Ironisch zeg, ene groep betichtten van het hebben van zero zelfreflectie maar niet inzien dat je zelf zo ook bent.quote:Op zondag 15 november 2015 22:03 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Waarom dan de wereld waarin die stad ligt zo verafschuwen?
Geen water en elektriciteit meer in Raqqa, dit kan zomaar uitlopen op een groot drama voor de gewone burgerbevolking.twitter:
Is gebeurt in St. Lambrechts Woluwe. Over het algemeen een rijke en welgestelde gemeente. Weer overdreven mediagedoe dus.quote:Op zondag 15 november 2015 22:06 schreef Childofthe90s het volgende:
Geen gewonden, gewoon een 'normaal' schietincident?twitter:SpiegelPeter twitterde op zondag 15-11-2015 om 22:03:23Belgian news agency reporting shots fired on public bus in Brussels suburb https://t.co/GISkPLWtMB reageer retweet
Welnee, er is geen kunst aan. Die bommen zijn aardig mislukt en het is niet zo'n uitdaging om aan zware wapens te komen in Brussel. Daarmee kan iedereen een bloedbad aanrichten, als je weet hoe je zo'n ding moet hanteren.quote:Op zondag 15 november 2015 22:13 schreef conservatief_liberaal het volgende:
Maar even zonder grap. IS heeft hiermee bewezen dat ze overal hun operaties kunnen uitvoeren.
Want wat is dit goed in plan gezet zeg. Mijn complimenten (we moeten sportief blijven).
Met jou is, nogmaals, geen discussie mogelijk. Kom eerst maar eens terug op die opmerking dat die man niet wilde aantonen dat Syrië erger is dan Parijsquote:Op zondag 15 november 2015 22:14 schreef Inspireme het volgende:
[..]
Ironisch zeg, ene groep betichtten van het hebben van zero zelfreflectie maar niet inzien dat je zelf zo ook bent.
quote:Op zondag 15 november 2015 22:15 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Welnee, er is geen kunst aan. Die bommen zijn aardig mislukt en het is niet zo'n uitdaging om aan zware wapens te komen in Brussel. Daarmee kan iedereen een bloedbad aanrichten.
Op zo'n post? Ga weg.quote:Op zondag 15 november 2015 22:13 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Je zou er natuurlijk ook inhoudelijk op kunnen reageren...
Alsjeblieft, help me.quote:Op zondag 15 november 2015 22:15 schreef conservatief_liberaal het volgende:
[..]![]()
Dit is echt te dom om serieus op te reageren. Ga eens nadenken.
Im just sayingquote:Op zondag 15 november 2015 22:15 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Met jou is, nogmaals, geen discussie mogelijk. Kom eerst maar eens terug op die opmerking dat die man niet wilde aantonen dat Syrië erger is dan Parijs
Gadverdamme, gewone burgers moeten hier nooit onderdeel van worden. Kut westen. Zeg ik als Nederlander.quote:Op zondag 15 november 2015 22:14 schreef Childofthe90s het volgende:
Geen water en elektriciteit meer in Raqqa, dit kan zomaar uitlopen op een groot drama voor de gewone burgerbevolking.twitter:
Het is niet zo moeilijk om een wapen leeg te schieten inderdaad. Er zijn gelukkig weinig mensen die dit daadwerkelijk kunnen doen (op mensen) zoals vrijdag in Parijs.quote:Op zondag 15 november 2015 22:15 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Welnee, er is geen kunst aan. Die bommen zijn aardig mislukt en het is niet zo'n uitdaging om aan zware wapens te komen in Brussel. Daarmee kan iedereen een bloedbad aanrichten, als je weet hoe je zo'n ding moet hanteren.
Er zijn geen "gewone" burgers in Raqqa.quote:Op zondag 15 november 2015 22:18 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Gadverdamme, gewone burgers moeten hier nooit onderdeel van worden. Kut westen. Zeg ik als Nederlander.
Tuurlijk wel.quote:Op zondag 15 november 2015 22:18 schreef conservatief_liberaal het volgende:
[..]
Er zijn geen "gewone" burgers in Raqqa.
Collateral damage.quote:Op zondag 15 november 2015 22:18 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Gadverdamme, gewone burgers moeten hier nooit onderdeel van worden. Kut westen. Zeg ik als Nederlander.
Waar haal je dat vandaan? Er zijn genoeg mensen in Raqqa die geen kant op kunnen, en echt niet zitten te wachten om in een islamitische staat te leven.quote:Op zondag 15 november 2015 22:18 schreef conservatief_liberaal het volgende:
[..]
Er zijn geen "gewone" burgers in Raqqa.
Met zo'n uitspraak diskwalificeer je jezelf meteen als persoon. Treurig hoor.quote:Op zondag 15 november 2015 22:18 schreef conservatief_liberaal het volgende:
[..]
Er zijn geen "gewone" burgers in Raqqa.
IS was er niet plots. Ze wisten dat IS eraan zat te komen en toch bleven ze.quote:Op zondag 15 november 2015 22:19 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Waar haal je dat vandaan? Er zijn genoeg mensen in Raqqa die geen kant op kunnen, en echt niet zitten te wachten om in een islamitische staat te leven.
Mwah. Rondom/in het stade de france hadden er aanzienlijk meer doden kunnen vallenquote:Op zondag 15 november 2015 22:13 schreef conservatief_liberaal het volgende:
Maar even zonder grap. IS heeft hiermee bewezen dat ze overal hun operaties kunnen uitvoeren.
Want wat is dit goed in plan gezet zeg. Mijn complimenten (we moeten sportief blijven).
Ontroerend.quote:Op zondag 15 november 2015 22:19 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Met zo'n uitspraak diskwalificeer je jezelf meteen als persoon. Treurig hoor.
quote:Op zondag 15 november 2015 22:20 schreef conservatief_liberaal het volgende:
[..]
IS was er niet plots. Ze wisten dat IS eraan zat te komen en toch bleven ze.
Ze hebben ervoor gekozen, dus nu de tyfus voor ze.
Het is oorlog he, niet een ruzietje op het schoolplein over knikkers.quote:Op zondag 15 november 2015 22:18 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Gadverdamme, gewone burgers moeten hier nooit onderdeel van worden. Kut westen. Zeg ik als Nederlander.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |