zijn gezichtje lag na de eerste nacht helemaal open, hij slaapt met zijn handjes voor zijn snoetje en krabt zichzelf wakkerquote:Op donderdag 15 oktober 2015 10:34 schreef Burdie het volgende:
Skittles gefeliciteerd!
[..]
Mag ik vragen waarom je inbakert? Hij is pas twee dagen oud toch?
Aaah sneu bij zo'n kleintjequote:Op donderdag 15 oktober 2015 11:11 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
zijn gezichtje lag na de eerste nacht helemaal open, hij slaapt met zijn handjes voor zijn snoetje en krabt zichzelf wakker
Hoe komt dat zo? Weet je dat ook?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 10:46 schreef LuDann het volgende:
Ik mag Wolk al weer bijna ophalen, eerste keer KDV is maar 2 uurtjes. Over 10 minuutjes de deur uit. Ik heb wel even de kans gegrepen om een gehoortest te laten doen omdat ik de thermometer niet hoor piepen. Dat bevestigde wat ik al wist eigenlijk; best forse gehoorschade.Die man zei dat ik veel vogelsoorten al niet meer kan horen. En niet alleen de hoge tonen maar op de lage hoor ik minder goed. Best even slikken.
Jawel. (maar eigenlijk wil ik er niets over zeggen ivm de Fok!wetquote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:01 schreef LuDann het volgende:
Mijn baby heeft trouwens maar 20 minuten geslapen op het KDV, ze ligt hier thuis nu lekker te slapen. Normaal gesproken slaapt ze hier thuis of bij oma zo'n 2,5 uur nadat ze een uurtje wakker is geweest. Het liefst slaapt ze uit tot half 12.
Iemand hier nog zo'n slaapkop? En hoe ging dat dan na verloop van tijd op het KDV? Ik hoop dat ze daar wel kan slapen uiteindelijk want nu was ze heel huilerig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Schudden voor gebruik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Had F ook. De kraam heeft zijn nageltjes gevijld (met een kartonnen vijl), en nergens meer last vanquote:Op donderdag 15 oktober 2015 11:11 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
zijn gezichtje lag na de eerste nacht helemaal open, hij slaapt met zijn handjes voor zijn snoetje en krabt zichzelf wakker
Waarschijnlijk teveel bij bandjes gestaan. Neuh, geen gehoorapparaatje, zo erg blijkt het na een speurtocht op internet niet te zijn gelukkig. Denk dat de audicien wat overdreef, als ik zo mijn grafiekje bekijk heb ik het gehoor van een 50-jarige. Niet ideaal maar ook nog geen ramp.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:40 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
Hoe komt dat zo? Weet je dat ook?
En moet je nu een gehoorapparaatje?
Lijkt me ook behoorlijk slikken
Die is ook heel fijnquote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:29 schreef pinquit het volgende:
Ja en nu heb ik dus net de medela harmony besteld
Had op zich ook gekund, maar de fokwet hielp me al, les ging net prima.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 13:16 schreef DJMO het volgende:
selvaria mbt je spoiler: is het een idee om juist iets heel kinderachtigs te doen onder het mom van: als jullie dan zo kinderachtig zijn, dan moet je ook maar op die manier les krijgen?
Ik herken 't helemaal Ludann. Hier vandaag ook eerste keer KDV (9-14uur) en hij had maar m'n uurtje geslapen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:01 schreef LuDann het volgende:
Mijn baby heeft trouwens maar 20 minuten geslapen op het KDV, ze ligt hier thuis nu lekker te slapen. Normaal gesproken slaapt ze hier thuis of bij oma zo'n 2,5 uur nadat ze een uurtje wakker is geweest. Het liefst slaapt ze uit tot half 12.
Iemand hier nog zo'n slaapkop? En hoe ging dat dan na verloop van tijd op het KDV? Ik hoop dat ze daar wel kan slapen uiteindelijk want nu was ze heel huilerig.
Als het goed is wel. N. is bijgeschreven bij mij, en dat betekent dat mijn huisarts ook de hare is. Een paar weken geleden wilden we met haar naar de huisarts van mijn man, maar dat mocht niet. Inmiddels zitten we allemaal bij dezelfde huisarts.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:16 schreef FlyingFish het volgende:
Misschien een rare vraag, maar hebben jullie je kind ingeschreven bij de huisarts of gaat dat automatisch? En indien automatisch, is dat afhankelijk van de verzekering waar hij is bij geschreven?
Mijn man en ik hebben beide een andere huisarts, en mijn zoon is bijgeschreven op de verzekering van m'n man (die is beter verzekerd). Betekent dat dat mijn zoon ook automatisch zijn huisarts heeft?
Ik bakerde alleen in (om te proberen) als hij zo hysterisch huilde en daardoor niet wilde eten of moeilijk aanhapte. Ben daar trouwens snel van af gestapt, want zo'n huilende hotdog-baby vond ik echt te sneu.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 13:42 schreef LuDann het volgende:
[..]
Waarschijnlijk teveel bij bandjes gestaan. Neuh, geen gehoorapparaatje, zo erg blijkt het na een speurtocht op internet niet te zijn gelukkig. Denk dat de audicien wat overdreef, als ik zo mijn grafiekje bekijk heb ik het gehoor van een 50-jarige. Niet ideaal maar ook nog geen ramp.
Fijn dat je baby veel slaapt! Maar hij gaat niet het KDV toch? Ik ben benieuwd of dat slapen op het KDV naar verloop van tijd beter gaat. Denk dat ze een beetje moet wennen aan de nieuwe omgeving. En ik bedenk me dat ik vergeten was te vertellen dat ze een buikslaper is, dat had ik wel even moeten vermelden.Nja, morgen weer een dag.
Herkenbaar van het speentje Selvaria. Uitvallen = slapen.
Ik heb de nageltjes van Wolk afgescheurd toen ze haar gezichtje bleef openhalen. Dat hielp wel iets. Na een paar weken deed ze het niet meer. Inbakeren was iets wat ze in het ziekenhuis heel veel deden, opvallend genoeg. Met een hydrofiel en een pleister. Thuis hebben we dat een tijdje over genomen maar het hielp niet echt en dat ze dan te diep slapen om op tijd voor de voeding te komen vond ik nogal eng.
Is het maar 1 keer wennen voor 5 uur en de volgende keer meteen een hele dag? Ik had hier afgesproken dat het eerst 1 dag van 9-12 was, dan de dag erop van 9-14 en dan een hele dag, maar de leidster vanochtend ging ervan uit dat ik haar om 11 uur (na 2 uur dus) weer kwam halen dus dat heb ik gedaan, ervan uitgaande dat ik het misschien verkeerd in mijn agenda had gezet.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:16 schreef Ggirl het volgende:
[..]
Ik herken 't helemaal Ludann. Hier vandaag ook eerste keer KDV (9-14uur) en hij had maar m'n uurtje geslapen.
Normaal is 't een echte narcolept. (Gaat 's avonds tussen 9 en 11 naar bed en word 's morgens tussen 8 en 9 wakker) dan drinkt hij en slaapt door tot ergens tussen half elf en elf. Dan is t wakker tot half een, drinken en tegen half twee slaapt hij wel weer. Tot half vijf, drinken en wakker blijven want dan komt pappa thuis! Dan 'n uurtje slapen tussen 6 en 7, ideaal om te eten, en dan wakker tot 9/10/11)
Hij wilde op 't KDV niet in bed dus heeft op de schoot zitten smilen tijdens t liedjes zingen en is toen in slaap gevallen waarna ze 'm in de box gelegd hadden.
Hij was pas beginnen te huilen om 13.55 dus het was een heel geruststellend geluid toen ik binnenkwam.. 'Heej hij doet 't nog, dat geluid ken ik' 😊.
Nu thuis ligt hij te snurken als een volwassen kerel, volgende week zijn eerste hele dag, ik ben benieuwd!
hij is ook heel anders dan z'n grote broers. Die moest ik echt vastsnoeren in een kinderstoel om ze rustig te laten eten, dat is met michael niet nodig, die is een stuk kalmer anquote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:45 schreef LuDann het volgende:
Schattig DJMO, hij zit daar wel heel rustig zeg.
Dit is ook hoe ik het voel maar ik ga na mijn verlof 3 dagen werken. Ik heb steeds meer het gevoel dat dat niet is wat ik wil...quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:34 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
Nee hij gaat niet naar het KDV ik ben een blijf thuis mama. Moet er eerlijk gezegd niet aan denken ^^, Prima voor diegene die hun kindje daar onderbrengen hoor, maar wij houden hem liever dichtbij de eerste jarenBlij dat het kan.
Misschien dat er binnenkort een kindje hier ook een of twee ochtenden of middagen komt spelen. Die slaapt nooit!(half jaartje oud) ben benieuwd
![]()
Die nageltjes groeien trouwens verbazingwekkend hard! Tenen niet zo, maar die vingertjes! Elke week wel een a twee keer knippen/scheuren/bijten of wat dan ook.
Dit is precies de kern van mijn probleem...quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:38 schreef pinquit het volgende:
Hee Maltees, maak je aub niet druk om wat je omgeving denkt/vindt/zegt! Het moet voor jou goed voelen, de mensen in je omgeving hebben daar niks mee te maken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 15 oktober 2015 16:58 schreef Cassandra87 het volgende:
...........
G. Doet het prima, borstvoeding komt op gang, regelmatige luiers, hij Is rustig, tevreden, slaapt lekker, ik leer zelfs al het verschil tussen zijn, ik heb nu honger/slaap/noem maar op en nog even geduld maar ook niet lang meer huiltje, en zijn, ik heb een scheet dwars en t Is nu alweer over huiltje![]()
Kortom, tot nu toe zijn we heel tevreden en intens gelukkig met elkaar![]()
...........
quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:02 schreef Malteser het volgende:
[..]
Dit is precies de kern van mijn probleem...Als het financieel kan, zou ik in jouw geval gewoon stoppen met werken. Als je het wil, waarom niet?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
Omdat 'men' vindt dat ik, met Atheneum- en HBO-diploma, niet thuis moet zitten. En ik dus niet durf te kiezen voor wat ik wil.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:06 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Als het financieel kan, zou ik in jouw geval gewoon stoppen met werken. Als je het wil, waarom niet?
+1quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:06 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Als het financieel kan, zou ik in jouw geval gewoon stoppen met werken. Als je het wil, waarom niet?
Heb je ook gelijk in en het is ook niet zo dat ik het kdv een slechte keuze vind. Sterker nog, Twix gaat er ook heen als ik weer moet gaan werken. En ik heb een heel fijn gevoel bij 'ons' kdv. Maar diep in mijn hart blijf ik het liefste zelf thuis bij hem.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:10 schreef kwakz0r het volgende:
Lastig Malteser.
Ik wil wel even inbrengen dat KDV niet gelijk staat aan geen veilige haven bieden he? Melba heeftvhet super naar zijnnzin, de juffies zijn lief, hij speelt en wordt geknuffeld.
Ik bedoel alleen maar: als je moet werken bijvoorbeeld vanwege financien (of als je zoals ik hrt gewoon graag wilt) dan is het echt niet zo dat je je kind er iets mee aandoet.
Niet de bedoeling er een discussie van te maken, maar ik hoop gewoon dat je in je hoofd er niet iets ergers van maakt voor hem (jouw eigen keuze komt daar nog eens bovenop en gaat voor bovendien).
Maar dat je nu even niet werkt wil toch niet zeggen dat je per definitie altijd thuis blijft? Daarbij als dat wel is wat jullie gelukkig maakt kan iedereen toch mooi de boom in?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:11 schreef Malteser het volgende:
[..]
Omdat 'men' vindt dat ik, met Atheneum- en HBO-diploma, niet thuis moet zitten. En ik dus niet durf te kiezen voor wat ik wil.
Even de hormonen uit laten werkenquote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:13 schreef Mariposas het volgende:
[..]
+1
Maar ik zou ook geen overhaaste beslissingen nemen, misschien denk je er over een paar weken anders over, of als je weer aan het werk bent.
^^ wat zij zegt.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:14 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Maar dat je nu even niet werkt wil toch niet zeggen dat je per definitie altijd thuis blijft? Daarbij als dat wel is wat jullie gelukkig maakt kan iedereen toch mooi de boom in?
Ongelukkig aan het werk omdat men dat vindt of gelukkig thuis met een zoon die daar ongetwijfeld ook gelukkig van wordt. Lijkt mij in alle gevallen win win.
Dit, en: je kindje is vier weken oud. Dat je (nog) niet aan werken moet denken lijkt me heel normaal. Ik heb wat afgejankt bij de gedachte dat ik weer moest werken (en oh, wat vond ik het de tweede dag alweer heerlijk).quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:10 schreef kwakz0r het volgende:
Lastig Malteser.
Ik wil wel even inbrengen dat KDV niet gelijk staat aan geen veilige haven bieden he? Melba heeftvhet super naar zijnnzin, de juffies zijn lief, hij speelt en wordt geknuffeld.
Ik bedoel alleen maar: als je moet werken bijvoorbeeld vanwege financien (of als je zoals ik hrt gewoon graag wilt) dan is het echt niet zo dat je je kind er iets mee aandoet.
Niet de bedoeling er een discussie van te maken, maar ik hoop gewoon dat je in je hoofd er niet iets ergers van maakt voor hem (jouw eigen keuze komt daar nog eens bovenop en gaat voor bovendien).
quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:18 schreef Bloesem. het volgende:
MalteserGeen enkel besluit wat je nu neemt is definitief. En niemand heeft iets te zeggen over welk besluit jij dan ook neemt
Je mag jouw hart volgen, nu en over tien weken en over tien jaar nog.
Edit: en je mag ook de ruimte nemen om het topic te kapen
quote:Op donderdag 15 oktober 2015 17:02 schreef Malteser het volgende:
[..]
Dit is precies de kern van mijn probleem...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Herkenbaar Crump... En ik heb soms ook wel eens het gevoel overal buiten te staan, dat ik niet echt 'mee doe' in de maatschappijquote:Op donderdag 15 oktober 2015 21:04 schreef Crumpette het volgende:
Thuis zijn is niet de meest voor de hand liggende keuze tegenwoordig. Soms ben ik bang dat mensen er iets van vinden, maar vaker kom ik er achter dat ik er zelf iets van vind.dat probeer ik los te laten.
Zet die gedachte eens snel uit je hoofd!quote:Op donderdag 15 oktober 2015 21:07 schreef Burdie het volgende:
[..]
Herkenbaar Crump... En ik heb soms ook wel eens het gevoel overal buiten te staan, dat ik niet echt 'mee doe' in de maatschappij.
Ik doe het allebei half (3 dagen werken, 4 dagen mama-en) en ik heb het gevoel dat ik allebei maar halve bak doe en dus overal net niet mee doe. Want ik ben geen fulltime wat-dan-ook. Maar ja, daar kan ik op dit moment mee leven.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 21:07 schreef Burdie het volgende:
[..]
Herkenbaar Crump... En ik heb soms ook wel eens het gevoel overal buiten te staan, dat ik niet echt 'mee doe' in de maatschappij.
Dat overkomt je als werkende moeder ook hoor.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 21:41 schreef Crumpette het volgende:
Betrap ik me er weer eens op dat ik niet weet welke dag van de week het isdat ik niet weet hoe het in het midden-oosten is, enz.
Ja, misschien is dat ook wel zo. Vanaf hier lijkt het voor de hand liggend dat je horizon breder voelt als je ook werkt, maar ook dat is subjectiefquote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:01 schreef ingee het volgende:
[..]
Dat overkomt je als werkende moeder ook hoor.![]()
Helft van de tijd geen flauw idee van tijd of prioriteiten. Ik weet alleen wel precies hoe laat ik alles mag laten vallen en naar huis mag racen.
En zo bekruipt mij vaak zat het gevoel (zeker als ze moeite hebben bij de go) dat ik veel beter thuis kan zijn omdat dat voor hun beter zou zijn.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 21:07 schreef Burdie het volgende:
[..]
Herkenbaar Crump... En ik heb soms ook wel eens het gevoel overal buiten te staan, dat ik niet echt 'mee doe' in de maatschappij.
Wat nou lastig?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:10 schreef Malteser het volgende:
Lieve Dames, dank jullie wel. Fijn om hier mijn onzekerheden te kunnen delen hoewel ik me daardoor ook als 'lastig' voel. Want het is een babytopic. Voor de buitenwereld ben ik de immer vrolijke Malteser. Wel fijn om dan ergens op het 'anonieme forum' een plek te hebben waar ik wel kan schrijven over wat ik voel.
quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:38 schreef ingee het volgende:
[..]
Wat nou lastig?
Het is een babymoedertopic. Lijkt me een zeer relevant onderwerp.
Als die baby's alles voor zichzelf willen openen ze zelf maar een topic.
Ik geloof dat T. Iets ouder is? 2-8 geboren. Hij is vorige week 'n uurtje daar geweest, vandaag 9-14 en volgende week 8-18. Het is in overleg, ze hebben op donderdagmiddag maar 3 of 4 kindjes dus lekker rustig. ('S ochtends max. 12)quote:Op donderdag 15 oktober 2015 15:35 schreef LuDann het volgende:
Ik moest bij mijn huisarts haar BSN enzo doorgeven, dat ging niet automatisch.
[..]
Is het maar 1 keer wennen voor 5 uur en de volgende keer meteen een hele dag? Ik had hier afgesproken dat het eerst 1 dag van 9-12 was, dan de dag erop van 9-14 en dan een hele dag, maar de leidster vanochtend ging ervan uit dat ik haar om 11 uur (na 2 uur dus) weer kwam halen dus dat heb ik gedaan, ervan uitgaande dat ik het misschien verkeerd in mijn agenda had gezet.
Maar nu bleek dat ze normaal gesproken 4 wendagen doen (van 2 uur, 4 uur, 6 uur en 8 uur) voordat ze een hele dag gaan en dat de 2 wendagen (3 uur en 6 uur) die ik afgesproken heb een uitzondering zijn. Dus ik ga haar nu op wat haar eerste volledige dag zou zijn om 16 uur al halen zodat er 3 wendagen zijn. Gelukkig heb ik die dag vrij, want anders had mijn man vrij moeten nemen. Het zal nu dus 2 uur, 4 uur en 7 uur zijn.
Oh ja, das wel veel wakker dan voor zijn doen. Ik hoop dat die van jou ook leert slapen op het KDV. Hoe oud is hij nu? Ongeveer even oud, maar ik weet het niet meer precies.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
+1quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:38 schreef ingee het volgende:
[..]
Wat nou lastig?
Het is een babymoedertopic. Lijkt me een zeer relevant onderwerp.
Als die baby's alles voor zichzelf willen openen ze zelf maar een topic.
hij ligt heerlijk op mijn borst te slapen. Vent ligt naast mij te knorren. Maar aanleggen gaat soms goed, soms hysterisch. Heb geprobeerd het te filmen voor de kraam, hopelijk kan ze tips geven. Want tijdens haar komst slaapt ie uiteraard als een roos in zijn cosleeper en hapt ie perfect aan..quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 04:58 schreef pinquit het volgende:
Joh, je zegt t zelf al: hij wil mama. Veel en vaakis vermoeiend, maar normaal
gaat dat zo vroeg? Hij slaapt nu al bijna twee uurquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 05:33 schreef SaskiaR het volgende:
Klinkt als clusterenbtje onhandig dat ie dat snachts doet, maar verder wel normaal. Ook het hysterische, erg schattig is dat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |