abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_156161843
quote:
0s.gif Op woensdag 16 september 2015 22:52 schreef GrumpyFish het volgende:
Het drijft niet de spot met het kind,
Jazeker wel. Als maatschappij mag je best grenzen stellen gebaseerd op menselijkheid. Maar nimmer op religie!! Dit soort(ik kan het niet eens humor noemen) gaat echt veel te ver, dit is ziek. Dit is geen mening, dit is de spot drijven met een klein kind dat slachtoffer werd van de zieke grillen van een volwassen egoistisch stuk stront. Brandt die vader volledig af, geen probleem. Teken dat kind dood aangespoeld met een engeltje ernaast dat tegen die vader, zo. Nou blij?

Maar zoals de tekening het nu toont rekent het het kind af er op!!

Het klopt ook nog niet eens. Men stelt, zo dichtbij maar toch zo ver weg!! Hij is niet erg ver gekomen dat jochie, vertrok uit Turkije spoelde aan in Turkije. Het is een enorm dom gedrocht van een vod!

Als je enige menselijkheid in je flikker hebt, dan doe je dat niet zo!! Dan ben je net zo extreem als de meest extremistische reli gek in je hoofd.

Echt ik heb er geen goed woord voor over, dit is nog erger en zieker Faces of death. Dit drijft ook nog de spot met een kind van 3. Als je daar humor in ziet, zeker nu zo snel na dat het is gebeurd heb je echt een intens ziek gevoel voor humor!!

Het is heel erg goedkoop actueel proberen te zijn dit tekeningetje. Dit had veel intelligenter gekund.
pi_156161848
Edit: je zit op een openbaar forum. Van stalking is geen sprake. Als je geen tegenspraak wil, zit je op de verkeerde plek.

[ Bericht 91% gewijzigd door Perrin op 17-09-2015 07:38:56 ]
  donderdag 17 september 2015 @ 07:40:52 #178
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_156162036
Dit draadje gaat dicht omdat het een persoonlijke kruistocht van TS is. Van leuke, constructieve discussie is geen sprake.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')