Jij was natuurlijk liever ergens in een derde wereldland geboren.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 10:53 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Man man man wat een land is ditEn maar toegeven aan alles en iedereen, mieterig schijtland is dit. Zelfde verhaal als met zwarte piet, waarom ben ik hier geboren.
Dit inderdaad. Verwachten dat asielzoekers hier integreren maar wel direct aanpassen aan hunquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 10:39 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Oja, we gaan ons aanpassen aan de islamitische asielzoekers met hun tere zieltjes. Man man man.
Die 'ouderen' waar jij het over hebt zijn de mensen die minstens 65+ zijn. De huidige generatie ouders is heel anders. En over alcohol nuttigen is in Spakenburg nog nooit moeilijk gedaan, het is zelfs een eeuwenoude traditie om bijvoorbeeld na de kerk bij elkaar te komen en alcohol te nuttigen. En ja, daar zitten de kinderen ook gewoon bij.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 12:32 schreef RM-rf het volgende:
[..]
die bierdrinkende jongeren in Spakenburg zijn niet degenen die die afbeeldingen verbieden..
bierdrinken doen de jongeren daar al eeuwen en drugs gebruiken ook, en dezelfde tijd zitten er allemaal ouderen iedere zondag in de kerk, die denken dat ze hun eigen jeugd moeten helpen door het liefst afbeeldingen te verbieden..
En Nee, dat verandert daar juist NIET.
Wat ze nu doen, is hun christelijk-fundamentalistische houding omtrent afbeeldingen van de Wallen of afbeeldingen van bierdrinkende jongeren, die zo al heel lang hebben.
dat heeft verder weinig met moslims of 'aanpasen aan de moslims' te maken... ook 10 jaar terug deden de personen in Spakenburg die het daar voor het zeggen hebben in het Verenigingsleven en de lokale Politiek precies hetzelfde..
wat dat betreft passen radicale moslims daar misschien wel goed tussen, zelfde soort van religieus-fundamentalisme
*proest*.. dus je wil beweren dat mensen in Spakenburg nu opeens niet meer zo moeilijk over bepaalde afbeeldingen doen, war ze vroeger regelmatig bv reclame's in Abri's verbodenquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 12:58 schreef Infection het volgende:
[..]
Die 'ouderen' waar jij het over hebt zijn de mensen die minstens 65+ zijn. De huidige generatie ouders is heel anders.
De huidige generatie niet nee. Degenen die zo moeilijk doen zijn vooral de bejaarden die nog oude denkwijzen bij zich dragen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 12:59 schreef RM-rf het volgende:
[..]
*proest*.. dus je wil beweren dat mensen in Spakenburg nu opeens niet meer zo moeilijk over bepaalde afbeeldingen doen, war ze vroeger regelmatig bv reclame's in Abri's verboden
Het is zo geweldig altijd, van die mensen die gaan besluiten wat anderen misschien wel aanstootgevend zullen vinden. Wat dachten ze van de mogelijkheid dat veel van die mensen weg gaan omdat ze een overheid die voor ze denkt zat zijn?quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 10:39 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Oja, we gaan ons aanpassen aan de islamitische asielzoekers met hun tere zieltjes. Man man man.
Die mensen zijn net pas aangekomen, logisch dat je ze niet direct in HUN EIGEN WOONOMGEVING met deze dingen wilt confronteren. Natuurlijk moeten ze de NLse levensstijl leren accepteren, maar kom op, plaatjes van prostitutiewijken weghalen uit de 'woning' van mensen die net uit Syrië komen is niet 'ons aanpassen'. Dat is gewoon logisch nadenken.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 10:39 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Oja, we gaan ons aanpassen aan de islamitische asielzoekers met hun tere zieltjes. Man man man.
Ons verwijten schoothodje te zijn van de VS, en dan dat land tegelijkertijd prijzen vanwege hun nationalisme.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 12:09 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
[..]
Nou geen Aleppo maar liever in een land zoals bijv Amerika/Hongarije waar ze tenminste wel weten wat nationalisme is en die niet met zich laten sollen.
Ik heb helemaal niks met dit land (nooit gehad) en daarom ben ik hier later ook echt niet te vinden, dus dat inwonerschap boeit me niks. Altijd schoothondje zijn van Amerika etc, stelletje softies hier.
ah, dus blijven nu plaatjes van de wallen gewoon hangen in sportzalen in Spakenburg?quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 13:00 schreef Infection het volgende:
[..]
De huidige generatie niet nee. Degenen die zo moeilijk doen zijn vooral de bejaarden die nog oude denkwijzen bij zich dragen.
Dat een merendeel overtuigd christen is ontken ik niet. Maar dat er plaatjes worden afgeplakt omdat het tegen het christelijke geloof in gaat? Dat heb ik nog niet eerder meegemaakt.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 14:46 schreef RM-rf het volgende:
[..]
ah, dus blijven nu plaatjes van de wallen gewoon hangen in sportzalen in Spakenburg?
Ik weet niet of je door hebt waar we het hier over hebben, maar daar gaat het nu juist over... dat diezelfde denkwijze van 'aanstootgevende afbeeldingen verwijderen' hooguit nu opeens onder andere 'excuses' uitgevoerd wordt.. maar effectief is het precies hetzelfde..
De gemeente Spakenburg-Bunschoten is nog altijd een fundamenteel-christelijke gemeente; 40% van de bevolking stemt ChristenUnie. 13% SGP en 20% CDA, 10% stemt de "Christelijke Arbeiders Partij" en 7% de Spakenburgse Vrijheidspartij (een PVV-achtige partij gebaseerd op Bijbelvers Mattheüs 7:12)..
de enige niet-confessionele actieve partij is de VVD die minder dan 10% van de stemmen haalt..
beweren dat de 'confessionele' basis enkel iets van vroeger, is weinig overtuigend, Spakenburg-Bunschoten is en blijft gewoon een enorm sterk confessioneel-christelijk bolwerk..
Beweren dat ze zch daar 'aanpassen aan de Islam' is zelfs behoorlijk lachwekkend
Die mensen zitten er ook tussen hé.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 15:22 schreef Hathor het volgende:
De eerste beelden die ik op het nieuws zag van Syriers die zojuist in Amsterdam waren aangekomen, was dat ze eerst een koud biertje gingen scoren op een terras.
die huidige generatie daar trouwt en neukt zich suf wanneer ze 18 zijn en zitten dan net zo braaf in de kerk af te geven op de slecht invloeden van de whekamp damesslipjesquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 13:00 schreef Infection het volgende:
[..]
De huidige generatie niet nee. Degenen die zo moeilijk doen zijn vooral de bejaarden die nog oude denkwijzen bij zich dragen.
Bijna mijn hele familie komt uit Bunschoten en niemand die zich daar druk over maakt. Behalve mijn oma natuurlijk.
En tegenwoordig staan er zelfs pikante dames in de Abri's, van bijvoorbeeld bepaalde lingeriemerken.
Het enige puntje waar nog wel moeilijk over gedaan wordt is de zondagsrust. Maar zelfs dat wordt al minder aangezien bepaalde horecagelegenheden gewoon op zondag geopend zijn. Zelfs tijdens bepaalde christelijke feestdagen waren de supermarkten geopend. Dat had niemand zich 10 jaar geleden voor kunnen stellen bij een dorp als Spakenburg.
Bron? Of zit je weer in de verzinsel-modus?quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 15:24 schreef Re het volgende:
[..]
die huidige generatie daar trouwt en neukt zich suf wanneer ze 18 zijn en zitten dan net zo braaf in de kerk af te geven op de slecht invloeden van de whekamp damesslipjes
zo gaat dat meestal in die dorpen, zal eens kijken of daar iets over te vinden isquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 15:29 schreef Morendo het volgende:
[..]
Bron? Of zit je weer in de verzinsel-modus?
Volgens mij draaf je een beetje door.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 16:30 schreef HardMetal het volgende:
We bukken hier in Nederland zo ver voorover. Is het niet verstandiger om hier de regels, wetten en gebruiken uit het eerste de beste kut moslimland in te voeren. Wij bukken toch wel voorover en de asielzoekers hoeft zich helemaal niet meer aan te passen.
Joden verboden, elke vrouw een schaamlap om haar hoofd, iedereen verplicht elke vrijdag naar de moskee, sharia in onze rechtbanken.
Het is hier in Nederland de normaal te zaak van de wereld dat iemand een biertje drinkt. Als je als asielzoekers hier in dit land wilt wonen dan zal je met zulke dingen geconfronteerd worden. Het kunnen drinken van een biertje is een van de vele geneugten van dit land. Je zult je als asielzoekers dus moeten aanpassen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 16:33 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Volgens mij draaf je een beetje door.
ik zeg helemaal niet dat ze dat nu zeggen te doen 'vanwege hun eigen christelijke geloof'..quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 15:01 schreef Infection het volgende:
Maar dat er plaatjes worden afgeplakt omdat het tegen het christelijke geloof in gaat?
quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 12:09 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
[..]
Nou geen Aleppo maar liever in een land zoals bijv Amerika/Hongarije waar ze tenminste wel weten wat nationalisme is en die niet met zich laten sollen.
Ik heb helemaal niks met dit land (nooit gehad) en daarom ben ik hier later ook echt niet te vinden, dus dat inwonerschap boeit me niks. Altijd schoothondje zijn van Amerika etc, stelletje softies hier.
Denken dat mensen uit het Midden-Oosten allemaal alcohol links laten liggenquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 15:22 schreef Hathor het volgende:
De eerste beelden die ik op het nieuws zag van Syriers die zojuist in Amsterdam waren aangekomen, was dat ze eerst een koud biertje gingen scoren op een terras.
Klopt als een bus. Ik heb ooit de eer gehad om uitgenodigd te zijn op een bruiloft van een Turkse collega. Massaal. Er was een enorme zaal afgehuurd. Er waren zo'n 250 man. En de flessen Fanta op de tafel. Er was geen druppel alcohol in het pand. Toch werden we benaderd (als NL collega's van de bruidegom). Of wij ook wat wilden "drinken". Waren we niet op voorbereid en hebben we ook niet gedaan. Buiten het gebouw om het hoekje werd er wel degelijk geschonken, en iedereen wist ervan, maar er wordt gewoon niet over gepraat. En dan aan het einde van de avond de broer van de bruidegom dronken op de dansvloer, dat was geweldigquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 22:25 schreef Falco het volgende:
[..]
Denken dat mensen uit het Midden-Oosten allemaal alcohol links laten liggen.
Jij komt echt te weinig in contact met deze mensen
breek me de bek niet open , laatst nog met een collega , ik wilde even 1 kast van me werk naar huis mee nemen , had dat netjes aan haar gevraagd of ze dat wilde doen , ze rijd immers ook voor de vluchtelingen inboedel en zo ...quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 22:29 schreef Revolution-NL het volgende:
Integratie werkt in dit land immers één kant op. Dit land is stapelgek geworden
Nee, dat zie je verkeerd, ik kom vaker met ze in contact dan me lief is. En uit je eerste zin laat je al meteen je niveau blijken, dus ga maar weg.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 22:25 schreef Falco het volgende:
[..]
Denken dat mensen uit het Midden-Oosten allemaal alcohol links laten liggen.
Jij komt echt te weinig in contact met deze mensen
Klinkt als een saai kutfeestje man.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 23:13 schreef Perox het volgende:
[..]
Klopt als een bus. Ik heb ooit de eer gehad om uitgenodigd te zijn op een bruiloft van een Turkse collega. Massaal. Er was een enorme zaal afgehuurd. Er waren zo'n 250 man. En de flessen Fanta op de tafel. Er was geen druppel alcohol in het pand. Toch werden we benaderd (als NL collega's van de bruidegom). Of wij ook wat wilden "drinken". Waren we niet op voorbereid en hebben we ook niet gedaan. Buiten het gebouw om het hoekje werd er wel degelijk geschonken, en iedereen wist ervan, maar er wordt gewoon niet over gepraat. En dan aan het einde van de avond de broer van de bruidegom dronken op de dansvloer, dat was geweldig
Als je vaker in contact met mensen uit die landen komt, merk je ook vast dat het drinken min of meer stiekem gebeurt. In Saudi-Arabië gaan de jongeren of jongvolwassenen gewoon met de auto over de brug naar Bahrein om daar uit te gaan en alcohol te nuttigen.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 05:36 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nee, dat zie je verkeerd, ik kom vaker met ze in contact dan me lief is. En uit je eerste zin laat je al meteen je niveau blijken, dus ga maar weg.
Geen kerstbomen meer in ziekenhuizen enz. Helemaal met je eens.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 22:29 schreef Revolution-NL het volgende:
Integratie werkt in dit land immers één kant op. Dit land is stapelgek geworden
Nou nou dat is ook een beetje denigrerend niet ?quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 11:28 schreef Infection het volgende:
Ik denk dat het afplakken meer te maken heeft met het feit dat de gemiddelde Spakenburger nooit met Syriërs of andere buitenlanders in aanraking gekomen is en er dus geen raad mee weet. Veel Spakenburgers zijn nogal wereldvreemde mensen.
Ben je er wel eens geweest? Het is nogal een besloten gemeenschap hoor en het rolt daar anders dan in normale plaatsen, die geen last hebben van die angstvallige en bekrompen gereformeerde sfeer.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 09:30 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Nou nou dat is ook een beetje denigrerend niet ?
Omdat er niet veel buitenlanders en moslims in een bepaalde plaats wonen zijn ze nog niet gelijk wereldvreemd.
"He Henk, moeten die foto's hiero blijven hangen?"quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 09:39 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mooi ook om te zien dat mensen hier massaal boos reageren op 'de vluchtelingen die de boel hier denken te bepalen'.
Wie heeft die plaatjes afgeplakt? Juist. Waaron doet hij dit? Omdat hij denkt dat vluchtelingen hier aanstoot aan nemen. Hebben de vluchtelingen dat geëist? Weten we überhaupt of zij hier aanstoot aan nemen?
Welnee, maar we geven ze wel gewoon de schuld.
Tokkies gonna tok.quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 09:47 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
"He Henk, moeten die foto's hiero blijven hangen?"
"Welke foto's?"
"Ja, die met die zuipkinderen en de hoerenbuurt."
"O ja, even kijken... Nou, plak maar gewoon effe af anders."
En zo haal je tegenwoordig de krant, waarna de wat minder goed gelukte mensen hysterisch beginnen te krijsen dat we al bijna de sharia ingevoerd hebben.
quote:Op zaterdag 10 oktober 2015 09:39 schreef WHATSHESAID het volgende:
Mooi ook om te zien dat mensen hier massaal boos reageren op 'de vluchtelingen die de boel hier denken te bepalen'.
Wie heeft die plaatjes afgeplakt? Juist. Waaron doet hij dit? Omdat hij denkt dat vluchtelingen hier aanstoot aan nemen. Hebben de vluchtelingen dat geëist? Weten we überhaupt of zij hier aanstoot aan nemen?
Welnee, maar we geven ze wel gewoon de schuld.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |