Homo!!quote:
Zijn overwinning weggooien. En later een petje terugtiefen wat Lewis hem toewierp.quote:
quote:
quote:
Sky wilt over de start praten, antwoord Rosberg: "First I want to talk about something else..." daarna zeuren dat hij de hele tijd de race kon controleren en door zijn eigen fout alles verloor.quote:
Zeker. Lekker frusti. Heerlijk.quote:
quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:08 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Sky wilt over de start praten, antwoord Rosberg: "First I want to talk about something else..." daarna zeuren dat hij de hele tijd de race kon controleren en door zijn eigen fout alles verloor.
quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:10 schreef motorbloempje het volgende:
Seb kan bij mij niet veel verkeerd doen. Wat een topvent, op en naast de baan.
alleen omdat lewis kampioen is anders was t alleen maar verstappequote:Op zondag 25 oktober 2015 23:09 schreef Geralt het volgende:
HAAL MAX VOOR DE CAMERA SKY WAT EEN KUTSHOW IS DIT?!?!?!?
Hanna Prater?quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:10 schreef motorbloempje het volgende:
Seb kan bij mij niet veel verkeerd doen. Wat een topvent, op en naast de baan.
quote:
Jawel, maar deze race niet. Sky heeft de rechten voor alle races (en dat doen ze goed qua verslaggeving), BBC doet sommige races live. De rest hebben ze (denk ik?quote:
Doet me ineens denken aan Fall Out die plaat overigens, maar dat heb geen kut met racen te makenquote:
Dit!quote:
Geen idee, maar ik zou de komende 10-20 jaar zeker nog blijven kijken als ik jou wasquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:18 schreef twiFight het volgende:
Montoya met grijs haar. Hoe lang kijk ik al F1?
Ik lees de Trouw. Daar krijgt het hooguit een kleine kolomquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:18 schreef Meike26 het volgende:
Misschien morgen maar ergens een Telegraafje halen.. En het AD.. Die knaap gaat alle voorpagina's halen !
Voorpagina gaat pas zijn bij zn eerste podium denk ik. Terecht ook.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:18 schreef Meike26 het volgende:
Misschien morgen maar ergens een Telegraafje halen.. En het AD.. Die knaap gaat alle voorpagina's halen !
mja, willen ze volgend jaar de beste coureurs in de Benzen of een onstuimige nummer een en een duidelijke nummer twee?quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:13 schreef alwaysonhold het volgende:
Ted Kravitz vraagt zich oprecht af, of Rosberg volgend jaar mij Mercedes rijdt. Echt wel hoor.
Alweerquote:
The star of the futurequote:
Laten ze ajb die Honda engine lepelen in die STR.. Als je ziet welke progressie ze maken.. Dan geloof ik wel in een vet seizoentje volgend jaar !quote:
Mercedes en Ferrari zetten ook een stap. Die staan qua motoren echt nog boven Honda volgend jaarquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:24 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Laat ze ajb die Honda engine geven in die STR.. Als je ziet welke progressie ze maken.. Dan geloof ik wel een vet seizoentje volgend jaar !
De cameraman van Ted zoomde in op een generator of iets en toen zei Ted er wat van en toen zei die cameraman Honda engine next yearquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:24 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Laat ze ajb die Honda engine geven in die STR.. Als je ziet welke progressie ze maken.. Dan geloof ik wel een vet seizoentje volgend jaar !
Honda zal zeker stappen maken, dat wordt ook van ze verwacht. Maar de rest zit ook niet stil.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:24 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Laten ze ajb die Honda engine lepelen in die STR.. Als je ziet welke progressie ze maken.. Dan geloof ik wel in een vet seizoentje volgend jaar !
Klopt, wat dat betreft valt die progressie mij wel wat tegen, maar dat is meer dat ik het probleem heb onderschat van die hybrid power geneuzel. Qua chassis en verbrandingsmotor zitten ze wel goed.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:27 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Honda zal zeker stappen maken, dat wordt ook van ze verwacht. Maar de rest zit ook niet stil.
Voorspelde jij in het begin van het seizoen ook al niet dat Honda binnen afzienbare tijd zou zorgen voor podiums voor McLaren?
Geef Honda nog even de tijd...
Die compressor is te klein en aan de ERS schort het nog bij Honda, maar voor de rest hebben ze toch wel grote stappen gezet dit jaarquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:28 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Klopt, wat dat betreft valt die progressie mij wel wat tegen, maar dat is meer dat ik het probleem heb onderschat van die hybrid power geneuzel. Qua chassis en verbrandingsmotor zitten ze wel goed.
Wat ze parten speelt zijn de beperkingen op de aanpassingen die ze mogen maken. Ze zitten in zekere zin vast aan de gehomoliseerde motor. Voor een nieuwe motor is dat vrij kutquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:28 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Klopt, wat dat betreft valt die progressie mij wel wat tegen, maar dat is meer dat ik het probleem heb onderschat van die hybrid power geneuzel. Qua chassis en verbrandingsmotor zitten ze wel goed.
Mooie prestatie van Max. Foutloos tot aan de finish.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:34 schreef alwaysonhold het volgende:
[ afbeelding ]Team van Max aan het juichen
Globaal gezien is Max ook gewoon maar een rookie. Een goed presterende, maar toch. Dat heel Nederland voor de tv zit te fappen maakt voor de internationale media niet zoveel verschil.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:45 schreef Geralt het volgende:
Alleen maar Lewis nieuws op de grote sites. Wel begrijpelijk natuurlijk, maar de grote teams hebben die P4 van Max echt wel gezien.
Mooi weekend was het.
Nog 1 biertje en dan ga ik maar eens naar bed
En toch ziet de internationale media het verschil wel tussen Max en een willekeurige andere rookie van de afgelopen jarenquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:51 schreef twiFight het volgende:
[..]
Globaal gezien is Max ook gewoon maar een rookie. Een goed presterende, maar toch. Dat heel Nederland voor de tv zit te fappen maakt voor de internationale media niet zoveel verschil.
Dit. Hij ligt jaren voor op zijn leeftijdsgenoten en ook ligt hij voor op andere rookies qua gedrag op en buiten de baan.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:53 schreef Geralt het volgende:
[..]
En toch ziet de internationale media het verschil wel tussen Max en een willekeurige andere rookie van de afgelopen jaren
Alleen is deze foto van Hongarije volgens mij.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:34 schreef alwaysonhold het volgende:
[ afbeelding ]Team van Max aan het juichen
Nope.....is van vanavond.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:57 schreef Doevelaer het volgende:
[..]
Alleen is deze foto van Hongarije volgens mij.
Jawel, maar dat maakt voor de coverage voorlopig nog niet uit. Pas als Max podiums gaat scoren. Voorlopig trekken HAM artikelen nog wel wat meer page views en zo commercieel zijn de media dan ook weer welquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:53 schreef Geralt het volgende:
[..]
En toch ziet de internationale media het verschil wel tussen Max en een willekeurige andere rookie van de afgelopen jaren
Nee. Hongarije heeft geen rode "fietspaden" naast de weg. En lekkere palacsinta'squote:Op zondag 25 oktober 2015 23:57 schreef Doevelaer het volgende:
[..]
Alleen is deze foto van Hongarije volgens mij.
En niet te vergeten: De pitmuur aan de rechterkant van de baan, niet de linkerkantquote:Op maandag 26 oktober 2015 00:03 schreef Geralt het volgende:
[..]
Nee. Hongarije heeft geen rode "fietspaden" naast de weg. En lekkere palacsinta's
Gaat niet gebeuren.quote:Op maandag 26 oktober 2015 00:37 schreef aesop het volgende:
Kimi what happened...
Het zou me niets verbazen als hij de eer aan zichzelf houdt na dit seizoen.
Zijn zelfvertrouwen groeit. Hier staat een meervoudig WK. For sure. Hamilton en co, maak je borst maar nat vanaf 2017 😃👌quote:Op maandag 26 oktober 2015 00:56 schreef marcodej het volgende:
"I liked the battle with Kimi a lot. Maybe he didn't. But I did!"
gast, laten we eerst beginnen met podiums en races te winnen, daarna zien wel weer.quote:Op maandag 26 oktober 2015 01:13 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Zijn zelfvertrouwen groeit. Hier staat een meervoudig WK. For sure. Hamilton en co, maak je borst maar nat vanaf 2017 😃👌
We moeten natuurlijk ook niet vergeten dat deze jongens reageren in de heetst van de strijd. Het is daarom goed dat Kimi kan reageren wanneer de rust is bedaard.quote:Op maandag 26 oktober 2015 00:36 schreef Geralt het volgende:
Ik had ook niet anders van Kimi verwacht. Klonk aardig gefrustreerd, maar hij vond het wel een mooi gevecht. Hij heb wel respect voor Max
En dat mocht ook.quote:Op maandag 26 oktober 2015 07:28 schreef Wombcat het volgende:
Kimi heeft ook wel een punt. Het is overigens niet alleen Verstappen, het lijkt tegenwoordig wel standaard om de ander maar van de baan te duwen. Hamilton heeft er ook een handje van, Rosberg deed het ook terug bij Hamilton. Vettel doet het ook met regelmaat.
Er is altijd wat met Ham wanneer hij niet eerste staatquote:Op zondag 25 oktober 2015 22:08 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Ja.
[..]
Nee. Maar ik vind hem wel een topcoureur, één van de beste in de F1 op dit moment. Jij claimt dat zijn emoties vreemd zijn omdat hij het hele jaar een dominante auto heeft en al wint. Vergeet echter niet dat deze mannen hier al hun hele leven naar werken. Hamilton is nu pas definitief kampioen en is daarmee evenveel kampioen geworden als zijn grote held en voorbeeld, Ayrton Senna. Nu pas komen die emoties vrij. Vreemd hoe emoties werken, hè.
Hij heeft in ieder geval een punt dat de regels voor iedereen hetzelfde moeten zijn, en dan dus ook gehandhaafd moeten worden.quote:Op maandag 26 oktober 2015 07:28 schreef Wombcat het volgende:
Kimi heeft ook wel een punt. Het is overigens niet alleen Verstappen, het lijkt tegenwoordig wel standaard om de ander maar van de baan te duwen. Hamilton heeft er ook een handje van,
Wat ik trouwens niet begrijp is dat Kimi trachtte Max in te halen terwijl het wringen was dat moment. Vettel daarentegen pakte het slimmer aan door gewoon even langer te wachten tot het wat rustiger is op de weg en puur op snelheid langs te gaan op de daarvoor bestemde locaties. Is Vettel daarmee iets intelligenter en Kimi wat impulsiever als coureur?quote:Op maandag 26 oktober 2015 07:28 schreef Wombcat het volgende:
Kimi heeft ook wel een punt. Het is overigens niet alleen Verstappen, het lijkt tegenwoordig wel standaard om de ander maar van de baan te duwen. Hamilton heeft er ook een handje van, Rosberg deed het ook terug bij Hamilton. Vettel doet het ook met regelmaat.
Staat gewoon in de regels. Iemand die voor ligt mag zijn lijn door de bocht bepalen en daarbij de volledige breedte van de baan gebruiken.quote:Op maandag 26 oktober 2015 07:28 schreef Wombcat het volgende:
Kimi heeft ook wel een punt. Het is overigens niet alleen Verstappen, het lijkt tegenwoordig wel standaard om de ander maar van de baan te duwen. Hamilton heeft er ook een handje van, Rosberg deed het ook terug bij Hamilton. Vettel doet het ook met regelmaat.
naast de baan "drukken" zonder contact en lichtjes zodat beide gewoon door kunnen of eraf rammen (zoals in Sochi) is wel een verschil en dat moet Kimi wel snappen.quote:Op maandag 26 oktober 2015 08:13 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij heeft in ieder geval een punt dat de regels voor iedereen hetzelfde moeten zijn, en dan dus ook gehandhaafd moeten worden.
Je mag ook maar 1x van je lijn gaan.quote:Op maandag 26 oktober 2015 08:26 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Staat gewoon in de regels. Iemand die voor ligt mag zijn lijn door de bocht bepalen en daarbij de volledige breedte van de baan gebruiken.
Alleen bij het van je lijn afwijken op het rechte stuk en dan weer teruggaan naar de racelijn moet je een wagenbreedte ruimte overlaten.
Als je de auto naar buiten mag laten lopen zodat degene aan de buitenkant buiten de baan moet dan moet je dus zorgen dat je daar niet uitkomt, en dat betekent dat je een inhaalactie of een verdedigende actie ook anders in moet zetten. De regels bepalen welke dueltactiek zinnig is.quote:Op maandag 26 oktober 2015 08:34 schreef nils7 het volgende:
[..]
naast de baan "drukken" zonder contact en lichtjes zodat beide gewoon door kunnen of eraf rammen (zoals in Sochi) is wel een verschil en dat moet Kimi wel snappen.
https://vimeo.com/143559570quote:Op maandag 26 oktober 2015 08:54 schreef Meike26 het volgende:
Weet iemand waar ik Teds Notebook terug kan kijken?
Verstappen deed dat wel bij Ricardo in een van de eerste races van het jaar.quote:Op maandag 26 oktober 2015 08:46 schreef Meike26 het volgende:
Precies, dat is niet anders dan in bijv toerwagen racerij of endurance, er voor zorgen dat je niet buiten de baan word gedrukt. Alonso, Button, Hamilton of Verstappen heb ik dat eigenlijk nooit zien doen. Het draait om positioneren, anticiperen en consolideren. Echte racers hebben (om in Olav's termen te schrijven), iets meer schijfruimte over, door beter op het goede moment op de goede plek te zitten.
Massa, Hulkenberg of Stokbrood bijv zitten juist vaak op verkeerde plek op verkeerde moment.
Los van dat hij dat wrsch zelf sowieso zou doen, kreeg hij dat ook via de radio te horenquote:Op maandag 26 oktober 2015 10:04 schreef alwaysonhold het volgende:
Wat ik ook tekenend vond ( en dan hou ik op over de lofzang) is dat Max gewoon Vettel liet gaan op het laatst. Uiterst cool, niet vechten om zo je kans op een goed resultaat weg te gooien en je oude banden aan gort rijden. Alles voor het resultaat, dan heb je dus ook gewoon die extra schijfruimte in je kop om zo de race steady te finischen. Hulde.
"This is not your battle."quote:Op maandag 26 oktober 2015 10:06 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Los van dat hij dat wrsch zelf sowieso zou doen, kreeg hij dat ook via de radio te horen
Werd gewoon uitgezonden!quote:Op maandag 26 oktober 2015 10:43 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Hoe hoorde jullie deze team radio, heb niks voorbij zien komen
Was gewoon op Sky. Als je zoveel mogelijk wil missen van wat er in de race gebeurt moet je Mol aanzetten, die wil dat zelf ook.quote:Op maandag 26 oktober 2015 10:43 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Hoe hoorde jullie deze team radio, heb niks voorbij zien komen
Hoe kunnen ze Rosberg nou een 8 gevenquote:Op maandag 26 oktober 2015 11:00 schreef alwaysonhold het volgende:
Max krijgt goede ratings in Duitsland http://www.auto-motor-und(...)em=3#fotoshow_item=5
Heb je geen beamer? Op die net wit geverfde muren moet dat prima gaan.quote:Op maandag 26 oktober 2015 09:59 schreef motorbloempje het volgende:
Dit weekend verven met de F1 erbij
[ afbeelding ]
Nee, maar in ons volgende huis (over een jaar of 5 á 7) komt er wel degelijk een beamer/filmkamer!quote:Op maandag 26 oktober 2015 11:18 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Heb je geen beamer? Op die net wit geverfde muren moeten dat prima gaan.
duitserquote:Op maandag 26 oktober 2015 11:18 schreef VXXLL het volgende:
[..]
Hoe kunnen ze Rosberg nou een 8 gevenBij de start meteen zijn pole position verneukt. En later toen hij eerste lag een stuurfout waardoor Hamilton wint
wat wordt daar mee bedoelt?quote:Op maandag 26 oktober 2015 11:23 schreef Meike26 het volgende:
Teds Notebook op Vimeo![]()
https://vimeo.com/143559570
Da's gewoon een 'item' in de Sky F1 show, na de racequote:
Precies, en gewoon zijn eigen mening geven, op een leuke manier ook en ik ben het heeel vaak met hem eens..quote:Op maandag 26 oktober 2015 11:30 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Da's gewoon een 'item' in de Sky F1 show, na de raceeven de coureurs 'langs' met wat commentaar enzo.
Ze gaven Hamilton een 9, dat sloeg ook helemaal nergens op.quote:
Wat te denken van de MacLarens? Hebben nou ook niet echt lekker in de kijkere gereden, het waren voornamelijk de 4 Redbull coureurs die er een grote show van maakten in de top 8 !quote:Op maandag 26 oktober 2015 11:46 schreef motorbloempje het volgende:
Ik kan er gewoon nog van nagenieten. Dit was echt de race van het seizoen, en niet alleen omdat Max het zo goed deed. Wát gebeurde er een hoop.
En tóch hebben er nog zoveel mensen anoniem rondgereden. Perez bijvoorbeeld. ja, die reed daar ergens 'voorin', maar die reed daar maar 'n beetje. Zelfde voor een Maldonado en de overgebleven Sauber
Nasr sowieso. Ericsson durf ik niet te zeggenquote:Op maandag 26 oktober 2015 11:50 schreef motorbloempje het volgende:
Even denken, uit m'n hoofd, twaalf finishers:
HAM
ROS
VET
VES
PER
BUT
SAI
HUL
RIC
ALO
ROSsi (ROI toch?)
En een sauber dan ergens daar nog tussen?
Zo uit het blote hoofd:quote:Op maandag 26 oktober 2015 11:56 schreef motorbloempje het volgende:
Nasr dan nog wel ergens daarvoor, wánt ALO zat net buiten de punten, RIC had het laatste puntje en Rossi was 12e, dus dan was Nasr 9e?
(even checken)
Nee dusquote:Op maandag 26 oktober 2015 11:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zo uit het blote hoofd:
Ham, Ros, Vet, Ves, Per, Sai, But, Alo, Nas, Ric, Rossi
ja neem hem ipv de uiterst sterk presterende Stoffel die voor hem geëindigd is in de GP2!quote:Op maandag 26 oktober 2015 11:54 schreef Meike26 het volgende:
Volgens mij was Nasr Rossi nog voorbij gegaan eind van de race.
En indd, Rossi.. Manor zou echt gek zijn als ze hem niet contracteren !!
Oja, Maldonado zat er nog tussenquote:Op maandag 26 oktober 2015 11:59 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nee dus
Ham, Ros, Vet, Ves, Per, But, Sai, Mal, Nas, Ric, Alo, Roi
Oja, hij ging stukquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:00 schreef motorbloempje het volgende:
Alonso die wilde kappen, en z'n team 'maar je rijdt nog in de puntennnnnn...!!!!!!!!!' en vervolgens toch geen punt scoren
Jan Lammers is sowieso een groot Max fanquote:Op maandag 26 oktober 2015 11:57 schreef Bitcoin_klo0n het volgende:
http://www.bnr.nl/feeds/a(...)mpioen-zijn-geworden
Ze zijn geloof ik niet echt onder de indruk van Lewis.
waar Alonso zich bij Ferrari zich eerst profileerde als een doorzetter, komt die nu over als een loser die het allemaal niet aankan....quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:00 schreef motorbloempje het volgende:
Alonso die wilde kappen, en z'n team 'maar je rijdt nog in de puntennnnnn...!!!!!!!!!' en vervolgens toch geen punt scoren
Ja, daar moest ik ook meteen aan denken. En ook aan het verschil met Verstappen die ondanks een niet 100% motor vorige race toch maar gewoon door en door en door bleef gaan tot het einde van de race.quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:04 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
waar Alonso zich bij Ferrari zich eerst profileerde als een doorzetter, komt die nu over als een loser die het allemaal niet aankan....
Hij had op het einde problemen, anders was hij gewoon in de punten geëindigd. En snap zijn frustratie wel: telkens als hij een beetje kans lijkt te maken op punten gaat er iets kapot.quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:04 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
waar Alonso zich bij Ferrari zich eerst profileerde als een doorzetter, komt die nu over als een loser die het allemaal niet aankan....
En wéér die duivelse Button die beter scoort dan zijn (op papier betere) teamgenoot Alonso..quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:04 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
waar Alonso zich bij Ferrari zich eerst profileerde als een doorzetter, komt die nu over als een loser die het allemaal niet aankan....
Max is natuurlijk nog jong, gretig en wil zich bewijzenquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:05 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ja, daar moest ik ook meteen aan denken. En ook aan het verschil met Verstappen die ondanks een niet 100% motor vorige race toch maar gewoon door en door en door bleef gaan tot het einde van de race.
Dat met Massa op Singapore was idd zo'n voorbeeld.quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:09 schreef Meike26 het volgende:
Mwah.. Hulkenberg is wat minderjong en wil zich ook nog steeds bewijzen maar mengt zich wel vaak in crashes waar hij toch al vaker echt zelf de schuld aan heeft.
Alonso had motorproblemen... dus hij vroeg of hij mocht kappen, maar z'n team zei, rijd verder want de andere liggen ver achter.quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:00 schreef motorbloempje het volgende:
Alonso die wilde kappen, en z'n team 'maar je rijdt nog in de puntennnnnn...!!!!!!!!!' en vervolgens toch geen punt scoren
Ja. En Nee, geen puntje. WANT HIJ WAS FUCKING 11e!quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:16 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Alonso had motorproblemen... dus hij vroeg of hij mocht kappen, maar z'n team zei, rijd verder want de andere liggen ver achter.
Uiteindelijk nog een puntje.
o dat had ik net gemistquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:17 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ja. En Nee, geen puntje. WANT HIJ WAS FUCKING 11e!
Die ver terug vielen toen het droog werd. Doe maar nietquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:49 schreef Loekoe het volgende:
Ik zie hem heel erg graag snel in één van die Redbulls.
Deze race jaquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die ver terug vielen toen het droog werd. Doe maar niet
Liever zo'n race op 4, dan zo'n race kapot in de vangrailquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:55 schreef Loekoe het volgende:
[..]
Deze race jaMaar over het algemeen zijn die Redbulls natuurlijk sneller.
Driver error. Zoals zo vaak van kvyat.quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Liever zo'n race op 4, dan zo'n race kapot in de vangrail
Nou was dat ook niet echt vanaf de meest kansrijke positie.quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:58 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Driver error. Zoals zo vaak van kvyat.
wel je pilletjes innemen hequote:Op maandag 26 oktober 2015 12:17 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ja. En Nee, geen puntje. WANT HIJ WAS FUCKING 11e!
Bij Ferrari werd hij vooral als briljante coureur in een waardeloze auto geprofileerd, hij was de eigenlijke wereldkampioen, terwijl in de cruciale weekenden Massa met die waardeloze auto vaak sneller was.quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:04 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
waar Alonso zich bij Ferrari zich eerst profileerde als een doorzetter, komt die nu over als een loser die het allemaal niet aankan....
Ik weet wel welke beste inhaalactie er als winnaar uit de bus gaat komen.quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:50 schreef alwaysonhold het volgende:
Allemaal even op Max stemmen voor F1 Racing uk blad. http://surveys.haymarket.(...)ortId=NjQxNzcyMzAwS0
Ik heb op Max gestemd waar je Max kon kiezen 😳quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:23 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik weet wel welke beste inhaalactie er als winnaar uit de bus gaat komen.
Verstappen buitenlangs Nasr in Blanchimont. There; I said it.
Was een defecte sensorquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:16 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Alonso had motorproblemen... dus hij vroeg of hij mocht kappen, maar z'n team zei, rijd verder want de andere liggen ver achter.
Done, natuurlijk!quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:50 schreef alwaysonhold het volgende:
Allemaal even op Max stemmen voor F1 Racing uk blad. http://surveys.haymarket.(...)ortId=NjQxNzcyMzAwS0
en wat was daar het gevolg van? Een verkeerde uitlezing/telemetrie en voor de rest een normaal draaiende motor, of effectief een scheef lopend blok?quote:
is ook wel ingegeven door al dat asfalt langs de baan, als iemand erlangs komt kunnen ze toch wel verder. Zouden ze ze vast komen te zitten in het grind dan zou het veel minder voor komenquote:Op maandag 26 oktober 2015 07:28 schreef Wombcat het volgende:
Kimi heeft ook wel een punt. Het is overigens niet alleen Verstappen, het lijkt tegenwoordig wel standaard om de ander maar van de baan te duwen. Hamilton heeft er ook een handje van, Rosberg deed het ook terug bij Hamilton. Vettel doet het ook met regelmaat.
waarschijnlijk een blok waarbij het vermogen wat teruggeschroefd wordtquote:Op maandag 26 oktober 2015 13:41 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
en wat was daar het gevolg van? Een verkeerde uitlezing/telemetrie en voor de rest een normaal draaiende motor, of effectief een scheef lopend blok?
Dan zou degene die buitenom probeert in te halen eerder zijn gas los laten in plaats van hem te laten staan.quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:43 schreef rubbereend het volgende:
[..]
is ook wel ingegeven door al dat asfalt langs de baan, als iemand erlangs komt kunnen ze toch wel verder. Zouden ze ze vast komen te zitten in het grind dan zou het veel minder voor komen
Misschien als is was gestopt alleen de sensor en nu door het doorrijden drijfstang door de cilinder?quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:41 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
en wat was daar het gevolg van? Een verkeerde uitlezing/telemetrie en voor de rest een normaal draaiende motor, of effectief een scheef lopend blok?
Nee.quote:Op maandag 26 oktober 2015 15:11 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Was bij Sky ook te horen dat Wolff aan Rosberg de opdracht gaf om het gras te maaien?
Het is dan ook niet waar als je stops/posities er naast legt.quote:Op maandag 26 oktober 2015 15:15 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee.
Op de Belg zeiden ze trouwens dat er vier SC's waren, allemaal in het voordeel van Hamilton. Zoiets hoor je ook niet op Sky.
Vergeet het voordeel ten opzichte van Vettel niet. Ik vond in ieder geval niet dat Hamilton een sterke race reed, hij krijg het in de schoot geworpen terwijl hij tot het droog was behoorlijk liep te kloten en hoezeer we er inmiddels ook aan gewend zijn, het ontlopen van een straf voor het van de baan beuken van een tegenstander pleit ook niet voor hem.quote:Op maandag 26 oktober 2015 16:19 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Het is dan ook niet waar als je stops/posities er naast legt.
Direct na afloop van de eerste VSC gaf Rosberg al gas, terwijl de rest nog wat anders zat te doen. Leverde hem 2 plaatsen op. Tijdens de 2e VSC stopte Rosberg voor de tweede en laatste maal, terwijl Hamilton buiten bleef. Ook die was in het voordeel van Rosberg.
De twee SC's waren wel in het voordeel van Hamilton
Hij mag de pinda's uit de stront van Senna niet eens eten.quote:Op maandag 26 oktober 2015 16:28 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vergeet het voordeel ten opzichte van Vettel niet. Ik vond in ieder geval niet dat Hamilton een sterke race reed, hij krijg het in de schoot geworpen terwijl hij tot het droog was behoorlijk liep te kloten en hoezeer we er inmiddels ook aan gewend zijn, het ontlopen van een straf voor het van de baan beuken van een tegenstander pleit ook niet voor hem.
Maar, foutloze race, foutloos seizoen, overtuigend kampioen, in de voetsporen van Senna, blablabla.
Dat mag gewoon. Is niet buiten de baan beuken, maar je lijn kiezen in de bocht en deze vasthouden. Je mag alleen geen plotselinge bewegingen naar buiten maken. Hij haalde de bocht gewoon zonder naar buiten te sturen. Rosberg stuurde te vroeg in (omdat Hamilton daar al zat) waardoor ze elkaar raakten.quote:Op maandag 26 oktober 2015 16:28 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Vergeet het voordeel ten opzichte van Vettel niet. Ik vond in ieder geval niet dat Hamilton een sterke race reed, hij krijg het in de schoot geworpen terwijl hij tot het droog was behoorlijk liep te kloten en hoezeer we er inmiddels ook aan gewend zijn, het ontlopen van een straf voor het van de baan beuken van een tegenstander pleit ook niet voor hem.
Maar, foutloze race, foutloos seizoen, overtuigend kampioen, in de voetsporen van Senna, blablabla.
is nog zover weg. Er kan in een paar dagen nog van alles gebeuren.quote:
twitter:Olav_Mol twitterde op maandag 26-10-2015 om 16:46:40Austin texas vandaag https://t.co/PeoesfWZHL reageer retweet
Hoe is het mogelijkquote:Op maandag 26 oktober 2015 17:36 schreef WEST het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Olav_Mol twitterde op maandag 26-10-2015 om 16:46:40Austin texas vandaag https://t.co/PeoesfWZHL reageer retweet
tja 362 dagen per jaar dit weer. 3 dagen slecht weer.quote:
Maar twee van de vijf acties zijn van Max???quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:23 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik weet wel welke beste inhaalactie er als winnaar uit de bus gaat komen.
Verstappen buitenlangs Nasr in Blanchimont. There; I said it.
Ik zou het toch gewoon fijner vinden als er twee rijders zijn, liefst van verschillende teams, die het hele seizoen vechten om de titel.quote:Op maandag 26 oktober 2015 11:52 schreef Weltschmerz het volgende:
Gaat het eigenlijk niet heel erg goed met de F1? We hebben één auto die er met kop en schouders bovenuit steekt, terwijl er van een eerlijke strijd tussen die coureurs niet echt sprake is. Dat kan gebeuren in de F1, maar het is wel een recept voor een suf seizoen. Dan hebben we ook nog eens minimaal regen gehad, maar dit was zeker niet de eerste schitterende race van dit seizoen, terwijl er ook nog eens een heleboel zeer vermakelijke races waren.
Het is nou eenmaal een gegeven dat er af en toe seizoenen zijn dat een auto er met kop en schouders bovenuit steekt. Dat wordt dus nooit een fantastisch seizoen, en als beide coureurs van dat team ook nog eens niet in een felle strijd om de titel verwikkeld zijn is er ook niet het kampioenschap om races leuker te maken.quote:Op maandag 26 oktober 2015 19:36 schreef Fer het volgende:
[..]
Ik zou het toch gewoon fijner vinden als er twee rijders zijn, liefst van verschillende teams, die het hele seizoen vechten om de titel.
Daarnaast had je vroeger ook nog zaken als verschillende pitstrategien tussen de toppers, iets meer verrassingen tijdens de start (ze hebben nog steeds ingestelde bitepoints bijv.) en tegenwoordig is de snelste in de kwalificatie ook de snelste in de race, altijd.
gezien de starts van Max dit jaar zal hij daar al wat plekken verliezenquote:Op maandag 26 oktober 2015 20:04 schreef tralalala het volgende:
Wat een vies lang recht stuk bij de start tot de eerste bocht in Mexico zeg.
langste van de kalender volgens mijquote:Op maandag 26 oktober 2015 20:04 schreef tralalala het volgende:
Wat een vies lang recht stuk bij de start tot de eerste bocht in Mexico zeg.
Was dat niet Abu Dhabi?quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
langste van de kalender volgens mij
China heeft de langste rechte stuk. hoeft niet perse start/finish gedeelte te zijn.quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:26 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Volgens mij is deze net ietsje langer
Dan hoop ik voor Max dat hij al een deal heeft voor 2017 bij een Ferrari of Mercedes. Het zou mij niks verbazen.quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:05 schreef beantherio het volgende:
Ik hoop echt dat ie volgend jaar bij een goed team terecht komt. Maar dat gaat nog een hele uitdaging worden. Dit jaar had/heeft ie een auto waarmee ie zich kan onderscheiden, maar ik ben benieuwd of ie volgend jaar weer in die situatie zit. Door de motorensituatie is er er zoveel onzekerheid bij zoveel teams. De enige zekerheid heb je bij Ferrari en Mercedes: bij alle andere teams is het koffiedikkijken wat ze gaan presteren in 2016.
slechts 1170 meter is dat rechte stuk langquote:Op maandag 26 oktober 2015 20:28 schreef WEST het volgende:
[..]
China heeft de langste rechte stuk. hoeft niet perse start/finish gedeelte te zijn.
Nee, waarom? Gaat om zoveel mogelijk grip. Hoe zachter de band, des te meer grip.quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:34 schreef SnowOokami het volgende:
Trouwens wat ik me al een tijdje heb afvraag, de Medium en Hard zijn "langzamer" dan de Soft en Super Soft, maar zijn de Medium en Hard niet veel sneller op de straights?
ik lees dan ook weer.quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:34 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
slechts 1170 meter is dat rechte stuk lang
Je kan dat ook andersom benaderen... hoe harder de band hoe minder grip en dus minder weerstand. In de bochten snap ik wel dat de S en SS meer grip hebben dus dat je er sneller door heen kan, maar op de straight dus niet.quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:35 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee, waarom? Gaat om zoveel mogelijk grip. Hoe zachter de band, des te meer grip.
Volgens mij dus niet meer de langstequote:Op maandag 26 oktober 2015 20:35 schreef WEST het volgende:
[..]
ik lees dan ook weer.
The track itself was designed with racing in mind. As well as the waterside marina area, there are high-speed sections (including the longest straight on the F1 calendar), tight corners for overtaking, and even a twisty street circuit-style sector. Overall, its diverse elements come together to create one of the longest and most demanding tracks in the world, where close and competitive racing is guaranteed.
Over Abu dhabi
mja, daar zijn de rechte stukken tekort voor. Race je op een oval dan heb je wel voordeel van de hardere bandenquote:Op maandag 26 oktober 2015 20:38 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Je kan dat ook andersom benaderen... hoe harder de band hoe minder grip en dus minder weerstand. In de bochten snap ik wel dat de S en SS meer grip hebben dus dat je er sneller door heen kan, maar op de straight dus niet.
ah ok thanks! Zat al een tijdje te tobben hierover.quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:41 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
mja, daar zijn de rechte stukken tekort voor. Race je op een oval dan heb je wel voordeel van de hardere banden
Quote uit het artikel:quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:56 schreef potjecreme het volgende:
Onderstaand vind ik wel een leuk artikel.
A trip down memory lane for all the reaction to Lewis Hamilton's bombshell defection from his boyhood team three years ago...
http://www.skysports.com/(...)ren-to-join-mercedes
quote:"Very cool that Lewis will be my new team-mate! Gonna be another great challenge!" - Nico Rosberg, Mercedes.
niet van mijn kantquote:Op maandag 26 oktober 2015 22:03 schreef Meike26 het volgende:
Wat ik mij afvraag, is er hier eventueel interesse om een apart en kort topic aan te maken (tot 31-12-15) met ieders verwachtingen hoe de stoeltjes in 2017 gevuld zullen zijn?
Lijkt me wel leuk om te zien wie er het dichts bij zit dan (veel contracten lopen af eind 2016).
Meer grip, kun je harder door een bocht en ook eerder op het gas, beide geeft je een hogere snelheid de bocht uit en daardoor een hogere snelheid om het rechte stuk mee te beginnen.quote:Op maandag 26 oktober 2015 20:38 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Je kan dat ook andersom benaderen... hoe harder de band hoe minder grip en dus minder weerstand. In de bochten snap ik wel dat de S en SS meer grip hebben dus dat je er sneller door heen kan, maar op de straight dus niet.
Bijna alles staat al vastquote:Op maandag 26 oktober 2015 22:03 schreef Meike26 het volgende:
Wat ik mij afvraag, is er hier eventueel interesse om een apart en kort topic aan te maken (tot 31-12-15) met ieders verwachtingen hoe de stoeltjes in 2017 gevuld zullen zijn?
Lijkt me wel leuk om te zien wie er het dichts bij zit dan (veel contracten lopen af eind 2016).
Een soort silly season topic?quote:Op maandag 26 oktober 2015 22:03 schreef Meike26 het volgende:
Wat ik mij afvraag, is er hier eventueel interesse om een apart en kort topic aan te maken (tot 31-12-15) met ieders verwachtingen hoe de stoeltjes in 2017 gevuld zullen zijn?
Lijkt me wel leuk om te zien wie er het dichts bij zit dan (veel contracten lopen af eind 2016).
Maar dan ben ik bang dat we een hoop minder inhaalacties zullen zienquote:Op maandag 26 oktober 2015 20:30 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Dan hoop ik voor Max dat hij al een deal heeft voor 2017 bij een Ferrari of Mercedes. Het zou mij niks verbazen.
Zo een topic was (of is?quote:Op maandag 26 oktober 2015 22:03 schreef Meike26 het volgende:
Wat ik mij afvraag, is er hier eventueel interesse om een apart en kort topic aan te maken (tot 31-12-15) met ieders verwachtingen hoe de stoeltjes in 2017 gevuld zullen zijn?
Lijkt me wel leuk om te zien wie er het dichts bij zit dan (veel contracten lopen af eind 2016).
Ik vind het seizoen op zichzelf heel erg vermakelijk, met een aantal puike races. Wat ik wel jammet vind is dat na de Mercedes - Red Bull dominantie nu weer 1 team veel sterker is dan de rest. Dat maakt dan ook dat ik alle lof voor Hamilton behoorlijk overtrokken vind; het zou bijna schande zijn als hij geen kampioen was geworden.quote:Op maandag 26 oktober 2015 19:45 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het is nou eenmaal een gegeven dat er af en toe seizoenen zijn dat een auto er met kop en schouders bovenuit steekt. Dat wordt dus nooit een fantastisch seizoen, en als beide coureurs van dat team ook nog eens niet in een felle strijd om de titel verwikkeld zijn is er ook niet het kampioenschap om races leuker te maken.
Ik heb ondanks dat veel leuke races gezien, en zelfs een paar hele fraaie. Dan moeten we niet zomaar gaan roepen dat de F1 in een crisis zit.
Als Ferrari de lijn door trekt....quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 08:25 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Ik vind het seizoen op zichzelf heel erg vermakelijk, met een aantal puike races. Wat ik wel jammet vind is dat na de Mercedes - Red Bull dominantie nu weer 1 team veel sterker is dan de rest. Dat maakt dan ook dat ik alle lof voor Hamilton behoorlijk overtrokken vind; het zou bijna schande zijn als hij geen kampioen was geworden.
Volgend jaar nog een spannende titelstrijd, dan heb ik helemaal nietsvmeer te klagen
Je bedoelt de 3 die ze al hadden, die ene van Brawn met Button en nu 2 keer Hamilton met Mercedes?quote:Op maandag 26 oktober 2015 21:32 schreef beantherio het volgende:
Knap trouwens dat Tyrrell nu voor de 6e keer een wereldkampioenschap bij de coureurs heeft gepakt.
Red Bull heeft nooit zo'n dominantie gehad, totaal onvergelijkbaar. Zelfs in 2013 was het nog een kwestie van hard weglopen met een klein snelheidsverschil. Deze Mercedes is dominant in de McLaren MP4/4 categorie.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 08:25 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Ik vind het seizoen op zichzelf heel erg vermakelijk, met een aantal puike races. Wat ik wel jammet vind is dat na de Mercedes - Red Bull dominantie nu weer 1 team veel sterker is dan de rest.
Inderdaad, het gekloot in Hongarije, Singapore en Monaco, andere coureurs buiten de baan duwen, rijden met een illegale auto, dat zijn dingen waarmee normaal gesproken een coureur in een zwaarbevochten seizoen het WK mee verliest.quote:Dat maakt dan ook dat ik alle lof voor Hamilton behoorlijk overtrokken vind; het zou bijna schande zijn als hij geen kampioen was geworden.
Het voordeel is dat je twee soorten coureurs hebt die een seizoen spannend maken dat het anders niet wat geweest, zij die met een mindere auto de dominante auto weten uit te dagen, en zij die met een dominante auto coureurs in mindere auto's een kans weten te geven. Hamilton behoort tot de tweede categorie. Ferrari moet er nog iets dichter op kruipen, en Rosberg moet ophouden zich te laten piepelen, en dan doet de combinatie van druk en Hamilton de rest.quote:Volgend jaar nog een spannende titelstrijd, dan heb ik helemaal nietsvmeer te klagen
Die krijgen we in de toekomst wel met Verstappen en Stoffel of Ocon denk ikquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 09:37 schreef Re het volgende:
beetje senna-prost, schumacher-hill strijd is altijd wel mooi om naar te kijken
Es2ban Oconquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 10:14 schreef Geralt het volgende:
[..]
Die krijgen we in de toekomst wel met Verstappen en Stoffel of Ocon denk ik
Je moet het natuurlijk wel even doen maar wel met je eens dat het leuker is als twee constructeurs ook om plek 1 met elkaar strijden, nu ben ik niet zo goed in geschiedenis maar dat is toch wel een tijdje geleden, dat cadeautje aan Kimi van McLaren en het jaar erop Hamilton?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 08:25 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Ik vind het seizoen op zichzelf heel erg vermakelijk, met een aantal puike races. Wat ik wel jammet vind is dat na de Mercedes - Red Bull dominantie nu weer 1 team veel sterker is dan de rest. Dat maakt dan ook dat ik alle lof voor Hamilton behoorlijk overtrokken vind; het zou bijna schande zijn als hij geen kampioen was geworden.
Volgend jaar nog een spannende titelstrijd, dan heb ik helemaal nietsvmeer te klagen
Dus eeh eigenlijk moeten ze het vaker doen?quote:"Dat neemt niet weg dat dit soort dingen gewoonweg niet mogen gebeuren"
Nee, ze zegt juist dat ze het niet meer moeten doenquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 10:44 schreef Meike26 het volgende:
Leuke uitspraak van Monisha Kaltenborn over aanvaring van beide coureurs :
[..]
Dus eeh eigenlijk moeten ze het vaker doen?![]()
http://www.f1today.net/nl(...)-spreken-met-rijders
In 2010 en 2012 deed Alonso nog in de laatste race mee om de titel.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 10:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je moet het natuurlijk wel even doen maar wel met je eens dat het leuker is als twee constructeurs ook om plek 1 met elkaar strijden, nu ben ik niet zo goed in geschiedenis maar dat is toch wel een tijdje geleden, dat cadeautje aan Kimi van McLaren en het jaar erop Hamilton?
wat ik al zei, niet zo goed in geschiedenisquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 10:52 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
In 2010 en 2012 deed Alonso nog in de laatste race mee om de titel.
Will Stevens naast Vettel in de Ferrari.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 10:14 schreef Geralt het volgende:
[..]
Die krijgen we in de toekomst wel met Verstappen en Stoffel of Ocon denk ik
En over dat gokken op 2017; dan gok ik alvast dat zowel Button als Alonso er in 2017 niet meer bij zijn. Kimi ook niet en Hulkenberg ook niet trouwens.
twitter:TotoWolff_Off twitterde op dinsdag 27-10-2015 om 12:05:51@brakeguru Max Verstappen is a future champions... reageer retweet
Zet hem dan volgend jaar maar in je auto. Großmaul.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 12:19 schreef Bitcoin_klo0n het volgende:
twitter:TotoWolff_Off twitterde op dinsdag 27-10-2015 om 12:05:51@brakeguru Max Verstappen is a future champions... reageer retweet
Het zal hem ook wel niet echt zijn... veel te weinig volgers, en zo te zien helemaal geen F1 journalisten daaronder.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:34 schreef Geralt het volgende:
Overigens verbaast het me keer op keer hoe een kerel in zijn positie er mee weg komt door zo slecht Engels te spreken.
Ofja er mee weg komen is een groot woord, maar ik verwacht van iemand op zo een positie toch wel een stuk beter Engels eerlijk gezegd.
Verstappen dan ook lijkt me.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:30 schreef Geralt het volgende:
Tost denkt dat zonder de laatste SC Verstappen op het podium had geëindigd omdat volgens hem de Mercs dan nog een keer naar binnen hadden gemoeten.
Zolang zijn Schotse vrouw hem.maar verstaat.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 13:34 schreef Geralt het volgende:
Overigens verbaast het me keer op keer hoe een kerel in zijn positie er mee weg komt door zo slecht Engels te spreken.
Ofja er mee weg komen is een groot woord, maar ik verwacht van iemand op zo een positie toch wel een stuk beter Engels eerlijk gezegd.
vraag me af of de 2016 wagens zijn ontworpen?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:26 schreef SnowOokami het volgende:
Bijna november en nog geen update over de motor perikelen van STR/RB
Ik denk dat STR/RB al een zeer goede basis hebben, het gaat nu alleen nog om de motor en daarna de balans vinden tussen het chassis en de motor.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:27 schreef THEFXR het volgende:
[..]
vraag me af of de 2016 wagens zijn ontworpen?
Dat denk ik niet. Grote van de koel openingen in de sidepods en de vorm van de motor cover zijn vrij integraal onderdeel van het hele chassis ontwerp.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:30 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Ik denk dat STR/RB al een zeer goede basis hebben, het gaat nu alleen nog om de motor en daarna de balans vinden tussen het chassis en de motor.
Dan hebben ze nog een leuke uitdaging voor de boeg... maar tis nog steeds wachten op een definitieve motor.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:35 schreef Fer het volgende:
[..]
Dat denk ik niet. Grote van de koel openingen in de sidepods en de vorm van de motor cover zijn vrij integraal onderdeel van het hele chassis ontwerp.
Gezien het feit dat Mercedes, Ferrari en Honda ze geen motoren wil leveren, blijft er maar 1 partij over. Die zullen echter eerst een beslissing over het overnemen van Lotus moeten nemen en er zullen wat verzoenende gesprekken mee gehouden moeten worden.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:26 schreef SnowOokami het volgende:
Bijna november en nog geen update over de motor perikelen van STR/RB
Honda mag (nog) niet leveren. Ben overigens benieuwd of dat "verbod" standhoud van Ron Dennis...quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:55 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Gezien het feit dat Mercedes, Ferrari en Honda ze geen motoren wil leveren, blijft er maar 1 partij over. Die zullen echter eerst een beslissing over het overnemen van Lotus moeten nemen en er zullen wat verzoenende gesprekken mee gehouden moeten worden.
STR gaat waarschijnlijk rijden met de 2015 Ferrari motor. RB zou gaan rijden met de Honda.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 19:59 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Honda mag (nog) niet leveren. Ben overigens benieuwd of dat "verbod" standhoud van Ron Dennis...
Zou een prima motor zijn voor STR volgend jaar
Fake Twitter account.....quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 12:19 schreef Bitcoin_klo0n het volgende:
twitter:TotoWolff_Off twitterde op dinsdag 27-10-2015 om 12:05:51@brakeguru Max Verstappen is a future champions... reageer retweet
Kan met de huidige f1 wagens, zonder vergelijkbare afloop.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 20:11 schreef Beach het volgende:
ene Senna parkeerde hem ook in de muur in 1994
Hopelijk doet Max dat niet
Kon toen ook, zolang je stuurstang maar goed gefabriceerd was... alhoewel... dat was de oorzaak... hmm ja... was ook domme pech...quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 20:42 schreef Fer het volgende:
[..]
Kan met de huidige f1 wagens, zonder vergelijkbare afloop.
Eigenlijk onvoorstelbaar, gezien het aantal miljoen wat de Japanners in McLaren pompen. Ze zouden zowat in de directie moeten zitten.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 20:14 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
STR gaat waarschijnlijk rijden met de 2015 Ferrari motor. RB zou gaan rijden met de Honda.
En even opgezocht: Oorspronkelijk was die exclusiviteit alleen voor 2015, maar later blijkbaar verlengd tot en met 2016.
no way! dat RB met een gp2 motor gaat rijden, die willen wat veel beters dan Renault. Dan doen ze gewoon niet mee, ander worden door STR om hun oren gereden.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 20:14 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
STR gaat waarschijnlijk rijden met de 2015 Ferrari motor. RB zou gaan rijden met de Honda.
En even opgezocht: Oorspronkelijk was die exclusiviteit alleen voor 2015, maar later blijkbaar verlengd tot en met 2016.
denk je echt dat Honda met een "gp2" motor komt volgend jaar? Japanners kennende en de negatieve uitlatingen naar hun "gp2" motor toe verwacht ik een nieuwe motor die Mercedes en Ferrari 1 sec per rondje achter zich laatquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:11 schreef THEFXR het volgende:
[..]
no way! dat RB met een gp2 motor gaat rijden, die willen wat veel beters dan Renault. Dan doen ze gewoon niet mee, ander worden door STR om hun oren gereden.
Als je ziet hoe ze nu al uit de trage chicanes wegtrekken, zit dat top (ice) vermogen wel goed. Als ze de ERS fixen, maken ze net zo'n sprong als Ferrari dit jaar.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:11 schreef THEFXR het volgende:
[..]
no way! dat RB met een gp2 motor gaat rijden, die willen wat veel beters dan Renault. Dan doen ze gewoon niet mee, ander worden door STR om hun oren gereden.
Geruchten gingen dat ze met Honda gepraat hebben.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:11 schreef THEFXR het volgende:
[..]
no way! dat RB met een gp2 motor gaat rijden, die willen wat veel beters dan Renault. Dan doen ze gewoon niet mee, ander worden door STR om hun oren gereden.
Volgens de geruchten hebben ze al lang en breed met elke fabrikant gepraat en hebben ze zo ondertussen ook al een tweede ronde gehad bij al die fabrikanten (al dan niet via Ecclestone).quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:33 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Geruchten gingen dat ze met Honda gepraat hebben.
Mooi filmpje!quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 20:10 schreef alwaysonhold het volgende:
Mooi om te zien hoe lang Max in gevecht was met Vettel gezien vanuit de cockpit van Raikkonen.
Max rijdt bijna de helft van de tijd andere lijnen dan de rest zie ik nu pas, ene Senna deed dat ook.....
http://m.videa.hu/videok/(...)5-t-zTZHvgWj9wwf5Wbk
Geruchten gingen over vorige week. En ja, ze hebben met elke fabrikant gepraat.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:41 schreef twiFight het volgende:
[..]
Volgens de geruchten hebben ze al lang en breed met elke fabrikant gepraat en hebben ze zo ondertussen ook al een tweede ronde gehad bij al die fabrikanten (al dan niet via Ecclestone).
Mercedes heeft in 2015 een kleine stap gezet, gezien dat Williams nu voor Redbull staat, ipv erachter in 2014. Maar Ferrari heeft een giga stap gemaakt, waardoor ze van achter Renault nu bijna op gelijke hoogte staan met Mercedes.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:15 schreef THEFXR het volgende:
Alsof die andere motoren stilstaan in ontwikkeling....
die ferrari's komen hem toch lastig voorbij.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 20:10 schreef alwaysonhold het volgende:
Mooi om te zien hoe lang Max in gevecht was met Vettel gezien vanuit de cockpit van Raikkonen.
Max rijdt bijna de helft van de tijd andere lijnen dan de rest zie ik nu pas, ene Senna deed dat ook.....
http://m.videa.hu/videok/(...)5-t-zTZHvgWj9wwf5Wbk
Bijna iedereen heeft meer achterstand op Mercedes opgelopen dan vorig jaar. Alleen Ferrari is dichterbij gekomen, maar hun achterstand is nog altijd groter dan die van Red Bull en Williams vorig jaar.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 23:35 schreef Fer het volgende:
[..]
Mercedes heeft in 2015 een kleine stap gezet, gezien dat Williams nu voor Redbull staat, ipv erachter in 2014. Maar Ferrari heeft een giga stap gemaakt, waardoor ze van achter Renault nu bijna op gelijke hoogte staan met Mercedes.
Van wat Honda dit jaar heeft laten zien, denk ik dat een vergelijkbare stap kunnen maken als Ferrari.
Bedenk ook dat de voortgang in steeds kleinere stapjes zal gaan.
Ik maak mij meer zorgen om Renault. Die zijn momenteel net zover als bij hun debuut in 2014, het is jammer dat we nog even moeten wachten om de nieuwe motor in actie te zien.
Mooi om te zien bij Max inderdaad die onbevangenheid en het scherpe randje van het karten nog eraan.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 20:10 schreef alwaysonhold het volgende:
Mooi om te zien hoe lang Max in gevecht was met Vettel gezien vanuit de cockpit van Raikkonen.
Max rijdt bijna de helft van de tijd andere lijnen dan de rest zie ik nu pas, ene Senna deed dat ook.....
http://m.videa.hu/videok/(...)5-t-zTZHvgWj9wwf5Wbk
Met welke motor dan?, het is bijna nov, ze moeten die wagen om de motor heen ontwerpen en daarna nog van alles testen, zijn ze dus te laat klaar voor volgende seizoen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:04 schreef Geralt het volgende:
[..]
Mooi om te zien bij Max inderdaad die onbevangenheid en het scherpe randje van het karten nog eraan.
Dat hebben er meer die net komen kijken in de F1 en dat ebt vaak flink weg met de jaren.
Hopelijk kan Max dat een beetje in stand houden.
Dat is eigenlijk de voornaamste reden dat ik hem als heel groot talent zie en niet als een soort Alesi, met alle respect. Uiteindelijk is snelheid immers het belangrijkste, en het verschil met Sainz qua snelheid is nou ook weer niet zo indrukwekkend, en we weten niet waar Sainz staat.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 20:10 schreef alwaysonhold het volgende:
Mooi om te zien hoe lang Max in gevecht was met Vettel gezien vanuit de cockpit van Raikkonen.
Max rijdt bijna de helft van de tijd andere lijnen dan de rest zie ik nu pas, ene Senna deed dat ook.....
http://m.videa.hu/videok/(...)5-t-zTZHvgWj9wwf5Wbk
omdat je hem anders volgend jaar niet ziet rijden, daaromquote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:09 schreef Geralt het volgende:
Weet ik veel met welke motor. Dat is iets voor Horner en Mateschitz en Bernie en de andere teams om te regelen.
Dat doet toch niet ter zake als het gaat om Max zijn rijstijl?
ja, de longen van de coureurs hebben er geen last vanquote:Op woensdag 28 oktober 2015 11:19 schreef Atreidez het volgende:
Wist niet dat dat nieuwe circuit in Mexico zo hoog lag (2200m)Wordt interessant gegeven wb lucht en de motoren..
http://www.motorsport.com(...)uncharted-territory/
Misschien zie ik hem dan wel hier in het dorp een keer rijden als ie op bezoek is bij zn tante.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 12:31 schreef THEFXR het volgende:
[..]
omdat je hem anders volgend jaar niet ziet rijden, daarom
dat doe je toch niet als Sky zijndequote:Op woensdag 28 oktober 2015 12:42 schreef rockstah het volgende:
Rosberg wordt echt helemaal kapot gemaakt door de media. Te triest voor woorden van Sky, een tijdje geleden hebben ze het nog herkend en nu gaan ze er gewoon weer vrolijk mee door.
Wat doen ze dan? Gewoon hun gebruikelijke geschiedvervalsing, of deze keer meer?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 12:42 schreef rockstah het volgende:
Rosberg wordt echt helemaal kapot gemaakt door de media. Te triest voor woorden van Sky, een tijdje geleden hebben ze het nog herkend en nu gaan ze er gewoon weer vrolijk mee door.
Valt op zich mee. Atmosferische motoren hebben meer last van de hoogte. Hier moet je alleen oppassen voor koeling en de turbo, zoals ook in het artikel gemeld.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 11:19 schreef Atreidez het volgende:
Wist niet dat dat nieuwe circuit in Mexico zo hoog lag (2200m)Wordt interessant gegeven wb lucht en de motoren..
http://www.motorsport.com(...)uncharted-territory/
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 12:31 schreef THEFXR het volgende:
ja, de longen van de coureurs hebben er geen last van
hell yeahquote:Op woensdag 28 oktober 2015 13:07 schreef Atreidez het volgende:
[..]Zal geen issue zijn, t is geen cardiosport.
Mwah, ik erger me gewoon aan hoe inconsistent ze zijn op dit gebied. Uiteindelijk zijn zij namelijk een van de weinigen die achteraf nog dingen nuanceren en ze zijn destijds zelfs een actieve anti-haat campagne gestart toen het Vettel overkwam, maar nu wanneer het erop aankomt laten ze het gewoon weer gebeuren. He ironische is dat ze hem een aantal weken geleden nog aanvielen op het feit dat hij te aardig was voor Hamilton en wat assertiever moest worden. Je ziet wat er van komt.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 12:57 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Wat doen ze dan? Gewoon hun gebruikelijke geschiedvervalsing, of deze keer meer?
Ik deel hier al geruime tijd met enige regelmaat de observatie dat de Britten in deze een hysterisch volkje zijn met een schaamteloos chauvinisme waar De Gaulle en Hitler zich nog voor zouden schamen. Het is een voortdurend bombardement van grote en kleine geschiedvervalsingen die de publieke opinie wel degelijk beinvloedt.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 14:02 schreef rockstah het volgende:
[..]
Mwah, ik erger me gewoon aan hoe inconsistent ze zijn op dit gebied. Uiteindelijk zijn zij namelijk een van de weinigen die achteraf nog dingen nuanceren en ze zijn destijds zelfs een actieve anti-haat campagne gestart toen het Vettel overkwam, maar nu wanneer het erop aankomt laten ze het gewoon weer gebeuren. He ironische is dat ze hem een aantal weken geleden nog aanvielen op het feit dat hij te aardig was voor Hamilton en wat assertiever moest worden. Je ziet wat er van komt.
Ik erger me hier overigens al veel langer aan, zeker omdat ze zich een aantal races geleden nog volop af aan het vragen waren hoe het toch komt dat Hamilton's fouten elke keer van hem af lijken te glijden terwijl Rosberg elke keer zoveel woede over zich heen gestort krijgt. Ja hoe zou dat toch komen..
Neem nou de beruchte aanrijding van Rosberg op Hamilton (die sky zelfs in hun intro verwerkt heeft), waarna direct geconcludeerd werd dat Rosberg gewoon niet kan racen. Pas enkele races later merkte er eindelijk iemand op (Webber) dat Hamilton een race eerder nog op precies dezelfde manier een aanrijding had veroorzaakt. Een beetje hetzelfde als vandaag, Hamilton is tijdens de race volgens mij wel 10 keer snoeihard uit de bocht gevlogen.
Vorig seizoen zag je een soortgelijk verhaal, Hamilton heeft altijd pech. Hamilton is een superster. Hamilton is een natuurlijke racer en Rosberg moet het van zijn engineers hebben. Het is allemaal nergens op gebaseerd maar als je het vaak genoeg herhaalt wordt het vanzelf de waarheid.
Ik herinner me nog toen Hamilton begon bij Mercedes, de PR mensen van Mercedes werd toen nog naar hun mening gevraagd en zij waren helemaal lyrisch over Rosberg. Hij was immers sympathiek, gezellig en sprak meerdere talen. Hamilton was toen de norse gesloten Brit die altijd het gewicht van de wereld op zijn schouders leek te dragen. Nu is Hamilton ineens een superster en Rosberg de duivel zelve. Wat is er gebeurd?
Hetzelfde als altijd: Britten worden als halve goden geframed en Duitsers worden afgebrand, zoals ook Vettel heeft mogen ondervinden. Dit omdat alle belangrijke Media Brits zijn en een groot deel van het vocale publiek ook. Sky is hier minder erg in dan de BBC, maar ze gaan er wel weer lekker in mee als dat ze uitkomt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |