abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_157375870
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 02:55 schreef RolandArthur het volgende:

[..]

Waarom dwingen zij ons dan om hen op te nemen en hun uitkeringen te betalen, hen woonruimte te geven voor de oorspronkelijke bevolking?
Staat in de wet. Verdrag Genève, 28-07-1951. Zoek maar op
my ambition is handicapped by my laziness
pi_157375899
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 03:12 schreef SlugGuts het volgende:

[..]

Staat in de wet. Verdrag Genève, 28-07-1951. Zoek maar op
Ik heb even gezocht maar ik kon niet direct terugvinden waar in het Verdrag Genève wordt gesteld dat wij en masse asielzoekers moeten opnemen en hen dan vervolgens met voorang huizen, uitkeringen etc. dienen te geven. Wil je de bron iets beter duiden (artikelnummer)?

ps. Volgens mij stond er wel iets in over bevolkingvervangingspolitiek.
pi_157375931
Het Verdrag over de status van vluchtelingen is door de VN aangenomen in 1951 en van kracht sinds 1956. Het stelt dat vluchtelingen (degenen met gegronde vrees voor vervolging om redenen van ras, godsdienst, nationaliteit, het behoren tot een sociale groep of politieke overtuiging), niet mogen worden teruggestuurd naar een land waarin zij vervolging te vrezen hebben (verbod op refoulement). Degenen die ernstige misdrijven hebben begaan kunnen volgens artikel 1F van het Vluchtelingenverdrag worden uitgesloten van asiel. Ruim 140 landen zijn partij bij het verdrag. Oorspronkelijk gold het verdrag slechts voor vluchtelingen in Europa wier achtergrond de Tweede Wereldoorlog was, maar deze beperkingen werden d.m.v. een Protocol uit 1967 opgeheven. Het verdrag is grondslag voor het werk van de UNHCR, maar deze organisatie werkt daarnaast voor oorlogsvluchtelingen die niet onder het verdrag vallen. Er bestaat ook een Afrikaans vluchtelingenverdrag met een bredere definitie van vluchtelingen.
my ambition is handicapped by my laziness
pi_157375941
e High Contracting Parties,

Considering that the Charter of the United Nations and the Universal Declaration of Human Rights approved on 10 December 1948 by the General Assembly have affirmed the principle that human beings shall enjoy fundamental rights and freedoms without discrimination,

Considering that the United Nations has, on various occasions, manifested its profound concern for refugees and endeavoured to assure refugees the widest possible exercise of these fundamental rights and freedoms,

Considering that it is desirable to revise and consolidate previous international agreements relating to the status of refugees and to extend the scope of and the protection accorded by such instruments by means of a new agreement,

Considering that the grant of asylum may place unduly heavy burdens on certain countries, and that a satisfactory solution of a problem of which the United Nations has recognized the international scope and nature cannot therefore be achieved without international co-operation,

Expressing the wish that all States, recognizing the social and humanitarian nature of the problem of refugees, will do everything within their power to prevent this problem from becoming a cause of tension between States,

Noting that the United Nations High Commissioner for Refugees is charged with the task of supervising international conventions providing for the protection of refugees, and recognizing that the effective co-ordination of measures taken to deal with this problem will depend upon the co-operation of States with the High Commissioner,
my ambition is handicapped by my laziness
pi_157376338
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 november 2015 23:55 schreef Confetti het volgende:

[..]

Subsidiaire bescherming betekent kort gezegd dat ofwel iemand heeft te vrezen voor een onmenselijke behandeling bij terugkeer(3 EVRM) dan wel iemand die een, wat wij in Nederland noemen, een B-status hebben gekregen. Deze status houdt in dat je niet als Vluchteling erkend wordt omdat er geen individuele bedreiging is maar je toch bescherming krijgt vanwege de algemene (oorlogs) situatie in een land.

Dus op dezelfde dag dat Zweden zegt vol is vol neemt ook Duitsland harde maatregelen die vooral Syriërs zullen treffen.

Ondertussen slaan we in Nederland op de borst dat we als enige land in Europa nog niet mensen op straat hebben slapen. *O*
En andere nationaliteiten dan
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_157376575
Die plotselinge veranderingen van de regels in Duitsland zijn toch nog helemaal niet goedgekeurd? Dat lees ik in iedergeval op een Duitse nieuwswebsite.
pi_157376592
LOL

quote:
IS-strijders, beulen van Assad en andere Syriërs die van oorlogsmisdaden worden verdacht, kunnen vrij in Nederland rondzwerven. De overheid mag hen namelijk niet het land uitzetten.

Het zou te gevaarlijk voor ze zijn in het thuisland. Het ministerie van Veiligheid en Justitie geeft toe dat momenteel geen enkele Syriër die van oorlogsmisdaden wordt verdacht, het land wordt uitgezet. Het departement bevestigt dat er een aantal van deze verdachte Syrische asielzoekers in Nederland rondlopen, maar stelt niet te kunnen vertellen hoeveel.

Als een asielzoeker uit dat land hierheen komt en ervan verdacht wordt zelf gruweldaden te hebben begaan, krijgt die de zogenoemde 1F-status. Normaliter is diegene dan verplicht het land te verlaten, maar verdragen beletten op dit moment het uitzetten naar Syrië.

Voor de verdachte Syriërs is het ook vrijwel onmogelijk geworden om vrijwillig te vertrekken. De Internationale Organisatie voor Migratie, die daar normaal bij helpt, zegt nu niet bij vrijwillig vertrek te kunnen assisteren vanwege de situatie in het land. Nederland blijft dus met ze opgescheept zitten.

De 1F’ers verliezen wel het recht op opvang. „Ze moeten zichzelf zien te redden”, zegt een woordvoerster van staatssecretaris Dijkhoff (Veiligheid en Justitie).
Verliezen recht op opvang.
Uh, nee: Bedbadbrood-regeling.
pi_157376598
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 november 2015 08:29 schreef Physsic het volgende:
LOL

[..]

Verliezen recht op opvang.
Uh, nee: Bedbadbrood-regeling. :%
Trap ze gewoon de grens over als iederland dat doet komen ze vanzelf weer in syrie
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_157376716
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 02:55 schreef RolandArthur het volgende:

[..]

Waarom dwingen zij ons dan om hen op te nemen en hun uitkeringen te betalen, hen woonruimte te geven voor de oorspronkelijke bevolking?
Wie dwingt ons exact en hoe om dat allemaal te doen voor de hele wereld?
  zaterdag 7 november 2015 @ 09:41:40 #210
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_157377178
quote:
De Wever slaakt noodkreet over vluchtelingencrisis in open brief

N-VA-voorzitter Bart De Wever slaakt in een open brief aan alle centrumrechtse partijen in Europa een noodkreet over de vluchtelingencrisis, zo staat zaterdag in Het Laatste Nieuws. Zijn partijgenoot Theo Francken vraagt zich in De Morgen dan weer af of België de asielzoekers niet moet oproepen om weg te blijven.

De brief van De Wever is gericht aan alle conservatieve, liberale en christendemocratische partijen in de Europese Unie. Hij zoekt steun voor drastische maatregelen om de stroom te stoppen. “We moeten een gesloten systeem van quota overwegen”, schrijft De Wever. Vrij vertaald: vol is vol. Niet de vraag moet de norm zijn, wel het aanbod.

De Wever pleit voor een Europese aanpak die in het verlengde ligt van wat hij zelf al eerder voorstelde: een update van de Conventie van Genève, minder genereuze sociale voorzieningen voor nieuwkomers, geen vrije landkeuze voor wie in veiligheid is gebracht, strenge controle van de Europese buitengrenzen en meer middelen voor de opvang buiten Europa.

“Ongecontroleerde chaotische migratie is nooit een positieve zaak. Niet voor de mensen die komen en zeker niet voor de landen die ontvangen, want dat zijn defacto maar enkele landen in Europa, de rijkste landen die de beste sociale zekerheid hebben. De steden in Noord-Europa die al die mensen moeten opvangen, hebben vandaag al de grootst mogelijke problemen om mensen van buiten de Europese Unie een toekomst te geven”, zo zei De Wever zaterdagochtend nog in het Radio 1-programma Bonus.

“België moet opletten”

In een interview met De Morgen vraagt staatssecretaris voor Asiel en Migratie Theo Francken (eveneens N-VA) zich af of de regering de asielzoekers niet moet oproepen weg te blijven uit ons land. “België moet opletten dat het niet het putje van Europa wordt waar alle asielzoekers naartoe stromen”, zo klinkt het.

“Ik kan een oproep om weg te blijven uit België niet in mijn uppie lanceren”, aldus Francken. “Maar we moeten het wel bespreken in de regering. Want de situatie is echt onhoudbaar
  zaterdag 7 november 2015 @ 10:38:11 #211
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_157377741
De oppositie staat al klaar voor meer EU vanwege de vluchtelingencrisis:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  zaterdag 7 november 2015 @ 10:42:09 #212
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157377790
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 november 2015 08:31 schreef vipergts het volgende:

[..]

Trap ze gewoon de grens over als iederland dat doet komen ze vanzelf weer in syrie
Zullen we jou dan ook maar de grens over trappen?
Feyenoord!
pi_157377791
quote:
8s.gif Op zaterdag 7 november 2015 10:38 schreef Perrin het volgende:
De oppositie staat al klaar voor meer EU vanwege de vluchtelingencrisis:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De eerste zin uit het artikel:
Om samen grenzen te bewaken en zo de vluchtelingencrisis aan te pakken, is het CDA bereid bevoegdheden over te dragen aan Europa.
Hier kun je stoppen met lezen.
Wat zou er gebeuren als Nederland de bevoegdheden in zake "vluchtelingen" aan de EU zou overdragen? (daar weten ze dat Nederland het braafste jongetje van de klas is)
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
  zaterdag 7 november 2015 @ 10:43:12 #214
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_157377808
En dan te bedenken dat veel van wat er nu gebeurt en aan de hand is al vanwege EU-afspraken en -regels is.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_157377842
Dan moeten ze maar meer doen aan regio-opvang. Oftewel geld naar de buurlanden van Europa. Veel en veel meer geld.
Allah Al Watan Al Malik
pi_157378401
Berlijn blokkeert gezinshereniging Syriërs
Vluchtelingen uit Syrië krijgen in de toekomst een slechtere asielstatus in Duitsland. De verblijfsstatus wordt een tijdelijke en gezinshereniging wordt uitgesloten, maakte minister van Binnenlandse Zaken Thomas de Maizière vrijdag bekend.
http://www.telegraaf.nl/b(...)ereniging_uit__.html
  zaterdag 7 november 2015 @ 12:50:35 #217
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_157379378
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 08:26 schreef Physsic het volgende:
Die plotselinge veranderingen van de regels in Duitsland zijn toch nog helemaal niet goedgekeurd? Dat lees ik in iedergeval op een Duitse nieuwswebsite.
Dit. Er is alweer een hoop gedonder om intussen.
  zaterdag 7 november 2015 @ 12:50:56 #218
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_157379384
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 11:33 schreef Loekie1 het volgende:
Berlijn blokkeert gezinshereniging Syriërs
Vluchtelingen uit Syrië krijgen in de toekomst een slechtere asielstatus in Duitsland. De verblijfsstatus wordt een tijdelijke en gezinshereniging wordt uitgesloten, maakte minister van Binnenlandse Zaken Thomas de Maizière vrijdag bekend.
http://www.telegraaf.nl/b(...)ereniging_uit__.html
Dit plan ligt intussen alweer stevig onder vuur.
pi_157379458
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 10:42 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Zullen we jou dan ook maar de grens over trappen?
Ik word niet verdacht van oorlogsmisdaden klein detail maar goed
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_157379646
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 november 2015 16:02 schreef Oud_student het volgende:

[..]

90 tot 95% van de bevolking heeft hier last van, echter de bestuurders, de multinationals en politici, die de besluiten nemen zitten in die 5%. Hun salaris, pensioen, bonus, huis, baan enz. is wat er ook gebeurt, zeker.
Waarom die 90 tot 95% niet massaal protesteert is mij een raadsel, voor een deel is dit wrs toe te schijven aan de staatspropaganda. Het moet eerst nog veel slechter gaan denk ik en volgend jaar zal op Prinsjesdag de rekening worden gepresenteerd.
Inderdaad. De propaganda is behoorlijk effectief. Ik sprak laatst iemand - academisch geschoold for the record - die echt geloofde dat de migranten geen voorrang meer krijgen op sociale huurwoningen. Totale kolder natuurlijk, was gewoon een opzetje van politici om de gemoederen te bedaren. Maar de mainstream media verkondigde alsof het al officieel beleid was.

Wat ik echt nooit heb begrepen is waarom al die Nederlanders met laagbetaalde banen op linkse partijen stemmen. De belastingdruk wordt bij hen neergelegd, en de AZC's bij hen om de hoek. Dat als je een uitkering geniet je op de SP of Groen-Links stemt snap ik nog wel, maar als je een modaal salaris verdient?
  zaterdag 7 november 2015 @ 19:30:09 #221
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157386523
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 november 2015 12:56 schreef vipergts het volgende:

[..]

Ik word niet verdacht van oorlogsmisdaden klein detail maar goed
Ah ok. IS strijders plegen sowieso oorlogsmisdaden en westerse soldaten zijn juist de good guys. Was even vergeten dat de wereld zo in elkaar steekt. De ene kant die moord is goed en de andere kant die moord is slecht.
Feyenoord!
pi_157387215
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 19:30 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Ah ok. IS strijders plegen sowieso oorlogsmisdaden en westerse soldaten zijn juist de good guys. Was even vergeten dat de wereld zo in elkaar steekt. De ene kant die moord is goed en de andere kant die moord is slecht.
Het is moeilijk te begrijpen voor een zelfhater maar het komt er wel op neer ja.
pi_157387601
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 11:33 schreef Loekie1 het volgende:
Berlijn blokkeert gezinshereniging Syriërs
Vluchtelingen uit Syrië krijgen in de toekomst een slechtere asielstatus in Duitsland. De verblijfsstatus wordt een tijdelijke en gezinshereniging wordt uitgesloten, maakte minister van Binnenlandse Zaken Thomas de Maizière vrijdag bekend.
http://www.telegraaf.nl/b(...)ereniging_uit__.html
En ik dacht dat ze juist door Duitsland zijn uitgenodigd? Dat ze daar welkom zijn.
  zaterdag 7 november 2015 @ 20:25:17 #224
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157387999
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 19:57 schreef Confetti het volgende:

[..]

Het is moeilijk te begrijpen voor een zelfhater maar het komt er wel op neer ja.
Een zelfhater?

Jij ziet de complete onzin daar niet van? Als een gewoon mens iemand dood schiet is hij een moordenaar maar als een soldaat iemand dood schiet is hij een held?
Feyenoord!
pi_157388052
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 20:25 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Een zelfhater?

Jij ziet de complete onzin daar niet van? Als een gewoon mens iemand dood schiet is hij een moordenaar maar als een soldaat iemand dood schiet is hij een held?
Geen held maar wel een van ons. Onze soldaat die strijd tegen de vijand.
  zaterdag 7 november 2015 @ 20:34:22 #226
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157388213
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 november 2015 20:27 schreef Confetti het volgende:

[..]

Geen held maar wel een van ons. Onze soldaat die strijd tegen de vijand.
Tjongejonge geloof jij echt nog in die onzin? Ben je vergeten mee te gaan de 21e eeuw in ofzo? Als jij in Syrie was geboren had je aan de andere kant gevochten. Dan zie je toch dat er geen goed of kwaad is? Alleen wij tegen zij en wat heeft dat nou voor zin?

En trouwens ik en een heleboel anderen horen niet bij die "ons" waar jij het over hebt.
Feyenoord!
pi_157389333
Aan welke kant sta jij eigenlijk Japie77?
There are only 151 Pokémon.
  zaterdag 7 november 2015 @ 21:19:55 #228
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157389374
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 21:18 schreef Eenskijken het volgende:
Aan welke kant sta jij eigenlijk Japie77?
Aan de kant van alle burgers die samen leven op een klein balletje dat door de ruimte heent sjeest. :)
Feyenoord!
pi_157391304
En wat als die zogenaamde 'burgers' terroristen zijn?
There are only 151 Pokémon.
  zaterdag 7 november 2015 @ 22:45:56 #230
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157391636
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 november 2015 22:30 schreef Eenskijken het volgende:
En wat als die zogenaamde 'burgers' terroristen zijn?
Dat is natuurlijk niet fijn. Maar de USA regering bv is ook een terrorist. Moet je eens kijken hoe ontzettend veel slachtoffers die gemaakt hebben om al hun plannetjes erdoorheen te drukken. Daar vallen die paar slachtoffers die ISIS heeft gemaakt zwaar bij in het niet hoor.
Feyenoord!
pi_157391862
ik snap gewoon niet hoe je die vergelijking kan maken.

Kijk, natuurlijk is amerika ook niet pefect waar alles netjes gaat, maar de amerikaanse samenleving is wel gegrond op wetten die mensen respecteren, vrijheid bieden en alles wat in de grondwet staat in het algemeen.

IS is gewoon een terroristische groep die niets of niemand respecteert als het hun niet aanstaat. mensenrechten bestaan daar niet, vrouwen zijn daar minder dan beesten, iedereen die niet hardcore islamist is daar vogelvrij.
There are only 151 Pokémon.
  zondag 8 november 2015 @ 01:02:12 #232
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157394510
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 november 2015 22:55 schreef Eenskijken het volgende:
ik snap gewoon niet hoe je die vergelijking kan maken.

Kijk, natuurlijk is amerika ook niet pefect waar alles netjes gaat, maar de amerikaanse samenleving is wel gegrond op wetten die mensen respecteren, vrijheid bieden en alles wat in de grondwet staat in het algemeen.

IS is gewoon een terroristische groep die niets of niemand respecteert als het hun niet aanstaat. mensenrechten bestaan daar niet, vrouwen zijn daar minder dan beesten, iedereen die niet hardcore islamist is daar vogelvrij.
Je zou je eens wat meer moeten verdiepen in wat de USA achter de schermen allemaal doet. Misselijkmakend.

Confessions of an Economic Hit Man (ISBN 0452287081) is een autobiografisch boek geschreven door John Perkins, verschenen in 2004. De Nederlandse vertaling is verschenen in 2006, onder de titel: Bekentenissen van een economische huurmoordenaar (ISBN 9029563591, De Arbeiderspers).

Perkins verhaalt zijn carrière, beginnend bij adviesbedrijf Chas. T. Main, alwaar hij is gerekruteerd door het National Security Agency voor de functie van Economic Hit Man, zoals ze zichzelf gekscherend noemden, aldus Perkins. Zijn officiële functiebenaming was Chief economist.

Naar eigen zeggen was het Perkins' taak om de politiek leiders van ontwikkelingslanden te overreden tot het aanvaarden van enorme bedragen aan ontwikkelingsgelden in de vorm van leningen via instituties als de Wereldbank, IMF en USAID. Opgezadeld met enorme schulden die de landen niet meer af konden betalen, konden deze landen vervolgens gedwongen worden hun economie open te stellen voor Amerikaanse bedrijven die grondstoffen of goedkope arbeidskrachten nodig hadden.

Indien deze plannen niet werkten, alsdus Perkins, werden de "jakhalzen" ingeschakeld: agenten die met CIA-goedkeuring probeerden een revolutie of staatsgreep te bewerkstelligen. Als dat ook niet lukte, werd er soms een aanslag gepleegd.

https://nl.wikipedia.org/(...)ische_huurmoordenaar

Het doden van mensen voor bepaalde agenda's is in mijn ogen terrorisme. Of dat nou gedaan word door een staat of een clubje als ISIS, hetzelfde laken een pak. Verschil is alleen dat staten het veel subtieler doen en onder het mom van "vrede bewaren".

En by the way de wetten die mensen respecteren zijn ook in de USA niet zo groot als je zou denken. Patriot Act bv. Kijk hoe ze mensen behandelen in Guantanomo Bay bv.
Feyenoord!
  zondag 8 november 2015 @ 01:55:27 #233
448036 Achterhoker
Hauptsache Alkohol
pi_157394953
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 november 2015 08:29 schreef Physsic het volgende:
LOL

[..]

Verliezen recht op opvang.
Uh, nee: Bedbadbrood-regeling.
Typisch Nederland weer met z'n halve maatregelen. 'Maar die gelukszoekers worden allemaal terug gestuurd' ik hoor het ze nog zo zeggen.
Fade to Black
  zondag 8 november 2015 @ 03:06:07 #234
429912 Dr.Kloothommel
Trollen moet mogen
pi_157395258
quote:
1s.gif Op zondag 8 november 2015 01:55 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

Typisch Nederland weer met z'n halve maatregelen. 'Maar die gelukszoekers worden allemaal terug gestuurd' ik hoor het ze nog zo zeggen.
Hooguit 10% gaat terug. En die krijgen dan nog een zak geld mee ook.
  Forum Admin zondag 8 november 2015 @ 03:09:38 #235
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_157395262
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 01:02 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Je zou je eens wat meer moeten verdiepen in wat de USA achter de schermen allemaal doet. Misselijkmakend.

Confessions of an Economic Hit Man (ISBN 0452287081) is een autobiografisch boek geschreven door John Perkins, verschenen in 2004. De Nederlandse vertaling is verschenen in 2006, onder de titel: Bekentenissen van een economische huurmoordenaar (ISBN 9029563591, De Arbeiderspers).

Perkins verhaalt zijn carrière, beginnend bij adviesbedrijf Chas. T. Main, alwaar hij is gerekruteerd door het National Security Agency voor de functie van Economic Hit Man, zoals ze zichzelf gekscherend noemden, aldus Perkins. Zijn officiële functiebenaming was Chief economist.

Naar eigen zeggen was het Perkins' taak om de politiek leiders van ontwikkelingslanden te overreden tot het aanvaarden van enorme bedragen aan ontwikkelingsgelden in de vorm van leningen via instituties als de Wereldbank, IMF en USAID. Opgezadeld met enorme schulden die de landen niet meer af konden betalen, konden deze landen vervolgens gedwongen worden hun economie open te stellen voor Amerikaanse bedrijven die grondstoffen of goedkope arbeidskrachten nodig hadden.

Indien deze plannen niet werkten, alsdus Perkins, werden de "jakhalzen" ingeschakeld: agenten die met CIA-goedkeuring probeerden een revolutie of staatsgreep te bewerkstelligen. Als dat ook niet lukte, werd er soms een aanslag gepleegd.

https://nl.wikipedia.org/(...)ische_huurmoordenaar

Het doden van mensen voor bepaalde agenda's is in mijn ogen terrorisme. Of dat nou gedaan word door een staat of een clubje als ISIS, hetzelfde laken een pak. Verschil is alleen dat staten het veel subtieler doen en onder het mom van "vrede bewaren".

En by the way de wetten die mensen respecteren zijn ook in de USA niet zo groot als je zou denken. Patriot Act bv. Kijk hoe ze mensen behandelen in Guantanomo Bay bv.
Two wrongs don't make a right. Dit alles is natuurlijke een treurig iets, maar hoe praat dat in vredesnaam goed dat wij maar over ons heen laten lopen? Sterker nog, de hele wereld heeft een ik-mentaliteit en naait een ander in de aars als ze dat goed uitkomt. Waarom wij niet? Waarom willen wij het braafste jongentje van de klas zijn?
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  zondag 8 november 2015 @ 05:05:33 #236
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_157395391
quote:
1s.gif Op zondag 8 november 2015 01:55 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

Typisch Nederland weer met z'n halve maatregelen. 'Maar die gelukszoekers worden allemaal terug gestuurd' ik hoor het ze nog zo zeggen.
Hmm, uit nieuwsgierigheid: wie zijn "ze" hierin? Wie heb je dat horen zeggen?
Niet meer aanwezig in dit forum.
  zondag 8 november 2015 @ 08:36:32 #237
448036 Achterhoker
Hauptsache Alkohol
pi_157395720
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 05:05 schreef Molurus het volgende:

[..]

Hmm, uit nieuwsgierigheid: wie zijn "ze" hierin? Wie heb je dat horen zeggen?
Tegenstanders en diverse politici.
Fade to Black
  zondag 8 november 2015 @ 08:59:44 #238
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_157395804
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 01:02 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Je zou je eens wat meer moeten verdiepen in wat de USA achter de schermen allemaal doet. Misselijkmakend.

Confessions of an Economic Hit Man (ISBN 0452287081) is een autobiografisch boek geschreven door John Perkins, verschenen in 2004. De Nederlandse vertaling is verschenen in 2006, onder de titel: Bekentenissen van een economische huurmoordenaar (ISBN 9029563591, De Arbeiderspers).

Perkins verhaalt zijn carrière, beginnend bij adviesbedrijf Chas. T. Main, alwaar hij is gerekruteerd door het National Security Agency voor de functie van Economic Hit Man, zoals ze zichzelf gekscherend noemden, aldus Perkins. Zijn officiële functiebenaming was Chief economist.

Naar eigen zeggen was het Perkins' taak om de politiek leiders van ontwikkelingslanden te overreden tot het aanvaarden van enorme bedragen aan ontwikkelingsgelden in de vorm van leningen via instituties als de Wereldbank, IMF en USAID. Opgezadeld met enorme schulden die de landen niet meer af konden betalen, konden deze landen vervolgens gedwongen worden hun economie open te stellen voor Amerikaanse bedrijven die grondstoffen of goedkope arbeidskrachten nodig hadden.

Indien deze plannen niet werkten, alsdus Perkins, werden de "jakhalzen" ingeschakeld: agenten die met CIA-goedkeuring probeerden een revolutie of staatsgreep te bewerkstelligen. Als dat ook niet lukte, werd er soms een aanslag gepleegd.

https://nl.wikipedia.org/(...)ische_huurmoordenaar

Het doden van mensen voor bepaalde agenda's is in mijn ogen terrorisme. Of dat nou gedaan word door een staat of een clubje als ISIS, hetzelfde laken een pak. Verschil is alleen dat staten het veel subtieler doen en onder het mom van "vrede bewaren".

En by the way de wetten die mensen respecteren zijn ook in de USA niet zo groot als je zou denken. Patriot Act bv. Kijk hoe ze mensen behandelen in Guantanomo Bay bv.
Ondankbaarheid ten top. Het is vanwege de USA dat jij hier in vrijheid dat bericht kan typen jong.
  zondag 8 november 2015 @ 09:02:40 #239
369021 tfors
gaarne wijzigen naar #ANONIEM
pi_157395817
quote:
14s.gif Op zondag 8 november 2015 03:09 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

Two wrongs don't make a right. Dit alles is natuurlijke een treurig iets, maar hoe praat dat in vredesnaam goed dat wij maar over ons heen laten lopen? Sterker nog, de hele wereld heeft een ik-mentaliteit en naait een ander in de aars als ze dat goed uitkomt. Waarom wij niet? Waarom willen wij het braafste jongentje van de klas zijn?
Precies. Natuurlijk moeten we zo veel mogelijk doen om ellende van andere mensen te helpen, *binnen* bepaalde grenzen (en die grenzen zijn bijvoorbeeld niet mensen verdacht van terrorisme bed/bad/brood geven, stop ze in de gevangenis totdat blijkt dat hun schuldig zijn niet te bewijzen is). Je moet wel goed zijn, maar niet gek. Nederland is te vaak gekke Henkie.
  zondag 8 november 2015 @ 09:17:13 #240
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_157395890
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 01:02 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Je zou je eens wat meer moeten verdiepen in wat de USA achter de schermen allemaal doet. Misselijkmakend.

Confessions of an Economic Hit Man (ISBN 0452287081) is een autobiografisch boek geschreven door John Perkins, verschenen in 2004. De Nederlandse vertaling is verschenen in 2006, onder de titel: Bekentenissen van een economische huurmoordenaar (ISBN 9029563591, De Arbeiderspers).

Perkins verhaalt zijn carrière, beginnend bij adviesbedrijf Chas. T. Main, alwaar hij is gerekruteerd door het National Security Agency voor de functie van Economic Hit Man, zoals ze zichzelf gekscherend noemden, aldus Perkins. Zijn officiële functiebenaming was Chief economist.

Naar eigen zeggen was het Perkins' taak om de politiek leiders van ontwikkelingslanden te overreden tot het aanvaarden van enorme bedragen aan ontwikkelingsgelden in de vorm van leningen via instituties als de Wereldbank, IMF en USAID. Opgezadeld met enorme schulden die de landen niet meer af konden betalen, konden deze landen vervolgens gedwongen worden hun economie open te stellen voor Amerikaanse bedrijven die grondstoffen of goedkope arbeidskrachten nodig hadden.

Indien deze plannen niet werkten, alsdus Perkins, werden de "jakhalzen" ingeschakeld: agenten die met CIA-goedkeuring probeerden een revolutie of staatsgreep te bewerkstelligen. Als dat ook niet lukte, werd er soms een aanslag gepleegd.

https://nl.wikipedia.org/(...)ische_huurmoordenaar

Het doden van mensen voor bepaalde agenda's is in mijn ogen terrorisme. Of dat nou gedaan word door een staat of een clubje als ISIS, hetzelfde laken een pak. Verschil is alleen dat staten het veel subtieler doen en onder het mom van "vrede bewaren".

En by the way de wetten die mensen respecteren zijn ook in de USA niet zo groot als je zou denken. Patriot Act bv. Kijk hoe ze mensen behandelen in Guantanomo Bay bv.
Dat maakt geen hol uit. In New York kun jij rustig rondlopen. In Aleppo word je als een zwijn geëxecuteerd. Amerika wint.
Graag op anoniem
pi_157395891
quote:
14s.gif Op zondag 8 november 2015 03:09 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

Two wrongs don't make a right. Dit alles is natuurlijke een treurig iets, maar hoe praat dat in vredesnaam goed dat wij maar over ons heen laten lopen? Sterker nog, de hele wereld heeft een ik-mentaliteit en naait een ander in de aars als ze dat goed uitkomt. Waarom wij niet? Waarom willen wij het braafste jongentje van de klas zijn?
Dat vraag ik me ook af.
Kijk naar een land als Zweden ook braver dan braaf en heeft inmiddels steun bij de EU moeten vragen om zo'n 200.000 migranten een beter leven te geven.

Oost Europese landen zeggen, terecht, doet dit is me te dol en komen er mee weg.
Voltaire: ik veracht u en uw mening, maar ik zal mijn leven geven om uw recht op die verachtelijke mening uit te mogen dragen.
pi_157395894
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 09:02 schreef tfors het volgende:

[..]

Precies. Natuurlijk moeten we zo veel mogelijk doen om ellende van andere mensen te helpen, *binnen* bepaalde grenzen (en die grenzen zijn bijvoorbeeld niet mensen verdacht van terrorisme bed/bad/brood geven, stop ze in de gevangenis totdat blijkt dat hun schuldig zijn niet te bewijzen is). Je moet wel goed zijn, maar niet gek. Nederland is te vaak gekke Henkie.
Dit idd.
En ik vind dat iedereen moet kunnen wonen waar ze willen wonen. Ook "gelukzoekers". Ieder wil het immers goed hebben en als dat in je eigen land niet kan dan zoek je het elders. Alleen vraag ik me af hoe je de crimineligen eruit kunt filteren. Dat zal allicht niet altijd lukken.
  zondag 8 november 2015 @ 09:18:22 #243
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_157395903
quote:
14s.gif Op zondag 8 november 2015 03:09 schreef Straatcommando. het volgende:
Sterker nog, de hele wereld heeft een ik-mentaliteit en naait een ander in de aars als ze dat goed uitkomt. Waarom wij niet? Waarom willen wij het braafste jongentje van de klas zijn?
Politici kunnen in de kringen waar ze mee omgaan laten zien hoe menslievend ze wel niet zijn... De realiteit hebben ze verder weinig mee te maken.
censuur :O
pi_157395933
quote:
1s.gif Op zondag 8 november 2015 09:17 schreef Hexx. het volgende:

[..]

Dit idd.
En ik vind dat iedereen moet kunnen wonen waar ze willen wonen. Ook "gelukzoekers". Ieder wil het immers goed hebben en als dat in je eigen land niet kan dan zoek je het elders. Alleen vraag ik me af hoe je de crimineligen eruit kunt filteren. Dat zal allicht niet altijd lukken.
En voorzieningen zoals uitkeringen, zorg onderwijs?
Als iedereen zich kan melden om er gebruik van te maken heb je hier al snel miljoenen mensen extra.

Je idee is goed bedoeld maar in de praktijk niet te realiseren bij een huidige scheve verdeling van de wereld welvaart.

[ Bericht 0% gewijzigd door Buster24 op 08-11-2015 09:27:33 ]
Voltaire: ik veracht u en uw mening, maar ik zal mijn leven geven om uw recht op die verachtelijke mening uit te mogen dragen.
  zondag 8 november 2015 @ 09:41:02 #245
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157396093
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 08:59 schreef tfors het volgende:

[..]

Ondankbaarheid ten top. Het is vanwege de USA dat jij hier in vrijheid dat bericht kan typen jong.
Tuurlijk jong. Ik moet de USA mijn hele leven op mijn blote knietjes dankbaar zijn en verder mijn muil houden. Owee als je eens een beetje na gaat denken over hoe dingen werkelijk in elkaar zitten en kritiek gaat uiten. Dat was gewoon eigenbelang in WW2.
Feyenoord!
  zondag 8 november 2015 @ 09:42:00 #246
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157396102
quote:
7s.gif Op zondag 8 november 2015 09:17 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Dat maakt geen hol uit. In New York kun jij rustig rondlopen. In Aleppo word je als een zwijn geëxecuteerd. Amerika wint.
Waarom zou je in Aleppo zo maar geexecuteerd worden? Volgens mij is het beeld wat jij hebt van de wereld een beetje door geschoten.....
Feyenoord!
  zondag 8 november 2015 @ 09:43:32 #247
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_157396111
quote:
14s.gif Op zondag 8 november 2015 03:09 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

Two wrongs don't make a right. Dit alles is natuurlijke een treurig iets, maar hoe praat dat in vredesnaam goed dat wij maar over ons heen laten lopen? Sterker nog, de hele wereld heeft een ik-mentaliteit en naait een ander in de aars als ze dat goed uitkomt. Waarom wij niet? Waarom willen wij het braafste jongentje van de klas zijn?
Mensen in nood helpen is over ons heen laten lopen? Wij moeten gewoon die multinationals en banken aanpakken en die laten betalen voor deze hele vluchtelingencrisis. Leg de rekenening daar waar hij hoort.
Feyenoord!
pi_157396167
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 09:43 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Mensen in nood helpen is over ons heen laten lopen? Wij moeten gewoon die multinationals en banken aanpakken en die laten betalen voor deze hele vluchtelingencrisis. Leg de rekenening daar waar hij hoort.
Deze mensen zitten alles behalve in nood.

En wat banken gedaan hebben om de vluchtelingen hierheen te krijgen mag je me uitleggen.

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 08-11-2015 09:50:40 ]
  zondag 8 november 2015 @ 09:52:23 #249
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_157396193
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 09:42 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Waarom zou je in Aleppo zo maar geexecuteerd worden? Volgens mij is het beeld wat jij hebt van de wereld een beetje door geschoten.....
Wauw, een BNW'er die denkt dat hij de wijsheid in pacht heeft en precies weet hoe de wereld in elkaar steekt, wat een wonder, en dat op zondag.
Graag op anoniem
pi_157396330
quote:
0s.gif Op zondag 8 november 2015 09:43 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Mensen in nood helpen is over ons heen laten lopen? Wij moeten gewoon die multinationals en banken aanpakken en die laten betalen voor deze hele vluchtelingencrisis. Leg de rekenening daar waar hij hoort.
"De" bank dat zijn o.a. jouw en mijn spaarcenten en multinationals zijn ook werkgevers.
Daar geld weghalen is het verminderen van werkgelegenheid en het afpakken van spaargeld.

Klinkt allemaal heel mooi maar in de praktijk niet echt zinvol.
Voltaire: ik veracht u en uw mening, maar ik zal mijn leven geven om uw recht op die verachtelijke mening uit te mogen dragen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')