Formuleer je vraag eens opnieuw, wellicht begrijp ik het dan.quote:Op maandag 22 juni 2015 01:32 schreef john2406 het volgende:
[..]
Volgens de regels van de EU moet italy ze toch inschrijven of niet?
Zijn ze er niet in zetten ze ze dan niet gewoon over de grens af?
Voor deze ene keer dan, het land waar de vluchtelingen aankomen moet ze toch registreren of niet?quote:Op maandag 22 juni 2015 01:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Formuleer je vraag eens opnieuw, wellicht begrijp ik het dan.
Denken dat ik van d66 benquote:Op maandag 22 juni 2015 01:33 schreef 729Sinistra het volgende:
De aluhoedjes???Vent toch, je weet geen mallemoer af van wat er zich bij jouw om de hoek afspeelt. Studeren op kosten van mammie en pappie en uitgaan, champagne drinken en coke snuiven met je D66-vrienden is mss wel leuk maar je krijgt een vertekend beeld dat het allemaal wel heel reuze meevalt. Ga gewoon eens een dagje wandelen in Amsterdamse achterbuurten zoals Zuid-oost of naar de voedselbanken. Krijg je meteen de waanzin van het EU-beleid onder ogen of weet je wat nog beter bezoek Calais eens een keer met die honderden immigranten die wanhopig en met agressieve vechtlust Groot-Brittannië proberen te bereiken. Welkom in Europa... de dictatuur in wording!!1
quote:Op maandag 22 juni 2015 02:03 schreef 729Sinistra het volgende:
Schultenbrau? Ik drink wel wat anders hoor op een maandagmorgen. Uitkering? Ik heb in heel men werkcarriere in totaal nog geen maand uitkering genoten. Nou, da,s wat anders nietwaar beste eurofiel? het feit alleen al dat je eurosceptici ziet als werkloze paupers doet mij vermoeden dat je een of ander elitair studentje bent waarschijnlijk uit Utrecht of Amsterdam (mss afkomend uit de koeienstront van het donkerrode Friese Appelscha) die een lekker leventje leidt op de centjes van pappie en mammie. Ikzelf heb zelfs een redelijk hoog salaris, ga ook wel eens naar het concert en draag zoals vele intellectuelen een kunststof design-brilletje van Hugo Boss. Maar ik ben ondanks dat nog steeds geen eurofiel...
Werkt helemaal niet want er bestaat in tegenstelling tot de USA helemaal geen Europees volk!quote:Op zondag 21 juni 2015 23:39 schreef KoosVogels het volgende:
De EU werkt prima. Ja, er zijn problemen, maar dat komt door de economische crisis. En nee, die crisis is niet veroorzaakt door de EU.
Ook maar minder. Internationale handel is binnen de EU veel eenvoudiger en dus aantrekkelijker geworden.quote:Op zondag 21 juni 2015 23:58 schreef john2406 het volgende:
[..]
Waar ze het voorheen ook aan verdienden b.v.?
Niemand hangt het volgens mij op aan de Euro. Het gaat om de interne markt waar een gezamenlijke munt een redelijk logisch uitvloeisel is.quote:Op maandag 22 juni 2015 00:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Halve waarheid mijn beste. Ook voor de gezamenlijke munt was er natuurlijk al volop handel.
De euro is in een jaar tijd een heel stuk duurder geworden ten opzichte van de dollar.quote:Op zondag 21 juni 2015 22:21 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Ja, iedereen met een werkend brein wist dat in 2010 natuurlijk al. Maar ondertussen pompt die export van de Duitsers wel lekker door, met die lage euro.
Als dat op basis van gelijkheid is zou dat misschien nog te verdedigen zijn, echter als landen wel willen meedoen, maar niet aan de spelregels houden moet je ze er uit trappen en niet pappen en nat houden met nog meer geld. Daarnaast is een eigen munt voor een land een belangrijk middel om concurrerend te zijn.quote:Op maandag 22 juni 2015 07:52 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Niemand hangt het volgens mij op aan de Euro. Het gaat om de interne markt waar een gezamenlijke munt een redelijk logisch uitvloeisel is.
Juni 2010 was de euro nog 1.45, zakte toen af naar de koers van Aug 2012 op iets meer dan 1,20, steeg toen weer tot net geen 1,40 in voorjaar 2014 en klapte naar 1,05 een paar maanden terug, staat nu op 1,13 nogwatquote:Op maandag 22 juni 2015 08:08 schreef Idisrom het volgende:
[..]
De euro is in een jaar tijd een heel stuk duurder geworden ten opzichte van de dollar.
Integendeel juist.quote:Op maandag 22 juni 2015 08:08 schreef Idisrom het volgende:
[..]
De euro is in een jaar tijd een heel stuk duurder geworden ten opzichte van de dollar.
quote:'Grieken bereid tot flinke concessies'
De Griekse regering is bereid tot dusver heilige huisjes omver te schoppen om ook na 30 juni financiële hulp te krijgen van zijn schuldeisers. Het vervroegde pensioen wordt grotendeels afgeschaft, er komt een btw-verhoging en rijke Grieken kunnen een extra belastingaanslag verwachten.
Dat meldden Griekse media maandag. Premier Alexis Tsipras diende afgelopen weekeinde een nieuw voorstel in dat maandag op een speciaal ingelaste eurotop wordt besproken. De ontmoeting in Brussel wordt gezien als een van de laatste mogelijkheden om een akkoord te bereiken en een bankroet van Griekenland af te wenden.
Details over wat Tsipras de ,,definitieve oplossing'' noemde, zijn niet bekendgemaakt. De kabinetschef van Jean-Claude Juncker, voorzitter van de Europese Commissie, liet evenwel al weten dat het voorstel een ,,goede basis'' vormt voor de eurotop.
http://www.rtlnieuws.nl/e(...)ot-flinke-concessies
Sorry ik zat er helemaal naast. Ik zat teveel aan mijn eigen situatie te denken.quote:Op maandag 22 juni 2015 08:22 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Juni 2010 was de euro nog 1.45, zakte toen af naar de koers van Aug 2012 op iets meer dan 1,20, steeg toen weer tot net geen 1,40 in voorjaar 2014 en klapte naar 1,05 een paar maanden terug, staat nu op 1,13 nogwat
Afgelopen jaar is hij van 1,35 gezakt dus naar 1,13 en een beetje
Net of die in staat zijn om dat geld bij elkaar te leggen.quote:Op zondag 21 juni 2015 11:53 schreef Cherna het volgende:
Ik denk dat Griekeland de Euro niet gaat verlaten. Ze hebben een leuke troef in handen waar wij als EU een enorme hekel aan hebben. Rusland en China.
We kunnen het ons doodeenoudig niet permitteren Griekenland aan zijn lot over te laten. De Grieken mogen geen export naar de Russen voeren. Dat zijn enorme verliezen voor de Grieken.
Gek genoeg verbieden we de Grieken ook maar iets aan hun economie te doen. Tja dan zul je moeten betalen.Al moeten we er onze laatste cent aan spenderen.
Ook de VS staat totaal niet te springen om Griekenland op te geven.
http://www.nu.nl/economie(...)eun-bij-rusland.html
Euro Export is spotgoedkoop, je vraagt je af waarom de economie niet boomtquote:Op maandag 22 juni 2015 10:10 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Sorry ik zat er helemaal naast. Ik zat teveel aan mijn eigen situatie te denken.
Wat vorig jaar om deze tijd nog US$ 400 kostte, kon ik kopen voor beneden de ¤ 300, en de afgelopen maanden was dat tussen ¤ 370 en de ¤ 380.
De Duitse export is inderdaad spotgoedkoop geworden,
Zal wel door het voorstel van Tsipras komen. Helaas zie ik liever geen positief nieuws, hoe raar het ook klinkt.quote:Op maandag 22 juni 2015 10:27 schreef crystal_meth het volgende:
DAX ruim 3% gestegen, nem aan dat er positief nieuws is betreffende Griekenland?
Hoe kunnen ze nou ineens zoveel concessies doen. Is dat wel te verantwoorden aan het volk?quote:Op maandag 22 juni 2015 10:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Zal wel door het voorstel van Tsipras komen. Helaas zie ik liever geen positief nieuws, hoe raar het ook klinkt.
En maar blijven uitstellen.quote:Op maandag 22 juni 2015 10:31 schreef crystal_meth het volgende:
ECB verhoogt noodleningen ELA aan Griekenland maandag
Wat we de laatste weken/maanden hebben gezien is waarschijnlijk pokershow geweest tussen Griekenland en Europa. Het overgrote deel van Grieken wil in de euro blijven. Hij kan gewoon zeggen dat we geen andere keus hebben dan om wat concessies te doen om in de euro te blijven. En dat de concessies beter zijn dan wat Brussel eiste en dus beter dan is dan de ja-knikkers van de vorige regering.quote:Op maandag 22 juni 2015 10:42 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Hoe kunnen ze nou ineens zoveel concessies doen. Is dat wel te verantwoorden aan het volk?
Want ze schijten daar mee in een klap de complete achterban in de bek. Snap er inmiddels helemaal niets meer van.
Dat akkoord gaat er toch niet komen. Dit hele gedoe is erg voorspelbaar geworden.quote:Op maandag 22 juni 2015 11:07 schreef remlof het volgende:
MERKEL: AKKOORD MOET AL VOOR VANAVOND KLAARLIGGEN
De dag ziet er als volgt uit:
12.30 uur komen de ministers van Financiën van de eurozone bijeen.
15.00 uur komen ECB en het IMF bij elkaar met de vertegenwoordiging van de EU.
19.00 uur komen de regeringsleiders van de eurolanden in Brussel bij elkaar.
De Duitse bondskanselier Merkel zei gisteren dat die bijeenkomst in de avond uitdrukkelijk niet meer bedoeld is om te onderhandelen, maar dat er dan al op hoofdlijnen een akkoord moet liggen. De kabinetschef van Juncker heeft het gisteren door Tsipras gestuurde voorstel een "goede basis" genoemd voor het akkoord dat er moet komen.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)ekenland-in-brussel/
Oh, dat had ik ff gemist. Jammerdebammer, wéér geen voedselpakketjes.quote:Op maandag 22 juni 2015 09:20 schreef L3gend het volgende:
Het lijkt erop dat de Grieken voor een deel toegeven aan Europa, ze schijnen toch te gaan bezuinigen op de pensioenen en de btw gaan voor een deel omhoog. Wat we de laatste weken/maanden hebben gezien is waarschijnlijk pokershow geweest tussen Griekenland en Europa
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |