abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_158278232
0-9
www.4funkyflavours.eu

A
www.alles-kids.com
www.amazingkids.nl
www.annaki.nl
www.artoek.nl

B
www.baba-babywear.be
www.baby-schoenen.nl
www.babyenkids.nl
www.babypaws.nl
www.barbamama.nl
www.beauloves.co.uk
www.billy-lilly.nl/
www.boden.eu

C
www.carters.com
www.chaos-and-order.com
www.classygirls.nl

D
www.derozeolifant.be
www.designerkidscompany.nl
www.disney-kleding.nl
www.dpam.com
www.drukkies.nl
www.duckybeau.nl
www.thedutchdesignbakery.nl

E
www.elfe-emlyn.com
www.elrosa-kids.nl
www.emilea.be
www.esprit.nl

F
www.fabricflavours.com
www.flobberdewotsky.nl
www.funkycherry.be

G
www.gap.eu
www.goedvantoen.nl

H
www.hippah.nl
www.hm.com
www.humpy.nl
www.hummbee.com

I
http://shop.idat.dk/gb/
www.ikenmijnkind.nl

J
www.jijwel.nl
www.jippiejajee.nl
www.joepiedepoepie.nl
www.jojomamanbebe.co.uk
www.dejurkjes.nl

K
www.kiddiffit.com
www.kinchi.nl
www.kinderjuweel.nl
www.kinderkleding-tekoop.nl
www.kindjes.nl
www.kixx-online.nl
www.kleertjes.com
www.kleinejurkjes.nl
www.knotsknetter.nl
www.koelzkidz.nl
www.kokkie.be

L
www.label74.nl
www.laredoute.be
www.laulicious.nl
www.leukgekleed.nl
www.lillefant.com
www.limobasics.com
www.lindex.com
www.littlecool.com
www.littlelabel.nl
www.littlemissjuliette.com/webshop
www.littleshoparoundthecorner.nl
www.littlestylist.com
www.littlesunflowers.com
www.loveitloveitloveit.co.uk

M
www.malou4kids.nl
www.marksandspencer.com
www.mawaju.de
www.metzonderjas.nl
www.mexx.nl
www.miniperlen.com
www.mothercare.com
www.musjes.com

N
www.nextdirect.com
www.ninnivi.nl/
www.notsobig.fr

O
www.oldnavy.gap.com
www.olliewood.nl
www.orangebag.nl
www.orangemayonnaise.com
www.ot-en-sien.nl
www.okaidi.com

P
www.peek-a-boo-tiek.nl
www.pimpyourkids.com
www.piratenenprinsessen.nl
www.polarnopyret.nl
www.pompdelux.nl
www.pucksonline.nl
www.purestarters.nl

Q

R
www.rainbowbabies.nl
www.retrokleertjes.nl

S
www.schaapskleren.com
www.schaapjeschaapje.nl
www.shirtsforkids.nl
www.silkylabel.nl
www.simplycolors.nl
www.simplysmall.nl
www.smallable.com
www.soksabbaai.nl
www.spookies.be
www.stekelsenstaartjes.nl
www.sterrenopstelten.com

T
www.threadless.com
www.tootsamacginty.com
www.tromper.nl
www.tuunte-fashion.nl/

U
www.ubang.dk

V
www.vertbaudet.com
www.villakakelbont-jeugdmode.nl
www.villervalla.se
http://stores.ebay.nl/Vaenait-Baby

W
www.winterwaterfactory.com

X

Y

Z
www.z8-baby.nl
www.zalando.nl
www.zara.com
www.zoem-kids.nl
www.zootjes.com
pi_158278258
Ik zal mijn post nog even in de herhaling gooien (omdat het kan :6 ).

quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 10:16 schreef LuDann het volgende:

[..]

Had je al een leuke gevonden Pinq? Op Regenboogschaap staan er een paar die O+ zijn.

Ik was op zoek naar een bepaalde jumpsuit van Maxomorra, namelijk deze:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
maar die kan ik nergens vinden (nja, wel in het buitenland maar was niet van plan een ton aan verzendkosten te betalen). En in mijn zoektocht kwam ik deze tegen, voor maar 9,45 euro. :o Laatste exemplaar. O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind die andere nog steeds leuker maar dit is ook niet slecht. :D
pi_158278605
leuk ludann :) en mooie score voor die prijs!
:)
pi_158278846
Thanks mignonne. Ik zoek nu nog een strikmutsje van Maxomorra (ik vind die printjes zo leuk!) Weet iemand of die groot of klein vallen?
pi_158278868
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 11:04 schreef LuDann het volgende:
Thanks mignonne. Ik zoek nu nog een strikmutsje van Maxomorra (ik vind die printjes zo leuk!) Weet iemand of die groot of klein vallen?
Vrij ruim vind ik. Ik heb een maat 62/68 voor F, en die kan ie echt nog wel de hele winter aan (en de zomer ;( ).
  woensdag 16 december 2015 @ 11:08:49 #6
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_158278905
Oudere collecties dus die bovenste is ook lastig te vinden nog denk ik.
Die andere is een leuk koopje!

Sowieso is overal weer sale dus mooi moment om de te korte 116 broeken te vervangen voor 122 ^O^
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_158279856
Ja, oudere collectie inderdaad, maar ik zie wel andere dingen uit oude collecties in de sale dus ik dacht ik kan het altijd proberen.

quote:
1s.gif Op woensdag 16 december 2015 11:06 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Vrij ruim vind ik. Ik heb een maat 62/68 voor F, en die kan ie echt nog wel de hele winter aan (en de zomer ;( ).
Ik zie ze alleen in de hoofdomtrek maat, dus 40/42 of 44/46 (ik zie niks daartussen in, vreemd? Of ik kijk scheel :P ). Ik zal maar op 40/42 gokken dan, ze heeft een heel gemiddeld hoofd voor een baby van 4 maanden.

Ik vind het stom dat ik op van verschillende websites dingen in de sale zie die ik wil hebben. Dan betaal je meerdere keren verzendkosten. Stom. :(
pi_158280076
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 12:00 schreef LuDann het volgende:
Ja, oudere collectie inderdaad, maar ik zie wel andere dingen uit oude collecties in de sale dus ik dacht ik kan het altijd proberen.

[..]

Ik zie ze alleen in de hoofdomtrek maat, dus 40/42 of 44/46 (ik zie niks daartussen in, vreemd? Of ik kijk scheel :P ). Ik zal maar op 40/42 gokken dan, ze heeft een heel gemiddeld hoofd voor een baby van 4 maanden.

Ik vind het stom dat ik op van verschillende websites dingen in de sale zie die ik wil hebben. Dan betaal je meerdere keren verzendkosten. Stom. :(
40/42 is maat 50/56, 44/46 is maat 62/68 (in de winkel stond 62/68 op de sticker, maar het labeltje in de muts zegt idd 44/46 of 4-6 maanden). Wolk is iets ouder dan F toch? F heeft een gemiddeld tot klein hoofd. Ik zou dus voor de grotere gaan...
pi_158280107
quote:
1s.gif Op woensdag 16 december 2015 12:12 schreef mousemicky het volgende:

[..]

40/42 is maat 50/56, 44/46 is maat 62/68. Wolk is iets ouder dan F toch? F heeft een gemiddeld tot klein hoofd. Ik zou dus voor de grotere gaan...
Ja, klopt. Oke, dan ga ik voor de grotere, ze zit op dit moment in maat 62/86 idd.
pi_158280892
Ik vol goede moed naar de Zeeman voor het 'This is my partyshirt' shirt. Alleen nog in 98/104. Dat was bij B een jurk. Morgen even bij een andere Zeeman kijken. Het wordt een warme Kerst, die rendier trui blijft in de kast denk ik.....

Oh en vanaf morgen badjassen bij Lidl, oa 1 van B zijn held: Brandweerman Sam en wij hebben toevallig een badjas voor mijnheer nodig. Begint vanaf maat 98.
pi_158282839
ik wil deze want ik hou van saai O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
spoilertje want groot plaatje

Maarrrr bij de maten is het 37 cm, en dan 41cm and so on.. Alex heeft nu hoofdomtrek 37, en ik wil wel dat ie m nu past. Maar ik wil ook dat ie m volgende maand nogsteeds past :') Dit is wolzijde, rekt dat een beetje? Welke maat zou ik het best kunnen nemen?
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_158282907
mooi die juist Pinq! ♡
Wolzijde is vaak vrij dun van stof (maar wel lekker warm!) maar wel heel soepel en rekt dus goed mee. Omdat dit met een knoopje is zou ik denk ik gewoon voor passend gaan en niet op de groei. Met die touwtjes kun je nog eea bijstellen maar met die knoopjes niet zo.
:)
pi_158282950
Yes, thankyou! Zoiets dacht ik al idd :) *O*
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_158301266
Ik wil hier nog even melden dat die Ebay slofjes van Carozoo echt het einde zijn. We hebben ook slofjes van Oxxy maar die zijn stug, snel te klein en de sluiting lijkt me zeer oncomfortabel.
Die van Carozoo zijn van schapenleer die wij hebben, lijkt wel snel te slijten maar in de praktijk totaal geen last van, worden juist heerlijk soepel, krijg je zo aan, blijven goed zitten. Hij zit nu al maanden in de 6-12 maanden, terwijl ik gok dat hij net maat 20 heeft. De volgende van Carozoo hebben we als gevoerde slofjes (hoog, met heerlijk zachte voering, dit keer van koeienleer, veel stugger wel) en in maat 12-18 maanden, en die zijn nog echt wel te groot (iets meer dan 1 cm ongeveer).
pi_158301454
Hier ook goede ervaringen met die slofjes Hilmo! Wij hebben hier nu het 3e paar voor op het kdv. :Y
Ze zijn echt fijn soepel en gaan lang mee! (Die vorige een jaar, dat was de sandaalvanriant die ik kocht om in Kenia te dragen, toen waren ze wel ruim nog, sinds M loopt liggen ze op het kdv)
pi_158303357
Tip voor de liefhebbers van wollen en handgemaakte kleding :) voornamelijk meisjesspul en in iets grotere baby/dreumesmaten, maar deze dame verkoopt veel.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:)
pi_158303636
Zo, nav de enthousiaste verhalen hier de slofjes besteld via ebay. Ik ben benieuwd! We hebben nu van Inch Blue maar daar istie dus binnen 2 maanden uitgegroeid, best zonde met deze dure sloffen.
pi_158307180
Mutsje binnen, het lijkt wat groot maar we gaan het zien als ik haar ophaal van het KDV vanmiddag. :P

Jumpsuitje is ook binnen en holymoly wat valt Maxomorra toch groot. :o Ze past jumpsuitjes 50/56 net niet meer (te kort bij de benen, armen gaat nog prima) maar volgens mij duurt het nog wel even voor ze in deze 62/68 past.
pi_158308512
Wanneer dragen jullie kindjes jumpsuits? Als pyjama'tje of gewoon op een alledaagse dag?

Oh, en mutsjes! Ik ga even terugneuzen. Ik wil ook nog een leuk mutsje, alles wat ze nu heeft wordt wat klein.

Ik heb van de week bij kiabi.nl besteld in de sale. Ben benieuwd wanneer die binnen komen, zal volgende week wel worden.

Simpel (nee niet simpel dot nl fok!), maar O+ en slechts 28 euro voor alles. :D

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 4% gewijzigd door JantinaGr op 17-12-2015 15:40:32 ]
pi_158309250
Die van draagt jumpsuitjes gewoon overdag. Kan ze lekker vrij in bewegen en ook in de draagzak zit het prettig.

Leuke vangst Jantina!
pi_158309447
Leuk jantina! O+
Ik ging eventjes kijken naar het jongensspul maar mijn hemel wat een gedrochten hangen daar tussen :')

wie koopt dit?? En what's up met al die col-kraagjes?? why??


dit is toch verboden sinds 1995? :P
sorry als ik iemands smaak nu beledig. :Y)

Deze vond ik wel erg leuk maar ik ga niet bestellen voor alleen die 2 vestjes. Die brei ik zelf wel ofzo dan.


:)
pi_158310000
JantinaGr hier de hele dag. En als zijn kleding schoon is kleed ik m niet om maar slaapt ie in de zelfde kleren, bah vies hé :+ maar hij presteert het ook om alles over te spugen. En vanochtend beloonde hij mijn moeder voor het oppassen door zijn luier vol te poepen, en zijn romper en zijn jumpsuit. Dus er zijn dagen dat ik m eens per 24 uur omkleed maar ook vier keer binnen een ochtend :')
Jumpsuits zijn ideaal in de doek, zakken niet af en kruipen niet omhoog ^O^
pi_158310250
quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 16:17 schreef mignonne het volgende:
Leuk jantina! O+
Ik ging eventjes kijken naar het jongensspul maar mijn hemel wat een gedrochten hangen daar tussen :')

wie koopt dit?? En what's up met al die col-kraagjes?? why??

[ afbeelding ]
dit is toch verboden sinds 1995? :P
sorry als ik iemands smaak nu beledig. :Y)

Deze vond ik wel erg leuk maar ik ga niet bestellen voor alleen die 2 vestjes. Die brei ik zelf wel ofzo dan.
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
De jaren 90 belden ze willen hun Mickey boxpakje terug :P
ti amo più di ieri ma meno di domani
pi_158310256
Hier heeft ze haast nooit een jumpsuit aan. En als het al zo is, dan meer als pyjama of op een lui dagje. Hier is het veelal legging en t-shirt met lange mouwen.

quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 16:17 schreef mignonne het volgende:
Leuk jantina! O+
Ik ging eventjes kijken naar het jongensspul maar mijn hemel wat een gedrochten hangen daar tussen :')

wie koopt dit?? En what's up met al die col-kraagjes?? why??

[ afbeelding ]
dit is toch verboden sinds 1995? :P
sorry als ik iemands smaak nu beledig. :Y)

Deze vond ik wel erg leuk maar ik ga niet bestellen voor alleen die 2 vestjes. Die brei ik zelf wel ofzo dan.
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Haha, kiabi is frans. Misschien dat franse kinderen nog wel zo gekleed "kunnen"? :P

En die vestjes zijn inderdaad O+

quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 16:48 schreef Cassandra87 het volgende:
JantinaGr hier de hele dag. En als zijn kleding schoon is kleed ik m niet om maar slaapt ie in de zelfde kleren, bah vies hé :+ maar hij presteert het ook om alles over te spugen. En vanochtend beloonde hij mijn moeder voor het oppassen door zijn luier vol te poepen, en zijn romper en zijn jumpsuit. Dus er zijn dagen dat ik m eens per 24 uur omkleed maar ook vier keer binnen een ochtend :')
Jumpsuits zijn ideaal in de doek, zakken niet af en kruipen niet omhoog ^O^
Nah, niets raar aan. Hier geen spuger, dus vaak de hele dag hetzelfde aan. En daar slaapt ze dan vaak ook in, soms een ander (pyjama) broekje bij een spijkerrokje etc.
pi_158310596
Hier ook de hele dag suits. Heerlijk <3
Heb wel pas twee cute-ass truien bij de hema gehaald <3 lekker met joggingbroekje O+
Maar dan heeft hij het aan en dan vind ik het toch niet zo praktisch als een jumpsuit
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_158310606
Alsin, als ik hem dan optil zit na een minuut zn trui himmal in zn nek :+
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_158311553
Haha ja herkenbaar Pinq. :')

Wolk steekt momenteel alles wat ze in haar handjes krijgt in haar mond. Ook dan zijn suitjes handig. Laatst had ik haar eens een truitje aangetrokken, he-le-maal ondergelebberd. :') Een jumpsuitje heeft geen randjes om in de mond te trekken. :P
pi_158312268
Wie o wie heeft onlangs een superleuke jas gekocht of gezien in maat 92?
Ik heb nogal wat eisen, blijkt nu ik er eentje zoek:
-geen zwart
-geen ski-jack
-geen slaapzak
-als het houtje-touwtje is: geen donkerblauw
-geen leer
-wel echt een lekker warme winterjas

Hij draagt nu deze maar de mouwen zijn erg kort geworden. Of eigenlijk zijn z'n armen langer geworden natuurlijk :+

Dit is gewoon stevig katoen en een leuke kleur en dan aan de binnenkant gewatteerd.

Een beetje parka-achtig vind ik wel leuk als de bontkraag eraf kan. Zoals:

of

De laatste is van Zara maar die voelt superdun aan helaas.
  donderdag 17 december 2015 @ 19:41:52 #29
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_158313535
Zoiets? Ik zal nog verder zoeken hoor. Deze is alleen grijs, misschien wat saai.
http://www.kiabi.nl/duffl(...)_P430001#C429999S=92


Toevoegingen:
http://www.wehkamp.nl/kin(...)fN-1xltZ1qd7&IsSeg=0

http://nl.nextdirect.com/nl/x6d728s3#950656

http://nl.nextdirect.com/nl/g412512s1#779251

[ Bericht 53% gewijzigd door Shopaholic1984 op 17-12-2015 19:59:34 ]
pi_158313831
Ja Kiabi, ik keek laatst weer en het deed me echt denken aan C&A van 20 jaar geleden. Hoewel C&A van nu, voor kindjes, vaak ook lijkt op die van 20 jaar geleden :') Tijd terug heb ik er wel iets leuks besteld, maar vond het nu echt tegenvallen. Wel wat leuke basics, maarja dat heb je bijna overal wel.

Die jas van Kiabi die Shop post was dus onderdeel van die bestelling. Ik vind 'm mooi en hij staat zo leuk O+
pi_158313843
quote:
Ik denk dat het door mijn niet supergoede voorbeelden komt, maar deze is iets te netjes ja.. Als het dan houtje touwtje is dan petrol of oker ofzo, denk ik.
Het is vaak of een beetje kak (dat bedoel ik niet negatief, maar ik zoek gewoon niet zo'n jas) of supersportief! Lastig hoor..
  donderdag 17 december 2015 @ 20:03:01 #32
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_158313876
quote:
1s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:01 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Ik denk dat het door mijn niet supergoede voorbeelden komt, maar deze is iets te netjes ja.. Als het dan houtje touwtje is dan petrol of oker ofzo, denk ik.
Het is vaak of een beetje kak (dat bedoel ik niet negatief, maar ik zoek gewoon niet zo'n jas) of supersportief! Lastig hoor..
Geeft niks. Ik zag al dat het veel dezelfde soort jassen zijn die je kan kopen voor een jongetje met maat 92. Ik dacht, ik zoek even mee :)
Had je de andere 3 ook gezien?
pi_158313922
quote:
Deze zou ik zo live gaan bekijken om te kijken of het meevalt met de glim! Dus zeker de goede kant op :D Maar ik was net bij H&M en heb hem niet gezien! En 92 is daar echt enorm trouwens, zag ik.
pi_158313994
quote:
1s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:01 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Ik denk dat het door mijn niet supergoede voorbeelden komt, maar deze is iets te netjes ja.. Als het dan houtje touwtje is dan petrol of oker ofzo, denk ik.
Het is vaak of een beetje kak (dat bedoel ik niet negatief, maar ik zoek gewoon niet zo'n jas) of supersportief! Lastig hoor..
Zit hier wat bij?
http://www.4funkyflavours(...)oupName%7Casc%7Cpost

J heeft er eentje die hij nu voor het tweede seizoen draagt (nog oudere collectie, lijkt op de kobaltblauwe jas, maar dan in petrol). Het is wel een gladde stof, maar geen vuilniszak, en na20 keer wassen nog steeds mooi (ook voor zoon nr 2 ;))

J heeft maat 92/98, en zijn jas maat 86/92 zit nog prima, maar omdat ze mooi aansluitend vallen zat ie vorig jaar met maat 86 ook al goed. Je zou dus denk ik ook al kunnen gaan voor 98/104.
pi_158314020
Wij zijn erg blij met de Next winterjas Suiker. Wat betreft dikte en lekker zitten bedoel ik. Wij hebben een dikke blauwe met een raceparcours erop. Heel anders dan jij zoekt maar zegt wat over de kwaliteit :)
pi_158314047
Oh en badjas Brandweerman Sam van de Lidl in the pocket!
pi_158314055
quote:
1s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:08 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Zit hier wat bij?
http://www.4funkyflavours(...)oupName%7Casc%7Cpost

J heeft er eentje die hij nu voor het tweede seizoen draagt (nog oudere collectie, lijkt op de kobaltblauwe jas, maar dan in petrol). Het is wel een gladde stof, maar geen vuilniszak, en na20 keer wassen nog steeds mooi (ook voor zoon nr 2 ;))

J heeft maat 92/98, en zijn jas maat 86/92 zit nog prima, maar omdat ze mooi aansluitend vallen zat ie vorig jaar met maat 86 ook al goed. Je zou dus denk ik ook al kunnen gaan voor 98/104.
Ja ik denk inderdaad dat 98/104 goed is van 4FF, want zijn 92 truien zijn nu al best wel kort. Wel mooi smal! Ik was hier al voor de gehele collectie gevallen. Maar die glim ja, dat valt dus mee?
Deze vind ik echt heel mooi:

Maar die heeft dus geen rits 8)7 (denk ik tenminste!)

En deze is gewoon fantastisch:

Maar dit lijkt toch wel superglimmend?

quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:09 schreef exode het volgende:
Wij zijn erg blij met de Next winterjas Suiker. Wat betreft dikte en lekker zitten bedoel ik. Wij hebben een dikke blauwe met een raceparcours erop. Heel anders dan jij zoekt maar zegt wat over de kwaliteit :)
Ik zag bij Next inderdaad wel leuke dingen maar alles waar ik op viel was er net niet meer in die maat! Dat raceparcours vond ik trouwens een leuke uitzondering maar m'n vriend vond hem echt niet leuk..
pi_158314096
quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:05 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Deze zou ik zo live gaan bekijken om te kijken of het meevalt met de glim! Dus zeker de goede kant op :D Maar ik was net bij H&M en heb hem niet gezien! En 92 is daar echt enorm trouwens, zag ik.
92 van de babyafdeling is reusachtig (J draagt nog een softshell maat 86 terwijl is dus naar 98 gaat), van de kinderafdeling valt veel kleiner, daar heeft ie weer fleecejassen van in 98/104 die echt niet heel ruim zijn...
pi_158314141
quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:10 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Ja ik denk inderdaad dat 98/104 goed is van 4FF, want zijn 92 truien zijn nu al best wel kort. Wel mooi smal! Ik was hier al voor de gehele collectie gevallen. Maar die glim ja, dat valt dus mee?
Deze vind ik echt heel mooi:
[ afbeelding ]
Maar die heeft dus geen rits 8)7 (denk ik tenminste!)

En deze is gewoon fantastisch:
[ afbeelding ]
Maar dit lijkt toch wel superglimmend?
Het is wel glanzend, maar geen nickelsonvuilniszakkenglim ;). Ik zou m bestellen! Vond m zo tof. Ik had al een nieuwe jas voor J gekocht, maar die is nog ongedragen, hij wil zo graag deze nog een jaar aan (met schapenvacht er in, dus warm!) en die staat m ook zo tof!
pi_158314162
quote:
1s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:14 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Het is wel glanzend, maar geen nickelsonvuilniszakkenglim ;). Ik zou m bestellen! Vond m zo tof. Ik had al een nieuwe jas voor J gekocht, maar die is nog ongedragen, hij wil zo graag deze nog een jaar aan (met schapenvacht er in, dus warm!) en die staat m ook zo tof!
Ik houd 'm als backupplan aan :) Dankjewel!
pi_158314208
Die anorakken van Next zijn trouwens zo leuk O+ Maar niet warm natuurlijk.
pi_158314284
quote:
1s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:12 schreef mousemicky het volgende:

[..]

92 van de babyafdeling is reusachtig (J draagt nog een softshell maat 86 terwijl is dus naar 98 gaat), van de kinderafdeling valt veel kleiner, daar heeft ie weer fleecejassen van in 98/104 die echt niet heel ruim zijn...
Is dat het!!!

Ik verbaasde me er al over, dacht dat H&M iets aan z'n maatvoering had gedaan want 98/104 zat inderdaad precies goed deze zomer. Maar baby past dat zwarte pakje in 56 nog steeds prima terwijl hij allang in 62 of soms 68 zit.
pi_158314334
Misschien moet ik F dan toch eens meenemen want ik vond het zo enorm lijken, maar ik zit er de laatste tijd best vaak naast en dan koop ik dingen die nog nét passen..
pi_158314396
Heb ik ook steeds. Had nieuwe longsleeves besteld, kreeg ze binnen, veel te groot dacht ik. Pas ik tm aan, zit t perfect aansluitend en maar een cm of2 te lang. Mijn kleine jongetje is grooooot (95 hele centimeters ;))!
pi_158314431
quote:
1s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:25 schreef mousemicky het volgende:
Heb ik ook steeds. Had nieuwe longsleeves besteld, kreeg ze binnen, veel te groot dacht ik. Pas ik tm aan, zit t perfect aansluitend en maar een cm of2 te lang. Mijn kleine jongetje is grooooot (95 hele centimeters ;))!
Woooow! :D
Ik zie nu op MP van Noppies wel leuke dingen. Misschien moet ik het toch maar weer daar zoeken!
pi_158314464
quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 20:26 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Woooow! :D
Ik zie nu op MP van Noppies wel leuke dingen. Misschien moet ik het toch maar weer daar zoeken!
Ik heb je even een aan-foto met jas geappt (via facebook), kun je zelf oordelen :)
pi_158314607
Dankjewel! Nou, ik heb een MP Noppies voor bijna niks in de pocket en als dat niks is dan ga ik weer verder speuren.
Bedankt voor het meedenken!! :*
pi_158319727
quote:
0s.gif Op donderdag 17 december 2015 22:31 schreef elamanilo het volgende:
Suiker, wellicht zit hier iets bij? http://www.vertbaudet.com(...)En-boy-coats-jackets
O+ op het eerste gezicht superleuk! Ga ik morgen even neuzen. Ik ken het merk helemaal niet!
pi_158323071
quote:
1s.gif Op donderdag 17 december 2015 08:01 schreef Mabawa. het volgende:
Hier ook goede ervaringen met die slofjes Hilmo! Wij hebben hier nu het 3e paar voor op het kdv. :Y
Ze zijn echt fijn soepel en gaan lang mee! (Die vorige een jaar, dat was de sandaalvanriant die ik kocht om in Kenia te dragen, toen waren ze wel ruim nog, sinds M loopt liggen ze op het kdv)
Leuk! Heb je een foto van de sandaal variant want die ben ik voor jongens geloof ik nog niet tegengekomen. Straks misschien handig voor de zomer en op tijd bestellen is wel de tip hahah. (Nu nog niet hoor, dat zou veel te vroeg zijn maar even orrientatie)

Trouwens, ben jij (en anderen van Carozoo) vooral tevreden over het koeienleer of het schapenleer? Want op hun site wordt dat echt duidelijk los van elkaar verkocht en bij elk schoentje ook genoemd in de omschrijving. Ik merk best veel verschil.

Nogmaals tip voor mensen die het eerst echt goedkoop willen proberen: Zoek op: carozoo Monkey Brown, die van0-6 maanden en 6-12 maanden is voor 3.99 euro te koop. Op de store van carozoo staat deze bij 'Andere'. Die had ik ook voor het eerst besteld (schapenleer) om te kijken hoe het bevalt. (Oh en na wat zoeken kom ik in 6-12 maanden ook de blauwe schoen met een witte koe erop, voor 3.99 tegen!)

[ Bericht 8% gewijzigd door Hilmo op 18-12-2015 07:37:07 ]
pi_158323130
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 december 2015 07:20 schreef Hilmo het volgende:

[..]

Leuk! Heb je een foto van de sandaal variant want die ben ik voor jongens geloof ik nog niet tegengekomen. Straks misschien handig voor de zomer en op tijd bestellen is wel de tip hahah. (Nu nog niet hoor, dat zou veel te vroeg zijn maar even orrientatie)

Trouwens, ben jij (en anderen van Carozoo) vooral tevreden over het koeienleer of het schapenleer? Want op hun site wordt dat echt duidelijk los van elkaar verkocht en bij elk schoentje ook genoemd in de omschrijving. Ik merk best veel verschil.
Deze: http://www.shoeszoo.com/c(...)t-sole-leather-baby/

De schapenleervariant zijn volgens mij iets soepeler en vooral zachter vanaf het begin. Maar runderleer is ook snel soepel geworden.
pi_158323446
quote:
1s.gif Op donderdag 17 december 2015 23:17 schreef Suikertante het volgende:

[..]

O+ op het eerste gezicht superleuk! Ga ik morgen even neuzen. Ik ken het merk helemaal niet!
Ik ben er wel fan van, ze hebben vaak wel leuke dingen er tussen zitten en ook voor aardige prijzen :)
pi_158323774
Ik baal trouwens van de maxomorra suits die ik heb, de ruimte tussen de drukknoopjes staat steeds open, een beetje het idee van als je te dik bent en een te klein overhemd aan hebt. G zit nou in 62, qua lengte kan hij de suits van 56 nog aan en ik heb niet het idee dat hij te dik is? Mijn man is weg van de pakjes met sluiting over het midden maar als al die pakjes zo uitpuilen ga ik toch maar weer normale jumpsuits aanschaffen.. Met sluiting bij de beentjes puilt ook uit (dik luierkontje O+) maar valt minder op
pi_158325006
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 december 2015 09:16 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik baal trouwens van de maxomorra suits die ik heb, de ruimte tussen de drukknoopjes staat steeds open, een beetje het idee van als je te dik bent en een te klein overhemd aan hebt. G zit nou in 62, qua lengte kan hij de suits van 56 nog aan en ik heb niet het idee dat hij te dik is? Mijn man is weg van de pakjes met sluiting over het midden maar als al die pakjes zo uitpuilen ga ik toch maar weer normale jumpsuits aanschaffen.. Met sluiting bij de beentjes puilt ook uit (dik luierkontje O+) maar valt minder op
Dat is vervelend ja! Wij hadden dat ook bij Maxomorra toen Eva die nog droeg en dat was een -2 kindje qua gewicht.
E.
  vrijdag 18 december 2015 @ 11:48:01 #56
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158325829
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 december 2015 09:16 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik baal trouwens van de maxomorra suits die ik heb, de ruimte tussen de drukknoopjes staat steeds open, een beetje het idee van als je te dik bent en een te klein overhemd aan hebt. G zit nou in 62, qua lengte kan hij de suits van 56 nog aan en ik heb niet het idee dat hij te dik is? Mijn man is weg van de pakjes met sluiting over het midden maar als al die pakjes zo uitpuilen ga ik toch maar weer normale jumpsuits aanschaffen.. Met sluiting bij de beentjes puilt ook uit (dik luierkontje O+) maar valt minder op
Zippersuits van Maxomorra al geprobeerd?

En verder: ik heb ze hier niet, pasvorm is niet goed voor mijn smalle kinders. Qua suits ben ik groot fan van Ej Sikke Lej, en de pakjes met sterren en capuchon van de H&M.
pi_158433009
Pantoffels van Carozoo zijn binnen :) Leuk! Zijn nog net te groot, maar zo te zien een goede aankoop. Bedankt voor de tips.
pi_158433691
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 december 2015 09:16 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik baal trouwens van de maxomorra suits die ik heb, de ruimte tussen de drukknoopjes staat steeds open, een beetje het idee van als je te dik bent en een te klein overhemd aan hebt. G zit nou in 62, qua lengte kan hij de suits van 56 nog aan en ik heb niet het idee dat hij te dik is? Mijn man is weg van de pakjes met sluiting over het midden maar als al die pakjes zo uitpuilen ga ik toch maar weer normale jumpsuits aanschaffen.. Met sluiting bij de beentjes puilt ook uit (dik luierkontje O+) maar valt minder op
Dat heb ik met dat wolkenpak van de Hema. Alsof ze bezuinigd hebben op de drukkers. Maar goed, heb 'm gekregen dus prima.
pi_158437899
Ik ben (alvast) op zoek naar pyjama's uit een stuk (met voetjes) voor als Twix straks niet meer in zijn gewone kleren slaapt. Ik kon niet verder dan nextdirect. Iemand anders nog tips?
  dinsdag 22 december 2015 @ 13:56:09 #60
149959 SQ
snelle trees
pi_158438009
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 13:51 schreef Malteser het volgende:
Ik ben (alvast) op zoek naar pyjama's uit een stuk (met voetjes) voor als Twix straks niet meer in zijn gewone kleren slaapt. Ik kon niet verder dan nextdirect. Iemand anders nog tips?
Kiabi heeft er massa's!
disclaimer
pi_158438275
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 13:56 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Kiabi heeft er massa's!
Klopt! Maar zoveel fluweel en daar gruwel ik van :@
pi_158438479
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 13:51 schreef Malteser het volgende:
Ik ben (alvast) op zoek naar pyjama's uit een stuk (met voetjes) voor als Twix straks niet meer in zijn gewone kleren slaapt. Ik kon niet verder dan nextdirect. Iemand anders nog tips?
Als je gewone katoenen zoekt: Primark en Marks & Spencer
  dinsdag 22 december 2015 @ 16:18:37 #63
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_158440776
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 13:51 schreef Malteser het volgende:
Ik ben (alvast) op zoek naar pyjama's uit een stuk (met voetjes) voor als Twix straks niet meer in zijn gewone kleren slaapt. Ik kon niet verder dan nextdirect. Iemand anders nog tips?
Ik koop ze altijd bij H&M of C&A, die hebben er altijd een heleboel :).
KuikenGuppy
pi_158440829
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 13:51 schreef Malteser het volgende:
Ik ben (alvast) op zoek naar pyjama's uit een stuk (met voetjes) voor als Twix straks niet meer in zijn gewone kleren slaapt. Ik kon niet verder dan nextdirect. Iemand anders nog tips?
Zeeman, Wibra, h&m en c&a en idd ook primark.
:)
pi_158440924
zara heeft ze ook trouwens geloof ik.
:)
pi_158440980
Thanks ladies! Ik ga op pad.
pi_158452773
Zo lekker goedkoop :')
2 dagen terug had ik voor veel te veel in het mandje van Next gegooid. (maar moest nog even kijken of ik de goede maten had gekozen naast t spul dat ik al heb)

Gisteren nieuwe collectie op de site en foetsie al dat leuke spul ... Nieuwe collectie vind ik weinig aan helaas!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  dinsdag 22 december 2015 @ 22:59:38 #68
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_158453546
Ik heb deze jas inmiddels al 6 x bijna besteld voor de lente, bij Next O+



Maar laat het telkens liggen omdat ik niet weet welke maat ik moet kiezen. Het is of 80-86 wat me zo groot lijkt en zeker van Next of 74-80 (dat klinkt ook weer zo klein). Suzuki heeft niet zo heel veel volume in haar bovenlijf maar 74-80 klinkt wel krap/kort.

Heeft iemand dit jasje al besteld of enig idee hoe dergelijke jasjes van Next vallen?
pi_158454654
Ja potdorie die wilde ik dus ook! Gaat ie maar tot 110/116 ;(
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_158460748
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 december 2015 22:59 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik heb deze jas inmiddels al 6 x bijna besteld voor de lente, bij Next O+

[ afbeelding ]

Maar laat het telkens liggen omdat ik niet weet welke maat ik moet kiezen. Het is of 80-86 wat me zo groot lijkt en zeker van Next of 74-80 (dat klinkt ook weer zo klein). Suzuki heeft niet zo heel veel volume in haar bovenlijf maar 74-80 klinkt wel krap/kort.

Heeft iemand dit jasje al besteld of enig idee hoe dergelijke jasjes van Next vallen?
Als je voor 31-12 bestelt en met Paypal betaalt, krijg je de eventuele retourkaarten gewoon terug, beide maten bestellen dus?

Hij is wel tof trouwens :Y
pi_158461165
quote:
1s.gif Op woensdag 23 december 2015 07:07 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Als je voor 31-12 bestelt en met Paypal betaalt, krijg je de eventuele retourkaarten gewoon terug, beide maten bestellen dus?

Hij is wel tof trouwens :Y
Oh.. Is het daarna uit met de pret?
pi_158461334
Goeie tip, had ik nog niet gezien. Bedankt!
pi_158461356
quote:
1s.gif Op woensdag 23 december 2015 08:15 schreef Limone het volgende:

[..]

Oh.. Is het daarna uit met de pret?
Het was een test/ trial? (Hoe heet zoiets, dementie I haz it) van PayPal die loopt tot 31-12 las ik de laatste keer op de site. Ik hoop van harte dat ze m verlengen, al een paar keer gebruik van gemaakt.
pi_158462247
Ik ook, werkt top!
pi_158462625
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 december 2015 22:59 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik heb deze jas inmiddels al 6 x bijna besteld voor de lente, bij Next O+

[ afbeelding ]

Maar laat het telkens liggen omdat ik niet weet welke maat ik moet kiezen. Het is of 80-86 wat me zo groot lijkt en zeker van Next of 74-80 (dat klinkt ook weer zo klein). Suzuki heeft niet zo heel veel volume in haar bovenlijf maar 74-80 klinkt wel krap/kort.

Heeft iemand dit jasje al besteld of enig idee hoe dergelijke jasjes van Next vallen?
Ohh <3
Ik bestelde hem ook :@
pi_158462925
quote:
0s.gif Op woensdag 23 december 2015 10:10 schreef elamanilo het volgende:

[..]

Ohh <3
Ik bestelde hem ook :@
Oh nee, ik wil hem ook :@
E.
pi_158462945
Mooie kleur O+ Gewoon doen Spark!
pi_158462981
Enige is dat we moeten zorgen dat de drie meiden niet samen naar de Oscars gaan ofzo.
pi_158463013
quote:
1s.gif Op woensdag 23 december 2015 10:33 schreef Spees_Eend het volgende:
Enige is dat we moeten zorgen dat de drie meiden niet samen naar de Oscars gaan ofzo.
Ik zal even mijn nummer doen zodat we daar afspraken over kunnen maken.
E.
pi_158466981
quote:
1s.gif Op woensdag 23 december 2015 08:36 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Het was een test/ trial? (Hoe heet zoiets, dementie I haz it) van PayPal die loopt tot 31-12 las ik de laatste keer op de site. Ik hoop van harte dat ze m verlengen, al een paar keer gebruik van gemaakt.
Ik duim ook! Ik shop nu ook voor mijzelf bij next. Nog niks hoeven terug te sturen, maar de drempel is lager. (Lees je mee, next?)
pi_158494906
Ik heb een autojas gekocht voor mijn grote, wie had dat 3 jaar geleden durven denken :D . Ik denk dat ie er heel gelukkig van wordt O+

Deze: http://nl.nextdirect.com/nl/x572748s1#374373

Ik heb een 98-104 besteld, want voorjaarsjas, maar ik denk dat ie nu ook al kan (qua weer en maat), valt kleiner dan ik gewend ben van Next.

En autoshirts voor beide jongens: http://nl.nextdirect.com/nl/g972128s10#124551
Dat wordt een nieuwe favoriet voor J denk ik, om het verdriet dat het oude Next autoshirt niet meer past te verwerken ;)
pi_158497622
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 december 2015 22:59 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik heb deze jas inmiddels al 6 x bijna besteld voor de lente, bij Next O+

[ afbeelding ]

Maar laat het telkens liggen omdat ik niet weet welke maat ik moet kiezen. Het is of 80-86 wat me zo groot lijkt en zeker van Next of 74-80 (dat klinkt ook weer zo klein). Suzuki heeft niet zo heel veel volume in haar bovenlijf maar 74-80 klinkt wel krap/kort.

Heeft iemand dit jasje al besteld of enig idee hoe dergelijke jasjes van Next vallen?
Voor wie dit jasje nog wilde kopen:

dat roze jasje is een 80 van Hema, dit Next jasje is 74-80. Dus het valt vrij groot maar de mouwlengte niet echt. Straks maar even passen, want volgens mij zijn die mouwen van het hemajasje best lang
.
pi_158497671
Oh ik heb net toch maar even de 80-86 open gemaakt, ik ben er redelijk van overtuigd dat mijn driejarige zoon die ook zou passen :D hij valt precies even breed en lang als zijn H&M 92 zomerjas, alleen kortere mouwen.
pi_158504835
Ik heb m ook besteld :@
Maar dan in okergeel O+
pi_158506367
Die vond ik ook mooi! (maar little miss snowflake kan alleen koele kleuren hebben)

Ik heb hem nog even gepast toen straks bij haar. Hij is nog een beetje ruim maar stond al heel mooi, het is echt een heel mooi jasje. Wel dikker/warmer dan ik dacht!
pi_158523159
Tip voor de liefhebbers van wol, in de sale van h&m nu rompers en leggings van wol. In blauw en wit :)
:)
pi_158535051
Zara heeft veel sale.
Gisteravond laat effe mn slag geslagen.
Vooe het grote kind 2 longsleeves en voor het kleintje 4 van die elastische broekjes met leuke print en een jurkje korte mouw
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  zaterdag 26 december 2015 @ 09:48:46 #89
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_158535613
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 december 2015 07:30 schreef Poppejans het volgende:
Zara heeft veel sale.
Gisteravond laat effe mn slag geslagen.
Vooe het grote kind 2 longsleeves en voor het kleintje 4 van die elastische broekjes met leuke print en een jurkje korte mouw
Dank voor de tip! Er is een hele lading basic broeken en shirts onderweg :@
Oude (on)bekende.
pi_158536239
Vind de afprijzingen bij de Zara altijd zo tegenvallen. Ga er niettemin toch wel bestellen denk ik :').
pi_158537040
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 december 2015 10:29 schreef L0t.. het volgende:
Vind de afprijzingen bij de Zara altijd zo tegenvallen.
Nou inderdaad. Alleen gekocht wat nodig was (jeans). De prijzen verleiden niet tot veel spontane aankopen.
Met een meidenkwartet
pi_158538207
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 december 2015 10:29 schreef L0t.. het volgende:
Vind de afprijzingen bij de Zara altijd zo tegenvallen. Ga er niettemin toch wel bestellen denk ik :').
Oh ik vind broekjes voor 5,99 en shirtjes voor 3,99 toch best erg leuke prijzen eigenlijk
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  zondag 27 december 2015 @ 19:38:00 #93
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_158577250
Ela en Sparkling hebben jullie m ook al binnen? Hoe staat ie?

Hij is zo mooi O+ en ik wil de foto gewoon showen omdat ik m zo lief vind :+
  zondag 27 december 2015 @ 19:41:35 #94
171422 LadyBlack
paint it black
pi_158577369
Och spees wat een plaatje O+

Echt, wtfbbq hoezo heb jij al een lopende baby :o :?

[ Bericht 52% gewijzigd door LadyBlack op 27-12-2015 19:47:26 ]
pi_158577416
heel tof spees! O+ prachtige kleur ♡
:)
  zondag 27 december 2015 @ 19:46:16 #96
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_158577548
Ja de kleur is echt prachtig! O+
pi_158577695
Oooh supermooi Spees! Sowieso mooi jasje maar hij staat haar ook super!

en idd, :o lopende baby :o
  zondag 27 december 2015 @ 19:54:03 #98
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_158577833
Haha, ja ze loopt al een tijdje. Dus dat baby is er al wel af. In alle opzichten eigenlijk ;( tijd voor een nieuwe!
  zondag 27 december 2015 @ 19:55:47 #99
171422 LadyBlack
paint it black
pi_158577885
Woop woop!! Mooooorrrrrre babies!!
pi_158577963
Zara took all my money :')
pi_158578318
Spees O+
Wat staat hij haar geweldig!

Fotos kd!

Ik ga de sales eens napluizen Voor mijn jongetje.

Voor mijn grote scoorde ik eindelijk superhelden jurkjes. Uitzinnig van blijdschap was ze O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En bij mijn ouders op zolder rommelen leverde dit op O+
Van mijn broer geweest!



[ Bericht 29% gewijzigd door Lamb29 op 27-12-2015 20:33:47 ]
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_158579334
Plaatje lukt niet, maar ik heb deze besteld voor M :+

http://nl.nextdirect.com/en/x57658s3
pi_158579630
Wauw spees! O+ Wat staat hij haar fantastisch! En wat is ze groot :o
Ik heb nog geen bestelling gedaan, twijfel toch wat te veel.. Maar nu ik hem zo zie, ik ga even naar de site.
E.
  zondag 27 december 2015 @ 22:58:51 #104
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_158587143
Hij is wel best warm dus :D ik vond dat ie een beetje als zomer/lentejasje werd gepresenteerd maar dat is niet zo (vind ik). Dus hoop dat je hem daarvoor niet besteld hebt :+
pi_158593960
Heeft iemand tips voor smal vallende boxers (voor een jongen).

Ow en ik zijn aan het oefenen zonder luier, maar al z'n onderbroeken zakken af zonder luier :')
Zelfs de maat 86 :D
pi_158594292
Die van de zeeman vind ik klein vallen.
*poef* nu is het weg
pi_158594373
Ja, die heb ik.
Maar zelfs die zakken af :')
pi_158594549
Petit bateau. Prijzig maar heel smal en blijft heel mooi in de was.

Of tenminste.. De boxers ken ik niet, rompers en ondergoed voor meisjes is smal. Ik koop het in Frankrijk!
E.
pi_158608339
Na 2 dagen twijfelen bestelde ik net deze in de sale bij Zara:

pi_158609915
quote:
0s.gif Op maandag 28 december 2015 18:21 schreef Malteser het volgende:
Na 2 dagen twijfelen bestelde ik net deze in de sale bij Zara:

[ link | afbeelding ]
kost dat?
pi_158610113
quote:
0s.gif Op maandag 28 december 2015 18:57 schreef vaduz het volgende:

[..]

kost dat?
Zara, ¤9,99
pi_158681577
De nieuwe collectie van Next is ook leuk. O+ Al was ik wel blij dat ik vorige maand de oude collectie ook nog geshopt heb. :P


pi_158682869
quote:
0s.gif Op zondag 27 december 2015 19:42 schreef mignonne het volgende:
heel tof spees! O+ prachtige kleur ♡
I heeft deze week voor het eerst de jas aan. Vandaag ook in combi met de muts. :+ . O+ .

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_158682966
quote:
1s.gif Op woensdag 30 december 2015 18:36 schreef Selvaria het volgende:
De nieuwe collectie van Next is ook leuk. O+ Al was ik wel blij dat ik vorige maand de oude collectie ook nog geshopt heb. :P

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een leuke jurk! O+
pi_158693487
quote:
0s.gif Op zondag 27 december 2015 19:58 schreef Kleurdoos het volgende:
Zara took all my money :')
Wat hebbie gekochtttt
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_158703818
quote:
1s.gif Op woensdag 30 december 2015 22:44 schreef Poppejans het volgende:

[..]

Wat hebbie gekochtttt
Ik maak een foto wanneer het binnen is, gister verzendbevestiging.
Zo kocht ik ook de Hema, Mango en Next leeg :P
pi_158704976
Waarom maak ik altijd de fout om in dit topic te kijken....Pfff dan zie ik leuke jassen van Next en en en en. Ik hou me in, ik hou me in.
pi_158707437
Meisjesbroekentip!

Gekleurde broeken van 25 voor 7 euro bij Terstal.
pi_158708193
quote:
14s.gif Op woensdag 30 december 2015 19:19 schreef Franny_G het volgende:

[..]

I heeft deze week voor het eerst de jas aan. Vandaag ook in combi met de muts. :+ . O+ .

ah gos popje O+
dat was een fijn warm jasje altijd ♡
:)
pi_158708322
ik heb inmiddels de wollen romper en legging van de H&M binnen, echt heel fijn spul! Qua dikte vergelijkbaar met een cosilana romper vond ik en t voelde gewoon zacht aan. Pasvorm ook prima, beetje vergelijkbaar met die hema stretchrompers denk ik. Legging ook fijn voor ergens onder.

Ik ga er iig nog 2 bestellen denk k, wel heel fijn voor deze horrorwinter *kuch*
:)
pi_158708683
Vast al 100x gedeeld, maar wat is nou een fijne site voor een beetje stoere meisjeslaarzen?
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_158709103
De mijne draagt de laatste jaren woeffies van Bristol. Staan leuk en stoer, vind ik.
pi_158711421
Ik heb afgelopen week bij sarenza besteld. Best veel keuze vond ik (en 10 euro welkomstkorting als je je aan meld voor de nieuwsbrief)
En snelle (gratis) levering (en gratis retour, vind ik met schoenen ook wel een must omdat je de pasvorm niet altijd kan inschatten)
pi_158712210
quote:
1s.gif Op donderdag 31 december 2015 12:43 schreef Vanyel het volgende:
Vast al 100x gedeeld, maar wat is nou een fijne site voor een beetje stoere meisjeslaarzen?
Op kleertjes.com heb ik al een aantal keer schoenen besteld, ook 2 paar laarsjes.
pi_158721823
quote:
1s.gif Op donderdag 31 december 2015 12:43 schreef Vanyel het volgende:
Vast al 100x gedeeld, maar wat is nou een fijne site voor een beetje stoere meisjeslaarzen?
Wij hebben altijd Koel4kids voor Elin en Lucy (stoerder) Loopt op Clic! Eigenlijk wissel ik nooit van merkjes voor ze omdat ik weet dat t klopt. Shoppen doe ik eigenlijk vooral via Zalando ofzo, stuurt je mooi door naar de goede sites
pi_158721876
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2015 12:31 schreef mignonne het volgende:
ik heb inmiddels de wollen romper en legging van de H&M binnen, echt heel fijn spul! Qua dikte vergelijkbaar met een cosilana romper vond ik en t voelde gewoon zacht aan. Pasvorm ook prima, beetje vergelijkbaar met die hema stretchrompers denk ik. Legging ook fijn voor ergens onder.

Ik ga er iig nog 2 bestellen denk k, wel heel fijn voor deze horrorwinter *kuch*
En ze gaan lang mee! Kunnen ook in de wasmachine en (blijkbaar :X) ook in de droger zonder te krimpen. Lucy draagt t maatje 80 van vorig jaar nog :o vallen ruim!
pi_158722463
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2015 19:29 schreef Kleurdoos het volgende:

[..]

En ze gaan lang mee! Kunnen ook in de wasmachine en (blijkbaar :X) ook in de droger zonder te krimpen. Lucy draagt t maatje 80 van vorig jaar nog :o vallen ruim!
ah goed om te weten haha :D
valt idd ruim qua lengte. Ik bestel ook zo'n zwarte wollen longsleeve mee, die donkere kleurtjes staan A. zo tof ♡
:)
pi_158722753
Bedankt, ik ga shoppen.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_158722960


wilde hier mn Zara aankopen posten

-laat maar, de helft is al van de site :P Alsnog wachten tot t binnen is :(
pi_158723187
Hier ook erg blij met de wollen leggings en rompers van H&M! Ik was ze niet eens op wolwas,gewoon met andere katoenen kleding

Ik zie ook al geen foto's meer van mn Zara aankopen.
Ik kocht 4 broekjes met allover print en een roze jurkje korte mouw met geborduurde bloemetjes
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_158723267
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2015 20:17 schreef Poppejans het volgende:
Hier ook erg blij met de wollen leggings en rompers van H&M! Ik was ze niet eens op wolwas,gewoon met andere katoenen kleding

Ik zie ook al geen foto's meer van mn Zara aankopen.
Ik kocht 4 broekjes met allover print en een roze jurkje korte mouw met geborduurde bloemetjes
Hier ook zoiets, ik geloof, 3 broeken voor Lex, 2 voor Elin, een jas voor Luus.. Dat jurkje voor Elin..een jas en sjaal voor mij. O en snowboots voor Elin!
  vrijdag 1 januari 2016 @ 14:14:31 #132
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158734466
Woot woot, het duimen heeft gewerkt! Gratis retouren via PayPal is verlengd tot 31-12-2016 (max 12 aankopen per jaar). Nog een jaar risicoloos shoppen bij Next *)

Hier de voorwaarden: https://www.paypal.com/webapps/mpp/refunded-returns?activate=true
pi_158743165
Hoe valt next?
Ik wil voor het voorjaar voor op vakantie een uv shirtje kopen en qua maat zit hij ongeveer in 110 maar dat is net hoe het valt.
Nu zie ik deze maattabel erbij staan



Kan ik er dan vanuit gaan dat vk 4-5 maat 104-110 is ook al staat dat er niet bij? Bij sommige staat namelijk de maat en vk en bij sommige regels staat alleen vk.

En dat gratis retour is dat alleen via Paypal of ook via credit card? Anders moet ik eens gaan uitzoeken hoe dat Paypal werkt, vind credit card juist zo makkelijk maja retour is misschien wel zo makkelijk als ik twijfel over de maat ;)
  vrijdag 1 januari 2016 @ 20:11:57 #134
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_158743216
Mijn ervaring met Next en dubbele maten is dat 104-110 in jouw geval als de grootste maat valt, in jouw geval dus 110.. :)
Wir müssen leben, bis wir sterben!
  vrijdag 1 januari 2016 @ 20:21:32 #135
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_158743451
Gratis retour is alleen paypal. Het is een service van paypal namelijk ;)

4-5 is inderdaad 104-110.
Meestal valt het dan idd als 110 maar als hij daar nu in zit zou ik wat groter nemen.
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 1 januari 2016 @ 20:21:52 #136
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158743458
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 januari 2016 20:09 schreef hilliebillie het volgende:
Hoe valt next?
Ik wil voor het voorjaar voor op vakantie een uv shirtje kopen en qua maat zit hij ongeveer in 110 maar dat is net hoe het valt.
Nu zie ik deze maattabel erbij staan

[ link | afbeelding ]

Kan ik er dan vanuit gaan dat vk 4-5 maat 104-110 is ook al staat dat er niet bij? Bij sommige staat namelijk de maat en vk en bij sommige regels staat alleen vk.

En dat gratis retour is dat alleen via Paypal of ook via credit card? Anders moet ik eens gaan uitzoeken hoe dat Paypal werkt, vind credit card juist zo makkelijk maja retour is misschien wel zo makkelijk als ik twijfel over de maat ;)
Alleen Paypal, maar je kunt natuurlijk je creditcard aan je Paypal koppelen, dan betaal je alsnog via de creditcardrekening ;).

En idd, Next valt vaak ruim. Op de site staat ook ergens een maattabel, evt. kun je daar de exacte maten in cm opzoeken.

[ Bericht 0% gewijzigd door mousemicky op 01-01-2016 20:22:54 (Tegelijkertijd met Lazi...) ]
pi_158743499
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 januari 2016 20:11 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Mijn ervaring met Next en dubbele maten is dat 104-110 in jouw geval als de grootste maat valt, in jouw geval dus 110.. :)
Thnx

En klopt het dan dat vk 4-5 maat 104-110 is? Vind het niet helemaal duidelijk omdat het bij sommige maten niet bij staat

Ah ik zie al meerdere reacties wat het duidelijk maakt :D
  vrijdag 1 januari 2016 @ 20:26:33 #138
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_158743572
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 januari 2016 20:23 schreef hilliebillie het volgende:

[..]

Thnx

En klopt het dan dat vk 4-5 maat 104-110 is? Vind het niet helemaal duidelijk omdat het bij sommige maten niet bij staat

Ah ik zie al meerdere reacties wat het duidelijk maakt :D
Zie hier:
http://help.next.co.uk/Section.aspx?ItemId=17872
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 1 januari 2016 @ 20:29:25 #139
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_158743659
Mijn kind is te groot voor de younger boys van next want 110-116 wordt 'm echt niet meer.
De older boys collectie is een stuk minder leuk -O-

De bijenkorf heeft trouwens stippenkorting -50%.
Ik heb maat 122 broeken van noppies en replay ingeslagen voor ¤20-25 per stuk.

[ Bericht 0% gewijzigd door laziness op 03-01-2016 10:40:44 ]
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_158753922
Nieuwe ontdekking: Pjut O+ Heerlijk zacht katoen en mooie plaatjes (vind ik) :) En dat met het Moonkids-broekje uit v&a: een heel aaibaar dreumesje hier :D
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_158754166
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 januari 2016 07:54 schreef JufMariska het volgende:
Nieuwe ontdekking: Pjut O+ Heerlijk zacht katoen en mooie plaatjes (vind ik) :) En dat met het Moonkids-broekje uit v&a: een heel aaibaar dreumesje hier :D
Foto! O+
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_158754179
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 januari 2016 08:58 schreef Twinkly het volgende:

[..]

Foto! O+
Ga ik straks fiksen, het was nog wat donker en nu eerst weer tukken :z
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_158781816
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 januari 2016 20:29 schreef laziness het volgende:
Mijn kind is te groot voor de younger boys van next want 110-110 wordt 'm echt niet meer.
De older boys collectie is een stuk minder leuk -O-
Nou idd! Net alsof ze vanaf maat 116 ineens volwassen degelijke mannen moeten zijn...
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  zondag 3 januari 2016 @ 09:11:37 #144
426379 elamanilo
elämänilo
pi_158781883
Hier het groene Next jasje ook gepast, hij valt hier nog lekker ruim (mouwen omslaan) en hij is wel beduidend dunner dan haar winterjas, dus wij bewaren hem echt als lentejasje <3 De kleur is erg mooi, de stof ook! Ik heb maat 92-98 en ze zit nu in maat 92 met de meeste kleding. Ik heb nog geen foto, was al blij dat ze even wilde passen ;)
pi_158781944
Ik zie dat http://www.regenboogschaap.nl/ nog niet in de OP staat. Vind ik ook wel OPwaardig :Y
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_158783100
quote:
1s.gif Op zondag 3 januari 2016 08:51 schreef Poppejans het volgende:

[..]

Nou idd! Net alsof ze vanaf maat 116 ineens volwassen degelijke mannen moeten zijn...
Bij de meiden kan ik vaak slagen, maar bij de laatste nieuwe collectie loop ik voor niks echt warm.
Met een meidenkwartet
  zondag 3 januari 2016 @ 11:48:33 #147
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_158783507
quote:
2s.gif Op zondag 3 januari 2016 09:23 schreef Vlindur het volgende:
Ik zie dat http://www.regenboogschaap.nl/ nog niet in de OP staat. Vind ik ook wel OPwaardig :Y
Toffe site, meteen wat besteld uit de sale daar ^O^
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_158841146
:@ :o :D :P B is weer uit zijn schoenen gegroeid, van 23 naar maat 24. Gisteren deze besteld:
  dinsdag 5 januari 2016 @ 11:40:53 #149
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158842841
Exode, die zijn leuk O+

Ik bestelde schoenen in maat 25 voor J, een extra paar, want 1 paar bleek toch onhandig toen we ze met kerst bij oma lieten staan. Zijn ze gewoon bijna te klein :o. Op naar maat 26 dus!
pi_158843287
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 10:14 schreef exode het volgende:
:@ :o :D :P B is weer uit zijn schoenen gegroeid, van 23 naar maat 24. Gisteren deze besteld:
[ afbeelding ]
Whut maat 24 al? Groot pootje hebben jullie.
pi_158843704
Mousemickey, wij hebben ook 2 paar hoor en dan nog laarzen en snowboots :D Het liefste heb ik zelfs 3 paar maar met zijn huidige groei is dat echt zonde van het geld.

Ferrai, ja it's a big boy. Hij heeft ook echt kleuterhanden. Bij geboorte had hij al grote voeten en handen. Hele discussie over gehad in een schoenenwinkel. Die verkoper geloofde destijds niet dat we een kind hadden die nog niet liep en kroop maar toch maat 21 had.

En net ook deze besteld. Hij heeft deze nu in maat 23 in het blauw. Daar loopt hij erg goed op en stoer. Lage schoenen doen we wel weer als het voorjaar er is...

pi_158845966
Goeie tips voor sneeuwlaarsjes?
Ik vind gewone laarsjes te koud en als er straks écht sneeuw en prut komt wil ik wel dat hij lekker buiten kan banjeren en warme voetjes heeft.

Kon zo snel bij scapino vanmorgen niks vinden in zijn maatje 22
pi_158846132
Wij hebben ze weken geleden bij Lidl gekocht Blue. Daar komen ze vast binnenkort weer...
pi_158846273
Die bij de Lidl toen met die pakkenactie?
Toen was er niks nada noppes maat mini 21/22 meer hier :')
  dinsdag 5 januari 2016 @ 14:12:11 #155
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158846350
Volgens mij is die actie bij Lidl met wintersportspul maar 1 keer per jaar... Hier ook laarsjes van Lidl, maar die gingen sowieso pas vanaf maat 24(?) dacht ik.

Er is wel wat te krijgen bij Zalando, wel wat duurder: https://www.zalando.nl/snowboots-kinderen/__maat-22/

O, en bij van Haren, heul goedkoop: http://www.vanharen.nl/NL(...)f212661229e93843fb15...0.1451999508.1.1454591508
pi_158846433
Ik was ook al aan de google geslagen!

Zat ook op MP te kijken.
Maar somehow krijg ik het niet voor elkaar mij over 2ehands schoentjes te zetten, ondanks dat dit schoentjes zijn die niet bizar veel aan zullen zijn geweest.
Ligt dat echt aan mij of meer daar last van?
  dinsdag 5 januari 2016 @ 14:28:56 #157
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158846706
Ik heb hetzelfde hoor Blue. Het enige aan schoenen wat ik tweedehands heb voor J is een paar crocs... En verder wat schoentjes bewaard van J voor F, die bijna niet gebruikt zijn.
  dinsdag 5 januari 2016 @ 14:30:00 #158
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_158846727
Ik heb niet zo'n moeite met weinig gedragen MP schoentjes (al heb ik wel altijd minimaal 1 paar zelfgekochte nieuwe schoenen voor ze). Ik vraag wel altijd een foto van de zool en van de binnenzool en als die er niet goed uit zien dan sla ik over.
pi_158847250
sneeuwlaarsen is niet iets waar je veel op loopt. ook 2ehands zal er meestal niet veel op gelopen zijn.

in de lidl folder staan voor donderdag ook winterlaarsjes. er staan alleen geen maten bij.
pi_158847355
Die snowboots hebben er in november en december in gestaan volgens mij. Wij kochten ze inderdaad tegelijk met het skipak :) Ik eis dan ook sneeuw hier in Midden Nederland.
pi_158847393
Bleu, is dit wat of nog te koud: http://nl.nextdirect.com/nl/x57744s6#760609
pi_158847468
Zo...op zoek naar een carnavals outfit voor de kleine man. In maat 92 of 98. Is er al wat te koop bij de Action etc? Iemand daar toevallig als iets gezien? Het liefste willen we hem in een brandweer pakkie proppen. We zullen voornamelijk binnen zijn met hem.
pi_158847470
Ik vind die snowboots van Crocs zo lief, maar zijn wel erg duur



Nu wel met 20% korting vandaag op crocs.nl!
pi_158847771
Decathlon heeft meestal ook snowboots
  dinsdag 5 januari 2016 @ 15:21:58 #165
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158848149
J loopt trouwens best veel op z'n snowboots. In het bos/ duinen vindt ie gewone laarzen te koud, dus dan gaan ze altijd aan.
pi_158848223
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 15:00 schreef Dot. het volgende:
Ik vind die snowboots van Crocs zo lief, maar zijn wel erg duur

[ afbeelding ]

Nu wel met 20% korting vandaag op crocs.nl!
Die in knalgeel O+

Gewone laarsjes heb ik al exode, van de Hema met sterren.
Als meneer schoenen kiest om aan te doen zijn die ook de standaard die hij pakt.
pi_158848749
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 14:52 schreef Elleska het volgende:
sneeuwlaarsen is niet iets waar je veel op loopt. ook 2ehands zal er meestal niet veel op gelopen zijn.

in de lidl folder staan voor donderdag ook winterlaarsjes. er staan alleen geen maten bij.
Mijn peuter dus wel. Die heeft sinds november misschien vijf keer schoenen aan gehad, en dat was onder dwang. Binnen loopt hij op antislipsokken en buiten op z'n moonboots.

Ze kwamen overigens van de Aldi.
pi_158848844
Ik voorzie hier ook wel veelvuldig gebruik.
Hij speelt dagelijks in de tuin nu op laarsjes.
En die sneeuwlaarsjes zijn net wat warmer.

Ga vrijdag maar eens even de stad in bij vanHaren en Bristol langs.
pi_158852157
met +10 graden al sneeuwlaarsen aan? ik ken die dingen alleen maar van sneeuw/ijspret...
meer winterschoenen dan sneeuwschoenen dus, in dat geval is een beetje kwaliteit wel handig ja.
  dinsdag 5 januari 2016 @ 19:14:56 #170
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158854359
Ik krijg zelf ook na een half uur koude voeten in het bos/ in de duinen op gewone schoenen of laarzen, vooral als het nat is, dus ik snap mijn zoon wel ;). Het liefst zijn we namelijk minstens een uur aan het spelen/ graven/ plassen springen etc.
pi_158855804
Als er écht sneeuw ligt, en dus onder 0, zijn regenlaarsjes echt te koud hoor! Die bieden alleen een waterdichte laag, weinig warmte. Je kan er wel dikke wollen sokken in doen uiteraard.

In NL zou ik voor cheapass snowboots gaan. Of idd tweedehands. Ik ben daar voor schoenen ook niet van, maar voor die 2 dagen sneeuw in NL...
pi_158857330
Ik merk ook dat als je veel buiten bent met zo'n kleintje (tuin, bos, park, strand) het erg handig is om zulke laarsjes te hebben. Hier is het probleem dat I heel smalle voetjes en enkeltjes heeft en dat veel goedkope regenlaarsjes sowieso veel te wijd zitten (zoals die van de Hema). Daarom heeft ze regenlaarsjes van Bergstein. Het voordeel is dat die dus wat strakker zitten en dat maakt ook al dat ze warmer zijn, ook wat betreft materiaal waarvan ze gemaakt zijn. Ze zijn dus iets duurder dan van die goedkope regenlaarsjes maar ook een soort tussenvorm tussen dat en van die heel warme snowboots.

Dit soort laarsjes dus:

"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_158895376
de Shoesme en de Adidas schoentjes zijn binnen, snel!
Passen prima en mijnheer rent er al op rond.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 09:30:37 #174
149959 SQ
snelle trees
pi_158922287
Kan iemand mij vertellen hoe maat 80/92 van Smafolk valt?
Ik vind het zo'n ruime maatrange :')
disclaimer
  vrijdag 8 januari 2016 @ 09:36:36 #175
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158922363
Huh? Wat is dat voor kledingstuk dan?
Ik vind smafolk over het algemeen breed en kort vallen. Shirts 92-98 zijn hier echt nog breed genoeg, maar al een hele tijd prima op lengte (J is 94cm denk ik?)...
pi_158922390
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 09:30 schreef Stormqueen het volgende:
Kan iemand mij vertellen hoe maat 80/92 van Smafolk valt?
Ik vind het zo'n ruime maatrange :')
wtf :D
is dat een 86-maar-als-je-economisch-koopt-past-ie-van-80-tot-92? :+
:)
  vrijdag 8 januari 2016 @ 09:38:15 #177
149959 SQ
snelle trees
pi_158922392
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 09:36 schreef mousemicky het volgende:
Huh? Wat is dat voor kledingstuk dan?
Ik vind smafolk over het algemeen breed en kort vallen. Shirts 92-98 zijn hier echt nog breed genoeg, maar al een hele tijd prima op lengte (J is 94cm denk ik?)...
ja maar jouw perceptie van breed is denk ik niet helemaal representatief :+

Smafolk heeft best wat shirts in die maat! Ik vind het ook maf, maar ze hebben dus 80-92 en 92-98 :?
disclaimer
pi_158922429
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 09:38 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

ja maar jouw perceptie van breed is denk ik niet helemaal representatief :+

Smafolk heeft best wat shirts in die maat! Ik vind het ook maf, maar ze hebben dus 80-92 en 92-98 :?
Ik lolde :D

Is het niet gewoon een tikfout?
  vrijdag 8 januari 2016 @ 09:44:13 #179
149959 SQ
snelle trees
pi_158922476
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 09:40 schreef Mineola het volgende:

[..]

Ik lolde :D

Is het niet gewoon een tikfout?
Zou kunnen, maar dan hebben alle shirts structureel dezelfde tikfout, dat maakt ook geen sense.
Ik bestel gewoon en zie wel of het past. #yolo
disclaimer
  vrijdag 8 januari 2016 @ 09:50:07 #180
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158922562
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 09:38 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

ja maar jouw perceptie van breed is denk ik niet helemaal representatief :+

Smafolk heeft best wat shirts in die maat! Ik vind het ook maf, maar ze hebben dus 80-92 en 92-98 :?
Objectief gemeten dmv op elkaar leggen met een Maxomorra shirt en een Noppies shirt ;)

J. is niet dik, maar niet meer zo'n schiele als t was...
  vrijdag 8 januari 2016 @ 10:45:17 #181
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_158923409
Smafolk valt gewoon normaal in mijn ogen.
Niet breed en niet kort.
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 8 januari 2016 @ 10:48:06 #182
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_158923462
J's Smafolk shirts zijn wel tweedehands, misschien dat de vorige eigenaar niet zo goed kon wassen ;)
pi_159061629
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 10:45 schreef laziness het volgende:
Smafolk valt gewoon normaal in mijn ogen.
Niet breed en niet kort.
Mee eens. En een 80/92 Smafolk ken ik niet.
Hier een longsleeve maat 86/92 en valt ook zo
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_159144209
Iemand ervaring met de jumpsuits, rompers en kruippakjes van Polarn O. Pyret? Hoe die vallen qua maat?

Ik heb een setje van hun streepjeslijn en dat lijkt lang en smal (maar 68 dus nog lang niet passend bij Twix).

Ik twijfel welke maat te bestellen (62 of 68). Twix zit nog in 56 maar daarvan worden de eerste dingen nu wat krapper.
pi_159169098
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 januari 2016 10:29 schreef Malteser het volgende:
Iemand ervaring met de jumpsuits, rompers en kruippakjes van Polarn O. Pyret? Hoe die vallen qua maat?

Ik heb een setje van hun streepjeslijn en dat lijkt lang en smal (maar 68 dus nog lang niet passend bij Twix).

Ik twijfel welke maat te bestellen (62 of 68). Twix zit nog in 56 maar daarvan worden de eerste dingen nu wat krapper.
lastig! Je zou op 62 kunnen gokken maar voor het zelfde geld krijgt hij ineens een groei stuip. Kun je niet van allebei bestellen ;) hier koop ik inmiddels 68, ik gok dat hij daar al volgende maand inpast..
pi_159170123
Ik heb een broekje van Polarn maar dat valt naar mijn idee normaal. Maat 62 maar zeker nog lang en breed genoeg voor mijn bollie (die 2 weken geleden 66 cm was).
pi_159175383
Stip heeft er een paar pyjama's van gehad in 74-80 en die heeft hij lang doorgedragen. Je kunt vaak ook de pijpen omslaan in hun modellen. Ik vind het iig best ruim vallen.
pi_159182632
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 09:38 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

ja maar jouw perceptie van breed is denk ik niet helemaal representatief :+
:D O+

Smafolk vind ik nou precies een merk dat echt normaal valt. Bijna op de centimeter.
  zondag 17 januari 2016 @ 20:00:46 #189
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_159183401
quote:
1s.gif Op zondag 17 januari 2016 19:35 schreef Suikertante het volgende:

[..]

:D O+

Smafolk vind ik nou precies een merk dat echt normaal valt. Bijna op de centimeter.
Maar valt het dan op de 80 of op de 92 centimeter?
KuikenGuppy
pi_159183558
Met 80 vouw je de pijpjes om en met 92 denk je: bijna tijd voor een nieuw pekske. :+

80/92 slaat echt nergens op nee.
Ik heb volgens mij gewoon 68 pakjes en dat soort maten.

[ Bericht 35% gewijzigd door Suikertante op 17-01-2016 20:22:20 ]
pi_159183735
Team Smafolk-valt-op-maat hier!
pi_159185579
Bedankt! PO'P bestelling gedaan in 62, hij gaat binnenkort over van 56 naar 62 dus durfde het nog wel aan.
pi_159359999
Voor de goede orde, de zomercollectie van next is echt niet te pruimen. Veel okergeel en blauw, bloemetjes. Ook helemaal geen leuke shorts en tights setjes enzo. De sandaaltjes zijn helemaal lulluk. De preppy jurkes zijn ook al stom. En voor zwemkleding zou ik al helemaal ergens anders heen gaan.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_159362691
Room, hier ook de Next leeggekocht, deels gedwongen (mijnheer groeit uit zijn broeken) en deels 'tja als ik toch al bestel' :)

Ik ben op zoek naar een leuke verjaardagsoutfit. Pffff nog niets gevonden.
  zondag 24 januari 2016 @ 19:22:29 #195
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_159363122
J. heeft nieuwe joggingbroeken en pyjama's nodig, 92 is nu echt hoogwater. Maar ik moet dus niet bij Next zijn begrijp ik :+
  zondag 24 januari 2016 @ 19:39:29 #196
171422 LadyBlack
paint it black
pi_159363605
quote:
0s.gif Op zondag 24 januari 2016 16:55 schreef Roomsnoes het volgende:
Voor de goede orde, de zomercollectie van next is echt niet te pruimen. Veel okergeel en blauw, bloemetjes. Ook helemaal geen leuke shorts en tights setjes enzo. De sandaaltjes zijn helemaal lulluk. De preppy jurkes zijn ook al stom. En voor zwemkleding zou ik al helemaal ergens anders heen gaan.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O-

Erg he :')
  zondag 24 januari 2016 @ 19:46:21 #197
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_159363808
Ik vind dit seizoen next voor jongens juist niet wat (meen ik). Geen bijzonder leuke printjes voor kleintjes, maar alles weer meer basic.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_159364321
Ik vind Next voor de zomer nou juist helemaal niets voor Eva -O- allemaal tinten die haar niet echt staan, iets te lieflijk ook, balen! Qua budget vind ik Next altijd zo leuk! En je hebt net wat anders dan anders..
E.
  zondag 24 januari 2016 @ 20:10:04 #199
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_159364450
quote:
0s.gif Op zondag 24 januari 2016 19:46 schreef AwayTL het volgende:
Ik vind dit seizoen next voor jongens juist niet wat (meen ik). Geen bijzonder leuke printjes voor kleintjes, maar alles weer meer basic.
Ik heb toch even gekeken, dit dus. Zelfs geen superleuke pyjama's, alleen een paar sets waarvan ik zeg 'kunnen er mee door' :( Dan maar even wachten, misschien komt er nog meer, ik wil toch weer Next pyjama's voor m. Heb nu 1 van zeeman en 1 van Hema, en die zijn na 3 keer wassen al uit model :(

En ik wil gewoon vesten en hoodies met een leuke print. Niet basic, dat haal ik wel bij H&M ofzo. Auto's of treinen moeten t zijn voor J!
  zondag 24 januari 2016 @ 20:16:09 #200
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159364588
quote:
0s.gif Op zondag 24 januari 2016 16:55 schreef Roomsnoes het volgende:
Voor de goede orde, de zomercollectie van next is echt niet te pruimen. Veel okergeel en blauw, bloemetjes. Ook helemaal geen leuke shorts en tights setjes enzo. De sandaaltjes zijn helemaal lulluk. De preppy jurkes zijn ook al stom. En voor zwemkleding zou ik al helemaal ergens anders heen gaan.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Echt he -O-

Heb vandaag deze gekocht daar:



Van die olifantjes O+ heb ik geen idee of het de Sneeuwvlok gaat staan, maar die jadekleur jurk gaat sowieso geweldig staan bij haar O+

Ik had eigenlijk nog 17 dingen willen bestellen, maar ja. :')
pi_159364901
quote:
0s.gif Op zondag 24 januari 2016 20:04 schreef .Sparkling. het volgende:
Ik vind Next voor de zomer nou juist helemaal niets voor Eva -O- allemaal tinten die haar niet echt staan, iets te lieflijk ook, balen! Qua budget vind ik Next altijd zo leuk! En je hebt net wat anders dan anders..
+1
Ik zie misschien een of twee leuke dingen.
  zondag 24 januari 2016 @ 21:37:02 #202
171422 LadyBlack
paint it black
pi_159367221
quote:
1s.gif Op zondag 24 januari 2016 20:16 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Echt he -O-

Heb vandaag deze gekocht daar:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Van die olifantjes O+ heb ik geen idee of het de Sneeuwvlok gaat staan, maar die jadekleur jurk gaat sowieso geweldig staan bij haar O+

Ik had eigenlijk nog 17 dingen willen bestellen, maar ja. :')
Oeh, ik ben heel benieuwd naar het stofje van die groene! Ik vind m geweldig, maar ik ben bang dat E m niks vindt als ie te dik is of geen stretch.... Wil je t laten weten als ie binnen is?

Ik heb dat okergele jasje besteld O+ en de flare spijkerbroek! Allebei in een grotere maat, denk voor de herfst.
pi_159367279
Enablers jullie :P

Een pakje en een shirt voor de baby en voor Stip twee shirts gescored met een bus en een graafmachine. Wel echt leuke niet-tuttige meisjeskleren! Maar hoe praktisch is een jurkje bij een baby? Kruipt dat niet telkens op? Ik had bijv die met de olifantjes ook in m'n mandje, maar uiteindelijk toch maar niet gedaan omdat het me toch wat onpraktisch leek in de zomer met een liggende baby.
  zondag 24 januari 2016 @ 21:40:22 #204
171422 LadyBlack
paint it black
pi_159367318
Nee, eigenlijk zijn jurkjes niet voor newborns vind ik :N

E's eerste kleertje was een jurkje, maar t kruipt inderdaad steeds op. Jurkjes kreeg ze pas weer aan toen ze zelf kon zitten eigenlijk.
pi_159367427
Ik vond jurkjes ook niet leuk bij baby I. Eigenlijk vond ik het pas leuk gaan staan, toen ze eenmaal liep. En bij een rondkruipende baby is het ook onhandig, dan hebben ze meer aan een stevig broekje.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  zondag 24 januari 2016 @ 21:44:45 #206
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159367442
Ik vond het voor een kleine baby vooral raar/niet mooi staan (echt praktisch ook niet echt nee). Het werd alleen pas echt heel onpraktisch bij het kruipen vond ik :D

Ik vind het bij verticaal bewegende meisjes met niet al te korte beentjes meer pas echt leuk en handig. (Ik vond overgooiertjes die iets korter vallen dan een jurk soms wel een leuk alternatief)
  zondag 24 januari 2016 @ 21:45:27 #207
171422 LadyBlack
paint it black
pi_159367457
Bij kruipen kon een (kort) rokje ook nog wel, maar jurkjes idd weer niet. Vanaf staan / lopen is het allemaal ineens prima, maar baby & jurkje is voor mij echt alleen bij uitzondering.
  zondag 24 januari 2016 @ 21:47:36 #208
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159367532
Ik vond het wel fascinerend om te zien hoe snel S een soort paralympische kruiptechniek ontwikkelde toen ik per ongeluk wel de fout maakte om een kruipende baby een jurk aan te doen O+

(wist ik veel :'))
  zondag 24 januari 2016 @ 21:48:23 #209
171422 LadyBlack
paint it black
pi_159367549
_O-
  zondag 24 januari 2016 @ 21:50:53 #210
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_159367611
Hier kruipen ze heel goed met jurk aan. Geen enkel probleem. Ik O+ jurkjes. Ook al heb ik nog horizontale baby's ;)
pi_159367646
Check, jurkjes zijn net zo onpraktisch bij babymeisjes als tuinbroeken bij babyjongens. Schattig, maar veel leuker als ze eenmaal lopen :)
pi_159373854
Ik heb mijn dochter altijd jurkjes aan gedaan,geen problemen met kruipen hoor. En juist bij een baby die nog niet kruipt maakt of het een broekje of zacht jurkje is toch helemaal niet uit.
Ik ben sowieso niet van strak denim bij kleine kinderen,ook mn lopende dreumes heeft geen strakke spijkerrokjes en skinny jeans ivm vrij bewegen
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  maandag 25 januari 2016 @ 08:16:07 #213
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_159373937
Tuinbroeken O+ Ik heb er eentje voor F, maar die heeft gewoon drukkers bij de pijpen, net als een jumpsuit, dus dat gaat prima!

Hier wel skinny jeans voor peuter, maar da's omdat dat bij hem als een normale jeans valt :P
  maandag 25 januari 2016 @ 08:17:03 #214
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159373947
Ik ben ook niet van strak denim bij baby's :D denk ook niet dat je dat vanzelfsprekend kiest als je geen jurken kiest :+

Ik vind het vooral gewoon een beetje gek mevrouwig eruit zien bij die kleintjes, een jurk. En van dat kruipen, zal vast het type jurkje zijn dan. S had een paar van die luchtige onder-wijd-vallende jurkjes en daar 'stapte' ze dan bij het kruipen telkens met haar knieën op omdat die dan naar beneden zakte. Een soort zaklopen infant-style :7
  maandag 25 januari 2016 @ 09:07:05 #215
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_159374341
En bedankt dames, door jullie ben ik gisteren weer bij Next gaan kijken. En hoewel een hoop leuke dingen uitverkocht waren, heb ik toch nog weer wat leuks besteld voor 't kuiken O+.
KuikenGuppy
pi_159374496
Burdie :D
Er was wel veel al uitverkocht, in zijn maat, maar dat was maar goed ook voor mijn rekening. Ik heb vooral broeken besteld, die vind ik zo fijn van Next. Zitten goed, kan makkelijk spelen erin en staan stoer :)

Ik heb een mooie donkerblauw overhemd/spijkerblousje voor zijn verjaardag gekocht, nu nog een groene broek eronder en mijnheer is klaar, vind ik.

Ik vind het wel lastig shoppen nu, hij gaat nu echt richting 98 maar ja, shirtjes? Longsleeves? Truien?
pi_159374499
Had ik mijn dochter maar vaker al die leuke jurkjes aangedaan toen ze nog geen mening had :{w

Tegenwoordig hebben we dit :')

ti amo più di ieri ma meno di domani
  maandag 25 januari 2016 @ 09:33:17 #218
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_159374688
Heeft iemand ervaring met de regenpakken aan 1 stuk van Zeeman? Deze:

http://www.zeemanshop.com(...)aby-jongens-regenpak

Hoe valt deze qua maat?
pi_159374983
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 09:33 schreef Tante_Soesa het volgende:
Heeft iemand ervaring met de regenpakken aan 1 stuk van Zeeman? Deze:

http://www.zeemanshop.com(...)aby-jongens-regenpak

Hoe valt deze qua maat?
Zelf (nog) geen ervaring want Twix zit in 56 maar vriendin met zoontje heeft er een. Zoon zit in maat 86, pak maat 80 past hem prima en gaat ook nog wel even mee. Zij vindt ze wat ruimer vallen.
  maandag 25 januari 2016 @ 10:02:27 #220
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_159375170
quote:
1s.gif Op maandag 25 januari 2016 09:51 schreef Malteser het volgende:

[..]

Zelf (nog) geen ervaring want Twix zit in 56 maar vriendin met zoontje heeft er een. Zoon zit in maat 86, pak maat 80 past hem prima en gaat ook nog wel even mee. Zij vindt ze wat ruimer vallen.
Ah, goed om te horen (daar hoopte ik al op :D ). Dankje!
pi_159375570
Ik vond ze er ook erg groot uitzien Soesa!

Tuinbroekjes O+
Hier wel een peuter met skinnyjeans, meestal wel soepele, lekker elastisch of jogjeans, denk sinds een maand of 15. Gewoonweg omdat het hem geweldig staat. Maar geen belemmering qua bewegen ofzo.

Next vind ik deze collectie ook veel minder. Scheelt weer geld :P
  maandag 25 januari 2016 @ 10:41:15 #222
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_159375841
Weet iemand of er bij Next verschil is in de maatvoering van de kleine jongens en de grote jongens collectie? J. heeft maat 98, en ik kan dus in principe bij beide shoppen, maar als er net als bij H&M grote verschillen zijn in pasvorm weet ik niet wat goed zit :?

Ik zoek dus (smalle) joggingbroeken en gewone broeken (geen chino, geen spijker)
  maandag 25 januari 2016 @ 10:49:43 #223
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_159376056
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:41 schreef mousemicky het volgende:
Weet iemand of er bij Next verschil is in de maatvoering van de kleine jongens en de grote jongens collectie? J. heeft maat 98, en ik kan dus in principe bij beide shoppen, maar als er net als bij H&M grote verschillen zijn in pasvorm weet ik niet wat goed zit :?

Ik zoek dus (smalle) joggingbroeken en gewone broeken (geen chino, geen spijker)
De joggingbroeken kleine jongens hoef je in ieder geval niet te proberen. Die vallen echt mega
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
  maandag 25 januari 2016 @ 10:52:05 #224
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_159376108
quote:
1s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:49 schreef AwayTL het volgende:

[..]

De joggingbroeken kleine jongens hoef je in ieder geval niet te proberen. Die vallen echt mega
Ik zag een skinny model ;) En met dat aansnoerkoord, kom je een eind, heb vaker Next broeken gehad. Maar als de grote jongens modellen nu smaller vallen bovenaan (want ze gaan uit van geen luier oid), dan kan ik beter die nemen...

Ik heb trouwens een keertje een joggingbroek van Next gehad, was een maat 98. Viel echt superkort, die kon J eind van de zomer al niet meer aan, en toen had ie 86/92 }:|
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:27:39 #225
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159403533
Dat olifantenjurkje O+


Met die roze romper wel erg zuurstok :Y) maar had voor de pas-sessie geen zin om die om te wisselen.

Pas op, ook deze zomercollectie valt groot: dit is de 6-9 maanden en Suus' lengte is P50 (en ze is 15.5 maand).

[ Bericht 9% gewijzigd door Spees_Eend op 26-01-2016 13:34:38 ]
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:32:11 #226
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_159403599
Dat valt het inderdaad wel heel groot. Wel O+ !!!!
En die kast! Zo leuk O+
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:34:12 #227
149959 SQ
snelle trees
pi_159403636
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:27 schreef Spees_Eend het volgende:
Dat olifantenjurkje O+
[ afbeelding ]

Met die roze romper wel erg zuurstok :Y) maar had voor de pas-sessie geen zin om die om te wisselen.

Pas op, ook deze zomercollectie valt groot: dit is de 6-9 maanden en Suus' lengte is P50 (en ze is 15.5 maand).
Helemaal offtopic, maar: Die kast O+
Waar heb de nu de eettafel dan, staat die er naast?
disclaimer
pi_159403787
Die kast inderdaad O+ (en het dekentje (Hema?) en de bank (Kivik?) en het jurkje en het houten speelgoed.)
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:43:06 #229
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159403822
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:34 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Helemaal offtopic, maar: Die kast O+
Waar heb de nu de eettafel dan, staat die er naast?
Ja die staat er nog links van, is een cm of 20 opgeschoven maar wel nog op dezelfde positie in de woonkamer :)
  dinsdag 26 januari 2016 @ 11:43:56 #230
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159403831
Hahaha, jullie _O-
pi_159405408
Nu ben ik benieuwd. :D
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_159405478
Ja Spees, fix je plaatje eens!
  dinsdag 26 januari 2016 @ 13:31:01 #233
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159406071
O is ie weg? Ik heb niks (bewust) gedaan :P en ik zie hem nog wel. Zal even opnieuw uploaden dan :)

Fixed :7
pi_159406365
Mnoh, je sneeuwvlokzuurstok O+
pi_159407124
Stylish verantwoord Suusje O+
pi_159408014
Kast leuk! Suus nog veel leuker O+ O+
pi_159410845
Woh te tof idd!

Je meiske <3

Ik wil nog wat bestellen maar vind niets leuks :(
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_159411059
Zo, er is er hier een blij met z'n Next shirts! De rode bus is een ta-tu (brandweerwagen) en ze moesten allebei tegelijk aan :D
  dinsdag 26 januari 2016 @ 17:06:08 #239
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_159411856
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:28 schreef Lamb29 het volgende:
Woh te tof idd!

Je meiske <3

Ik wil nog wat bestellen maar vind niets leuks :(
:D dat is weer eens een andere benadering.

Sneeuwvlokje! O+ ik moet ook een meisje maken :( .

En de kast O+
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_159412127
Hahaha erg he....
Eerste pakjes spam is welkom!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_159412325
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 11:27 schreef Spees_Eend het volgende:
Dat olifantenjurkje O+
[ afbeelding ]

Met die roze romper wel erg zuurstok :Y) maar had voor de pas-sessie geen zin om die om te wisselen.

Pas op, ook deze zomercollectie valt groot: dit is de 6-9 maanden en Suus' lengte is P50 (en ze is 15.5 maand).
Leuk!

En -O- had ook dingen besteld voor voorjaar/zomer, maar dan is dat nog te groot denk ik. Heb 6-9 maand gedaan, ze heeft nu maat 62 en de eerste 68 dingen aan.
pi_159413548
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 17:25 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:

[..]

Leuk!

En -O- had ook dingen besteld voor voorjaar/zomer, maar dan is dat nog te groot denk ik. Heb 6-9 maand gedaan, ze heeft nu maat 62 en de eerste 68 dingen aan.
N. is 8,5 maand en gaat richting maat 74 en past de meeste 6-9 maand nu al wel. :?

Dat konijnenjasje dat ik laatst postte bijvoorbeeld, past al prima. De langemouwenshirtjes, vestjes, leggings (oké, een beetje ruim nog) en tuniekjes ook, ik vind alleen de jurken echt groot vallen.
pi_159414300
Vraagje, de carazoo slofjes he, nu weer na een hele tijd pas ontvangen en weer met een sticker erop: Goederen die niet voldoen aan de voorwaarden van de artikelen 9 en 10 van het verdrag tot oprichting van de europese ecnomische gemeenschap. Het pakje lijkt opengemaakt te zijn. Hebben jullie dat ook? Ik heb geprobeerd die wet erbij te zoeken maar ik kom op douane dingen uit.
pi_159414794
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 16:28 schreef Lamb29 het volgende:
Woh te tof idd!

Je meiske <3

Ik wil nog wat bestellen maar vind niets leuks :(
Next had superhelden kleding voor meisjes! Batman enzo!
Kiektan.
pi_159414840
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 19:02 schreef Roomsnoes het volgende:

[..]

Next had superhelden kleding voor meisjes! Batman enzo!
Ja had het gezien! Leuk idd!
Ze is nu aardig voorzien met een Starwars jurk en een sterrenjurk waar ik superman patches opgestreken heb ;)

Mag nu vooral voor de kleinste telg nog wat inslaan van mijzelf.
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_159416323
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 18:09 schreef Selvaria het volgende:

[..]

N. is 8,5 maand en gaat richting maat 74 en past de meeste 6-9 maand nu al wel. :?

Dat konijnenjasje dat ik laatst postte bijvoorbeeld, past al prima. De langemouwenshirtjes, vestjes, leggings (oké, een beetje ruim nog) en tuniekjes ook, ik vind alleen de jurken echt groot vallen.
Hm ben benieuwd, het komt morgen :)
  dinsdag 26 januari 2016 @ 19:53:55 #247
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_159416384
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 18:43 schreef Hilmo het volgende:
Vraagje, de carazoo slofjes he, nu weer na een hele tijd pas ontvangen en weer met een sticker erop: Goederen die niet voldoen aan de voorwaarden van de artikelen 9 en 10 van het verdrag tot oprichting van de europese ecnomische gemeenschap. Het pakje lijkt opengemaakt te zijn. Hebben jullie dat ook? Ik heb geprobeerd die wet erbij te zoeken maar ik kom op douane dingen uit.
Nee nooit gehad. Ik heb ze al 2 x besteld, en het laatste paar zaterdag binnen gekregen zonder problemen.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_159417244
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 17:18 schreef Lamb29 het volgende:
Hahaha erg he....
Eerste pakjes spam is welkom!
Kidscase? Dat was hier het eerste pakje (neutrale kleur ivm geslacht onbekend).

Ik wilde posten dat Polarn 'O Pyret momenteel een superheldenlijn heeft maar ik zie je andere post ;).
  dinsdag 26 januari 2016 @ 20:24:41 #249
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159417495
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 20:18 schreef Malteser het volgende:

[..]

Kidscase? Dat was hier het eerste pakje (neutrale kleur ivm geslacht onbekend).

Ik wilde posten dat Polarn 'O Pyret momenteel een superheldenlijn heeft maar ik zie je andere post ;).
Ik zag ze hangen ja! Ik vond de printjes zo leuk, maar de kleuren zo lelijk -O-
  dinsdag 26 januari 2016 @ 20:30:33 #250
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_159417695
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 18:43 schreef Hilmo het volgende:
Vraagje, de carazoo slofjes he, nu weer na een hele tijd pas ontvangen en weer met een sticker erop: Goederen die niet voldoen aan de voorwaarden van de artikelen 9 en 10 van het verdrag tot oprichting van de europese ecnomische gemeenschap. Het pakje lijkt opengemaakt te zijn. Hebben jullie dat ook? Ik heb geprobeerd die wet erbij te zoeken maar ik kom op douane dingen uit.
Ik kreeg m gewoon ongeopend binnen, had 3 paar slofjes besteld. Tis toch geen illegale handelswaar oid? Echte krokodillenleren sloffen ofzo ):O
pi_159417994
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 20:18 schreef Malteser het volgende:

[..]

Kidscase? Dat was hier het eerste pakje (neutrale kleur ivm geslacht onbekend).

Ik wilde posten dat Polarn 'O Pyret momenteel een superheldenlijn heeft maar ik zie je andere post ;).
Kidscase idd al bekeken.. zitten leuke dingen bij!

En polarn vind ik meestal niet zo leuk ;) Wel grappig dat de superhelden lijnen ineens overal tevoorschijn komen.
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_159418080
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 20:24 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Ik zag ze hangen ja! Ik vond de printjes zo leuk, maar de kleuren zo lelijk -O-
Oh echt? Jammer!
Ik kocht deze voor Twix maar dit pakje is van de babylijn, heb de rest niet bekeken:

  dinsdag 26 januari 2016 @ 20:51:09 #253
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159418504
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 20:40 schreef Malteser het volgende:

[..]

Oh echt? Jammer!
Ik kocht deze voor Twix maar dit pakje is van de babylijn, heb de rest niet bekeken:

[ link | afbeelding ]
Ja de lijn die ik gezien had was van dat harde roze en 'goedkoop' turquoise-blauw als je begrijpt wat ik bedoel :+

Maar ik houd niet van harde kleuren met zwart, zoals z8 bijvoorbeeld heel vaak heeft.

Ik vind dat wasbeertje van jouw pak wél heel lief! O+
pi_159418643
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 20:51 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Ja de lijn die ik gezien had was van dat harde roze en 'goedkoop' turquoise-blauw als je begrijpt wat ik bedoel :+

Maar ik houd niet van harde kleuren met zwart, zoals z8 bijvoorbeeld heel vaak heeft.

Ik vind dat wasbeertje van jouw pak wél heel lief! O+
Ah ik snap je!

En thanks, Twix rockt donkerblauw dus dit pak is zoooo leuk voor hem!
pi_159421184
Leuke kleding ook weer! Ik heb meteen zin om bij Next de boel weer door te zoeken maar vaak zoveel uitverkocht of niet in onze maat en voordat ik de baby maat 92 en de kleine jongens maat 92 heb bekeken ben ik een avond verder. Morgen weer een poging. Als er nieuw dino of sesamstraat spul bij is gekomen, geef een gil *) Stiekem eigenlijk ook wel genoeg kleren in maat 92 en daar zit hij toch nog niet in. Beetje jammer dat ik wel om kom in de joggingbroekjes terwijl ik dat niet meer zo leuk vind staan nu hij ouder is.

En met de slofjes lijkt mij ook niets mis, het is de tweede keer dat er zo'n sticker op zit bij ons. Toch gek dat het bij jullie niet zit. Ik heb gewoon van carazoo zelf besteld, 1 paar, onder de 20 euro ivm douane kosten. Nou ja, zolang het binnen de toegezegde tijd aankomt, vind ik het pirma.
pi_159421390
Hier ook geen idee Hilmo, nooit gehad.

Iemand ervaring met smalle chino's voor een jongetje in maat 86? Vind ze leuk maar ze vallen altijd zo breed en dat staat dan echt niet.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 21:54:53 #257
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_159421539
Oh ik heb de carozoo slofjes via eBay gekocht, dat is wel een verschil.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
  dinsdag 26 januari 2016 @ 21:57:35 #258
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159421653
Misschien meisjeschino's Mabawa? Als je die kan vinden zonder meisjesemblemen enzo...

H&M had altijd twee typen chino, die wijde en een stuk smallere. Alleen ik weet niet of dat nog steeds zo is.
  dinsdag 26 januari 2016 @ 21:58:57 #259
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_159421723
Hilmo ik schrok al even dat jouwe al in 92 zat :D en toen las ik verder :+
pi_159430018
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 januari 2016 21:57 schreef Spees_Eend het volgende:
Misschien meisjeschino's Mabawa? Als je die kan vinden zonder meisjesemblemen enzo...

H&M had altijd twee typen chino, die wijde en een stuk smallere. Alleen ik weet niet of dat nog steeds zo is.
Ooh ja tuurlijk. Naast z'n meisjesskinny's kan hij ook wel meisjeschino's hebben. :+ Stom dat ik daar dan weer niet aan heb gedacht. Eens kijken of ik die ergens kan vinden zonder strikjes, overdreven plooien en hartjes!
Thanks!

Die van de H&M zijn echt te breed, ze hebben er niet heel veel, volgens mij alleen hetzelfde model.
Meer tips zijn welkom ;)
pi_159430219
Maba, Lindex misschien?
pi_159447672
quote:
0s.gif Op woensdag 27 januari 2016 08:33 schreef Roomsnoes het volgende:
Maba, Lindex misschien?
Ha die vergeet ik altijd. Gelijk even gekeken maar helaas.

Ach het is niet dat hij het nodig heeft :') dus ik wacht wel af tot het 'tegenaanloop-moment'.
pi_159459534
Mijn Next-bestelling is al twee dagen 'tijdelijk on hold'? Wat betekent dat?
  maandag 8 februari 2016 @ 21:19:01 #264
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_159765613
Next had de voorraad weer aangevuld.
KuikenGuppy
pi_159989078
Ik heb naar de nieuwe collectie van H&M zitten kijken, maar ik vind het helemaal niks. Hebben jullie dat ook? Ook bij Zara is het allemaal erg pastellerig, en bloemig.
Mij iets te zoet allemaal, en ik vind het ook niet bij I passen.
Achja, winterkleding is over het algemeen ook leuker, vind ik
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  woensdag 17 februari 2016 @ 12:59:56 #266
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_159989148
quote:
18s.gif Op woensdag 17 februari 2016 12:56 schreef Franny_G het volgende:
Ik heb naar de nieuwe collectie van H&M zitten kijken, maar ik vind het helemaal niks. Hebben jullie dat ook? Ook bij Zara is het allemaal erg pastellerig, en bloemig.
Mij iets te zoet allemaal, en ik vind het ook niet bij I passen.
Achja, winterkleding is over het algemeen ook leuker, vind ik
Ohh heerlijk juist, als ik een meisje had, wist ik het wel! O+ O+ O+
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_159989785
Persoonlijk vind ik kopen van jongens kleren leuker :-)
  woensdag 17 februari 2016 @ 13:31:55 #268
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_159989853
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 12:59 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Ohh heerlijk juist, als ik een meisje had, wist ik het wel! O+ O+ O+
Ja dit. Jongens kleding is er in drie soorten: "leuk", "niet leuk" en "mwah". Voor een meisje heb je dan nog "dit rokje is te kort", " liever zonder bloemetjes", "net de verkeerde kleur roze", "past niet bij haar schoenen" en 1001 andere van dat soort categorieën :+.
KuikenGuppy
pi_159991933
Zij die zweren bij Hema stretch rompers: enkele kleuren zijn nu afgeprijsd naar ¤3,- per stuk.
pi_159993894
quote:
1s.gif Op woensdag 17 februari 2016 15:10 schreef Malteser het volgende:
Zij die zweren bij Hema stretch rompers: enkele kleuren zijn nu afgeprijsd naar ¤3,- per stuk.
zegt ze nu :o morgen maar eens langs
  woensdag 17 februari 2016 @ 17:16:25 #271
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_159994916
Jammergenoeg niet de korte mouwen :(
Mijn warmbloedig jongetje drijft zijn lange mouwen rompers uit, en km heb ik niet meer liggen van J, verkeerde seizoen enzo...
pi_159997182
Welke maat MM? :@ Ik kan wel even kijken wat ik heb liggen?
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  woensdag 17 februari 2016 @ 19:12:50 #273
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_159997743
quote:
1s.gif Op woensdag 17 februari 2016 16:31 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

zegt ze nu :o morgen maar eens langs
Alleen online.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_159998843
Ik wil graag iets bestellen bij John Lewis, maar de verzendkosten zijn 10 euro. Wil iemand misschien meebestellen? Ik woon in regio Dordrecht en ben ook regelmatig bij Eindhoven in de buurt te vinden.

En ter enabling: http://nl.johnlewis.com/baby-child/c5000010?rdr=1
pi_159999193
quote:
1s.gif Op woensdag 17 februari 2016 19:12 schreef Mariposas het volgende:

[..]

Alleen online.
Bij jullie alleen online?
Hier ook in de winkel zelf. Ben in twee Hema's geweest vandaag. En de grijs-blauwe kleur hadden ze in Hema 1 niet meer in 62/68 maar gelukkig in Hema 2 wel.
  woensdag 17 februari 2016 @ 20:00:26 #276
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_159999301
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 18:55 schreef JufMariska het volgende:
Welke maat MM? :@ Ik kan wel even kijken wat ik heb liggen?
Ah, da's lief. Ik heb er inmiddels 3 besteld voor de reguliere prijs, alvast in 74/80. Hij past nog prima in 62/68, maar ik ben graag voorbereid ;)
  woensdag 17 februari 2016 @ 20:00:36 #277
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_159999302
quote:
1s.gif Op woensdag 17 februari 2016 19:57 schreef Malteser het volgende:

[..]

Bij jullie alleen online?
Hier ook in de winkel zelf. Ben in twee Hema's geweest vandaag. En de grijs-blauwe kleur hadden ze in Hema 1 niet meer in 62/68 maar gelukkig in Hema 2 wel.
Nee hier niet, maar die kleuren die nu in de aanbieding zijn is echt het laatste restje van vorig jaar, dus die lagen er ook amper meer.
Helaas geen grijs of wit in de aanbieding, anders had ik wel gekocht.
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_160010311
quote:
1s.gif Op woensdag 17 februari 2016 20:00 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Ah, da's lief. Ik heb er inmiddels 3 besteld voor de reguliere prijs, alvast in 74/80. Hij past nog prima in 62/68, maar ik ben graag voorbereid ;)
Hier zat een tijdje terug ook zo'n Hemarkt-outlet-dinges in de stad, had je dat gezien?
pi_160010444
quote:
1s.gif Op woensdag 17 februari 2016 20:00 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Ah, da's lief. Ik heb er inmiddels 3 besteld voor de reguliere prijs, alvast in 74/80. Hij past nog prima in 62/68, maar ik ben graag voorbereid ;)
Ok! Roep maar als ik nog even moet zoeken, geen probleem :*
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_160014871
quote:
1s.gif Op donderdag 18 februari 2016 08:41 schreef MevrouwCactus het volgende:

[..]

Hier zat een tijdje terug ook zo'n Hemarkt-outlet-dinges in de stad, had je dat gezien?
Jep, maar ik ben lui, ik ga naar de durps-Hema ;)

Als ik weer eens in de stad ben moet ik daar idd maar eens langs, en naar de H&M, die basic rompers vind ik ook prima. Winkels lijken alleen te denken dat baby's in de winter altijd een lange mouwen romper aan moeten. Helaas is F het daar niet mee eens :(
pi_160017458
psst, LuDann, heb je deze al? Wolkenrompers http://tablet.hm.com/nl/product/07560?article=07560-J O+
pi_160150775
Ik zag bij de Wibra leuke softshell jassen hangen voor jongetjes. Heb niet gekeken bij de meisjes en ook geen idee welke maten exact maar er hing in ieder geval 80/86. Eigenlijk een waardeloze tip dus...
Maar na het Lidl winterkleding gebeuren, wilde ik het toch even doorgeven!
  donderdag 25 februari 2016 @ 21:37:21 #283
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_160214288
Meisjesmoeders al de leuke kleertjes van de C&A gespot?




Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_160215611
Waarom is bijna alles in NL voor newborn jongens blauw en grijs? }:| Kléúr wil ik! Daarom maar de Next leeggekocht, maar verdere tips zijn welkom.
pi_160219067
quote:
0s.gif Op donderdag 25 februari 2016 21:37 schreef AwayTL het volgende:
Meisjesmoeders al de leuke kleertjes van de C&A gespot?

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh my leuk zeg!! O+
:)
pi_160223046
quote:
0s.gif Op donderdag 25 februari 2016 22:07 schreef Amsel het volgende:
Waarom is bijna alles in NL voor newborn jongens blauw en grijs? }:| Kléúr wil ik! Daarom maar de Next leeggekocht, maar verdere tips zijn welkom.
Marks & Spencers? Of Gap?
pi_160235919
Omg!!! Een schildpaddentrui bij Zara O+ (Al gekocht :D )
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  vrijdag 26 februari 2016 @ 18:53:12 #288
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_160238245
Er is ook een schildpaddenbroek bij Zara O+

Ik moet nieuwe broeken scoren voor F. Ik heb genoeg liggen in maat 74, maar dat zijn bijna allemaal spijkerbroekjes (J droeg die toen ie 1 was...). F is pas 6 maanden, die doe ik nog geen spijkerbroekjes aan :(. Joggingbroekjes en zachte broekjes moeten t zijn...
  vrijdag 26 februari 2016 @ 20:37:16 #289
409579 LuDann
All the way
pi_160241145
quote:
1s.gif Op donderdag 18 februari 2016 14:39 schreef mousemicky het volgende:
psst, LuDann, heb je deze al? Wolkenrompers http://tablet.hm.com/nl/product/07560?article=07560-J O+
Ik zie dit nu pas, heb het te druk om overal mee te lezen tegenwoordig. Ze zijn echt heel erg tof! :o O+

Twijfel... rompers zie je nooit want onder kleding maar bij de H&M nu 10% korting en gratis verzendkosten zie ik.
  vrijdag 26 februari 2016 @ 20:37:46 #290
149959 SQ
snelle trees
pi_160241170
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 februari 2016 20:37 schreef LuDann het volgende:

[..]

Ik zie dit nu pas, heb het te druk om overal mee te lezen tegenwoordig. Ze zijn echt heel erg tof! :o O+

Twijfel... rompers zie je nooit want onder kleding maar bij de H&M nu 10% korting en gratis verzendkosten zie ik.
in de zomer wel 8-)
disclaimer
  vrijdag 26 februari 2016 @ 20:41:02 #291
409579 LuDann
All the way
pi_160241282
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 februari 2016 20:37 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

in de zomer wel 8-)
Aargh, onder dat argument kan ik niet uit. :P
  vrijdag 26 februari 2016 @ 20:41:24 #292
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_160241291
In de zomer wel idd, romper + korte broek!

Ze hebben trouwens ook wolkenpyjama's, staan bij jongens 68-98!
  vrijdag 26 februari 2016 @ 20:43:17 #293
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_160241346
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 februari 2016 20:41 schreef LuDann het volgende:

[..]

Aargh, onder dat argument kan ik niet uit. :P
Bestel maat 74, is je romper'probleem' ook meteen opgelost ;)

Ik heb voor F laatst rompers besteld bij Next, met Dino's en dieren. Had nog nooit Next rompers gehad, maar deze zijn echt super, zacht stevig katoen, goede stretch en mooie pasvorm ^O^ Prijs viel ook mee, 3 voor ¤14.
pi_160241610
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 februari 2016 18:53 schreef mousemicky het volgende:
Er is ook een schildpaddenbroek bij Zara O+

Ik moet nieuwe broeken scoren voor F. Ik heb genoeg liggen in maat 74, maar dat zijn bijna allemaal spijkerbroekjes (J droeg die toen ie 1 was...). F is pas 6 maanden, die doe ik nog geen spijkerbroekjes aan :(. Joggingbroekjes en zachte broekjes moeten t zijn...
Ha, dat 'probleem' heb ik ook. Oudste droeg 74 in de zomer. Maar baby gaat nu al hard in die richting dus ik red het echt niet met t-shirts en longsleeves. En ik heb straks allemaal truien in 80 ongebruikt over vermoed ik. Heb je twee jongens van hetzelfde seizoen, moet je alsnog shoppen :+
  vrijdag 26 februari 2016 @ 20:56:11 #295
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_160241828
T t shirtprobleem heb ik dan weer niet, F kan met 10 maanden denk ik de shirts aan die J droeg met anderhalf ;( Ik hoop dat ie dan de korte broeken maat 74 past die ik heb liggen, maar anders misschien de 80-86 die J afgelopen zomer nog droeg (toen was ie 2,5...). T is alleen soms van dat 'grote-jongens-spul' wat je een alleen-maar-liggen-baby niet echt aan doet.
  vrijdag 26 februari 2016 @ 21:04:14 #296
409579 LuDann
All the way
pi_160242150
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 februari 2016 20:43 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Bestel maat 74, is je romper'probleem' ook meteen opgelost ;)

Ik heb voor F laatst rompers besteld bij Next, met Dino's en dieren. Had nog nooit Next rompers gehad, maar deze zijn echt super, zacht stevig katoen, goede stretch en mooie pasvorm ^O^ Prijs viel ook mee, 3 voor ¤14.
Haha ja. Toevallig wel. :P

Maar ik bedenk me net dat ik nog een doos met aan mij geleende kleertjes heb staan, ik zal eerst eens kijken wat daarbij zit.
pi_160242158
Nee, ik bedoel dat ik alleen maar zomerkleding in 74 heb liggen en die maat over een maand of zo wel nodig heb. Dus moet even een paar truien kopen denk ik.

Korte broeken komt wel goed, die maatvoering snap ik sowieso niet. Oudste droeg altijd twee maten kleiner dan hij normaal had. En nu heeft hij geen luier meer dus past 86 waarschijnlijk nog steeds :o
  vrijdag 26 februari 2016 @ 21:13:32 #298
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_160242491
Ah zo. Hier warmbloedige kinderen, F draagt bijna niks anders dan longsleeves, of een t shirt over een lange mouwen romper... J heeft wel truien, maar wil ze niet aan :(
  vrijdag 26 februari 2016 @ 22:02:56 #299
171422 LadyBlack
paint it black
pi_160244152
Frustratie: waarom zijn Hema rompers in maat 44 net zo groot als (tweedehands) H&M rompertjes in maat 56? Maar dan wel met zulke stugge mouwen dat ik de vingertjes van mijn krielkipje er nauwelijks doorheen gepriegeld krijg :X

Echt, mijn baby's zijn niet gemaakt voor de Hema kleertjes... -O-
  vrijdag 26 februari 2016 @ 22:08:39 #300
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_160244367
Hema rompers passen gewoon niet op krielkipjes O+

Mijn tip: babyface overslagrompers (in maat 44, hier bij de lokale babyzaak) mooi smal, stretchy, fijn voor krielkipjes :*
  vrijdag 26 februari 2016 @ 22:16:18 #301
171422 LadyBlack
paint it black
pi_160244606
Ah, goed om te weten!

Ik heb opzich een flink stapeltje rompers nu dat wel aardig past (als in, het verzuipen valt mee), maar ik had gewoon verwacht dat een maatje 44 net even wat beter zou vallen, dus daarom hadden we er 4 van gekocht.

Nou, die kunnen dus gewoon allemaal op dezelfde stapel :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')