een treurwilg lijkt me passendquote:Op dinsdag 22 september 2015 22:57 schreef donald_dick het volgende:
[..]
en er 30 jaar onder mediteren
Ja, ik verheugde me al op de eerste onthoofding op de Nederlandse TVquote:Op dinsdag 22 september 2015 22:57 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
We werden warmgemaakt door een flinke ruzie en doodsbedreiging in de teaser
Blij dat ik die niet gezien heb danquote:Op dinsdag 22 september 2015 22:57 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
We werden warmgemaakt door een flinke ruzie en doodsbedreiging in de teaser
Niet echt hé?quote:Op dinsdag 22 september 2015 22:57 schreef monkyyy het volgende:
Goede reclame voor z'n bed&breakfast.
en dat ie dan op zijn knar valt.quote:Op dinsdag 22 september 2015 22:58 schreef Cee het volgende:
Ik hoop wel dat ie van het boom-verwijderen een knallend, 15-uur durend ritueel van gaat maken, met wierook en fakkels, een gong en een zingende cirkelzaag.
Kenneth Eijerquote:
hoezo onsympathiek? hij had gewoon gelijkquote:Op dinsdag 22 september 2015 22:58 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Niet echt hé?
Ik heb in ieder geval geen zin om die onsympathieke arrogante kerel daarmee een plezier te doen.
Vaak zijn de eerste en laatste show van het seizoen het best.quote:Op dinsdag 22 september 2015 22:59 schreef Zelfscanner het volgende:
Er komt vast nog wel een scheld show
Hij kwam uiterst onsympathiek, moraliserend en arrogant over.quote:Op dinsdag 22 september 2015 22:59 schreef donald_dick het volgende:
[..]
hoezo onsympathiek? hij had gewoon gelijk
Gelukkig houdt een rechter geen rekening daarmee.quote:Op dinsdag 22 september 2015 23:00 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Hij kwam uiterst onsympathiek, moraliserend en arrogant over.
Aan de reacties in dit topic was ik niet de enige die dat vind.
Deze 1e show was anders wel slecht.quote:Op dinsdag 22 september 2015 23:00 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Vaak zijn de eerste en laatste show van het seizoen het best.
quote:Op dinsdag 22 september 2015 23:03 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Deze 1e show was anders wel slecht.
Ik wil in ieder geval geen bed&breakfast-eigenaar met expansiedrift als buurman.quote:
Liever de rare kunstenaar dan de andere opgefokte buurmanquote:Op woensdag 23 september 2015 07:06 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
totdat hij daadwerkelijk je buurman is
Wij zijn hier een half jaar geleden komen wonen. Er lag al een briefje binnen van de gemeente of de nieuwe eigenaren contact op wilden nemen vanwege een ernstig overhangende boom, boven de straat achter ons. Het was ook echt heel erg. De vorige bewoonster weigerde de de boom te rooien. Wij hebben het meteen laten doen. Zijn bij de achterburen en de straat tegenover onze achter schutting gaan melden dat de boom gerooid werd, zodat ze hun auto's even weg konden zetten. We werden in hoera-stemming ontvangen! Iedereen vervloekte die boom.quote:Op dinsdag 22 september 2015 23:02 schreef monkyyy het volgende:
De hippie had natuurlijk niet echt goede redenen om de boom te laten staan, "Hij staat er al 30 jaar en vind het jammer als hij weg moet". Dat ding gaf gewoon teveel hinder voor de buren.
quote:Op dinsdag 22 september 2015 22:35 schreef DrDentz het volgende:
Toen hij die vechtbewegingen maakte leek hij echt op The Truth.
[ afbeelding ]
Straks nog meer ruimte om van de troep te genieten.quote:Op woensdag 23 september 2015 13:53 schreef WammesWaggel het volgende:
Beetje droef uitzicht vanaf dat dakterras
Huhwat? Iemand anders neemt je het werk uit handen en dat mag niet? wtfquote:Anneke van de Graaf woont in een prachtig huis op een perceel in een vakantiepark in Drenthe. Na een bewogen leven heeft ze nu alles op orde. Totdat er op een dag zomaar iemand in haar tuin staat. Hij komt de greppel onderhouden, namens de Vereniging van Eigenaren. Dit schiet mevrouw Van de Graaf in het verkeerde keelgat. Zij wil niet dat er iemand ongevraagd in haar tuin staat. Die greppel kan ze prima zelf onderhouden, vindt ze. De Vereniging van Eigenaren zegt dat zij nu eenmaal verplicht zijn de greppels te onderhouden. Het park heeft al genoeg problemen met wateroverlast. Meester Visser rukt uit met een aantal deskundigen om te bepalen wie de greppel in mag op het terrein van Van de Graaf.
Greppeldel.quote:Op donderdag 24 september 2015 02:12 schreef GlennQuagmire het volgende:
[..]
Huhwat? Iemand anders neemt je het werk uit handen en dat mag niet? wtf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |