Komen geen stap verder inderdaad.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:40 schreef Spaardertje het volgende:
Ze werken wel echt keihard, alleen hebben ze denk ik niet het vermogen om het goed aan te pakken.
Eens, qua uitspraak en looks. Maar wel een actieve ma Flodder. Kan de ekte ma Flodder niet wat van zeggen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:39 schreef Negentiendertig het volgende:
Die vrouw doet me denken aan ma Flodder
Hobbits hebben ook dat soort voeten.quote:
Ze heeft zelfs een cavia onder haar oksels!quote:
Dat hoofd, het haar, die gezichtsuitdrukking, dat accentquote:
Verstond ik ook..?!quote:
Ik zou trouwens ook niet vol in de make-up gaan om de toiletten schoon te maken....quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat hoofd, het haar, die gezichtsuitdrukking, dat accent
Niet..quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:42 schreef TargaFlorio het volgende:
Hij zal toch wel lokale vrienden hebben?
Zie je er 'naturel' ook zo uit als zij?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zou trouwens ook niet vol in de make-up gaan om de toiletten schoon te maken....
Maar wel als je gasten ontvangt, toch?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zou trouwens ook niet vol in de make-up gaan om de toiletten schoon te maken....
Mja, dan is van NL naar het Tsjechische platteland nog altijd geen leuke stap voor een opgroeiend kind.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:42 schreef TargaFlorio het volgende:
Hij zal toch wel lokale vrienden hebben?
Dan nog gok ik dat je er frisser uitziet en beschaafder spreektquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zou trouwens ook niet vol in de make-up gaan om de toiletten schoon te maken....
Nuttige talenkennis voor zijn toekomst.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 21:44 schreef Spaardertje het volgende:
Wel tof dat dat kindje goed Tsjechisch kan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |