Hoe zou dit de trammelant tegen moeten houden? Of gaat het daar niet om? Lijkt mij als ik dan een topic open die heftig BNW is evengoed nog mensen op af komen om het af te branden en daardoor opnieuw geen stap verder komt in de materie. Waarom met een filter regels toepassen en welke regels moet ik daarbij voorstellen? Die regels zou je toch nu ook al op kunnen stellen?quote:Op vrijdag 18 september 2015 18:44 schreef jogy het volgende:
cad, ik vermoed dat je niet weet wat een filter is in dit geval. Het is geen filter die topics of posts tegenhoudt of zo. Het zou een filter zijn die op basis van het topic en de richting die een user op wil geplaatst kan worden, door de user zelf, en er daardoor meer interactie is met gelijkgezinde mensen. En op basis van de plek gelden er (subtiel) verschillende regels. En zo je wil kan je er ook voor kiezen om geen filter toe te passen zodat de algemene regels gelden.
Het is dus geen censuurfilter. Gewoon een relatief makkelijke manier om jouw soort topics tevoorschijn te toveren en de discussie te voeren hoe jij het graag wil. Meer vrijheid ipv minder vrijheid.
Het lullige is dat de mods niet kunnen dwingen Hoe mensen over elkaar denken en hoe ze zich willen gedragen. Het is regelmatig dagenlang rustig in BNW maar als het uit de klauwen loopt dan is het binnen een paar minuten ontploft. Ik blijf erbij dat het primaire probleem bij de kampen ligt en juist omdat er geen partij is die aanwijsbaar en objectief fout bezig is maar iedereen op basis van hun opvattingen elkaar in de haren vliegen (geen kwade wil) kan je dus moeilijk een moderatielijn volgen die het effectief aanpakt zonder een groep te benadelen.quote:Op vrijdag 18 september 2015 17:45 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Snap dat filter idee niet, zal wel een doekje zijn voor het bloeden .
Maar laat de moderatie het niet zelf toe dat het iedere keer uit de hand loopt?
Ik lees Summers posts heel graag. Ze zijn goed geschreven en wel inhoudelijk (en heel weinig roeptekens)quote:Op vrijdag 18 september 2015 18:09 schreef Divje het volgende:
Summers is dan ook wel een schoolvoorbeeld van iemand die zweverige posts plaatst zonder inhoud. Verheven boven het gepeupel. Vind je het raar dat daar lacherig over gedaan wordt?
Meer duidelijkheid wat de richting betreft van het topic. Als een topic in een extreem filter staat zijn de regels iets anders dan die in het milde filter dus daar wordt ook strakker op gemodereerd. En heb je meer ruimte om ongestoord je gang te gaan. En andersom als het in het milde filter staat moet je de posts wat grondiger onderbouwen en daar wordt dan ook strakker op gemodereerd. Heb je de ruimte om bijvoorbeeld een topic te maken waar snowden een cgi product is en een topic waar snowden's informatie wel als waar wordt gezien. Om maar een dwarsstraat te noemen. Maar het moet allemaal nog besproken worden en daar betrekken we iedereen graag bij natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 september 2015 18:51 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Hoe zou dit de trammelant tegen moeten houden? Of gaat het daar niet om? Lijkt mij als ik dan een topic open die heftig BNW is evengoed nog mensen op af komen om het af te branden en daardoor opnieuw geen stap verder komt in de materie. Waarom met een filter regels toepassen en welke regels moet ik daarbij voorstellen? Die regels zou je toch nu ook al op kunnen stellen?
Eens. Ik begrijp de frustratie wel op zich maar dat zie ik eerder als een probleem van de ontvangende partijen dan die van Summers.quote:Op vrijdag 18 september 2015 18:56 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik lees Summers posts heel graag. Ze zijn goed geschreven en wel inhoudelijk.
Het zal mij benieuwen. Tot nu toe blijf ik van mening dat het wat strakker modereren ook nu al best gedaan kan worden, daar heb je toch geen filter voor nodig? Het is BNW een conspiracie-forum waar eigenlijk elk onderwerp bespreekbaar zou moeten zijn maar helaas is dit niet mogelijk vanwege stoorzenders. Vraag me af of deze gasten ook wegblijven uit een topic met een zwaar-bnw-filter, ik heb daar een hard hoofd in. In elk geval bedankt voor je toelichting.quote:Op vrijdag 18 september 2015 19:05 schreef jogy het volgende:
[..]
Meer duidelijkheid wat de richting betreft van het topic. Als een topic in een extreem filter staat zijn de regels iets anders dan die in het milde filter dus daar wordt ook strakker op gemodereerd. En heb je meer ruimte om ongestoord je gang te gaan. En andersom als het in het milde filter staat moet je de posts wat grondiger onderbouwen en daar wordt dan ook strakker op gemodereerd. Heb je de ruimte om bijvoorbeeld een topic te maken waar snowden een cgi product is en een topic waar snowden's informatie wel als waar wordt gezien. Om maar een dwarsstraat te noemen. Maar het moet allemaal nog besproken worden en daar betrekken we iedereen graag bij natuurlijk.
Oh ja, dat was in de tijd dat de stats door het dak gingen en je verondersteld werd op basis van argumenten te discussiëren. Sommige mensen vonden dat maar onhandig en die noemden we dan ook trollen.quote:Op vrijdag 18 september 2015 18:20 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik dacht al waar blijft mijn chaperonneDe meeste mensen weten verdomd goed dat jij niet onpartijdig de mod uithing en iedereen die niet in je strategie mee praatte een oor aannaaide. Maar goed das war einmahl. Fijne avond nog Lavje
Ik blijf niet weg, maar ga dan geen moeite doen iets proberen uit te leggen in een van die topics aangezien je dan kunt verwachten dat iemand dat stelselmatig negeert.quote:Op vrijdag 18 september 2015 19:13 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Het zal mij benieuwen. Tot nu toe blijf ik van mening dat het wat strakker modereren ook nu al best gedaan kan worden, daar heb je toch geen filter voor nodig? Het is BNW een conspiracie-forum waar eigenlijk elk onderwerp bespreekbaar zou moeten zijn maar helaas is dit niet mogelijk vanwege stoorzenders. Vraag me af of deze gasten ook wegblijven uit een topic met een zwaar-bnw-filter, ik heb daar een hard hoofd in. In elk geval bedankt voor je toelichting.
Aannames.quote:Op vrijdag 18 september 2015 18:56 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik lees Summers posts heel graag. Ze zijn goed geschreven en wel inhoudelijk (en heel weinig roeptekens)
Dat jij Summers z'n posts niet snapt is niet verbazingwekkend.
Het lullige is dat de mods niet kunnen dwingen Hoe mensen over elkaar denkenquote:Op vrijdag 18 september 2015 18:55 schreef jogy het volgende:
[..]
Het lullige is dat de mods niet kunnen dwingen Hoe mensen over elkaar denken en hoe ze zich willen gedragen. Het is regelmatig dagenlang rustig in BNW maar als het uit de klauwen loopt dan is het binnen een paar minuten ontploft. Ik blijf erbij dat het primaire probleem bij de kampen ligt en juist omdat er geen partij is die aanwijsbaar en objectief fout bezig is maar iedereen op basis van hun opvattingen elkaar in de haren vliegen (geen kwade wil) kan je dus moeilijk een moderatielijn volgen die het effectief aanpakt zonder een groep te benadelen.
Ik heb ook wel eens het idee dat de kleinzerigheid in BNW wat hoger ligt dan in andere fora, komt waarschijnlijk ook door de onderwerpen misschien. Geen idee.
Het moet iig aangepakt worden en het liefst zonder enige gedwongen vertrekken, dat zou een zwaktebod zijn wat mij betreft.
Graag gedaan maar bedenk wel dat bepaalde mensen en groepjes elkaars stoorzender zijn.quote:Op vrijdag 18 september 2015 19:13 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Het zal mij benieuwen. Tot nu toe blijf ik van mening dat het wat strakker modereren ook nu al best gedaan kan worden, daar heb je toch geen filter voor nodig? Het is BNW een conspiracie-forum waar eigenlijk elk onderwerp bespreekbaar zou moeten zijn maar helaas is dit niet mogelijk vanwege stoorzenders. Vraag me af of deze gasten ook wegblijven uit een topic met een zwaar-bnw-filter, ik heb daar een hard hoofd in. In elk geval bedankt voor je toelichting.
Nou, vertel, jij weet daar vast het antwoord opquote:Op vrijdag 18 september 2015 20:41 schreef Izzy73 het volgende:
Wel opvallend, het is de laatste weken regelmatig voorgekomen dat er dagenlang een prima sfeertje was op BNW. Er werd veel gepost en er waren geen frustraties. En nu is het ineens weer een drama. Rara hoe kan dat?
quote:Op vrijdag 18 september 2015 20:41 schreef Izzy73 het volgende:
Wel opvallend, het is de laatste weken regelmatig voorgekomen dat er dagenlang een prima sfeertje was op BNW. Er werd veel gepost en er waren geen frustraties. En nu is het ineens weer een drama. Rara hoe kan dat?
En voel je je nou weer beter? neem een kopje thee jongen.koekje erbij?quote:
Er werd gesteld dat ieder zijn mening moet kunnen geven en dat iedere user zich nou eenmaal op zijn eigen manier uit.quote:Op vrijdag 18 september 2015 20:56 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
En voel je je nou weer beter? neem een kopje thee jongen.koekje erbij?
verwijderd bericht
Lekker? je kopje thee?
Je trekt het uit de context. De mening mag iedereen hebben, dat is geen vrijbrief voor het getier.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:03 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Er werd gesteld dat ieder zijn mening moet kunnen geven en dat iedere user zich nou eenmaal op zijn eigen manier uit.
Daarom mogen sommigen ongebreideld spuien, begrijp ik. En daarom begrijp ik niet dat Scrummie zijn toon moet matigen.
Wat vind je dan van getier van iemand als Lambiekje? Dat voegt na tig keer toch ook niks meer toe?quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:04 schreef jogy het volgende:
[..]
Je trekt het uit de context. De mening mag iedereen hebben, dat is geen vrijbrief voor het getier.
Volgens mij is het verschil alle overheden en bedrijven fascistisch noemen of jou een fascist noemen.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:14 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Wat vind je dan van getier van iemand als Lambiekje? Dat voegt na tig keer toch ook niks meer toe?
Dat is idd een verschil.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:17 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Volgens mij is het verschil alle overheden en bedrijven fascistisch noemen of jou een fascist noemen.
Maar je hebt gelijk en daar is ook het nodige commentaar op geweest.
ps. al een tijdje niet gezien die lambiekje
Dat vroeg ik me vandaag ook al even af. Hij schijnt alweer een ban te hebben. Geen idee waarom. Hij zal wel het verboden woord hebben gebruikt hebben ofzo . Wat is nou een BNW zonder Biekje net als patat zonder mayonaisequote:Op vrijdag 18 september 2015 21:17 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Volgens mij is het verschil alle overheden en bedrijven fascistisch noemen of jou een fascist noemen.
Maar je hebt gelijk en daar is ook het nodige commentaar op geweest.
ps. al een tijdje niet gezien die lambiekje
Gewoon lekker rustig, zo zou ik het noemen.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:22 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me vandaag ook al even af. Hij schijnt alweer een ban te hebben. Geen idee waarom. Hij zal wel het verboden woord hebben gebruikt hebben ofzo . Wat is nou een BNW zonder Biekje net als patat zonder mayonaise
Oh - je dacht wel dat ik m'n toon moet matigen toen jij mod was.Twohat.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:03 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Er werd gesteld dat ieder zijn mening moet kunnen geven en dat iedere user zich nou eenmaal op zijn eigen manier uit.
Daarom mogen sommigen ongebreideld spuien, begrijp ik. En daarom begrijp ik niet dat Scrummie zijn toon moet matigen.
Als ik alle gekke sneren over en weer zou moeten gaan verwijderen heb ik weer een heel mooi vers feedbacktopic om overnieuw in te beginnen. Het ging om het overmatige gescheld, zonder het gescheld en de gekmakerij had de hele post kunnen blijven staan inclusief de meningen erin.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:06 schreef Divje het volgende:
Goh Jogy, zou je dan de sneren van CAD ook niet ff weghalen? Beetje bizar als je die van ons weghaalt maar die van haar blijven staan..
Of mogen we sneren, zolang we het maar subtiel verpakken
Dat vind ik nog steeds.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:26 schreef Tingo het volgende:
[..]
Oh - je dacht wel dat ik m'n toon moet matigen toen jij mod was.Twohat.
Dat mag je doen natuurlijk maar toen was 't niet erg neutrale mod gedrag.quote:Op vrijdag 18 september 2015 22:01 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dat vind ik nog steeds.
Ik vraag me nog steeds af wat een "neutrale" mod isquote:Op vrijdag 18 september 2015 22:51 schreef Tingo het volgende:
[..]
Dat mag je doen natuurlijk maar toen was 't niet erg neutrale mod gedrag.
Misschien je moderatie beslissingen waren persoonlijke emoties van wat je had op tv gezien bvb.en dus op je eigen meningen gebaseerd.
Woordgebruik. We hebben het al eerder gezegd, de boodschap is nog best goed of in ieder geval begrijpelijk maar breng het dan maar even zonder het getier.quote:Op vrijdag 18 september 2015 22:35 schreef oompaloompa het volgende:
Is scrummies post verwijderd vanwege de boodschap of het woordgebruik? De boodschap leek me namelijk correct en relevant, jammer dat dat nu weg is.
En als je er toch zit, het geldt ook voor jou hé. Je boodschap is geen probleem maar chill out met je woordgebruik. Het is een tijd goed gegaan maar je springt er weer aardig uit.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:26 schreef Tingo het volgende:
[..]
Oh - je dacht wel dat ik m'n toon moet matigen toen jij mod was.Twohat.
quote:Op vrijdag 18 september 2015 23:13 schreef jogy het volgende:
[..]
En als je er toch zit, het geldt ook voor jou hé. Je boodschap is geen probleem maar chill out met je woordgebruik. Het is een tijd goed gegaan maar je springt er weer aardig uit.
OK - niet de goede woord voor.quote:Op vrijdag 18 september 2015 23:05 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik vraag me nog steeds af wat een "neutrale" mod is
Bij objectief of consistent kan ik me nog wel wat voorstellen, maar neutraal
Ja maar Zwitserland kon zich afzijdig houden en niet involved raken, de hele taak van een moderator is om juist wel involved en niet afzijdig te zijn.quote:Op zaterdag 19 september 2015 00:46 schreef Tingo het volgende:
[..]
OK - niet de goede woord voor.
Switzerland were neutral.Or supposed to be.
Dat heb je altijd (expres?)verkeerd begrepen. Ik modereerde op gedrag. Mensen met onhoudbare standpunten konden deze gewoon niet verdedigen. Dat heet ongelijk krijgen, kennelijk ben je een zeer slecht verliezer want je probeert tot op heden je gram te halen, ook hier weer met een valse voorstelling van zaken. Het lijkt wel een levenswijze.quote:Op vrijdag 18 september 2015 22:51 schreef Tingo het volgende:
[..]
Dat mag je doen natuurlijk maar toen was 't niet erg neutrale mod gedrag.
Misschien je moderatie beslissingen waren persoonlijke emoties van wat je had op tv gezien bvb.en dus op je eigen meningen gebaseerd.
Genoeg, het was een mooi ingepakte bash. Ik las iets als 'geen realiteitszin' en weet ik het nog meer dus dat zorgde voor een rood vlaggetje bij me. Niet genote verder dus kan het niet geheel meer voor de geest halen maar het voegde verder niets toe.quote:Op donderdag 24 september 2015 13:30 schreef Scrummie het volgende:
Jezus christus jogy, wat was er nou weer mis met mijn post?
En waarom word de post van cad die ik gister via TR melde dan niet verwijderd? Dat was ook een mooi ingepakte bash. Overigens, je weet dus niet eens wat er verder in stond? Dus ik mag niet vinden dat cad geen realiteitsbesef heeft? Wat is daar nou mis mee?quote:Op donderdag 24 september 2015 14:37 schreef jogy het volgende:
[..]
Genoeg, het was een mooi ingepakte bash. Ik las iets als 'geen realiteitszin' en weet ik het nog meer dus dat zorgde voor een rood vlaggetje bij me. Niet genote verder dus kan het niet geheel meer voor de geest halen maar het voegde verder niets toe.
Hallo, je hebt ook tijd om Southpark te kijken, reageer gewoon.quote:Op donderdag 24 september 2015 14:37 schreef jogy het volgende:
[..]
Genoeg, het was een mooi ingepakte bash. Ik las iets als 'geen realiteitszin' en weet ik het nog meer dus dat zorgde voor een rood vlaggetje bij me. Niet genote verder dus kan het niet geheel meer voor de geest halen maar het voegde verder niets toe.
quote:Op donderdag 24 september 2015 19:11 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hallo, je hebt ook tijd om Southpark te kijken, reageer gewoon.
Poging 3 om aandacht te krijgen.quote:Op donderdag 24 september 2015 14:37 schreef jogy het volgende:
[..]
Genoeg, het was een mooi ingepakte bash. Ik las iets als 'geen realiteitszin' en weet ik het nog meer dus dat zorgde voor een rood vlaggetje bij me. Niet genote verder dus kan het niet geheel meer voor de geest halen maar het voegde verder niets toe.
"je komt ze hier ook tegen" vond ik iets minder erg dan specifiek cad betichten van gebrek aan realiteitszin. Er staan genoeg veralgemeniseerde aantijgingen over en weer in de posts in BNW, die van cad viel op zich nog wel mee en was ontopic. En (in theorie, dat geef ik toe) Hoefde het niet specifiek om BNW te gaan.quote:Op donderdag 24 september 2015 14:38 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En waarom word de post van cad die ik gister via TR melde dan niet verwijderd? Dat was ook een mooi ingepakte bash. Overigens, je weet dus niet eens wat er verder in stond? Dus ik mag niet vinden dat cad geen realiteitsbesef heeft? Wat is daar nou mis mee?
Ik krijg verdomme steeds en steeds meer de indruk dat je toch niet zo neutraal lijkt te zijn als je je voordoet.
quote:Op woensdag 23 september 2015 20:47 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Dat zijn de mensen die gefrustreerd zijn ergens over in het leven. Het geeft ze een goed gevoel anderen af te zeiken op internet als een soort van uitlaatklep, je komt ze hier ook tegen
Ja, en die post melde ik met als uitleg erbij; reacties uitlokken. Je moet toch toegeven dat dat het enige doel was van cad daar? Dat zie jij toch ook wel?quote:Op donderdag 24 september 2015 19:53 schreef jogy het volgende:
[..]
"je komt ze hier ook tegen" vond ik iets minder erg dan specifiek cad betichten van gebrek aan realiteitszin. Er staan genoeg veralgemeniseerde aantijgingen over en weer in de posts in BNW, die van cad viel op zich nog wel mee en was ontopic. En (in theorie, dat geef ik toe) Hoefde het niet specifiek om BNW te gaan.
[..]
Jogy, kom op.quote:Op donderdag 24 september 2015 19:53 schreef jogy het volgende:
[..]
"je komt ze hier ook tegen" vond ik iets minder erg dan specifiek cad betichten van gebrek aan realiteitszin. Er staan genoeg veralgemeniseerde aantijgingen over en weer in de posts in BNW, die van cad viel op zich nog wel mee en was ontopic. En (in theorie, dat geef ik toe) Hoefde het niet specifiek om BNW te gaan.
[..]
lol serieus?quote:Op donderdag 24 september 2015 19:53 schreef jogy het volgende:
[..]
"je komt ze hier ook tegen" vond ik iets minder erg dan specifiek cad betichten van gebrek aan realiteitszin. Er staan genoeg veralgemeniseerde aantijgingen over en weer in de posts in BNW, die van cad viel op zich nog wel mee en was ontopic. En (in theorie, dat geef ik toe) Hoefde het niet specifiek om BNW te gaan.
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |