FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Schietpartij in Thalys #3: Met 4 Amerikaanse eindbazen.
Arceezaterdag 22 augustus 2015 @ 09:21
stefandevries twitterde op vrijdag 21-08-2015 om 19:34:43 BREKEND: Man met vuurwapens en messen verwondt drie personen in #Thalys van Amsterdam naar Parijs. Overmeesterd bij Arras (N-Frankrijk) reageer retweet
quote:
Aanslag in Thalys uit Amsterdam

aanslag+thalys.jpg
In een Thalys van Amsterdam naar Parijs is vrijdag een terreuraanslag gepleegd. Een zwaarbewapende man probeerde in een van de wagons met een kalasjnikov het vuur te openen op zijn medepassagiers. Drie mensen raakten gewond. Een van hen is er ernstig aan toe, maar verkeert buiten levensgevaar.

De schietpartij gebeurde ter hoogte van Arras, in Noord-Frankrijk. Twee Amerikaanse militairen, die door de trein langs het toilet liepen, hoorden hoe achter de deur een zwaar wapen werd doorgeladen. Toen de dader uit de wc kwam, overmeesterden zij hem, maar zij konden niet verhinderen dat hij schoten loste. Bij de schietpartij raakten twee mensen gewond. De schutter gebruikte zowel zijn vuurwapen als een mes. Ook de Franse acteur Jean-Hugues Anglade raakte lichtgewond. Hij bezeerde zich toen hij het glas van een alarmknop insloeg.

De dader is een 26-jarige man van Marokkaanse komaf. De Franse politie denkt aan een terroristisch motief.

Volgens een woordvoerster van Thalys opende de dader om 17.50 het vuur, een half uur nadat de trein station Brussel-Zuid/Midi had aangedaan. Dat was de laatste stop voor Parijs.De trein werd daarna omgeleid naar het station van Arras, waar de man is ingerekend door de Franse politie. De Thalys was om 15.17 uur uit Amsterdam vertrokken. Het gaat om de trein met het nummer 9364, die om 18.35 uur in Parijs aan had moeten komen.

De Thalys, die zo vlak voor het weekend altijd helemaal vol zit, is een zeer gevoelig doelwit. Na Amsterdam Centraal stopt de trein op Schiphol, Rotterdam Centraal, Antwerpen, Brussel, Lille en Parijs.

Bron: Telegraaf
quote:
Helden verijdelen bloedbad in Thalys

Helden.JPG
Drie mannen die betrokken waren bij de overmeestering van een 26-jarige Marokkaan die in de Thalys een aanslag wilde plegen, hebben naar eigen zeggen geluk gehad dat ze nog leven. Ze wisten de dader te overmeesteren terwijl hij al had geschoten en nog met het geweer in zijn handen stond.

Deze video is afkomstig van de Facebook-pagina van Skarlatos en later op YouTube gezet. Daarop is te zien dat de schutter inmiddels is geboeid.

De mannen deden zaterdag hun verhaal tijdens een persconferentie in Arras. Het zijn de Amerikaanse student Anthony Sadler, de Amerikaanse militair Alek Skarlatos en de Britse zakenreiziger Chris Norman. Daarnaast was ook de Amerikaanse militair Spencer Stone erbij betrokken. Hij ligt gewond in het ziekenhuis.

De mannen zaten vrijdag met elkaar in hetzelfde treinstel toen ze opeens een man met ontbloot bovenlijf uit de wc zagen komen met een geweer over zijn schouder. Een treinmedewerker rende door de coupé nadat er al was geschoten, vertelt zakenman Norman. ,,Ik zag de man met de kalasjnikov en dook naar beneden in mijn stoel."

De militairen Skarlatos en Stone grepen daarna meteen in. ,,Mijn vriend Alek schreeuwde: pak hem. Mijn vriend Spencer stond meteen op om die man te pakken, gevolgd door Alek en mijzelf", zegt student Sadler tegen CNN. ,,Wij sloegen hem met zijn drieën in elkaar."

Stone is volgens de drie de grote held in het verhaal. Hij rende 10 meter richting de verdachte en pakte het geweer van hem af. Samen met de drie anderen wist de militair hem te overmeesteren en tegen de grond te drukken. De man haalde echter een mes tevoorschijn en stak Stone.

Sadler heeft de verdachte daarna met hulp van Norman weten vast te binden. Volgens de student raakte Stone gewond aan zijn hoofd, nek en duim. Desondanks bleef hij helpen. ,,Zelfs toen hij gewond was, heeft hij een andere man geholpen die ook was gestoken", vertelt Sadler.

Stone ligt nog in het ziekenhuis en maakt het volgens de mannen naar omstandigheden goed. ,,Maar als er iemand was doodgeschoten, was het Spencer geweest. We hebben geluk gehad."

Bron: Telegraaf
Verhaal over Spencer Stone

[ Bericht 28% gewijzigd door Arcee op 22-08-2015 09:26:46 ]
voetbalmanager2zaterdag 22 augustus 2015 @ 09:22
Meer bekend over Thalys-dader

Er wordt steeds meer bekend over de man die vrijdag een aanslag wilde plegen in de Thalys van Amsterdam naar Parijs. Volgens de Spaanse krant El País is het de 26-jarige Marokkaan Ayoub El Kahzzani. Hij woonde in 2014 in Spanje en zou daarna naar Frankrijk zijn verhuisd. Ook zou hij recent in Syrië zijn geweest.
El Kahzzani was bij de Spaanse veiligheidsdiensten in beeld om zijn radicaal-islamitische overtuigingen, schrijft El País.
voetbalmanager2zaterdag 22 augustus 2015 @ 09:25
We zullen in de toekomst nog veel vaker doorgedraaide Syrie-gangers mee gaan maken. Die wel succesvol zijn. Hopelijk niet in Nederland, maar de kans is groot dat dat ook hier gaat gebeuren.
penny-wisezaterdag 22 augustus 2015 @ 09:29
quote:
Verder zouden de drie Amerikanen die de man hebben overmeesterd militairen in burger zijn die hoorden hoe op het toilet een zwaar vuurwapen werd doorgeladen.
Dat horen die Amerikanen wel. Toch nog iets positiefs aan legaal wapenbezit in de VS..
Haagszaterdag 22 augustus 2015 @ 09:31
Mooi dat er geen doden zijn gevallen door deze dwaas.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 09:33
Was het maar zo dat ze die gast op het toilet hoorden, dan was er geen schot gelost want dan waren ze er meteen bij geweest. Nee, eentje is 10 meter door het gangpad gerend.
blupzaterdag 22 augustus 2015 @ 09:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 09:29 schreef penny-wise het volgende:

[..]

Dat horen die Amerikanen wel. Toch nog iets positiefs aan legaal wapenbezit in de VS..
laden van een AK is het typische geluid wat ook in games gebruikt wordt.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 09:34
Bij het toilet hou je zo'n gast meteen tegen zodra ie uitstapt.
Mr.Pingzaterdag 22 augustus 2015 @ 09:39
Zolang stations niet beter beveiligd zijn dan een Aziatische 7-11, moeten we niet raar opkijken voor dit soort fratsen.
Stokken_en_stenenzaterdag 22 augustus 2015 @ 09:42
Hij is geen echte islamiet want in de koran staat niets over treinen en ak-47's.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 09:42
Het doet me denken aan die actie in het vliegtuig van die Nederlander. Ook zo dapper. Ik denk dat een bepaalde mannen het niet willen afwachten totdat ze iedereen afgeslacht zien worden en dan maar denken: gaan met die banaan.
Ferzaterdag 22 augustus 2015 @ 09:43
Ik lees hier pas het bericht van de persconferentie, dus de discussie of een doorladende kalashnikov hoorbaar is door een deur is overbodig.

Geraltzaterdag 22 augustus 2015 @ 09:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 09:43 schreef Fer het volgende:
Ik lees hier pas het bericht van de persconferentie, dus de discussie of een doorladende kalashnikov hoorbaar is door een deur is overbodig.

Ook als je 10 meter door het gangpad moet rennen om bij die knaker te komen?

Schei toch uit zeg. :')
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 09:51
Drie mannen die betrokken waren bij de overmeestering van de 26-jarige man die vrijdag in de Thalys een aanslag wilde plegen, hebben op een persconferentie in Arras hun verhaal gedaan. Het gaat om een Amerikaanse student, een Amerikaanse militair en een Britse zakenreiziger.
De drie zeggen dat ze opgelucht en trots zijn dat de terrorist door hun tussenkomst geen bloedbad heeft kunnen aanrichten. Ze hebben van de burgemeester van Arras een medaille gekregen.

De mannen zaten in hetzelfde eersteklasrijtuig van de Thalys, toen ze plotseling een conducteur zagen rennen, zo meldt Reuters. 'Dat was na het eerste schot', zegt Chris Norman, een 62-jarige Britse consultant. 'Ik keek op en zag een man met een AK-47, of in elk geval een soort van machinegeweer', zei hij. 'Hij zou echt een bloedbad hebben aangericht, daarover is geen twijfel mogelijk.'

Worsteling met de schutter
Alek Skarlatos, een 22-jarige militair van de Amerikaanse National Guard uit Oregon, vertelde dat zijn vriend gewond raakte tijdens de worsteling met de schutter. Uiteindelijk kregen ze de aanvaller onder controle. 'Ik ben net vorige maand teruggekeerd uit Afghanistan. Dit was mijn vakantie', aldus Skarlatos.

Een tweede Amerikaanse militair, met de naam Spencer, raakte bij de actie in de Thalys gewond en kon niet bij de geïmproviseerde persconferentie aanwezig zijn. Hij ligt in het ziekenhuis, maar volgens zijn collega gaat het goed met hem, zo meldt de NOS.

'We bonden de schutter vast, maar toen pakte hij ineens een mesje en begon hij te steken', zegt Norman. Daarbij raakte Spencer gewond.

De mannen krijgen van alle kanten lof toegezwaaid voor hun optreden. President Obama spreekt van een heldendaad en de Franse minister Cazeneuve zegt dat ze waarschijnlijk de levens van veel mensen hebben gered.
http://www.ad.nl/ad/nl/35(...)lucht-en-trots.dhtml

De helden zelf aan het woord:
http://nos.nl/artikel/205(...)elucht-en-trots.html

[ Bericht 5% gewijzigd door Loekie1 op 22-08-2015 09:59:43 ]
Janezaterdag 22 augustus 2015 @ 10:00
Die medailles werken op één of andere manier enorm op mijn lachspieren. Niet dat die gasten geen onderscheiding verdienen of geen helden zijn, maar blijkbaar heeft die burgemeester dus een la vol medailles klaarliggen om op elk gewenst moment direct uit te kunnen delen aan burgers die een goede daad verrichten. Zoals je vroeger op school van de juf een plaatje of een sticker kreeg als je iets goed had gedaan. Dat is tenminste het beeld dat ik erbij krijg. :')
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 10:04
quote:
10s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:00 schreef Jane het volgende:
Die medailles werken op één of andere manier enorm op mijn lachspieren. Niet dat die gasten geen onderscheiding verdienen of geen helden zijn, maar blijkbaar heeft die burgemeester dus een la vol medailles klaarliggen om op elk gewenst moment direct uit te kunnen delen aan burgers die een goede daad verrichten. Zoals je vroeger op school van de juf een plaatje of een sticker kreeg als je iets goed had gedaan. Dat is tenminste het beeld dat ik erbij krijg. :')
Ik krijg het beeld van een burgemeester die meteen inzag dat hier een heldendaad was verricht.
Stephen_Dedaluszaterdag 22 augustus 2015 @ 10:07
quote:
10s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:00 schreef Jane het volgende:
Die medailles werken op één of andere manier enorm op mijn lachspieren. Niet dat die gasten geen onderscheiding verdienen of geen helden zijn, maar blijkbaar heeft die burgemeester dus een la vol medailles klaarliggen om op elk gewenst moment direct uit te kunnen delen aan burgers die een goede daad verrichten. Zoals je vroeger op school van de juf een plaatje of een sticker kreeg als je iets goed had gedaan. Dat is tenminste het beeld dat ik erbij krijg. :')
In Nederland had die burgemeester eerst zes maanden moeten polderen of ze uberhaupt wel een medaille verdienden, dan had de gemeente een adviesbureau in moeten huren om te adviseren over het ontwerp, om daarna offertes op te vragen bij drie of meer bedrijven waarvan een dan uiteindelijk die medailles zou gaan maken. Anderhalf jaar later zouden deze mannen dan misschien uiteindelijk iets krijgen.
Janezaterdag 22 augustus 2015 @ 10:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:04 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Ik krijg het beeld van een burgemeester die meteen inzag dat hier een heldendaad was verricht.
Uiteraard. Zoals bijna iedereen. Dat 'ie die medailles direct voor gebruik klaar had liggen vind ik grappig.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 10:10
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:08 schreef Jane het volgende:

[..]

Uiteraard. Zoals bijna iedereen. Dat 'ie die medailles direct voor gebruik klaar had liggen vind ik grappig.
Misschien wist ie toevallig waar ze lagen en waren ze binnen een uur beschikbaar. Heel bizar is dat niet.
Hyperdudezaterdag 22 augustus 2015 @ 10:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 09:25 schreef voetbalmanager2 het volgende:
We zullen in de toekomst nog veel vaker doorgedraaide Syrie-gangers mee gaan maken. Die wel succesvol zijn. Hopelijk niet in Nederland, maar de kans is groot dat dat ook hier gaat gebeuren.
Ik ben zo langzamerhand voor interneren ipv. "verdachtenlijstjes".
-terug van langdurige verdachte vakantie in Turkije en omstreken.
-geen kinderen
-geen werk
=oppakken

De rechten van die paar honderd (tientallen?) idioten kunnen mij gestolen worden. Als jij jezelf buiten de maatschappij plaatst; kan de maatschappij hetzelfde doen wat mij betreft.
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 10:32
Sjieke actie hoor! Het lijkt allemaal dat het toevallig goed afgelopen is, maar zo'n Fc Bayern-shirtje doet me vermoeden dat de Amerikaanse soldaten iets te veel low-profile zich willen voordoen en dat ze in feite de moslim al een tijdje aan het schaduwen waren. Dat wordt natuurlijk nooit naar buiten gebracht, maar goed al met al mooi dat er geen slachtoffers zijn gevallen.
Arceezaterdag 22 augustus 2015 @ 10:34
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:08 schreef Jane het volgende:
Uiteraard. Zoals bijna iedereen. Dat 'ie die medailles direct voor gebruik klaar had liggen vind ik grappig.
Inderdaad, is wel erg snel. Je zou als je die foto ziet niet denken dat het over een incident gaat van diezelfde dag.
penny-wisezaterdag 22 augustus 2015 @ 10:36
quote:
10s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:00 schreef Jane het volgende:
Die medailles werken op één of andere manier enorm op mijn lachspieren. Niet dat die gasten geen onderscheiding verdienen of geen helden zijn, maar blijkbaar heeft die burgemeester dus een la vol medailles klaarliggen om op elk gewenst moment direct uit te kunnen delen aan burgers die een goede daad verrichten. Zoals je vroeger op school van de juf een plaatje of een sticker kreeg als je iets goed had gedaan. Dat is tenminste het beeld dat ik erbij krijg. :')
Die hebben ze daar al jaren liggen joh..
Frankrijk wachtte al decennia lang op zulke oorlogs(helden)....

[ Bericht 0% gewijzigd door penny-wise op 22-08-2015 11:24:24 ]
Ferzaterdag 22 augustus 2015 @ 10:38
Als je hun facebook bekijkt, lijkt het wel te kloppen. Alek maakt tijdens waarschijnlijk een tussenstop vanuit Afghanistan in frankfurt de opmerking, waarom ze hem er niet gelijk kunnen laten, scheelt weer 1100$ reiskosten.

Anthony was bij Ajax - Jablonec afgelopen donderdag in Amsterdam.
DrDentzzaterdag 22 augustus 2015 @ 10:45
I'm afraid of Moroccans
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 10:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:45 schreef DrDentz het volgende:
I'm afraid of Moroccans
Pussy :D
DrDentzzaterdag 22 augustus 2015 @ 10:49
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:46 schreef Falco het volgende:

[..]

Pussy :D
Bijna alle passagiers afgeslacht door zo'n mocro :s
DrDentzzaterdag 22 augustus 2015 @ 10:51
Wie had dat gedacht dat teruggekeerde Syriegangers ook hier aanslagen plegen? :s
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 10:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:51 schreef DrDentz het volgende:
Wie had dat gedacht dat teruggekeerde Syriegangers ook hier aanslagen plegen? :s
Ik kan me dat wel indenken jah :D
Leandrazaterdag 22 augustus 2015 @ 11:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:51 schreef DrDentz het volgende:
Wie had dat gedacht dat teruggekeerde Syriegangers ook hier aanslagen plegen? :s
En dit...
Braindead2000zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:10
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:32 schreef Falco het volgende:
Sjieke actie hoor! Het lijkt allemaal dat het toevallig goed afgelopen is, maar zo'n Fc Bayern-shirtje doet me vermoeden dat de Amerikaanse soldaten iets te veel low-profile zich willen voordoen en dat ze in feite de moslim al een tijdje aan het schaduwen waren. Dat wordt natuurlijk nooit naar buiten gebracht, maar goed al met al mooi dat er geen slachtoffers zijn gevallen.
Ja, de kans dat van de +/- 2 miljoen Amerikaanse soldaten er 2 aanwezig zijn bij een aanslag in Europa (na tientallen aanslagen zonder aanwezige Amerikanen) is praktisch nul. 8)7
Je was zeker niet zo goed in wiskunde op school?
penny-wisezaterdag 22 augustus 2015 @ 11:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 11:05 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Verder is het een feit dat er enorm veel False Flags gebeuren. Of wil je dat soms ontkennen?
Noem er eens een paar dan.
Er zijn meer bewezen aanslagen dan dat er aanslagen oid daadwerkelijk aangeduid zijn als False Flag....

Kom aub niet met 9/11.....
luxerobotszaterdag 22 augustus 2015 @ 11:12
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:32 schreef Falco het volgende:
Sjieke actie hoor! Het lijkt allemaal dat het toevallig goed afgelopen is, maar zo'n Fc Bayern-shirtje doet me vermoeden dat de Amerikaanse soldaten iets te veel low-profile zich willen voordoen en dat ze in feite de moslim al een tijdje aan het schaduwen waren. Dat wordt natuurlijk nooit naar buiten gebracht, maar goed al met al mooi dat er geen slachtoffers zijn gevallen.
Vind dit niet zo gek gedacht. Maarja misschien was het wel een hele klunzige terrorist, met opvallende sporttas vol wapens, opvallend hard doorladen en zichzelf laten overmeesteren door ongewapende passanten toevallig aanwezige Amerikaanse militairen.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:12
Zou het kunnen dat de dader een coupe met Amerikanen als eerste in het vizier had?
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 11:15 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Nou leg dan eens uit hoe je informatie precies valideert. Ik doe dat nl met behulp van drie dingen logisch nadenken, feiten (proberen) te checken en op je gevoel vertrouwen. En ik weet inmiddels dat mijn gevoel het 99% van de tijd goed heeft. Dus je kan het wel fout noemen maar daar denk ik toch heel anders over.
Het gevoel kan ook verkeerd afgestemd zijn, zoals iemand steeds op de verkeerde persoon verliefd kan worden.
KreKkeRzaterdag 22 augustus 2015 @ 11:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:25 schreef Hyperdude het volgende:

[..]

Ik ben zo langzamerhand voor interneren ipv. "verdachtenlijstjes".
-terug van langdurige verdachte vakantie in Turkije en omstreken.
-geen kinderen
-geen werk
=oppakken

De rechten van die paar honderd (tientallen?) idioten kunnen mij gestolen worden. Als jij jezelf buiten de maatschappij plaatst; kan de maatschappij hetzelfde doen wat mij betreft.
In de VS werkt men ook met allerlei vage criteria die ertoe kunnen leiden dat mensen op 'zwarte lijsten' of 'terroristen lijsten' komen te staan. Dit heeft daar echter ook meteen gevolgen voor de rest van je leven.

Mensen die nooit meer van zo'n lijst afkomen, zelfs wanneer het hoogst aannemelijk is dat ze er onterecht opstaan. Mensen die daardoor niet meer terug naar hun gezin kunnen, die niet meer kunnen reizen, die niet meer normaal kunnen functioneren in de samenleving omdat er overal naar aanleiding van die lijst lampjes gaan branden... niemand die ze kan vertellen waarom ze op zo'n lijst staan.

Werkt in de praktijk echt goed man, allerlei vage criteria om iemand als terrorist te bestempelen! ^O^
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:17
Is al bekend waar de verdachte zich in de trein ophield voordat hij met zijn snode plannetje begon?
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 11:17 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Trial and error. En absoluut niet arrogant bedoeld.
Gevoel kan gemanipuleerd worden, wist je dat?
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:24
Zou de dader de hele tijd op de wc gezeten hebben of zou ie eerst de trein doorgelopen zijn?
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 11:25 schreef Japie77 het volgende:

[..]

En wat de westerse media doet, nl het angst aanjagen bij mensen tegen de zogenaamde terroristen vind jij constructief?
Nee, dan degenen die ons angst aanjagen voor de Westerse Media. En wie zit dáár dan weer achter die díe personen aanstuurt. Dat gaat oneindig terug.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:49
“I just applaud my friends for being on point,” Sadler told Sky News. “If Alek didn’t yell ‘Go!’ and Spencer didn’t get up straight away, who knows how many people he would have shot.”

Norman, a 62-year-old consultant who lives in France, sad he had initially ducked down in his seat when he saw the man enter the carriage carrying a gun. “I came in at the end and I guess just helped get the guy under control at the end of it all,” he told French reporters. “We ended up by tying him up, then during the process the guy actually pulled out a cutter and starting cutting Spencer.

“He cut Spencer behind the neck, he nearly cut his thumb off too. Spencer held him and we eventually got him under control. He went unconscious, I think.”
http://www.theguardian.co(...)-train-gunman-france

Met nieuw filmpje waarin je de snijwond ziet van de man die in zijn nek is gestoken en hij blijft gewoon doorgaan met de dader onder controle krijgen.
NewHorizonzaterdag 22 augustus 2015 @ 11:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 11:49 schreef Loekie1 het volgende:
“I just applaud my friends for being on point,” Sadler told Sky News. “If Alek didn’t yell ‘Go!’ and Spencer didn’t get up straight away, who knows how many people he would have shot.”

Norman, a 62-year-old consultant who lives in France, sad he had initially ducked down in his seat when he saw the man enter the carriage carrying a gun. “I came in at the end and I guess just helped get the guy under control at the end of it all,” he told French reporters. “We ended up by tying him up, then during the process the guy actually pulled out a cutter and starting cutting Spencer.

“He cut Spencer behind the neck, he nearly cut his thumb off too. Spencer held him and we eventually got him under control. He went unconscious, I think.”
http://www.theguardian.co(...)-train-gunman-france

Met nieuw filmpje waarin je de snijwond ziet van de man die in zijn nek is gestoken en hij blijft gewoon doorgaan met de dader onder controle krijgen.
_O_

Het had echt zo anders af kunnen lopen :{ Waar kun je heenvluchten in een rijdende trein?
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 11:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 11:54 schreef NewHorizon het volgende:

[..]

_O_

Het had echt zo anders af kunnen lopen :{ Waar kun je heenvluchten in een rijdende trein?
Daarom hebben ze ook ingegrepen, omdat je niet kunt vluchten in een trein. Ik denk dat die reactie heel snel komt, zeker bij mannen die wat ervaring hebben met gevechtshandelingen.
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 11:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:07 schreef Stephen_Dedalus het volgende:

[..]

In Nederland had die burgemeester eerst zes maanden moeten polderen of ze uberhaupt wel een medaille verdienden, dan had de gemeente een adviesbureau in moeten huren om te adviseren over het ontwerp, om daarna offertes op te vragen bij drie of meer bedrijven waarvan een dan uiteindelijk die medailles zou gaan maken. Anderhalf jaar later zouden deze mannen dan misschien uiteindelijk iets krijgen.
Welnee. In Nederland krijgt elke fucking idiot een medaille. Duizenden helden per jaar hiero. |:(
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:01 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Ik vraag me wel af waar de intelligence diensten waren om dit bloedbad te voorkomen. Waarom delegeren Europese overheden het uitschakelen van zwaar bewapende killermoslims op oorlogspad aan onbewapende toeristen? Waarom eisen wij niet meer zorg voor onze veiligheid van de geweldsmonopoliehouders?
Ik ben wel voor een demonstratie om al die teruggekeerde Syriegangers nou eens aan te pakken en het land uit te zetten. Dit is namelijk al de zoveelste keer.
Ryan3zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:02 schreef Downwards het volgende:

[..]

Zie het verband niet zo met het overduidelijke bewijs dat er geregeld false flags hebben plaatsgevonden.. Iets waar het om ging en niet dit specifieke geval.
Het gaat erom dat er helemaal niets meer kan gebeuren of een delegatie FOK!kers komt melden dat het een false flag is, hier in NWS, of ze starten een parallel topic in BNW, wat overigens te verkiezen valt. Dat staat los van het historische bewijs omtrent enkele van dergelijke gebeurtenissen al dan niet in redelijk ver verleden. Dat de media of MSM, zo je wilt, af en toe onbetrouwbare en/of manipulatieve informatie doorgeeft, staat daar ook los van wat mij betreft. Dit laatste kun je juist zeer goed bespreken in NWS; het eerste is een taak van historici of eventueel rechtbanken om te achterhalen en moet worden voorzien van harde bewijzen. Iets dergelijks kun je nl. niet zo maar beweren vanuit je "gevoel" wmb.
Het gevoel daar draait het overigens om, denk ik, bij mensen die dit staccato roepen. Dat gevoel kenmerkt zich door een diep wantrouwen tegenover alles wat officieel via de media naar buiten gebracht wordt. Of liever gezegd in hun universum is de gehele werkelijkheid; verleden, heden en toekomst gemanipuleerd. Hun theorieën vallen ook niet te falsificeren, maw er is nooit een punt aan te wijzen waarop ze moeten toegeven dat hun theorie idd onjuist zou kunnen zijn of zelfs maar onwaarschijnlijk. Het is maw pseudo-kennis, pseudo-wetenschap. Het zegt meer iets over hun mentale conditie dan dat het wat zegt over de werkelijkheid.
Villas__Rubinzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:13 schreef Ryan3 het volgende:
Het gaat erom dat er helemaal niets meer kan gebeuren of een delegatie FOK!kers komt melden dat het een false flag is, hier in NWS, of ze starten een parallel topic in BNW, wat overigens te verkiezen valt. Dat staat los van het historische bewijs omtrent enkele van dergelijke gebeurtenissen al dan niet in redelijk ver verleden. Dat de media of MSM, zo je wilt, af en toe onbetrouwbare en/of manipulatieve informatie doorgeeft, staat daar ook los van wat mij betreft. Dit laatste kun je juist zeer goed bespreken in NWS; het eerste is een taak van historici of eventueel rechtbanken om te achterhalen en moet worden voorzien van harde bewijzen. Iets dergelijks kun je nl. niet zo maar beweren vanuit je "gevoel" wmb.
Het gevoel daar draait het overigens om, denk ik, bij mensen die dit staccato roepen. Dat gevoel kenmerkt zich door een diep wantrouwen tegenover alles wat officieel via de media naar buiten gebracht wordt. Of liever gezegd in hun universum is de gehele werkelijkheid; verleden, heden en toekomst gemanipuleerd. Hun theorieën vallen ook niet te falsificeren, maw er is nooit een punt aan te wijzen waarop ze moeten toegeven dat hun theorie idd onjuist zou kunnen zijn of zelfs maar onwaarschijnlijk. Het is maw pseudo-kennis, pseudo-wetenschap. Het zegt meer iets over hun mentale conditie dan dat het wat zegt over de werkelijkheid.
^O^
Leandrazaterdag 22 augustus 2015 @ 12:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:13 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Het gaat erom dat er helemaal niets meer kan gebeuren of een delegatie FOK!kers komt melden dat het een false flag is, hier in NWS, of ze starten een parallel topic in BNW, wat overigens te verkiezen valt. Dat staat los van het historische bewijs omtrent enkele van dergelijke gebeurtenissen al dan niet in redelijk ver verleden. Dat de media of MSM, zo je wilt, af en toe onbetrouwbare en/of manipulatieve informatie doorgeeft, staat daar ook los van wat mij betreft. Dit laatste kun je juist zeer goed bespreken in NWS; het eerste is een taak van historici of eventueel rechtbanken om te achterhalen en moet worden voorzien van harde bewijzen. Iets dergelijks kun je nl. niet zo maar beweren vanuit je "gevoel" wmb.
Het gevoel daar draait het overigens om, denk ik, bij mensen die dit staccato roepen. Dat gevoel kenmerkt zich door een diep wantrouwen tegenover alles wat officieel via de media naar buiten gebracht wordt. Of liever gezegd in hun universum is de gehele werkelijkheid; verleden, heden en toekomst gemanipuleerd. Hun theorieën vallen ook niet te falsificeren, maw er is nooit een punt aan te wijzen waarop ze moeten toegeven dat hun theorie idd onjuist zou kunnen zijn of zelfs maar onwaarschijnlijk. Het is maw pseudo-kennis, pseudo-wetenschap. Het zegt meer iets over hun mentale conditie dan dat het wat zegt over de werkelijkheid.
_O_
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:13 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Het gaat erom dat er helemaal niets meer kan gebeuren of een delegatie FOK!kers komt melden dat het een false flag is, hier in NWS, of ze starten een parallel topic in BNW, wat overigens te verkiezen valt. Dat staat los van het historische bewijs omtrent enkele van dergelijke gebeurtenissen al dan niet in redelijk ver verleden. Dat de media of MSM, zo je wilt, af en toe onbetrouwbare en/of manipulatieve informatie doorgeeft, staat daar ook los van wat mij betreft. Dit laatste kun je juist zeer goed bespreken in NWS; het eerste is een taak van historici of eventueel rechtbanken om te achterhalen en moet worden voorzien van harde bewijzen. Iets dergelijks kun je nl. niet zo maar beweren vanuit je "gevoel" wmb.
Het gevoel daar draait het overigens om, denk ik, bij mensen die dit staccato roepen. Dat gevoel kenmerkt zich door een diep wantrouwen tegenover alles wat officieel via de media naar buiten gebracht wordt. Of liever gezegd in hun universum is de gehele werkelijkheid; verleden, heden en toekomst gemanipuleerd. Hun theorieën vallen ook niet te falsificeren, maw er is nooit een punt aan te wijzen waarop ze moeten toegeven dat hun theorie idd onjuist zou kunnen zijn of zelfs maar onwaarschijnlijk. Het is maw pseudo-kennis, pseudo-wetenschap. Het zegt meer iets over hun mentale conditie dan dat het wat zegt over de werkelijkheid.
"False flag" is gewoon zo'n opmerking waar je veel onder kan plaatsen als je het niet begrijpt. Het klinkt ook wel lekker.
penny-wisezaterdag 22 augustus 2015 @ 12:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:13 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Het gaat erom dat er helemaal niets meer kan gebeuren of een delegatie FOK!kers komt melden dat het een false flag is, hier in NWS, of ze starten een parallel topic in BNW, wat overigens te verkiezen valt. Dat staat los van het historische bewijs omtrent enkele van dergelijke gebeurtenissen al dan niet in redelijk ver verleden. Dat de media of MSM, zo je wilt, af en toe onbetrouwbare en/of manipulatieve informatie doorgeeft, staat daar ook los van wat mij betreft. Dit laatste kun je juist zeer goed bespreken in NWS; het eerste is een taak van historici of eventueel rechtbanken om te achterhalen en moet worden voorzien van harde bewijzen. Iets dergelijks kun je nl. niet zo maar beweren vanuit je "gevoel" wmb.
Het gevoel daar draait het overigens om, denk ik, bij mensen die dit staccato roepen. Dat gevoel kenmerkt zich door een diep wantrouwen tegenover alles wat officieel via de media naar buiten gebracht wordt. Of liever gezegd in hun universum is de gehele werkelijkheid; verleden, heden en toekomst gemanipuleerd. Hun theorieën vallen ook niet te falsificeren, maw er is nooit een punt aan te wijzen waarop ze moeten toegeven dat hun theorie idd onjuist zou kunnen zijn of zelfs maar onwaarschijnlijk. Het is maw pseudo-kennis, pseudo-wetenschap. Het zegt meer iets over hun mentale conditie dan dat het wat zegt over de werkelijkheid.
Amen
Lavenderrzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:13 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Het gaat erom dat er helemaal niets meer kan gebeuren of een delegatie FOK!kers komt melden dat het een false flag is, hier in NWS, of ze starten een parallel topic in BNW, wat overigens te verkiezen valt. Dat staat los van het historische bewijs omtrent enkele van dergelijke gebeurtenissen al dan niet in redelijk ver verleden. Dat de media of MSM, zo je wilt, af en toe onbetrouwbare en/of manipulatieve informatie doorgeeft, staat daar ook los van wat mij betreft. Dit laatste kun je juist zeer goed bespreken in NWS; het eerste is een taak van historici of eventueel rechtbanken om te achterhalen en moet worden voorzien van harde bewijzen. Iets dergelijks kun je nl. niet zo maar beweren vanuit je "gevoel" wmb.
Het gevoel daar draait het overigens om, denk ik, bij mensen die dit staccato roepen. Dat gevoel kenmerkt zich door een diep wantrouwen tegenover alles wat officieel via de media naar buiten gebracht wordt. Of liever gezegd in hun universum is de gehele werkelijkheid; verleden, heden en toekomst gemanipuleerd. Hun theorieën vallen ook niet te falsificeren, maw er is nooit een punt aan te wijzen waarop ze moeten toegeven dat hun theorie idd onjuist zou kunnen zijn of zelfs maar onwaarschijnlijk. Het is maw pseudo-kennis, pseudo-wetenschap. Het zegt meer iets over hun mentale conditie dan dat het wat zegt over de werkelijkheid.
_O_
NewHorizonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:13 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Het gaat erom dat er helemaal niets meer kan gebeuren of een delegatie FOK!kers komt melden dat het een false flag is, hier in NWS, of ze starten een parallel topic in BNW, wat overigens te verkiezen valt. Dat staat los van het historische bewijs omtrent enkele van dergelijke gebeurtenissen al dan niet in redelijk ver verleden. Dat de media of MSM, zo je wilt, af en toe onbetrouwbare en/of manipulatieve informatie doorgeeft, staat daar ook los van wat mij betreft. Dit laatste kun je juist zeer goed bespreken in NWS; het eerste is een taak van historici of eventueel rechtbanken om te achterhalen en moet worden voorzien van harde bewijzen. Iets dergelijks kun je nl. niet zo maar beweren vanuit je "gevoel" wmb.
Het gevoel daar draait het overigens om, denk ik, bij mensen die dit staccato roepen. Dat gevoel kenmerkt zich door een diep wantrouwen tegenover alles wat officieel via de media naar buiten gebracht wordt. Of liever gezegd in hun universum is de gehele werkelijkheid; verleden, heden en toekomst gemanipuleerd. Hun theorieën vallen ook niet te falsificeren, maw er is nooit een punt aan te wijzen waarop ze moeten toegeven dat hun theorie idd onjuist zou kunnen zijn of zelfs maar onwaarschijnlijk. Het is maw pseudo-kennis, pseudo-wetenschap. Het zegt meer iets over hun mentale conditie dan dat het wat zegt over de werkelijkheid.
Mooi gesproken.

Kunnen we dan nu weer ontopic in plaats van alle historische vermeende false-flags opnoemen en bespreken?
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:25
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 01:52 schreef bombmannl het volgende:

[..]

Nooit beelden gezien van trainingen van het Amerikaanse leger? Die lui kunnen perfect anticiperen op agressieve vijanden en kennen tientallen soorten grepen om een gewapen tegenstander onschadelijk te maken.
Nog nooit gezien.

Best knap dan, iemand overmeesteren met automatische wapens. Of die gast met wapens kon er niks van.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:26
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:25 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Nog nooit gezien.

Best knap dan, iemand overmeesteren met automatische wapens. Of die gast met wapens kon er niks van.
Natuurlijk kan dat. Zeker in een kleine ruimte.
Hathorzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:26
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:25 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Nog nooit gezien.

Best knap dan, iemand overmeesteren met automatische wapens. Of die gast met wapens kon er niks van.
Krav Maga ftw.
Leandrazaterdag 22 augustus 2015 @ 12:27
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:25 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Nog nooit gezien.

Best knap dan, iemand overmeesteren met automatische wapens. Of die gast met wapens kon er niks van.
Zo'n smalle ruimte als een trein is wellicht in het voordeel van de ongewapende die degene met automatische wapens wil overmeesteren.
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:26 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Natuurlijk kan dat. Zeker in een kleine ruimte.
Hebben de treinen camera's? :') Zo ja, hoop ik ooit de beelden te kunnen zien. Vast niet maja.
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:28
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:27 schreef Leandra het volgende:

[..]

Zo'n smalle ruimte als een trein is wellicht in het voordeel van de ongewapende die degene met automatische wapens wil overmeesteren.
Ja van achter wel ja, van voren lijkt me best kansloos
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:28
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:28 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Hebben de treinen camera's? :') Zo ja, hoop ik ooit de beelden te kunnen zien. Vast niet maja.
Het is toch prima afgelopen? Ik hoef verder geen beelden te zien. Dat is wel erg sbs6 achtig.
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:28 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Het is toch prima afgelopen? Ik hoef verder geen beelden te zien. Dat is wel erg sbs6 achtig.
Ik wel

want genot
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:30
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:29 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Ik wel

want genot
Dan ben je vast een sbs6 kijker. En Telegraaf lezer.
Hathorzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:30
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:28 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Hebben de treinen camera's? :') Zo ja, hoop ik ooit de beelden te kunnen zien. Vast niet maja.
Er zijn al beelden beschikbaar waar je de dader vastgekneveld midden in het gangpad ziet liggen en waar een gewond persoon verzorgt word.
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 12:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 11:59 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Mijn god man :') Reverse conspiracy pfffff
Valt wel mee hoor :D.

Ik zie dit ook niet als een False Flag of dat soort onzin, maar dat het minder 'toevallig' is dat een bloedbad is voorkomen.
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:30 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Dan ben je vast een sbs6 kijker. En Telegraaf lezer.
Ik kijk alleen naar de publieke omroep en lees alleen kwaliteitskranten zoals de Volkskrant
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:31
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:31 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Ik kijk alleen naar de publieke omroep en lees alleen kwaliteitskranten zoals de Volkskrant
Triest dat je dan beelden nodig hebt.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:31
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:29 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Ik wel

want genot
Genot om te zien hoe terroristengespuis wordt overmeesterd.
Downwardszaterdag 22 augustus 2015 @ 12:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:31 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Wat heeft dat hiermee te maken?
Niets met dit specifieke geval, zoals al meerdere keren aangegeven is.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:32
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:32 schreef Downwards het volgende:

[..]

Niets met dit specifieke geval, zoals al meerdere keren aangegeven is.
Dus?
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:31 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Triest dat je dan beelden nodig hebt.
We leven in 2015, niet in 1920
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:31 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Genot om te zien hoe terroristengespuis wordt overmeesterd.
Precies. Hopelijk wordt ie hard aangepakt.
Downwardszaterdag 22 augustus 2015 @ 12:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:32 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Dus?
Dus had je even beter moeten lezen.,
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:33
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:32 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

We leven in 2015, niet in 1920
Het is wat je nodig hebt voor voldoening. Ik heb voldoende aan tekst.
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 12:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:31 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Genot om te zien hoe terroristengespuis wordt overmeesterd.
En inspiratie mbt ongeremd handelen op onderbuikgevoelens. Plus praktische tips hoe een gewapende moslimsoldaat te overmeesteren. Gewoon goed voor de moraal binnen het verzet.
CrackaPleasezaterdag 22 augustus 2015 @ 12:33
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:32 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Precies. Hopelijk wordt ie hard aangepakt.
Hij zal er wel weer met 20u taakstraf vanaf komen..
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:33 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Het is wat je nodig hebt voor voldoening. Ik heb voldoende aan tekst.
Dat zou kunnen
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:33 schreef Downwards het volgende:

[..]

Dus had je even beter moeten lezen.,
Dus had men dat er gewoon niet bij moeten halen. Mensen die het erbij halen zijn meestal ook niet de meest interessante mensen van FOK.
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:33 schreef CrackaPlease het volgende:

[..]

Hij zal er wel weer met 20u taakstraf vanaf komen..
In Frankrijk echt niet
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:35
De NOS vond het nodig om talloze malen het doodschieten van de agent in Frankrijk te laten zien. Ik vrees dat we van dit 'incident met een verwarde man' niet veel beelden krijgen.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:35 schreef Downwards het volgende:

[..]

Tja, dat gebeurt nou eenmaal aan de lopende band in welk topic dan ook. Maar inderdaad, het is te gek voor woorden dat er nog mensen twijfelen aan het feit dat false flags geregeld zijn voorgekomen.
Die komen voor. Maar dat maakt niet elke actie false flag. Het is voor bepaalde mensen gewoon een kreet geworden. Net als "super foods".
Downwardszaterdag 22 augustus 2015 @ 12:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:36 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Die komen voor. Maar dat maakt niet elke actie false flag.
Uiteraard niet, daar ben ik het geheel mee eens.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:39
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:38 schreef Downwards het volgende:

[..]

Uiteraard niet, daar ben ik het geheel mee eens.
Dus heeft het weinig zin dat hier te roepen. Er zijn ook gewoon zaken die gebeuren.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:40
Sommige mensen vinden het jammer dat het terroristenjong niet geslaagd is en gaan dan zeuren over een false flag.
sp3czaterdag 22 augustus 2015 @ 12:41
Kap ff met al deze onzin man

er is vast wel ergens anders een topic waar je het niet over dit specifieke incident hoeft te hebben maar hier liever wel
DrDentzzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:48
Zou dit een wake up call kunnen worden voor de politiek m.b.t. teruggekeerde Syriegangers? Of moeten we er gewoon op vertrouwen dat er altijd wel een paar gespierde Amerikanen in de buurt zijn die ons redden?
Dr.Kloothommelzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:41 schreef sp3c het volgende:
Kap ff met al deze onzin man

er is vast wel ergens anders een topic waar je het niet over dit specifieke incident hoeft te hebben maar hier liever wel
Incident...
Pizzakoppozaterdag 22 augustus 2015 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:08 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Hoe verklaar jij dan dat deze moslim met een hoge positie op de watch list in de gelegenheid gesteld werd om 554 opgesloten kafirs te gaan doden?
FALENDE OVERHEIDSINSTANTIES. Godverdomme man dit is geen hogere wiskunde.
Dr.Kloothommelzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:49
Iedereen kan gerust zijn, het was slechts een incident.
Pizzakoppozaterdag 22 augustus 2015 @ 12:49
Serieus, de verschuiving van mongolen die geïnstitutionaliseerde religie volgen naar het conspiracisme is een grotere humanitaire ramp dan alle overige rampen van de afgelopen 10 jaar samen.

Stop eens met geloven man, hoe dom ben je in vredesnaam?
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:50
Je kan wel iemand op de lijst hebben staan. Dat wil niet zeggen dat je alles ziet of direct kan ingrijpen.
Dr.Kloothommelzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
Serieus, de verschuiving van mongolen die geïnstitutionaliseerde religie volgen naar het conspiracisme is een grotere humanitaire ramp dan alle overige rampen van de afgelopen 10 jaar samen.

Stop eens met geloven man, hoe dom ben je in vredesnaam?
Stoppen met geloven is net zo iets als je moedertaal afleren: het is onmogelijk.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
Serieus, de verschuiving van mongolen die geïnstitutionaliseerde religie volgen naar het conspiracisme is een grotere humanitaire ramp dan alle overige rampen van de afgelopen 10 jaar samen.

Stop eens met geloven man, hoe dom ben je in vredesnaam?
Het heeft weinig met dom te maken en meer met geloof.
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 12:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:48 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

FALENDE OVERHEIDSINSTANTIES. Godverdomme man dit is geen hogere wiskunde.
Op een gegeven moment kunnen ze zich niet meer achter falen verschuilen maar mag het opzet genoemd gaan worden. Dat punt ben ik al gepasseerd, jij nog niet.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:52 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Ik stel een vraag die met dit incident te maken heeft: Of er beveiligingscamera's aanwezig zijn in de Thalys. Is dat offtopic?
Niemand weet het dus......
bluemoon23zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:54
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:08 schreef Jane het volgende:
Uiteraard. Zoals bijna iedereen. Dat 'ie die medailles direct voor gebruik klaar had liggen vind ik grappig.
Dat is hier in NL ook wel vaak zo.
Als je een hond uit het water vist die bijna verzuipt krijg je ook een medaille _O-
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:54 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Niemand weet het dus......
Vraag het de AIVD
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:54 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Vraag het de AIVD
Ik ben er niet mee bezig. Het verhaal is duidelijk.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:54 schreef bluemoon23 het volgende:

[..]

Dat is hier in NL ook wel vaak zo.
Als je een hond uit het water vist die bijna verzuipt krijg je ook een medaille _O-
Ja. Ook zoiets. Dan ben je een "held" en kom je in de Telegraaf. Ik zou er niet op zitten te wachten.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 12:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:55 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Ik ben er niet mee bezig. Het verhaal is duidelijk.
Er zijn nu eenmaal dingen die we niet weten en ook niet hoeven te weten.
Ik hoop in ieder geval op een uitgebreid beeldverslag van de NOS.
Speculariumzaterdag 22 augustus 2015 @ 12:57
Halve topic weggegooid, BNW is niet hier.
sp3czaterdag 22 augustus 2015 @ 12:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:49 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Iedereen kan gerust zijn, het was slechts een incident.
stel je niet aan kleuter
Zithzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:05
de_train is dan ook CT sided
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:05 schreef Zith het volgende:
de_train is dan ook CT sided
Wat?
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 13:08
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:28 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Hebben de treinen camera's?
In 2010 is beloofd om na 2014 op alle TGVs die over het Franse spoor gaan camera's te hebben.
http://www.leparisien.fr/(...)F%2Fwww.google.nl%2F
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:08 schreef vaneiges het volgende:

[..]

In 2010 is beloofd om in 2015 op alle TGVs die over het Franse spoor gaan camera's te hebben.
http://www.leparisien.fr/(...)F%2Fwww.google.nl%2F
hopelijk
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 13:13
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:08 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

hopelijk
Belofte wsl toch niet waargemaakt.
http://questions.sncf.com/questions/871666-cameras-voitures-tgv

Franse NS (SNCF) zegt: "nee we hebben geen camera's op TGV, je moet zelf je spullen maar bewaken" (en je eigen moslimterroristen filmen)
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:13 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Belofte wsl toch niet waargemaakt.
http://questions.sncf.com/questions/871666-cameras-voitures-tgv

Franse NS (SNCF) zegt: "nee we hebben geen camera's op TGV, je moet zelf je spullen maar bewaken" (en je eigen moslimterroristen filmen)
Zou het wat uitgemaakt hebben in dit geval?
Rickertman96zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:13 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Belofte wsl toch niet waargemaakt.
http://questions.sncf.com/questions/871666-cameras-voitures-tgv

Franse NS (SNCF) zegt: "nee we hebben geen camera's op TGV, je moet zelf je spullen maar bewaken" (en je eigen moslimterroristen filmen)
Na dit incident zullen ze wel anders piepen :')
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:16
quote:
6s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:15 schreef Rickertman96 het volgende:

[..]

Na dit incident zullen ze wel anders piepen :')
Waarom?
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 13:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:15 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Zou het wat uitgemaakt hebben in dit geval?
Zeker. Die marok gaat natuurlijk roepen dat hij geprovoceerd werd door racistische militairen en uit zelfverdediging handelde. Nederlandse advocaten hebben in Parijs al schadeclaims ingediend voor hem en zijn familie. Allemaal inkomstenderving door deze discriminatie en slechte pers.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:17 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Zeker. Die marok gaat natuurlijk roepen dat hij geprovoceerd werd door racistische militairen en uit zelfverdediging handelde.
Ik denk niet dat dat gaat lukken. Het geeft wel aan dat je op moet passen voor debielen die aan wapens kunnen komen. En dit is geen 1 mans actie.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:22
Hij schijnt gezegd te hebben dat hij een treinoverval wilde plegen en de wapens in een Brussels bos had gevonden. Was in het 13.00 uur journaal. NOS, bedankt voor de beelden.
http://nos.nl/uitzending/nos-journaal.html
Slarozaterdag 22 augustus 2015 @ 13:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:17 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Zeker. Die marok gaat natuurlijk roepen dat hij geprovoceerd werd door racistische militairen en uit zelfverdediging handelde. Nederlandse advocaten hebben in Parijs al schadeclaims ingediend voor hem en zijn familie. Allemaal inkomstenderving door deze discriminatie en slechte pers.
Want het is zo normaal als Syrie-ganger in een trein te zitten met een tas vol wapens. Jij hebt het echt begrepen zo maar niet heus.
maickeltjezaterdag 22 augustus 2015 @ 13:23
Pfff de wereld wordt steeds gekker en gekker
Slarozaterdag 22 augustus 2015 @ 13:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:23 schreef maickeltje het volgende:
Pfff de wereld wordt steeds gekker en gekker
Want vroeger waren er geen aanslagen en was er geen oorlog............. Oh wacht.
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 13:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:23 schreef maickeltje het volgende:
Pfff de wereld wordt steeds gekker en gekker
Dat was die al maar je wilde het niet zien.
MotherFokerzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:25
Frankrijk zegt dat ze in hoogste staat van paraatheid zijn, maar er word denk ik pas wat aan gedaan als het slachtoffer iemand is die van politieke afkomst is, of misschien wel royaal, pas als zoiets gebeurd gaan mensen pas bang zijn en worden ze wakker en dan kan je 1.2.3, zien hoe snel mensen actie ondernemen om hier wat tegen aan te doen.
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 13:27
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:22 schreef Slaro het volgende:

[..]

Want het is zo normaal als Syrie-ganger in een trein te zitten met een tas vol wapens. Jij hebt het echt begrepen zo maar niet heus.
Jouw empathische vermogen jegens de arme amateur-treinovervaller die het slachtoffer is geworden van Syrië-stigmatisering is anders ook ver te zoeken.
Hathorzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:22 schreef Loekie1 het volgende:
Hij schijnt gezegd te hebben dat hij een treinoverval wilde plegen en de wapens in een Brussels bos had gevonden. Was in het 13.00 uur journaal. NOS, bedankt voor de beelden.
http://nos.nl/uitzending/nos-journaal.html
Valt mee dat ie het niet op een vlaag van verstandsverbijstering probeerde te gooien, daar zou ie eerder mee wegkomen dan met een simpele treinoverval met genoeg ammo op zak om een hele woonwijk om te leggen.
Slarozaterdag 22 augustus 2015 @ 13:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:27 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Jouw empathische vermogen jegens de arme amateur-treinovervaller die het slachtoffer is geworden van Syrië-stigmatisering is anders ook ver te zoeken.
Integendeel. Iedereen verdient verdedigd te worden.
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:27 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Jouw empathische vermogen jegens de arme amateur-treinovervaller die het slachtoffer is geworden van Syrië-stigmatisering is anders ook ver te zoeken.
Hij wilde nog een briefje achterlaten met de tekst dat gestigmatiseerde Syriegangers nu eenmaal niet anders kunnen maar hij kreeg niet eens de kans.
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 13:35
Het was maar een kwajongen die in elkaar geslagen is door racistische Amerikanen. Als die eenmaal bloed geroken hebben dan berg je maar ja.
Pleun2011zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:48 schreef DrDentz het volgende:
Zou dit een wake up call kunnen worden voor de politiek m.b.t. teruggekeerde Syriegangers? Of moeten we er gewoon op vertrouwen dat er altijd wel een paar gespierde Amerikanen in de buurt zijn die ons redden?
Het is geen wake up call.. Het risico van al die teruggekeerde Syriëgangers wordt wel onderkend, maar de inlichtingendiensten hebben veel te weinig mankracht om ze allemaal in de gaten te houden. Of het realistisch is om hen te beletten terug te keren.. ik denk het niet.
Cracka-asszaterdag 22 augustus 2015 @ 13:40
Helaas gaan we dit steeds vaker zien en zijn niet alle moslims incapabele mongolen.
MotherFokerzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:39 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Het is geen wake up call.. Het risico van al die teruggekeerde Syriëgangers wordt wel onderkend, maar de inlichtingendiensten hebben veel te weinig mankracht om ze allemaal in de gaten te houden. Of het realistisch is om hen te beletten terug te keren.. ik denk het niet.
Pas als ze iemand in de politiek neerknallen, of een bondskanselier of dreigen Queen Elizabeth neer te knallen gaan ze er wat aan doen, gewone burger maakt ze geen reet uit.
Stokken_en_stenenzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:40 schreef MotherFoker het volgende:

[..]

Pas als ze iemand in de politiek neerknallen, of een bondskanselier of dreigen Queen Elizabeth neer te knallen gaan ze er wat aan doen, gewone burger maakt ze geen reet uit.
Er is al een politicus in Nederland neergeknald..
DrDentzzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:43
MotherFokerzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:43
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:42 schreef Stokken_en_stenen het volgende:

[..]

Er is al een politicus in Nederland neergeknald..
Ja, maar alsnog Pim Fortuyn LPF'er he en die zijn racistisch dus dan mag het wel. Dat is juist het hypocriete.
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 13:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:43 schreef MotherFoker het volgende:

[..]

Ja, maar alsnog Pim Fortuyn LPF'er he en die zijn racistisch dus dan mag het wel. Dat is juist het hypocriete.
Risico van het vak he. Als je zulke banale uitspraken doet, kun je ook verwachten dat niet iedereen het daar mee eens is. Neemt niet weg dat ik het niet toejuich als er politici omgelegd worden.

[ Bericht 1% gewijzigd door Falco op 22-08-2015 13:57:35 ]
Stokken_en_stenenzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:48
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:46 schreef Falco het volgende:

[..]

Risico van het vak he. Als je zulke banale uitspraken doet, kun je ook verwachten dat niet iedereen het daar mee eens is. Neemt niet weg dat ik het toejuich als er politici omgelegd worden.
Hey Folkert hoe is het in Amersfoort?
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 13:49
quote:
5s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:48 schreef Stokken_en_stenen het volgende:

[..]

Hey Folkert hoe is het in Amersfoort?
:D!!!
DrDentzzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:49
Neemt niet weg dat ik het toejuich als er politici omgelegd worden.

Ho ho ho..
Braindead2000zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:50
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:46 schreef Falco het volgende:

[..]

Risico van het vak he. Als je zulke banale uitspraken doet, kun je ook verwachten dat niet iedereen het daar mee eens is. Neemt niet weg dat ik het toejuich als er politici omgelegd worden.
Dat is me wel duidelijk geworden dat jij zulke dingen toejuich.
MotherFokerzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:50
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:46 schreef Falco het volgende:

[..]

Risico van het vak he. Als je zulke banale uitspraken doet, kun je ook verwachten dat niet iedereen het daar mee eens is. Neemt niet weg dat ik het toejuich als er politici omgelegd worden.
Ik snap je wel hoor, en het is juist hypocriet want stel dat Wilder neergeknald wordt er ook niks aan gedaan wordt velen zouden juist mee juichen omdat Wilders dan niks meer racistisch kan zeggen. Alleen de racisme kaart wordt veel te snel opengetrokken, en laat me niet beginnen over die facebook tokkies die plaatjes van Mark Rutte delen dat ze willen dat hij opstapt, hetzelfde met verkiezingsbeloftes die niet uitkomen, maar wel er steeds opnieuw intrappen en zeiken dat het land naar de klote gaat.
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 13:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:49 schreef DrDentz het volgende:
Neemt niet weg dat ik het toejuich als er politici omgelegd worden.

Ho ho ho..
Nuance ftw he!
Lavenderrzaterdag 22 augustus 2015 @ 13:56
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:46 schreef Falco het volgende:

[..]

Risico van het vak he. Als je zulke banale uitspraken doet, kun je ook verwachten dat niet iedereen het daar mee eens is. Neemt niet weg dat ik het toejuich als er politici omgelegd worden.
Je vergat nog een nietje?
Braindead2000zaterdag 22 augustus 2015 @ 13:56
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:53 schreef Falco het volgende:

[..]

Nuance ftw he!
Je zegt dat je het toejuich. Zoek de betekenis van "neemt niet weg" maar eens op.
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 13:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:56 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Je vergat nog een nietje?
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:56 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Je zegt dat je het toejuich. Zoek de betekenis van "neemt niet weg" maar eens op.
Ik vergat de 'niet'. Excuses :@
sp3czaterdag 22 augustus 2015 @ 13:58
Gaat nog steeds niet echt over dat gedoetje in die trein of wel?
Braindead2000zaterdag 22 augustus 2015 @ 14:00
Hier een reconstructie:

https://fr.news.yahoo.com(...)ments-111900719.html
Braindead2000zaterdag 22 augustus 2015 @ 14:03
Gaaf. Dan hebben ze toch dat laden van die kalasjnikov gehoord en er gelijk op af gesprongen. _O_
Braindead2000zaterdag 22 augustus 2015 @ 14:09
38719a8552868210bf6eb78df1d82dd6.gif
NewHorizonzaterdag 22 augustus 2015 @ 14:09
_O_
KreKkeRzaterdag 22 augustus 2015 @ 14:28
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:46 schreef Falco het volgende:

[..]

Risico van het vak he. Als je zulke banale uitspraken doet, kun je ook verwachten dat niet iedereen het daar mee eens is. Neemt niet weg dat ik het niet toejuich als er politici omgelegd worden.
Freudiaanse verspreking?
KreKkeRzaterdag 22 augustus 2015 @ 14:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:43 schreef MotherFoker het volgende:

[..]

Ja, maar alsnog Pim Fortuyn LPF'er he en die zijn racistisch dus dan mag het wel. Dat is juist het hypocriete.
Lul niet zo slap uit je nek. Zo vermoeiend die slachtofferrol op basis van zelfbedachte feitjes :N

En ja, er zullen ALTIJD wel extremisten zijn die zeggen: "haha net goed", maar het gros v/d bevolking, zowel voor- als tegenstanders, waren wel degelijk geraakt door hetgeen gebeurd was.
Haagszaterdag 22 augustus 2015 @ 14:29
Die vent zou hebben verklaard dat hij alleen een overval wilde plegen :')

Zou ik ook zeggen.. wordt je meteen minder hard gestraft voor de rechtbank volgens mij.
Pleun2011zaterdag 22 augustus 2015 @ 14:44
Uit het AD. Helemaal met deze hoogleraar eens..

quote:
'We moeten ermee leren leven dat er altijd risico's zijn'

Aanslagen zijn niet uit te sluiten en absolute veiligheid bestaat niet. Dat zegt Ira Helsloot, hoogleraar Veiligheid van Besturen aan de Radboud Universiteit in Nijmegen, na de aanslag op een Thalys tussen Amsterdam en Parijs.

Als je één plek veilig maakt, kunnen ze op een andere plek toeslaan

,,We kunnen onze samenleving niet dichttimmeren. Als je één deel van de samenleving veilig maakt, maak je nog niet de hele samenleving veiliger. Het kost heel veel geld en is niet goed voor de saamhorigheid'', aldus Helsloot.

Risico's
Treinen zijn veilig, en de kans op een aanslag is op zich klein, benadrukt Helsloot. Maar we moeten ermee leren leven dat er altijd risico's zijn in het leven. Helsloot: ,,Ik hoop dat er nu geen beveiliging op stations en in coupés komt. Op de lange termijn is het onbetaalbaar en op de korte termijn is het schijnveiligheid. Er zullen altijd idioten blijven.''

En die zullen altijd een manier vinden om hun doel te bereiken. ,, Als je één plek veilig maakt, kunnen ze op een andere plek toeslaan. Stel dat je allemaal controles invoert bij de ingang van stations. Misschien slaan ze dan toe in de rij die je op het stationsplein krijgt. Of in bussen, daar heb je alleen een chipkaart nodig. En je hebt al helemaal geen kaartje nodig om door de stad te lopen'', aldus Helsloot.

Treinkapingen
Waar we ook mee moeten leren leven, is dat terrorisme niet nieuw is. Het incident in de Thalys is niet de eerste aanslag en het zal niet de laatste zijn. ,,We zullen altijd met verdrietige dingen worden geconfronteerd. We hebben de Molukse treinkapingen gehad, de RAF en RaRa. De daders, de manier waarop ze het doen en hun motieven veranderen allemaal. Maar terrorisme blijft.''

Bloedbad
Politici hebben volgens Helsloot de reflex dat ze na een incident direct nieuwe regels willen invoeren. Een slecht idee, zegt hij. De politiek moet volgens Helsloot juist een voorbeeld nemen aan Noorwegen, waar Anders Behring Breivik in 2011 een bloedbad aanrichtte. ,,Dat was één idioot. Na die vreselijke gebeurtenis hebben de Noren gezegd: we gaan onze samenleving niet aanpassen. Dat vind ik stoer en mooi.'' Hilversum volgde dat voorbeeld na de Journaalkaper begin dit jaar. ,,De gemeente heeft van het Mediapark geen fort gemaakt. Politici moeten durven iets níet te doen.''

Helden
Helsloot is vol lof over de passagiers die de Thalys-schutter vrijdag wisten te overmeesteren en een bloedbad voorkwamen. ,,Burgermoed kun je niet verplichten en je kunt mensen niet opleiden om in te grijpen. Maar de overheid kan niet overal zijn. Daarom mogen we zeker vieren dat er zulke helden zijn
maickeltjezaterdag 22 augustus 2015 @ 14:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:25 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Dat was die al maar je wilde het niet zien.
Helaas weet ik al jaren wat voor gekken er rond lopen...
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 14:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:40 schreef Cracka-ass het volgende:
Helaas gaan we dit steeds vaker zien en zijn niet alle moslims incapabele mongolen.
Maar je medepassagiers wel.
KreKkeRzaterdag 22 augustus 2015 @ 14:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 14:49 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Maar je medepassagiers wel.
Ja en?

Bij een ongeluk met de auto hebben sommige mensen ook net toevallig een engeltje op hun schouder en anderen weer niet... Dat is helaas de realiteit.
Ronaldzaterdag 22 augustus 2015 @ 14:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 14:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Uit het AD. Helemaal met deze hoogleraar eens..

[..]

Ja maar je hoeft toch geen hoogleraar te zijn, om tot die conclusie te komen. Niet meer dan normale logica, het wemelt van de wapens bij mensen waar die niet thuishoren, dat is helaas nou eenmaal zo.
Pleun2011zaterdag 22 augustus 2015 @ 14:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 14:53 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ja maar je hoeft toch geen hoogleraar te zijn, om tot die conclusie te komen. Niet meer dan normale logica, het wemelt van de wapens bij mensen waar die niet thuishoren, dat is helaas nou eenmaal zo.
Je hoeft er inderdaad geen hoogleraar voor te zijn maar mijn indruk is dat veel mensen de illusie van schijnveiligheid wel hebben en meteen hysterisch roepen dat de overheid allerlei maatregelen moet nemen na een vervelende gebeurtenis. In Amerika hebben ze daar de fijne Patriot Act aan te danken.
vaneigeszaterdag 22 augustus 2015 @ 14:56
quote:
Helden
Helsloot is vol lof over de passagiers die de Thalys-schutter vrijdag wisten te overmeesteren en een bloedbad voorkwamen. ,,Burgermoed kun je niet verplichten en je kunt mensen niet opleiden om in te grijpen. Maar de overheid kan niet overal zijn. Daarom mogen we zeker vieren dat er zulke helden zijn
Stelletje kneuzen. Zet de flitsbrigade er dan op of parkeerbeheer. Die kunnen gvd wel overal zijn.
Dr.Kloothommelzaterdag 22 augustus 2015 @ 14:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:59 schreef sp3c het volgende:

[..]

stel je niet aan kleuter
Scheldwoordjes - het kenmerk van mensen die geen argumenten hebben.
Dr.Kloothommelzaterdag 22 augustus 2015 @ 15:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 14:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Uit het AD. Helemaal met deze hoogleraar eens..

[..]

Ja, het is inderdaad geen probleem als er in de komende jaren nog honderdduizenden moslims bijkomen. Je kunt nu eenmaal niet leven zonder risico's.
KreKkeRzaterdag 22 augustus 2015 @ 15:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 15:00 schreef Dr.Kloothommel het volgende:

[..]

Ja, het is inderdaad geen probleem als er in de komende jaren nog honderdduizenden moslims bijkomen. Je kunt nu eenmaal niet leven zonder risico's.
Volgens mij heb jij het stuk niet helemaal begrepen. Het stuk heeft betrekking op schijnveiligheid door extra bewaking overal.
DrMabusezaterdag 22 augustus 2015 @ 15:13
Nu is het wachten op de volgende zieke geest.

Want het was natuurlijk een "prima" idee en gemakkelijk opnieuw uitvoerbaar.

Alles voor je geloof, de islam, willen en zullen doen zonder dat het ook maar iets met de islam te maken heeft.

Ja , ja.

Wat een debiel feest.
Falcozaterdag 22 augustus 2015 @ 15:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 15:13 schreef DrMabuse het volgende:
Nu is het wachten op de volgende zieke geest.

Want het was natuurlijk een "prima" idee en gemakkelijk opnieuw uitvoerbaar.

Alles voor je geloof, de islam, willen en zullen doen zonder dat het ook maar iets met de islam te maken heeft.

Ja , ja.

Wat een debiel feest.
Tis niet anders. Je moet er maar mee om kunnen gaan.
Ryan3zaterdag 22 augustus 2015 @ 17:11
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 15:44 schreef Falco het volgende:

[..]

Tis niet anders. Je moet er maar mee om kunnen gaan.
Ach, de kans dat jij een klap met de deegrol van je vrouw krijgt is groter dan dat je het slachtoffer wordt van een terroristische aanslag hoor. Dat gezeur altijd.
Ryan3zaterdag 22 augustus 2015 @ 17:13
Enfin, wat ik net begreep is dat de conducteurs gauw het hazenpad kozen en zich barricadeerden in hun eigen afgesloten coupé toen ze door kregen dat iets niet in de haak was...
Japie77zaterdag 22 augustus 2015 @ 17:30
Goh al mijn bijdrages verwijderd maar de tegengeluiden niet. Blijkbaar worden bepaalde afwijkende meningen hier niet op prijs gesteld.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 17:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:13 schreef Ryan3 het volgende:
Enfin, wat ik net begreep is dat de conducteurs gauw het hazenpad kozen en zich barricadeerden in hun eigen afgesloten coupé toen ze door kregen dat iets niet in de haak was...
Ingrijpen is hun taak ook niet.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 17:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:30 schreef Japie77 het volgende:
Goh al mijn bijdrages verwijderd maar de tegengeluiden niet. Blijkbaar worden bepaalde afwijkende meningen hier niet op prijs gesteld.
Vat je bijdrage even samen dan.
Ryan3zaterdag 22 augustus 2015 @ 17:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:49 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Ingrijpen is hun taak ook niet.
Dat verwacht je als treinreiziger natuurlijk niet hè.
Die acteur vertelde dat trouwens. Die dacht dat zijn laatste uur geslagen had trouwens.
Verwondde zijn vinger door ruitje van noodrem in te slaan. 5 hechtingen leverde hem dit op.
mastertephonzaterdag 22 augustus 2015 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:51 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dat verwacht je als treinreiziger natuurlijk niet hè.
Die acteur vertelde dat trouwens. Die dacht dat zijn laatste uur geslagen had trouwens.
Verwondde zijn vinger door ruitje van noodrem in te slaan. 5 hechtingen leverde hem dit op.
Ik verwacht dat wel. Niet dat een conducteur gaat helpen in elk geval.
#ANONIEMzaterdag 22 augustus 2015 @ 17:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:30 schreef Japie77 het volgende:
Goh al mijn bijdrages verwijderd maar de tegengeluiden niet. Blijkbaar worden bepaalde afwijkende meningen hier niet op prijs gesteld.
Was het een complottheorie van je?
Ryan3zaterdag 22 augustus 2015 @ 17:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:53 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Ik verwacht dat wel. Niet dat een conducteur gaat helpen in elk geval.
Nou, je verwacht dat een conducteur toch echt wel een beetje de veiligheid van de treinrezigers in het oog houdt, lijhkt me. Het zijn klanten hè. Ze hadden allicht mensen kunnen waarschuwen c.q. ook in vrelatieve veiligheid kunnen brengen door rezigers hun coupé in te laten...?
Ik weet het niet hoor.
Japie77zaterdag 22 augustus 2015 @ 18:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:49 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Vat je bijdrage even samen dan.
Mag blijkbaar niet. Sorry.
Japie77zaterdag 22 augustus 2015 @ 18:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:55 schreef bamibij het volgende:

[..]

Was het een complottheorie van je?
Niet zo zeer. Een kritische noot naar hoe mensen nieuws bekijken en dat je niet gelijk alles moet geloven wat er verkondigd word in de media.
#ANONIEMzaterdag 22 augustus 2015 @ 18:38
BNW.
Janneke141zaterdag 22 augustus 2015 @ 18:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 14:53 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ja maar je hoeft toch geen hoogleraar te zijn, om tot die conclusie te komen. Niet meer dan normale logica, het wemelt van de wapens bij mensen waar die niet thuishoren, dat is helaas nou eenmaal zo.
Toch kun je op je vingers natellen dat er in de komende dagen politici en andere deskundologen gaan pleiten voor allerlei veiligheidsmaatregelen in het OV die geen enkel effect hebben behalve overlast voor de reizigers.
SeculasStatiuszaterdag 22 augustus 2015 @ 18:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 18:42 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Toch kun je op je vingers natellen dat er in de komende dagen politici en andere deskundologen gaan pleiten voor allerlei veiligheidsmaatregelen in het OV die geen enkel effect hebben behalve overlast voor de reizigers.
Ja, geweldig is dat, hé, hoe een vrije maatschappij zichzelf opeet omdat ze verlamd door een achterhaald gedachtegoed niet het beestje bij naam durft te noemen en daarom maar voor iedereen de vrijheid uitholt? ;)
bombmannlzaterdag 22 augustus 2015 @ 18:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 17:55 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Nou, je verwacht dat een conducteur toch echt wel een beetje de veiligheid van de treinrezigers in het oog houdt, lijhkt me. Het zijn klanten hè. Ze hadden allicht mensen kunnen waarschuwen c.q. ook in vrelatieve veiligheid kunnen brengen door rezigers hun coupé in te laten...?
Ik weet het niet hoor.
Ik snap zo'n conducteur wel, voor zo'n hongerloontje voel je toch niet de plicht om op een doorgedraaide terrorist te springen. In zo'n extreme situatie staat de conducteur gelijk aan de passagiers. Ze zijn ook niet getraind voor dit soort situaties(mensen met een automatische wapens).
Awsomzaterdag 22 augustus 2015 @ 19:53
quote:
7s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 09:50 schreef Geralt het volgende:

[..]

Ook als je 10 meter door het gangpad moet rennen om bij die knaker te komen?

Schei toch uit zeg. :')
Ja dat hoor je met gemak als er verder geen harde omgevingsgeluiden zijn.
stekelzwijnzaterdag 22 augustus 2015 @ 20:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:34 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Hij wilde nog een briefje achterlaten met de tekst dat gestigmatiseerde Syriegangers nu eenmaal niet anders kunnen maar hij kreeg niet eens de kans.
Die Amerikanen verdienen een flinke straf. Buitensporig geweld, nergens voor nodig. Als ik advocaat was, zou ik het wel weten.
Mylenezaterdag 22 augustus 2015 @ 20:55
A humble wave from a hero: Wounded US airman who took down AK47-wielding terrorist on French train, then treated others before tending to his own stab wounds emerges from hospital with a smile

2B94E74600000578-0-image-a-4_1440266046401.jpg
topdeckzaterdag 22 augustus 2015 @ 21:01
quote:
Baas _O_
Pinkelotjeblauwzaterdag 22 augustus 2015 @ 21:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 21:01 schreef topdeck het volgende:

[..]

Baas _O_
:Y Moedige man die een hoop ellende heeft kunnen voorkomen.
Dat de dader mag rotten in z,n cel, de rat. :r
Marcus_Zaagiuszaterdag 22 augustus 2015 @ 21:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 14:44 schreef Pleun2011 het volgende:
Uit het AD. Helemaal met deze hoogleraar eens..

[..]

Je gaat het ook niet tegen houden. Het beste is, als het gebeurd, om er zo snel mogelijk bij te zijn en direct de terrorist uit te schakelen en de hoeveelheid slachtoffers minimaliseren.
Lavenderrzaterdag 22 augustus 2015 @ 21:42
quote:
_O_
Loekie1zaterdag 22 augustus 2015 @ 21:43
quote:
Met zulke grote oren kun je wel kalasnikovs horen! Mooi plaatje, merci.
Mani89zaterdag 22 augustus 2015 @ 21:45
quote:
luxerobotszaterdag 22 augustus 2015 @ 21:56
Hebben ze nog steeds het geluid van het wapen van de dader op het toilet gehoord?

Hier een de plattegrond van de Thalys. https://www.thalys.com/de(...)ourney#train-diagram

De zitgedeeltes zijn duidelijk afgesloten van de toiletten, lijkt me logisch dat de ontwerpers de wc's akoestisch geïsoleerd hebben, hoort niet de hele trein het als je je behoefte doet.
HaverMoutKoekjezaterdag 22 augustus 2015 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 21:56 schreef luxerobots het volgende:
Hebben ze nog steeds het geluid van het wapen van de dader op het toilet gehoord?

die versie is toch allang achterhaald?
UpsideDownzaterdag 22 augustus 2015 @ 22:07
quote:
'Spanje waarschuwde in 2012 al voor treinschutter'

Spanje heeft andere EU-landen drie jaar geleden al gewaarschuwd voor de man die gisteren in de Thalys naar Parijs werd overmeesterd. Volgens de krant El País was bij Spaanse veiligheidsdiensten in 2012 al bekend dat hij extremistische opvattingen had en hebben zij andere landen in het Schengengebied daarvoor gewaarschuwd.

De man, die vermoedelijk van plan was een bloedbad aan te richten, zegt volgens El País dat hij Ayoub El Kahzzani heet, 26-jaar is en uit Marokko komt. De Franse autoriteiten hebben dat inmiddels zijn identiteit bevestigd.

Madrid en Cadiz
Iemand met de naam Ayoub El Kahzzani woonde vanaf 2007 in Madrid en een paar jaar later in Cadiz. Hij beschikte over geldige verblijfspapieren. Zijn familie komt uit Ceuta, een Spaanse enclave in Marokko.

Deze Kahzanni is volgens El País meerdere keren voor drugsdelicten veroordeeld. Voor een ander drugsdelict ligt een arrestatiebevel voor hem klaar.

Gevaarlijk
De Spaanse politie of veiligheidsdiensten stelden vast dat hij radicaliseerde. Hij werd daarom als "potentieel gevaarlijk" beschouwd. Om die reden werd zijn naam in 2012 doorgegeven aan andere Schengen-landen.
Toen Kahzzani in maart 2014 naar Frankrijk ging, waarschuwden Spaanse veiligheidsdiensten hun Franse collega's op de Franse ambassade in Madrid. Kort daarna reisde hij door naar Syrië, waar hij zich bij IS zou hebben aangesloten. In mei van dit jaar keerde hij via Turkije en Duitsland naar Frankrijk terug.

Kort daarop vestigde hij zich in België, waar ook familie van hem woont, schrijft de Spaanse krant. Gisteren nam hij op Brussel-Zuid de Thalys naar Parijs. In België loopt ook een onderzoek naar de man.
RedFever007zaterdag 22 augustus 2015 @ 22:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 09:25 schreef voetbalmanager2 het volgende:
We zullen in de toekomst nog veel vaker doorgedraaide Syrie-gangers mee gaan maken. Die wel succesvol zijn. Hopelijk niet in Nederland, maar de kans is groot dat dat ook hier gaat gebeuren.
Inderdaad :{ Dat het nu goed afgelopen is eigenlijk gewoon mazzel hebben.
luxerobotszaterdag 22 augustus 2015 @ 22:17
Er valt van alles te bedenken om treinen veiliger te maken, tussendeuren die automatisch afgesloten kunnen worden bijvoorbeeld. Zodat een schutter niet verder komt dan één coupé. Er kunnen nooduitgangen gecreëerd worden zodat passagiers snel uit een trein kunnen. Er kunnen metaaldetectors geplaatst worden zodat een vuurwapen niet aan boord komt. Er kunnen mariniers in treinen en op stations geplaatst worden. Die laatste optie is het kostbaarst.

Uiteindelijk vinden terroristen dan wel weer een ander doel, een school, bioscoop, theater etc. Overal waar veel mensen zijn kan een terrorist toeslaan.
Papierversnipperaarzaterdag 22 augustus 2015 @ 22:40
Je voelt je best lullig als je als stoere "Syriëganger" door je medepassagiers gekielhaald wordt. :')
Buster24zaterdag 22 augustus 2015 @ 23:47
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:32 schreef Falco het volgende:
Sjieke actie hoor! Het lijkt allemaal dat het toevallig goed afgelopen is, maar zo'n Fc Bayern-shirtje doet me vermoeden dat de Amerikaanse soldaten iets te veel low-profile zich willen voordoen en dat ze in feite de moslim al een tijdje aan het schaduwen waren. Dat wordt natuurlijk nooit naar buiten gebracht, maar goed al met al mooi dat er geen slachtoffers zijn gevallen.
Dat idee bekroop mij ook.
KreKkeRzaterdag 22 augustus 2015 @ 23:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 13:17 schreef vaneiges het volgende:

[..]

Zeker. Die marok gaat natuurlijk roepen dat hij geprovoceerd werd door racistische militairen en uit zelfverdediging handelde. Nederlandse advocaten hebben in Parijs al schadeclaims ingediend voor hem en zijn familie. Allemaal inkomstenderving door deze discriminatie en slechte pers.
Wat loop jij nou weer slap uit je nek te lullen? :?

Word je zelf niet moet van deze mislukte pogingen tot ironie? Waarbij je bij je ironie uitgaat van een situatie die alleen in jouw fantasie bestaat.

Want ja, daders worden soms wellicht teveel beschermd. Maar dat zijn meestal totaal niet vergelijkbare situaties, bijvoorbeeld een inbreker die wat flikt.

Jouw (wellicht bewuste) overdrijving gaat zooo ver, dat het echt echt echt totaal nergens meer op slaat. Dit nog even los v/h feit dat het totaal misplaatst is in deze situatie aangezien men bij dit soort voorvallen vaak zeer hard is voor de daders.
Loekie1zondag 23 augustus 2015 @ 08:07
Hoeveel 'incidenten' met Syriestrijders hebben we nu gehad? Joods museum, joodse school, joodse winkels, Charlie Hebdo, Thalys, vergeet ik er nog een paar?
Kassamiepzondag 23 augustus 2015 @ 09:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 18:42 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Toch kun je op je vingers natellen dat er in de komende dagen politici en andere deskundologen gaan pleiten voor allerlei veiligheidsmaatregelen in het OV die geen enkel effect hebben behalve overlast voor de reizigers.
Belgie is al begonnen idd...
Togazondag 23 augustus 2015 @ 10:12
I.p.v. 17 miljoen Nederlanders beschermen bij 408 treinstations of duizenden bushaltes, lijkt me het veel makkelijker om een stuk of vijftig Syriëgangers bij hun nekvel te pakken en "vriendelijk verzoeken" hun vieze poten uit ons schone Nederland te zetten.
matthijstzondag 23 augustus 2015 @ 11:50
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 10:12 schreef Toga het volgende:
I.p.v. 17 miljoen Nederlanders beschermen bij 408 treinstations of duizenden bushaltes, lijkt me het veel makkelijker om een stuk of vijftig Syriëgangers bij hun nekvel te pakken en "vriendelijk verzoeken" hun vieze poten uit ons schone Nederland te zetten.
klaar ben je idd. Niemand zal ze missen.
geavanceerdzondag 23 augustus 2015 @ 12:01
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 10:12 schreef Toga het volgende:
I.p.v. 17 miljoen Nederlanders beschermen bij 408 treinstations of duizenden bushaltes, lijkt me het veel makkelijker om een stuk of vijftig Syriëgangers bij hun nekvel te pakken en "vriendelijk verzoeken" hun vieze poten uit ons schone Nederland te zetten.
De reden waarom ze dat niet doen (en andere landen ook niet), is omdat men bang is.
Bang dat buitenlandse jihadisten van Nederland hun volgende plekje maken. Het valt ook te verwachten dat de islamitische gemeenschap de racismekaart factor 10.000 zal trekken. De imams zullen preken dat het tijd voor jihad is, want wat deed Mohammed toen hij "vervolgd" werd om zijn geloof? Oorlog voeren.
Odaibazondag 23 augustus 2015 @ 14:17
Was deze gast nou een IS-strijders, als dat zo is dan kunnen we ons opmaken voor nog een hoop aanslagen.
Kassamiepzondag 23 augustus 2015 @ 14:20
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 14:17 schreef Odaiba het volgende:
Was deze gast nou een IS-strijders, als dat zo is dan kunnen we ons opmaken voor nog een hoop aanslagen.
Het was iig een sympathisant en Syrieganger.
Maar hij beweert zelf dat hij "alleen maar" mensen wilde beroven en dat hij het wapen in Brussel in de bosjes had gevonden.

Tsja.
Twiitchzondag 23 augustus 2015 @ 14:21
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 14:20 schreef Kassamiep het volgende:

[..]

Het was iig een sympathisant en Syrieganger.
Maar hij beweert zelf dat hij "alleen maar" mensen wilde beroven en dat hij het wapen in Brussel in de bosjes had gevonden.

Tsja.
De negen gevulde magazijnen lagen ernaast? :')
Odaibazondag 23 augustus 2015 @ 14:22
Heeft Marokko al om zijn uitlevering gevraagd?
Leandrazondag 23 augustus 2015 @ 14:24
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 14:20 schreef Kassamiep het volgende:

[..]

Het was iig een sympathisant en Syrieganger.
Maar hij beweert zelf dat hij "alleen maar" mensen wilde beroven en dat hij het wapen in Brussel in de bosjes had gevonden.

Tsja.
En daarom had hij al een keer geschoten?
SeLangzondag 23 augustus 2015 @ 14:26
quote:
_O_

Die kerel ziet er ook best wel badass uit! :D
Twiitchzondag 23 augustus 2015 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 14:24 schreef Leandra het volgende:

[..]

En daarom had hij al een keer geschoten?
Tja, alles wat hij nu zegt zal wel via z'n advocaat ingefluisterd worden. We fijn dat ze er nu eens eentje levend te pakken hebben.
Falcozondag 23 augustus 2015 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 08:07 schreef Loekie1 het volgende:
Hoeveel 'incidenten' met Syriestrijders hebben we nu gehad? Joods museum, joodse school, joodse winkels, Charlie Hebdo, Thalys, vergeet ik er nog een paar?
Nee, dit waren ze. En nu?
Ryan3zondag 23 augustus 2015 @ 14:40
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 14:20 schreef Kassamiep het volgende:

[..]

Het was iig een sympathisant en Syrieganger.
Maar hij beweert zelf dat hij "alleen maar" mensen wilde beroven en dat hij het wapen in Brussel in de bosjes had gevonden.

Tsja.
Sneu zeg, hij wilde alleen maar een onschuldige treinroof doen en nu wordt-ie gezien als jihadist.
KoosVogelszondag 23 augustus 2015 @ 14:44
quote:
2s.gif Op zondag 23 augustus 2015 14:28 schreef Falco het volgende:

[..]

Nee, dit waren ze. En nu?
Nu moet je heel bang worden.
Gerolsteinerzondag 23 augustus 2015 @ 15:30
Amerikanen. _O_
DrDentzzondag 23 augustus 2015 @ 15:35
Het was een prank! Hahah! Hij wilde niet echt schieten.
#ANONIEMzondag 23 augustus 2015 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 15:35 schreef DrDentz het volgende:
Het was een prank! Hahah! Hij wilde niet echt schieten.
Kan toch

KLTZKzondag 23 augustus 2015 @ 16:11
quote:
Advocaat: dader Thalys geen terrorist, maar arme overvaller

De man die door de autoriteiten wordt gezien als een terrorist die een bloedbad wilde aanrichten in de Thalys, is volgens zijn advocaat een arme man die op zoek was naar eten.

De Franse zender BFMTV sprak met advocaat Sophie David die dit weekend in het politiebureau met de dader heeft gesproken. Volgens haar zag de 26-jarige Marokkaan er ziek en verzwakt uit. Ook was hij "heel erg mager en verwilderd".

Geld nodig voor eten

Volgens David was de man op geen enkel moment van plan om een aanslag te plegen. Hij zou de kalasjnikov in een Brussels park, waar hij 's nachts altijd sliep, hebben gevonden. Van andere daklozen had hij gehoord dat de Thalys altijd vol zit met rijke mensen die van Amsterdam naar Parijs reizen. Hij hoopte met een gewapende overval in de trein geld te verdienen, zodat hij er eten van kon kopen.

De man is volgens zijn advocaat verbaasd dat politie en justitie ervan uitgaan dat hij terroristische motieven had.

De Marokkaan zou volgens de Spaanse krant El País wel degelijk banden hebben met een radicaal-islamitische beweging. Hij is volgens de krant ook in Syrië geweest. De Spaanse veiligheidsdiensten hebben Frankrijk begin vorig jaar voor hem gewaarschuwd.
quote:
Volgens David was de man op geen enkel moment van plan om een aanslag te plegen. Hij zou de kalasjnikov in een Brussels park, waar hij 's nachts altijd sliep, hebben gevonden. Van andere daklozen had hij gehoord dat de Thalys altijd vol zit met rijke mensen die van Amsterdam naar Parijs reizen. Hij hoopte met een gewapende overval in de trein geld te verdienen, zodat hij er eten van kon kopen.
:')____
En dat moeten wij geloven?
#ANONIEMzondag 23 augustus 2015 @ 16:19
quote:
10s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:11 schreef KLTZK het volgende:

[..]

[..]

:')____
En dat moeten wij geloven?
Takiyya.

Ik ben bang dat de Franse D66 rechters deze 'arme drommel' met een gratis huis, uitkering en coaching zal 'bestraffen'.
Hathorzondag 23 augustus 2015 @ 16:23
quote:
13s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:19 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Takiyya.

Ik ben bang dat de Franse D66 rechters deze 'arme drommel' met een gratis huis, uitkering en coaching zal 'bestraffen'.
Nah, die baard zien we voorlopig echt niet terug.
Lavenderrzondag 23 augustus 2015 @ 16:29
quote:
13s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:19 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Takiyya.

Ik ben bang dat de Franse D66 rechters deze 'arme drommel' met een gratis huis, uitkering en coaching zal 'bestraffen'.
Denk het niet. Frankrijk is toch wat minder soft dacht ik.
vaneigeszondag 23 augustus 2015 @ 16:30
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 14:24 schreef Leandra het volgende:

[..]

En daarom had hij al een keer geschoten?
Per ongeluk. Oepsiewoepsie heehoo. Sowwy.
Twiitchzondag 23 augustus 2015 @ 16:33
quote:
13s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:19 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Takiyya.

Ik ben bang dat de Franse D66 rechters deze 'arme drommel' met een gratis huis, uitkering en coaching zal 'bestraffen'.
Na Hebdo en Merah? Echt niet. Ze hebben er eindelijk eentje levend te pakken, deze vent gaat lang brommen.
HaverMoutKoekjezondag 23 augustus 2015 @ 16:36
hoe had hij dat willen doen eigenlijk in een Thalys, iedereen beroven en dan op Gare du Nord relaxed met de rest uitstappen of zo?
Ryan3zondag 23 augustus 2015 @ 16:40
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:36 schreef computergirl het volgende:
hoe had hij dat willen doen eigenlijk in een Thalys, iedereen beroven en dan op Gare du Nord relaxed met de rest uitstappen of zo?
Nee, heb je Butch Cassidy and the Sundance Kid wel eens gezien?
Hij trekt op een afgesproken plaats aan de noodrem, dan komen zijn companen te paard met een kar en een extra paard voor hem aan, dan steelt hij de salarissen van de mijnwerkers, dit gaat die kar in en dan vertrekken ze weer te paard.

[ Bericht 0% gewijzigd door Ryan3 op 23-08-2015 17:08:16 ]
Kassamiepzondag 23 augustus 2015 @ 16:48
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:36 schreef computergirl het volgende:
hoe had hij dat willen doen eigenlijk in een Thalys, iedereen beroven en dan op Gare du Nord relaxed met de rest uitstappen of zo?
Hij wilde het raam kapotschieten en dan met buit en al daardoor naar buiten springen. Niets over de noodrem; dus de trein had dan nog een snelheid van 300 km/uur gehad. Daarna zou hij te voet enkele tientallen kms hebben gehold om zijn buit te verstoppen.

Ofzo.
Papierversnipperaarzondag 23 augustus 2015 @ 16:53
quote:
10s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:11 schreef KLTZK het volgende:

[..]

[..]

:')____
En dat moeten wij geloven?
Hij had beter dat gevonden wapen kunnen verkopen. Nu staat hij te boek als minderwaardige zwartrijder. Of had hij wel geld voor een Thalys kaartje?
Evertjanzondag 23 augustus 2015 @ 17:04
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 15:30 schreef Gerolsteiner het volgende:
Amerikanen. _O_
GOD BLESS AMERICA!!!!!

CMjjhWHUYAEt3JD.jpg
Ryan3zondag 23 augustus 2015 @ 17:08
quote:
2s.gif Op zondag 23 augustus 2015 17:04 schreef Evertjan het volgende:

[..]

GOD BLESS AMERICA!!!!!

[ afbeelding ]
Lelijke tatoeage weer. :').
gohan16zondag 23 augustus 2015 @ 17:15
quote:
Dit is op basis van deze eerste geruchten? De helden geven zelf aan dat er na het eerste schot pas werd ingegrepen. En een van hen heeft 10m op de dader afgerend? Ik weet het niet zeker.
JerryWesterbyzondag 23 augustus 2015 @ 17:20
Geluk dat die soldaten in de trein zaten, en dan ook nog vlak bij de terrorist. Volgende keer is dat niet zo. Ik vrees dat we de komende tijd alleen maar meer van dit soort aanslagen zullen krijgen. Zeker als IS eenmaal verslagen is, en wat er over is via Turkije deze kant op komt. Een andere kant is er immers niet voor ze.
De nasleep van IS zou wel eens voor een hoop ellende in Europa kunnen zorgen. Of heeft iemand een ander idee?
Digi2zondag 23 augustus 2015 @ 17:25
quote:
10s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:11 schreef KLTZK het volgende:

[..]

[..]

:')____
En dat moeten wij geloven?
magazijnen-thalys_0.jpeg?itok=BALZA3fA

Het grote aantal magazijnen dat hij bij zich had weerspreekt zijn beweringen.
Lavenderrzondag 23 augustus 2015 @ 17:28
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 17:25 schreef Digi2 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Het grote aantal magazijnen dat hij bij zich had weerspreekt zijn beweringen.
Dat en sowieso een lulverhaal. Zijn advocaat moet toch wat verzinnen.
JerryWesterbyzondag 23 augustus 2015 @ 17:28
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 17:25 schreef Digi2 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Het grote aantal magazijnen dat hij bij zich had weerspreekt zijn beweringen.
Die beweringen zijn niet zo interessant Digi2.
Gerolsteinerzondag 23 augustus 2015 @ 17:33
quote:
10s.gif Op zondag 23 augustus 2015 16:11 schreef KLTZK het volgende:

[..]


[..]

:')____
En dat moeten wij geloven?
Laffe kneus is het. Hij wilde lekker stoer doen voor z'n IS-holmaatjes maar nu hij jammerlijk heeft gefaald krabbelt hij terug. Allah zal hem straffen, net als de rest van het IS-gepeupel.
JerryWesterbyzondag 23 augustus 2015 @ 17:37
De crimineel zegt: 'Ik heb niets gedaan Edelachtbare'. De terrorist zegt: 'Ik wilde alleen maar een overval plegen'.
Togazondag 23 augustus 2015 @ 17:58
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 17:28 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dat en sowieso een lulverhaal. Zijn advocaat moet toch wat verzinnen.
Volgens mij mag een advocaat (ook) niet liegen, hij kan wel zeggen: "mijn client beweert..."
Maar de advokate heet Sophie David? Ze zal toch niet joods zijn? })
Lavenderrzondag 23 augustus 2015 @ 18:00
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 17:33 schreef Gerolsteiner het volgende:

[..]

Laffe kneus is het. Hij wilde lekker stoer doen voor z'n IS-holmaatjes maar nu hij jammerlijk heeft gefaald krabbelt hij terug. Allah zal hem straffen, net als de rest van het IS-gepeupel.
Eerst de rechter maar. Allah komt later.
Inspiremezondag 23 augustus 2015 @ 18:01
Interessante wending heeft het gekregen. Ik ben benieuwd naar de uitspraak van de rechter.
Gerolsteinerzondag 23 augustus 2015 @ 18:02
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:00 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Eerst de rechter maar. Allah komt later.
Mag hopen dat dit mannetje voor eeuwig verdwijnt. En laten we hetzelfde bewerkstelligen voor de andere teruggekeerde Syriegangers.
Lavenderrzondag 23 augustus 2015 @ 18:03
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:01 schreef Inspireme het volgende:
Interessante wending heeft het gekregen. Ik ben benieuwd naar de uitspraak van de rechter.
Ja dit soort advocaten zijn innovatief. Die verzinnen gewoon een heel andere werkelijkheid. Nog even en de Amerikanen die ingegrepen hebben zijn de kwaaie pier.
JerryWesterbyzondag 23 augustus 2015 @ 18:08
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:03 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ja dit soort advocaten zijn innovatief. Die verzinnen gewoon een heel andere werkelijkheid. Nog even en de Amerikanen die ingegrepen hebben zijn de kwaaie pier.
Advocaten van kwade zaken noemen ze dat. Ze moeten de huur betalen.... Maar eerlijk gezegd denk ik dat ze hier geen kans maken.
Lavenderrzondag 23 augustus 2015 @ 18:09
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:08 schreef JerryWesterby het volgende:

[..]

Advocaten van kwade zaken noemen ze dat. Ze moeten de huur betalen.... Maar eerlijk gezegd denk ik dat ze hier geen kans maken.
Laten we het hopen.
nixxxzondag 23 augustus 2015 @ 18:09
Sluit maar op op Moruroa..
vaneigeszondag 23 augustus 2015 @ 18:20
De wapens zijn gevonden op de wc natuurlijk, de mocro is het grootste slachtoffer jwt. Kon hij er wat aan doen dat ie even discreet moest krabben aan z'n besneden syfilis? Wapen ging per ongeluk af toen hij de tas met gevonden voorwerpen naar het personeel wilde brengen maar de deur van hun hok zat op slot en ze gaven geen antwoord. Ja wat moet je dan? Ondertussen kwamen die verwarde mariniers met ptss al op hem afgestormd. Hij riep nog "jonge het is niet wat het lijkt luister even naar me" maar toen had die ene supergespierde hem al te pakken en viel die Amerikaan zo op het mes.
Inspiremezondag 23 augustus 2015 @ 18:35
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:03 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ja dit soort advocaten zijn innovatief. Die verzinnen gewoon een heel andere werkelijkheid. Nog even en de Amerikanen die ingegrepen hebben zijn de kwaaie pier.
Onderzoek zal het uitwijzen
Twiitchzondag 23 augustus 2015 @ 18:43
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:35 schreef Inspireme het volgende:

[..]

Onderzoek zal het uitwijzen
In het Jan Roos topic was je een stuk minder terughoudend, typisch weer. :')

quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:20 schreef vaneiges het volgende:
De wapens zijn gevonden op de wc natuurlijk, de mocro is het grootste slachtoffer jwt. Kon hij er wat aan doen dat ie even discreet moest krabben aan z'n besneden syfilis? Wapen ging per ongeluk af toen hij de tas met gevonden voorwerpen naar het personeel wilde brengen maar de deur van hun hok zat op slot en ze gaven geen antwoord. Ja wat moet je dan? Ondertussen kwamen die verwarde mariniers met ptss al op hem afgestormd. Hij riep nog "jonge het is niet wat het lijkt luister even naar me" maar toen had die ene supergespierde hem al te pakken en viel die Amerikaan zo op het mes.
Zomaar even een AK47 met kilos aan munitie vinden _O_ :')

[ Bericht 17% gewijzigd door Twiitch op 23-08-2015 18:49:12 ]
Braindead2000zondag 23 augustus 2015 @ 18:51
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 17:15 schreef gohan16 het volgende:

[..]

Dit is op basis van deze eerste geruchten? De helden geven zelf aan dat er na het eerste schot pas werd ingegrepen. En een van hen heeft 10m op de dader afgerend? Ik weet het niet zeker.
Ja dat is een beetje raar. Weet het verder ook niet. Hier werd het uitgezonden:
https://fr.news.yahoo.com(...)ments-111900719.html
Infectionzondag 23 augustus 2015 @ 18:53
Dat excuus van meneer de terrorist. :')
Ryan3zondag 23 augustus 2015 @ 18:55
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:01 schreef Inspireme het volgende:
Interessante wending heeft het gekregen. Ik ben benieuwd naar de uitspraak van de rechter.
Wending? Ik zie helemaal geen wending. Wat voor wending zie jij?
Twiitchzondag 23 augustus 2015 @ 18:56
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:55 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Wending? Ik zie helemaal geen wending. Wat voor wending zie jij?
De wending dat zijn verklaring voor alles als los zand aan elkaar hangt misschien.
Ryan3zondag 23 augustus 2015 @ 18:57
quote:
7s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:56 schreef Twiitch het volgende:

[..]

De wending dat zijn verklaring voor alles als los zand aan elkaar hangt misschien.
Ja, zijn verklaring is geen wending. Natuurlijk probeert hij de politie een verhaaltje op de mouw te spelden. Maar dat lijkt me niet een wending.
Inspiremezondag 23 augustus 2015 @ 19:18
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 18:57 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ja, zijn verklaring is geen wending. Natuurlijk probeert hij de politie een verhaaltje op de mouw te spelden. Maar dat lijkt me niet een wending.

Ja oke, met wending bedoel ik dat ik had verwacht dat hij zou bekennen dat het een aanslag was.
hpeopjeszondag 23 augustus 2015 @ 19:18
En uiteraard zijn er hier op Fokked Op Kids! wel weer een stel islamofiele idioten te vinden die dat verhaal van deze stakker nog geloven ook! _O-
Twiitchzondag 23 augustus 2015 @ 19:19
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:18 schreef hpeopjes het volgende:
En uiteraard zijn er hier op Fokked Op Kids! wel weer een stel islamofiele idioten te vinden die dat verhaal van deze stakker nog geloven ook! _O-
Wie dan? Je hebt wel wat BNW malloten zonder toezicht maar voor de rest....
Ryan3zondag 23 augustus 2015 @ 19:21
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:18 schreef Inspireme het volgende:

[..]

Ja oke, met wending bedoel ik dat ik had verwacht dat hij zou bekennen dat het een aanslag was.
Maar goed, nu krijg je een uiterst ongeloofwaardig verhaaltje waarvan iedereen wel inziet dat het blatante nonsense is. Dus ja, dat noem ik geen wending.
LXIVzondag 23 augustus 2015 @ 19:27
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:21 schreef Ryan3 het volgende:

Op zondag 23 augustus 2015 19:18 schreef Inspireme het volgende:

[..]

Ja oke, met wending bedoel ik dat ik had verwacht dat hij zou bekennen dat het een aanslag was.
Was het maar zo dat iedereen meteen inziet dat het onzin is. Bij Joop zitten ze nu met tranen in de ogen vanwege zoveel onrecht "Het is toch niet normaal dat zo'n jongen anno 2015 nog gewelld moet gebruiken om enkel zijn maag te vullen", en met een beetje geluk trapt de rechter er ook nog in. Ik heb wel wereldvreemdere uitspraken gezien.
LXIVzondag 23 augustus 2015 @ 19:29
Net als die Benedicte Ficq. Die komt ook altijd met die extreem ongeloofwaardige verhalen, waar rechters dan weer graag intuinen.
#ANONIEMzondag 23 augustus 2015 @ 19:36
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:27 schreef LXIV het volgende:

[..]

Was het maar zo dat iedereen meteen inziet dat het onzin is. Bij Joop zitten ze nu met tranen in de ogen vanwege zoveel onrecht "Het is toch niet normaal dat zo'n jongen anno 2015 nog gewelld moet gebruiken om enkel zijn maag te vullen", en met een beetje geluk trapt de rechter er ook nog in. Ik heb wel wereldvreemdere uitspraken gezien.
Is dat zo? Ik zie het ze snel niet terug in de artikelen of de reacties...
hpeopjeszondag 23 augustus 2015 @ 19:37
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:36 schreef Stompzinnig het volgende:

[..]

Is dat zo? Ik zie het ze snel niet terug in de artikelen of de reacties...
Dan kijk je niet goed.
Falcozondag 23 augustus 2015 @ 19:43
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:37 schreef hpeopjes het volgende:

[..]

Dan kijk je niet goed.
Post eens wat bronnen :?
hpeopjeszondag 23 augustus 2015 @ 19:44
quote:
2s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:43 schreef Falco het volgende:

[..]

Post eens wat bronnen :?
Bron: www.joop.nl
Ryan3zondag 23 augustus 2015 @ 19:46
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:36 schreef Stompzinnig het volgende:

[..]

Is dat zo? Ik zie het ze snel niet terug in de artikelen of de reacties...
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:27 schreef LXIV het volgende:

[..]

Was het maar zo dat iedereen meteen inziet dat het onzin is. Bij Joop zitten ze nu met tranen in de ogen vanwege zoveel onrecht "Het is toch niet normaal dat zo'n jongen anno 2015 nog gewelld moet gebruiken om enkel zijn maag te vullen", en met een beetje geluk trapt de rechter er ook nog in. Ik heb wel wereldvreemdere uitspraken gezien.
Klopt, ik zie het ook niet. (Niet alles gelezen maar wel veel nav je post.)
Nu alles inmiddels doorgenomen: niemand neemt het op voor dat verhaaltje van deze terrorist.

[ Bericht 3% gewijzigd door Ryan3 op 23-08-2015 20:03:46 ]
#ANONIEMzondag 23 augustus 2015 @ 19:46
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:37 schreef hpeopjes het volgende:

[..]

Dan kijk je niet goed.
Ik heb niet alle reacties gelezen maar ik kwam voornamelijk mensen tegen die de Amerikanen helden noemen en op de gevaren van dit soort moslims wijzen.
Ryan3zondag 23 augustus 2015 @ 19:46
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:44 schreef hpeopjes het volgende:

[..]

Bron: www.joop.nl
Ja, en daar heb ik bij de reacties gekeken.
Braindead2000zondag 23 augustus 2015 @ 20:01
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:46 schreef Stompzinnig het volgende:

[..]

Ik heb niet alle reacties gelezen maar ik kwam voornamelijk mensen tegen die de Amerikanen helden noemen en op de gevaren van dit soort moslims wijzen.
Ik keek net voor het eerst op Joop. Ik dacht dat het een extreem-links forum was maar die reacties vielen reuze mee. In dit geval staan daar een stuk minder onnozele links-progressieve reacties dan je regelmatig hier en in POL tegenkomt.
Blue_Panther_Ninjazondag 23 augustus 2015 @ 20:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 10:45 schreef DrDentz het volgende:
I'm afraid of Moroccans
:')
Kassamiepzondag 23 augustus 2015 @ 20:13
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:18 schreef Inspireme het volgende:

[..]

Ja oke, met wending bedoel ik dat ik had verwacht dat hij zou bekennen dat het een aanslag was.
En schande over zijn ISfamilie afroepen ? Nee zeg. Familie-eer is alles.
#ANONIEMzondag 23 augustus 2015 @ 20:13
quote:
10s.gif Op zondag 23 augustus 2015 20:01 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Ik keek net voor het eerst op Joop. Ik dacht dat het een extreem-links forum was maar die reacties vielen reuze mee. In dit geval staan daar een stuk minder onnozele links-progressieve reacties dan je regelmatig hier en in POL tegenkomt.
Hier precies hetzelfde. _O-

Ik kende het eigenlijk alleen maar van verhalen hier op FOK! en zo, over hoe triest het wel niet is, en dat ze een hekel hebben aan autochtonen. Vond het wel meevallen toen ik net even snel keek. :')
LXIVzondag 23 augustus 2015 @ 20:13
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:46 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

[..]

Klopt, ik zie het ook niet. (Niet alles gelezen maar wel veel nav je post.)
Nu alles inmiddels doorgenomen: niemand neemt het op voor dat verhaaltje van deze terrorist.
Zelfs de reaguurders van Joop beschikken sinds ongeveer een jaar grotendeels over een gesundenes Volksempfinden.
LXIVzondag 23 augustus 2015 @ 20:14
Komt vooral omdat GS het vaak over Joop heeft en ondertussen een groot deel van de GS-populatie ook daar post.
Kassamiepzondag 23 augustus 2015 @ 20:15
quote:
10s.gif Op zondag 23 augustus 2015 20:01 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Ik keek net voor het eerst op Joop. Ik dacht dat het een extreem-links forum was maar die reacties vielen reuze mee. In dit geval staan daar een stuk minder onnozele links-progressieve reacties dan je regelmatig hier en in POL tegenkomt.
De reacties op marokko.nl vielen ook mee - veel "helden" geroep - totdat bekend werd dat het een Marokkaan was. Toen kwamen de "Zionistenhoedjes" opzetten en ontstond er een schreeuwwedstrijd tussen hen en de "moslims zijn klootzakken" trolletjes die de normale discussie enigszins overstemde.
Ik weet niet of de mods dat inmiddels al hebben opgeruimd ;)
LXIVzondag 23 augustus 2015 @ 20:15
Misschien zijn die paar 'linkse' reaguurders op Joop ondertussen alleen maar trollen (net als ik). Niets is leuker dan je als neger daar voor te doen en de witte Goedmensen uit te maken voor racist.
Falcozondag 23 augustus 2015 @ 20:16
quote:
1s.gif Op zondag 23 augustus 2015 19:44 schreef hpeopjes het volgende:

[..]

Bron: www.joop.nl
Iets specifieker bitte.
Inspiremezondag 23 augustus 2015 @ 20:18
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 20:15 schreef LXIV het volgende:
Misschien zijn die paar 'linkse' reaguurders op Joop ondertussen alleen maar trollen (net als ik). Niets is leuker dan je als neger daar voor te doen en de witte Goedmensen uit te maken voor racist.
http://www.simonowens.net(...)in-arguments-on-race

Dat hebben mensen inmiddels wel door. :')
Loekie1zondag 23 augustus 2015 @ 20:27
Treinhelden: Het was instinct

PARIJS -
,,Het was ingrijpen of sterven." Met die ogenschijnlijk simpele constatering beschreven de Amerikanen Spencer Stone (23), Anthony Sadler (23) en Alek Skarlatos (22) zondag tijdens een persconferentie hun heldendaad aan boord van de Thalys van Amsterdam naar Parijs van vrijdag.

Militair Stone was de eerste die zich op de Marokkaanse terrorist Mohamed El Kahzzani stortte, toen die met een geladen kalasjnikov de coupé binnenstapte. Klaar om een bloedbad aan te richten.
Stone lag naar eigen zeggen in een diepe slaap toen hij plotseling wakker schrok van een geweerschot in de Thalys. Daarna blokkeerde het wapen van Kahzzani even. Stone bedacht zich geen moment en trok een sprintje van tien meter om hem naar de grond te worstelen. ,,Ik dacht alleen maar aan overleven. Ik wilde overleven en ik wilde dat alle andere mensen aan boord het zouden overleven."
Droom
De militair wordt sinds zijn heldendaad overladen met lof. Niet alleen omdat hij als eerste ingreep, maar ook omdat hij zich over een neergeschoten medepassagier ontfermde terwijl hijzelf ook zwaargewond was geraakt. De treinterrorist stak hem tijdens de worsteling met een mes in zijn nek en sneed Stones duim bijna volledig af. Inmiddels hebben Franse doktoren het ledemaat weer weten vast te naaien.
Hoewel de Amerikaan er allemaal nuchter over vertelt, kan hij nog nauwelijks geloven wat hem is overkomen. ,,Het lijkt wel een droom. Ik wacht eigenlijk nog steeds tot ik weer wakker wordt uit die diepe slaap."
Bittere eind
Stone kreeg onder anderen hulp van landgenoten Anthony Sadler (23) en Alek Skarlatos (22). Die laatste is eveneens militair, iets wat nu goed van pas komt, zo erkende hij op de persbijeenkomst. ,,In het begin was het vooral instinct waardoor we handelden. Daarna vielen we terug op onze militaire training." Sadler viel hem bij: ,,Het was de keuze tussen ingrijpen of sterven."
Volgens Stone bleef Kahzzani maar nieuwe wapens tevoorschijn halen, ook toen hij al in een nekklem op de grond lag. ,,Hij was duidelijk bereid om tot het bittere eind door te vechten. Maar dat waren wij ook."
Jane Hartley, de Amerikaanse ambassadeur in Frankrijk is uiteraard apetrots op haar landgenoten. ,,We gebruiken vaak het woord helden. Maar in dit geval is het volledig terecht. Deze mannen zijn echte helden."
http://www.telegraaf.nl/b(...)_was_instinct__.html
gohan16zondag 23 augustus 2015 @ 20:58
Eigenlijk was de AK47 die blokkeerde een nog grotere held. :+ Nu begin ik het een beetje te begrijpen. Het blokkeren van het wapen maakte het ingrijpen gelukkig mogelijk.
nixxxzondag 23 augustus 2015 @ 21:01
Hij had die ak natuurlijk wel even schoon moeten maken nadat hij hem in de bosjes vond.
Aetherzondag 23 augustus 2015 @ 22:11
Vader Kahzzani weet niet wat zoon bezielde.
vaneigesmaandag 24 augustus 2015 @ 02:11
Wie is dit nou?

BELGAIMAGE-84523414.jpg?scale=both&format=jpg

Niet één van de helden. En niet de terrorist.

2B9BB85A00000578-0-image-a-30_1440359100889.jpg
HaverMoutKoekjemaandag 24 augustus 2015 @ 02:17
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 02:11 schreef vaneiges het volgende:
Wie is dit nou?

[ afbeelding ]

Niet één van de helden. En niet de terrorist.

[ afbeelding ]
de Franse acteur die zijn hand blesseerde?
Hathormaandag 24 augustus 2015 @ 02:22
quote:
Ahh ja, het was "zo'n goede jongen", die hadden we nog niet langs zien komen. En als hij zo'n harde werker was, waarom is hij dan zoals hij zelf aangeeft een dakloze die geen eten kan kopen?
Kassamiepmaandag 24 augustus 2015 @ 06:43
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 02:11 schreef vaneiges het volgende:
Wie is dit nou?

[ afbeelding ]

Niet één van de helden. En niet de terrorist.

[ afbeelding ]
Het eerste slachtoffer gok ik - de Fransman die buiten het toilet stond en waar de eerste kogel in verdween.
Schurkenstaatmaandag 24 augustus 2015 @ 09:05
Mooie onderschepping. Hiermee is oneindig veel leed bespaard gebleven. Deze mannen zijn echte helden. Deze houding, durven in te grijpen met gevaar voor eigen leven, is iets wat in de VS veel meer bestaat als in Europa. Daar mogen we ze oneindig dankbaar voor zijn.
Ik zag de dag erna nog een paar plaatjes van een paar kleine Marokkaantjes die een hardloper ondersteboven hadden gereden, met de scooter. Ze gingen er echter meteen weer vandoor. Omstanders durfden wat foto's te maken, daar hield het hard mee op. Daarin zit de afwachtende volksaard van onszelf in verscholen. De Amerikanen durven nog. Respect.

De vraag is nu hoe het heeft kunnen lopen zoals het gelopen is. Oftewel, hoe de onderschepping zo goed getimed was. Het heeft in mijn optiek weinig te maken met "false flag", schaduwen door special forces in burger, of andere complottheorieën. Hier is sprake van toeval, de juiste personen op het juiste moment. Het wapen blokkeerde kennelijk, dat was het moment om er bovenop te duiken.

Het horen doorladen in het toilet geloof ik persoonlijk niet. Lijk me zeer onwaarschijnlijk.

Dank je wel mannen. Standbeeldwaardig.
HaverMoutKoekjemaandag 24 augustus 2015 @ 09:10
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 09:05 schreef Schurkenstaat het volgende:

Het horen doorladen in het toilet geloof ik persoonlijk niet. Lijk me zeer onwaarschijnlijk.

Dat is ook niet zo gebeurd :{w
Schurkenstaatmaandag 24 augustus 2015 @ 09:11
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2015 09:10 schreef computergirl het volgende:

[..]

Dat is ook niet zo gebeurd :{w
Dat vernam ik meermaals in onze media en was op FOK! populair onderwerp van discussie.
HaverMoutKoekjemaandag 24 augustus 2015 @ 09:13
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 09:11 schreef Schurkenstaat het volgende:

[..]

Dat vernam ik meermaals in onze media en was op FOK! populair onderwerp van discussie.
Dat maakt het niet de waarheid _O-
Ze hebben inmiddels zelf het woord gedaan hoe het gegaan is
Schurkenstaatmaandag 24 augustus 2015 @ 09:16
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2015 09:13 schreef computergirl het volgende:

[..]

Dat maakt het niet de waarheid _O-
Ze hebben inmiddels zelf het woord gedaan hoe het gegaan is
O, ik dacht dat dat de waarheid was. Je hebt me gered.
Loekie1maandag 24 augustus 2015 @ 09:53
De drie Amerikanen die in de Thalys een terrorist overmeesterden hadden het zo naar hun zin in Amsterdam, dat ze bijna een trein later hadden genomen, vertellen hun vaders.
Emanuel Skarlatos rekent het thuis in Oregon razendsnel uit. De schutter had zeven, misschien acht magazijnen met elk 30 kogels, hoorde hij van zoon Alek. Dat zijn er dus in totaal bijna 250. ,,Stel dat de helft van die kogels iemand hadden geraakt, dan hadden er zo maar 125 slachtoffers kunnen zijn."
Het drong aanvankelijk maar langzaam tot hem door dat al die levens zijn gered door zijn Alek en Spencer Stone, de blonde spierbundel die hij nog met een luier aan heeft gekend. Sinds hun peuterjaren zijn Alek en Spencer zo goed bevriend dat vader Skarlatos hen bijna als broers beschouwt.
,,Het is een geluk voor iedereen in de trein dat zij daar waren,"concludeert hij na een slapeloze nacht waarin het overweldigende besef kwam dat zijn zoon en zijn bijna-zoon onnoemelijk veel gevaar hebben gelopen. Hij deed geen oog meer dicht sinds hij 24 uur geleden zijn bezigheden in de tuin onderbrak om een telefoontje vanuit een Frans politiebureau aan te nemen en Alek aan de lijn kreeg.
Eind juni keerde Skarlatos terug uit Afghanistan, waar hij als militair was gestationeerd. Zijn zelfgekozen beloning voor negen maanden stof bijten in het steeds onveiligere Afghanistan: een maand vakantie in kalm Europa, inclusief een bezoek aan het land waar de wortels van zijn familie liggen, Griekenland. Alek Skarlatos ging eerst naar Duitsland - het land van Bayern München, dat hij net als zo'n vader zo lief heeft - en reisde door naar Amsterdam om daar Sadler en Stone te ontmoeten en samen verder te trekken naar Parijs.
Amsterdammers waren zo ongelofelijk vriendelijk, vertelde Sadler afgelopen donderdag nog aan zijn vader, Antony Sadler senior. Hij begon zijn trip in Rome en Venetië, maar Amsterdam was nu zijn favoriete stad. ,,Anthony genoot er heel, heel erg van," vertelt Sadler senior vanuit Sacramento. Zijn zoon en diens twee vrienden overwogen nog een dag langer te blijven en pas op zaterdag de Thalys te nemen. Vader Skarlatos wil er niet te lang over nadenken.
Wat zou er in Arras zijn gebeurd als de drie hadden besloten nog één keer het Amsterdamse nachtleven in te duiken?
,,Het verbaast me niet dat hij tussenkwam", vertelt Joyce Eskel, de moeder van Spencer Stone, vanuit haar huis in Sacramento aan Britse media. Ook anderen, zoals zijn voormalige basketbalcoach, noemen de grote en sterke Stone (die de vechtsport jujitsu beoefent) een lefgozer die eerst anderen helpt voordat hij aan zichzelf denkt. Ook toen hij zelf gewond was geraakt bij het ontwapenen van de terrorist in de TGV hielp hij het bloed te stelpen van een ander slachtoffer met een snijwond in de hals.
Dat Alek Skarlatos eveneens ingreep, verbaast ook diens familie geenszins. Skarlatos' vrouw Karen zei altijd al dat ze haar leven met een gerust hart in handen van haar loyale, moedige stiefzoon Alek zou leggen. ,,Het was overlevingsinstinct," vertelt vader Emanuel. ,,Zo legde hij het zelf uit. We dachten niet na, zei hij, we deden het gewoon."
http://www.ad.nl/ad/nl/35(...)den-het-gewoon.dhtml
Sebastiaan92maandag 24 augustus 2015 @ 09:57
De schutter zat toch in een treindeel wat in Brussel er bij was gezet? Dan is het helemaal mazzel dat deze helden in Brussel blijkbaar gewisseld zijn van treinstel.
Loekie1maandag 24 augustus 2015 @ 09:58
De gewelddadigste figuren die uit jihadgebieden terugkomen, moeten gewoon worden aangehouden wegens deelname aan terroristische organisaties. Ik gebruik hier het woord jihadgebieden omdat het niet alleen om Syrië gaat. De Taliban in Afghanistan, de Taliban in Pakistan, Al-Shabab in Somalië, Boko Haram en Al-Qa'ida-groepen overal.

Helaas gebeurt dit niet. Ook vind ik dat deze groep van personen onmiddellijk in aanmerking komt voor denaturalisatie en uitzetting.
http://www.elsevier.nl/Ne(...)?masterpageid=158493

Helemaal mee eens.
Sebastiaan92maandag 24 augustus 2015 @ 10:19
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 09:57 schreef Sebastiaan92 het volgende:
De schutter zat toch in een treindeel wat in Brussel er bij was gezet? Dan is het helemaal mazzel dat deze helden in Brussel blijkbaar gewisseld zijn van treinstel.
Antwoord hierop is blijkbaar de wifi: http://m.telegraaf.nl/bui(...)ed-door-slechte-wifi
Aethermaandag 24 augustus 2015 @ 12:47
Thalys-helden krijgen hoogste Franse onderscheiding.
Ryan3maandag 24 augustus 2015 @ 13:37
Van der Laan kan die gasten wel een gratis weekendje Amsterdam aanbieden, denk ik, als ze het daar zo naar de zin hadden...

[ Bericht 3% gewijzigd door Ryan3 op 24-08-2015 14:11:45 ]
Kijkertjemaandag 24 augustus 2015 @ 14:04
Hoe een Fransman en een professor als eersten ingrepen

Maandag kregen drie Amerikanen en een Brit de hoogste Franse onderscheiding, maar er zijn nog twee helden die hun leven riskeerden om een bloedbad te voorkomen. Een van hen ligt in het ziekenhuis, de andere wil anoniem blijven. Ook zij zullen door de Franse president François Hollande geëerd worden.

http://www.standaard.be/cnt/dmf20150824_01831309
Lavenderrmaandag 24 augustus 2015 @ 14:12
quote:
14s.gif Op maandag 24 augustus 2015 13:37 schreef Ryan3 het volgende:
Van der laan kan die gasten wel een gratis weekendje Amsterdam aanbieden, denk ik, als ze het daar zo naar de zin hadden...
Ereburger van Amsterdam maken. Wat een reclame voor zijn stad!
Inspirememaandag 24 augustus 2015 @ 14:15
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 02:22 schreef Hathor het volgende:

[..]

Ahh ja, het was "zo'n goede jongen", die hadden we nog niet langs zien komen. En als hij zo'n harde werker was, waarom is hij dan zoals hij zelf aangeeft een dakloze die geen eten kan kopen?
De Telegraaf heeft een stuk weggelaten.
Jan_Lulmaandag 24 augustus 2015 @ 14:15
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2015 20:27 schreef Loekie1 het volgende:
Treinhelden: Het was instinct

Militair Stone was de eerste die zich op de Marokkaanse terrorist Mohamed El Kahzzani stortte, toen die met een geladen kalasjnikov de coupé binnenstapte. Klaar om een bloedbad aan te richten.
Stone lag naar eigen zeggen in een diepe slaap toen hij plotseling wakker schrok van een geweerschot in de Thalys

de versie van de Telegraaf is natuurlijk wel een heel stuk heldhaftiger, zoals in de OP nog te lezen valt :D

quote:
De schietpartij gebeurde ter hoogte van Arras, in Noord-Frankrijk. Twee Amerikaanse militairen, die door de trein langs het toilet liepen, hoorden hoe achter de deur een zwaar wapen werd doorgeladen. Toen de dader uit de wc kwam, overmeesterden zij hem, maar zij konden niet verhinderen dat hij schoten loste.
Inspirememaandag 24 augustus 2015 @ 14:26
Bij elk artikel staat er wel een ander verhaal :P
Hathormaandag 24 augustus 2015 @ 14:30
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2015 14:15 schreef Inspireme het volgende:

[..]

De Telegraaf heeft een stuk weggelaten.
Wat stond er in dat stuk dan?
Inspirememaandag 24 augustus 2015 @ 14:33
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 14:30 schreef Hathor het volgende:

[..]

Wat stond er in dat stuk dan?
http://m.ad.nl/ad/m/nl/35(...)-zoon-bezielde.dhtml
alinea 5
Hathormaandag 24 augustus 2015 @ 14:44
quote:
Natuurlijk is het best lullig als een bedrijf je zo behandelt, maar zulke dingen kunnen nu eenmaal gebeuren, een contract is ook maar een contract, en die kunnen ontbonden worden als er geen werk meer is. Dan nog begrijp ik niet waarom die gast niet gewoon terug naar zijn ouderlijk huis is gegaan, ik mag toch aannemen dat hij over een paspoort beschikt, dus waarom blijven rondhangen in een vreemd land waar je niemand kent? Dat verhaal van die gevonden kalashnikov is natuurlijk ook gewoon bullshit, daarnaast had hij nog diverse andere wapens bij zich, waaronder een pistool en een steekwapen. Alles wijst er gewoon op dat meneer de salafist in Frankrijk gewoon een flinke slag wilde slaan a la Charlie Hebdo om zich vervolgens te melden in het hiernamaals om zijn maagden te claimen. Heel sneu ook voor de vader, maar die heeft door de jaren heen zijn zoon toch echt wel moeten zien radicaliseren, zoniet heeft ie totaal niet naar zijn zoon omgekeken en vond ie het allemaal wel best. Zo'n huilverhaal achteraf kunnen we weinig mee.
Ryan3maandag 24 augustus 2015 @ 14:56
quote:
Hij heeft een tegenslag te verduren gekregen idd, maar is dat een verzachtende omstandigheid? Er is zoiets als proportionaliteit hè. Bovendien verklaart dit zijn reis naar Syrië?
Chadimaandag 24 augustus 2015 @ 15:17
Ja ja hij wilde ouderwets een trein overvallen.
Hathormaandag 24 augustus 2015 @ 15:17
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 14:56 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Hij heeft een tegenslag te verduren gekregen idd, maar is dat een verzachtende omstandigheid? Er is zoiets als proportionaliteit hè. Bovendien verklaart dit zijn reis naar Syrië?
Dat is nou precies de crux, die vader ziet alleen maar de "goeie jongen" die hij ooit was, niet de drugsdealer die twee keer in Madrid was gearresteerd, niet de geradicaliseerde moslim die naar een oorlogsgebied vertrok. Het is ergens gewoon goed fout gegaan met die gast, maar het blijkt te moeilijk om dat te erkennen, want dan zou de oorzaak wel eens een falende opvoeding kunnen zijn.
Hathormaandag 24 augustus 2015 @ 15:21
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 15:17 schreef Chadi het volgende:
Ja ja hij wilde ouderwets een trein overvallen.
Het is de schuld van de Daltons.
Ryan3maandag 24 augustus 2015 @ 15:44
AFP twitterde op maandag 24-08-2015 om 15:43:01 Possible movements of alleged train gunman http://t.co/DNMBE7qmqG reageer retweet
CNLZWcZW8AATwSW.jpg
Ryan3maandag 24 augustus 2015 @ 15:49
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 15:21 schreef Hathor het volgende:

[..]

Het is de schuld van de Daltons.
Kid Curry and Hannibal Hayes alias Smith and Jones.

Chadimaandag 24 augustus 2015 @ 16:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2015 15:44 schreef Ryan3 het volgende:
AFP twitterde op maandag 24-08-2015 om 15:43:01 Possible movements of alleged train gunman http://t.co/DNMBE7qmqG reageer retweet
[ afbeelding ]
Mislukte drugs dealer dus
Maharajahmaandag 24 augustus 2015 @ 21:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2015 12:26 schreef mastertephon het volgende:

[..]

Natuurlijk kan dat. Zeker in een kleine ruimte.
Kwam laatst als 'grap test' voorbij op Mythbusters. Als het wapen nog getrokken moet worden Is de afstand best heel lang. Moet ie nog mikken zelfs ook. Pas als er al een wapen op je gemikt word of iemand veel ervaring heeft zou je echt geen kans staan.

Maar ja dat Was natuurlijk wel op Mythbusters :D
Ryan3maandag 24 augustus 2015 @ 22:03
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2015 21:50 schreef Maharajah het volgende:

[..]

Kwam laatst als 'grap test' voorbij op Mythbusters. Als het wapen nog getrokken moet worden Is de afstand best heel lang. Moet ie nog mikken zelfs ook. Pas als er al een wapen op je gemikt word of iemand veel ervaring heeft zou je echt geen kans staan.

Maar ja dat Was natuurlijk wel op Mythbusters :D
Ja, en je kunt ook beter een semi-automatisch hebben gebruiken toch?
Een automotatisch wapen, door steeds de terugslag, is lang zo nauwkeurig niet.
Maar ja, ga het maar uitleggen aan die islamitische rambo's.