Die platforms bevallen me niet.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:23 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Ik nogmaals, ga je inlezen en daarna kunnen we hier je meeste vragen wel beantwoorden.
Fijn dat je het begrepen hebt.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:28 schreef schvvmert het volgende:
Maar goed, zal hier niet meer lastig vallen en regel mijn dingen zelf wel.
Er zit wel een kapitaalkrachtige partij achter, dus het risico zal inderdaad niet vreselijk groot zijn in dit geval. En dan praat je niet over geactiveerde ontwikkelingskosten zoals bij die spelletjesmagnaat.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:20 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
Ik heb afgelopen keren achter het net gevist. Heb nu het principe toegepast eerst inschrijven dan lezen en dan eventueel verwijderen. Het was dus in dit geval verwijderen. Naar mijn idee geen schade aangericht daar de lening nog niet vol zat. Ik begrijp trouwens niet dat deze lening als starter laag risico en ruim voldoende mee krijgt.
In Amsterdam worden in zeer rap tempo tientallen kantoorgebouwen omgebouwd tot Hotel. Daarnaast neemt ook het aantal zzp werkplekken met vergader faciliteit explosief toe. Ik denk dat daardoor de spoeling toch dunner gaat worden Naar mijn idee dus ondanks het track record van de oprichters geen laag risico. Maar goed mijn mening doet niet meer ter zake, blijkbaar waren er voldoende mensen die het risico wel laag vonden en de lening binnen 30 minuten vol hebben gegooid.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:44 schreef obligataire het volgende:
Er zit wel een kapitaalkrachtige partij achter, dus het risico zal inderdaad niet vreselijk groot zijn in dit geval. En dan praat je niet over geactiveerde ontwikkelingskosten zoals bij die spelletjesmagnaat.
Toch roept dat weer de vraag op waarom ze dan met de pet langs moeten.
Als ik deze maand nog niets gedaan had had ik hem misschien wel meegenomen.
Ik lees mee, heb mijn bedenkingen maar zal niet meer posten.quote:Op dinsdag 15 december 2015 11:52 schreef bleyenburg het volgende:
begrijp ik nou goed dat de heer schwmert ons alreeds ontvallen is?
Nou, meneer Tinnemans, daar zit nog wel een klein probleempje. U hebt het de afgelopen 5 maanden druk gehad met het geplaatst krijgen van uw aanvraag. De doelgroep van investeerders heeft het de afgelopen 5 maanden en langer ook druk gehad met het controleren van de aanvragen en van de toetsing door KOM en Agium. Vriendelijk gezegd: dat zag er niet altijd even fris uit.quote:Want ik denk dat jullie als investeerders toch ook zullen vertrouwen op de toetsingsafdeling van Kapitaal Op Maat.
Mee eens!quote:Op dinsdag 15 december 2015 12:29 schreef crowd-fundi het volgende:
Nou, meneer Tinnemans, daar zit nog wel een klein probleempje. U hebt het de afgelopen 5 maanden druk gehad met het geplaatst krijgen van uw aanvraag. De doelgroep van investeerders heeft het de afgelopen 5 maanden en langer ook druk gehad met het controleren van de aanvragen en van de toetsing door KOM en Agium. Vriendelijk gezegd: dat zag er niet altijd even fris uit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien moet het de bijna gepensioneerde verkoper nog wat heter onder de voeten worden dat de verkoop niet doorgaat voordat hij met een achtergestelde lening komt van rond de 100K. Hij eet zijn pensioen toch niet in het eerste jaar geheel op. Overgens 10 of 20k achtergesteld gaat in dit geval niet helpen.
[ Bericht 0% gewijzigd door NaRegenDeZon op 15-12-2015 12:53:10 ]
Is in ieder geval een duidelijk antwoord met een juiste toonzetting.quote:Op dinsdag 15 december 2015 12:43 schreef NaRegenDeZon het volgende:
Aan de andere kant is het totaal antwoord van meneer Tindemans een keurig antwoord.
(...)
Misschien moet het de bijna gepensioneerde verkoper nog wat heter onder de voeten worden dat de verkoop niet doorgaat voordat hij met een achtergestelde lening komt van rond de 100K. 10 of 20k achtergesteld gaat in dit geval niet helpen.
quote:Veroordeling rechtbank
[...] Van der Klok werd eerder teruggefloten. In juli van dit jaar veroordeelde de rechtbank in Assen de ondernemer tot de terugbetaling van subsidiegeld aan zijn toenmalige zakenpartners. Hij sluisde 105.925 euro van de provincie Drenthe door naar zijn eigen bedrijf terwijl dat geld bestemd was voor zijn zakenpartners. Van der Klok wilde het geld naar eigen zeggen gebruiken voor de ontwikkeling van de Bio Product Processor.
Als dit allemaal zo is dan zal onze Harm per direct het geld terug moeten fluiten met de grootst mogelijke druk van deurwaarders/advocaten! We zullen dan zien wat de zekerheden/contracten van AGD waard zijn.quote:Op dinsdag 15 december 2015 13:39 schreef Graankorrel het volgende:
Kennelijk was er ook al een en ander bekend voor dat de lening online kwam. Of was dat juist rond die periode? Wellicht dat de hele CF-campagne bij AGD bedoelt is om de terugbetaling van het subsidiegeld te compenseren?
[..]
Harm claimde dat dat bij AGD wel goed zat. Toch fijn dat dan hij zich binnen een half jaar kan bewijzen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 13:44 schreef NaRegenDeZon het volgende:
Als dit allemaal zo is dan zal onze Harm per direct het geld terug moeten fluiten met de grootst mogelijke druk van deurwaarders/advocaten! We zullen dan zien wat de zekerheden waard zijn.
quote:Ondernemer verplicht zich ertoe de gelden enkel en alleen te gebruiken voor hetgeen in de projectomschrijving is omschreven. Aygodutch zal ervoor waken dat de omschrijving hiervan duidelijk en niet voor misvestand vatbaar is. Gedurende de looptijd van het project zal Aygodutch, indien en voor zover mogelijk, hierop toezien.
quote:3.3.1 Ondernemer kan zich via het platform, e-mail of telefoon bekend maken bij Aygodutch. Ondernemer ontvangt van Aygodutch een mail met de benodigde informatie om een beoordeling te maken wat betreft de haalbaarheid van het verkrijgen van de benodigde financiering. Ondernemer verplicht zich de juiste, volledige en geen misleidende informatie te verstrekken.
Ik heb antwoord gekregen op mijn bovenstaande vraag.quote:Ik vind het namelijk nogal wat om enkele personen meer rechten te geven dan anderen.
In de beginsel zou ik het een eerlijker idee vinden om iedereen te laten vertegenwoordigen door KoM.
Nu krijgen enkele deelnemers meer rechten en meer ‘macht’.
Wat zijn de mogelijkheden om iedereen te laten vertegenwoordigen door KoM?
quote:Ik snap je opmerking en dat scenario hebben we ook als eerste geprobeerd. Echter, er zit een investeerder voor ¤30k in het project en die weigert een onherroepelijke volmacht af te geven.
Daarnaast zitten er nog 2 investeerders van ¤10k in en daarna allemaal ¤4k of minder.
Op basis daarvan heeft de Notaris arbitrair besloten om maximaal 5 partijen beslissingsbevoegdheid te geven en alle andere door Kapitaal Op Maat te laten vertegenwoordigen. Laat niet weg dat u nog steeds die hypothecaire zekerheid geniet.
Door ook Kapitaal Op Maat een groep van investeerders te laten vertegenwoordigen, kunnen wij ook een onredelijk standpunt van 1 van de 3 grote investeerders blokkeren. Uiteindelijk is iedereen tot elkaar veroordeeld...
Kapitaal op Maat
Als ik dit lees ben ik benieuwd waar onze incentive olie vandaan komt uit de bioprocessor of van Albert Hein!quote:Op dinsdag 15 december 2015 13:29 schreef Justme7005 het volgende:
In de olie.....
http://www.dvhn.nl/nieuws(...)fraude-13418743.html
Het is niet dat de meerderheid bepaald. Als 1 van de 4 groepen besluit zijn hypotheek recht uit te winnen kan de rest alleen maar volgen. Dat is met meer van de bepalingen.quote:Op dinsdag 15 december 2015 13:47 schreef dyna18 het volgende:
Door ook Kapitaal Op Maat een groep van investeerders te laten vertegenwoordigen, kunnen wij ook een onredelijk standpunt van 1 van de 3 grote investeerders blokkeren. Uiteindelijk is iedereen tot elkaar veroordeeld...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |