Waar haal jij de kennis vandaan dat Ling het goed doet bij Trencin? Bel je regelmatig met de manager?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 07:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij heeft het best goed gedaan bij Trencin dacht ik zo.
En wel een persoonlijkheid
Dat jij niet blij kan zijn moet je niet op Ajax afschuiven maar met je psycholoog bespreken.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 09:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat neem ik niet op de koop toe. Ajax staat voor attractief aanvallend voetbal. Niet voor dat hersendode spel van de laatste paar jaar. Dan zegt zo'n kampioenschap me ook weinig. Vorig jaar was ik niet eens blij met de titel.
Jij hebt veel moeite met inhoudelijke posts maken hèquote:Op dinsdag 26 mei 2015 12:42 schreef fathank het volgende:
[..]
Dat jij niet blij kan zijn moet je niet op Ajax afschuiven maar met je psycholoog bespreken.
Nee ik heb moeite met depressieve droeftoeters die denken alles beter te weten.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 12:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jij hebt veel moeite met inhoudelijke posts maken hè
quote:Alles.
Kut.
Enter.
Gr gr Jr
Gaan we cadeautjes uitdelen? We kregen ook niets van die Tilburgers in 2007.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 10:00 schreef tong80 het volgende:
TILBURG - De kogel is nog niet door de kerk, maar het heeft er alle schijn van dat Mitchell Dijks (22) op zeer korte termijn Willem II verruilt voor Ajax. Dat levert de Tilburgers geen windeieren op.
Bronnen binnen de Amsterdamse club melden dat er een transfersom van rond de miljoen euro met deze deal gemoeid is. Daarvan hoeft Willem II dan niet de contractueel vastgelegde 50% aan Ajax terug te geven. Op die manier zou Ajax de Tilburgers willen bedanken voor de groei die de linksback bij de Tricolores heeft doorgemaakt het afgelopen seizoen.
Ajax verhuurde Dijks in het seizoen 2013-2014 aan sc Heerenveen, waar hij niet bijzonder goed uit de verf kwam. In de zomer van 2014 bleken de Amsterdammers bereid om de verdediger transfervrij naar Willem II te laten vertrekken, waar hij een tweejarig contract tekende. Daarbij werd wel de afspraak gemaakt dat bij doorverkoop van Dijks door Willem II een behoorlijk percentage van de transfersom naar Ajax moest worden overgemaakt.
Bod buitenlandse club
Technisch manager Carlos Aalbers van Willem II stelde maandagavond dat Ajax nog geen contact had opgenomen met hem. "We hebben tot dusverre alleen een bod op Mitchell Dijks ontvangen van een buitenlandse club", aldus Aalbers. Vermoedelijk gaat het daarbij om Celtic. De technisch manager zei wel te verwachten dat in ieder geval Ajax zich op korte termijn bij hem meldt.
Willem II kan overigens niet het volledige bedrag van de transfersom van Dijks aanwenden voor nieuwe spelers. De club heeft nog een schuld bij externe financiers van ruim drie ton, die eerst moet worden afbetaald. Daarnaast heeft Willem II nog een negatief eigen vermogen van zo'n 1,3 miljoen euro.
http://www.bd.nl/algemeen(...)hell-dijks-1.4947776
Ah dus mensen die depressief zijn, zijn meteen droeftoetersquote:Op dinsdag 26 mei 2015 12:48 schreef fathank het volgende:
[..]
Nee ik heb moeite met depressieve droeftoeters die denken alles beter te weten.
Nogmaals de vraag: Hoe kun jij de kwaliteiten van Ling beoordelen? Je komt wekelijks op de club daar? Je hebt Trencin-watchers in dienst die voor je rapporteren?
[..]
En dat is allemaal aan Ling te danken? Aan de wijze waarop hij leiding geeft? Je weet überhaupt wat hij inhoudelijk doet?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 12:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ah dus mensen die depressief zijn, zijn meteen droeftoeters. Zelden zo'n dom persoon meegemaakt als jou.
Trencin heeft vCL gehaald terwijl ze paar jaar terug pas ppromoveerden. Dan hebben ze best iets neergezet
Dit is een forum waar je je mening mag geven, ik ben geen journalist. En ik vind dat ik best kan aannemen dat Ling daar wat heeft neergezet.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:01 schreef fathank het volgende:
[..]
En dat is allemaal aan Ling te danken? Aan de wijze waarop hij leiding geeft? Je weet überhaupt wat hij inhoudelijk doet?
Je roept maar wat over zaken waarover je geen enkele inhoudelijke kennis hebt. "Ze hebben vCL gehaald, dus dan zal het wel goed zijn".
Over Ajax is het inderdaad al lastig oordelen, maar hier verschijnt er nog het eea in de media. Concluderen op basis van een plek op de ranglijst van een nikszeggend clubje 3000 km verderop in het voormalige Oostblok dat een directeur goed functioneert is gewoon je reinste duimzuigerij.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dit is een forum waar je je mening mag geven, ik ben geen journalist. En ik vind dat ik best kan aannemen dat Ling daar wat heeft neergezet.
Natuurlijk weet ik niet hoe de dagelijkse gang van zaken gaat bij Trencin. Maar dat weten mensen hier ook niet van Ajax en toch praten we erover.
Dus zet je persoonlijke vete opzij en gedraag je normaal en volwassen voor een keer
aannames door middel van nieuwsberichten is natuurlijk ook niet 100% betrouwbaar.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:12 schreef fathank het volgende:
[..]
Over Ajax is het inderdaad al lastig oordelen, maar hier verschijnt er nog het eea in de media. Concluderen op basis van een plek op de ranglijst van een nikszeggend clubje 3000 km verderop in het voormalige Oostblok dat een directeur goed functioneert is gewoon je reinste duimzuigerij.
Dat zeg ik ook nergens.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:14 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
aannames door middel van nieuwsberichten is natuurlijk ook niet 100% betrouwbaar.
Ik vind dat dat best een goede indruk geeft van hoe een club presteert. Als je zo snel groeit zal de AD daar wel wat mee te maken.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:12 schreef fathank het volgende:
[..]
Over Ajax is het inderdaad al lastig oordelen, maar hier verschijnt er nog het eea in de media. Concluderen op basis van een plek op de ranglijst van een nikszeggend clubje 3000 km verderop in het voormalige Oostblok dat een directeur goed functioneert is gewoon je reinste duimzuigerij.
Dus als je niet precies alles weet mag je niet oordelen? Dan kunnen we dit topic opdoeken. Het hele forum trouwens.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:01 schreef fathank het volgende:
[..]
En dat is allemaal aan Ling te danken? Aan de wijze waarop hij leiding geeft? Je weet überhaupt wat hij inhoudelijk doet?
Je roept maar wat over zaken waarover je geen enkele inhoudelijke kennis hebt. "Ze hebben vCL gehaald, dus dan zal het wel goed zijn".
Moet je zelf weten of je oordeelt of niet. De vraag is alleen of iemand met een iq hoger dan 60 je ook daadwerkelijk serieus neemt.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:56 schreef j95 het volgende:
[..]
Dus als je niet precies alles weet mag je niet oordelen? Dan kunnen we dit topic opdoeken. Het hele forum trouwens.
met dit soort teksten wordt je zelf niet serieus genomen....quote:Op dinsdag 26 mei 2015 13:57 schreef fathank het volgende:
[..]
Moet je zelf weten of je oordeelt of niet. De vraag is alleen of iemand met een iq hoger dan 60 je ook daadwerkelijk serieus neemt.
Maar serieus. Jij vindt dus dat een of andere wijsneus op een internetforum die 1x een youtube-compilatie van Ling als voetballer heeft gezien en de ranglijst in hongarije heeft bekeken kan oordelen over de capaciteiten en het functioneren van Ling als directeur van Trencin en eventuele geschiktheid voor Ajax.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:00 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
met dit soort teksten wordt je zelf niet serieus genomen....
Dat is het "mooie" aan Internet/Fok! dat mag/kan altijd.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:26 schreef fathank het volgende:
[..]
Maar serieus. Jij vindt dus dat een of andere wijsneus op een internetforum die 1x een youtube-compilatie van Ling als voetballer heeft gezien en de ranglijst in hongarije heeft bekeken kan oordelen over de capaciteiten en het functioneren van Ling als directeur van Trencin en eventuele geschiktheid voor Ajax.
Leer mij dat.
Tuurlijk mag je dat. Maar zinnig is het niet. Volstrekt kansloos zelfs.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:29 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Dat is het "mooie" aan Internet/Fok! dat mag/kan altijd.
En het interesseert helemaal niemand wat jij daar van vindt,maar toch mag jij dit ook vinden en zeggen. Grappig is dat hè.
Ok.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:30 schreef fathank het volgende:
[..]
Tuurlijk mag je dat. Maar zinnig is het niet. Volstrekt kansloos zelfs.
Zei hij met een Bert en Ernie avatar.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:31 schreef fathank het volgende:
Maar goed, er zijn hier sowieso niet zo heel veel users met meer verstand dan een aardappel.
twitter:WenenvanGeluk twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 13:13:42Precies 20 jaar geleden rolde er een fax binnen bij Ajax, een fax uit Milaan: http://t.co/RrAtvt854M http://t.co/NgBmwVjS2W reageer retweet
*pinkt traantje weg*quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:34 schreef Tarado het volgende:
Ander onderwerp dan maar[ afbeelding ]twitter:WenenvanGeluk twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 13:13:42Precies 20 jaar geleden rolde er een fax binnen bij Ajax, een fax uit Milaan: http://t.co/RrAtvt854M http://t.co/NgBmwVjS2W reageer retweet
Mooi gebaar welquote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:34 schreef Tarado het volgende:
Ander onderwerp dan maar[ afbeelding ]twitter:WenenvanGeluk twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 13:13:42Precies 20 jaar geleden rolde er een fax binnen bij Ajax, een fax uit Milaan: http://t.co/RrAtvt854M http://t.co/NgBmwVjS2W reageer retweet
Haha mooie fax.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:34 schreef Tarado het volgende:
Ander onderwerp dan maar[ afbeelding ]twitter:WenenvanGeluk twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 13:13:42Precies 20 jaar geleden rolde er een fax binnen bij Ajax, een fax uit Milaan: http://t.co/RrAtvt854M http://t.co/NgBmwVjS2W reageer retweet
En dan heb jij nog het verstand van een gepofte aardappelquote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:31 schreef fathank het volgende:
Maar goed, er zijn hier sowieso niet zo heel veel users met meer verstand dan een aardappel.
Daarom zit ik ook in dit topic. Voel ik me lekker thuis tussen de rest van de imbecielen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En dan heb jij nog het verstand van een gepofte aardappel
Ah dat is mooiquote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:34 schreef Tarado het volgende:
Ander onderwerp dan maar[ afbeelding ]twitter:WenenvanGeluk twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 13:13:42Precies 20 jaar geleden rolde er een fax binnen bij Ajax, een fax uit Milaan: http://t.co/RrAtvt854M http://t.co/NgBmwVjS2W reageer retweet
Zoals?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:31 schreef fathank het volgende:
Maar goed, er zijn hier sowieso niet zo heel veel users met meer verstand dan een aardappel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 23:48:31Ja @MokumsParadijs @MeesOomens de aankopen komen eraan. Maar #Overmars heeft van de rvc te horen gekregen dat er eerst spelers weg moeten >> reageer retweet
Geleerd van het verledentwitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 23:50:23<< #Ajax heeft geld op bank maar wil niet te veel contractspelers. Geleerd van verleden. Maar achter schermen hard gewerkt aan transfers reageer retweet
Kan me niet voorstellen dat er veel interesse is voor de spelers die weg mogen bij ons.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:51 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 23:48:31Ja @MokumsParadijs @MeesOomens de aankopen komen eraan. Maar #Overmars heeft van de rvc te horen gekregen dat er eerst spelers weg moeten >> reageer retweet
Geleerd van het verleden [ afbeelding ].twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 23:50:23<< #Ajax heeft geld op bank maar wil niet te veel contractspelers. Geleerd van verleden. Maar achter schermen hard gewerkt aan transfers reageer retweet
als ze Sigthorsson, van der Hoorn en Boilesen maar verkopenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:51 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 23:48:31Ja @MokumsParadijs @MeesOomens de aankopen komen eraan. Maar #Overmars heeft van de rvc te horen gekregen dat er eerst spelers weg moeten >> reageer retweet
Geleerd van het verleden [ afbeelding ].twitter:MikeVerweij twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 23:50:23<< #Ajax heeft geld op bank maar wil niet te veel contractspelers. Geleerd van verleden. Maar achter schermen hard gewerkt aan transfers reageer retweet
wat was er zo uniek aan?quote:Op woensdag 27 mei 2015 08:15 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Hoop dat Ajax niet doorschiet in het doen van aankopen. Jammer dat het unieke beleid van de afgelopen jaren voorbij is. Wel mooi voor de Marc Netto-gillers.
Ondanks het maken van grote winsten blijven focussen op doorstroming uit de jeugdopleidingen. Geen paniekaankopen, ook niet als het minder ging.quote:
Dat doen ze nu toch nog steeds alleen hebben ze die doorstroming onderschat, tenminste het niveau ervan.quote:Op woensdag 27 mei 2015 08:20 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ondanks het maken van grote winsten blijven focussen op doorstroming uit de jeugdopleidingen. Geen paniekaankopen, ook niet als het minder ging.
Maar de voortekenen waren al negatief. Niet het gewilde geld voor Jonk bijvoorbeeld
Serero als extra erbij kan geen kwaad, geen wereldspeler, wel een harde werker. Geen basismateriaal, de rest idd zsm pleite.quote:Op woensdag 27 mei 2015 12:17 schreef Gruisman het volgende:
Hoorn, Duarte, Viergever, Serero, Boilesen en Siggy weg graag.
Serero is van dat rijtje verreweg het nuttigst, maar we hebben nu wel echt een shitload aan middenveldersquote:Op woensdag 27 mei 2015 12:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Serero als extra erbij kan geen kwaad, geen wereldspeler, wel een harde werker. Geen basismateriaal, de rest idd zsm pleite.
Ook weer zo natuurlijk. Maar heb gewoon wel sympathie voor het ventje, de enige die nooit verzaakt.quote:Op woensdag 27 mei 2015 12:20 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Serero is van dat rijtje verreweg het nuttigst, maar we hebben nu wel echt een shitload aan middenvelders
Liever een capabele ervaren verdediger dan Viergever en v/d Hoorn. Het zegt toch ook wel veel dat onze vorige verdedigers naar Arsenal,Tottenham en Atl Madrid vertrokken en dat onze huidige verdedigers mogen hopen op een transfer naar een Italiaanse middenmoter? Het moet echt een stuk beter daar achterinquote:Op woensdag 27 mei 2015 12:20 schreef Loveless85 het volgende:
Viergever wegdoen slaat ook nergens op. Dat is dan de zoveelste actie die niet echt getuigt van inzicht bij het TH. Je kan hem er best bijhouden als reservespeler. Liever 4gever dan v/d Hoorn.
Tja, Viergever had nooit gehaald mogen worden natuurlijk, als je nog geen speler van dat niveau kunt opleiden kun je beter stoppen met de jeugd.quote:Op woensdag 27 mei 2015 12:20 schreef Loveless85 het volgende:
Viergever wegdoen slaat ook nergens op. Dat is dan de zoveelste actie die niet echt getuigt van inzicht bij het TH. Je kan hem er best bijhouden als reservespeler. Liever 4gever dan v/d Hoorn.
quote:Op woensdag 27 mei 2015 17:39 schreef manny het volgende:
Toch wel respect voor die amerikanen vandaag. Wij maar klagen over de fifa en uefa, maar uiteindelijk niets doen. En Amerika grijpt gewoon in.
Nationaal kun je 'm nog wel gebruiken maar internationaal komt ie tekort. Er is de laatste jaren veel teveel op kwantiteit gekocht en niet op kwaliteit.quote:Op woensdag 27 mei 2015 12:28 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Tja, Viergever had nooit gehaald mogen worden natuurlijk, als je nog geen speler van dat niveau kunt opleiden kun je beter stoppen met de jeugd.
Verbeek haalt hem uit het centrum omdat hij daar te kort voor komt bij AZ, vervolgens gewoon basis cv bij Ajax.
Klopt. Je zou kunnen zeggen dat Amerika hiermee haar grootste bijdrage aan het voetbal ooit heeft geleverd. Hoop dat ze ook doorpakken nu.quote:Op woensdag 27 mei 2015 17:39 schreef manny het volgende:
Toch wel respect voor die amerikanen vandaag. Wij maar klagen over de fifa en uefa, maar uiteindelijk niets doen. En Amerika grijpt gewoon in.
Klopt maar Jonk overdrijft het ook wel, volgens mij is hij al van mening dat Nouri en Beek al goed genoeg zijn voor de basis en dat er dus geen sterke middenvelders gehaald hoefden te worden. Iets wat naar mijn mening wel echt noodzakelijk isquote:Op woensdag 27 mei 2015 18:12 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Nationaal kun je 'm nog wel gebruiken maar internationaal komt ie tekort. Er is de laatste jaren veel teveel op kwantiteit gekocht en niet op kwaliteit.
Koop dan niks, wat dat betreft ben ik het wel met Jonk eens.
Jonk zal best overdrijven maar daar zijn de andere leden in het TH voor om tegenwicht te bieden.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:26 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Klopt maar Jonk overdrijft het ook wel, volgens mij is hij al van mening dat Nouri en Beek al goed genoeg zijn voor de basis en dat er dus geen sterke middenvelders gehaald hoefden te worden. Iets wat naar mijn mening wel echt noodzakelijk is
Ja dat is absoluut waar, mag hopen dat ze nu geleerd hebben van hun fouten.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:35 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Jonk zal best overdrijven maar daar zijn de andere leden in het TH voor om tegenwicht te bieden.
En als er drama spelers als Zimling worden gehaald en overhaast en veel te duur Sinkgraven gekocht wordt dan snap ik dat Jonk daar niet vrolijk van wordt.
Spelen toch goed hoor tegen een heel sterk Sevilla, dat in mijn optiek het voetbal speelt wat Ajax zou moeten nastreven. Maar we hadden kunnnen/moeten winnen van Dnjepper.quote:
07.00 in je hol. Straks op Blendle.twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 27-05-2015 om 23:52:12BREAKING: @Dijksmitchell rond met #Ajax . Voor de details zie morgen De #Telegraaf en vanaf 07.00 uur op Telesport.nl reageer retweet
quote:Dijks voor drie jaar naar Ajax
Mitchell Dijks (22) verruilt Willem II voor Ajax. De Purmerender bereikte overeenstemming met zijn oude club over een contract voor drie jaar en wacht alleen nog op witte rook uit Tilburg.
Ajax is met Willem II in overleg over de transfersom voor de tot medio 2016 lopende verbintenis van Dijks en besprak volgens de Tilburgers een aantal opties. Zo zou het een mogelijkheid zijn om de bij Ajax overbodige Lesly de Sa in de deal te betrekken.
Dijks verwacht geen problemen, omdat Willem II hem – na zijn eerdere verhuur aan SC Heerenveen – voor een spotprijs (salaris en vijftig procent bij doorverkoop) kon overnemen van Ajax. Bovendien hopen de Tricolores in de toekomst vaker zaken te doen. Na het akkoord tussen beide clubs moet Dijks alleen nog medisch worden gekeurd.
Dat is nog maar afwachtenquote:Op donderdag 28 mei 2015 07:28 schreef Enchanter het volgende:
Blijkbaar was er niks beters te vinden , aan de andere kant ; je gaat er in ieder geval op vooruit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |