Die krijgt genoeg geld van de overheid om dit ruim te vergoeden hoor.quote:Op zondag 20 december 2015 11:06 schreef Mr.Ping het volgende:
Eigen schuld!
Had hij zijn vakantiepark maar niet ten grabbel moeten gooien.
Dat bepaalt de overheid voor 'm hequote:Op zondag 20 december 2015 11:06 schreef Mr.Ping het volgende:
Eigen schuld!
Had hij zijn vakantiepark maar niet ten grabbel moeten gooien.
Als het jouw kat of hond (of konijn, of cavia, of parkiet, of berggeit) zou zijn zou je ook je schouders ophalen begrijp ik hieruit?quote:
Mijn eventuele hond of kat zou nooit in een openbare vijver zwemmen.quote:Op zondag 20 december 2015 11:14 schreef Danny het volgende:
Als het jouw kat of hond zou zijn zou je ook je schouders ophalen begrijp ik hieruit?
Amenquote:Op zondag 20 december 2015 11:09 schreef opgebaarde het volgende:
Wat een prachtig nieuws. Dat komt ons Nederlands goed uit, precies wat wij al dachten van die 'gelukszoekers'.
Heerlijk, kunnen we ons weer fijn lekker boos voelen.
Wees maar blij dat er geen Chinese vluchtelingen zijn, dan zou je eens wat beleven.quote:Op zondag 20 december 2015 11:14 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mijn eventuele hond of kat zou nooit in een openbare vijver zwemmen.
de overheid onteigende hem van zijn vakantie park. In vond het geloofwaardiger klinken dat hij vooraan stond om even asielzoekers op te vangen.quote:
het was geen openbare vijver, het was een siervijver met ramen en al erin. op een vakantiepark. dat eigendom is van iemand.quote:Op zondag 20 december 2015 11:14 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mijn eventuele hond of kat zou nooit in een openbare vijver zwemmen.
Sowieso; een telefoon kopen voor 600 euro's.quote:Op zondag 20 december 2015 11:16 schreef danos het volgende:
Sowieo vissen kopen voor duizenden euro's
Voor hun stond die vijver op hun woongebied. Ik zou ook geen koikarper van een normale karper kunnen onderscheiden. En vis is vis. Lekker!quote:Op zondag 20 december 2015 11:17 schreef Danny het volgende:
het was geen openbare vijver, het was een siervijver met ramen en al erin. op een vakantiepark. dat eigendom is van iemand.
quote:Op zondag 20 december 2015 11:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Voor hun stond die vijver op hun woongebied. Ik zou ook geen koikarper van een normale karper kunnen onderscheiden. En vis is vis. Lekker!
Lul toch niet zo stom joh, vijver stond op zijn terrein. Het bungalowpark.quote:Op zondag 20 december 2015 11:14 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mijn eventuele hond of kat zou nooit in een openbare vijver zwemmen.
quote:Op zondag 20 december 2015 11:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Voor hun stond die vijver op hun woongebied. Ik zou ook geen koikarper van een normale karper kunnen onderscheiden. En vis is vis. Lekker!
quote:Op zondag 20 december 2015 11:22 schreef Danny het volgende:
tegen zoveel 'logica' kan ik niet op. Maar blij om te zien dat je zo tolerant bent als mensen aan andermans spullen zitten. Goed voor jou
quote:Op zondag 20 december 2015 10:54 schreef Danny het volgende:
Koikarpers zijn siervissen die je in een siervijver houdt. Ze zijn duur en worden uiteraard niet gebruikt voor consumptie. Zéker niet als ze uit andermans vijver komen. Dat weet jij, dat weet ik. Wie dat niet weten zijn asielzoekers, zo ondervond de eigenaar van vakantiepark de Koi. Hij vond alleen de kop van zijn dure vis terug. De rest was op de barbecue gelegd.
Het is iemand's huisdier én hobby. Maar dat concept is lastig te bevatten denk ik. Maar om toch nog even terug te komen; het was maar een geintje over een kat.quote:Op zondag 20 december 2015 11:23 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Wat een gehuil om een koikarper. Goed voor jou!
quote:Op zondag 20 december 2015 11:26 schreef Danny het volgende:
Maar om toch nog even terug te komen; het was maar een geintje over een kat.
HAha goeie. Alle vluchtelingen zijn hoogopgeleid D: ::D::Dquote:Op zondag 20 december 2015 11:17 schreef raptorix het volgende:
Dit waren hoogopleide syrische dierenartsen!
2006, modstaking om een grap over kittens verzuipen. Mooi om te zien dat je 9 jaar later compleet anders bent gaan denkenquote:
Precies, nu brengen ze het principe van hengel ipv vis eens in praktijk, is het weer niet goedquote:Op zondag 20 december 2015 11:22 schreef Mr.Ping het volgende:
Geef ze allemaal een hengel, dan kunnen de kosten van 25.000 euro p.p.p. jaar ook omlaag.
Sjeesus, dat is wel enorm uit zijn verband getrokken.quote:Op zondag 20 december 2015 11:29 schreef Danny het volgende:
2006, modstaking om een grap over kittens verzuipen. Mooi om te zien dat je 9 jaar later compleet anders bent gaan denken
Karpers zijn niet te vreten. Beter hadden ze wat snoekbaars gevangen.quote:Op zondag 20 december 2015 11:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Voor hun stond die vijver op hun woongebied. Ik zou ook geen koikarper van een normale karper kunnen onderscheiden. En vis is vis. Lekker!
Land uitzetten!quote:Op zondag 20 december 2015 11:31 schreef FANN het volgende:
Mijn broer had een vijver met siervissen en die werd binnen een week leeg gevreten door reigers,
reigers arresteren dan maar?
Vergelijk je het brein van een reiger met een vluchteling?quote:Op zondag 20 december 2015 11:31 schreef FANN het volgende:
Mijn broer had een vijver met siervissen en die werd binnen een week leeg gevreten door reigers,
reigers arresteren dan maar?
Dus 'het is maar een koi' gaat wel op, 'het is maar een kat' niet? Iets zegt me dat het vooral te maken heeft met wie de dadergroep is of je het wel of niet veroordeelt, waar ik gewoon stel dat je met je poten van andermans spullen af moet blijvenquote:Op zondag 20 december 2015 11:30 schreef Copycat het volgende:
[..]
Sjeesus, dat is wel enorm uit zijn verband getrokken.
Damn.
Koop er een en gooi 'm op de barbecuequote:Op zondag 20 december 2015 11:30 schreef CafeRoker het volgende:
Hoe zou zo'n beest eigenlijk smaken?
Karper is prima te eten. Gaat alleen wel wat werk aan vooraf.quote:Op zondag 20 december 2015 11:30 schreef AchJa het volgende:
[..]
Karpers zijn niet te vreten. Beter hadden ze wat snoekbaars gevangen.
Neh... klote voor die man, maar jaquote:Op zondag 20 december 2015 11:31 schreef Cracka-ass het volgende:
De goedmensen laten hun hypocriete zelf zien om de maakbaarheidsdroom in stand te kunnen houden.
Schitterend.
natuurlijk instinct van reigers vergelijken met doelbewust aan andermans eigendom zitten door mensen die gewoon na kunnen denken (zou je verwachten) =quote:Op zondag 20 december 2015 11:31 schreef FANN het volgende:
Mijn broer had een vijver met siervissen en die werd binnen een week leeg gevreten door reigers,
reigers arresteren dan maar?
quote:Op zondag 20 december 2015 11:32 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Vergelijk je het brein van een reiger met een vluchteling?
Wat een blatante nonsens, gebaseerd op een absurde vergelijking. hopelijk snap je dat zelf ook wel.quote:Op zondag 20 december 2015 11:32 schreef Danny het volgende:
Dus 'het is maar een koi' gaat wel op, 'het is maar een kat' niet? Iets zegt me dat het vooral te maken heeft met wie de dadergroep is of je het wel of niet veroordeelt, waar ik gewoon stel dat je met je poten van andermans spullen af moet blijven
misschien hebben die mensen nog nooit van ''siervissen'' gehoord, weet ik veelquote:Op zondag 20 december 2015 11:33 schreef Danny het volgende:
[..]
natuurlijk instinct van reigers vergelijken met doelbewust aan andermans eigendom zitten door mensen die gewoon na kunnen denken (zou je verwachten) =
Delicatesse in Polen, karper.quote:Op zondag 20 december 2015 11:30 schreef AchJa het volgende:
[..]
Karpers zijn niet te vreten. Beter hadden ze wat snoekbaars gevangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |