Ga ik misschien toch nog de halve van Afrt lopen.quote:Op zondag 31 mei 2015 17:20 schreef La_Tramposa het volgende:
https://twitter.com/helgavanleur/status/604949786639388672
Gaat misschien toch meevallen met de hitte!
quote:Op zondag 31 mei 2015 17:20 schreef La_Tramposa het volgende:
https://twitter.com/helgavanleur/status/604949786639388672
Gaat misschien toch meevallen met de hitte!
Dat ziet er goed uit maar ¤ 499,00 is toch wel een klein beetje boven mijn budgetquote:
Ik heb me tijdens twee trailrondjes laten navigeren door mensen met een Suunto Ambit (2 en 3). We zijn niet verdwaald. Die horloges zijn wel iets duurder dan een Garmin Foretrex, maar zijn dan wel volwaardige hardloophorloges.quote:Op zondag 31 mei 2015 17:47 schreef Devv het volgende:
[..]
Dat ziet er goed uit maar ¤ 499,00 is toch wel een klein beetje boven mijn budget. De Garmin Foretrex komt daar iets meer bij in de buurt.
Cijfers voor hoe goed je kan hardlopen als onderdeel van je schoolprestatie vind ik sowieso discutabel. Maar vooral de voldoende-grens was imho absurd. Ik meen dat je bij 24:30 of zo als jongen een onvoldoende kreeg, en 31:30 bij de meisjes.quote:Op zondag 31 mei 2015 17:05 schreef La_Tramposa het volgende:
Wat een bitse leraar! Ik weet nog dat je bij ons in de 5e of zo een 10 kreeg als je 2600m in de coopertest liep als meisje of 3000 als jongen.. 18 min. op de 5k is nogal een absurde eis vind ik dan.
Tja, meestal is het wel zo dat je bij gym veel verschillende cijfers krijgt dus iedereen kan wel ergens goede cijfers voor halen. Hardlopen was puur kwantitatief meetbaar maar met balsporten kreeg je al gauw een 6 of een 7 voor je inzet. En dan was er nog altijd een periode waarin 'streetdance' het onderdeel was en dan konden de minder sportievelingen een goed cijfer halenquote:Op zondag 31 mei 2015 18:41 schreef Corniel het volgende:
[..]
Cijfers voor hoe goed je kan hardlopen als onderdeel van je schoolprestatie vind ik sowieso discutabel. Maar vooral de voldoende-grens was imho absurd. Ik meen dat je bij 24:30 of zo als jongen een onvoldoende kreeg, en 31:30 bij de meisjes.
@jero_nimo: als je met 18:20 wint, betekent het vooral dat er geen goede lopers meededen natuurlijk...
De afstand volbrengen was bij ons een 5,5, pas vanaf een bepaalde tijd werd er een 6 of hoger (afhankelijk van de tijd natuurlijk) gegeven.quote:Op zondag 31 mei 2015 18:41 schreef Corniel het volgende:
[..]
Cijfers voor hoe goed je kan hardlopen als onderdeel van je schoolprestatie vind ik sowieso discutabel. Maar vooral de voldoende-grens was imho absurd. Ik meen dat je bij 24:30 of zo als jongen een onvoldoende kreeg, en 31:30 bij de meisjes.
@jero_nimo: als je met 18:20 wint, betekent het vooral dat er geen goede lopers meededen natuurlijk...
quote:Op zondag 31 mei 2015 18:41 schreef Corniel het volgende:
[..]
Cijfers voor hoe goed je kan hardlopen als onderdeel van je schoolprestatie vind ik sowieso discutabel. Maar vooral de voldoende-grens was imho absurd. Ik meen dat je bij 24:30 of zo als jongen een onvoldoende kreeg, en 31:30 bij de meisjes.
@jero_nimo: als je met 18:20 wint, betekent het vooral dat er geen goede lopers meededen natuurlijk...
Daar is zelfs een klassement voor bij mijn avquote:Op zondag 31 mei 2015 18:46 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]Hadden ze maar mee moeten doen.. doet niets af aan de prestatie
Ja, maar wiskunde (en nog wat andere vakken) zijn met reden een belangrijk onderdeel van het curriculum, gym (lichamelijke opvoeding heet dat geloof ik officieel) is wat mij betreft niet meer dan (leuk? Ik haatte het, al had dat alles met pestkoppen en niets met het vak te maken) tijdverdrijf.quote:Op zondag 31 mei 2015 18:43 schreef La_Tramposa het volgende:
Op zich hingen de cijfers bij bijv. wiskunde op de middelbare school vaak ook meer af van aanleg dan van inzet, dus wat dat betreft is gym niet anders.
Maar het motiveert de minder snellen niet. Ik denk dat het als een soort aanmoedigingsprijs moet worden gezien.quote:Op zondag 31 mei 2015 18:57 schreef Serinde het volgende:
Dat snap ik niet LT, het is toch juist knapper als je podium loopt bij een sterk deelnemersveld?!
Dat vind ik echt onzin, gymles is voor heel veel kinderen de enige manier waarop zij in aanraking komen met beweging en verschillende sporten. Dus zeker wel meer dan alleen leuk en ik vind het een bijzonder kwalijke ontwikkeling dat gymlessen een steeds beperkter onderdeel worden van de schoolweek. Of je er een cijfer voor moet geven is een tweede, maar goed je kan ook beargumenteren dat gymles op de middelbare school vooral gaat om inzet en doorzettingsvermogen, en dat dat wel vaardigheden zijn die je op de middelbare school eigen moet worden en daarom ook prima becijferd kunnen worden.quote:Op zondag 31 mei 2015 18:55 schreef Corniel het volgende:
[..]
Ja, maar wiskunde (en nog wat andere vakken) zijn met reden een belangrijk onderdeel van het curriculum, gym (lichamelijke opvoeding heet dat geloof ik officieel) is wat mij betreft niet meer dan (leuk? Ik haatte het, al had dat alles met pestkoppen en niets met het vak te maken) tijdverdrijf.
Het is ook niet superserieusquote:Op zondag 31 mei 2015 18:57 schreef Serinde het volgende:
Dat snap ik niet LT, het is toch juist knapper als je podium loopt bij een sterk deelnemersveld?!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jij ook! Mooie tijd!quote:Op zondag 31 mei 2015 19:19 schreef thelaudprince het volgende:
Gefeliciteerd iedereen met de goede uitslagen vandaag
Ik moet er nog even over nadenken. Het is toch wel een hoop geld voor alleen navigatie, want ik heb ook al een TomTom Multi-Sport Cardio besteld. En ik ga ook weer niet zoveel traillopen dat ik er heel veel geld aan uit wil geven. De verhouding weg/trail zal ongeveer op 80/20 liggen.quote:Op zondag 31 mei 2015 18:25 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Ik heb me tijdens twee trailrondjes laten navigeren door mensen met een Suunto Ambit (2 en 3). We zijn niet verdwaald. Die horloges zijn wel iets duurder dan een Garmin Foretrex, maar zijn dan wel volwaardige hardloophorloges.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waar ga je trailen dan? Als het een bos is wat je een beetje kent, kun je toch ook op richtingsgevoel een beetje spelenderwijs rondes ontdekken?quote:Op zondag 31 mei 2015 19:24 schreef Devv het volgende:
[..]
Ik moet er nog even over nadenken. Het is toch wel een hoop geld voor alleen navigatie, want ik heb ook al een TomTom Multi-Sport Cardio besteld. En ik ga ook weer niet zoveel traillopen dat ik er heel veel geld aan uit wil geven. De verhouding weg/trail zal ongeveer op 80/20 liggen.
Wat stom van dat examen! Wel mooi hoe je dan zo'n loopje een beetje kan gebruiken om met de emoties om te gaan.. en nog een PR ook.. gefeliciteerd daarmee!quote:Op zondag 31 mei 2015 19:25 schreef GotC het volgende:
Vandaag stond er 5km op het programma voor mij, gewoon lekker op 7:45min/km. Ik zag er al tegenop, had stalpoten van de lange dag gisteren en het weer hielp niet echt mee. Yur wilde echter wel heel graag naar de Royal Ten om of zelf te lopen, of anderen aan te moedigen. Ik weet niet waarom, maar om 10:30 besloot ik dat ik 5km daar wel kon lopen. Alles ingepakt en een uur voor de start heb ik nog even een startnummer opgehaald bij m'n werk. Als hoofdsponsor hadden ze gelukkig een startnummer over .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |