dans weet ik niet, zang vind ik niet echt top en de muziek is als 12 in een dozijn.quote:Op woensdag 17 september 2003 12:44 schreef Henkmanz het volgende:
Zijn zang, zijn dans, zijn muziek (met hulp van de Neptunes of Timbaland) --> Top!
Goed nieuws. Leuk support actquote:Timberlake neemt Timbaland mee naar Amsterdam
AMSTERDAM (ANP) - Voor de Futuresex/Loveshow World Tour, waarmee Justin Timberlake deze zomer Europa aandoet, zijn nog twee namen bevestigd. Producer/rapper Timbaland staat als special guest met Timberlake op het podium.
De Britse zangeres Natasha Bedingfield is als supportact aan de show toegevoegd. Dat maakte concertorganisator Mojo maandag bekend.Timbaland is producer voor onder andere Nelly Furtado, The Pussycat Dolls en Björk. Natasha Bedingfield brak najaar 2004 door met de hit These Words en kwam daarna met Unwritten.
Op zaterdag 16 juni komt de show in de Amsterdam ArenA. De kaartverkoop is inmiddels gestart.
Hahaha, die reactie had ik dus ookquote:Op maandag 23 april 2007 19:24 schreef shiNinG_staR het volgende:
Jaaaaaaaaaaaa!!!Las het en moest keihard gillen, zo tof vind ik het
.
dat werd wel op 3FM gezegd paar weken terug, verbaasde me dan ook wel dat nu Lovestoned is uitgebracht.quote:Op dinsdag 3 april 2007 16:35 schreef BVO het volgende:
Wordt Summer Lover nu de vierde single? In plaats van Lovestoned ()?
Nee er zijn nog wel wat kaartjes vanaf 80,00 euro per stuk! Ergens in de eerste ring volgens mij. Zou er ook graag heen gaan, maar zit dan net in mijn tentamenperiodequote:Op zondag 3 juni 2007 20:18 schreef De_Brandweer het volgende:
Ik wou eigenlijk naar een ander optreden gaan op de 16e (Jawat!), maar Justin lijkt me ook leuk, en die treed veel minder vaak op in Nederland. Dus ik ga binnenkort even kaartjes kopen. Of is het al uitverkocht?
Vrijdag t/m vrijdagquote:Op maandag 4 juni 2007 03:00 schreef DrDentz het volgende:
Tentamen? Het concert is op zaterdagavond mafketel
als ze dat stukje van What goes around gaat zingen (waarbij aan het einde Justin zichzelf laat zien) dan mag ze van mij komen, kreeg er kippevel van,.. en dat heb ik niet snel (behalve als ik liveopnames hoor van climaxmomenten op houseparty's)quote:Op dinsdag 5 juni 2007 17:38 schreef Estolan het volgende:
En die Esmee als voorprogramma
hopelijk gaat ze niet teveel vibratone zingen, blegh!
hoeft niet,.. als het goed is zijn er nog enkele kaarten te koop via ticketbox. sta je alleen wel ergens op de tribune geloof ik!quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:19 schreef De_Brandweer het volgende:
Ik ga maar op marktplaats proberen kaartjes te vinden.
Ik hoop Lovestoned..(vooral het laatste stukje van dat nummer blijft me bij)quote:Op dinsdag 3 april 2007 16:35 schreef BVO het volgende:
Wordt Summer Lover nu de vierde single? In plaats van Lovestoned ()?
Ow mooi!quote:Op donderdag 7 juni 2007 15:03 schreef RSie het volgende:
Summerlove is in Amerika wel al uitgebracht als single, hier in NL hebben we nu net Lovestoned (officieel uitgebracht op 2-Juni).
zal vast wel al op Youtube staan,.. maar dat kan ik helaas niet checken nu omdat ik op mijn werk zit.quote:
Hij staat nog niet op Youtube...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:37 schreef RSie het volgende:
[..]
zal vast wel al op Youtube staan,.. maar dat kan ik helaas niet checken nu omdat ik op mijn werk zit.
*ssh*, laat het ze maar niet horen, want dan ben je zo'n "alto" die alle commerciëele muziek haat.quote:Op donderdag 7 juni 2007 15:25 schreef sanni het volgende:
Tja bij gebrek aan echte artiesten blijf je altijd dit soort be-bop zangers behouden die vervolgens helemaal gehyped worden
nee hoor,.. dan noemen we je iemand die andere mensen hun muziek niet gunt! en er alleen maar van overtuigd is dat zijn of haar favoriete muziek de juiste is, Dus een soort van moslim-fundamentalist maar dan met muziek zeg maar!quote:Op zaterdag 9 juni 2007 02:16 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
*ssh*, laat het ze maar niet horen, want dan ben je zo'n "alto" die alle commerciëele muziek haat.
Excuses,.. ik had U niet direct herkendquote:Op zondag 10 juni 2007 23:17 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik ben een muziek-fundamentalist, maar dat komt ook omdat mijn smaak dan ook werkelijk beter is dan die van anderen.
zeker zin inquote:Op dinsdag 12 juni 2007 19:59 schreef shiNinG_staR het volgende:
En, al zin in het concert? Ik kan echt niet wachten, erg he. Ben ook al vijf jaar niet meer naar een concert geweest ofzo, dus big happening voor mij
.
is inderdaad wel heel erg vroeg!quote:Op dinsdag 12 juni 2007 21:29 schreef De_Brandweer het volgende:
Ik vind wel dat het erg vroeg begint hoor. 7 uurDan moet ik potverdriedubbeltjes al om half 6 van huis weg
.
hehe bedoelde ook 20.30uurquote:Op woensdag 13 juni 2007 12:54 schreef De_Brandweer het volgende:
Denk jij dat het concert 3,5 uur duurt? Zoveel materiaal heeft Justin niet eens volgens mij. Ik denk dat Justin om half 9 begint en half 11 is afgelopen. Mischien ga ik daarna nog even door naar een concert wat om 10 uur begint.
GRRRRrrr,..quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:57 schreef RooieRakker het volgende:
Wieeeeeeeee, kaartjes gewonnen, vooraan op een barkruk, ik ben erbij![]()
Via 3FM zeker?quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:57 schreef RooieRakker het volgende:
Wieeeeeeeee, kaartjes gewonnen, vooraan op een barkruk, ik ben erbij![]()
kan je hier wat meer over vertellen, want ben met het openbaar vervoer..quote:Op woensdag 13 juni 2007 12:47 schreef Estolan het volgende:
en las dat het treinstation Arena na afloop al dicht is ( door verbouwingen enz ) dus dat word weer met de auto in de garage staan
Je kunt na afloop naar Metro station Strandvliet of Treinstation Duivendrecht.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:45 schreef De_Brandweer het volgende:
Maar je kan dus wel gewoon na afloop met de bus naar centraal en vanaf daar op de trein?
Whehe, ja erg veel look-a-likes liepen er rondquote:Op zondag 17 juni 2007 13:12 schreef De_Brandweer het volgende:
Echt alle jongetjes die daar waren hadden zich verkleed als justin zeg.
echt nietquote:Op zondag 17 juni 2007 13:50 schreef Kos_met_de_snor het volgende:
uitverkocht
het was zo goed als uitverkocht. 40.000 man zaten er in het stadion. En ik weet niet over welke zijkanten jij het hebt. De tweede ring was voor de helft afgesloten, aan beide kanten achter de doelen. Dat deden ze omdat je daar geen zicht had, er lag een groot doek over. En de veldplaatsen waren ook bijna allemaal uitverkocht. Er was ruimte overgebleven vanwege de veiligheid achteraan. Doen ze altijd.quote:Op zondag 17 juni 2007 13:55 schreef Estolan het volgende:
[..]
echt niet
de zijkanten van het stadion waren niet gevuld, dus no way dat er 60.000man binnen waren. en op het veld was het niet eens krap ofzo
en je kon tot zaterdag middag nog gewoon kaarten kopen, dus nee
bij lange na genoeg niet uitverkocht
Dat heeft te maken met de bouw van het podium, regels, blablabla. Het klopt dat het stadion beschikt over 51000 stoelen, maar als daarvan ongeveer 1/4 is afgesloten houdt je 35.000 stoelen over.quote:Op zondag 17 juni 2007 14:14 schreef Estolan het volgende:
uhm van de Amsterdam Arena site
het stadion sinds EURO 2000 beschikt over 51.628 stoelen!
het concert van Celine Dion in juni 1999 het evenement is geweest met het hoogste aantal bezoekers (61.083)!
oftewel NEE, niet uitverkocht, en over de veiligheid minder kaarten voor het veld? wat een onzin, sinds wanneer word daar ineens rekening mee gehouden? in de HMH sta je toch ook bomvol op elkaar!
dus 40.000 maximaal is nog lang niet uitverkocht
die veiligheid is opgelegd doro de brandweer,.. als ik me niet vergis moet je voor staanplaatsen plusminus 1m2 pp hebben.quote:Op zondag 17 juni 2007 14:14 schreef Estolan het volgende:
uhm van de Amsterdam Arena site
het stadion sinds EURO 2000 beschikt over 51.628 stoelen!
het concert van Celine Dion in juni 1999 het evenement is geweest met het hoogste aantal bezoekers (61.083)!
oftewel NEE, niet uitverkocht, en over de veiligheid minder kaarten voor het veld? wat een onzin, sinds wanneer word daar ineens rekening mee gehouden? in de HMH sta je toch ook bomvol op elkaar!
dus 40.000 maximaal is nog lang niet uitverkocht
en voor 50euro per kaartje vond ik het een slecht optreden. Timbaland die ff 30min een plaatje aan het draaien is waarbij JT niet eens mee zingt bij zn laatste hit. erg matig. Geen optreden van 2,5uur maar een stuk minder. JT is zo ongv 3x het podium afgegaan.
Als je dit concert vergelijkt met bv Pink in de HMH, dan was dat toch echt een stuk beter, kwa sounds, kwa performance, kwa sfeer en kwa show! ( en volgens mij nog goedkoper). En je kon na afloop tenminste normaal naar huis en niet er 2 uur in totaaal over doen ( stadion uit en P3 uit bv ), dat is echt een schande!
Dat kon ik je bij de aanschaf van de kaarten al vertellen.quote:Op zondag 17 juni 2007 14:58 schreef Estolan het volgende:
zijn muziek kwam gewoon niet over door het slechte geluid, oftewel niet door merg en been, zoals het moet!
ik stond ook op het veld, 20m van het podium vandaan, maar het geluid was daar ook niet denderent, je kan het wel verstaan omdat je de nummers kent, en zo werkt het menselijk brein ook, iets wat je herkend, versta je ook, maar een gitaarsolo ertussenuit pikken, of een rifje op de bass, of een dingetje op de pianoquote:het geluid heb ik me niet aan geirriteerd, maar had veldkaarten, misschien dat het geluid daar beter was dan op de ring. maar ik heb alle nummers goed kunnen verstaan en mee kunnen zingen
dat hoorde ik ook al vanteveoren, net als het nieuws over de "Toppers" dat het zo slecht wasquote:Op zondag 17 juni 2007 14:59 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat kon ik je bij de aanschaf van de kaarten al vertellen.
Daar weet ik niks van.quote:Op zondag 17 juni 2007 14:56 schreef RSie het volgende:
[..]
die veiligheid is opgelegd doro de brandweer,.. als ik me niet vergis moet je voor staanplaatsen plusminus 1m2 pp hebben.
...
dat ligt aan Mojo,.. die zou als concertorganisator inmiddels toch wel beter moeten weten.quote:Op zondag 17 juni 2007 15:05 schreef Estolan het volgende:
[..]
dat hoorde ik ook al vanteveoren, net als het nieuws over de "Toppers" dat het zo slecht was
maarja JT zou toch wel een ster moeten zijn die zegt, bij mij moet het geluid super zijn voor mn fans
dus de zaal anders aankleden, het dak idd blinderen met doeken, zodat het geluid ook niet weerkaatst enz
maarja daar heeft hij dus schijt aan, wat ik zonde vind.
quote:Op zondag 17 juni 2007 14:56 schreef RSie het volgende:
(alleen nooit zo'n zin om die dingen te uploaden.)
Wow dat is inderdaad andere koek....quote:Op zondag 17 juni 2007 15:28 schreef RSie het volgende:
hier een filnpje van de opening zoals hij eruit zou hebben gezien als het wel donker was:
http://www.youtube.com/watch?v=AkAfxrEVdaA&mode=related&search=
dat ziet er al beter uit, en zelfs via een mobieltje hoor je de muziek al beter dan in het echt in de Arenaquote:Op zondag 17 juni 2007 15:28 schreef RSie het volgende:
hier een filnpje van de opening zoals hij eruit zou hebben gezien als het wel donker was:
http://www.youtube.com/watch?v=AkAfxrEVdaA&mode=related&search=
Ik snap ook écht niet waarom ze zulke concerten daar maar blijven organiseren.quote:Op zondag 17 juni 2007 15:34 schreef Estolan het volgende:
[..]
dat ziet er al beter uit, en zelfs via een mobieltje hoor je de muziek al beter dan in het echt in de Arena
quote:Op zondag 17 juni 2007 15:49 schreef Juicyhil het volgende:
en de gabbers van Defqon1 stapten ook nog eens in.
Dat is niet waar.quote:Op zondag 17 juni 2007 19:44 schreef Hapertje het volgende:
Er waren meer dan 10.000 kaarten dus NIET verkocht...
Toch 2 keer het Gelredome dan. Dus als Justin maar één dag in Nederland op kon treden, juist wel goed ingeschat. Sowieso geen slechte score met zo'n 50.000 verkochte kaarten meer publiek dan de Stones vorige week.quote:Op zondag 17 juni 2007 19:44 schreef Hapertje het volgende:
Er waren meer dan 10.000 kaarten dus NIET verkocht... toch wel een beetje fout ingeschat van Mojo!
Mojo kan een zonsondergang niet vervroegen hoorquote:Op zondag 17 juni 2007 15:18 schreef Estolan het volgende:
en al met al vond ik dit gewoon geen goed concert, je gaat voor een aantal elementen en die zijn gewoon niet duidelijk overgekomen, zoals idd die doeken
leuk om JT is te zien, maar Mojo mag het idd wel beter organiseren enz
Denk je dat dat gratis is om over dat hele dak te hangen?quote:Op zondag 17 juni 2007 20:03 schreef Estolan het volgende:
Hoezo duurder dan? ze kunnen toch gewoon doeken gebruiken? dat doen ze nu deels ook
dan heb jij een verkeerd beeld van hipHop,.. want ik heb de hele avond geen HipHop gehoord!quote:Op zondag 17 juni 2007 15:49 schreef Juicyhil het volgende:
Ik vond het een prachtige show, dat terwijl ik niet eens van hiphop hou
Ik kwam tot mijn verbazing erachter dat ik op de perstribune zat op leren stoelen en keek zo recht op het podium.
ik had het over die aan het plafond hangen! die hangen daar ook om diagonaal licht tegen te gaan en deels het geluid te weerkaatsen enzquote:Op zondag 17 juni 2007 20:04 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Denk je dat dat gratis is om over dat hele dak te hangen?
Daar gaat nogal wat doek en manuren in zitten om dat voor elkaar te krijgen....
Dat doek wat ze nu over de tribune hadden is makkelijk neer te leggen en vooral bedoeld om te zorgen dat die plaatsen het geluid niet weerkaatsen.
Uhm.. Nee. Die hangen daar alleen voor het geluid. Al merk ik er weinig van. Het heeft amper invloed op het licht.quote:Op zondag 17 juni 2007 20:33 schreef Estolan het volgende:
ik had het over die aan het plafond hangen! die hangen daar ook om diagonaal licht tegen te gaan en deels het geluid te weerkaatsen enz
Ja tuurlijk. Dat gaat Mojo of Justin Timberlake natuurlijk niet zelf betalen. Het zijn allebei commerciele 'bedrijven'. Die willen winst maken.quote:maar also je kaartje duurder word door de aankleding van een Show?
Waarom? Die zat in een overdekte hal. Die hoefde niet de boel af te plakken.quote:dan zouden de kaartjes bij Pink 100euro moeten zijn
Vertel eens, hoe gaat het dan wel?quote:Op zondag 17 juni 2007 21:19 schreef Estolan het volgende:
gast, zo werkt het helemaal niet hoe de opbouw van een ticket gaat
En jij dus ook. Alle extra dingen bij een concert moeten ergens van betaald worden. Misschien dat een sponsor dat gaat doen, maar Mojo of Justin Timberlake niet.quote:alleen Mojo is gewoon weer is lekker cheap uit op deze manier
Fijn dat je dan ook even uitlegt hoe het wel werkt als je het allemaal zo goed weet....quote:Op zondag 17 juni 2007 21:54 schreef Estolan het volgende:
ok, als jij er zo over denkt, dan ben je gewoon dom
Justin Timberlake vind dat niet nodig, anders had die daar wel voor laten zorgen.quote:Op zondag 17 juni 2007 23:07 schreef Estolan het volgende:
Nou, waarom zou het duurder moeten zijn als het donker was? Dat zoud an bij de Show horen, maar Mojo vond dat blijkbaar niet nodig ofzo.
Misschien vraag Incubus meer geld om te komen optreden. Daar hangt het ook vanaf. De ene artiest is nou eenmaal goedkoper dan de ander. De Rolling Stones vragen heel wat meer dan Pink om te komen optreden.quote:Bij Pink was het een complete set, met hang constructies voor de danseressen enz, dus dat zou dan duurder moeten zijn dan bv bij Incubus die gewoon een normaal podium hadden, en dat was dus niet zo
Tuurlijk wel. Wie betaalt anders dat podium?quote:Je betaald toch geen 50euro voor JT omdat het podium kan draaien ofzo? daar word de prijs toch niet op gebaseerd
Niet perse. Je kunt ervan uitgaan dat bijv. The Police meer geld vraagt om uberhaupt te komen zoals ik eerder deze post al zei.quote:zou betekenen datt bij Genesis of The Police ( 85euro volgens mij ) het nog groter spectacel zou moeten zijn dan bij JT
Dat denk ik ook.quote:Denk het niet, weet wel zeker dat veel mensen gaan klagen als het geluid daar ook zo slecht was, en dat dan voor die 85euro per kaartje
thanks!quote:Op dinsdag 19 juni 2007 20:24 schreef shiNinG_staR het volgende:
Deze moest ik er van iemand inzetten
Losing my way () met vals gekrijs er doorheen
http://www.youtube.com/watch?v=YFcoyUL9vhI
fijn voor jequote:Op zondag 24 juni 2007 01:12 schreef Estolan het volgende:
Kom net terug uit de Arena bij de K1 vandaag, 1e ring zitplaats op de 8e rij, super goed zicht, leke sfeer, goed geluid en jaja de Arena gewoon DONKER! mooie lichtshows, presentatoren vertaanbaar.
alleen jammer van Sapp en sommie andere partijen
verder gezellige avond gehad, veel beter dan bij JT
Die twee evenementen kun je niet met elkaar vergelijken. Je vergelijkt iets wat bedoeld is voor 10.000 met wat bedoeld is voor 55.000 man.quote:Op maandag 25 juni 2007 17:43 schreef Estolan het volgende:
Nee ik vergelijk de Arena tussen 2 evenementen met elkaar, en bij de K1 was de zaal wel geowon donker als het licht uit was ( begon ook om 1600uur ), en plasma schermen ( 20stuks ofzo ) en 5 zeer grote projectie schermen, en beter geluid. en de kaartjes zijn maar 30e duurder, voor ruim 6uur plezier ipv 2,5uur
oftewel, 50euro voor JT met zo'n slechte organisatie ( 1,5uur in de parkeergarage in de file staan hoort er ook bij ) is gewoon GENAAID!
Neuh het zal niet duurder zijn dan. Als iedereen voor Justin Timberlake 30 euro meer had betaald, dan had je inderdaad een donkere ArenA kunnen hebben dan.quote:Op maandag 25 juni 2007 22:04 schreef Estolan het volgende:
gast, geld is niet het probleem, snap dat nou is
50.000 mensen x 50 euro, of 15.000 mensen x 80 euro
dus bij JT het dubbele aan inkomen, dus daar kan je best en paar zwarte doeken mee ophangen
en ga niet zeggen dat JT dan duurder is dan de K1, want dat is niet zo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |