Nounou, dat is wel de spirit zeg!quote:Op maandag 4 januari 2016 20:21 schreef FlipjeHolland het volgende:
vanochtend een gesprek gehad bij een callcenter bedrijf. het is inbound dus dat is beter dan mensen lastig vallen. het ging wel aardig maar ik hoop eigelijk dat ik het niet wordt. het betaalt slecht en de hele dag mensen aan horen met hun problemen heb ik geen geduld voor....maar ja ik moest hier op solliciteren van mn werk coach omdat ik anders gekort zou worden.
tja ik kan niet entousiast worden van kut werk waar ik verplicht op moet solliciteren van de asociale dienst.quote:
Wat vind je dan wel leuk? Wat zou je wel willen?quote:Op dinsdag 5 januari 2016 08:57 schreef FlipjeHolland het volgende:
[..]
tja ik kan niet entousiast worden van kut werk waar ik verplicht op moet solliciteren van de asociale dienst.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niet met welke wapens de derde wereldoorlog uitgevochten zal worden, maar de vierde wereldoorlog wordt uitgevochten met stokken en stenen.
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 09:39 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
Congrats!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wat superfijn voor je!!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
Thanks !quote:Op dinsdag 5 januari 2016 09:56 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Congrats!!wat superfijn voor je!!
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 09:03 schreef FlipjeHolland het volgende:
mijn laatste functie was een managers functie in het magazijn. ik regelde alle shit jeweetwel. het betaalde ook prima, callcenter werk is minimumloon want dat soort tuig bedrijven willen allenmaal op de eerste rang zitten voor niets.
Ga er eens positief in en laat je van je beste kant zien. Als je zo goed bent, moet je je op kunnen werken. Inbound lijkt me niet zo vreselijk, al kun je natuurlijk boze mensen aan de lijn krijgen.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 09:03 schreef FlipjeHolland het volgende:
mijn laatste functie was een managers functie in het magazijn. ik regelde alle shit jeweetwel. het betaalde ook prima, callcenter werk is minimumloon want dat soort tuig bedrijven willen allenmaal op de eerste rang zitten voor niets.
Als je nou gewoon als een achterlijke overkomt tijdens die sollicitatie....quote:Op maandag 4 januari 2016 20:21 schreef FlipjeHolland het volgende:
maar ja ik moest hier op solliciteren van mn werk coach omdat ik anders gekort zou worden.
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 09:39 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
Gefeliciteerd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*
Thanks!quote:
Om welke functie gaat het?quote:Op woensdag 6 januari 2016 13:40 schreef Deezertje het volgende:
Tot volgende week hebben ze nog gesprekken lopen dus over kleine 2 weken weet ik pas of ik uberhaupt door de eerste ronde ben..ging wel goed, maar veel kapers op de kust.
Zeg ik liever niet maar het is iig wel een functie op kantoor waar je het moet hebben van je kunnen en ze moeten vertrouwen in je hebben. Dus kansen inschatten is erg lastig, je hebt ook niks aan diploma's ofzo. Ze zijn wel op zoek naar toppers want ze nemen de tijd om gesprekken te plannen ook als andere kandidaten niet kunnen verplaatsen ze het etc. Meestal staat de keuze al vast na het gesprek maar formeel mogen ze niks zeggen tot iedereen geweest is..quote:
Die vraag valt alleen te beantwoorden als JIJ weet wat jouw ideale (droom)baan is. Als dat dolfijnentrainer is, zal je hart daar sneller van kloppen en je écht balen als je de baan niet krijgt. Hondenzwemmer is dan een tweede optie, maar eigenlijk niet waar je op hoopt. Als verkopen jouw ding is, moet je iets vinden waar je zowel kan verkopen maar ook een uitdaging in ligt. Dingen die lastig zijn te verkopen bijvoorbeeld of veel kennis/vertrouwen bij komt kijken. Zonder jouw ideaalplaatje kan er ook geen 'wow' gevoel komen. Een baan vinden die je na een gesprek zo tof lijkt dat je ook écht baalt dat jij het niet bent geworden.quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:33 schreef K44S het volgende:
Hoe pakken jullie solliciteren aan?
Waarom ik dit vraag: Sinds 1 januari mag ik weer opzoek naar een baan (heb in de decembermaand gewerkt bij een bakkerij... en die heeft mij voorlopig niet meer nodig.
Mijn grootste probleem: Ik vind van alles leuk, maar ik heb nog niet het WAUW-gevoel gehad.
Ik heb vanaf m'n 18e, 2 jaar bij een sportwinkel gewerkt, dit vond ik erg tof.
Waarom ik dat niet meer wil? Ik mis de uitdaging. Ik bedoel: Ik kan werkelijk alles verkopen in winkels.
Om mezelf uit te dagen heb de opleiding tot commercieel medewerker (niveau 3) gevolgd. Daar kwam nou niet echt het gene wat ik wou (meer marketing en psychologie).
Ik heb daarna voor 2 callcenters gewerkt en stage gelopen bij een sportschool (nee, niet heel handig nee..).
Dus als ik nu een recruiter/intercedent aan de lijn heb, moet ik mij eerst verantwoorden waarom ik zo veel baantjes in kortte tijd heb gehad. Dit leg ik dan natuurlijk op een positieve manier uit.
Nou is het zo dat ik eigenlijk compleet klaar ben met die headhunters, 8/10 keer willen zij niets anders dan de vacature gevuld hebben. Dit komt erg onprofessioneel over en krijg ik het trechter gevoel (aan de andere kant: Geef hun eens ongelijk).
Dus: Ik vind van alles "best leuk" maar het springt er niet uit. Het is tijd dat ik een baan met een "wauw" gevoel ga krijgen.
Tips?!
Maak juist fouten, stel domme vragen (domme vragen bestaan niet).quote:Op woensdag 6 januari 2016 17:55 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
Wat kan je allemaal doen/laten om zo goed mogelijk de eerste weken door te komen?
Naast inlezen/leren fatsoenlijk kleden op tijd komen en persoonlijke hygiëne?
Wat zijn de dingen die je moet laten en wat is juist aan te raden?
* Ik heb soms of eigenlijk meestal geen idee wat men nu eigenlijk wil zien![]()
Wie weet komt daar binnenkort nog weer iets uit!quote:Op donderdag 7 januari 2016 16:27 schreef Gummiebeer het volgende:
En weer terug van gesprek. Zoals te verwachten is het niks geworden, de werktijden zijn niet te combineren met een jong gezin.
Maar verassend was wel dat ik over mijn hobby begon, wat gerelateerd was qua functie, ze erg enthousiast werden. Dus ik zit in de map als er een functie vrijkomt in die sector.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
quote:Op vrijdag 8 januari 2016 13:19 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wie weet komt daar binnenkort nog weer iets uit!![]()
Ik ga jullie binnenkort weer verlaten
Goed nieuws! Gefeliciteerd!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En erg snel gedaan. Veel plezier maandag!
quote:Op vrijdag 8 januari 2016 13:19 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wie weet komt daar binnenkort nog weer iets uit!![]()
Ik ga jullie binnenkort weer verlaten
Gefeliciteerd en succes!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vandaag even tussendoor uitgenodigd voor een gesprek die erg goed ging, daar verwacht ik wel wat van. En maandag natuurlijk nog een gesprek.
Ik merk wel dat het aanbod van vacatures, en het daadwerkelijk iets van een sollicitatie terug horen, gestegen is ten opzichte van een jaar terug.
Ik ookquote:
Stom is dat he. Hebben we eindelijk wat gevonden, vinden we het engquote:
Mutsen zijn we.quote:Op zondag 10 januari 2016 19:37 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Stom is dat he. Hebben we eindelijk wat gevonden, vinden we het eng
quote:
Jij ook!quote:
quote:Op vrijdag 8 januari 2016 13:19 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wie weet komt daar binnenkort nog weer iets uit!![]()
Ik ga jullie binnenkort weer verlaten
Holy F..... 59 brieven en 32 afwijzingen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat voor functie precies?The bearded man: “So many good tunes, I didn't have time to shave!”
Bij uitzendbureaus gaat het toch vooral om de juiste mensen te matchen met het oog op winst? Elk uur die je werkt via een uitzendbureau, betaald de klant flink voor.quote:Op woensdag 13 januari 2016 18:55 schreef Dawnbreaker het volgende:
Ik werk nu ongeveer half jaar bij een uitzendbureau als recruiter, ik zag eerder al vragen langskomen over de uitzendbranche, het lijkt mij leuk om te helpen waar mogelijk, dus heb je een vraag, stel hem gerust.
Veel succes allemaal.
Ja ik heb een vraag. Hoe komt het dat je met een HBO-diploma alleen maar geschikt bent voor callcenterwerk van 9 euro bruto per uur? En dat je dan niet eens in aanmerking komt voor iets simpels als data entry?quote:Op woensdag 13 januari 2016 18:55 schreef Dawnbreaker het volgende:
Ik werk nu ongeveer half jaar bij een uitzendbureau als recruiter, ik zag eerder al vragen langskomen over de uitzendbranche, het lijkt mij leuk om te helpen waar mogelijk, dus heb je een vraag, stel hem gerust.
Veel succes allemaal.
Natuurlijk gaat het bij een bedrijf om resultaat. Het tarief wat onze klanten betalen is loonkosten + marge waarbij de marge onze verdiensten zijn. Dat flink verdienen valt erg mee hoor, ik ga geen bedragen noemen maar het is maar een klein stukje marge, met name de laatste jaren door de enorme concurrentie. Je kunt ervan uitgaan dat een recruiter zichzelf pas gaat terugbetalen aan het bedrijf vanaf ongeveer 10 uitzendkrachten die werkzaam zijn.quote:Op woensdag 13 januari 2016 19:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Bij uitzendbureaus gaat het toch vooral om de juiste mensen te matchen met het oog op winst? Elk uur die je werkt via een uitzendbureau, betaald de klant flink voor.
Ik kan je hierop geen antwoord geven vanuit ons uitzendbureau, omdat wij geen callcenter medewerkers bemiddelen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 19:29 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ja ik heb een vraag. Hoe komt het dat je met een HBO-diploma alleen maar geschikt bent voor callcenterwerk van 9 euro bruto per uur? En dat je dan niet eens in aanmerking komt voor iets simpels als data entry?
Dat ziet er goed uit. Zoiets zoek ik ook. Net even wat meer dan de standaard dertien-in-een-dozijn.quote:Op donderdag 14 januari 2016 08:23 schreef Myraela het volgende:
Informatie selecteren die echt belangrijk is, niet te langdradig zijn. Beetje kleur gebruiken.
Ik krijg wel positieve reacties op mijn CV.
[ afbeelding ]
Alleen foto ziet er een beetje depressief uitquote:Op donderdag 14 januari 2016 09:31 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dat ziet er goed uit. Zoiets zoek ik ook. Net even wat meer dan de standaard dertien-in-een-dozijn.
Ik zou gewoon even zoeken naar voorbeelden die jou aanspreken en zoiets dan zelf ook maken. De mijne is helemaal gemaakt in Word, dus het hoeft helemaal niet lastig te zijn. Maak het niet te druk, het moet wel een CV blijven. Sommige mensen zijn iets te creatief.quote:Op donderdag 14 januari 2016 09:31 schreef Monopoly het volgende:
Dat ziet er goed uit. Zoiets zoek ik ook. Net even wat meer dan de standaard dertien-in-een-dozijn.
Ziet er wel fancy uit, maar volgens mij hangt het ook heel erg af van de sector waarin je solliciteert.quote:Op donderdag 14 januari 2016 08:23 schreef Myraela het volgende:
Informatie selecteren die echt belangrijk is, niet te langdradig zijn. Beetje kleur gebruiken.
Ik krijg wel positieve reacties op mijn CV.
[ afbeelding ]
Heb ook veel CV's van techneuten voorbij zien komen en die zijn inderdaad normaalgesproken vrij zakelijk, behalve die ene held die een handgeschreven brief met handgeschreven CV had gestuurd.quote:Op donderdag 14 januari 2016 13:06 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik heb vrij veel CVs van techneuten moeten beoordelen en dan vind ik gewoon een nette indeling in vaardigheden / technologieën, gedane projecten, werk- / functiegeschiedenis en opleidingen het prettigst en meest professioneel overkomen.
Niets gehoordquote:Op vrijdag 15 januari 2016 11:10 schreef Deezertje het volgende:
Mogelijk vandaag de uitslag en anders nog een weekend in spanning doorbrengen... (heb me er al op ingesteld dat het niks wordt, kan 't alleen maar meevallen).Maar ik weet gewoon dat ik het toch ergens heel graag wil, dus wil eigenlijk het antwoord niet eens horen als ze bellen kan alleen meer teleurstelling brengen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 15 januari 2016 17:29 schreef Scuidward het volgende:
Zijn er dingen die jullie doen die anderen niet doen ter voorbereiding?
Mijn voorbereiding is website + vacature doornemen. Op basis daarvan vragen verzinnen:
- Algemeen.
- Bedrijfspecifiek.
- Functiespecifiek.
En daarnaast heb ik een A4-tje met standaardvragen als sterke en zwakke punten, wat vinden vrienden van mij, etc. Toevallig heb ik voor mijn aankomende sollicitatie de namen van de gesprekspartners gekregen, dus die kan ik even op LinkedIn opzoeken om te zien wat hun achtergrond is. Maar meer kan je ook niet doen lijkt mij, ook vanwege de onvoorspelbaarheid van wat je aantreft.Ik heb eens bij een groepssollicitatie de vraag gehad om iets mee te nemen wat mij vertegenwoordigd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb toen wat blokjes kaas mee genomen van m'n vader (kaasboer).
helaas niet aangenomen
The bearded man: “So many good tunes, I didn't have time to shave!”
Ah, dat is ook wel een raar verzoek. Verwacht je eerder bij een kennismaking op de middelbare school. Raarste was denk ik een vragenlijst vooraf waarop ook naar films en boeken gevraagd werd. En roken was daar een probleem omdat sommigen daar familie hadden verloren aan kanker (niet zo'n raar verzoek ...). Heb nog nooit een 2e gesprek gehad, dus het is altijd de 1e indruk waarop ze mij afwijzen.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 17:59 schreef K44S het volgende:
[..]
Ik heb eens bij een groepssollicitatie de vraag gehad om iets mee te nemen wat mij vertegenwoordigd.
Heb toen wat blokjes kaas mee genomen van m'n vader (kaasboer).
helaas niet aangenomen
quote:Op vrijdag 15 januari 2016 17:29 schreef Scuidward het volgende:
Zijn er dingen die jullie doen die anderen niet doen ter voorbereiding?
Mijn voorbereiding is website + vacature doornemen. Op basis daarvan vragen verzinnen:
- Algemeen.
- Bedrijfspecifiek.
- Functiespecifiek.
En daarnaast heb ik een A4-tje met standaardvragen als sterke en zwakke punten, wat vinden vrienden van mij, etc. Toevallig heb ik voor mijn aankomende sollicitatie de namen van de gesprekspartners gekregen, dus die kan ik even op LinkedIn opzoeken om te zien wat hun achtergrond is. Maar meer kan je ook niet doen lijkt mij, ook vanwege de onvoorspelbaarheid van wat je aantreft.Je doet niks verkeerd. Alleen sommige bedrijven vinden vragen over de afdeling of wat het bedrijf doet een beetje raar als dat al heel duidelijk in de vacature staat. Dan lijkt het alsof je de vacature niet hebt gelezen maar je wilt júist laten merken dat je geïnteresseerd bent.. lastig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, hoewel dat soms niet echt ontzettend duidelijk is ...quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:01 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Je doet niks verkeerd. Alleen sommige bedrijven vinden vragen over de afdeling of wat het bedrijf doet een beetje raar als dat al heel duidelijk in de vacature staat. Dan lijkt het alsof je de vacature niet hebt gelezen maar je wilt júist laten merken dat je geïnteresseerd bent.. lastig.
Wat voor werk zoekt ze nu dan? Ik zou trouwens gaan voor een competentie-cv. Probeer het dan volgens de star-methode op te stellen. Dan zie je ook geen gaten in het cv.quote:Op woensdag 20 januari 2016 08:12 schreef Soldier2000 het volgende:
Deze week ga ik voor een familielid een CV opstellen die binnenkort haar baan kwijt raakt door een reorganisatie. Maar ze staat er niet al te best voor, en toch wil ik proberen om een CV op te stellen die niet meteen aan de kant wordt gelegd. Hebben jullie tips?
Specs:
- Vrouw
- 54 jaar
- Geen opleiding
- Laatste 9 jaar in de schoonmaak en als gastvrouw gewerkt. Daarvoor zitten hele grote gaten.
*Ze gaat niet meer solliciteren in de schoonmaak, haar knieën en schouder zijn niet al te best meer.
Ik zou per functie een "custom" CV opstellen, waarbij je dus bij een communicatie vacature de nadruk legt op haar ervaring als gastvrouw etc., ik lees voor mijn werk best veel CV's, zelf werkzaam in sales, maar bij uitbreiding van ons team, krijg ik een blik op de shortlist, ik kijk zelf naar de moeite die in het cv zit, en de relevante kwaliteiten die iemand heeft. Als je wil mag je het CV naar mij mailen?quote:Op woensdag 20 januari 2016 08:12 schreef Soldier2000 het volgende:
Deze week ga ik voor een familielid een CV opstellen die binnenkort haar baan kwijt raakt door een reorganisatie. Maar ze staat er niet al te best voor, en toch wil ik proberen om een CV op te stellen die niet meteen aan de kant wordt gelegd. Hebben jullie tips?
Specs:
- Vrouw
- 54 jaar
- Geen opleiding
- Laatste 9 jaar in de schoonmaak en als gastvrouw gewerkt. Daarvoor zitten hele grote gaten.
*Ze gaat niet meer solliciteren in de schoonmaak, haar knieën en schouder zijn niet al te best meer.
quote:Op vrijdag 15 januari 2016 17:29 schreef Scuidward het volgende:
Zijn er dingen die jullie doen die anderen niet doen ter voorbereiding?
Mijn voorbereiding is website + vacature doornemen. Op basis daarvan vragen verzinnen:
- Algemeen.
- Bedrijfspecifiek.
- Functiespecifiek.
En daarnaast heb ik een A4-tje met standaardvragen als sterke en zwakke punten, wat vinden vrienden van mij, etc. Toevallig heb ik voor mijn aankomende sollicitatie de namen van de gesprekspartners gekregen, dus die kan ik even op LinkedIn opzoeken om te zien wat hun achtergrond is. Maar meer kan je ook niet doen lijkt mij, ook vanwege de onvoorspelbaarheid van wat je aantreft.Vooral voorbeelden bedenken bij je sterke en zwakke punten, het liefst voorbeelden die matchen met je vorige banen/nevenfuncties zodat je als het ware tijdens het gesprek uit ervaring kunt putten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bedrijfsspecifiek vooral vragen stellen die je echt wat interesseren. Wat zijn de eventuele doorgroeimogelijkheden? Wat houdt de vakopleiding in die je moet volgen? Wordt 'het nieuwe werken' omarmd?
Nice! Ik heb weer wat geleerd vandaagquote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:01 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Ja, hoewel dat soms niet echt ontzettend duidelijk is ...
Maar denk ook aan vragen als:
- Hoe groot is het team.
- Pas ik in het team gezien mijn achtergrond.
- Als er vakinhoudelijke opleidingen worden aangeboden, waar moet ik aan denken.
Een beetje wat 'om de functie heen hangt' probeer ik te achterhalen. Maar 9 vd 10 keer is het helder hoe een gesprek verloopt, redelijk oppervlakkig is mijn ervaring. Maar soms kom ik binnen en dan neemt het chronologisch doornemen van mijn c.v. al de halve tijd in beslag ... daar kan ik niet veel meer omheen vertellen, op wat drijfveren na.
Andere vraag wellicht, wanneer overweegt men een sollicitatietraining? Of wat hebben jullie daar geleerd?
indesign cs5 , kan je mooi cv inmakenquote:Op woensdag 20 januari 2016 13:17 schreef K44S het volgende:
[..]
Nice! Ik heb weer wat geleerd vandaag.
Hebben jullie enig idee wat voor programma gebruikt wordt om een mooi cv te maken ( dus ipv dat er een opsomming van gemaakt wordt, dat er echt wat te zien/lezen valt)
Maar als je nog nooit met dat programma gewerkt hebt, is dat niet zo handig. Kun je beter met Word aan de slag gaan.quote:Op woensdag 20 januari 2016 19:45 schreef r0dawa het volgende:
[..]
indesign cs5 , kan je mooi cv inmaken
Ik ben alleen wat uit m'n ritme als mensen niks zeggen nadat ik me voorstel.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 10:57 schreef FreeShooter het volgende:
Hebben jullie ook dat het begin van een telefoongesprek vaak wat stroef gaat? Ik moet er altijd even inkomen en dan gaan de zenuwen weg en gaat het prima.
Daarom bel ik altijd ook eerst de minst interessante vacatures. Kan ik vast oefenen :-)
Maar meestal als jij de beller bent dan begint het toch al met goedemorgen met xxxxx van xxxxxxxquote:Op vrijdag 22 januari 2016 11:43 schreef Teeno het volgende:
[..]
Ik ben alleen wat uit m'n ritme als mensen niks zeggen nadat ik me voorstel.
Ik: "Goedemorgen, u spreekt met ....."
Je verwacht dan een goedemorgen terug oid, maar in de helft van de gevallen blijft het gewoon stil.. alsof ze nog net niet vragen wat je mot.
Nou, wat ik dus gewend benquote:Op vrijdag 22 januari 2016 11:49 schreef kree het volgende:
[..]
Maar meestal als jij de beller bent dan begint het toch al met goedemorgen met xxxxx van xxxxxxx
Jij: goedemorgen met Teeno ik bel over dit en dat.
Neem aan dat een gesprek dan wel loopt?
Nou dat is dan toch raar, dus jij zegt je belt en dan blijft het stil?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 11:51 schreef Teeno het volgende:
[..]
Nou, wat ik dus gewend ben
Ik: Goedemorgen met Teeno
Andere kant: Goedemorgen
Ik: Ik bel over dit en dat.
Omdat ik het persoonlijk als onbeleefd ervaar om gelijk van wal te steken zonder wederzijdse begroeting.
De eerste zin tijdens het opnemen van de telefoon telt nietquote:Op vrijdag 22 januari 2016 11:52 schreef kree het volgende:
[..]
Nou dat is dan toch raar, dus jij zegt je belt en dan blijft het stil?
Ik ben gewend als ik de telefoon opneem als iemand belt te zeggen goedemorgen/middag/avond of heeeey met kree
Mwah het hangt er een beetje vanaf, als iemand gewoon zijn voor en achternaam en bedrijfsnaam noemt en het is gelijk de juiste, dan zie ik dat als genoeg, noem ik me naam en ter zakequote:Op vrijdag 22 januari 2016 11:56 schreef Teeno het volgende:
[..]
De eerste zin tijdens het opnemen van de telefoon telt niet, dat is een onpersoonlijk bericht waarmee het bedrijf zich alleen identificeert. Daarna wil ik nog persoonlijk begroet worden
Luxe positiequote:Op zaterdag 23 januari 2016 07:32 schreef raptorix het volgende:
Had dinsdag een fijn sollicitatie gesprek, goede klik, en dinsdag heb ik 2e gesprek mbt werk inhoudelijk, echter op dit moment heb ik een hele fijne mogelijkheid om intern een andere functie te krijgen waar ik heel veel zin in heb, kortom ik ga dinsdag nog wel even praten, maar ik ga het transparant spelen. Kortom ik blijf en wil het dan aantal maanden aankijken, bedrijf waar ik gesolliciteerd heb wil me al een jaar of 3, en ze wilden zelfs haast maken om me in dienst te nemen.
Maar goed, ik denk dat ze mijn keuze wel zullen begrijpen, en hou contact gewoon lekker warm als backup.
Helaas standaard...quote:Oja, ook nog afgewezen op een sollicitatie, was eerste keer dat ik niet uitgenodigd ben, ook rare afwijzing, gaf heel duidelijk in mijn motivatie aan waar mijn expertises liggen, en wat ik voor ogen heb, en in de afwijzing gaven ze aan dat ik niet duidelijk aangeef waar nu mijn specialisaties liggen.
Komt ook erg vaak voor.quote:Hoorde trouwens nog mooi bericht van mijn teamlead, die had 2 sollicitanten door elkaar gehaald, en had de verkeerde gebeld dat hij de baan had.![]()
![]()
![]()
![]()
Net voordat hij met lood in zijn schoenen de sollicitant op de hoogte wilde stellen, belde die persoon op dat hij toch voor andere baan ging![]()
![]()
Krijg je daar dan niets voor?quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:38 schreef Teeno het volgende:
Aantal weken geleden nog gevraagd of ik reserve wilde zijn voor wat magazijnwerkzaamheden hier in de buurt. Dus ik om 6 uur m'n bed uit (kon vanaf half 7 gebeld worden als mensen niet op kwamen dagen en dan asap erheen), brood gesmeerd, zit braaf klaar. Niks.. 3 dagen later weer dat uitzendmannetje aan de telefoon of ik de volgende dag weer beschikbaar wilde zijn als reserve.. nou vooruit dan. Weer niks. Ook niks meer van het uitzendbureau gehoord. Volgende keer maar eens aangeven dat het niet heel motiverend werkt zo en ik het zou waarderen als ze ook eens wat moeite voor mij zouden doen.
Neen, achteraf ook niet meer gebeld van bedankt voor je inzet we gaan proberen je daar een keer weg te zetten oid.quote:
Wat een rare manier van werken.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:38 schreef Teeno het volgende:
Aantal weken geleden nog gevraagd of ik reserve wilde zijn voor wat magazijnwerkzaamheden hier in de buurt. Dus ik om 6 uur m'n bed uit (kon vanaf half 7 gebeld worden als mensen niet op kwamen dagen en dan asap erheen), brood gesmeerd, zit braaf klaar. Niks.. 3 dagen later weer dat uitzendmannetje aan de telefoon of ik de volgende dag weer beschikbaar wilde zijn als reserve.. nou vooruit dan. Weer niks. Ook niks meer van het uitzendbureau gehoord. Volgende keer maar eens aangeven dat het niet heel motiverend werkt zo en ik het zou waarderen als ze ook eens wat moeite voor mij zouden doen.
Nogal schandalig, als ik je tip mag geven, ga naar dat uitzendbureau en geef aan dat ze uit goodwill in ieder geval wat werk voor je gaan regelen, natuurlijk hoeven ze formeel niets maar op zijn minst asociaal, dus niet bellen maar er naar toe, daarnaast zou wel zo netjes zijn als ze je 4 uur zouden uitbetalen.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:38 schreef Teeno het volgende:
Aantal weken geleden nog gevraagd of ik reserve wilde zijn voor wat magazijnwerkzaamheden hier in de buurt. Dus ik om 6 uur m'n bed uit (kon vanaf half 7 gebeld worden als mensen niet op kwamen dagen en dan asap erheen), brood gesmeerd, zit braaf klaar. Niks.. 3 dagen later weer dat uitzendmannetje aan de telefoon of ik de volgende dag weer beschikbaar wilde zijn als reserve.. nou vooruit dan. Weer niks. Ook niks meer van het uitzendbureau gehoord. Volgende keer maar eens aangeven dat het niet heel motiverend werkt zo en ik het zou waarderen als ze ook eens wat moeite voor mij zouden doen.
Blijkbaar ben ik toch niet de enige die er zo over denktquote:Op zaterdag 23 januari 2016 15:59 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nogal schandalig, als ik je tip mag geven, ga naar dat uitzendbureau en geef aan dat ze uit goodwill in ieder geval wat werk voor je gaan regelen, natuurlijk hoeven ze formeel niets maar op zijn minst asociaal, dus niet bellen maar er naar toe, daarnaast zou wel zo netjes zijn als ze je 4 uur zouden uitbetalen.
Ja, dat hoor je te weten voordat je een gesprek in gaat. Aan jou wordt meestal gevraagd wat je wil verdienen.quote:Op maandag 25 januari 2016 17:14 schreef xzaz het volgende:
Is het raar om een sollicitatie in te gaan met alleen de intentie om te weten hoeveel je kan verdienen?
Dat opzoeken op LinkedIn, dat kunnen die mensen dan toch zien of niet? Dat jij hun profiel hebt bekeken? Is dat niet vervelend?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 17:29 schreef Scuidward het volgende:
Zijn er dingen die jullie doen die anderen niet doen ter voorbereiding?
Mijn voorbereiding is website + vacature doornemen. Op basis daarvan vragen verzinnen:
- Algemeen.
- Bedrijfspecifiek.
- Functiespecifiek.
En daarnaast heb ik een A4-tje met standaardvragen als sterke en zwakke punten, wat vinden vrienden van mij, etc. Toevallig heb ik voor mijn aankomende sollicitatie de namen van de gesprekspartners gekregen, dus die kan ik even op LinkedIn opzoeken om te zien wat hun achtergrond is. Maar meer kan je ook niet doen lijkt mij, ook vanwege de onvoorspelbaarheid van wat je aantreft.
Dan log ik even uitquote:Op dinsdag 26 januari 2016 16:41 schreef Koningin het volgende:
[..]
Dat opzoeken op LinkedIn, dat kunnen die mensen dan toch zien of niet? Dat jij hun profiel hebt bekeken? Is dat niet vervelend?
Ik ervaar het als een plus als een sollicitant me heeft opgezocht. Beter dan kandidaten die niet eens de website van het bedrijf hebben bekeken en met hun mond vol tanden staan (zitten) als ik vraag wat ze al weten van ons bedrijf.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 16:41 schreef Koningin het volgende:
[..]
Dat opzoeken op LinkedIn, dat kunnen die mensen dan toch zien of niet? Dat jij hun profiel hebt bekeken? Is dat niet vervelend?
Proficiatquote:Op donderdag 28 januari 2016 09:25 schreef K44S het volgende:
Beste werkzoekende, succes in de strijd.
Ik ben gisteren aangenomen als technisch helpdesk medewerker.
Dankquote:
Dankquote:
Altijd vreemd dat dit er bij wordt vermeld.quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:10 schreef emil23 het volgende:
Ondanks dat ik de vorige keer helemaal werd afgebrand toen in meedeelde dat mijn werkgever een vacature had, ga ik toch meedelen dat er weer een vacature is.
Betreft een vacature voor een gedreven accountmanager in regio Noord-Oost Nederland. Bij eventuele interesse graag een dm/pm
Geloof me, ik heb best wat sollicitanten tegenover me gehad voor allerlei functies de afgelopen jaren. Daar zaten heel veel mensen bij die niet "gedreven" waren.quote:Op donderdag 28 januari 2016 19:55 schreef K44S het volgende:
[..]
Altijd vreemd dat dit er bij wordt vermeld.
Als of iemand die niet gedreven is, solliciteert?
Maar goed, succes met het vinden van de juiste kandidaat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |