boefjequote:Op dinsdag 1 december 2015 19:42 schreef Netsplitter het volgende:
Schelden mag achterwege gelaten worden.
echt welquote:
Das waar, de C64 was idd meer een personal computer.quote:Op dinsdag 1 december 2015 19:36 schreef Dagonet het volgende:
[..]
De C64 is natuurlijk geen console, net zo min als de ZX81 of de BBC.
Nintendo heeft het weer tot leven gebracht, maar als Atari niet de weg had gebaand voor alle andere consoles dan was er ook niets geweest. De Colecovision deed het hem niet bijvoorbeeld.
ik wilde eerst n64 zeggen maar ik zou zeggen ook de snes door onderandere hoe die hele console nog prima te spelen is.quote:Op dinsdag 1 december 2015 19:45 schreef Pheno het volgende:
Snes. Originele spellen waarvan er tot nu toe nog steeds vervolgen komen of gewenst worden.
van alle consoles die ik ooit had staat de snel nog gebruiksklaar. killer instinct erin, klaar.quote:Op dinsdag 1 december 2015 19:48 schreef tailfox het volgende:
[..]
ik wilde eerst n64 zeggen maar ik zou zeggen ook de snes door onderandere hoe die hele console nog prima te spelen is.
Waar ik toch vind dat een ps1 echt onspeelbaar raakt.
(te oud)
ik heb zelf nog een n64 aangesloten en een snes.quote:Op dinsdag 1 december 2015 19:49 schreef Pheno het volgende:
[..]
van alle consoles die ik ooit had staat de snel nog gebruiksklaar. killer instinct erin, klaar.
Als GameCube zo goed is waarom is er dan geen GameCube 2?quote:Op dinsdag 1 december 2015 18:48 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Als PC zo goed is waarom is er dan geen PC2?
GameCube beste console.
gamecube 2 is de wii.quote:Op dinsdag 1 december 2015 20:04 schreef BlazingV2 het volgende:
[..]
Als GameCube zo goed is waarom is er dan geen GameCube 2?
Daarom de PlayStation Vita
De Wii is gewoon een overklokte GameCube, geen echte opvolger dusquote:
Dat maakt het juist een opvolger .quote:Op dinsdag 1 december 2015 20:07 schreef BlazingV2 het volgende:
[..]
De Wii is gewoon een overklokte GameCube, geen echte opvolger dus
Nee, dat maakt het een update.quote:Op dinsdag 1 december 2015 20:09 schreef tailfox het volgende:
[..]
Dat maakt het juist een opvolger .
quote:Op dinsdag 1 december 2015 19:34 schreef tailfox het volgende:
[..]
mooi argument..
Geen vrienden zeker?
Dat kan met een pc prima hoor. wireless controller eraan en juquote:Op dinsdag 1 december 2015 19:10 schreef tailfox het volgende:
Dat kan met console met pc in mindere mate.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |