Ik dacht dat je een topic omhoog kickte. Ik snapte er al niets vanquote:
hahahquote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:43 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ik dacht dat je een topic omhoog kickte. Ik snapte er al niets van
Rijstemeel, boekweitmeel, maismeel....quote:
quote:
kikkererwtenmeel wortel brood.... Dan ben je pas echt de sjaakquote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:44 schreef LPFAN het volgende:
Glutenvrij brood kan gemaakt zijn van graansoorten die van nature glutenvrij zijn zoals: boekweit, rijst, haver, quinoa, gierst, amaranth (kiwicha), teff, tapioca, sorghum of maïs (let op: "gewoon" maïsbrood bevat meestal ook meel gemaakt van tarwe). Ook sojameel, kastanjemeel en kikkererwtenmeel zijn glutenvrij
.
zo te lezen nietquote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:45 schreef Karina het volgende:
[..]Hipsterbrood.
Ik heb weleens dat speltbrood gegeten, is dat ook glutenvrij? Vond ik wel lekker trouwens. Beetje duur maar het was in de bonus dus toen kon het wel
Om het taboe te doorbreken... Zit je lekker met je partner op de bank te eten en te kijken...quote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:46 schreef Karina het volgende:
En weer die schimmelreclame heHoe verzin je het tijdens een kookprogramma
Das niet echtquote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:49 schreef Karina het volgende:
Croissaints maak ik ook weleens (nou ja ik, mijn maatje maakt ze) maar altijd uit zo een blikje
Lijkt me wel heel erg lekker.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:50 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Das niet echt![]()
Er had iemand hier op Fok! eens èchte croissants gemaakt. Was hij/zij 3 dagen mee bezig geweest, maar zagen er wel geweldig uit.
Hoe lang zouden ze voor deze opdracht hebben?
En ik wist niet dat boter zo duur wasquote:
Ik wist het ook niet... Maar ik eet het dan ook nietquote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:55 schreef LPFAN het volgende:
hoezo weet je niet dat donuts gefrituurd worden
ik eet ze ook niet ;pquote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:56 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik wist het ook niet... Maar ik eet het dan ook niet
quote:
ik vind ze veel te zoetquote:Op dinsdag 21 juli 2015 18:57 schreef Karina het volgende:
Ik vind ze wel lekker, maar al tijden niet meer gegeten. Maar alleen de 'kale' niet die met allerlei meuk erop.
dacht ik ook ja ;p die heeft spijt denk ik ;pquote:Op dinsdag 21 juli 2015 19:00 schreef Burner82 het volgende:
Dat was de laatste keer dat ze bij hem mochten komen
Dacht even dat die ene gozer dat ging doen, die had zo een plank in zijn handenquote:
Ik denk dat die chef dadelijk zelf gaat slaan... weer zijn oven verneuktquote:Op dinsdag 21 juli 2015 19:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Dacht even dat die ene gozer dat ging doen, die had zo een plank in zijn handen
Weet je wat wel jammer is, dat ze alleen MC van Engelstalige landen laten zien. Ik zou ook weleens bijvoorbeeld MC Spanje of zo willen zien.
Zeg nou zelf, Caja misteriosa, klinkt zoveel beter dan Mystery Box
Ik denk dat dat komt omdat we in NL meer op engels gericht zijn dan op frans, italiaans, spaans of zelfs duits...quote:Op dinsdag 21 juli 2015 19:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Dacht even dat die ene gozer dat ging doen, die had zo een plank in zijn handen
Weet je wat wel jammer is, dat ze alleen MC van Engelstalige landen laten zien. Ik zou ook weleens bijvoorbeeld MC Spanje of zo willen zien.
Zeg nou zelf, Caja misteriosa, klinkt zoveel beter dan Mystery Box
Marcelino Wunderlich jaquote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |