quote:Op vrijdag 4 september 2015 09:56 schreef BeamofLight het volgende:
Die TT
Klaassen was niet zo goed gisteren. Door de mand vallen enzo.
Hij speelt daarom ook niet héquote:Op vrijdag 4 september 2015 08:06 schreef Fargo het volgende:
[..]
Van Van der Wiel wordt ook verondersteld dat hij in een sterke competitie speelt, maar daar zie ik toch weinig van terug.
Hoezo belangrijk, Polen verloor van Duitsland hoorquote:Op vrijdag 4 september 2015 21:22 schreef Tagliano het volgende:
Milik even met een schitterende pass belangrijk voor Polen
Betrokken bij de 2-1 en dus de aansluiting, op dat moment vrij belangrijkquote:Op zaterdag 5 september 2015 00:34 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hoezo belangrijk, Polen verloor van Duitsland hoor
Zitten ze daar aan de wijn voordat ze artikelen schrijven?quote:Op zaterdag 5 september 2015 11:38 schreef Tagliano het volgende:
http://www.mundodeportivo(...)pedro-del-barca.html
Korte samenvatting: Schöne zou als opvolger worden gezien voor Pedro![]()
Ik vermoed het ja, ze hebben het ook over een waarde van 7 a 10 miljoen euro als ik het goed begrijpquote:Op zaterdag 5 september 2015 11:58 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zitten ze daar aan de wijn voordat ze artikelen schrijven?
Niet al te serieus nemen idd, wel vrij vermakelijkquote:Op zaterdag 5 september 2015 12:04 schreef Rickertman96 het volgende:
Schöne was een tijdje terug toch wel de beste speler van Ajax
Maja zo'n bron moet je natuurlijk niet serieus nemen
Was verder wel heel erg slecht hoor . Liep veel maar kon gewoon niet meekomenquote:Op vrijdag 4 september 2015 21:22 schreef Tagliano het volgende:
Milik even met een schitterende pass belangrijk voor Polen
Als het tegen NAC e.d. net voldoende is dan kun je eigenlijk wel nagaan dat Duitsland een stapje te hoog is. Is ook geen schande natuurlijk.quote:Op zaterdag 5 september 2015 14:29 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Was verder wel heel erg slecht hoor . Liep veel maar kon gewoon niet meekomen
De vorige keer scoorde hij toch echt tegen Duitsland.quote:Op zaterdag 5 september 2015 14:53 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Als het tegen NAC e.d. net voldoende is dan kun je eigenlijk wel nagaan dat Duitsland een stapje te hoog is. Is ook geen schande natuurlijk.
Hoesen ook tegen Barca. Milik is geen topper natuurlijk, maar vind 'em voor dit Ajax prima bruikbaar.quote:Op zaterdag 5 september 2015 16:35 schreef Monolith het volgende:
[..]
De vorige keer scoorde hij toch echt tegen Duitsland.
Ja, en als je scoort ben je goedquote:Op zaterdag 5 september 2015 16:35 schreef Monolith het volgende:
[..]
De vorige keer scoorde hij toch echt tegen Duitsland.
Als je tegen een club of land kunt scoren, dan is het kennelijk niet 'een stapje te hoog'.quote:Op zaterdag 5 september 2015 16:44 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ja, en als je scoort ben je goed. Beetje scorebord journalistiek.
Nick en ik zijn het niet eens met deze stelling. (Nick zal zo toelichten waarom niet)quote:Op zaterdag 5 september 2015 16:47 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als je tegen een club of land kunt scoren, dan is het kennelijk niet 'een stapje te hoog'.
En je zou toch denken dat het niet zo moeilijk is?quote:Op zaterdag 5 september 2015 16:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nick en ik zijn het niet eens met deze stelling. (Nick zal zo toelichten waarom niet)
Het ging niet om een slechte pot spelen, het ging om niet mee kunnen. In mijn ogen is een spits die niet mee kan gewoon kansloos en komt die überhaupt niet in een kansrijke positie, tenzij het natuurlijk een penalty betreft of wellicht nog een corner. Maar ook voor het laatste geldt eigenlijk wel dat als je niet meekomt, je daar kansloos bent.quote:Op zaterdag 5 september 2015 16:58 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
En je zou toch denken dat het niet zo moeilijk is?
Je kunt best een slechte pot spelen, ondanks het feit dat je een goede bal geeft of wellicht een goal maakt. Zo, veel korter kon die uitleg niet.
En nota bene het enige weekend in een half jaar dat ik echt nog helemaal niets gepland had. Had ik eens lekker languit op de bank een weekend voetbal kunnen kijken, moet je het doen met dat geklooi van Blindquote:
Een dag lekker languit op de bank voetbal kijken zit er sowieso niet meer in hier sinds ik (weer) samenwoon. Al heeft huidige vriendin, die verder totaal niets met voetbal had, toch aanhankelijk altijd behoorlijk enthousiast meegekeken naar Ajax, ze is zelfs nog weleens mee naar de Arena geweest. Tot het wekelijks oogaids werd, toen is ze afgehaakt. Voel me weleens schuldig als we een hele zondagmiddag thuis blijven hangen voor 90 min. ergernis.quote:Op zaterdag 5 september 2015 17:43 schreef Zocalo het volgende:
[..]
En nota bene het enige weekend in een half jaar dat ik echt nog helemaal niets gepland had. Had ik eens lekker languit op de bank een weekend voetbal kunnen kijken, moet je het doen met dat geklooi van Blind
Dumpenquote:Op zaterdag 5 september 2015 18:53 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Een dag lekker languit op de bank voetbal kijken zit er sowieso niet meer in hier sinds ik (weer) samenwoon.
quote:Op zaterdag 5 september 2015 18:53 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Een dag lekker languit op de bank voetbal kijken zit er sowieso niet meer in hier sinds ik (weer) samenwoon. Al heeft huidige vriendin, die verder totaal niets met voetbal had, toch aanhankelijk altijd behoorlijk enthousiast meegekeken naar Ajax, ze is zelfs nog weleens mee naar de Arena geweest. Tot het wekelijks oogaids werd, toen is ze afgehaakt. Voel me weleens schuldig als we een hele zondagmiddag thuis blijven hangen voor 90 min. ergernis.
Ze vroeg me wel of ze een van de EL-wedstrijden mee mocht.
Maar je hebt haar toch niet alleen voor de seks Fritzquote:Op zaterdag 5 september 2015 23:29 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Lekker aan je eigen pikkie trekken om op zondag zes uur voetbal te kunnen kijken
Tuurlijk nietquote:Op zaterdag 5 september 2015 23:38 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Maar je hebt haar toch niet alleen voor de seks Fritz![]()
Mijn nieuwe meisje is ook voor Ajax, gaat zelfs mee naar wedstrijden en wil alles zien
Mijn moeder is al haar hele leven bloedjefanatiek. Hoe slecht ze ook spelen, ze blijft altijd dodelijk positief over het team. Geeft altijd hilarische taferelen, want mijn pa zit alleen maar te zeiken tijdens een wedstrijd. Op de tegenstander, de scheidsrechter, de commentator en ook Ajax. En wat is die man creatief in zijn beledigingen. Als we niet samen kijken stuurt hij me ze per Whatsapp tijdens de wedstrijdquote:Op zondag 6 september 2015 00:15 schreef Seam het volgende:
Niets leuker inderdaad dan meiden die echt enthousiast zijn voor Ajax
Haha heerlijkquote:Op zondag 6 september 2015 01:34 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Tuurlijk niet
Maar voor een Vlaamse uit een tennisfamilie toont ze nog behoorlijk veel interesse in (het Nederlands) voetbal.
[..]
Mijn moeder is al haar hele leven bloedjefanatiek. Hoe slecht ze ook spelen, ze blijft altijd dodelijk positief over het team. Geeft altijd hilarische taferelen, want mijn pa zit alleen maar te zeiken tijdens een wedstrijd. Op de tegenstander, de scheidsrechter, de commentator en ook Ajax. En wat is die man creatief in zijn beledigingen. Als we niet samen kijken stuurt hij me ze per Whatsapp tijdens de wedstrijdTijdens de rust besluit hij altijd dat hij het niet meer aan kan zien en gaat de hond uitlaten, mijn moeder roept dan altijd: "ga maar weer weg nep-Ajacied!!". Zo'n 10-15 min. in de tweede helft komt 'ie toch maar weer kijken
Iedere wedstrijd gaat dat zo.
Je moeder is AFCALitmanen?quote:Op zondag 6 september 2015 01:34 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Tuurlijk niet
Maar voor een Vlaamse uit een tennisfamilie toont ze nog behoorlijk veel interesse in (het Nederlands) voetbal.
[..]
Mijn moeder is al haar hele leven bloedjefanatiek. Hoe slecht ze ook spelen, ze blijft altijd dodelijk positief over het team. Geeft altijd hilarische taferelen, want mijn pa zit alleen maar te zeiken tijdens een wedstrijd. Op de tegenstander, de scheidsrechter, de commentator en ook Ajax. En wat is die man creatief in zijn beledigingen. Als we niet samen kijken stuurt hij me ze per Whatsapp tijdens de wedstrijdTijdens de rust besluit hij altijd dat hij het niet meer aan kan zien en gaat de hond uitlaten, mijn moeder roept dan altijd: "ga maar weer weg nep-Ajacied!!". Zo'n 10-15 min. in de tweede helft komt 'ie toch maar weer kijken
Iedere wedstrijd gaat dat zo.
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 06-09-2015 om 10:42:14BREAKING: Dolf #Collee nieuwe algemeen directeur van #Ajax http://t.co/mqiYbh3G29 reageer retweet
Ken hem verder niet zo goed maar hoop dat ie de eenheid weer een beetje kan herstellen want nu is het een puinhoop in alle lagen binnen Ajax.quote:Op zondag 6 september 2015 11:20 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Tja, zeg het maar. Ik ben iig blij dat het geen oud-voetballer is. Hopelijk kan hij de interne problemen oplossen, want dat is sowieso al gênant, temeer daar het nu al erg lang duurt. Voetballers en ego's...
Die reacties onder zo'n telegraaf-artikel trouwens, wat een puur genot is dat altijd. De hoeveelheid bijval die die belachelijke comments ook krijgen
Ik ken de man niet maar het zijn, als ik het goed begrijp, toch problemen op voetbalgebied die opgelost moeten worden dus ik weet niet in hoeverre dit verstandig is. Misschien dat hij wel in staat is om de kleuters heren met elkaar te laten praten. Wel leuke reacties onder dat nieuwsartikel. Lijkt dit topic wel als er een nieuwe speler (mogelijk) aangetrokken wordtquote:Op zondag 6 september 2015 11:20 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Tja, zeg het maar. Ik ben iig blij dat het geen oud-voetballer is. Hopelijk kan hij de interne problemen oplossen, want dat is sowieso al gênant, temeer daar het nu al erg lang duurt. Voetballers en ego's...
Die reacties onder zo'n telegraaf-artikel trouwens, wat een puur genot is dat altijd. De hoeveelheid bijval die die belachelijke comments ook krijgen
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 06-09-2015 om 16:39:47#Ajax bevestigt directeurschap #Collee ... Van der Sar baas technisch hart en #Overmars directeur spelersbeleid reageer retweet
Dus officieel gezien moet Van der Sar de problemen met het technisch hart gaan oplossen denk ik. Ben benieuwd of hem dat gaat lukkenquote:Op zondag 6 september 2015 16:43 schreef j0rdiiii het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 06-09-2015 om 16:39:47#Ajax bevestigt directeurschap #Collee ... Van der Sar baas technisch hart en #Overmars directeur spelersbeleid reageer retweet
Zelfde niveau als 'transfernieuws' van Nederlandse websites.quote:Op zaterdag 5 september 2015 11:38 schreef Tagliano het volgende:
http://www.mundodeportivo(...)pedro-del-barca.html
Korte samenvatting: Schöne zou als opvolger worden gezien voor Pedro![]()
Op zich logisch, omdat hij de enige was die nog niet in een van de twee kampen zat (althans, niet in het openbaar)quote:Op zondag 6 september 2015 16:47 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Dus officieel gezien moet Van der Sar de problemen met het technisch hart gaan oplossen denk ik. Ben benieuwd of hem dat gaat lukken
Zit ook wel wat in, al vraag ik me af of hij de kwaliteit heeft. Zullen we maar moeten afwachtenquote:Op zondag 6 september 2015 16:51 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Op zich logisch, omdat hij de enige was die nog niet in een van de twee kampen zat (althans, niet in het openbaar)
YESquote:Op zondag 6 september 2015 17:01 schreef Tagliano het volgende:
En Riedewald in de basis vanavond aldus Simon Zwartkruis
Nou ben benieuwd hoe Overmars dat gaat aanpakkenquote:Op zondag 6 september 2015 16:43 schreef j0rdiiii het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op zondag 06-09-2015 om 16:39:47#Ajax bevestigt directeurschap #Collee ... Van der Sar baas technisch hart en #Overmars directeur spelersbeleid reageer retweet
Niks mis mee alleen zeker niet zijn sterkste positie, ben benieuwd hoe hij het gaat doen.quote:Op zondag 6 september 2015 17:01 schreef Tagliano het volgende:
En Riedewald in de basis vanavond aldus Simon Zwartkruis
Wat is daarquote:Op zondag 6 september 2015 17:01 schreef Tagliano het volgende:
En Riedewald in de basis vanavond aldus Simon Zwartkruis
Prima talent, als Willems er niet is en Blind op het middenveld neergezet wordt kun je het best proberenquote:Op zondag 6 september 2015 18:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wat is daaraan?
Schandalig dat zo'n kneus in het NL elftal mag spelen.
Een van de beste aan NL zijde.quote:Op zondag 6 september 2015 18:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wat is daaraan?
Schandalig dat zo'n kneus in het NL elftal mag spelen.
Wat voor foto?quote:Op zondag 6 september 2015 18:49 schreef Bronson_ het volgende:
Maar ik moet wel altijd weer lachen als ik aan zijn foto denk.
5 minuten vrij staan en om de bal smeken, hem dan krijgen en vol de dekking in draaien.quote:Op zondag 6 september 2015 19:17 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Absoluut wel maar dat ligt vooral aan het dramatische niveau. Klaassen ook belabberd
Over Klaassen heb je het nu neem ik aan?quote:Op zondag 6 september 2015 19:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
5 minuten vrij staan en om de bal smeken, hem dan krijgen en vol de dekking in draaien.
En dat niet 1x nee, echt keer op keer.
Ja. Echt bedroevend.quote:Op zondag 6 september 2015 19:20 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Over Klaassen heb je het nu neem ik aan?
Bruma speelt vooralsnog redelijk foutloos. Het zijn vooral de Vrij en Blind/Cillessen die bij de goals in de fout gingen.quote:Op zondag 6 september 2015 19:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
Puur genot dit
Lachwekkend dat Bruma uberhaupt opgesteld is.
Lekker rust voor Ajax-spelers na dit seizoen
Alsof hij het hele spelletje niet snapt als de mensen om hem heen iets anders doen dan hij gewend is bij Ajax.quote:
Bruma had zich wel iets beter op kunnen stellen bij de 1-0, verder eensquote:Op zondag 6 september 2015 19:22 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Bruma speelt vooralsnog redelijk foutloos. Het zijn vooral de Vrij en Blind/Cillessen die bij de goals in de fout gingen.
Nee, door die blubber speelt hij gewoon slecht. Edit: heb het over Cil.quote:Op zondag 6 september 2015 19:17 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Absoluut wel maar dat ligt vooral aan het dramatische niveau. Klaassen ook belabberd
Dit elftal is dood . Kan een matig Milanspelertje niets aan veranderenquote:Op zondag 6 september 2015 19:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ontbreken van Nigelgod de Jonggod is zichtbaar
Het zijn de ajacieden die ervoo zorgen dat we niet naar et ek gaan. Bedankt.quote:Op zondag 6 september 2015 19:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
Puur genot dit
Lachwekkend dat Bruma uberhaupt opgesteld is.
Lekker rust voor Ajax-spelers na dit seizoen
Huilen.quote:Op zondag 6 september 2015 19:46 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Het zijn de ajacieden die ervoo zorgen dat we niet naar et ek gaan. Bedankt.
Geen dank ouwe reusquote:Op zondag 6 september 2015 19:46 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Het zijn de ajacieden die ervoo zorgen dat we niet naar et ek gaan. Bedankt.
Hiddink is geen Ajacied tochquote:Op zondag 6 september 2015 19:46 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Het zijn de ajacieden die ervoo zorgen dat we niet naar et ek gaan. Bedankt.
Graag gedaan, hoef je niet naar al die pauperspelers van Ajax te kijken in de zomerquote:
Narsingh speelde wel top jaquote:Op zondag 6 september 2015 19:46 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Het zijn de ajacieden die ervoo zorgen dat we niet naar et ek gaan. Bedankt.
Trollen sinds 2005quote:
quote:Op zondag 6 september 2015 19:57 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Graag gedaan, hoef je niet naar al die pauperspelers van Ajax te kijken in de zomer
hapquote:
Bij de 3rde goal liet ie Yilmaz wel erg vrij kappen maar deed het verder redelijk jaquote:Op zondag 6 september 2015 20:33 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wat was Klaassen slecht zeg. Riedewald daarentegen deed het nog alleraardigst in zo'n beroerd team.
Omdat Tete en Riedewald twee toekomstig Barca spelers zijn. Dit zijn twee hele grote talenten. Die zijn de eredivisie al ontgroeid.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:41 schreef FritzWepper het volgende:
Waarom heb ik toch zo'n gevoel dat dit met Tete en Riedewald voor Van der Wiel en BMI niet zo was misgegaan?
Heb je goed gezien met die stront in je ogen.quote:Op zondag 6 september 2015 20:43 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Omdat Tete en Riedewald twee toekomstig Barca spelers zijn. Dit zijn twee hele grote talenten. Die zijn de eredivisie al ontgroeid.
Beetje het niveau Ramos en Dani Alves.
Litmanenquote:Op zondag 6 september 2015 20:47 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Heb je goed gezien met die stront in je ogen.
Lolquote:Op zondag 6 september 2015 20:43 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Omdat Tete en Riedewald twee toekomstig Barca spelers zijn. Dit zijn twee hele grote talenten. Die zijn de eredivisie al ontgroeid.
Beetje het niveau Ramos en Dani Alves.
Ach het is toch om te janken. Ze hadden het op de jeugd moeten gooien geen Robben, Van Persiequote:
Robben is natuurlijk niks mis mee, Sneijder twijfel ik aan maar in zo'n poule überhaupt moeite hebben is wel een schande jaquote:Op zondag 6 september 2015 20:55 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ach het is toch om te janken. Ze hadden het op de jeugd moeten gooien geen Robben, Van Persieen Sneijder meer maar met een jong elftal knallend richting dat EK.
Idd, jeugd boven ervaring! Onbegrijpelijk dat de nieuwe Ronaldo (El Ghazi) er niet bij zit.quote:Op zondag 6 september 2015 20:55 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ach het is toch om te janken. Ze hadden het op de jeugd moeten gooien geen Robben, Van Persieen Sneijder meer maar met een jong elftal knallend richting dat EK.
Die had het anders veel beter gedaan dan die kneus die er nu stond, wat is die verschrikkelijk slecht zegquote:Op zondag 6 september 2015 20:56 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Idd, jeugd boven ervaring! Onbegrijpelijk dat de nieuwe Ronaldo (El Ghazi) er niet bij zit.
Daarom! Als Blind El Ghazi niet selecteert voor de volgende wedstrijd mag hij wat mij betreft direct ontslagen worden.quote:Op zondag 6 september 2015 20:57 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Die had het anders veel beter gedaan dan die kneus die er nu stond, wat is die verschrikkelijk slecht zeg
Ach Robben gaat ook aftakelen die gaat echt geen jaren meer mee en ik denk dat het verval bij hem heel snel in zal zetten omdat hij het vooral moet hebben van zijn snelheid zodra dat begint weg te vallen is het al snel einde verhaal en hobbelt hij als een soort Kuijt over het veld.quote:Op zondag 6 september 2015 20:56 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Robben is natuurlijk niks mis mee, Sneijder twijfel ik aan maar in zo'n poule überhaupt moeite hebben is wel een schande ja
Als het wonder zich voltrekt en we gaan alsnog naar het EK kan hij nog steeds van waarde zijn denk ik, twee jaar daarna lijkt mij ook geen zekerheidje. Al die blessures zullen hem ook wel geen goed hebben gedaanquote:Op zondag 6 september 2015 20:58 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ach Robben gaat ook aftakelen die gaat echt geen jaren meer mee en ik denk dat het verval bij hem heel snel in zal zetten omdat hij het vooral moet hebben van zijn snelheid zodra dat begint weg te vallen is het al snel einde verhaal en hobbelt hij als een soort Kuijt over het veld.
Zelden zo'n schijtluis gezien op een voetbalveldquote:Op zondag 6 september 2015 20:57 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Die had het anders veel beter gedaan dan die kneus die er nu stond, wat is die verschrikkelijk slecht zeg
Fijn dat je een beetje tot inkeer bent gekomen.quote:Op zondag 6 september 2015 20:57 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Daarom! Als Blind El Ghazi niet selecteert voor de volgende wedstrijd mag hij wat mij betreft direct ontslagen worden.
DE nieuwe Ronaldo! Hoe kun je die passeren?
Laat hem daarom maar lekker voor Bayern spelen en zich daar op focussen. Laat Depay, Promes en Ghazi het maar uitvechten wie er op de flanken moet.quote:Op zondag 6 september 2015 20:59 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Als het wonder zich voltrekt en we gaan alsnog naar het EK kan hij nog steeds van waarde zijn denk ik, twee jaar daarna lijkt mij ook geen zekerheidje. Al die blessures zullen hem ook wel geen goed hebben gedaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |