quote:Protest tegen komst azc
Een aantal inwoners van Geldermalsen is fel tegen de komst van een asielzoekerscentrum (azc) voor 1500 mensen in hun dorp. Ze hebben spandoeken opgehangen om hun ongenoegen te uiten.
Dat meldt Omroep Gelderland. Met 1500 slaapplekken zou het azc een van de grootste van Nederland worden, en dat vinden sommige inwoners te gortig. Ze zijn bang voor misstanden. Komende woensdag moet gestemd worden over de komst van het azc. Als het aan het college van burgemeester en wethouders ligt komt het azc er. Het college vroeg de raad hier positief op te reageren. De VVD laat weten dat de beslissing wat haar betreft wel erg snel moet vallen, wegens de almaar groeiende instroom van vluchtelingen.
http://www.telegraaf.nl/b(...)gen_komst_azc__.html
quote:Geschoten bij rellen om AZC Geldermalsen
Chaos in het Gelderse Geldermalsen. Daar zijn bij het gemeentehuis rellen uitgebroken. Een vergadering over de komst van een asielzoekerscentrum is abrupt afgebroken en de raadszaal is ontruimd. De mobiele eenheid heeft schoten gelost.
Een menigte boze burgers had zich met vuurwerk en gebalde vuisten rond het gemeentehuis verzameld. Ze zijn het niet eens met de overheid, en dat moet de overheid voelen ook. De bezorgde burgers bestormden daarop het gemeentehuis met veel geweld.
Er werden explosieven naar de politie gegooid, ook belandde enkele vuurwerkjes van de zwaardere categorie in het gemeentehuis.
Eerder op de avond hielden enkele honderden inwoners van Geldermalsen een protestmars. De optocht begon in de wijk waar het asielzoekerscentrum voor 1.500 vluchtelingen moet komen en eindigde bij het gemeentehuis, waar woensdagavond een vergadering was over het azc.
Als je 'effectief zijn' verwart met 'gelijk krijgen', dan volstaat eigenlijk geen enkel middel.quote:
Suggesties?quote:Op woensdag 16 december 2015 22:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
TT had wel ff aangepast mogen worden.
Ik vind dat ook onvoldoende. Maar ik heb echt niet dezelfde redenen om het onvoldoende te vinden als de relschoppers vanavond. Sterker nog, ik vind deze relschoppers onderdeel van het probleem van democratie.quote:Op woensdag 16 december 2015 21:57 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
En blijkbaar vinden veel mensen dat onvoldoende.
Ik bedoel: die inspraakmicrofoon wordt natuurlijk vaak gehanteerd. Effectief is-ie zelden. En dus gaan sommige (wanhopige) mensen het over een andere boeg gooien.quote:Op woensdag 16 december 2015 21:59 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Als je 'effectief zijn' verwart met 'gelijk krijgen', dan volstaat eigenlijk geen enkel middel.
zijn ze al zelf druk mee bezigquote:Op woensdag 16 december 2015 21:58 schreef J0kkebr0k het volgende:
Het is wachten op de eerste verkoolde vluchtelingen.
Exact. Spijker op z'n kop.quote:Op woensdag 16 december 2015 21:53 schreef JubaUrbicus het volgende:
Naast het feit dat dit achterlijke randdebielen zijn blijf ik het nog wel steeds een raar idee vinden om asielzoekers in afgelegen boerendorpen te plaatsen, dit kan je toch wel van 100km afstand aanzien komen?
Bloedbad in Geldermalsen!quote:
Hoezo is ie zelden effectief? Omdat de insprekers geen gelijk krijgen?quote:Op woensdag 16 december 2015 22:00 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Ik bedoel: die inspraakmicrofoon wordt natuurlijk vaak gehanteerd. Effectief is-ie zelden. En dus gaan sommige (wanhopige) mensen het over een andere boeg gooien.
Dan wacht ik rustig af tot jij een reden ziet om gewelddadig te worden.quote:Op woensdag 16 december 2015 22:00 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik vind dat ook onvoldoende. Maar ik heb echt niet dezelfde redenen om het onvoldoende te vinden als de relschoppers vanavond. Sterker nog, ik vind deze relschoppers onderdeel van het probleem van democratie.
Laten we deze mensen vooral niet verwarren met een ontevreden deel van de bevolking die dit soort middelen nooit zou gebruiken. Die zijn gelukkig nog veruit in de meerderheid ten opzichte van dit soort volk.
quote:Op woensdag 16 december 2015 22:02 schreef SpaceOddity het volgende:
Triest allemaal. Maar ik kijk er echt niet meer van op.
Bestuursleden die denken zonder al te veel problemen ergens een groot asiel zoekers centrum neer te plempen, onder het nom van 'We motte die arme oorlogs vluvhtelingen helpen'' terwijl het puur een financiele kwestie is.
![]()
Mensen die door frustratie en onvermogen gaan rellen, met vuurwerk gaan gooien.
![]()
Gewoon alles eigenlijk.
We hebben het nu over dit soort zeer gevoelige liggende kwesties. De pooletiek neemt een 'democratische beslissing' en zadelt de gewone jongen op met de gevolgen. Dat leidt tot dit soort verzet.quote:Op woensdag 16 december 2015 22:01 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Hoezo is ie zelden effectief? Omdat de insprekers geen gelijk krijgen?
twitter:Hoefakker twitterde op woensdag 16-12-2015 om 22:02:10Volgens politieagenten ligt er n explosief voor gemeentehuis #Geldermalsen dat nog niet af gegaan is. Mensen moeten daar weg @OmroepGLD reageer retweet
Mijn ondertitel zegt het welquote:Op woensdag 16 december 2015 22:02 schreef SpaceOddity het volgende:
Triest allemaal. Maar ik kijk er echt niet meer van op.
Bestuursleden die denken zonder al te veel problemen ergens een groot asiel zoekers centrum neer te plempen, onder het nom van 'We motte die arme oorlogs vluvhtelingen helpen'' terwijl het puur een financiele kwestie is.
![]()
Mensen die door frustratie en onvermogen gaan rellen, met vuurwerk gaan gooien.
![]()
Gewoon alles eigenlijk.
Dan kun je heel lang wachten. Heb jij de hooivorken al gepakt, eigenlijk?quote:Op woensdag 16 december 2015 22:02 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dan wacht ik rustig af tot jij een reden ziet om gewelddadig te worden.
Een op-rotjequote:Op woensdag 16 december 2015 22:03 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:Hoefakker twitterde op woensdag 16-12-2015 om 22:02:10Volgens politieagenten ligt er n explosief voor gemeentehuis #Geldermalsen dat nog niet af gegaan is. Mensen moeten daar weg @OmroepGLD reageer retweet
Je draait eromheen. Wat maakt inspraak effectief? Misschien kun je de vraag beantwoorden.quote:Op woensdag 16 december 2015 22:02 schreef Kopiko het volgende:
[..]
We hebben het nu over dit soort zeer gevoelige liggende kwesties. De pooletiek neemt een 'democratische beslissing' en zadelt de gewone jongen op met de gevolgen. Dat leidt tot dit soort verzet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |