Dit. Ik geef Syntus een goede kans om het beroep te winnenquote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:27 schreef dennistd het volgende:
Reken er maar op dat Syntus naar het College van Beroep stapt, er zijn gewoon vuile spelletjes gespeeld..
Nu ben ik wel benieuwd op welke wijzequote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:27 schreef dennistd het volgende:
Reken er maar op dat Syntus naar het College van Beroep stapt, er zijn gewoon vuile spelletjes gespeeld..
Naar verluidt had Syntus veruit het beste bod en heeft connexxion achteraf haar bieding aan mogen passen, waardoor het op gelijke hoogte kwam met Syntus. Daarna heeft het lot bepaald dat connexxion de concessie toegewezen kreegquote:Op woensdag 14 oktober 2015 17:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nu ben ik wel benieuwd op welke wijze
quote:HAARLEM - Busvervoerder Connexxion blijft in de jaren 2016-2025 actief in het gebied Haarlem-IJmond. Dat volgt uit een advies van de provinciale bezwarencommissie over de gunning van de concessie Haarlem-IJmond aan de Noord-Hollandse vervoersmaatschappij.
Door Arthur de Mijttenaere - 15-10-2015, 9:00 (Update 15-10-2015, 9:00)
Het advies is voorlopig de laatste stap in een lange procedure die gaat om een order waar 150 miljoen euro subsidiegeld aan vast zit. Concurrenten Syntus uit Deventer en EBS uit Purmerend aasden ook op deze order. Ze verloren de gunning in januari en trekken nu ook bij de bezwarencommissie aan het kortste eind.
Ze hebben nog een laatste mogelijkheid om tegen dit besluit in beroep te gaan bij het college van Beroep voor het bedrijfsleven in Den Haag. Een woordvoerder van Syntus liet gisteren alvast weten dat deze mogelijkheid tot beroep nader wordt bestudeerd. Er is zes weken de tijd om in beroep te gaan.
Inhoudelijk
De bezwarencommissie heeft in haar advies vooral gekeken naar de procedurele kant van de gunning en heeft niet zozeer op inhoudelijke gronden geoordeeld. De provincie krijgt de vingerwijzing om haar besluit beter te motiveren en ook mondeling toe te lichten bij de verliezende partijen. Vooral tussen Syntus en Connexxion was het een nek-aan-nek race. Uiteindelijk heeft een notaris in het bijzijn van de twee concurrenten geloot wie de gunning zou krijgen. Connexxion kwam toen als winnaar uit de bus.
Het besluit betekent nog niet dat Connexxion al nieuwe bussen kan kopen voor dit toekomstige vervoer. De concessie gaat al vrij spoedig in, maar er mogen volgens de provincie pas investeringen worden gedaan als zeker is dat er geen bezwaarprocedures meer lopen.
Lucky you. Ik zie de fotoreportages met plezier tegemoet, veel plezierquote:Op maandag 19 oktober 2015 06:39 schreef qu63 het volgende:
Vandaag Busworld!Samen met de baas op uitnoding van Setra/Mercedes er heen, lunchafspraak bij Scania en ook nog een gegarandeerd bezoek aan Volvo en VDL
Druk dagje!
0,0 foto's gemaaktquote:Op maandag 19 oktober 2015 07:32 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Lucky you. Ik zie de fotoreportages met plezier tegemoet, veel plezier
Buurtbussen zijn iig altijd vrijwilligers. Verder zal het vast en zeker per vervoerder verschillen, durf ik niks over te zeggen.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:03 schreef GlenSpey het volgende:
Zit weer eens in de sollicitatiemolen om een opleiding tot chauffeur te volgen.
Nu vraag ik me af, als je bij een vervoerder te werken komt die zowel stads- als streekvervoer biedt, kom je dan voor beide 'afdelingen' te rijden, of is dit gescheiden? En hoe zit het met bijvoorbeeld buurtbussen en nachtbussen? Iemand die hier iets meer over weet?
waarschijnlijk moet je een keuze maken tussen stad en streek, afhankelijk van het gebied waar je komt te rijden natuurlijk. Wel is het zo dat stadsdienst soms streeklijnen rijdt en andersom. Maar net wat voor de vervoerder het beste uitkomt.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:03 schreef GlenSpey het volgende:
Zit weer eens in de sollicitatiemolen om een opleiding tot chauffeur te volgen.
Nu vraag ik me af, als je bij een vervoerder te werken komt die zowel stads- als streekvervoer biedt, kom je dan voor beide 'afdelingen' te rijden, of is dit gescheiden? En hoe zit het met bijvoorbeeld buurtbussen en nachtbussen? Iemand die hier iets meer over weet?
sowieso is het veel rondje om de kerk werk lijkt me.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:20 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Buurtbussen zijn iig altijd vrijwilligers. Verder zal het vast en zeker per vervoerder verschillen, durf ik niks over te zeggen.
In mijn regio zijn stadsdiensten allemaal gekoppeld aan hooguit één andere lijn. Dus dat is veel rondjes om de kerk ja. Maar of je dat als beginnende chaffeur nou moet doen...quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:25 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
sowieso is het veel rondje om de kerk werk lijkt me.
gezien je wel routes moet kennen.. en ze zeker in het begin je niet continu gaan begeleiden.. dan zal je een beperkter route pakket leren denk ik
probleem is dat ze je dan eerst de route moeten leren.. ik heb ze iig nog nooit met een Tomtom achtig ding gezienquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
In mijn regio zijn stadsdiensten allemaal gekoppeld aan hooguit één andere lijn. Dus dat is veel rondjes om de kerk ja. Maar of je dat als beginnende chaffeur nou moet doen...
Zo das niet veel idd!quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
In mijn regio zijn stadsdiensten allemaal gekoppeld aan hooguit één andere lijn. Dus dat is veel rondjes om de kerk ja. Maar of je dat als beginnende chaffeur nou moet doen...
Begin zal wel beperkt zijn, maar daarna kan het best uitgebreid worden. Volgens mij heeft bijvoorbeeld dennistd zo ongeveer alle Twentse lijnen al eens gedaanquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:47 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Zo das niet veel idd!
Wat ik weet vanuit de spoorwereld is dat je daar gaat 'wegleren'. Oftewel gewoon een paar keer mee op een bepaalde route tot je de belangrijke punten in je hoofd hebt en daar maak je dan een korte test 'wegexamen' over.
Deze kennis kan je blijven uitbreiden tot je zo'n beetje heel Nederland in je pakket hebt. Maakt wel dat je alle mooie gevarieerde diensten kan krijgen...
Maar als chauffeur rij je dus hooguit 2 routes en that's it? Of is dat slechts waar je mee begint?
Ow tof! En hoe lang heeft hij daarover gedaan, voordat ie zo'n mooi pakket kreeg bedoel ik?quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:57 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Begin zal wel beperkt zijn, maar daarna kan het best uitgebreid worden. Volgens mij heeft bijvoorbeeld dennistd zo ongeveer alle Twentse lijnen al eens gedaan
Hier in de regio (Hilversum) hangen ook overal bordjes van CXX aan de lantaarnpalen om de routes aan te geven. Je bent alleen wel in diepe shit als je zo'n bordje mistquote:Op zondag 25 oktober 2015 23:29 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
probleem is dat ze je dan eerst de route moeten leren.. ik heb ze iig nog nooit met een Tomtom achtig ding gezienaltijd een ervaren sjoof die mee rijd om in te grijpen als de boel verkeer gaat
Ik heb alleen ervaring in Twente, maar hier is het er geen onderscheid tussen een stads- en streekchauffeur. Veel diensten hebben een mix van stads- en streeklijnen; alleen oudere chauffeurs hebben van vroeger uit nog het recht alleen stad of alleen streek te rijden.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:03 schreef GlenSpey het volgende:
Zit weer eens in de sollicitatiemolen om een opleiding tot chauffeur te volgen.
Nu vraag ik me af, als je bij een vervoerder te werken komt die zowel stads- als streekvervoer biedt, kom je dan voor beide 'afdelingen' te rijden, of is dit gescheiden? En hoe zit het met bijvoorbeeld buurtbussen en nachtbussen? Iemand die hier iets meer over weet?
Klopt, van het complete Twents-lijnennet heb ik alleen de snelbus 62 nog niet gehad. Daarvan wordt maar één rit zelf gereden (de rest is uitbesteed) en alleen 4km snelweg is er anders aan. Daarnaast de scholierenlijnen 601 t/m 605, maar die zijn zelfs volledig uitbesteed.quote:Op zondag 25 oktober 2015 23:57 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Begin zal wel beperkt zijn, maar daarna kan het best uitgebreid worden. Volgens mij heeft bijvoorbeeld dennistd zo ongeveer alle Twentse lijnen al eens gedaan
Hoe sneller hoe beter, dan ben je namelijk flexibeler inzetbaar (hoewel je de lijnen natuurlijk wel moet kennen, verkeerd rijden is niet handig namelijk). Bij mij is het langzaam zo gegroeid: zat op één stalling (A), toen werd het aantal stallingen uitgebreid bij de concessiewisseling waardoor ik ook naar andere stallingen (B en C) gestuurd werd, daar reed ik 'nieuwe' lijnen, die ook op stallingen (D, E en F) gereden worden, dus kon ik daar ook heen gaan, met weer een aantal 'nieuwe' lijnen. Tja, en toen kende ik op een gegeven moment alle lijnen in de concessiequote:Op maandag 26 oktober 2015 00:04 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Ow tof! En hoe lang heeft hij daarover gedaan, voordat ie zo'n mooi pakket kreeg bedoel ik?
Klinkt goed! Voor oudere chauffeurs hoeft dit dus niet, maar is er dan een reden waarom je er niet voor zou kiezen een mix te hebben? Houdt het werk toch net iets gevarieerder, lijkt me.quote:Op maandag 26 oktober 2015 01:17 schreef dennistd het volgende:
[..]
Ik heb alleen ervaring in Twente, maar hier is het er geen onderscheid tussen een stads- en streekchauffeur. Veel diensten hebben een mix van stads- en streeklijnen; alleen oudere chauffeurs hebben van vroeger uit nog het recht alleen stad of alleen streek te rijden.
Klopt, heb ook al gehoord dat de opleiding die eraan vooraf gaat volledig in eigen tijd (onbetaald) is. Maar das niet zo'n probleem.quote:Ik ben als uitzendkracht twee of drie weken mee geweest met een mentorchauffeur, om zo de bus, de kaartverkoop en uiteraard ook de lijnen te leren kennen. Als uitzendkracht is dit helaas wel allemaal eigen tijd... Daarmee ken je uiteraard nog niet alle lijnen, maar in die tijd kun je vaak wel veel lijnen van één stalling leren. De rest van de lijnen leer je door mee te rijden met collega's (routeverkenning), dat is de manier waarop het eigenlijk moet.
Als ik voor mezelf spreek heb ik dit niet voor alle lijnen gedaan: deels omdat ik ze gewoon al kende hier in de omgeving, en deels heb ik ze geleerd door met het routeboek (rotonde links, stoplichten rechts, na de halte X derde straat links, enz.) en Google Maps/Streetview de route vooraf te bekijken. Daarnaast zijn er voor nieuwe lijnen vaak bordjes, maar die verdwijnen wel eens.... De vuistregel is dat als je 5 minuten geen halte meer gezien hebt dat je dan verkeerd bent gereden
Nog iets anders, heb dus binnenkort zo'n 'selectiedag' via een uitzendbureau. Nu staat er in de uitnodiging wel kort beschreven wat het programma is, maar het treed niet echt in detail. Ben wel benieuwd wat ik ongeveer kan verwachten...quote:Hoe sneller hoe beter, dan ben je namelijk flexibeler inzetbaar (hoewel je de lijnen natuurlijk wel moet kennen, verkeerd rijden is niet handig namelijk). Bij mij is het langzaam zo gegroeid: zat op één stalling (A), toen werd het aantal stallingen uitgebreid bij de concessiewisseling waardoor ik ook naar andere stallingen (B en C) gestuurd werd, daar reed ik 'nieuwe' lijnen, die ook op stallingen (D, E en F) gereden worden, dus kon ik daar ook heen gaan, met weer een aantal 'nieuwe' lijnen. Tja, en toen kende ik op een gegeven moment alle lijnen in de concessie
Het hangt er trouwens wel vanaf hoe makkelijk je een route kunt onthouden: na een lijn 1 of 2 keer gereden te hebben ken ik hem gelukkig wel, maar sommigen hebben daar wat langer voor nodig.
Jij werkt in ZHN?quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:09 schreef GrumpyCat het volgende:
@GlenSpey, je standplaats kan afhangen van je woonplaats. Zo woont een chauffeur van onze stalling in Boskoop, maar die kunnen we inzetten in Gouda en Alphen. Verschilt wss wel per vervoerder.
Jep, werk vanuit het hoofdkantoor vaak in ZHN. Nieuwe dienstregeling kan ik helaas nog niks over zeggen!quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jij werkt in ZHN?
Is de nieuwe dienstregeling al bekend?
Geheimhoudingsplicht?quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:13 schreef GrumpyCat het volgende:
[..]
Jep, werk vanuit het hoofdkantoor vaak in ZHN. Nieuwe dienstregeling kan ik helaas nog niks over zeggen!
Klopt ja...zodra het naar buiten mag hoor je het uiteraard!quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:14 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Geheimhoudingsplicht?
Vorig jaar was het al bekend rond deze tijd, valt toch tegen.
Ik woon op letterlijk een steenworp afstand van de stalling waar ik bij heb gesolliciteerd, zijn nog wel andere stallingen binnen de concessie maar die liggen niet echt in de buurtquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:09 schreef GrumpyCat het volgende:
@GlenSpey, je standplaats kan afhangen van je woonplaats. Zo woont een chauffeur van onze stalling in Boskoop, maar die kunnen we inzetten in Gouda en Alphen. Verschilt wss wel per vervoerder.
quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:18 schreef GrumpyCat het volgende:
[..]
Klopt ja...zodra het naar buiten mag hoor je het uiteraard!
Het lijkt me iig wel lastig. Als chauffeur het hele lijnenpakket van 2 stallingen uit je hoofd kennen...quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:22 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Ik woon op letterlijk een steenworp afstand van de stalling waar ik bij heb gesolliciteerd, zijn nog wel andere stallingen binnen de concessie maar die liggen niet echt in de buurt
Die keus is er hier helemaal niet: iedereen heeft mix behalve de mensen die van vroeger uit rechten hebben. Het is wel zo dat er diensten zijn met alleen stad of alleen streek, maar de hele week stad kun je hier niet voor kiezen iig.quote:Op maandag 26 oktober 2015 11:53 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Klinkt goed! Voor oudere chauffeurs hoeft dit dus niet, maar is er dan een reden waarom je er niet voor zou kiezen een mix te hebben? Houdt het werk toch net iets gevarieerder, lijkt me.
Dat is in Twente wel het geval, maar hier liggen de stallingen dan ook dicht bij elkaar. Alle stallingen liggen binnen 15km van een andere stalling.quote:[..]
Klopt, heb ook al gehoord dat de opleiding die eraan vooraf gaat volledig in eigen tijd (onbetaald) is. Maar das niet zo'n probleem.
Enne alle lijnen van één stalling, ik dacht eigenlijk dat je sowieso maar op één stalling geplaatst werd, maar je bent dus in principe inzetbaar op alle stallingen van de concessie?
Daar heb ik geen ervaring mee, heb destijds een gewoon sollicitatiegesprek gehad bij het uitzendbureau.quote:[..]
Nog iets anders, heb dus binnenkort zo'n 'selectiedag' via een uitzendbureau. Nu staat er in de uitnodiging wel kort beschreven wat het programma is, maar het treed niet echt in detail. Ben wel benieuwd wat ik ongeveer kan verwachten...
Van 2 wel ja, vooral omdat ik de lijnen uit stalling 2 eigenlijk helemaal niet kenquote:Op maandag 26 oktober 2015 12:28 schreef GrumpyCat het volgende:
[..]
Het lijkt me iig wel lastig. Als chauffeur het hele lijnenpakket van 2 stallingen uit je hoofd kennen...
quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:28 schreef GrumpyCat het volgende:
[..]
Het lijkt me iig wel lastig. Als chauffeur het hele lijnenpakket van 2 stallingen uit je hoofd kennen...
Valt wel mee hoor, je kunt meer in je hersenen kwijt dan je zou denken, en als je de routes maar vaak genoeg rijdt kun je ze allemaal blind rijden (in figuurlijke zin dan)...quote:Op maandag 26 oktober 2015 12:28 schreef GrumpyCat het volgende:
[..]
Het lijkt me iig wel lastig. Als chauffeur het hele lijnenpakket van 2 stallingen uit je hoofd kennen...
quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 02:39 schreef dennistd het volgende:
[ afbeelding ]
My name is Bus. James Bus.
De aansturing van de displays vanuit de boordcomputer deed het niet meer, dus toen moest er handmatig wat ingesteld worden. Na eerst 62 er op gehad te hebben vond ik voor de laatste rit 007 wel een leuk lijnnummer![]()
quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 02:14 schreef NoBody122 het volgende:
Valt wel mee hoor, je kunt meer in je hersenen kwijt dan je zou denken, en als je de routes maar vaak genoeg rijdt kun je ze allemaal blind rijden (in figuurlijke zin dan)...
Ik kende zo'n beetje alle buslijnen (stad en streek) in Fryslân, in mijn tijd als buschauffeur (= tot bijna 3 jaar geleden) en zou de meesten nu nóg probleemloos kunnen rijden
Ben er zelf via randstad ingekomen. sollicitatiegesprekje, rekentest (kaartverkoop), wat zou je dan als iemand je bus niet uit wil/lastig is. als je hier door komt volgde destijds een psychologische test.quote:Nog iets anders, heb dus binnenkort zo'n 'selectiedag' via een uitzendbureau. Nu staat er in de uitnodiging wel kort beschreven wat het programma is, maar het treed niet echt in detail. Ben wel benieuwd wat ik ongeveer kan verwachten..
Ah bedankt voor het inzicht. Hm wat zou ik doen als iemand lastig is... denk sowieso kalm blijven en vooral niet de discussie aangaan want dat win je toch niet, of het escaleert dan juist. Dus dan maar doorrijden en eventueel service en veiligheid (als dat er is?) inlichten. Zit ik zo in de juiste richting?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 09:01 schreef Gnittoo het volgende:
[..]ik ken alleen de 315 niet. hoewel ik dan niet op de stad rijd, ken ik de weg in leeuwarden wel goed genoeg om niet hopeloos te verdwalen.
[..]
Ben er zelf via randstad ingekomen. sollicitatiegesprekje, rekentest (kaartverkoop), wat zou je dan als iemand je bus niet uit wil/lastig is. als je hier door komt volgde destijds een psychologische test.
Hm oke, mijn eerste gedachte is dat je daarmee de andere passagiers 'straft', omdat zij zo ook niet verder kunnen reizen tot die persoon de bus uit is. Maar goed om te weten in ieder gevalquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 12:48 schreef dennistd het volgende:
Als iemand de bus niet uit wil en jij vindt dat diegene er wel uit moet dan zet je de bus aan de kant en weiger je om verder te rijden. Werkt gegarandeerd: de andere passagiers keren zich dan tegen hem/haar, en werken hem met een beetje geluk zelfs voor je de bus uit. Zo niet dan bel je de verkeersleiding die dan een controleteam of de politie naar je toestuurt.
Deze bussen zijn altijd een puinhoop, heeft ook al meerdere keren in de krant gestaan.quote:Op maandag 2 november 2015 16:56 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Kan iemand mij de puinhoop van lijn 401 Breda Utrecht verklaren? Er rijden bussen niet, er rijden bussen wel maar als ondersteuning. De ondersteuningsrit chauffeurs die tot sleeuwijk rijden weten niet of de echte ritten naar utrecht al te vroeg vertrokken zijn of vertraagd. Op 9292 staat dat bussen al weg zijn, maar op station Breda nog niet. Men doet maar wat
EBS staakt de strijd. Maar ja die partij had ook verloren. Het gaat om Syntus en die hebben nog even om in beroep te gaan.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:05 schreef borisz het volgende:
Uit IJC, HD enz. http://www.ijmuidercouran(...)t&utm_medium=twitter
[..]
Was je me toch nog even voor, bevalt ie verder?quote:Op donderdag 5 november 2015 15:46 schreef Nattekat het volgende:
Nieuwe dienstregeling ZHN bekend
Mijn bus, welke volgend jaar overgaat naar R-net lijn 4xx met de hele dag een 10 minuten dienst, is geknipt in de middag- en avondspits van een 10-minuten-dienst naar een kwartiersdienst![]()
Nog niet verder in verdiept, maar de verandering van 365 is niet leuk.quote:Op donderdag 5 november 2015 22:15 schreef GrumpyCat het volgende:
[..]
Was je me toch nog even voor, bevalt ie verder?
quote:Overbruggingsconcessie voor OV Haarlem-IJmond
18 november 2015 - Nieuwsartikel
De provincie Noord-Holland heeft besloten om een overbruggingsconcessie te verlenen aan Connexxion per 13 december 2015.
Dit is noodzakelijk omdat er tot 25 november 2015 beroep kan worden aangetekend tegen de gunning van de nieuwe concessie en waarmee de implementatie van de nieuwe concessie niet haalbaar is voor 13 december.
De huidige concessierechten lopen van rechtswege af op 12 december 2015 en de nieuwe concessierechten kunnen pas worden geëffectueerd als de procedures zijn beëindigd en de implementatie kan worden opgepakt. De nieuw gegunde concessie zal maximaal twee jaar later aanvangen, maar zo veel eerder als mogelijk. Randvoorwaarden daarbij zijn dat er ten minste een implementatietermijn voor Connexxion dient te zijn van negen maanden én dat de aanvang plaatsvindt op één van de twee gebruikelijke momenten (start nieuwe dienstregeling per medio december of aanvang zomerdienstregeling).
Connexxion heeft ingestemd met de voorwaarden waaronder de overbruggingsconcessie wordt verleend.
Ze gaan er al vast vanuit dat Connexxion ook dit keer weer de bezwaarprocedures wint?quote:een implementatietermijn voor Connexxion
Tuurlijk, want voor dit soort overbruggingsconcessies wordt de hoofdprijs betaaldquote:Connexxion heeft ingestemd met de voorwaarden waaronder de overbruggingsconcessie wordt verleend.
t leven is moeilijk..quote:Op zondag 22 november 2015 20:34 schreef Alexxxxx het volgende:
Als ik dit vijf jaar terug had gezien had ik gedacht 'kut, morgenvroeg niet rustig aan beginnen...'En nu op zondagavond aan het werk om een deadline te halen
Het kan verkeren
Met dit weer heb ik ze liever dichtquote:
Als die voor sloop zou zijn dan zou ik nog best het zij- en achterdisplay willen hebben samen met de stuurkast... die lijken nog redelijk heelquote:Op zondag 22 november 2015 20:00 schreef Ou-Tannu het volgende:
[ afbeelding ]
retour ticket schadehersteller ? of enkele reis naar de sloop?
Syntus is, zoals verwacht, in beroep gegaan tegen de gunning van de concessie Haarlem-IJmond aan xxquote:Op woensdag 18 november 2015 13:48 schreef borisz het volgende:
https://www.noord-holland(...)OV-HaarlemIJmond.htm
[..]
Soms vormen bedrijventerreinen een soort (bijna) doodlopende straat. Daar een bus laten komen heeft geen zin.quote:Op donderdag 26 november 2015 09:32 schreef Deezertje het volgende:
Alles buiten de stad of op een bedrijventerrein is nagenoeg onbereikbaar met het OV... Morgen een afspraak maar rijdt totaal geen bus langs. Moet 15-20 minuten lopen vanaf station. Dat is ook meteen wel mijn max. Een fiets is een optie, maar niet voor eenmalig gebruik. Zou ik er elke dag moeten zijn misschien wel, maar een halte op loopafstand is toch niet te veel gevraagd? Zijn er mensen die dagelijks naar hun werk gaan met het OV? Niet alle bedrijven zitten in de stad. Puur vanwege de slechte bereikbaarheid zou ik afhaken, maar ja geen rijbewijs dus geen keuze..
True.. al zou het prima kunnen als verlenging van een bestaande lijn.. net als sommige streeklijnen aan het begin (of eind..) nog even een rondje door een woonwijk doen als een soft of stadsdienstquote:Op donderdag 26 november 2015 18:32 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Soms vormen bedrijventerreinen een soort (bijna) doodlopende straat. Daar een bus laten komen heeft geen zin.
Hier lopen twee lijnen door Roelofarendsveen, mijn werk zit op 20 minuten lopen van de halte.quote:Op donderdag 26 november 2015 18:37 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
True.. al zou het prima kunnen als verlenging van een bestaande lijn.. net als sommige streeklijnen aan het begin (of eind..) nog even een rondje door een woonwijk doen als een soft of stadsdienst
rondje rijden.. kijk maar eens naar lijn 28 van Arriva Fryslanquote:Op donderdag 26 november 2015 18:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hier lopen twee lijnen door Roelofarendsveen, mijn werk zit op 20 minuten lopen van de halte.
Probleem: beide lijnen hebben een beginpunt in Leiden en eindigen in Leimuiden en Schiphol. Hoe precies is dat op te lossen?
Wil je een paar cent besparen, dan stap je uit, laat je de bus een rondje rijden, loop jij ondertussen naar de overzijde van de weg en stapt weer in richting eindbestemmingquote:Op donderdag 26 november 2015 18:44 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
rondje rijden.. kijk maar eens naar lijn 28 van Arriva Fryslan
Precies..quote:Op donderdag 26 november 2015 18:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Wil je een paar cent besparen, dan stap je uit, laat je de bus een rondje rijden, loop jij naar de overzijde van de weg en stapt weer in richting eindbestemming
9292?quote:Op donderdag 26 november 2015 19:11 schreef Ou-Tannu het volgende:
en waarom heeft er nou schijnbaar niemand een tool gemaakt waarmee je de lijnkilometers met peanuts kan berekenen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |