abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_157538493
quote:
Zeker zestig doden bij schietpartijen en explosies in Parijs

Bij meerdere schietincidenten en explosies in Parijs zijn vrijdagavond zeker zestig doden en meerdere gewonden gevallen. De Franse president François Hollande heeft de noodtoestand uitgeroepen.

Volgens de Franse zender BFM TV is er sprake van zeker zes schietpartijen en drie explosies. De schietpartijen vonden plaats in verschillende arrondissementen in de Franse hoofdstad. Daarnaast werden explosies waargenomen in de buurt van het Stade de France in Saint-Denis, een voorstad van Parijs.

Eén van de schietpartijen vond plaats bij het Parijse theater Bataclan. Daar is momenteel een gijzeling gaande. Er zouden zo'n honderd gijzelaars worden vastgehouden, meldt AP op gezag van de politie. Volgens CNN zou het gaan om zo'n zes tot acht gijzelnemers.

Als reactie op de aanslagen heeft president Hollande de Franse grenzen gesloten. Hij roept iedereen in de omgeving van Parijs op om binnen te blijven.

Er zijn tweehonderd militairen de straten van Parijs op gestuurd om te helpen bij de beveiliging van de Franse hoofdstad. Dit meldt de Franse krant Le Monde op gezag van de plaatselijke commandant van de strijdkrachten.
Stade de France

In de buurt van het Stade de France vielen zeker drie doden. Een woordvoerder van de politie meldt dat het gaat om twee zelfmoordaanslagen en een bomaanslag. Bij deze incidenten raakten nog eens tientallen mensen gewond.

In het voetbalstadion speelde het Franse nationale elftal een vriendschappelijke wedstrijd tegen Duitsland. De explosies waren in het stadion hoorbaar. Desondanks werd de wedstrijd gewoon uitgespeeld. Na de wedstrijd stroomden supporters massaal het veld op.

President Hollande, die bij de wedstrijd aanwezig was, werd tijdens het duel door zijn beveiligers uit het stadion gehaald en in veiligheid gebracht bij het ministerie van Buitenlandse Zaken.

Reacties

Minister-president Mark Rutte is geschokt door de toestand in Parijs, zo liet hij weten. "Onze gedachten zijn bij de slachtoffers en hun nabestaanden. We volgen de situatie nauwlettend, ook via onze ambassade in Parijs, en de Fransen kunnen op onze steun rekenen."

Het terreurdreigingsniveau in Nederland blijft vooralsnog substantieel, aldus een woordvoerder van het ministerie van Veiligheid en Justitie.

De Amerikaanse president Barack Obama sprak van een "aanval tegen de mensheid". "Frankrijk is onze oudste bondgenoot en we staan aan hun kant in de strijd tegen terrorisme en terroristen", aldus de president, die nog niet wil speculeren over wie er verantwoordelijk is voor de aanslagen.

Ook de Britse premier David Cameron reageerde geschokt. "Onze gedachten zijn bij het Franse volk. We zullen alles doen wat we kunnen om te helpen."
Zie ook
'Meer dan 155 doden in terreuravond Parijs, schutters lopen nog rond'

Streams
CNN: http://www.playlivenew.com/2010/08/watch-cnn-news-live/
NOS: http://nos.nl/livestream/(...)lagen-in-parijs.html

Reddit: https://www.reddit.com/live/vwwmdb26t78v
pi_157538494
Hoeveel slachtoffers hebben de zelfmoordenaars bij het stadion gemaakt eigenlijk ?
Als ze dat voor de wedstrijd of net erna hadden gedaan dan waren het er een stuk meer geweest in ieder geval. Niet zo goed gepland dus.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_157538496
edit, foute paste
Lambo of Rekt
  zaterdag 14 november 2015 @ 08:35:10 #4
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_157538501
151114_1_ngjk-_FZXGfo1dyXUC-EGCoxq712f6_zNXI6t3iDjgkjm0VGLHXlvcyDgaHBx3D-8UrjTgTOJxlZucJUr1cGs1024_800_533

Mooie shotgun :)
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_157538504
quote:
3s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:34 schreef EggsTC het volgende:
edit, foute paste
Wat mij betreft laat je 'm staan, was interessant genoeg.
pi_157538507
140 doden.
Zonder wrijving geen glans
  zaterdag 14 november 2015 @ 08:36:17 #7
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_157538511
Nou daar gaan we weer dan! Incidentje?
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
pi_157538513
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:35 schreef haags_kwartiertje het volgende:
140 doden.
Ik vraag of ze het aanpassen
pi_157538515
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:35 schreef haags_kwartiertje het volgende:
140 doden.
CNN meldt 153 bevestigd.
Jullie vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
pi_157538516
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:32 schreef raptorix het volgende:

[..]

Ja maar dan heb je het dus al over getrainde mensen, dus moet er selectie plaats vinden, ik heb ook wel gelezen dat voor Moslims die zelfmoord willen plegen, er een uitgebreide screening vooraf gaat, als je een realistische serie hier over wilt zien, dan raad ik je sleepercel aan , soort van 24 maar dan realistisch.
Het zijn ook getrainde mensen, gewoon leger opleidingen en trainen krijgen die "combat survival".

Bedankt voor de tip, ik sla m gelijk ff op. :)
Lambo of Rekt
pi_157538522
quote:
4s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:36 schreef star_gazer het volgende:
Nou daar gaan we weer dan! Incidentje?
Doorlopen niks te zien hier.
Lambo of Rekt
pi_157538524
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:36 schreef Windhapper het volgende:

[..]

CNN meldt 153 bevestigd.
Volgens mij al 159 bevestigd.
Dit account is niet meer in gebruik.
pi_157538534
quote:
3s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:14 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Financiering;
IS verdient alleen hier al 1 miljoen euro per dag mee.

Lijkt me niet zo moeilijk te financieren, krijg je t niet de grens over, ben je creatief met bitcoins. Kind kan de was doen.
Bitcoins zijn helemaal niet zo veilig, je moet nog altijd je geld omzetten naar bitcoins via de bank. Je blijft gewoon traceerbaar aangezien men alles bij de bank gewoon vastlegt. Daarnaast is de helft van die verkopers bij silkroad achtige sites gewoon honeypots, zeker als het om wapens gaat.

quote:
Communicatie is geheel encrypted, zelfs telefoons zijn geheel encrypted. Deze zijn wel duur (1400eu per stuk) maargoed, geld zat zoals hierboven te zien. Of je zit gewoon bij elkaar in de huiskamer.
Encrypted communicatie, mede mogelijk gemaakt door de NSA, die hebben een flinke hand in de standaarden van encrypties. Die schrijven lekker mee

quote:
Explosieven is het lastigste denk ik. Daar moet je een goed scheikunde iemand voor hebben. Om aan granaten te komen zoals zij die ook hadden lijkt me ook lastiger. Maargoed. IS heeft contacten wereldwijd natuurlijk he. Dus ook in Frankrijk (of Europa an sich, open grenzen). Dus daar moet ook wel aan te komen zijn voor een juiste prijs.

Wapens zijn zo geregeld, daar kan ik zelfs vrij eenvoudig aan komen.
Als ik de kranten zo lees zijn er 8 terroristen dood gegaan waarvan er 7 stuks bomgordels hadden. Die bomgordels die maak je niet zomaar aangezien die stabiel moeten zijn en tegen een stootje kunnen, dat doe je niet zomaar met huis tuin en keuken apparatuur. Koop je speciale hardware dan horen inlichtingendiensten op je reet te zitten

quote:
Mensen die mee willen werken zijn vantevoren al bepaald, ze moeten wel dermate geindoctrineerd zijn in het geloof, en als martelaar willen sterven om hun 72maagden + extra's te krijgen in het hiernamaals. Dus deze zijn maanden hiervoor al flink gebrainwashed door wie dan ook, ik weet niet hoe ze dat doen ofzo maar dat kan je wel aan de kerk en de moskee overlaten.

En jij hebt, zoals hierboven ook iemand zei, een grotere pet op van de inlichten dienst dan dat ze kunnen.
Dan zou je dus ff 15 man bij elkaar moeten sprokkelen :')
pi_157538538
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:34 schreef Pedroso het volgende:
Hoeveel slachtoffers hebben de zelfmoordenaars bij het stadion gemaakt eigenlijk ?
Als ze dat voor de wedstrijd of net erna hadden gedaan dan waren het er een stuk meer geweest in ieder geval. Niet zo goed gepland dus.
4 doden bij stadium, maar dat is incl zichzelf
pi_157538539
Zo, ik ben weer normaal ;)

Gisteren gezopen en volgens mij daardoor wat ongenuanceerd en grof in mijn uitlatingen hier. :{

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-11-2015 08:40:26 ]
pi_157538540
Ik zie het als kanker. Kanker wordt niet veroorzaakt omdat individuele kankercellen niet goed genoeg behandeld zijn, maar omdat er iets in de hele aardbol niet goed gaat. Moeder Aarde maakt kankercellen omdat ja, zoek het maar uit. Zoals in een lichaam kanker ontstaat.
Wat we nu doen is met technische hoogstandjes de kanker bestrijden en dat gaat tot zekere hoogte goed, maar techniek kan niet alles.
pi_157538543
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:39 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Bitcoins zijn helemaal niet zo veilig, je moet nog altijd je geld omzetten naar bitcoins via de bank. Je blijft gewoon traceerbaar aangezien men alles bij de bank gewoon vastlegt. Daarnaast is de helft van die verkopers bij silkroad achtige sites gewoon honeypots, zeker als het om wapens gaat.

[..]

Encrypted communicatie, mede mogelijk gemaakt door de NSA, die hebben een flinke hand in de standaarden van encrypties. Die schrijven lekker mee

[..]

Nee, het is niet de encryptie die ze breken, maar het punt waarop deze ontsleuteld is, ook de NSA kan geen AES256 breken, deze is trouwens door belgen geschreven.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_157538544
Kankerterroristen...

[ Bericht 29% gewijzigd door paddy op 14-11-2015 08:42:28 ]
PWBF
pi_157538550
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:41 schreef raptorix het volgende:

[..]

Nee, het is niet de encryptie die ze breken, maar het punt waarop deze ontsleuteld is, ook de NSA kan geen AES256 breken, deze is trouwens door belgen geschreven.
NSA zal vast en zeker exploits hebben om de combinaties die mogelijk zijn te beperken.

In 2011: http://phys.org/news/2011(...)heme-vulnerable.html
pi_157538554
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 05:02 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:

[..]

Combinatie van jarenlang bezuinigen op onderwijs en vertokkificatie van de maatschappij.
Dus volgens jou is het weer allemaal de schuld van de autochtone bevolking. Lekker kortzichtig ben jij.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
pi_157538557
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:42 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

NSA zal vast en zeker exploits hebben om de combinaties die mogelijk zijn te beperken.

In 2011: http://phys.org/news/2011(...)heme-vulnerable.html
Ik ken deze flaw, maar dat maakt AES nog niet direct kwetsbaar, wel is het zo dat het aantal brute force pogingen lager is. Maar dat is nog steeds in de orde van dat als elke zandkorrel een supercomputer is, dat het dan nog steeds een miljard jaar duurt om 1 bericht te kraken.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_157538560
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:39 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Bitcoins zijn helemaal niet zo veilig, je moet nog altijd je geld omzetten naar bitcoins via de bank. Je blijft gewoon traceerbaar aangezien men alles bij de bank gewoon vastlegt. Daarnaast is de helft van die verkopers bij silkroad achtige sites gewoon honeypots, zeker als het om wapens gaat.

[..]
Ik ben aardig thuis in bitcoins. Dat doet er verder niet toe, ik heb ze zelf een keer op marktplaats gekocht, zo gaat dat. Verkoop ook.

quote:
Encrypted communicatie, mede mogelijk gemaakt door de NSA, die hebben een flinke hand in de standaarden van encrypties. Die schrijven lekker mee

[..]
Encryptie is zo sterk als je eigen sleutels. AES256 hash (zelf gegenereerde Hashes) er overheen en de NSA gaat je ook niet afluisteren, dat gaat niemand meer lukken met eigen keys. Zeker niet als je er meerdere gebruikt zoals mogelijk bij dat soort telefoons.

quote:
Als ik de kranten zo lees zijn er 8 terroristen dood gegaan waarvan er 7 stuks bomgordels hadden. Die bomgordels die maak je niet zomaar aangezien die stabiel moeten zijn en tegen een stootje kunnen, dat doe je niet zomaar met huis tuin en keuken apparatuur. Koop je speciale hardware dan horen inlichtingendiensten op je reet te zitten

[..]
Ja ik verzin dit nu net allemaal ff he, als je hier de tijd voor hebt om dit uit te werken is dat een ander verhaal. En ook de contacten die IS hier in europa heeft heb ik niet. Voor hen is dat makkelijker

quote:
Dan zou je dus ff 15 man bij elkaar moeten sprokkelen :')
15 gebrainwashde mensen die geilen op 72 maagden die ze nooit zullen ontvangen, zonde wel.

Goed ik ga ff slapen, dat heb ik nog niet gedaan.
Lambo of Rekt
pi_157538564
Volgens Khalid Boulahrouz op twitter mocht men bij Pauw niet meteen zeggen dat het moslims waren. Misschien dacht onze topspeler zelf aan de ETA. Op twitter regent het weer van berichten van mensen die vooral heel boos omdat er naar moslims wordt gewezen. Het is maar net waar je boos om wordt.

Zelf wordt ik voornamelijk boos omdat het een aanval is op ons allemaal. Een stel bebaarde idioten schijnt te menen dat alles dat geen bebaarde idioot is dood moet. Allah zou dat wel willen. En omdat mensen menen dat Allah dat zou willen vrees ik dat een bebaarde idioot eerdaags met een Kalasjnikov de school van mijn dochter binnen wandelt.
pi_157538566
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:44 schreef raptorix het volgende:

[..]

Ik ken deze flaw, maar dat maakt AES nog niet direct kwetsbaar, wel is het zo dat het aantal brute force pogingen lager is. Maar dat is nog steeds in de orde van dat als elke zandkorrel een supercomputer is, dat het dan nog steeds een miljard jaar duurt om 1 bericht te kraken.
Dat betwijfel ik, als de NSA invloed kan uitoefenen bij Intel etc. zodat ze betere controle hebben op random key generators dan kan de NSA ook flink de tijd inkorten om berichten in AES256 te kraken
pi_157538571
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:45 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Dat betwijfel ik, als de NSA invloed kan uitoefenen bij Intel etc. zodat ze betere controle hebben op random key generators dan kan de NSA ook flink de tijd inkorten om berichten in AES256 te kraken
Dan hadden ze TOR ook al gekraakt.
Lambo of Rekt
pi_157538573
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:45 schreef JimmyManna het volgende:
Volgens Khalid Boulahrouz op twitter mocht men bij Pauw niet meteen zeggen dat het moslims waren. Misschien dacht onze topspeler zelf aan de ETA. Op twitter regent het weer van berichten van mensen die vooral heel boos omdat er naar moslims wordt gewezen. Het is maar net waar je boos om wordt.

Zelf wordt ik voornamelijk boos omdat het een aanval is op ons allemaal. Een stel bebaarde idioten schijnt te menen dat alles dat geen bebaarde idioot is dood moet. Allah zou dat wel willen. En omdat mensen menen dat Allah dat zou willen vrees ik dat een bebaarde idioot eerdaags met een Kalasjnikov de school van mijn dochter binnen wandelt.
Hear hear
PWBF
pi_157538574
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:45 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Dat betwijfel ik, als de NSA invloed kan uitoefenen bij Intel etc. zodat ze betere controle hebben op random key generators dan kan de NSA ook flink de tijd inkorten om berichten in AES256 te kraken
Maar dat is geen flaw in AES, maar in de randsoftware, ekte bazen gebruiken natuurlijk randomisers die gebaseerd zijn op ruimtestraling ;)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  zaterdag 14 november 2015 @ 08:47:14 #30
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_157538579
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:45 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Dat betwijfel ik, als de NSA invloed kan uitoefenen bij Intel etc. zodat ze betere controle hebben op random key generators dan kan de NSA ook flink de tijd inkorten om berichten in AES256 te kraken
Ik vraag me dan ook bij de NSA of ze wel waarschuwen als ze zo'n aanviel opgebouwd zien worden of denken, mwah europa, wel handig als die nog wat angst ingeboezemd krijgen zodat wij nog wat meer macht kunnen krijgen met nieuwe wetgevingen.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_157538580
quote:
3s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:46 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Dan hadden ze TOR ook al gekraakt.
TOR is gemaakt voor amerikaanse Defensie ;)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_157538581
quote:
3s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:46 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Dan hadden ze TOR ook al gekraakt.
TOR is al meerdere keren ge-exploit. (Bijv de javascript exploit in Firefox een tijd geleden.) Je hoeft niet altijd direct de codering te kraken :+
pi_157538585
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

TOR is al meerdere keren ge-exploit. (Bijv de javascript exploit in Firefox een tijd geleden.) Je hoeft niet altijd direct de codering te kraken :+
Dat is dus in TOR browser, en niet in het Tor netwerk, hoewel daar ook wel 1 en ander mis aan is ;)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_157538588
quote:
2s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:47 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Ik vraag me dan ook bij de NSA of ze wel waarschuwen als ze zo'n aanviel opgebouwd zien worden of denken, mwah europa, wel handig als die nog wat angst ingeboezemd krijgen zodat wij nog wat meer macht kunnen krijgen met nieuwe wetgevingen.
In hoevere zal de NSA zaken in Europa monitoren? Die zullen zich vooral op Amerika focussen en daarnaast, wie zegt dat de Fransen niet zijn ingelicht en daarna gewoon hebben gefaald.
pi_157538589
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:47 schreef raptorix het volgende:

[..]

TOR is gemaakt voor amerikaanse Defensie ;)
You sure?

quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

TOR is al meerdere keren ge-exploit. (Bijv de javascript exploit in Firefox een tijd geleden.) Je hoeft niet altijd direct de codering te kraken :+
Ja maar dat zijn exploits, die moet je maar net treffen. Als die er niet meer inzitten ben je uitgeluld.
Lambo of Rekt
  zaterdag 14 november 2015 @ 08:49:08 #36
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_157538591
quote:
1s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:28 schreef Richestorags het volgende:
Een rondgang op Marokko.nl
Leuke reacties daar idd :')

quote:
De Islaam zal nooit verliezen, na dit hele gebeuren zullen er weer een heleboel moslims bijkomen.
quote:
Moge de Islam zegevieren .
quote:
Die jongens hadden dit niet moeten doen. Nu zijn er een paar dood :N rust in vrede
quote:
Ernstige zaak....

Maar hetgeen wat er in het Midden-Oosten is veroorzaakt is 1000x erger.
  zaterdag 14 november 2015 @ 08:49:19 #37
123341 penny-wise
Cliniclown-aspirant
pi_157538593
Wat een nieuws om mee op te staan, 120 doden damn.....
  Eindredactie Games zaterdag 14 november 2015 @ 08:49:21 #38
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_157538594
quote:
3s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:46 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Dan hadden ze TOR ook al gekraakt.
gewoon wat exit en tussennodes aanmaken. Succes verzekerd.
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_157538597
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:48 schreef raptorix het volgende:

[..]

Dat is dus in TOR browser, en niet in het Tor netwerk, hoewel daar ook wel 1 en ander mis aan is ;)
Ja je zit dus uiteindelijk met meerdere zwakke punten, je kan je berichten gaan encrypten maar als je linux/windows bakkie ook lek is heb je er niks aan.
pi_157538598
quote:
3s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:48 schreef EggsTC het volgende:

[..]

You sure?

[..]

Ja maar dat zijn exploits, die moet je maar net treffen. Als die er niet meer inzitten ben je uitgeluld.
My Bad, ik dacht dat her voor het leger was gemaakt, maar ze maken er dus gebruik van ;)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_157538599
quote:
1s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:49 schreef donald_dick het volgende:

[..]

gewoon wat exit en tussennodes aanmaken. Succes verzekerd.
Moet je wel toevallig connecten via Entry > Middle > Exit. En die kans is zeer klein.

Edit, zeker als ze in rusland staan :+
Lambo of Rekt
pi_157538602
quote:
3s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:50 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Moet je wel toevallig connecten via Entry > Middle > Exit. En die kans is zeer klein.
Gewoon heel het netwerk volpompen met je eigen nodes.
pi_157538604
Ik vraag mij af, als ik nu een prepay sim koop en activeer in een bepaalde buurt hier in west en gelijk gebruik ga maak van een encrypted whatsapp alternatief, zullen er ook geen flags afgaan bij de Aivd?
.
pi_157538608
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:49 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Ja je zit dus uiteindelijk met meerdere zwakke punten, je kan je berichten gaan encrypten maar als je linux/windows bakkie ook lek is heb je er niks aan.
Dat is altijd het probleem met encryptie, het is een middel, geen doel.
Om voorbeeld te geven, in verleden heeft 1 of andere aap gewoon de Microsoft signature keys naar een hotmail adres gestuurd, omdat iemand van MS daar zogenaamd om vroeg ;)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_157538609
VPN met Tor netwerk zullen ze wel hebben gebruikt om te communiceren. Bijna ontraceerbaar die combi.
pi_157538610
quote:
1s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:50 schreef Fer het volgende:
Ik vraag mij af, als ik nu een prepay sim koop en activeer in een bepaalde buurt hier in west en gelijk gebruik ga maak van een encrypted whatsapp alternatief, zullen er ook geen flags afgaan bij de Aivd?
Hangt er van af met wie je contact hebt. Inlichtingendiensten zullen een heel netwerk hebben van mensen waarbij je direct geflagged zal worden.
pi_157538612
quote:
1s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:50 schreef Fer het volgende:
Ik vraag mij af, als ik nu een prepay sim koop en activeer in een bepaalde buurt hier in west en gelijk gebruik ga maak van een encrypted whatsapp alternatief, zullen er ook geen flags afgaan bij de Aivd?
Tunnel is een tunnel, als je t goed doet kunnen ze je telefoon tunnel niet onderscheiden van een VPN/SSH sessie.
Lambo of Rekt
pi_157538613
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:49 schreef penny-wise het volgende:
Wat een nieuws om mee op te staan, 120 doden damn.....
153 volgens cnn
pi_157538614
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 november 2015 08:21 schreef raptorix het volgende:

[..]

Dat weet je nooit, er waren natuurlijk mensen die slechts krantjes distribueerden, maar als je kijkt naar het gewapende verzet, dan moet je denken aan enkele honderden, geen duizenden.
Nee joh. Veel en veel meer. https://nl.wikipedia.org/(...)_Tweede_Wereldoorlog
pi_157538617
Nu slapen men, heb de hele nacht dit gevolgd :')
Lambo of Rekt
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')