Ik zie frekwent zwarten die zich gedragen als domme zwarte pieten. Zónder de pofmouwen en maiilots. Hoe schaffen we die af?quote:Op maandag 19 oktober 2015 21:48 schreef AchJa het volgende:
"Kick out Zwarte Piet"... Really?
Dus iets wat volgens hun de arme zwarte slaaf symboliseert moet het land uitgekicked worden?
Nee, het zijn knechtjes, zials vroeger elke bakker en melkboer een knechtje hadden.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 15:19 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
ja okee, ook niet echt maar hij had wel een slaafje. maar als ik er zo over nadenk, pipo had ook een slaaf, die indiaan. dus eigen lijk toch wel een goede vergelijking, mijn excuus.
Toe nou zeg. Als er iets slecht is voor het voorbestaan van ZP zijn het dit soort kansloze opmerkingen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:51 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ik zie frekwent zwarten die zich gedragen als domme zwarte pieten. Zónder de pofmouwen en maiilots. Hoe schaffen we die af?
Onderwerpen en aan de ketting leggen, net als zwarte.....oh, wacht.....quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:51 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ik zie frekwent zwarten die zich gedragen als domme zwarte pieten. Zónder de pofmouwen en maiilots. Hoe schaffen we die af?
En hopla, nog zo'n zp hater die graag wil dat zp verdwijnt door de koppeling met racisme hard te maken!!!!quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Onderwerpen en aan de ketting leggen, net als zwarte.....oh, wacht.....
Zeg, kijk effe waar ik op reageer voordat je met een gestrekt been erin komt.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:57 schreef erodome het volgende:
[..]
En hopla, nog zo'n zp hater die graag wil dat zp verdwijnt door de koppeling met racisme hard te maken!!!!
Mens wat ben je emotioneel.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:57 schreef erodome het volgende:
[..]
En hopla, nog zo'n zp hater die graag wil dat zp verdwijnt door de koppeling met racisme hard te maken!!!!
Goh zeg, dat was echt nog niemand opgevallen!!!!quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Zeg, kijk effe waar ik op reageer voordat je met een gestrekt been erin komt.
Als er iemand pro zp is, ben ik het wel.
Nee hoor, alleen maar een observatie.quote:
Nou nee, het zijn vooral mensen zoals jij die ZP de nek omdraaien.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:08 schreef erodome het volgende:
[..]
Goh zeg, dat was echt nog niemand opgevallen!!!!
Het gaat om de toon waarvan je je bedient, het is niet de eerste keer dat ik je de koppeling racisme en zp zie maken. Ik bedank je hartelijk, want zowel jij als anderen met dezelfde techniek hebben binnen no time zp de nek omgedraaid. Jullie zijn meer verantwoordelijk voor het verdwijnen van zp dan welke anti zp-er dan ook.
Veel zwarte pieten, sorry zwarten, racismiseren zichzelf wel. Dan raak ik als simpele niet-zwarte burger in de war. Willen de zwarten zwarte piet weg of nie. Verdeeldheid verdeeldheid....quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:57 schreef erodome het volgende:
[..]
En hopla, nog zo'n zp hater die graag wil dat zp verdwijnt door de koppeling met racisme hard te maken!!!!
Zwarte piet werd in mijn jeugd nogal racistisch uitgebeeld. Door een bekende nederlandse cabaretier overigens maar dat is maar een detail. Als een aap met laagzwaainde armen en lage stem. Die sinterklaas gehoorzaamt als een hont. Dat is racistisch kan er niks beters van naken. Dus je ziet. Zwarte piet. Heeft altijd de link met racisme gehad.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:53 schreef erodome het volgende:
[..]
Toe nou zeg. Als er iets slecht is voor het voorbestaan van ZP zijn het dit soort kansloze opmerkingen.
Echt, ik heb Zp nooit met racisme geassocieerd, tot de discussie over Zp luid werd en gasten zoals jij dit soort opmerkingen gingen spuien.
De mensen die nu Zp koppelen aan racistische opmerkingen zijn de schuldige als straks Zp verdwijnt, zij hebben die koppeling hard gemaakt namelijk.
Zoals ik????quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nou nee, het zijn vooral mensen zoals jij die ZP de nek omdraaien.
En hoepla, daar hebben we de volgende zp hater die zich voordoet als een pro zp-er.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:12 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Veel zwarte pieten, sorry zwarten, racismiseren zichzelf wel. Dan raak ik als simpele niet-zwarte burger in de war. Willen de zwarten zwarte piet weg of nie. Verdeeldheid verdeeldheid....
Veel donkere mensen lachen niet om dit grapjes. Zodoende is er minder lol in dat zp-theater.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:12 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Veel zwarte pieten, sorry zwarten, racismiseren zichzelf wel.
Ik maak het heel simpel en je hoeft er niks achter te zoeken; Ik ben voor zwarte piet in het zwarte pi.. Sinterklaasfeest.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:32 schreef erodome het volgende:
[..]
En hoepla, daar hebben we de volgende zp hater die zich voordoet als een pro zp-er.
Echt, geen vakkundiger sloper van zp dan dit soort mensen.
En veel donkere mensen kan het ook niks schelen. En lachen hartelijk mee met het Sinterklaasfeest.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:40 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Veel donkere mensen lachen niet om dit grapjes. Zodoende is er minder lol in dat zp-theater.
Je maakt het idd heel erg simpel, maakt een directe koppeling tussen Zp en racisme.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:42 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Ik maak het heel simpel en je hoeft er niks achter te zoeken; Ik ben voor zwarte piet in het zwarte pi.. Sinterklaasfeest.
nee de zwarten willen zwarte piet niet wegquote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:12 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Veel zwarte pieten, sorry zwarten, racismiseren zichzelf wel. Dan raak ik als simpele niet-zwarte burger in de war. Willen de zwarten zwarte piet weg of nie. Verdeeldheid verdeeldheid....
Okay vind ik een goed punt. Ik ageer tegen diegenen die zwarte piet wel koppelen aan racisme en daarom zp in de ban willen doen. En dan geef ik toe. ZP was nogal racistisch. Dusja het was en is wel racisme. Maar dit kan mij niks schelen. ZP. moet blijven om meerdere redenen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:45 schreef erodome het volgende:
[..]
Je maakt het idd heel erg simpel, maakt een directe koppeling tussen Zp en racisme.
Alles wat ik zeg is dat als je echt pro zp bent die koppeling misschien niet zo verstandig is, want zp is nog nooit zo zwaar gekoppeld aan racisme als nu, zelfs niet in de tijd dat het nog echt een domme en nare neger voor moest stellen.
Je hebt het sinterklaasfeest .... en idd veel donkere mensen doen mee, vanwege de kinderen>quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:45 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
En veel donkere mensen kan het ook niks schelen. En lachen hartelijk mee met het Sinterklaasfeest.
jaja.... nu lijkt ZP misschien een fijne slimme gast, die zelf wel bepaald wat hij doet.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:52 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee, het zijn knechtjes, zials vroeger elke bakker en melkboer een knechtje hadden.
Gelukkig zijn de anti-pieten vredelievende mensen, onderstaande heb ik van FB gehaaldquote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:53 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je hebt het sinterklaasfeest .... en idd veel donkere mensen doen mee, vanwege de kinderen>
En daarnaast heb je de grapjes van jouw soort.
Twee verschijnselen. Jouw verschijnsel ondermijnt de lol van mensen in het sintfeest .
Jij maakt een punt van iemands uiterlijk en hahahaa je vindt dat grappig.
Vertaling?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 21:22 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Gelukkig zijn de anti-pieten vredelievende mensen, onderstaande heb ik van FB gehaald
Mike Wolf
Mike Wolf Black people savonds ruiten van de Albert heijn ingooien en verfbomen... gaan ze wel door hun knieën...thats all het heeft te lang met onze monden geduurd actie nu .actie actie actie
Vind ik leuk ˇ Beantwoorden ˇ 6 ˇ Gisteren om 17:43 ˇ Bewerkt
Gelukkig wel.....quote:Op woensdag 21 oktober 2015 21:22 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Gelukkig zijn de anti-pieten vredelievende mensen,
Gaat dus om AH, filiaalmanagers mogen zelf bepalen of ZP in de schappen en winkel hangt. Daar zijn anti pieten het niet mee eensquote:Op woensdag 21 oktober 2015 21:24 schreef AchJa het volgende:
[..]
Vertaling?
Ik snap er geen hol van namelijk...
De enige die hier direct een link legt en er wakker van ligt, ben jij. Selectief zien wat je wil zien en daar de aandacht op leggen, is ook een vak.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 17:57 schreef erodome het volgende:
[..]
En hopla, nog zo'n zp hater die graag wil dat zp verdwijnt door de koppeling met racisme hard te maken!!!!
Oh, okee. Dus de anti-pietjes willen nu dmv verfbommen en stenen de Appie Heijn in het gareel krijgen? Want het duurde met de mond te lang ofzo...quote:Op woensdag 21 oktober 2015 21:55 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Gaat dus om AH, filiaalmanagers mogen zelf bepalen of ZP in de schappen en winkel hangt. Daar zijn anti pieten het niet mee eens
http://www.volkskrant.nl/(...)andleiding~a4166994/
Ja preciesquote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Oh, okee. Dus de anti-pietjes willen nu dmv verfbommen en stenen de Appie Heijn in het gareel krijgen? Want het duurde met de mond te lang ofzo...![]()
Wat een droevige bende is het toch ook...
Ik leg een link door gewoon direct te wijzen op wat mensen zeggen? Het is nu niet dat ik er een omweg voor nodig heb ofzo.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:05 schreef Red_85 het volgende:
[..]
De enige die hier direct een link legt en er wakker van ligt, ben jij. Selectief zien wat je wil zien en daar de aandacht op leggen, is ook een vak.
Niet ieder grapje is direct racisme ero...quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:20 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik leg een link door gewoon direct te wijzen op wat mensen zeggen? Het is nu niet dat ik er een omweg voor nodig heb ofzo.
Of ik selectief ben, valt wel mee denk ik, vind ook veel anti pieters de zaak geen goed doen. Neem dat citaat hierboven van verfbommen, dat soort idioten maken dat er amper geluisterd wordt naar de argumenten van de wel redelijke anti pieters.
Maar blijf het apart vinden dat mensen die zo hard gillen dat zp geen racisme is racisme bezigen in combi met zp.
Voor de meeste geld dat het niet echt grapjes zijn, of dat de grap er wel af is.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Niet ieder grapje is direct racisme ero...
Ik weet het allemaal niet meer en het zal me ondertussen ook aan mijn reet roesten. Wmb schaffen ze het hele circus af en gaan we Santa Claus doen ofzo... Maar Nederland kennende zal Marianne Thieme daar wel wat van gaan vinden en zal er ongetwijfeld ergens uit de diepste krochten van onze samenleving eoa zelfbenoemde club van lilliputters in het geweer gaan komen...quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:21 schreef Zith het volgende:
Is dit het moment waarop anti-pieten nieuws berichten en facebook posts laten zien van geweld tegen anti-pieten om te laten zien wat een droevige bende dat is?
Met geweld een standpunt afdwingen. Die trekjes hadden ze vorig jaar al. En het jaar daarvoor ook al voor de rechtbank in Amsterdam.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Oh, okee. Dus de anti-pietjes willen nu dmv verfbommen en stenen de Appie Heijn in het gareel krijgen? Want het duurde met de mond te lang ofzo...![]()
Wat een droevige bende is het toch ook...
De pro Pietjes zijn racistisch, de anti pietjes zijn gewelddadige criminelen.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Oh, okee. Dus de anti-pietjes willen nu dmv verfbommen en stenen de Appie Heijn in het gareel krijgen? Want het duurde met de mond te lang ofzo...![]()
Wat een droevige bende is het toch ook...
En waar komt dat vandaan? De antipieten club komt er direct met 2 gestrekte benen in. 1 op onze kindercultuur en de ander met een directe frame op de ouders.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:28 schreef erodome het volgende:
[..]
Voor de meeste geld dat het niet echt grapjes zijn, of dat de grap er wel af is.
In dit debat word mij wat teveel met racisme 'gespeeld'.
Het is inderdaad volstrekt logisch dat als je zelf een bepaalde reactie nergens op vindt slaan om jezelf dan ook die reactie aan te meten.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En waar komt dat vandaan? De antipieten club komt er direct met 2 gestrekte benen in. 1 op onze kindercultuur en de ander met een directe frame op de ouders.
Vind je het gek dat daar een reactie op komt? Daarbij komt ook nog eens een bepaald soort directe humor die in NL leeft, maar niet alles is direct racisme.
Ik vind het ik ben geen racist, ze hebben me zo gemaakt echt nog tenenkrommender dan het racisme zelf om eerlijk te zijn.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En waar komt dat vandaan? De antipieten club komt er direct met 2 gestrekte benen in. 1 op onze kindercultuur en de ander met een directe frame op de ouders.
Vind je het gek dat daar een reactie op komt?
Je ziet het. antipietenbrigade vindt dat AH's standpunten nergens op slaan en willen nu dat dus afdwingen met geweld.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:33 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het is inderdaad volstrekt logisch dat als je zelf een bepaalde reactie nergens op vindt slaan om jezelf dan ook die reactie aan te meten.
Je weet dat je volgens de anti pieten al racistisch bent als je Sinterklaas viert of naar de optocht kijkt? De kindertjes vorig jaar werden stelselmatig uitgemaakt voor racisten op 5 jarige leeftijd, en dan verwacht je enige nuance van ouders?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik vind het ik ben geen racist, ze hebben me zo gemaakt echt nog tenenkrommender dan het racisme zelf om eerlijk te zijn.
Hou op met anderen de schuld geven van eigen gedrag. Niemand wordt racistisch van wat idioten die stom doen, dat komt echt helemaal uit jezelf (niet persoonlijk bedoeld, algemeen bedoeld).
De wel redelijke pro pieters hebben geen enkele moeite met hun argumenten zonder racisme brengen, hebben zelfs geen racistische 'grapjes' nodig.
Ik neem het degene die dat wel doen kwalijk dat ze zp vakkundig de nek om draaien.
Ja, en jij verdedigt hier weer vrij sneue reacties want hullie doen het tenslotte ook.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:38 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je ziet het. antipietenbrigade vindt dat AH's standpunten nergens op slaan en willen nu dat dus afdwingen met geweld.
Niet alleen afdwingen daarvan, ze praten geweld ook nog eens goed en verheerlijken het. Een grotere manifestatie van het tuig dat achter de anti piet brigade zit kan je niet vinden.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:38 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je ziet het. antipietenbrigade vindt dat AH's standpunten nergens op slaan en willen nu dat dus afdwingen met geweld.
Nou nee, dat doe jij vooral.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, en jij verdedigt hier weer vrij sneue reacties want hullie doen het tenslotte ook.
Je hebt nog aangevuld...quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En waar komt dat vandaan? De antipieten club komt er direct met 2 gestrekte benen in. 1 op onze kindercultuur en de ander met een directe frame op de ouders.
Vind je het gek dat daar een reactie op komt? Daarbij komt ook nog eens een bepaald soort directe humor die in NL leeft, maar niet alles is direct racisme.
De 1 maakt een racistische opmerking op fok, de ander scheld kindertjes uit voor racist IRL. Het is maar wat je erg vindt hč.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:41 schreef erodome het volgende:
[..]
Je hebt nog aangevuld...
Dat is toch geen humor zeg, dat zijn gewoon steken onder de gordel. Grapjes saus eroverheen, maar dat is dan ook alles.
Daarbij zijn de 'grapjes' maar een klein deel ervan, er wordt ook gewoon ronduit giftig racistisch geprikt en misschien nog wel erger, de zwartjes dit en zwartjes dat praatjes in combi met maar ik ben geen racist.
Grapjes, echte grapjes, maak je als de sfeer ernaar is, of om de angel ergens uit te halen. Dat is hier al lang niet meer aan de orde.
Ik verwacht dat ze luisteren naar normale argumenten ja, je weet wel, normaal volwassen gedrag dus.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:38 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je weet dat je volgens de anti pieten al racistisch bent als je Sinterklaas viert of naar de optocht kijkt? De kindertjes vorig jaar werden stelselmatig uitgemaakt voor racisten op 5 jarige leeftijd, en dan verwacht je enige nuance van ouders?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |