Hmm. Fotootje van tijdens de opruimwerkzaamheden:quote:Op zaterdag 12 september 2015 09:47 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
De balk achter de brandweerman in het midden:
Deze foto laat goed zien hoe het verstevigde stalen frame schuin is doorgesneden met een zgn "cutter charge" een explosief dat zijn kracht in 1 richting focust.
Iets dat nodig is om een gebouw in haar eigen fundamenten te kunnen laten vallen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:"In December 1967, John Updike was writing Talk of the Town for the New Yorker. And he spent most of that Talk of the Town column talking about the Umbrella Man. He said that his learning of the existence of the Umbrella Man made him speculate that in historical research there may be a dimension similar to the quantum dimension in phsycial reality. If you put any event under a microscope you will find a whole dimension of completely weird, incredible things going on. It’s as if there’s the macro level of historical research where things sort of obey natural laws and usual things happen and unusual things don’t happen. And then there’s this other level where everything is really weird."
Natuurlijk. 100en mensen houden hun mond over zoiets.quote:Op zaterdag 12 september 2015 01:41 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
[..]
Door iedere in iedere "laag" van regering maar een heel klein detail tijdelijk te veranderen.
Niemand op zijn eigen nivo vind dat raar, en niemand die overziet hoe dat ene detail directe gevolgen heeft voor de laag eronder.
Ga zo 20 stappen omlaag, en je kunt ermee wegkomen, omdat alleen de aller machtigsten het overzicht hebben.
Compartimenteren.
Putin ging zo ver voor zijn oorlog in Tjetsjenie. Uit welke overige daden van de regering Bush ten aanzien van mensenslevens wil jij afleiden dat er een morele belemmering zou bestaan?quote:Op zaterdag 12 september 2015 10:19 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
En daarbij het opofferen van vele onschuldigen van de eigen bevolking wordt dan zeker gezien als "collateral damage"?
Hmmmmm, zouden ze echt zo ver gaan?
Jawel. Eens in de zoveel tijd moet het blijkbaar. Dan kan je elk raar idee onderuit halen. Dan blijft het een tijd stil. Dan komt men weer met rare verhalen.quote:
wat is het nou?quote:Op vrijdag 11 september 2015 21:01 schreef mannenkokengewoonbeter het volgende:
- Gesmolen staal, nog wekenlang na de aanslag, in grote poelen ondergronds,
...
- Het snelle afvoeren van alle staal, direkt naar China voor sloop
Nu verklap je ineens alle geheimen. Je moet dit soort dingen heel gedoseerd brengen bij een bepaalde groep.quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:02 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik heb net een video op Youptoup gekeken en ben nu helemaal om:
• De VS heeft de Twin Towers expres opgeblazen zodat ze oorlog konden voeren richting het eigen faillissement.
• De joden hebben zichzelf massaal vergast in WO2 om zo Israel te kunnen stichten.
• De slavenhandel was een inside job van Afrika om zich zo over zoveel mogelijk landen te kunnen verspreiden teneinde tijdens de Olympische Spelen veel hardloopmedailles te kunnen pakken voor Jamaica.
• Kanker en aids zijn ontworpen door de elite om het gepeupel te decimeren.
• We zijn niet op de maan geweest. De VS heeft een vlag als een soort dartpijl richting de maan geschoten. Er zweven nu nog driehonderd vlaggen in de ruimte die de maan op een haar na misten.
• God heeft expres fossielen in de grond gestopt om ons te misleiden.
Heerlijk is dat hè, je vingers in je oren houden en dan keihard blijven blèren dat het onzin is, wat er ook wordt aangedragen.quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:02 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik heb net een video op Youptoup gekeken en ben nu helemaal om:
• De VS heeft de Twin Towers expres opgeblazen zodat ze oorlog konden voeren richting het eigen faillissement.
• De joden hebben zichzelf massaal vergast in WO2 om zo Israel te kunnen stichten.
• De slavenhandel was een inside job van Afrika om zich zo over zoveel mogelijk landen te kunnen verspreiden teneinde tijdens de Olympische Spelen veel hardloopmedailles te kunnen pakken voor Jamaica.
• Kanker en aids zijn ontworpen door de elite om het gepeupel te decimeren.
• We zijn niet op de maan geweest. De VS heeft een vlag als een soort dartpijl richting de maan geschoten. Er zweven nu nog driehonderd vlaggen in de ruimte die de maan op een haar na misten.
• God heeft expres fossielen in de grond gestopt om ons te misleiden.
Simpel is het overal een complot in willen zien.quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:14 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Heerlijk is dat hè, je vingers in je oren houden en dan keihard blijven blèren dat het onzin is, wat er ook wordt aangedragen.
Was ik maar zo simpel.
Inderdaad, als je in één complot gelooft, geloof je direct alle andere complottenquote:Op zaterdag 12 september 2015 11:15 schreef mastertephon het volgende:
[..]
Simpel is het overal een complot in willen zien.
Als je goedgelovig genoeg bent om in 9/11 een complot te zien, waar haal je dan de wijsheid vandaan om bij die andere zaken wel te zien of het om een complot gaat of niet?quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:18 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Inderdaad, als je in één complot gelooft, geloof je direct alle andere complotten![]()
Het gaat in dit onderzoek om feiten en wetenschappelijk bewijs, dat kan je niet onderuit halen, hoe hard je ook blijft schreeuwen dat het onzin is.quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:19 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Als je goedgelovig genoeg bent om in 9/11 een complot te zien, waar haal je dan de wijsheid vandaan om bij die andere zaken wel te zien of het om een complot gaat of niet?
Toch vind ik het wel bijzonder. Ik neem aan dat die mensen allemaal met naam benoemd worden en het lijkt me dat ze allemaal hun goede naam en zaak kunnen verliezen. Toch kiezen ze ervoor om het te doen. Dat intrigeert me wel.quote:Op vrijdag 11 september 2015 17:41 schreef Ryan3 het volgende:
2351 ingenieurs en architecten geloven niet in de officiële lezing van 9/11 dus?
Nou dat zijn er niet veel dan. Ik bedoel, hoeveel ingenieurs en architecten zijn er wereldwijd maar niet? Tientallen miljoenen?
Dit zou wel een erg groot complot zijn.......quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:18 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Inderdaad, als je in één complot gelooft, geloof je direct alle andere complotten![]()
Dat kan je keihard onderuit halen.quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:20 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Het gaat in dit onderzoek om feiten en wetenschappelijk bewijs, dat kan je niet onderuit halen, hoe hard je ook blijft schreeuwen dat het onzin is.
Meer bijzonder zou zijn dat die 100en mensen die aan dit complot hebben meegewerkt gewoon hun mond houden.quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:21 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Toch vind ik het wel bijzonder. Ik neem aan dat die mensen allemaal met naam benoemd worden en het lijkt me dat ze allemaal hun goede naam en zaak kunnen verliezen. Toch kiezen ze ervoor om het te doen. Dat intrigeert me wel.
Beide, poelen vloeibaar staal, diep in de fundering, wat een deel van de explosie schacht volledig afsluit, en alle verplaatsbare balken die ernaast terecht kwamen, afgevoerd binnen dagen, in collones van vrachtwagens, en direct verscheept naar China, elke vorm van onderzoek daarmee onmogelijk makend.quote:
Architecten zijn veredelde figuurzagers, dus van hen verbaast het me niets. Er zijn ook drommen HBO-ingenieurs die nog geen fatsoenlijk vrijlichaamsdiagram kunnen opstellen. Verder stelt het getal van 2500 niets voor. AE911Truth heeft dit jaar op de jaarlijkse conferentie van AIA (American Institute of Architects) een petitie ingediend om een nieuw officieel onderzoek te steunen. De uitslag van die stemming? 160 stemmen voor, 3800 stemmen tegen. Alleen al op een conferentie stemden meer mensen tegen dan er leden van AE911Truth zijn. Het is een volstrekt marginaal clubje.quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:21 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Toch vind ik het wel bijzonder. Ik neem aan dat die mensen allemaal met naam benoemd worden en het lijkt me dat ze allemaal hun goede naam en zaak kunnen verliezen. Toch kiezen ze ervoor om het te doen. Dat intrigeert me wel.
Ik zeg niets over het waarheidsgehalte maar dat die experts het er kennelijk voor over hebben om er in welke vorm dan ook een bepaald risico op schade voor over te hebben vind ik wel opvallend.quote:Op zaterdag 12 september 2015 11:27 schreef mastertephon het volgende:
[..]
Meer bijzonder zou zijn dat die 100en mensen die aan dit complot hebben meegewerkt gewoon hun mond houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |