Dat is een afschrijving waarbii je geen rekening houdt met de restwaarde. Slaat dus nergens op tenzij hij total loss is naar 5 jaar...quote:Op donderdag 24 september 2015 11:34 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Dat is wel iets duurder ja nieuw, maar dat valt mee. Je schrijft een tweedehands auto af over een kortere periode dus die kost ook geld. Stel Stink koopt een auto gebruikt voor 15K en hij rijdt er 5 jaar mee; 15.000 / 60 (5x12 maanden) = 250.- per maand. Reparaties en onderhoud komen er nog bij.
Ja je kan m altijd nog voor 500.- kwijt aan mohammed nadien dat was ik ff vergetenquote:Op donderdag 24 september 2015 11:39 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Dat is een afschrijving waarbii je geen rekening houdt met de restwaarde. Slaat dus nergens op tenzij hij total loss is naar 5 jaar...
Je kan hem ook bij mij kwijt mocht je een auto uit 2010 hebben. Zal dan het dubbele betalen van Mohammed.quote:Op donderdag 24 september 2015 11:41 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja je kan m altijd nog voor 500.- kwijt aan mohammed nadien dat was ik ff vergeten
http://auto.autoscout24.nl/BMW-760-Benzine-Zwart-274906770quote:Op donderdag 24 september 2015 12:13 schreef fathank het volgende:
Gewoon een auto van 3 jaar oud kopen ong. Heb je de grootste afschrijving achter de rug.
Of gewoon een 20 jaar oude full option 7-serie voor een paar 1000 euro.
308 14% leasebak?quote:Op donderdag 24 september 2015 11:25 schreef kaasplankje het volgende:
ga nieuwe peugeuot pakken voor einde jaar
Als je zelf een beetje handig bent en niet voor ieder kapot lampje naar de garage moet is een E38 prima rijdend te houden.quote:Op donderdag 24 september 2015 12:40 schreef Eleiko het volgende:
Het lijken wel een stel zolderkamerpubers die geen benul hebben wat een auto echt kost.
En, brekend (wellicht): een grote kamperbak zorgt er niet voor dat je sneller ontmaagd wordt, of korting krijgt bij de hoeren (hey Dima). Men denkt eerder dat je pooier bent.
2.5 ton voor een 12 cilinder is nie veel. Ding hoeft niet zo hard te snorren om vooruit te komen als zo'n opgefokt 3cililnder naaimasjien.quote:
In beide gevallen loop je leeg op onderhoud, verzekering en brandstof.quote:Op donderdag 24 september 2015 10:37 schreef fathank het volgende:
RS6 is natuurlijk wel iets andere categorie dan een standaard 530
Voor sommigen hier is dat een nieuw inzicht.quote:
ja en de wegenbelastingquote:Op donderdag 24 september 2015 12:42 schreef Eleiko het volgende:
[..]
In beide gevallen loop je leeg op onderhoud, verzekering en brandstof.
Kosten =/= uitgaven, profit is an opinion, cash is a fact, haha ja togquote:Op donderdag 24 september 2015 12:43 schreef Eleiko het volgende:
Voor sommigen hier is dat een nieuw inzicht.
Huh?quote:Op donderdag 24 september 2015 11:51 schreef seto het volgende:
stel ik een keer normale vraag aan faeroer gaat hij zo doen
:s
ne is goed
quote:
Deze postquote:Op donderdag 24 september 2015 11:15 schreef seto het volgende:
hey faeroer hoe gaat het met je vrouwke
eid mubarak Gquote:Op donderdag 24 september 2015 12:47 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Kosten =/= uitgaven, profit is an opinion, cash is a fact, haha ja tog
Scheelt ook wel als je een auto neemt die een beetje goed ligt qua onderhoud in de zin van beschikbare onderdelen.
[..]
Huh?
Zeg chef: waar woon jij eigenlijk?quote:Op donderdag 24 september 2015 12:47 schreef Faeroer het volgende:
[..]
Kosten =/= uitgaven, profit is an opinion, cash is a fact, haha ja tog
Scheelt ook wel als je een auto neemt die een beetje goed ligt qua onderhoud in de zin van beschikbare onderdelen.
[..]
Huh?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |