abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_156855182
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 17:02 schreef Malteser het volgende:

[..]

Dit is precies de kern van mijn probleem...

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 15 oktober 2015 @ 17:40:19 #127
327807 Mariposas
יה&#14
pi_156855288
En Malteser, een tegenkamp zal je altijd blijven houden. Je kunt het toch nooit goed doen. Ik blijf 34 uur werken en er zijn ook mensen dir dat veel vinden en het maar raar vinden dat ik geen ouderschapsverlof opneem. Maar ik moet er juist niet aan denken. :)
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_156855372
Zoveel mensen zoveel wensen toch? Ik ben blij dat ik drie dagen werk en vier dagen bij N. ben, maar iedereen heeft weer een andere voorkeur. Doe alsjeblieft waar je zelf gelukkig van wordt en niet dat geen wat je omgeving je wil zien doen.

Het is overigens wel verstandig om die beslissing nog even uit te stellen, wie weet kijk je er over een paar weken weer anders tegenaan.

Ja, ik typ hetzelfde als een hele rits mensen voor mij :+ maar misschien heb je dat juist wel even nodig :*
pi_156855616
Ik sluit me aan bij de rest, doe waar je je goed bij voelt, maar neem ook de tijd. Met vier weken leek werken en haar achterlaten me ook verschrikkelijk. En nu is ze vandaag voor het eerst naar de opvang geweest en het koste me eigenlijk geen moeite :@

Ze had het overigens super gedaan!
pi_156855770
Ik ben ook een thuisblijfmama met hbo op zak. En het boeit me niet (meer) wat mensen ervan denken. Als ik maar gelukkig ben, en dat ben ik.
Ja, we kunnen niet op verre vakanties enzo, maar eerlijk boeit me dat ook niet. Ik ben liever thuis. Eigen bed, eigen dingetje.
pi_156856465
De enige juiste beslissing is de beslissing die goed voelt voor jou en je man.
Ik werk 40 uur in de week, maar ga er vier minder werken. Volgens een heleboel mensen nog steeds veel te veel, maar die mensen hebben niets te zeggen over onze keuzes.
Als jij minder of een paar jaar niet wil werken, dan doe je dat gewoon. Zeker als dat betekent dat jij dan voor jouw gevoel een betere basis voor Twix kam bouwen.
:*
  donderdag 15 oktober 2015 @ 19:04:52 #132
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_156856952
Skittles gefeliciteerd met Lou! *O*

En Maltheser ik hoop dat je een keuze kan maken waar je zelf achter staat en voor jullie goed voelt :*
pi_156859259
O nee, Lou ook al naar de dreumesjes. :( Ze lopen allemaal weg hier. :( :(

Gefeliciteerd Skittles *O*
pi_156859488
En sorry voor het gebrek aan bijlees verder. Het leven komt er steeds tussendoor. En niet zo van kijk mij eens een leven hebben, maar meer ugh, werk, baby, afwas, kattenkots, bluh.

Malteser, +1 op alle voorgangers. :) En laat er wat tijd overheen gaan.

Een blije baby ter bijdrage aan dit topic:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_156859517
Blij ei! O+
pi_156859551
Ik Kwam ook nog even juichen voor Lou's eerste verjaardag O+ *O* Gefeliciteerd skittles! :D
pi_156860236
Ingee wat een leukerd O+
  donderdag 15 oktober 2015 @ 21:03:23 #138
335643 faptist
Maakt fouten
pi_156860365
R wat ben je toch een vrolijk meiske O+

Malteser
+1 op alles wat al gezegd is.
Ik zou ook graag thuis willen blijven. Lekker nestelen met m'n dochter. Ik kies er alleen bewust voor om dat niet te doen.
zou het werk dan toch gaan missen. Ik werk nu 4 dagen en dat gaat eigenlijk prima. Toch ga ik volgend jaar voor een daagje minder, denk ik.
Ik heb elke ochtend nog een rot gevoel bij het wegbrengen. Soms huil ik ook nog even in de auto, maar zo gauw ik het parkeerterrein van school op rij is dat ook weer klaar.

Ik werk nu wel anders. Heb meer een doel. Werk minder lang door en kan allee verrassend snel naast me neer leggen (als in: zo gauw ro is opgehaald vergeet ik m'n werk compleet :D)

hier een oké daagje. Was om 14:35 klaar, maar pas om 18:30 thuis. Mentorgesprek liep enorm uit. Wat kunnen leerlingen het zichzelf toch moeilijk maken en het idee hebben dat iedereen tegen ze is. :{

Ro is verkouden. Steeds zo'n constante rochel/snurk waardoor ze wakker wordt.
Ook komen er een paar tandjes door dus ze wil het liefst blijven bijten.


En selvaria,
Herkenbaar hoor. :D
Vind het wel erg leuk om over je klas te lezen, haha.
Is daar geen topic over eigenlijk? >:)
  donderdag 15 oktober 2015 @ 21:03:51 #139
335643 faptist
Maakt fouten
pi_156860384
Skittles de dreumesmama!

Gefeliciteerd!
pi_156860414
Skittles gefeliciteerd met je mooie dreumes! *O*

Zo, jongens, ik kom ook weer even binnenvallen :+ . Net voor het eerst in 2 jaar oid naar yoga geweest. :'( auw.

Malteser, ik voel met je mee. Iedereen hierboven zegt heel wijze dingen! Zelf heb ik best een tijd geworsteld met het feit dat ik nu gedeeltelijk bij keuze thuis ben. Gedeeltelijk omdat er heel weinig werk is, en ik nu bewust kies niet te investeren in een carriere die nog niks oplevert. Ik zorg nu voor W, en hoewel ik het hard werken vind (en onderschat dat niet, het is wél werk.), geniet ik er ook enorm van. De gedachte van fulltime werken zou ik nu niet eens zien zitten! Ohja, dat is de situatie, ik wou je vertellen over de struggle. Thuis zijn is niet de meest voor de hand liggende keuze tegenwoordig. Soms ben ik bang dat mensen er iets van vinden, maar vaker kom ik er achter dat ik er zelf iets van vind. -O- dat probeer ik los te laten.

En verder wat always zegt is heel belangrijk. Wat werkt voor jullie is het best! Alle commentatoren de boom in ^O^
  donderdag 15 oktober 2015 @ 21:07:41 #141
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_156860540
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 21:04 schreef Crumpette het volgende:
Thuis zijn is niet de meest voor de hand liggende keuze tegenwoordig. Soms ben ik bang dat mensen er iets van vinden, maar vaker kom ik er achter dat ik er zelf iets van vind. -O- dat probeer ik los te laten.
Herkenbaar Crump... En ik heb soms ook wel eens het gevoel overal buiten te staan, dat ik niet echt 'mee doe' in de maatschappij :@.
KuikenGuppy
  donderdag 15 oktober 2015 @ 21:14:41 #142
335643 faptist
Maakt fouten
pi_156860795
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 21:07 schreef Burdie het volgende:

[..]

Herkenbaar Crump... En ik heb soms ook wel eens het gevoel overal buiten te staan, dat ik niet echt 'mee doe' in de maatschappij :@.
Zet die gedachte eens snel uit je hoofd!
Wat een kul. Echt.

Supermama :*
pi_156861016
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 21:07 schreef Burdie het volgende:

[..]

Herkenbaar Crump... En ik heb soms ook wel eens het gevoel overal buiten te staan, dat ik niet echt 'mee doe' in de maatschappij :@.
Ik doe het allebei half (3 dagen werken, 4 dagen mama-en) en ik heb het gevoel dat ik allebei maar halve bak doe en dus overal net niet mee doe. Want ik ben geen fulltime wat-dan-ook. Maar ja, daar kan ik op dit moment mee leven.
  donderdag 15 oktober 2015 @ 21:24:16 #144
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_156861125
Oh dus dat kan ook :').
Ja, het zijn gevolgen van keuzes die je maakt en ik vind het verder prima (ik heb overigens een eigen bedrijf dus ik zorg nog wel een beetje voor mijn participatie aan de maatschappij :+) maar soms denk ik even meh. Niet meh genoeg om het te veranderen overigens, komt tzt wel weer eens.
KuikenGuppy
pi_156861873
Herkenbaar ook wel hoor Burd. Betrap ik me er weer eens op dat ik niet weet welke dag van de week het is :') dat ik niet weet hoe het in het midden-oosten is, enz.

Maar dit is nu mijn/onze keuze en voor ons is dit nu het best! Met W gaat het goed en ik heb er plezier in; ik ben tot mijn verbazing niet de mama die gek wordt als er geen pauze is. Ik kan ook ontspannen mét mijn kleine, en geniet gewoon. Ook van het werk kan ik genieten. :) en nu voel ik me zo mogelijk nog een grotere muts :').

Magoe, he, dat is nu, en ik wil ook nog wel een nr 2, en als ze allebei naar school gaan kan ik weer gaan investeren in mijn werk zonder dat het bakken met geld kost O+. En wat dat werk dan moet zijn bekijk ik dan wel.
pi_156862802
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 21:41 schreef Crumpette het volgende:
Betrap ik me er weer eens op dat ik niet weet welke dag van de week het is :') dat ik niet weet hoe het in het midden-oosten is, enz.
Dat overkomt je als werkende moeder ook hoor. ;)
Helft van de tijd geen flauw idee van tijd of prioriteiten. Ik weet alleen wel precies hoe laat ik alles mag laten vallen en naar huis mag racen. O+
pi_156863040
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 22:01 schreef ingee het volgende:

[..]

Dat overkomt je als werkende moeder ook hoor. ;)
Helft van de tijd geen flauw idee van tijd of prioriteiten. Ik weet alleen wel precies hoe laat ik alles mag laten vallen en naar huis mag racen. O+
Ja, misschien is dat ook wel zo. Vanaf hier lijkt het voor de hand liggend dat je horizon breder voelt als je ook werkt, maar ook dat is subjectief :+
pi_156863249
Lieve Dames, dank jullie wel :*. Fijn om hier mijn onzekerheden te kunnen delen hoewel ik me daardoor ook als 'lastig' voel. Want het is een babytopic. Voor de buitenwereld ben ik de immer vrolijke Malteser. Wel fijn om dan ergens op het 'anonieme forum' een plek te hebben waar ik wel kan schrijven over wat ik voel.
  donderdag 15 oktober 2015 @ 22:22:55 #149
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_156863934
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 21:07 schreef Burdie het volgende:

[..]

Herkenbaar Crump... En ik heb soms ook wel eens het gevoel overal buiten te staan, dat ik niet echt 'mee doe' in de maatschappij :@.
En zo bekruipt mij vaak zat het gevoel (zeker als ze moeite hebben bij de go) dat ik veel beter thuis kan zijn omdat dat voor hun beter zou zijn.

Bij de oudste zat ik noodgedwongen thuis totdat hij een jaar geweest was en als er wat was had ik oplossingen klaar waarbij ik direct het resultaat waar kon nemen. Bij Frans kon ik in de go dagen niet zien of het probleem was verholpen.

Maar verder werd ik heel ongelukkig van thuis zitten, dus al met al is werken voor mij gewoon echt beter.

Denk soms wel dat emancipatie niet per direct beter is voor onze kinderen.
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_156864425
quote:
1s.gif Op donderdag 15 oktober 2015 22:10 schreef Malteser het volgende:
Lieve Dames, dank jullie wel :*. Fijn om hier mijn onzekerheden te kunnen delen hoewel ik me daardoor ook als 'lastig' voel. Want het is een babytopic. Voor de buitenwereld ben ik de immer vrolijke Malteser. Wel fijn om dan ergens op het 'anonieme forum' een plek te hebben waar ik wel kan schrijven over wat ik voel.
Wat nou lastig? :o
Het is een babymoedertopic. Lijkt me een zeer relevant onderwerp.

Als die baby's alles voor zichzelf willen openen ze zelf maar een topic. :(
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')