mijn moeder en vader hebben de 2de wereldoorlog nog meegemaakt. dat is heel wat anders dan oorlogen ver weg, lang geleden.quote:Op zondag 13 september 2015 10:38 schreef HongKongPhoey het volgende:
Even weer on topic, dokter Janssen is onderweg om de vervelende patient op te halen
[..]
Tsja, beetje vergezocht. Je koppelde het direkt aan na de oorlog. Dit is niet echt direkt naa de oorlog toch? Maar goed, ik kom zo op je oorlog argument terug.
[..]
Een Amsterdamse galeriehouder biedt het boek Mein Kampf te koop aan. Een zekere organisatie onder de noemer 'Federatief Joods Nederland' heeft aangegeven hiervan aangifte te zullen doen. De verkoop van het boek is immers wettelijk verboden. De kwestie blijkt reden voor een hoop verwarring. Veel mensen lijken te denken dat het verbod samenhangt met het auteursrecht op het boek. Zo ook regionale TV-zender AT5.
[..]
Niet auteursrechten volgens deze advocaat!!
http://www.croondavidovic(...)d-op-mein-kampf/2066
[..]
Het is precies hetzelfde, ik kan ook wel roepen dat je als je haat ziet in Mein Kampf, je het verkeerd interpreteert!!! De Koran is net zo haatzaaien en discriminerend als Mein Kampf. Ik heb je nog geen enkel argument zien maken dat dat weerlegt!!!
[..]
Dan is het dus nog erger met de Koran, op die basis zijn er meer oorlogen nu en toen. Dus geen enkel verschil, in jouw logica is de Koran dan zelfs erger, toch? Meer oorlogen op basis van Islam, dan oorlogen op basis van Mein kampf!!!
Je maakt mijn argument dus zelfs sterker!!
Ga toch weg joh!!quote:Op zondag 13 september 2015 12:02 schreef Jigzoz het volgende:
Tip: als je het niet over PVV'ers wil hebben, begin dan geen topic over PVV'ers. Wil je alleen even zeggen dat je moslims kut vindt, dan begin je een topic met als titel 'Ik vind moslims kut'. Dat is verder niet echt heel moeilijk om zelf te bedenken.
En als je een forum alleen voor jezelf wil, dan kun je dat gratis openen. Maar terug ontopic. PVV'ers hadden we het over.quote:
Ja, een gevaar voor de democratie, als je het mij vraagtquote:Op zondag 13 september 2015 12:07 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
En als je een forum alleen voor jezelf wil, dan kun je dat gratis openen. Maar terug ontopic. PVV'ers hadden we het over.
En>? Wil je zeggen dat er momenteel geen oorlogen zijn op basis van Islam? Dat maakt het dus juist relevanter om die Koran te verbieden omdat die oorlogen zelfs nu plaatsvinden!!quote:Op zondag 13 september 2015 12:06 schreef pokkerdepok het volgende:
mijn moeder en vader hebben de 2de wereldoorlog nog meegemaakt. dat is heel wat anders dan oorlogen ver weg, lang geleden.
Ik zeur niet, ik stel enkel de hypocriete handhaving van de grondwet vast. Dat is geen kwestie van vinden, je kunt niet ontkennen dat het ene boek verbieden op grond van haat en discriminatie en het andere boek waar precies hetzelfde voor geldt bewust niet te verbieden.quote:Op zondag 13 september 2015 12:06 schreef pokkerdepok het volgende:
en je zeurt een beetje, want we zijn het gewoon eens dat mein kampf niet verboden zou moeten zijn. alleen wil jij graag dat mein kampf net zo erg is als de koraan, en die wil je wel verbieden. dat heb je nog steeds niet uitgelegd, hoe je die sprong maakt.
Moslims zeggen zich te onderwerpen aan de islam en dat klopt. De PVV zegt vóór de vrijheid te zijn, maar is daar juist tegen. De PVV is dus schijnheiliger.quote:Op zondag 13 september 2015 12:11 schreef GrumpyFish het volgende:
[..]
Ja, een gevaar voor de democratie, als je het mij vraagt
jij wil de koraan hetzelfde vinden als mein kampf.... dus jij verwijst naar de nazis als we het over moslims hebben. je doet precies wat je zelf vervelend vind als ik het over deporteren hebt.quote:Op zondag 13 september 2015 10:45 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Jij noemt het uitzetten van asielzoekers deporteren! Je kiest bewust voor het zwaarder beladen deporteren om naar de Holocaust te verwijzen!!
jij wou niet dat ik deproteren gebruikte; ik zei prima, zeg ik voortaan uitzetten.... wat ga jij veranderen? want je doet precies hetzelfde, bepaalde termen gebruiken om iets in een kwaad daglicht te zetten.quote:Iemand die trouwt met een kind van 6 en het ontmaagd op haar 9e, hoe wil je dat anders noemen dan een pedosexuele daad? Je valt mij er op aan dat ik dat zeg namelijk. Hoe wil je het anders noemen?
Je verbaasd me echt met je reactie!!
[..]
omdat jij oogkleppen ophebt, en alleen maar die kleine groep luide extremisten ziet.quote:Voorlopig zie ik binnen Islam een hele andere trend. Het tegenovergestelde van wat jij beweert. I
zoals ik al zei, al die vertalingen die je online vind, dat zijn moslim sites. is gewoon acceptabel hoor. zou toch ook een beetje raar zijn, als moslims niet mochten weten wat er in de koraan staat, of niet?quote:Op zondag 13 september 2015 10:49 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Menig moslim in menig debat/discussie.
zucht... nogmaals; een moslim moet zich aanpassen aan de regels van het land waar hij woont.quote:Op zondag 13 september 2015 10:53 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Een Moslim mag volgens de Koran niet meedoen aan een democratie, enkel mag men de democratie gebruiken om de Islamitische wet te realiseren!!!
betekend nog niet dat dat zo is. er zijn vele verschillende interpretaties.quote:Op zondag 13 september 2015 10:51 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou? De Koran zegt dat het een volmaakt boek is, dat zichzelf niet tegen kan spreken. Het zegt absolute autoriteit te hebben. Dat moet je aannemen van de Koran als Moslim, anders ben je geen (goed) Moslim!!!! Da's toch kraakhelder?
vertel..quote:Op zondag 13 september 2015 10:55 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Die vader van die Aylan Kurdi, waarom vluchtte die uit Turkije weg??
precies, we hebben dus niks te vrezen.quote:Op zondag 13 september 2015 11:06 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Enkel voor het moment dat er geen meerderheid aan Moslims is, wanneer er een meerderheid is dan moet de sharia gelden. Maar van echt meedoen is nooit sprake vanwege;
[..]
de 2de wereldoorlog was een nationaal trauma, en dan doe je rare dingen.quote:Op zondag 13 september 2015 12:11 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
En>? Wil je zeggen dat er momenteel geen oorlogen zijn op basis van Islam? Dat maakt het dus juist relevanter om die Koran te verbieden omdat die oorlogen zelfs nu plaatsvinden!!
[..]
even voor alle duidelijkheid; vind jij dat de koraan verboden moet worden? dat heb je namelijk gezegd.quote:Ik zeur niet, ik stel enkel de hypocriete handhaving van de grondwet vast. Dat is geen kwestie van vinden, je kunt niet ontkennen dat het ene boek verbieden op grond van haat en discriminatie en het andere boek waar precies hetzelfde voor geldt bewust niet te verbieden.
Dat vindt jij niiet hypocriet?
Niet als de desbetreffende ideologie in beginsel oproept tot segregatie, discriminatie, geweld en zelfs doodslag. Nogmaals, de radicale islam staat niet buiten de islam maar is een onderdeel van diezelfde islam. De beginselen die daar toe oproepen zijn in tegenspraak met onze Nederlandse grondwettelijke beginselen.quote:Op zondag 13 september 2015 12:12 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Moslims zeggen zich te onderwerpen aan de islam en dat klopt. De PVV zegt vóór de vrijheid te zijn, maar is daar juist tegen. De PVV is dus schijnheiliger.
Ehm, de PVV wil zelf grondbeginselen van de grondwet aanpassen zoals verbod op discriminatie en vrijheid van godsdienst, is zelf racistisch bezig en dan kom je vervolgens met dit soort verwijten?quote:Op zondag 13 september 2015 14:14 schreef Elzies het volgende:
[..]
Niet als de desbetreffende ideologie in beginsel oproept tot segregatie, discriminatie, geweld en zelfs doodslag. Nogmaals, de radicale islam staat niet buiten de islam maar is een onderdeel van diezelfde islam. De beginselen die daar toe oproepen zijn in tegenspraak met onze Nederlandse grondwettelijke beginselen.
Als jij hier in Nederland wilt wonen dan behoor je jezelf aan de Nederlandse grondwettelijke normen en waarden aan te passen. Dat is een eerste vereiste, zoals elk ander land dat van jou verlangd inclusief moslimlanden. Waarom zouden we dan in Nederland de andere kant moeten opkijken en critici moeten neerzetten als schijnheilig?
Waar is de PVV discriminerend bezig? Je mag van mening verschillen voor de wijze waarop Wilders zijn oneliners naar buiten toe brengt, de PVV roept nergens specifiek op tot uitsluiting en geweld jegens bevolkingsgroepen. Dat in tegenstelling tot de meer radicale islamitische stromingen, die nogmaals niet buiten de islam staan maar daar een onlosmakelijk onderdeel van vormen.quote:Op zondag 13 september 2015 14:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ehm, de PVV wil zelf grondbeginselen van de grondwet aanpassen zoals verbod op discriminatie en vrijheid van godsdienst, is zelf racistisch bezig en dan kom je vervolgens met dit soort verwijten?
De 'kopvoddentaks' was nadrukkelijk bedoeld voor moslims ( met een leuke analogie als hondenpoep, de vervuiler betaald), niet joden met keppeltjes, niet gesluierde nonnen, niet voor de groepen met een gefaalde fashiongevoel, maar moslims dus. Dat is discriminerend bezig zijn. De Islam roept ook nergens tot geweld en uitsluiting in Nederland voor andere bevolkingsgroepen, wel heb je moslims die dat doen, net zoals je PVV-ers hebt die dat doen, je punt is?quote:Op zondag 13 september 2015 14:38 schreef Elzies het volgende:
[..]
Waar is de PVV discriminerend bezig? Je mag van mening verschillen voor de wijze waarop Wilders zijn oneliners naar buiten toe brengt, de PVV roept nergens specifiek op tot uitsluiting en geweld jegens bevolkingsgroepen. Dat in tegenstelling tot de meer radicale islamitische stromingen, die nogmaals niet buiten de islam staan maar daar een onlosmakelijk onderdeel van vormen.
Wilders heeft vaak genoeg een onderscheid gemaakt tussen Marokkanen en Marokkaanse criminelen, alleen zo een onderscheid wordt niet bijzonder vaag als je dat weglaat in zo een uitspraak, maar als je ook nog eens familieleden van een Marokkaanse crimineel het land wil uitzetten vanwege iets wat broer, vader, zoonlief heeft gedaan. Alsjeblieft zeg, homo's, joden en vrouwen die worden geïntimideerd is een groot probleem dat je keihard moet aanpakken, maar laten we niet doen alsof er geen ander groep is die moskeeën aanvalt, hoofddoeken van moslima's aftrekt, voor alles en nog wat na roept.quote:Natuurlijk kun je jezelf als Marokkaan gekwetst voelen over de minder-uitspraak van Wilders. Maar iedereen weet drommels goed op welke categorie Marokkanen Wilders doelde. Wilders heeft vaak genoeg gezegd dat hij niets heeft tegen moslims in Nederland die goed zijn geïntegreerd en een nuttige bijdrage leveren aan onze samenleving. Maar daarmee is het verhaal niet af. Want er is tegelijkertijd sprake van een segregatie, het ver islamiseren van bepaalde stadswijken waar joden met een keppeltje op worden uitgescholden en bespuugd. Dat is toch niet de samenleving die wij willen? Laten we eerst die problemen eens eerlijk benoemen en aanpakken in plaats dat we ervan willen wegkijken.
Racistisch tegen welk ras precies?quote:Op zondag 13 september 2015 14:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ehm, de PVV wil zelf grondbeginselen van de grondwet aanpassen zoals verbod op discriminatie en vrijheid van godsdienst, is zelf racistisch bezig en dan kom je vervolgens met dit soort verwijten?
Ali B volk.quote:Op zondag 13 september 2015 14:51 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Racistisch tegen welk ras precies?
wat is makkelijker denk je, de grondwet aanpassen, of de Koran?quote:Op zondag 13 september 2015 14:16 schreef Triggershot het volgende:
Ehm, de PVV wil zelf grondbeginselen van de grondwet aanpassen
Geef een voorbeeldje van racisme van de PVV, eentje maar.quote:Op zondag 13 september 2015 14:16 schreef Triggershot het volgende:
Ehm, de PVV wil zelf grondbeginselen van de grondwet aanpassen zoals verbod op discriminatie en vrijheid van godsdienst, is zelf racistisch bezig en dan kom je vervolgens met dit soort verwijten?
Jouw opvattingen aanpassen gaat niet lukken iig.quote:Op zondag 13 september 2015 15:00 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
wat is makkelijker denk je, de grondwet aanpassen, of de Koran?
Hier http://www.volkskrant.nl/(...)nsioenland~a3131402/quote:Op zondag 13 september 2015 15:01 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Geef een voorbeeldje van racisme van de PVV, eentje maar.
Door een religieuze uiting als een hoofddoek te dragen, maak je een statement zeg je al, ik heb schijt an jullie grondwet, de Koran gaat boven jullie grondwet. Verbiedt anderen maar om petjes en dergelijke te dragen op school of de werkplek. maar ik draag een hoofddoek, omdat ik mijn religie belangrijker vind dan jullie wetten.quote:Op zondag 13 september 2015 14:47 schreef Triggershot het volgende:
De 'kopvoddentaks' was nadrukkelijk bedoeld voor moslims (
Nee, kom op. Je roept grote woorden als racisme, maar kom dan met 1 voorbeeld!!quote:
Niet er omheen praten, geef gewoon antwoord!quote:Op zondag 13 september 2015 15:01 schreef Triggershot het volgende:
Jouw opvattingen aanpassen gaat niet lukken iig.
De grondwet beaamt godsdienstvrijheid jij uiterst mentaal uitgedaagde vorm van luchtverspilling. Als een hoofddoek een statement is en een middelvinger naar de grondwet ( wat al compleet bullshit is ) is dat ook het geval met een keppeltje of een gesluierde non. Er is selectiviteit en doelgericht een specifiek groep aanpakken.quote:Op zondag 13 september 2015 15:06 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Door een religieuze uiting als een hoofddoek te dragen, maak je een statement zeg je al, ik heb schijt an jullie grondwet, de Koran gaat boven jullie grondwet. Verbiedt anderen maar om petjes en dergelijke te dragen op school of de werkplek. maar ik draag een hoofddoek, omdat ik mijn religie belangrijker vind dan jullie wetten.
Daarmee plaats je jezelf al buiten de maatschappij en toon je geen enkel respect voor het land waar je leeft. Dat land wat overigens wel altijd respect voor die hoofddoek en die religie moet hebben overigens!!
Snap je echt niet hoe het zit?
Quote het stukje tekst eens waar de er sprake is van racisme van de PVV?quote:Op zondag 13 september 2015 15:03 schreef Triggershot het volgende:
Geef een voorbeeldje van racisme van de PVV, eentje maar.
Hier http://www.volkskrant.nl/(...)nsioenland~a3131402/
Niet zo brutaal praten tegen je vader.quote:Op zondag 13 september 2015 15:08 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Niet er omheen praten, geef gewoon antwoord!
Lees het maar eens goed door.quote:Op zondag 13 september 2015 15:09 schreef HongKongPhoey het volgende:
[..]
Quote het stukje tekst eens waar de er sprake is van racisme van de PVV?
Waarom mag je geen petje op in de klas? Maar waarom zou je wel een hoofddoek op moet mogen hebben volgens jou?quote:Op zondag 13 september 2015 15:09 schreef Triggershot het volgende:
De grondwet beaamt godsdienstvrijheid jij uiterst mentaal uitgedaagde vorm van luchtverspilling. Als een hoofddoek een statement is en een middelvinger naar de grondwet ( wat al compleet bullshit is ) is dat ook het geval met een keppeltje of een gesluierde non. Er is selectiviteit en doelgericht een specifiek groep aanpakken.
Geef gewoon antwoord. of kan je geen antwoord geven omdat het enige antwoord je niet goed uitkomt?quote:Op zondag 13 september 2015 15:09 schreef Triggershot het volgende:
Niet zo brutaal praten tegen je vader.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |