Volgens de Linda blijkt het met zijn gezondheid nog steeds niet goed te gaan. In de aflevering van dinsdagavond was te zien dat hij nog steeds kampte met flinke rugklachten en ook regelmatig viel door een verminderd gevoel in zijn voeten. Wat er precies aan de hand is, is nog altijd een raadsel. ‘Met zijn gezondheid gaat het nog niet zoals gehoopt. Jean Paul wordt nog altijd onderzocht en reist daarvoor soms tussen de eilanden om medische hulp te krijgen.’quote:Op donderdag 22 oktober 2026 15:39 schreef hondonspain het volgende:
[..]
Mooi, gun het deze mensen wel. Onduidelijk wat de man van medische problemen heeft?
Heb zelf wat ervaring met dode voeten en is Diabetes in mijn geval en vaak denk ik en inderdaad overgewicht is ook een teken en hele dag op slippers lopen is ook erg slecht voor je maar kan natuurlijk een andere oorzaak hebben als de doktoren het niet kunnen vinden.quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 09:31 schreef Remco het volgende:
Hij heeft ook geen gezond gewicht daar beginnen veel fysieke klachten natuurlijk mee.
Sympathieke mensen maar het zouden niet mijn mensen zijn. Alles kwam wat ondoordacht over. Ineens verhuizen, baan ineens kwijt, het leken mij mensen die altijd iets nieuws omhanden moeten hebben.
maar zij is wel een aanpakkerquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 22:09 schreef golfer het volgende:
Leuke mensen.
Hoe het nu gaat:
https://www.avrotros.nl/a(...)k-op-onze-plek~1640/
nee het is nog niet helemaal goed , lekker dan met 3 kleine kinderenquote:
Men moet wat filmen want erg saaie aflevering maar vaak als er kleine kids mee gaan zijn de afleveringen saai.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 21:08 schreef Szura het volgende:
Lekker een paar uurtjes samen weg! Met de cameraploeg.
Zo heet is Noord Portugal niet.quote:Op dinsdag 27 oktober 2026 20:46 schreef Szura het volgende:
‘Een land waar het klimaat beter is dan Nederland’. Nou veel plezier in de Portugese bakoven met bosbranden overal en nergens.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |