Iedereen aan het zwoegen in de keuken denk ik.quote:Op donderdag 28 mei 2015 18:07 schreef All-out het volgende:
[..]
gek, zo'n stilte ineens, maar ook wel lekker rustig even
Speciaal voor jou?quote:Op donderdag 28 mei 2015 18:07 schreef aeque het volgende:
Kom je thuis, denk je lekker te gaan ontspannen. Beetje koken en zo, staan er ergens een paar josti's op een piano te rammen en vals te zingen. De jostiband is er niks bij.
Mag toch hopen van niet, ik had ze dan wel neergeknuppeld.quote:
Het zijn geen zeehondjesquote:Op donderdag 28 mei 2015 18:08 schreef aeque het volgende:
[..]
Mag toch hopen van niet, ik had ze dan wel neergeknuppeld.
Die moet je ook niet neerknuppelen, die zijn lief en schattig. Maar dit gedrocht wat zich niet eens muziek mag noemen kan gewoon echt niet.quote:
Ok, nja oordopjes in en verder met koken gaan dan maarquote:Op donderdag 28 mei 2015 18:12 schreef aeque het volgende:
[..]
Die moet je ook niet neerknuppelen, die zijn lief en schattig. Maar dit gedrocht wat zich niet eens muziek mag noemen kan gewoon echt niet.
Paella, kom je mee eten?quote:Op donderdag 28 mei 2015 18:14 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Ok, nja oordopjes in en verder met koken gaan dan maarWat staat er op het menu?
Oh, ja dan zal het wel overal zo zijn als dat bij jou al de meeste zijn.quote:Op donderdag 28 mei 2015 17:48 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn er die ook maar de meeste dikke mensen die ik ken eten ook gewoon veel en vice versa.
Zeehondjesquote:
Wijs je mij nu gewoon af?quote:Op donderdag 28 mei 2015 18:17 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Oeh klinkt wel lekker![]()
Maar vanavond komt helaas niet zo goed uit.
quote:
Eerst Frau, toen Cali, en nu Yv.quote:
Zo lang blijft de paella niet goed gok ik.quote:Op donderdag 28 mei 2015 18:19 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Nee, ik zeg dat een andere keer mij beter zou uitkomen.
Tsja, in dat geval wijs ik je wel af ja.quote:Op donderdag 28 mei 2015 18:21 schreef aeque het volgende:
[..]
Zo lang blijft de paella niet goed gok ik.
Hij heeft wel gelijk.quote:Op donderdag 28 mei 2015 18:21 schreef FrauMilena het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)1f/ben_je_homo_.html
kansloosquote:Op donderdag 28 mei 2015 18:21 schreef FrauMilena het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)1f/ben_je_homo_.html
Nog niet beter Art? Beterschap nogmaals manquote:Op donderdag 28 mei 2015 18:25 schreef artelligence het volgende:
Dat gevoel wanneer je zin hebt om te gaan slapen, maar door je ogen te sluiten let je meer op je beroerdheid.
Sorry maar daar trap ik toch echt niet meer in.quote:Op donderdag 28 mei 2015 18:25 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Ijskoud van binnen, kan toch geen jas tegenop.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |