Misschien ff zon trainingskamp van Al Nusra bestoken waar toevallig Assad of Russen zittenquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 09:14 schreef MotherFoker het volgende:
[..]
Maar zelf doen al die landen niks?
Het zijn niet Assad en de Russen die de koppensnellers steunen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 09:15 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Misschien ff zon trainingskamp van Al Nusra bestoken waar toevallig Assad of Russen zitten
Nee. Niemand steunt IS. Maar Rusland valt wel tegenstanders van Assad aan en niet IS.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 09:24 schreef Rica het volgende:
[..]
Het zijn niet Assad en de Russen die de koppensnellers steunen.
Noem eens wat positiefs over Rusland dan? Als pro Rusland figuur........quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 09:29 schreef Revolution-NL het volgende:
Rusland
De anti-rusland propaganda is weer VOL aan de gang op het staatsjournaal. Man man... het is echt te treurig voor woorden.
Wat je daarbij ook niet moet vergeten is dat IS ook in strijd is met die andere groeperingen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 09:28 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Nee. Niemand steunt IS. Maar Rusland valt wel tegenstanders van Assad aan en niet IS.
Nee, het is hoogst naïef te veronderstellen dat de Westerse wereld verantwoordelijk is voor de oprichting van IS en gelijkgestemde organisaties. Het uiteenvallen van strakke regimes en het ontstane vacuüm is daar verantwoordelijk voor te noemen. Maar de stromingen bestonden natuurlijk al veel langer. Echter, ze werden door de toenmalige regimes onderdrukt.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 14:50 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Amerika heeft zowat alle mogelijkheden en kansen gecreëerd voor zo'n organisatie om op te staan.
Plus dat bijv Sunni minderheden straks moeten kiezen tussen een moordende dictator of het moordende IS en dan betwijfel ik of ze voor Assad kiezen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 09:33 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Wat je daarbij ook niet moet vergeten is dat IS ook in strijd is met die andere groeperingen.
Doordat Rusland hen wel aanvalt en IS niet, maken ze de facto IS ook sterker.
lol de termen propaganda en staatsjournaal passen meer bij Rusland, lees eens een boek lullo.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 09:29 schreef Revolution-NL het volgende:
Rusland
De anti-rusland propaganda is weer VOL aan de gang op het staatsjournaal. Man man... het is echt te treurig voor woorden.
Dat is wat voorbarig maar dit heeft wel degelijk potentieel om uit te groeien tot iets heel grootsquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:18 schreef MotherFoker het volgende:
Msn nieuws: ww3 is waarschijnlijk woensdag begonnnen.
Openingszin: "Het lijkt er op dat woensdag misschien de derde wereld oorlog is uitgebroken."
Onderbuik gevoelensquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:21 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dat is wat voorbarig maar dit heeft wel degelijk potentieel om uit te groeien tot iets heel groots
Dan moet je als het 'westen' ook niet aankomen met lulkoek alsof we nu beter zouden samenwerken met de Russen. Frankrijk is zelfs aan het uitzoeken of Assad niet schuldig is aan oorlogsmisdaden.......quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:15 schreef SeLang het volgende:
Ik vind het best wel logisch wat de Russen doen. Die willen gewoon hun eigen militaire bases in Syrië veiligstellen en tevens het Assad regime beschermen wat al decennialang een bondgenoot is. Dan is het ook logisch om te beginnen met het verslaan van de rebellen die in de dichtbevolkte en economisch/ militair belangrijke westkant van Syrië zitten. IS zit vooral in de woestijn. Dat kan wel even wachten. Eerst de gebieden rond de steden in het westen heroveren en consolideren.
De acties van het westen (voor zover aanwezig) zijn inconsistent en er zit geen coherent plan achter. Maar het lijkt erop dat de Russen dat wel hebben. Ze hebben er ook veel bij te winnen. Als het lukt dan heb je straks een blok Syrie - Irak - Iran in Russische invloedssfeer dat een tegengewicht biedt aan Saoedi-Arabie-Qatar-UAE-Israël in Amerikaanse invloedssfeer.
Ik denk dat we ons er niet mee moeten bemoeien. De Russen hebben een veel betere kans om het daar te stabiliseren omdat ze een duidelijk doel hebben. In tegenstelling tot het westen, die dan weer de ene partij en dan weer de andere partij bombardeert zonder dat er een uitvoerbaar plan achter zit.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:27 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dan moet je als het 'westen' ook niet aankomen met lulkoek alsof we nu beter zouden samenwerken met de Russen. Frankrijk is zelfs aan het uitzoeken of Assad niet schuldig is aan oorlogsmisdaden.......
Zeer duidelijk niet dus.......quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:33 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik denk dat we ons er niet mee moeten bemoeien. De Russen hebben een veel betere kans om het daar te stabiliseren omdat ze een duidelijk doel hebben. In tegenstelling tot het westen, die dan weer de ene partij en dan weer de andere partij bombardeert zonder dat er een uitvoerbaar plan achter zit.
Westerse "strategie": bestaande structuuren vernietigen, hier en daar wat platgooien en/of bewapenen en dan hopen dat er op wonderbaarlijke manier opeens een voorbeeldige vredige democratie uit de puinhopen ontstaat in een sterk verdeeld land.quote:
Rusland pakt IS duidelijk net aan. Daar gaat het even over. Men wil gewoon Assad in het zadel houden. Vreemd is dan dat Obama nog geen twee dagen geleden net doet alsof we samenwerken met de Russen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:43 schreef SeLang het volgende:
[..]
Westerse "strategie": bestaande structuuren vernietigen, hier en daar wat platgooien en/of bewapenen en dan hopen dat er op wonderbaarlijke manier opeens een voorbeeldige vredige democratie uit de puinhopen ontstaat in een sterk verdeeld land.
Russische strategie: reeds bestaande en functionerende structuur die wankelt versterken/ consolideren en vanuit daar verder werken. Tevens masterplan voor een as Rusland - Syrie - Irak - Iran/ Hezbollah
Dat is inderdaad de strategie. En IS is geen prioriteit want die zitten vooral in de de woestijn. Prioriteit is eerst het westen van Syrië terugbrengen onder Assad (of een andere Russisch gezinde regering, maar Assad is momenteel het beste wat ze hebben) en dan heb je een sterke basis om de tweede stap te doen: IS aanpakken om de as door te kunnen trekken.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:44 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Rusland pakt IS duidelijk net aan. Daar gaat het even over. Men wil gewoon Assad in het zadel houden.
Zo ongeveer ja. Assad dreigde de burgeroorlog op termijn te gaan verliezen doordat zijn bron aan manschappen eerder zou opdrogen dan die van degene tegen wie hij vecht. Rusland dreigt daardoor zijn invloedssfeer in die regio alsmede hun tastbare aanwezigheid in Tartus te verliezen. Alleen 'steun' verlenen was niet meer voldoende. De stap van Rusland is wat mij betreft dan ook een logische.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:15 schreef SeLang het volgende:
Ik vind het best wel logisch wat de Russen doen. Die willen gewoon hun eigen militaire bases in Syrië veiligstellen en tevens het Assad regime beschermen wat al decennialang een bondgenoot is. Dan is het ook logisch om te beginnen met het verslaan van de rebellen die in de dichtbevolkte en economisch/ militair belangrijke westkant van Syrië zitten. IS zit vooral in de woestijn. Dat kan wel even wachten. Eerst de gebieden rond de steden in het westen heroveren en consolideren.
De acties van het westen (voor zover aanwezig) zijn inconsistent en er zit geen coherent plan achter. Maar het lijkt erop dat de Russen dat wel hebben. Ze hebben er ook veel bij te winnen. Als het lukt dan heb je straks een blok Syrie - Irak - Iran in Russische invloedssfeer dat een tegengewicht biedt aan Saoedi-Arabie-Qatar-UAE-Israël in Amerikaanse invloedssfeer.
Mwah... die hebben binnenkort hun handen vol aan hun eigen burgeroorlog.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:10 schreef BaardHagrid het volgende:
Zal China de lachende derde worden, dankzij deze puinhoop?
Nee.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:10 schreef BaardHagrid het volgende:
Zal China de lachende derde worden, dankzij deze puinhoop?
Jordanie is het enige normale land in die regio?quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:55 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de strategie. En IS is geen prioriteit want die zitten vooral in de de woestijn. Prioriteit is eerst het westen van Syrië terugbrengen onder Assad (of een andere Russisch gezinde regering, maar Assad is momenteel het beste wat ze hebben) en dan heb je een sterke basis om de tweede stap te doen: IS aanpakken om de as door te kunnen trekken.
Uiteindelijk werken ze naar een as Rusland- Syrie - Irak - Iran met reikwijdte tot in Libanon (via Hezbollah). Geniaal als ze dat lukt.
Iran heeft hier ook veel bij te winnen want een val van Assad betekent dat de lijn met Hezbollah wordt doorgesneden en dat is de lever waarmee ze Israël onder druk kunnen zetten.
We zijn nog niet zo dichtbij geweest als nu. Althans, onze generatie.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:21 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dat is wat voorbarig maar dit heeft wel degelijk potentieel om uit te groeien tot iets heel groots
hahahaquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:14 schreef SeLang het volgende:
[..]
Mwah... die hebben binnenkort hun handen vol aan hun eigen burgeroorlog.
China hoeft toch enkel te wachten op de verliezers?quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:16 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Nee.
Er zijn sowieso niet echt winnaars in dit gebeuren.
http://www.globalresearch(...)ou-have-done/5479278quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 09:30 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Noem eens wat positiefs over Rusland dan? Als pro Rusland figuur........
Anders lees je even een geschiedenisboek. De Chinezen vechten al duizenden jaren onderling oorlog.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:24 schreef BaardHagrid het volgende:
[..]
hahaha
Die zijn experts in het houden van sociale rust. Zo'n 3000 jaar om precies te zijn
China verzwakt zichzelf vanwege hun bubbeleconomie, hun geruzie met buurlanden en de gigantische ongelijkheid en bijkomende sociale onrust in het land.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:26 schreef BaardHagrid het volgende:
[..]
China hoeft toch enkel te wachten op de verliezers?
Je hoeft niet als winnaar uit de bus te stappen, als de concurrenten automatisch verzwakken.
Obama laat zich in zijn kont neuken als Putin dat blieft.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:44 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Rusland pakt IS duidelijk net aan. Daar gaat het even over. Men wil gewoon Assad in het zadel houden. Vreemd is dan dat Obama nog geen twee dagen geleden net doet alsof we samenwerken met de Russen.
Ja, daar doel ik ook op. Hierdoor hebben ze genoeg kennis opgedaan om daar fatsoenlijk mee om te gaan.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:36 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Anders lees je even een geschiedenisboek. De Chinezen vechten al duizenden jaren onderling oorlog.
Als er een bubbel-economie is, zal die toebehoren aan Amerika.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:36 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
China verzwakt zichzelf vanwege hun bubbeleconomie, hun geruzie met buurlanden en de gigantische ongelijkheid en bijkomende sociale onrust in het land.
China gaat eerder tenonder dan Rusland, en dat zegt nogal wat.
Nou, inderdaad, waarom konden ze wel Saddam en Irak binnen 6 weken verslaan en kutten ze nu maar wat aan? (dat rijmt ook nog, leuk met het oog op sinterklaas) Dat heb ik me vaak afgevraagd. Amerika wil IS helemaal niet verslaan.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:40 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
www.kla.tv/6768
Russia's interference in Syria conflict reveals true US-intentions
There seems to be a surprising turn in the Syrian conflict. Concerning Israeli media reports Russia launches an offensive against the "Islamic State", "IS" in short, which has occupied large parts of Syria and Iraq. Until now Moscow wasn't involved in any military operations. But now Russia is said to have established a military base near the city of Damascus in Syria, from where they could attack the Islamistic militia.
We hebben al lang toenadering gezocht. Probleem is dat de Russen erg onzeker zijn.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:31 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
In deze tijden is het (wederom) duidelijk wie onze vrienden en wie onze vijanden zijn.
We moeten toenadering zoeken tot Rusland (en China) en de Amerikaanse ratten zo ver weg mogelijk van ons houden.
We delen heel veel met de Russen, onze normen en waarden komen veel meer met de Russen overeen dan met de Amerikanen met wie wij zeer weinig gemeenschappelijk hebben. Dat lijkt anders, echter komt dit door onze media die voor vrijwel 100% uit Amerikaanse pulp bestaat. Eigenlijk is 'Amerikaanse pulp' een pleonasme.
We hoeven de Russen niet in alles te imiteren, ook daar zijn er zaken die verbetering behoeven. Maar we kunnen wel toenadering zoeken.
Israël hoopt gewoon dat het conflict zo lang mogelijk doorgaat. Iedereen die daar vecht is een vijand van Israël immers.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:30 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ben trouwens ook benieuwd wat Israël gaat doen nu Iran een actievere rol in het Syrië conflict lijkt aan te nemen.
Ben je ooit in China geweest, Gerolsteiner?quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:36 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
We hebben al lang toenadering gezocht. Probleem is dat de Russen erg onzeker zijn.
En China is een walgelijk land, jij als communist zou braken van de ongelijkheid daar.
Als de Russen een paar jaar geleden hadden willen samenwerken met het westen dan had Assad al lang het veld geruimd, was IS er misschien niet eens geweest en zaten we nu met een heel andere situatie. Of dat dan een betere situatie zou zijn geweest dan die gigantische puinhoop van nu zullen we dankzij die veto houding van de Russen nooit weten.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:23 schreef Ronaldsen het volgende:
Als het "Westen" gewoon eens ging samenwerken met de Russen, dan was dat IS binnen de kortste tijd opgerold. Dan kun je daarna eens rustig gaan kijken of er verkiezingen of iets dergelijks gehouden kunnen worden om Assad eventueel te vervangen.
Maar niets van dat alles. Rusland (lees: Poetin) is Het Grote Gevaar volgens de westerse propaganda en het westen moet de 'gematigde' (HAHAHA) rebellen steunen tegen IS.
En dan hebben we natuurlijk nog de maffe Turken die liever de Koerden gaan bombarderen.![]()
Toenadering lijkt me wat teveel van het goede. We moeten als EU onze eigen weg kunnen gaan. Anders zie ik het nut van een EU niet in.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:31 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
In deze tijden is het (wederom) duidelijk wie onze vrienden en wie onze vijanden zijn.
We moeten toenadering zoeken tot Rusland (en China) en de Amerikaanse ratten zo ver weg mogelijk van ons houden.
We delen heel veel met de Russen, onze normen en waarden komen veel meer met de Russen overeen dan met de Amerikanen met wie wij zeer weinig gemeenschappelijk hebben. Dat lijkt anders, echter komt dit door onze media die voor vrijwel 100% uit Amerikaanse pulp bestaat. Eigenlijk is 'Amerikaanse pulp' een pleonasme.
We hoeven de Russen niet in alles te imiteren, ook daar zijn er zaken die verbetering behoeven. Maar we kunnen wel toenadering zoeken.
Dat was voor de Russen totaal geen optie omdat het een bondgenoot is zoals het westen een bondgenoot van de VS. Zonder Assad zijn de Russen hun totale positie kwijt in het MO.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:43 schreef Montagui het volgende:
Als de Russen een paar jaar geleden hadden willen samenwerken met het westen dan had Assad al lang het veld geruimd
Het is natuurlijk ook niet zo realistisch om van de Russen te verwachten dat ze een decennialange bondgenoot zouden verwijderen. Zeker niet nadat voormalige Sowjet republieken lid zijn geworden van de NAVO en het westen op allerlei manieren loopt te spitten in de achtertuin van Moskou.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:43 schreef Montagui het volgende:
[..]
Als de Russen een paar jaar geleden hadden willen samenwerken met het westen dan had Assad al lang het veld geruimd, was IS er misschien niet eens geweest en zaten we nu met een heel andere situatie. Of dat dan een betere situatie zou zijn geweest dan die gigantische puinhoop van nu zullen we dankzij die veto houding van de Russen nooit weten.
Ik heb in de VS wel een geweldige vakantie gehad. Las Vegasquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:41 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ben je ooit in China geweest, Gerolsteiner?
Ik wil er wel naar toe, ben er nog nooit geweest.
China en Rusland zijn niet alles, maar als ik moet kiezen tussen twee kwaden, de as 'VS-VK' of de as Rusland-China dan kies met volle overtuiging voor de laatste as.
Het liefst zie ik een socialistische regering zoals Scandinavie in de jaren '80 als wereldheerser, maar bij gebrek aan dit alternatief, opteer ik voor Rusland-China. Bovendien wanneer zij wereldleider zijn wil nog niet zeggen dat onze cultuur een kopie wordt van die van hen. De invloeden uit die landen zal wel groter worden, maar er zijn ook heel veel goede dingen in China en Rusland te vinden.
De VS is een absoluut duivels land, waar niet 1 goed iets te vinden is. Echt helemaal niets. Engeland heeft heel af en toe nog goede dingen, maar ook dit is schaars. Neen, zonder de VS en VK als wereldpolitie is de wereld heel veel beter af. Dat is 100% zeker.
Als je geluk hebt kan je voor 400 euro heen en terug naar China (+ visum kosten). Maar dan vlieg je wel (ironisch gezien) met aeroflotquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:41 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ben je ooit in China geweest, Gerolsteiner?
Ik wil er wel naar toe, ben er nog nooit geweest.
China en Rusland zijn niet alles, maar als ik moet kiezen tussen twee kwaden, de as 'VS-VK' of de as Rusland-China dan kies met volle overtuiging voor de laatste as.
Het liefst zie ik een socialistische regering zoals Scandinavie in de jaren '80 als wereldheerser, maar bij gebrek aan dit alternatief, opteer ik voor Rusland-China. Bovendien wanneer zij wereldleider zijn wil nog niet zeggen dat onze cultuur een kopie wordt van die van hen. De invloeden uit die landen zal wel groter worden, maar er zijn ook heel veel goede dingen in China en Rusland te vinden.
De VS is een absoluut duivels land, waar niet 1 goed iets te vinden is. Echt helemaal niets. Engeland heeft heel af en toe nog goede dingen, maar ook dit is schaars. Neen, zonder de VS en VK als wereldpolitie is de wereld heel veel beter af. Dat is 100% zeker.
Ik dacht erover om platskart (3e klasse) te reizen via Kazakhstan, de zijden route. Ik heb geen idee wat daarvan de kosten zijn, sowieso heb ik een transitvisum nodig voor WitRusland (Oekraine-Rusland is gesloten begreep ik), Rusland en Kazakhstan. En ik zal wel iets van 10 dagen onderweg zijn van Fryslan via Nederland, Duitsland, Polen, Wit Rusland, Rusland en Kazakhstan.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 13:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Als je geluk hebt kan je voor 400 euro heen en terug naar China (+ visum kosten). Maar dan vlieg je wel (ironisch gezien) met aeroflotAl iets van 6 keer gedaan, 2 keer naar china en 4 keer naar Zuid-Korea. China is fantastisch om te zien, alleen zou ik er niet willen wonen.
De Russen hadden denk ik weinig zin om een tweede Libie te creeren. Het opruimen van Ghadaffi was immers ook niet heel handig achteraf en daar was Rusland bovendien ook al geen voorstander van.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:43 schreef Montagui het volgende:
[..]
Als de Russen een paar jaar geleden hadden willen samenwerken met het westen dan had Assad al lang het veld geruimd, was IS er misschien niet eens geweest en zaten we nu met een heel andere situatie. Of dat dan een betere situatie zou zijn geweest dan die gigantische puinhoop van nu zullen we dankzij die veto houding van de Russen nooit weten.
Inderdaad...er zijn dingen die in Rusland beter kunnen. Zoals mensenrechten, onderdrukking, buurlanden binnenvallen zonder goede reden. Dus doe mij maar de Amerikaanse pulp.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:31 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
In deze tijden is het (wederom) duidelijk wie onze vrienden en wie onze vijanden zijn.
We moeten toenadering zoeken tot Rusland (en China) en de Amerikaanse ratten zo ver weg mogelijk van ons houden.
We delen heel veel met de Russen, onze normen en waarden komen veel meer met de Russen overeen dan met de Amerikanen met wie wij zeer weinig gemeenschappelijk hebben. Dat lijkt anders, echter komt dit door onze media die voor vrijwel 100% uit Amerikaanse pulp bestaat. Eigenlijk is 'Amerikaanse pulp' een pleonasme.
We hoeven de Russen niet in alles te imiteren, ook daar zijn er zaken die verbetering behoeven. Maar we kunnen wel toenadering zoeken.
Geen van beide. Geef mij maar de sociaal democratie de middenweg.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 13:10 schreef Pro_Shifty het volgende:
[..]
Inderdaad...er zijn dingen die in Rusland beter kunnen. Zoals mensenrechten, onderdrukking, buurlanden binnenvallen zonder goede reden. Dus doe mij maar de Amerikaanse pulp.
Ik kan niet 1 reden bedenken waarom ik naar Rusland zou gaan in plaats van Amerika.
quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 13:10 schreef Pro_Shifty het volgende:
[..]
Inderdaad...er zijn dingen die in Rusland beter kunnen. Zoals mensenrechten, onderdrukking, buurlanden binnenvallen zonder goede reden. Dus doe mij maar de Amerikaanse pulp.
Ik kan niet 1 reden bedenken waarom ik naar Rusland zou gaan in plaats van Amerika.
Dan ga je toch lekker Russia Today lezen, krijg je nooit meer te horen als Rusland iets fout doet.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 13:00 schreef Tamabralski het volgende:
Wat erg zeg ANP/NOS/RTL gister. vooral berichtgeven dat de bombardementen van Rusland zoveel burgerdoden maakt. Wanneer Amerika of Frankrijk dit doet worden alleen terroristen verdreven
Nee nooit. Zal er ook nooit heen gaan, dat zou immoreel zijn. In China wonen honderden miljoenen in bittere armoede terwijl de elite de rest van het volk als vuil behandelt. In de VS hebben de armen het een miljoen keer beter dan de armen in China.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:41 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ben je ooit in China geweest, Gerolsteiner?
Ik wil er wel naar toe, ben er nog nooit geweest.
Ben je wel eens in Amerika geweest?quote:China en Rusland zijn niet alles, maar als ik moet kiezen tussen twee kwaden, de as 'VS-VK' of de as Rusland-China dan kies met volle overtuiging voor de laatste as.
Het liefst zie ik een socialistische regering zoals Scandinavie in de jaren '80 als wereldheerser, maar bij gebrek aan dit alternatief, opteer ik voor Rusland-China. Bovendien wanneer zij wereldleider zijn wil nog niet zeggen dat onze cultuur een kopie wordt van die van hen. De invloeden uit die landen zal wel groter worden, maar er zijn ook heel veel goede dingen in China en Rusland te vinden.
De VS is een absoluut duivels land, waar niet 1 goed iets te vinden is. Echt helemaal niets. Engeland heeft heel af en toe nog goede dingen, maar ook dit is schaars. Neen, zonder de VS en VK als wereldpolitie is de wereld heel veel beter af. Dat is 100% zeker.
Ja hoor.quote:
Is toch ook gewoon Russische propaganda, ze hebben tot nu toe ook nog maar 1 is-doel gebombardeerdquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 17:10 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Ja hoor.
Opeens zijn de Russen de heilige bevrijders van het Midden Oosten.
Serieus, al die VS-haat maakt mensen compleet blind voor de feiten.
Het zal best waar zijn, maar ik bedoel de toon waarmee het gebracht werd. Alsof het iets slechts was/is en rusland zich totaal niet aan de regels houdt, terwijl het vanuit tactisch oogpunt juist zeer logisch is, omdat de russen amerika uiteraard niet vertrouwen in deze kwestie. Maar dat horen we niet van onze zogenaamde objectieve media.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 23:38 schreef Nintex het volgende:
[..]
Dat laatste verhaal is geen propaganda. Een uur voor de aanvallen begonnen liep er een Rus een Amerikaanse ambassade binnen en zei dat ze binnen een uur zouden gaan bombarderen en de Amerikanen beter aan de grond konden blijven.
Toen kwamen de berichten naar buiten als 'concerned', 'unclear', 'very concerned'. Ondertussen in het Pentagon:
Lavrov was anders bijzonder duidelijk. Alles wat eruit ziet als een terrorist, wat zich beweegt als een terrorist en wat zich gedraagt als een terrorist is een legitiem doel.. Ook heeft men het over IS "en andere terroristische groepen... " Het westen krijgt hier een koekje van eigen deeg... Inderdaad volkomen logisch en legitiem dat de Russen eerst afrekenen met de andere rebellen in het westen van Syrie, Laat de westerse coalitie IS maar uit de woestijn schieten... Ik snap niet waarom de westerse leiders nu zo verbaasd en verongelijkt reageren, terwijl de strategie van de Russen kristalhelder is min tegenstelling tot die van de westerse coalitie,quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:55 schreef Montagui het volgende:
[..]
Zo ongeveer ja. Assad dreigde de burgeroorlog op termijn te gaan verliezen doordat zijn bron aan manschappen eerder zou opdrogen dan die van degene tegen wie hij vecht. Rusland dreigt daardoor zijn invloedssfeer in die regio alsmede hun tastbare aanwezigheid in Tartus te verliezen. Alleen 'steun' verlenen was niet meer voldoende. De stap van Rusland is wat mij betreft dan ook een logische.
Ze moeten alleen naar de buitenwereld niet net doen alsof ze IS aanvallen want dat doen ze niet!
Daarbij blijf ik de timing (met dat rapport over mh17 op 13-10 in het achterhoofd), opmerkelijk noemen. Een vorm van escalatie door 'per ongeluk' bv Amerikaanse doelen te raken en mh17 verdwijnt naar de achtergrond....
Alleen slaat die definitie uiteindelijk op iedereen die niet in Assad's leger dient.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 19:31 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Lavrov was anders bijzonder duidelijk. Alles wat eruit ziet als een terrorist, wat zich beweegt als een terrorist en wat zich gedraagt als een terrorist is een legitiem doel.. Ook heeft men het over IS "en andere terroristische groepen... "
Klopt. De staat heeft immers een geweldsmonopolie. In Syrie is dat niet anders dan in Nederland. Als hier in nederland allerlei gewapende bendes een opstand beginnen, zouden dat ook legitieme doelen zijn. Wij zouden het ook niet fijn vinden als dan een land als, bijvoorbeeld venezuela hier luchtsteun gaat geven aan de gewapende bendes die onze regering willen afzetten... Wij zouden dan misschien ook wel de hulp vande Belgen en Duitsers vragen om de rebllen te bombarderen.... De Russen handelen op verzoek van de Syrische overheid die bedreigd wordt door de door het westen gesteunde en bewapende rebellen aq terroristen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 19:47 schreef Montagui het volgende:
[..]
Alleen slaat die definitie uiteindelijk op iedereen die niet in Assad's leger dient.
Dat klopt dus en terecht!quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 19:47 schreef Montagui het volgende:
[..]
Alleen slaat die definitie uiteindelijk op iedereen die niet in Assad's leger dient.
Vandaar ook het enorme aantal vluchtelingen. Ze willen niet in Assad's leger dienen en niet als burger platgebombardeerd worden.quote:
Deze vluchtelingencrisis en dode kinderen ' are on you' gast (en excuzen zoals jij).quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 16:08 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Dan ga je toch lekker Russia Today lezen, krijg je nooit meer te horen als Rusland iets fout doet.
Ga jij lekker thee drinken met IS, kost je meteen je kop, letterlijk en figuurlijk.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:39 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
I.p.v. met ze thee te drinken gaat Rusland ze bombarderen.
Geen dialoog niks.
Dat mogen we niet pikken als wereld vind ik.
Wel op het continent Amerika, Mexico, Honduras, Venezuela. Nooit in de VS.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 16:10 schreef Gerolsteiner het volgende:
[..]
Nee nooit. Zal er ook nooit heen gaan, dat zou immoreel zijn. In China wonen honderden miljoenen in bittere armoede terwijl de elite de rest van het volk als vuil behandelt. In de VS hebben de armen het een miljoen keer beter dan de armen in China.
[..]
Ben je wel eens in Amerika geweest?
Sorry.. ben je serieus?quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 22:39 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
I.p.v. met ze thee te drinken gaat Rusland ze bombarderen.
Geen dialoog niks.
Dat mogen we niet pikken als wereld vind ik.
Deze vrouw snapt het!quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 20:10 schreef Loekie1 het volgende:
WO II konden we niet winnen zonder de Russen en nu is het weer Rusland die de wereld gaat redden. Ik ben opgelucht, het zag er slecht uit! Ook al vind ik bombardementen het verschrikkelijkste dat er bestaat - op een kernoorlog na - is er nu geen andere oplossing.
Dit.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 21:18 schreef BabeWatcher het volgende:
Poetin is de enige wereldleider met ballen. Hij weet als enige dat niet alleen ISIS moet worden gestopt, maar alle terroristen. We hebben aan Joegoslavië en Irak kunnen zien wat voor chaos het wordt als je de leider uitschakelt. Toch zaaide het Westen willens en wetens onrust in Tunesië, Libië, Egypte en Syrië.
De échte schurken zitten trouwens in Qatar en Saudi-Arabië, maar die hebben we veel te hard nodig voor de olie, dus laten we die zitten.
Ik denk dat ook heel veel mensen ook wel klaar zijn met agressor amerikaquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:05 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Deze vrouw snapt het!![]()
Inderdaad. Wederom gaat Rusland de wereld redden.
twitter:AmbassadorPower twitterde op vrijdag 02-10-2015 om 22:32:48We call on #Russia to immediately cease attacks on Syrian oppo & civilians & to focus on ISIL http://t.co/61zw3h9qd7 reageer retweet
Zouden er nog mensen zijn die nu nog de Amerikanen geloven na zoveel leugens van hun zijde?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:17 schreef bedachtzaam het volgende:
[ afbeelding ]twitter:AmbassadorPower twitterde op vrijdag 02-10-2015 om 22:32:48We call on #Russia to immediately cease attacks on Syrian oppo & civilians & to focus on ISIL http://t.co/61zw3h9qd7 reageer retweet
Ik was na de documentaire dirty wars er wel klaar mee. Door het internet wordt verder pijnlijk duidelijk dat de vroegere rolverdeling goed-kwaad niet meer geloofd wordt door het volk.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:34 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Zouden er nog mensen zijn die nu nog de Amerikanen geloven na zoveel leugens van hun zijde?![]()
Nu de Russen aanvallen zijn er ineens burgerdoden, wanneer de VS aanvalt zijn het louter precisiebombardementen en wordt er nooit een burger gedood.
Het is de VS die constant ten oorlog trekt, in hun hele geschiedenis nog nooit vrede heeft gekend op vijf jaar na.
Rusland kent jarenlang vrede en heeft slechts enkele oorlogen gevoerd.
Hoe kan je nu nog de VS geloven?
Ik geloof geen enkele kant om eerlijk te zijn, maakt trouwens niet uit ook aangezien wij toch niets kunnen veranderen aan de puinhoop die de bobo's veroorzaken.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:34 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Zouden er nog mensen zijn die nu nog de Amerikanen geloven na zoveel leugens van hun zijde?![]()
Nu de Russen aanvallen zijn er ineens burgerdoden, wanneer de VS aanvalt zijn het louter precisiebombardementen en wordt er nooit een burger gedood.
Het is de VS die constant ten oorlog trekt, in hun hele geschiedenis nog nooit vrede heeft gekend op vijf jaar na.
Rusland kent jarenlang vrede en heeft slechts enkele oorlogen gevoerd.
Hoe kan je nu nog de VS geloven?
Dat klopt, maar het is een uitstekende leerschool om overheden nooit al te serieus te nemen en vooral zelf blijft nadenken zodat je makkelijker zelfstandig beslissingen kunt nemen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:40 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Ik geloof geen enkele kant om eerlijk te zijn, maakt trouwens niet uit ook aangezien wij toch niets kunnen veranderen aan de puinhoop die de bobo's veroorzaken.
Ghe ghe Dirty Wars, thxx zat er de hele tijd mee in mijn hoofd hoe die docu nu heette die ik laatst had gezien op npoquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:40 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik was na de documentaire dirty wars er wel klaar mee. Door het internet wordt verder pijnlijk duidelijk dat de vroegere rolverdeling goed-kwaad niet meer geloofd wordt door het volk.
Niet maar als je alle leugens wegstript blijft er een maniak over die meer aan wapens uitgeeft dan de rest van de wereld samen. Dat is voor de meesten genoeg om net te doen alsof ze geloven.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 00:34 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Hoe kan je nu nog de VS geloven?
Ach de V.S. zal wel even zijn mond houden die hebben zojuist een ziekenhuis geraakt in Kunduz.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 01:45 schreef Aguia het volgende:
Eindelijk iemand die opstaat tegen IS![]()
Dat maandenlang achterover geleun van de VS heeft niets uitgehaald. En nu doet er tenminste iemand wat, is het weer niet goed. Het probleem bij het Westen zit 'm in het feit dat nu ook de rebellen worden geraakt. De CIA in naam van de VS heeft daar natuurlijk baat bij. Maar men moet zich realiseren dat die rebellen gelieerd zijn aan IS. Daarom moeten ze dus ook met de grond gelijk gemaakt worden.
http://curiales.nl/2015/10/02/rusland-syrie/
Wat dan?quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 09:19 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Uitatekende analyse van Joost Hiltermann gisteren in nieuwsuur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |