Dat bedoelde ik dus niet eensquote:Op vrijdag 18 september 2015 08:17 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Jouw stelling deed vermoeden dat in 1900 verzekeren tegen ellende een publieke taak was.
Dan nog is de TTIP-vrijhandel slecht, want dan geef je de arme, veelal Afrikaanse, landen helemaal geen kans meer om internationaal op te bloeien. Ze hebben het al zo moeilijk en dan ga je het nog erger verneuken het nog erger maken voor ze.quote:Op vrijdag 18 september 2015 05:28 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Moest er even over nadenken, maar ik ga je gelijkgeven.
Het probleem met TTIP is dat Amerikaanse vakbonden en NGOs er met hun fikken aan hebben gezeten, waardoor het inderdaad een bron van onnodige regels en wetgeving is geworden.
Terwijl het toch in feite heel simpel zou moeten kunnen zijn. TTIP had ook kunnen staan voor: de VS en de EU komen met elkaar over een dat er vrij gehandeld gaat worden.
Des te beter als wij het goede voorbeeld geven, toch?quote:Op vrijdag 18 september 2015 14:36 schreef Lyrebird het volgende:
Ja ja.
Het frappante is dat landen als China en India veel exporteren, maar zelf de grenzen zo dicht mogelijk houden voor Westerse high tech.
Die grenzen zijn helemaal niet dicht voor westerse high tech, die halen ze maar wat graag naar binnen om het te kopiëren.quote:Op vrijdag 18 september 2015 14:36 schreef Lyrebird het volgende:
Ja ja.
Het frappante is dat landen als China en India veel exporteren, maar zelf de grenzen zo dicht mogelijk houden voor Westerse high tech.
Niet alleen high tech hoor. Ook in bv de retail en supermarkt branches is India heel restrictief wat betreft toegang tot hun markt.quote:Op vrijdag 18 september 2015 14:36 schreef Lyrebird het volgende:
Ja ja.
Het frappante is dat landen als China en India veel exporteren, maar zelf de grenzen zo dicht mogelijk houden voor Westerse high tech.
Waar heb je het over?quote:Op vrijdag 18 september 2015 16:32 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
De kosten van zo'n "terroristische aanslag" als vandaag, nog zo'n (Nederlands) rechtse hobby
Bizar extreme focus op veiligheid, nieuwe regels, gevolgen zijn angst en bijvoorbeeld zo'n heftige reactie als vandaag op een situatie waar niets aan de hand is. Daar zijn natuurlijk erg veel kosten mee gemoeid.quote:
Dat was inderdaad echt overdreven zeg.quote:Op vrijdag 18 september 2015 16:54 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Bizar extreme focus op veiligheid, nieuwe regels, gevolgen zijn angst en bijvoorbeeld zo'n heftige reactie als vandaag op een situatie waar niets aan de hand is. Daar zijn natuurlijk erg veel kosten mee gemoeid.
Dat is cover your ass politiek, daar doet de hele kamer aan mee.quote:Op vrijdag 18 september 2015 16:54 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Bizar extreme focus op veiligheid, nieuwe regels, gevolgen zijn angst en bijvoorbeeld zo'n heftige reactie als vandaag op een situatie waar niets aan de hand is. Daar zijn natuurlijk erg veel kosten mee gemoeid.
Het is het gevolg van de focus op de korte termijn en wat er in de (social) media plaatsvindt. Het is net zoiets als in foute IT; alleen maar brandjes blussen; van incident naar incident rennen en proberen de boel in de lucht te houden.quote:Op vrijdag 18 september 2015 21:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat is cover your ass politiek, daar doet de hele kamer aan mee.
Parlement is alleen nog maar een kippenhok lijkt het wel, doet er ook niet toe, de wetgeving komt kant en klaar uit Brussel.quote:Op zaterdag 19 september 2015 14:49 schreef drexciya het volgende:
[..]
Het is het gevolg van de focus op de korte termijn en wat er in de (social) media plaatsvindt. Het is net zoiets als in foute IT; alleen maar brandjes blussen; van incident naar incident rennen en proberen de boel in de lucht te houden.
Want Brussel is de bron van al het kwaad in Europaquote:Op zaterdag 19 september 2015 16:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Parlement is alleen nog maar een kippenhok lijkt het wel, doet er ook niet toe, de wetgeving komt kant en klaar uit Brussel.
Gerard van Westerloo - niet spreken met de bestuurder.quote:Op zaterdag 19 september 2015 16:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Parlement is alleen nog maar een kippenhok lijkt het wel, doet er ook niet toe, de wetgeving komt kant en klaar uit Brussel.
Kijk aan klopkoek, we zijn het een keer eensquote:Op zaterdag 19 september 2015 23:07 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Gerard van Westerloo - niet spreken met de bestuurder.
Vooral relevant omdat de jonkies van toen nu opgeklommen zijn in de gesloten regentencultuur van Nederland.
De babyboomers waren niet de norm maar een hinderlijke onderbreking. De rijen zijn weer gesloten. En D66 doet er volop aan mee ('kroonjuwelen').
Nederland is een heel fijn land, maar in bepaalde zaken zijn Nederlanders hufterig. Nederlanders zijn van de regels. Een groen stoplicht betekent doorrijden, ook als staat er een file verderop. Waardoor het hele kruispunt verstopt raakt.quote:Op woensdag 16 september 2015 15:29 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Beschaving is een laklaagje van drie warme maaltijden dik.
Kijk naar hoe er met de dood van Pim Fortuin werd omgegaan, met die "aanslag" op het koningshuis door die swift rijder en de hufterigheid van het zwarte piet debat (van beide kanten) en je ziet wat Nederland is.
Vriendin van me kwam na jaren op het platteland in Ierland terug in Nederland (hoogzwanger) en werd bij het instappen in de trein door een hele stoet mensen gewoon aan de kant gedrukt. Ze was zwaar geschokt, maar dit soort hufterigheid is van alle dag.
Meh, een moordenaar een tweede kans geven of een lullig strafje is meer iets van D66-rechters toch?quote:Op zondag 20 september 2015 23:54 schreef Klopkoek het volgende:
Rechtse hobby:
Loze verkiezingsbeloftes doen over Volkert van der Graaf.
Hem geen tweede kans gunnen en suggestieve televisieprogramma's maken, doordrenkt met volksophitserij.
Lijkt mij dat jij geen idee hebt over het nut van Jagen.quote:Op maandag 21 september 2015 11:32 schreef Revanches het volgende:
Jagen lijkt mij een behoorlijk rechtse hobby. Het idee om volledige controle over de natuur te hebben zonder na te denken over de consequenties.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |