijderen vind met een deck waarin een hoop kleinere minions zitten en weinig spells. Iets wat ik sowieso al bezwaarlijk vind aan vrijwel ieder aggro deck. Eén vijandelijke taunt (neem een standaard sludge belcher) en je bent vaak al 2-3 minions kwijt om het te verwijderen.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:22 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Je zegt dus eindelijk: 'Als mijn tegenstander een counter heeft, en ik heb niet de juiste kaarten heb, is de kans groot dat ik verlies.' Ja, nogal logisch
Je kan het namelijk over elk deck zeggen: Aggro Shaman zonder tunnel troggs / overload in het begin? GG. Burn spells moeten gebruiken op minions? GG. Ramp Druid zonder wild growth/innervate/Darnassus? Vaak GG.
Elk deck heeft counters, elk deck trekt wel eens slecht, elk deck wint niet 100% van de keren. Zou anders ook wel een saai spelletje wordenDe realiteit leert dat Mech Mage legend viable is en dat het nog altijd een sterk deck is.
Wat maakt iets p2w volgens jou? P2w-gezeurquote:Op zondag 3 januari 2016 13:18 schreef GlenSpey het volgende:
Heb maar es even een secret pala gebouwd, om de p2w massa te evenaren. Werkt inderdaad erg lekkerHeb alleen Ragnaros vervangen voor een Justicar, goeie deal of niet?
Ik zou er nog een sylvanas en Ysera indoen aangezien je toch legends erin doet die niet eens in p2win secradins zittenquote:Op zondag 3 januari 2016 13:18 schreef GlenSpey het volgende:
Heb maar es even een secret pala gebouwd, om de p2w massa te evenaren. Werkt inderdaad erg lekkerHeb alleen Ragnaros vervangen voor een Justicar, goeie deal of niet?
Uiterst treurig altijd inderdaadquote:Op zondag 3 januari 2016 13:25 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Wat maakt iets p2w volgens jou? P2w-gezeur
En nee, geen goeie deal IMO. Maar ik zou er zelf ook nooit Ragnaros indoen *laat staan Justicar* dus wat dat betreft
Er zijn weinig vroege taunts waar je niet omheen komt. Deathlord is erg vervelend (ook omdat silencen onwenselijk is), maar door z'n 2 attack zijn er meerdere minions die een aanval overleven zodat je deze samen met bv een Frost Bolt wel kan wegkrijgen. 2 Deathlords wordt wel erg pittig, maar dat komt maar heel zelden voor.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:57 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Als de tegenstander 1 grote taunt speelt en je toevallig geen fireball hebt dan is het al klaar, of ik moet iets niet zien wat jij wel ziet. Heb net een paar potjes met datzelfde deck gespeeld om dit uit te testen. Grote taunt > mijn minions...
Aggro shaman bijvoorbeeld, tunnel trog op beurt 1, spirit wolves op turn 3 en gg...
Druid met oneindig veel taunt minions etc.
Het werkt wel als de tegenstander een shithand heeft
Vind dit hele spel p2w. Als je nu als nieuwkomer wil gaan spelen en niet gelijk veel geld uit wil geven kan je precies niks. Snap wel dat dit nou eenmaal het verdienmodel is maar die packs zijn zo godsgruwelijk duur... En als je dan ziet wat je ervoor terugkrijgtquote:Op zondag 3 januari 2016 13:25 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Wat maakt iets p2w volgens jou? P2w-gezeur
En nee, geen goeie deal IMO. Maar ik zou er zelf ook nooit Ragnaros indoen *laat staan Justicar* dus wat dat betreft
Ik vind Ragnaros er weinig aan toevoegen. Daarom vroeg ik ook of Justicar een goede deal is of nietquote:Op zondag 3 januari 2016 13:27 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ik zou er nog een sylvanas en Ysera indoen aangezien je toch legends erin doet die niet eens in p2win secradins zitten
Voor een nieuwe speler is het inderdaad wat harsh, maar dat ligt ook aan je verwachtingen. Toen ik net begon, vlak voor GvG, wilde ik gewoon de game leren kennen. De kaarten leren, lol maken, wat vind ik leuk etc. In mijn eerste seizoen vond ik het knap van mezelf dat ik überhaupt die card back verdiende. Prima leuk.quote:Op zondag 3 januari 2016 14:15 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Vind dit hele spel p2w. Als je nu als nieuwkomer wil gaan spelen en niet gelijk veel geld uit wil geven kan je precies niks. Snap wel dat dit nou eenmaal het verdienmodel is maar die packs zijn zo godsgruwelijk duur... En als je dan ziet wat je ervoor terugkrijgtBen er zelf ook meerdere keren ingetrapt.
En omdat alle betere decks ook telkens zo laag in de ranking al zitten (hetzij door de maandelijkse reset of omdat ze expres droppen om te farmen) kom je er gewoon niet doorheen als nieuwe speler.
Ik heb zelf in het begin toen het spel net uit was een paar maanden gespeeld en speel nu sinds een maandje opnieuw. Hoewel ik dus al vrij veel van de classic kaarten bijelkaar had verzameld merkte ik dat het ondoenlijk was om iets te bereiken zonder de adventures en uitbreidingspacks. Althans, het is wel te doen alleen moet je dan voor 1 quest van 5 wins gelijk 20 potjes spelen omdat je zovaak verliest. Op die manier is er weinig aan... Dus dan toch maar betalen
Ja het kán, in theorie, allemaal bereikt worden zonder er ooit geld voor neer te leggen. Maar dan zit je jezelf wel maandenlang te ergeren omdat je nooit voorbij rank 18 komt
Onzin. Trump heeft net nog een f2p run gedaan met een priest, duurde hem 3 maanden om van fresh account naar legend te gaan zonder er een cent voor te betalen. En dat zijn nog niet eens 3 maanden non-stop spelen geweest.quote:Op zondag 3 januari 2016 14:15 schreef GlenSpey het volgende:
Ja het kán, in theorie, allemaal bereikt worden zonder er ooit geld voor neer te leggen. Maar dan zit je jezelf wel maandenlang te ergeren omdat je nooit voorbij rank 18 komt
Verschil is wel dat Trump de game al twee jaar speelt en van binnen naar buiten kent en met zijn kennis tientallen arena runs heeft kunnen doen om aan zijn deck te komen (met, uiteraard, een erg hoge winrate). Dat gaat een speler die nieuw is bij de game nooit lukken.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:23 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Onzin. Trump heeft net nog een f2p run gedaan met een priest, duurde hem 3 maanden om van fresh account naar legend te gaan zonder er een cent voor te betalen. En dat zijn nog niet eens 3 maanden non-stop spelen geweest.
Ik wel, hij mag dan wel professional zijn maar ongeacht dat kan je in een kort tijdbestek gewoon de kaarten bij elkaar krijgen voor een fatsoenlijk deck. Het ook fatsoenlijk leren spelen en dergelijke is iets anders, maar dat is dan ook niet p2w gated.quote:Op zondag 3 januari 2016 17:00 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Verschil is wel dat Trump de game al twee jaar speelt en van binnen naar buiten kent en met zijn kennis tientallen arena runs heeft kunnen doen om aan zijn deck te komen (met, uiteraard, een erg hoge winrate). Dat gaat een speler die nieuw is bij de game nooit lukken.
Ik vind absoluut niet dat HS P2W is, maar een F2P-run van een professionele speler vind ik niet bewijs dat F2P-viable is, ook al is het wel zo
Ja, dat kan uiteraard wel. Maar hij heeft in een maand 2800 gold bij elkaar gespaar voor zijn Dragon Priest deck met arena runs. Dat gaat een F2P-er die net een maand bezig is simpelweg niet lukken in dat tijdsbestek (of het moet een talentje zijnquote:Op zondag 3 januari 2016 17:17 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Ik wel, hij mag dan wel professional zijn maar ongeacht dat kan je in een kort tijdbestek gewoon de kaarten bij elkaar krijgen voor een fatsoenlijk deck. Het ook fatsoenlijk leren spelen en dergelijke is iets anders, maar dat is dan ook niet p2w gated.
Justicar imo ook niet. Geen idee wat je hebt. Ik heb 2 challengers, boom en tyrion als hoge manakost. Op 5 alleen sludge belcher, rest is 4 of lager.quote:Op zondag 3 januari 2016 14:18 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Ik vind Ragnaros er weinig aan toevoegen. Daarom vroeg ik ook of Justicar een goede deal is of nietDie Justicar had ik immers toch al liggen. Maargoed, er kan ook gewoon een consecration of iets dergelijks voor in de plaats...
Priests die openen met priest/shield combo is insta concede. Daar heb ik tot beurt 4/5 sowieso helemaal niks tegen :/quote:Op zondag 3 januari 2016 21:52 schreef Perrin het volgende:
On a side note: ik ben met mijn control priest zó blij met Entomb tegen Tyrion.
Priest shield?quote:Op zondag 3 januari 2016 22:05 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Priests die openen met priest/shield combo is insta concede. Daar heb ik tot beurt 4/5 sowieso helemaal niks tegen :/
Ja idd. Northshire Cleric en Power Word: Shield.quote:
Heb hem gebouwd op Blingtron na, die ik gewoon niet heb. Extra healbot gedaan.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:59 schreef I.R.Baboon het volgende:
Als het goed is ben je vanaf turn 1 al aan het opbouwen en schade aan het toebrengen, laat de ander maar traden ipv dat je zelf probeert zijn minions te verwijderen.
Best sterk, ook.quote:Op maandag 4 januari 2016 13:32 schreef muhahaha het volgende:
Ik heb die Gorillabot erin zitten. Werkt wel grappig
Heb ik inmiddels ook geprobeerd. Mixed results.quote:Op maandag 4 januari 2016 13:32 schreef muhahaha het volgende:
Ik heb die Gorillabot erin zitten. Werkt wel grappig
Gebruik hem ook puur en alleen voor paladin quests, nog nooit mee verloren.quote:Op maandag 4 januari 2016 23:49 schreef Blistering het volgende:
Had 2 Paladin quests dus even van mijn geloof afgevallen en met Secret Paladin 5 uit 5 wins gehaaldNiet normaal hoe sterk dat deck is.
Wel leuk toch stiekem
Als ik nu Secret Paladin speel zet ik dit nummer aan:quote:Op dinsdag 5 januari 2016 13:03 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Gebruik hem ook puur en alleen voor paladin quests, nog nooit mee verloren.
Een 4 mana kaart in je deck stoppen om een 1 mana secret te jatten. Klinkt als een slechte dealquote:Op dinsdag 5 januari 2016 13:56 schreef Perrin het volgende:
Ik heb ook nog Mystic in mijn deck, trouwens. Daar hoop ik een Avenge mee te pakken
Haha, ja als je 't zo zegt. Hij zit er vooral in tegen mages, maar tegen secret pala soms verrassend handig. En bij die 4 mana zit ook een 4/3 body hequote:Op dinsdag 5 januari 2016 13:59 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Een 4 mana kaart in je deck stoppen om een 1 mana secret te jatten. Klinkt als een slechte deal
Zeker waar, zeker waar. Denk inderdaad zelf altijd meer als counter tegen mage/hunters, voelt een beetje zwak tegen Pally (ook omdat ze er gewoon 6-10 spelenquote:Op dinsdag 5 januari 2016 14:02 schreef Perrin het volgende:
[..]
Haha, ja als je 't zo zegt. Hij zit er vooral in tegen mages, maar tegen secret pala soms verrassend handig. En bij die 4 mana zit ook een 4/3 body he
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers
quote:Op woensdag 6 januari 2016 12:06 schreef Nelvalhil het volgende:
Wat vinden jullie van m'n Mage deck?Is niet zo heel goed, heb gewoon wat bij elkaar geschraapt.
Ik zou wat meer early game minions erin stoppen. Denk dat je daar anders wat problemen mee gaat krijgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
quote:Op woensdag 6 januari 2016 12:06 schreef Nelvalhil het volgende:
Wat vinden jullie van m'n Mage deck?Is niet zo heel goed, heb gewoon wat bij elkaar geschraapt.
Dat is juist wat je niet moet doen als je een deck gaat maken, kijk wat met elkaar werkt en pak die kaarten. Zo is 2x flamestrike en 2x blizzard naar mijn idee echt veel te veel van het goede. Doe daar voor in de plaats een 2e shieldmasta bijvoorbeeld. En north sea kraken is in constructed eigenlijk helemaal niet zo goed, kans dat die 1 beurt op het veld blijft staan is zeer klein.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind Poly juist super handig, zeker tegen sterke/taunted minionsquote:Op woensdag 6 januari 2016 13:51 schreef muhahaha het volgende:
2x blizzard eruit voor 2 van die 6/7 ogre's. Die zijn qua stats nog redelijk ok. Kraken, healbot en poly eruit voor wat low cost minions idd.
Er blijft ook een poly in. Zou wel een 4 manacost kaart cutten, daar zitten er veel van in en poly vind ik het meest voor de hand liggen. Er zit ook een ironbeak owl in voor silence en 2 fireballs kun je gebruiken om 7 dmg mee te doen (spell + ping), daar haal je bijna elke minion wel mee weg.quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:45 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Ik vind Poly juist super handig, zeker tegen sterke/taunted minions
Niet moeilijk?!quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:31 schreef Noppie2000 het volgende:
Priest is trouwens wel echt aids geworden om tegen te spelenTotaal niet moeilijk, maar simpelweg schijtirritant
Neh. Ze doen namelijk totaal geen damage, hebben alleen removal. Met een beetje SMOrc maak je ze wel kapotquote:
In principequote:
Heerlijk!quote:Op woensdag 6 januari 2016 22:30 schreef Verbal het volgende:
En dan 2 keer Bloodlust eroverheen, 63 damage totaal![]()
V.
Niets goud, wat een kut pakje.quote:Op woensdag 6 januari 2016 22:36 schreef GlenSpey het volgende:
Een pack zonder normals
[ afbeelding ]
Van de brawl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |